[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga RWS Investment Group 2021/2022, grupa: pomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gedania Gdańsk 26 67 21 4 1 86-23 11 3 0 53-15 10 1 1 33-8
2.  Jaguar Gdańsk 26 52 15 7 4 61-34 9 4 1 40-18 6 3 3 21-16
3.  KTS-K Luzino 26 46 14 4 8 50-36 8 2 3 29-17 6 2 5 21-19
4.  Gryf Wejherowo 26 44 14 2 10 48-38 9 1 3 25-14 5 1 7 23-24
5.  Lechia II Gdańsk 26 42 13 3 10 63-46 7 3 4 40-26 6 0 6 23-20 1 3 1 0 0 4-1
6.  Bytovia Bytów 26 42 11 9 6 38-33 7 2 3 20-13 4 7 3 18-20 1 0 0 0 1 1-4
7.  Gryf Słupsk 26 41 12 5 9 53-46 6 4 2 28-18 6 1 7 25-28
8.  Grom Nowy Staw 26 39 12 3 11 47-38 6 1 5 22-13 6 2 6 25-25 2 3 1 0 1 4-3
9.  Kaszubia Kościerzyna 26 39 12 3 11 51-53 8 0 5 25-25 4 3 6 26-28 2 3 1 0 1 3-4
10.  Arka II Gdynia 26 35 10 5 11 45-48 7 2 4 30-18 3 3 7 15-30 1 0 0 0 1 0-2

11.  Chojniczanka II Chojnice 26 35 9 8 9 54-36 7 4 2 36-12 2 4 7 18-24 1 3 1 0 0 2-0
12.  Pogoń Lębork 26 34 10 4 12 44-43 8 1 4 28-14 2 3 8 16-29
13.  Anioły Garczegorze 27 33 9 6 12 29-52 4 3 7 13-26 5 3 5 16-26 2 6 2 0 0 4-1
14.  Wierzyca Pelplin 26 33 9 6 11 34-41 6 3 4 18-16 3 3 7 16-25 2 0 0 0 2 1-4
15.  MKS Władysławowo 26 32 10 2 14 38-65 6 2 5 24-32 4 0 9 14-33
16.  Czarni Pruszcz Gdański 26 30 8 6 12 42-47 5 3 5 27-23 3 3 7 15-24
17.  Jantar Ustka 26 28 8 4 14 36-61 5 1 7 21-30 3 3 7 15-31
18.  GKS Kowale 26 27 7 6 13 47-53 3 4 6 20-28 4 2 7 27-25
19.  Borowiak Czersk 27 26 7 5 15 39-64 5 3 6 17-26 2 2 9 22-38
20.  Orkan Rumia 27 25 7 4 16 43-68 4 1 8 20-27 3 3 8 23-41
21.  Sparta Sycewice 27 24 6 6 15 38-61 4 4 5 17-22 2 2 10 21-39

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
 1 Gedania Gdańsk    3-0 
3-0 
6-0 
1-0 
3-0 4-4 
0-0 
3-2 
4-4 
4-1 
4-1 4-2 8-0 6-1 
 2 Jaguar Gdańsk    5-4 
0-2 
3-1 
4-2 
3-0 5-0 1-1 2-1 6-0 3-1 2-2 0-0 3-1 3-3 
 3 KTS-K Luzino0-2 
2-0 
    2-1 
2-2 
3-1 3-0 0-3 
3-0 4-1 1-2 3-2 5-2 1-1 
 4 Gryf Wejherowo    1-3 
0-1 
0-1 
3-0 
3-1 3-2 3-1 1-0 1-1 1-0 2-1 6-3 1-0 
 5 Lechia II Gdańsk0-1 
1-4 
0-3     4-1 
3-1 1-1 2-3 4-3 1-1 2-2 2-1 8-1 6-2 6-2 
 6 Bytovia Bytów0-0 
0-1 
2-0 
0-2 
    1-2 1-0 2-0 3-3 1-0 3-2 4-2 3-1 
 7 Gryf Słupsk2-1 
2-2 4-2 1-1     4-1 
1-0 
3-2 2-3 
4-0 
2-3 1-1 2-2 
 8 Grom Nowy Staw0-2 
1-2 
1-0 
0-1 
3-2 1-2     3-1 0-1 3-0 5-0 3-0 2-2 
 9 Kaszubia Kościerzyna0-1 2-5 3-2 
1-3 1-2 4-1 2-1     2-1 4-2 3-1 1-0 2-1 0-5 
 10 Arka II Gdynia1-3 2-2 1-3 2-0 
0-0 1-2     3-1 6-1 0-2 4-1 4-0 4-2 2-1 
 11 Chojniczanka II Chojnice0-2 2-2 1-1 4-0 6-1 2-2 2-0     5-1 4-0 2-0 0-2 1-1 
7-0 
 12 Pogoń Lębork0-2 1-1 4-2 1-2 4-1 2-1     0-2 1-2 
2-0 4-0 3-1 
3-0 3-0 
 13 Anioły Garczegorze1-4 0-2 1-0 1-2 1-4 0-3 1-1 1-4 2-2     1-0 2-1 1-1 
0-2 
1-0 
 14 Wierzyca Pelplin0-2 0-3 0-0 4-2 0-1 2-0 4-1 1-0 
3-2 
1-3     1-1 1-1 1-0 
 15 MKS Władysławowo0-0 1-6 0-7 2-0 
4-2 3-1 
    1-2 0-4 
3-2 
4-2 1-2 
2-2 
3-2 
 16 Czarni Pruszcz Gdański1-3 3-1 2-2 0-3 1-1 2-2 1-2 
0-1 0-3     4-2 2-1 4-0 
7-2 
 17 Jantar Ustka3-6 1-4 1-0 2-2 1-2 
2-1 
2-1 
    2-4 3-2 
1-3 
2-3 1-0 
0-2 
 18 GKS Kowale1-5 0-2 2-1 0-0 
0-1 
1-2 
3-3 
3-3 2-0     2-1 1-3 
4-4 
1-3 
 19 Borowiak Czersk0-2 2-1 1-4 1-1 0-5 1-0 0-1 
0-0 
2-1 2-0 0-1 0-3     3-2 
5-5 
 20 Orkan Rumia0-4 1-2 1-2 2-5 2-2 1-3 2-0 1-2 4-0 1-2 0-3 
4-2 
    1-0 
 21 Sparta Sycewice2-6 1-0 1-1 0-2 2-3 1-3 0-0 3-1 
1-1 
2-1 1-1 
1-2 
2-1     

Kolejka 1 - 7-8 sierpnia

Pauza: Jantar Ustka.
 
Sparta Sycewice 3-1 Chojniczanka II Chojnice 7 sierpnia, 14:00
Arka II Gdynia 2-2 Jaguar Gdańsk 8 sierpnia, 17:00
Wierzyca Pelplin 4-2 Gryf Słupsk 7 sierpnia, 17:00
KTS-K Luzino 2-1 Gryf Wejherowo 7 sierpnia, 17:00
Borowiak Czersk 0-2 Gedania Gdańsk 8 sierpnia, 17:00
Pogoń Lębork 1-2 MKS Władysławowo 7 sierpnia, 17:00
Orkan Rumia 2-0 Anioły Garczegorze 8 sierpnia, 12:00
Kaszubia Kościerzyna 0-5 GKS Kowale 6 sierpnia, 18:00
Czarni Pruszcz Gdański 3-1 Bytovia Bytów 7 sierpnia, 13:00
Grom Nowy Staw 3-2 Lechia II Gdańsk 7 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 14-15 sierpnia

Pauza: Lechia II Gdańsk.
 
Bytovia Bytów 1-0 Grom Nowy Staw 14 sierpnia, 17:00
GKS Kowale 3-3 Czarni Pruszcz Gdański 14 sierpnia, 11:00
Anioły Garczegorze 0-3 Kaszubia Kościerzyna 14 sierpnia, 11:00
MKS Władysławowo 1-2 Orkan Rumia 14 sierpnia, 17:00
Gedania Gdańsk 4-2 Pogoń Lębork 15 sierpnia, 11:00
Gryf Wejherowo 2-1 Borowiak Czersk 14 sierpnia, 17:00
Gryf Słupsk 4-2 KTS-K Luzino 14 sierpnia, 17:00
Jaguar Gdańsk 2-1 Wierzyca Pelplin 14 sierpnia, 11:00
Chojniczanka II Chojnice 2-0 Arka II Gdynia 15 sierpnia, 17:00
Jantar Ustka 1-0 Sparta Sycewice 13 sierpnia, 20:00

Kolejka 3 - 21-22 sierpnia

Pauza: Sparta Sycewice.
 
Arka II Gdynia 4-1 Jantar Ustka 22 sierpnia, 11:00
Wierzyca Pelplin 4-1 Chojniczanka II Chojnice 21 sierpnia, 11:00
KTS-K Luzino 0-2 Jaguar Gdańsk 21 sierpnia, 17:00
Borowiak Czersk 1-4 Gryf Słupsk 22 sierpnia, 14:00
Pogoń Lębork 4-2 Gryf Wejherowo 21 sierpnia, 18:00
Orkan Rumia 0-4 Gedania Gdańsk 22 sierpnia, 12:00
Kaszubia Kościerzyna 3-1 MKS Władysławowo 21 sierpnia, 13:00
Czarni Pruszcz Gdański 1-2 Anioły Garczegorze 21 sierpnia, 14:00
Grom Nowy Staw 2-2 GKS Kowale 21 sierpnia, 14:00
Lechia II Gdańsk 4-1 Bytovia Bytów 21 sierpnia, 11:00
w Sopocie

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

Pauza: Bytovia Bytów.
 
GKS Kowale 0-2 Lechia II Gdańsk 28 sierpnia, 11:00
Anioły Garczegorze 1-4 Grom Nowy Staw 28 sierpnia, 16:00
MKS Władysławowo 1-2 Czarni Pruszcz Gdański 28 sierpnia, 11:00
Gedania Gdańsk 4-4 Kaszubia Kościerzyna 28 sierpnia, 11:00
Gryf Wejherowo 6-3 Orkan Rumia 28 sierpnia, 17:00
Gryf Słupsk 2-3 Pogoń Lębork 27 sierpnia, 18:00
Jaguar Gdańsk 0-0 Borowiak Czersk 28 sierpnia, 11:00
Chojniczanka II Chojnice 2-2 KTS-K Luzino 29 sierpnia, 11:00
Jantar Ustka 2-2 Wierzyca Pelplin 28 sierpnia, 16:00
Sparta Sycewice 0-0 Arka II Gdynia 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 4-5 września

Pauza: Arka II Gdynia.
 
Wierzyca Pelplin 1-0 Sparta Sycewice 4 września, 17:00
KTS-K Luzino 1-2 Jantar Ustka 3 września, 17:00
Borowiak Czersk 1-0 Chojniczanka II Chojnice 4 września, 11:00
Pogoń Lębork 0-2 Jaguar Gdańsk 4 września, 17:00
Orkan Rumia 1-2 Gryf Słupsk 4 września, 17:00
Kaszubia Kościerzyna 3-2 Gryf Wejherowo 5 września, 15:00
Czarni Pruszcz Gdański 1-3 Gedania Gdańsk 4 września, 11:00
Grom Nowy Staw 5-0 MKS Władysławowo 5 września, 11:00
Lechia II Gdańsk 1-1 Anioły Garczegorze 4 września, 11:00
Bytovia Bytów 3-1 GKS Kowale 4 września, 16:00

Kolejka 6 - 11-12 września

Pauza: GKS Kowale.
 
Anioły Garczegorze 1-2 Bytovia Bytów 12 września, 14:00
MKS Władysławowo 1-6 Lechia II Gdańsk 12 września, 11:00
Gedania Gdańsk 3-2 Grom Nowy Staw 11 września, 11:00
Gryf Wejherowo 1-1 Czarni Pruszcz Gdański 11 września, 17:00
Gryf Słupsk 3-2 Kaszubia Kościerzyna 11 września, 16:00
Jaguar Gdańsk 3-1 Orkan Rumia 11 września, 11:00
Chojniczanka II Chojnice 5-1 Pogoń Lębork 12 września, 11:00
bez udziału publiczności
Jantar Ustka 3-2 Borowiak Czersk 11 września, 14:00
Sparta Sycewice 1-0 KTS-K Luzino 10 września, 19:00
Arka II Gdynia 3-1 Wierzyca Pelplin 12 września, 17:00

Kolejka 7 - 18-19 września

Pauza: Wierzyca Pelplin.
 
KTS-K Luzino 0-3 Arka II Gdynia 18 września, 16:00
Borowiak Czersk 3-2 Sparta Sycewice 19 września, 12:00
Pogoń Lębork 4-0 Jantar Ustka 18 września, 16:00
Orkan Rumia 1-3 Chojniczanka II Chojnice 19 września, 12:00
Kaszubia Kościerzyna 0-1 Jaguar Gdańsk 19 września, 15:00
Czarni Pruszcz Gdański 2-2 Gryf Słupsk 18 września, 11:00
Grom Nowy Staw 0-1 Gryf Wejherowo 18 września, 14:00
Lechia II Gdańsk 0-1 Gedania Gdańsk 19 września, 11:00
Bytovia Bytów 3-2 MKS Władysławowo 18 września, 16:00
GKS Kowale 0-1 Anioły Garczegorze 19 września, 13:00

Kolejka 8 - 25-26 września

Pauza: Anioły Garczegorze.
 
MKS Władysławowo 0-4 GKS Kowale 25 września, 14:00
Gedania Gdańsk 4-4 Bytovia Bytów 25 września, 11:00
Gryf Wejherowo 1-3 Lechia II Gdańsk 25 września, 16:00
Gryf Słupsk 4-1 Grom Nowy Staw 25 września, 15:00
Jaguar Gdańsk 3-1 Czarni Pruszcz Gdański 25 września, 11:00
Chojniczanka II Chojnice 2-2 Kaszubia Kościerzyna 25 września, 11:00
bez udziału publiczności
Jantar Ustka 2-3 Orkan Rumia 25 września, 17:00
Sparta Sycewice 2-1 Pogoń Lębork 25 września, 17:00
Arka II Gdynia 4-2 Borowiak Czersk 26 września, 11:00
Wierzyca Pelplin 0-3 KTS-K Luzino 25 września, 15:00

Kolejka 9 - 2-3 października

Pauza: KTS-K Luzino.
 
Borowiak Czersk 2-0 Wierzyca Pelplin 3 października, 14:00
Pogoń Lębork 4-1 Arka II Gdynia 2 października, 16:00
Orkan Rumia 1-0 Sparta Sycewice 3 października, 12:00
Kaszubia Kościerzyna 2-1 Jantar Ustka 2 października, 15:00
Czarni Pruszcz Gdański 1-1 Chojniczanka II Chojnice 2 października, 11:00
Grom Nowy Staw 0-2 Jaguar Gdańsk 2 października, 13:00
Lechia II Gdańsk 3-1 Gryf Słupsk 2 października, 11:00
Bytovia Bytów 2-0 Gryf Wejherowo 2 października, 19:00
GKS Kowale 1-5 Gedania Gdańsk 3 października, 13:00
Anioły Garczegorze 2-1 MKS Władysławowo 2 października, 15:00

Kolejka 10 - 9-10 października

Pauza: MKS Władysławowo.
 
Gedania Gdańsk 8-0 Anioły Garczegorze 9 października, 11:00
Gryf Wejherowo 1-0 GKS Kowale 9 października, 15:00
Gryf Słupsk 1-1 Bytovia Bytów 9 października, 11:00
Jaguar Gdańsk 3-1 Lechia II Gdańsk 9 października, 11:00
Chojniczanka II Chojnice 6-1 Grom Nowy Staw 10 października, 11:00
Jantar Ustka 2-1 Czarni Pruszcz Gdański 9 października, 17:00
Sparta Sycewice 1-3 Kaszubia Kościerzyna 9 października, 17:00
Arka II Gdynia 2-1 Orkan Rumia 10 października, 11:00
Wierzyca Pelplin 1-0 Pogoń Lębork 9 października, 15:00
KTS-K Luzino 5-2 Borowiak Czersk 9 października, 11:00

Kolejka 11 - 16-17 października

Pauza: Borowiak Czersk.
 
Pogoń Lębork 1-1 KTS-K Luzino 16 października, 14:00
Orkan Rumia 1-2 Wierzyca Pelplin 17 października, 12:00
Kaszubia Kościerzyna 2-1 Arka II Gdynia 16 października, 14:00
Czarni Pruszcz Gdański 4-0 Sparta Sycewice 16 października, 11:00
Grom Nowy Staw 3-0 Jantar Ustka 16 października, 13:00
Lechia II Gdańsk 4-3 Chojniczanka II Chojnice 17 października, 15:00
Bytovia Bytów 0-0 Jaguar Gdańsk 16 października, 18:15
GKS Kowale 2-1 Gryf Słupsk 17 października, 13:00
Anioły Garczegorze 1-0 Gryf Wejherowo 17 października, 15:00
MKS Władysławowo 0-0 Gedania Gdańsk 16 października, 13:00

Kolejka 12 - 23-24 października

Pauza: Gedania Gdańsk.
 
Gryf Wejherowo 1-0 MKS Władysławowo 23 października, 14:00
Gryf Słupsk 1-1 Anioły Garczegorze 23 października, 11:00
Jaguar Gdańsk 2-2 GKS Kowale 23 października, 11:00
Chojniczanka II Chojnice 1-1 Bytovia Bytów 24 października, 11:00
Jantar Ustka 1-0 Lechia II Gdańsk 23 października, 11:00
Sparta Sycewice 2-3 Grom Nowy Staw 23 października, 17:00
Arka II Gdynia 0-2 Czarni Pruszcz Gdański 24 października, 11:00
Wierzyca Pelplin 2-0 Kaszubia Kościerzyna 23 października, 13:00
KTS-K Luzino 1-1 Orkan Rumia 23 października, 11:00
Borowiak Czersk 0-1 Pogoń Lębork 23 października, 14:30

Kolejka 13 - 27 października

Pauza: Pogoń Lębork.
 
Orkan Rumia 0-3 Borowiak Czersk 30 października, 12:00
Kaszubia Kościerzyna 2-5 KTS-K Luzino 27 października, 15:00
Czarni Pruszcz Gdański 0-1 Wierzyca Pelplin 27 października, 15:00
Grom Nowy Staw 0-1 Arka II Gdynia 27 października, 15:00
Lechia II Gdańsk 6-2 Sparta Sycewice 27 października, 15:00
Bytovia Bytów 4-2 Jantar Ustka 30 października, 18:00
GKS Kowale 0-0 Chojniczanka II Chojnice 30 października, 11:00
Anioły Garczegorze 1-4 Jaguar Gdańsk 30 października, 11:00
MKS Władysławowo 0-7 Gryf Słupsk 27 października, 15:00
Gedania Gdańsk 3-0 Gryf Wejherowo 30 października, 11:00

Kolejka 14 - 6-7 listopada

Pauza: Gryf Wejherowo.
 
Gryf Słupsk 2-1 Gedania Gdańsk 6 listopada, 11:00
Jaguar Gdańsk 6-0 MKS Władysławowo 6 listopada, 11:00
Chojniczanka II Chojnice 4-0 Anioły Garczegorze 7 listopada, 11:00
Jantar Ustka 2-4 GKS Kowale 6 listopada, 17:00
Sparta Sycewice 1-1 Bytovia Bytów 6 listopada, 17:00
Arka II Gdynia 2-0 Lechia II Gdańsk 6 listopada, 19:30
Wierzyca Pelplin 0-1 Grom Nowy Staw 6 listopada, 14:00
KTS-K Luzino 4-1 Czarni Pruszcz Gdański 6 listopada, 11:00
Borowiak Czersk 0-5 Kaszubia Kościerzyna 7 listopada, 13:00
Pogoń Lębork 3-0 Orkan Rumia 6 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 13-14 listopada

Pauza: Orkan Rumia.
 
Kaszubia Kościerzyna 4-2 Pogoń Lębork 13 listopada, 13:00
Czarni Pruszcz Gdański 4-2 Borowiak Czersk 13 listopada, 11:00
Grom Nowy Staw 1-2 KTS-K Luzino 13 listopada, 11:00
Lechia II Gdańsk 2-2 Wierzyca Pelplin 13 listopada, 11:00
Bytovia Bytów 3-3 Arka II Gdynia 13 listopada, 18:00
GKS Kowale 1-3 Sparta Sycewice 14 listopada, 13:00
Anioły Garczegorze 1-1 Jantar Ustka 14 listopada, 12:00
MKS Władysławowo 2-0 Chojniczanka II Chojnice 13 listopada, 13:00
Gedania Gdańsk 3-0 Jaguar Gdańsk 13 listopada, 11:00
Gryf Wejherowo 0-1 Gryf Słupsk 14 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 20-21 listopada

Pauza: Gryf Słupsk.
 
Jaguar Gdańsk 5-4 Gryf Wejherowo 20 listopada, 11:00
Chojniczanka II Chojnice 0-2 Gedania Gdańsk 21 listopada, 11:00
Jantar Ustka 1-2 MKS Władysławowo 19 listopada, 19:00
Sparta Sycewice 1-1 Anioły Garczegorze 21 listopada, 18:00
Arka II Gdynia 4-0 GKS Kowale 21 listopada, 17:00
Wierzyca Pelplin 0-0 Bytovia Bytów 20 listopada, 11:00
KTS-K Luzino 3-1 Lechia II Gdańsk 20 listopada, 11:00
Borowiak Czersk 1-1 Grom Nowy Staw 20 listopada, 11:00
Pogoń Lębork 2-0 Czarni Pruszcz Gdański 20 listopada, 11:00
Orkan Rumia 2-2 Kaszubia Kościerzyna 21 listopada, 12:00

Kolejka 17 - 5-6 marca

Pauza: Kaszubia Kościerzyna.
 
Czarni Pruszcz Gdański 2-1 Orkan Rumia 6 marca, 12:00
Grom Nowy Staw 3-0 Pogoń Lębork 5 marca, 12:00
Lechia II Gdańsk 8-1 Borowiak Czersk 6 marca, 11:00
Bytovia Bytów 0-1 KTS-K Luzino 5 marca, 18:00
GKS Kowale 1-2 Wierzyca Pelplin 5 marca, 14:00
Anioły Garczegorze 1-1 Arka II Gdynia 5 marca, 12:00
MKS Władysławowo 3-2 Sparta Sycewice 5 marca, 14:00
Gedania Gdańsk 6-1 Jantar Ustka 5 marca, 11:00
Gryf Wejherowo 3-2 Chojniczanka II Chojnice 5 marca, 14:00
Gryf Słupsk 2-2 Jaguar Gdańsk 6 marca, 11:00

Kolejka 18 - 12-13 marca

Pauza: Jaguar Gdańsk.
 
Chojniczanka II Chojnice 4-0 Gryf Słupsk 12 marca, 11:00
Jantar Ustka 1-4 Gryf Wejherowo 12 marca, 15:00
Sparta Sycewice 2-6 Gedania Gdańsk 12 marca, 17:00
Arka II Gdynia 6-1 MKS Władysławowo 13 marca, 13:00
Wierzyca Pelplin 1-3 Anioły Garczegorze 12 marca, 15:00
KTS-K Luzino 3-2 GKS Kowale 12 marca, 15:00
Borowiak Czersk 2-1 Bytovia Bytów 12 marca, 15:00
Pogoń Lębork 1-2 Lechia II Gdańsk 12 marca, 11:00
Orkan Rumia 2-5 Grom Nowy Staw 13 marca, 12:00
Kaszubia Kościerzyna 1-0 Czarni Pruszcz Gdański 12 marca, 15:00

Kolejka 19 - 19-20 marca

Pauza: Czarni Pruszcz Gdański.
 
Grom Nowy Staw 3-1 Kaszubia Kościerzyna 19 marca, 13:00
Lechia II Gdańsk 6-2 Orkan Rumia 20 marca, 11:00
Bytovia Bytów 1-0 Pogoń Lębork 20 marca, 12:00
GKS Kowale 2-1 Borowiak Czersk 19 marca, 14:00
Anioły Garczegorze 0-2 KTS-K Luzino 20 marca, 13:00
MKS Władysławowo 3-1 Wierzyca Pelplin 19 marca, 14:00
Gedania Gdańsk 4-1 Arka II Gdynia 19 marca, 11:00
Gryf Wejherowo 1-0 Sparta Sycewice 19 marca, 15:00
Gryf Słupsk 2-2 Jantar Ustka 19 marca, 15:00
Jaguar Gdańsk 1-1 Chojniczanka II Chojnice 20 marca, 15:30

Kolejka 20 - 26-27 marca

Pauza: Chojniczanka II Chojnice.
 
Jantar Ustka 3-6 Jaguar Gdańsk 26 marca, 15:00
Sparta Sycewice 0-2 Gryf Słupsk 27 marca, 15:00
Arka II Gdynia 1-3 Gryf Wejherowo 26 marca, 13:00
Wierzyca Pelplin 0-2 Gedania Gdańsk 26 marca, 15:00
KTS-K Luzino 3-0 MKS Władysławowo 26 marca, 11:00
Borowiak Czersk 2-1 Anioły Garczegorze 26 marca, 16:00
Pogoń Lębork 3-1 GKS Kowale 26 marca, 11:00
Orkan Rumia 1-2 Bytovia Bytów 27 marca, 12:00
Kaszubia Kościerzyna 1-3 Lechia II Gdańsk 25 marca, 16:00
Czarni Pruszcz Gdański 0-3 Grom Nowy Staw 26 marca, 15:00

Kolejka 21 - 2-3 kwietnia

Pauza: Grom Nowy Staw.
 
Lechia II Gdańsk 2-1 Czarni Pruszcz Gdański 2 kwietnia, 13:00
Bytovia Bytów 2-0 Kaszubia Kościerzyna 2 kwietnia, 18:00
GKS Kowale 1-3 Orkan Rumia 2 kwietnia, 13:00
Anioły Garczegorze 2-2 Pogoń Lębork 2 kwietnia, 13:00
MKS Władysławowo 4-2 Borowiak Czersk 2 kwietnia, 13:00
Gedania Gdańsk 6-0 KTS-K Luzino 2 kwietnia, 13:00
Gryf Wejherowo 3-1 Wierzyca Pelplin 2 kwietnia, 13:00
Gryf Słupsk 2-3 Arka II Gdynia 2 kwietnia, 13:00
Jaguar Gdańsk 3-3 Sparta Sycewice 2 kwietnia, 13:00
Chojniczanka II Chojnice 1-1 Jantar Ustka 2 kwietnia, 13:00

Kolejka 22 - 13 kwietnia

Pauza: Wierzyca Pelplin.
 
Gedania Gdańsk 4-1 Kaszubia Kościerzyna 16 kwietnia, 12:00
Jaguar Gdańsk 0-2 Gryf Wejherowo 14 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (16 kwietnia, 11:00) odwołany
Lechia II Gdańsk 1-1 Grom Nowy Staw 13 kwietnia, 15:00
KTS-K Luzino 3-0 Gryf Słupsk 13 kwietnia, 17:00
Arka II Gdynia 0-0 Bytovia Bytów 13 kwietnia, 16:00
Pogoń Lębork 3-0 Sparta Sycewice 14 kwietnia, 18:00
Chojniczanka II Chojnice 7-0 Orkan Rumia 10 kwietnia, 17:00
Czarni Pruszcz Gdański 0-3 MKS Władysławowo 13 kwietnia, 16:00
Anioły Garczegorze 0-2 Jantar Ustka 14 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (16 kwietnia, 11:00) odwołany
Borowiak Czersk 0-3 GKS Kowale 12 kwietnia, 17:30

Kolejka 23 - 23-24 kwietnia

Pauza: GKS Kowale.
 
Kaszubia Kościerzyna 1-2 Bytovia Bytów 23 kwietnia, 15:00
Gryf Słupsk 4-0 Arka II Gdynia 23 kwietnia, 17:00
Grom Nowy Staw 1-0 KTS-K Luzino 23 kwietnia, 15:00
Gryf Wejherowo 0-1 Lechia II Gdańsk 24 kwietnia, 14:00
Gedania Gdańsk 3-0 Jaguar Gdańsk 23 kwietnia, 11:00
Jantar Ustka 1-3 Borowiak Czersk 23 kwietnia, 17:00
MKS Władysławowo 4-2 Anioły Garczegorze 23 kwietnia, 13:00
Orkan Rumia 4-0 Czarni Pruszcz Gdański 24 kwietnia, 12:00
Sparta Sycewice 1-1 Chojniczanka II Chojnice 23 kwietnia, 17:00
Wierzyca Pelplin 3-2 Pogoń Lębork 23 kwietnia, 11:00

Kolejka 24 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: Pogoń Lębork.
 
Jaguar Gdańsk 3-0 Kaszubia Kościerzyna 30 kwietnia, 11:00
Lechia II Gdańsk 1-4 Gedania Gdańsk 30 kwietnia, 11:00
KTS-K Luzino 2-2 Gryf Wejherowo 30 kwietnia, 14:00
Arka II Gdynia 1-2 Grom Nowy Staw 1 maja, 17:30
Bytovia Bytów 1-2 Gryf Słupsk 30 kwietnia, 18:00
Chojniczanka II Chojnice 2-0 Wierzyca Pelplin 30 kwietnia, 14:00
Czarni Pruszcz Gdański 7-2 Sparta Sycewice 30 kwietnia, 11:00
Anioły Garczegorze 1-0 Orkan Rumia 30 kwietnia, 11:00
Borowiak Czersk 0-1 MKS Władysławowo 29 kwietnia, 17:30
GKS Kowale 2-0 Jantar Ustka 30 kwietnia, 15:00

Kolejka 25 - 3 maja

Pauza: Arka II Gdynia, Lechia II Gdańsk, Kaszubia Kościerzyna, Jantar Ustka, Gryf Słupsk, KTS-K Luzino, Jaguar Gdańsk, Gedania Gdańsk, Bytovia Bytów, Grom Nowy Staw, Gryf Wejherowo.
 
MKS Władysławowo 3-2 GKS Kowale 3 maja, 13:00
Orkan Rumia 4-2 Borowiak Czersk 3 maja, 12:00
Sparta Sycewice 1-2 Anioły Garczegorze 3 maja, 17:00
Wierzyca Pelplin 1-1 Czarni Pruszcz Gdański 3 maja, 15:00
Pogoń Lębork 2-1 Chojniczanka II Chojnice 3 maja, 11:00

Kolejka 26 - 7-8 maja

Pauza: Chojniczanka II Chojnice.
 
Kaszubia Kościerzyna 4-1 Gryf Słupsk 7 maja, 15:00
Grom Nowy Staw 1-2 Bytovia Bytów 7 maja, 14:00
Gryf Wejherowo 3-1 Arka II Gdynia 7 maja, 17:00
Gedania Gdańsk 1-0 KTS-K Luzino 7 maja, 11:00
Jaguar Gdańsk 4-2 Lechia II Gdańsk 6 maja, 17:30
Czarni Pruszcz Gdański 2-2 Pogoń Lębork 8 maja, 11:00
Anioły Garczegorze 1-0 Wierzyca Pelplin 8 maja, 16:00
Borowiak Czersk 5-5 Sparta Sycewice 6 maja, 18:00
GKS Kowale 4-4 Orkan Rumia 7 maja, 15:00
Jantar Ustka 2-1 MKS Władysławowo 8 maja, 15:00

Kolejka 27 - 14-15 maja

Pauza: MKS Władysławowo.
 
Lechia II Gdańsk 2-3 Kaszubia Kościerzyna 15 maja, 17:00
KTS-K Luzino 2-0 Jaguar Gdańsk 14 maja, 11:00
Arka II Gdynia 1-3 Gedania Gdańsk 14 maja, 17:00
Bytovia Bytów 0-2 Gryf Wejherowo 14 maja, 18:00
Gryf Słupsk 1-0 Grom Nowy Staw 14 maja, 16:00
Orkan Rumia 1-2 Jantar Ustka 14 maja, 16:00
Sparta Sycewice 2-1 GKS Kowale 14 maja, 17:00
Wierzyca Pelplin 1-1 Borowiak Czersk 14 maja, 15:00
Pogoń Lębork 0-2 Anioły Garczegorze 14 maja, 17:00
Chojniczanka II Chojnice 0-2 Czarni Pruszcz Gdański 15 maja, 11:00

Kolejka 28 - 21-22 maja

Pauza: Czarni Pruszcz Gdański.
 
Kaszubia Kościerzyna 2-1 Grom Nowy Staw 21 maja, 12:00
Gryf Wejherowo 3-0 Gryf Słupsk 21 maja, 13:00
Gedania Gdańsk 0-0 Bytovia Bytów 21 maja, 11:00
Jaguar Gdańsk 5-0 Arka II Gdynia 21 maja, 11:00
Lechia II Gdańsk 0-3 KTS-K Luzino 21 maja, 11:00
Anioły Garczegorze 1-4 Chojniczanka II Chojnice 21 maja, 11:00
Borowiak Czersk 0-0 Pogoń Lębork 22 maja, 11:00
GKS Kowale 3-3 Wierzyca Pelplin 21 maja, 12:00
Jantar Ustka 0-2 Sparta Sycewice 21 maja, 17:00
MKS Władysławowo 2-2 Orkan Rumia 20 maja, 19:00

Kolejka 29 - 28-29 maja

Pauza: Orkan Rumia.
 
KTS-K Luzino - Kaszubia Kościerzyna 28 maja, 11:00
Arka II Gdynia - Lechia II Gdańsk 27 maja, 12:00
Bytovia Bytów - Jaguar Gdańsk 28 maja, 18:00
Gryf Słupsk - Gedania Gdańsk 28 maja, 16:00
Grom Nowy Staw - Gryf Wejherowo 28 maja, 13:00
Sparta Sycewice - MKS Władysławowo 28 maja, 17:00
Wierzyca Pelplin - Jantar Ustka 28 maja, 11:00
Pogoń Lębork - GKS Kowale 28 maja, 17:00
Chojniczanka II Chojnice - Borowiak Czersk 29 maja, 15:00
Czarni Pruszcz Gdański - Anioły Garczegorze 28 maja, 11:00

Kolejka 30 - 4-5 czerwca

Pauza: Anioły Garczegorze.
 
Kaszubia Kościerzyna - Gryf Wejherowo
Gedania Gdańsk - Grom Nowy Staw
Jaguar Gdańsk - Gryf Słupsk
Lechia II Gdańsk - Bytovia Bytów
KTS-K Luzino - Arka II Gdynia
Borowiak Czersk - Czarni Pruszcz Gdański
GKS Kowale - Chojniczanka II Chojnice
Jantar Ustka - Pogoń Lębork
MKS Władysławowo - Wierzyca Pelplin
Orkan Rumia - Sparta Sycewice

Kolejka 31 - 11-12 czerwca

Pauza: Sparta Sycewice.
 
Arka II Gdynia - Kaszubia Kościerzyna
Bytovia Bytów - KTS-K Luzino
Gryf Słupsk - Lechia II Gdańsk
Grom Nowy Staw - Jaguar Gdańsk
Gryf Wejherowo - Gedania Gdańsk
Wierzyca Pelplin - Orkan Rumia
Pogoń Lębork - MKS Władysławowo
Chojniczanka II Chojnice - Jantar Ustka
Czarni Pruszcz Gdański - GKS Kowale
Anioły Garczegorze - Borowiak Czersk

Kolejka 32 - 16 czerwca

Pauza: Gryf Słupsk, Lechia II Gdańsk, Gryf Wejherowo, Jaguar Gdańsk, Bytovia Bytów, Borowiak Czersk, KTS-K Luzino, Arka II Gdynia, Gedania Gdańsk, Grom Nowy Staw, Kaszubia Kościerzyna.
 
GKS Kowale - Anioły Garczegorze
Jantar Ustka - Czarni Pruszcz Gdański
MKS Władysławowo - Chojniczanka II Chojnice
Orkan Rumia - Pogoń Lębork
Sparta Sycewice - Wierzyca Pelplin

III liga 2021/2022 (II)

IV liga 2021/2022 (kujawsko-pomorska)
IV liga Artbud 2021/2022 (wielkopolska)
IV liga 2021/2022 (zachodniopomorska)

Klasa okręgowa no10.pl 2021/2022 (Gdańsk I)
Klasa okręgowa no10.pl 2021/2022 (Gdańsk II)
Klasa okręgowa no10.pl 2021/2022 (Słupsk)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas