[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2021/2022, grupa: kujawsko-pomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Solec Kujawski 28 66 21 3 4 102-27 11 1 2 58-12 10 2 2 44-15
2.  Włocłavia Włocławek 28 63 19 6 3 51-16 9 2 3 27-7 10 4 0 24-9
3.  Chemik Bydgoszcz 28 62 19 5 4 67-22 9 2 3 38-12 10 3 1 29-10
4.  Wda Świecie 28 54 17 3 8 71-46 10 1 3 40-27 7 2 5 31-19
5.  Pogoń Mogilno 28 49 14 7 7 68-39 6 5 3 33-20 8 2 4 35-19
6.  Sparta Brodnica 28 46 14 4 10 44-39 7 3 4 26-18 7 1 6 18-21
7.  Sportis Łochowo 28 45 14 3 11 58-37 7 1 6 32-18 7 2 5 26-19
8.  Lech Rypin 28 39 11 6 11 61-52 7 2 5 38-22 4 4 6 23-30
9.  Start Pruszcz 28 37 11 4 13 54-63 6 1 6 27-28 5 3 7 27-35 1 3 1 0 0 4-2
10.  Notecianka Pakość 28 37 10 7 11 42-64 6 3 5 22-23 4 4 6 20-41 1 0 0 0 1 2-4
11.  Kujawianka Izbica Kujawska 28 33 9 6 13 51-58 6 4 4 31-20 3 2 9 20-38
12.  Cuiavia Inowrocław 28 30 8 6 14 37-51 6 2 6 22-21 2 4 8 15-30
13.  Lider Włocławek 28 27 7 6 15 40-84 5 4 6 21-36 2 2 9 19-48 1 3 1 0 0 2-1
14.  BKS Bydgoszcz 28 27 6 9 13 29-53 2 6 6 11-25 4 3 7 18-28 1 0 0 0 1 1-2
15.  Unia Gniewkowo 28 24 7 3 18 35-68 5 0 9 20-32 2 3 9 15-36 3 6 2 0 1 10-7
16.  Chełminianka Chełmno 28 24 6 6 16 41-71 4 4 6 26-33 2 2 10 15-38 2 3 1 0 1 3-4
17.  Pomorzanin Toruń 28 24 6 6 16 31-61 3 3 8 14-29 3 3 8 17-32 3 3 1 0 2 5-7
18.  Orlęta Aleksandrów Kujawski 28 19 3 10 15 26-57 2 6 6 18-21 1 4 9 8-36

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Unia Solec Kujawski    0-0 0-2 3-2 1-2 4-1 2-0 4-0 8-3 8-0 4-1 7-0 4-1 6-0 7-0 
 2 Włocłavia Włocławek0-0     0-1 2-1 0-1 2-0 0-1 5-0 5-0 4-0 3-2 2-1 3-0* 1-0 0-0 
 3 Chemik Bydgoszcz    2-1 1-0 0-1 2-3 2-2 5-0 2-1 8-1 0-1 9-0 1-1 2-0 2-1 2-0 
 4 Wda Świecie1-10 1-1     4-1 0-3 5-3 3-2 8-0 1-0 2-0 3-2 4-1 4-1 1-3 3-0 
 5 Pogoń Mogilno0-1 2-2 0-1 5-2     1-2 2-2 3-1 4-2 5-0 4-1 1-1 3-2 2-2 1-1 
 6 Sparta Brodnica2-1 2-3 0-1 1-3     1-3 3-1 2-2 4-0 1-1 3-1 1-1 2-1 2-0 2-0 
 7 Sportis Łochowo1-2 1-2 2-3 2-2 3-2     2-3 2-0 1-2 1-2 2-0 4-0 3-0 2-0 6-0 
 8 Lech Rypin2-4 0-1 0-2 2-0 2-3     1-2 3-3 3-1 4-3 8-1 0-0 2-0 5-1 6-1 
 9 Start Pruszcz1-2 0-4 0-5 4-5 1-2 4-0 2-1     4-2 1-1 2-0 4-1 1-3 3-2 
 10 Notecianka Pakość1-5 2-3 0-0 1-1 0-0 3-1 4-3     2-1 4-2 1-2 0-2 2-3 1-0 1-0 
 11 Kujawianka Izbica Kujawska1-2 1-1 3-1 2-4 4-2 3-1 4-0 2-2     0-0 5-1 2-2 4-1 0-1 0-2 
 12 Cuiavia Inowrocław2-3 0-2 0-0 1-6 1-2 0-2 2-2 3-0     2-1 3-1 3-0 4-1 0-1 1-0 
 13 Lider Włocławek0-7 0-2 1-1 1-3 0-4 0-4 0-0 2-1 2-2 2-4     2-1 2-1 3-3 3-2 3-1 
 14 BKS Bydgoszcz0-3 0-1 1-2 0-6 1-0 0-0 0-4 1-1 0-3 3-0* 1-1     0-0 1-1 3-3 
 15 Unia Gniewkowo0-2 0-2 1-2 1-0 0-4 0-6 2-0 1-2 1-4 0-1 4-5 3-2     4-1 3-1 
 16 Chełminianka Chełmno3-3 1-4 2-1 1-2 3-2 2-2 0-3 0-1 2-1 4-4 4-3 1-2 2-4     1-1 
 17 Pomorzanin Toruń2-0 0-3 1-5 0-2 2-0 0-2 1-1 0-6 0-2 1-1 2-3 4-2 0-1     1-1 
 18 Orlęta Aleksandrów Kujawski1-3 0-0 0-3* 2-4 0-1 0-0 0-1 2-2 3-3 1-0 2-2 0-1 6-0 1-1     

Kolejka 1 - 7-8 sierpnia

Lider Włocławek 3-1 Orlęta Aleksandrów Kujawski 7 sierpnia, 17:00
Sportis Łochowo 2-0 Start Pruszcz 7 sierpnia, 16:00
Kujawianka Izbica Kujawska 5-1 BKS Bydgoszcz 7 sierpnia, 11:00
Chemik Bydgoszcz 2-1 Notecianka Pakość 7 sierpnia, 12:00
Pogoń Mogilno 0-1 Unia Solec Kujawski 8 sierpnia, 16:00
Chełminianka Chełmno 4-4 Cuiavia Inowrocław 22 września, 16:45
Unia Gniewkowo 4-1 Pomorzanin Toruń 7 sierpnia, 16:00
Wda Świecie 4-1 Sparta Brodnica 6 sierpnia, 18:00
Lech Rypin 0-1 Włocłavia Włocławek 7 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 14-15 sierpnia

Orlęta Aleksandrów Kujawski 0-0 Włocłavia Włocławek 14 sierpnia, 12:00
Sparta Brodnica 1-3 Lech Rypin 15 sierpnia, 15:00
Pomorzanin Toruń 0-2 Wda Świecie 13 sierpnia, 18:00
Cuiavia Inowrocław 3-0 Unia Gniewkowo 14 sierpnia, 16:00
Unia Solec Kujawski 4-1 Chełminianka Chełmno 14 sierpnia, 13:00
Notecianka Pakość 0-0 Pogoń Mogilno 15 sierpnia, 12:00
BKS Bydgoszcz 1-2 Chemik Bydgoszcz 14 sierpnia, 12:00
Start Pruszcz 1-1 Kujawianka Izbica Kujawska 14 sierpnia, 17:00
Lider Włocławek 0-0 Sportis Łochowo 14 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 21-22 sierpnia

Sportis Łochowo 6-0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 21 sierpnia, 14:00
Kujawianka Izbica Kujawska 0-0 Lider Włocławek 21 sierpnia, 14:00
Chemik Bydgoszcz 5-0 Start Pruszcz 21 sierpnia, 12:00
Pogoń Mogilno 4-1 BKS Bydgoszcz 21 sierpnia, 11:00
Chełminianka Chełmno 0-1 Notecianka Pakość 21 sierpnia, 13:00
Unia Gniewkowo 0-2 Unia Solec Kujawski 20 sierpnia, 17:45
Wda Świecie 2-0 Cuiavia Inowrocław 21 sierpnia, 16:00
Lech Rypin 5-1 Pomorzanin Toruń 21 sierpnia, 16:00
Włocłavia Włocławek 0-1 Sparta Brodnica 21 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

Orlęta Aleksandrów Kujawski 0-1 Sparta Brodnica 28 sierpnia, 15:00
Pomorzanin Toruń 0-3 Włocłavia Włocławek 28 sierpnia, 16:00
Cuiavia Inowrocław 0-2 Lech Rypin 28 sierpnia, 16:00
Unia Solec Kujawski 3-2 Wda Świecie 28 sierpnia, 12:00
Notecianka Pakość 2-3 Unia Gniewkowo 28 sierpnia, 16:00
BKS Bydgoszcz 1-1 Chełminianka Chełmno 28 sierpnia, 13:00
Start Pruszcz 4-5 Pogoń Mogilno 28 sierpnia, 14:00
Lider Włocławek 1-1 Chemik Bydgoszcz 27 sierpnia, 20:00
Sportis Łochowo 1-2 Kujawianka Izbica Kujawska 27 sierpnia, 17:30

Kolejka 5 - 4-5 września

Kujawianka Izbica Kujawska 0-2 Orlęta Aleksandrów Kujawski 4 września, 14:00
Chemik Bydgoszcz 2-3 Sportis Łochowo 4 września, 18:00
Pogoń Mogilno 5-0 Lider Włocławek 5 września, 15:00
Chełminianka Chełmno 0-3 Start Pruszcz 4 września, 16:00
Unia Gniewkowo 3-2 BKS Bydgoszcz 4 września, 16:00
Wda Świecie 8-0 Notecianka Pakość 4 września, 16:00
Lech Rypin 2-4 Unia Solec Kujawski 4 września, 16:00
Włocłavia Włocławek 4-0 Cuiavia Inowrocław 4 września, 17:00
Sparta Brodnica 2-0 Pomorzanin Toruń 4 września, 15:00

Kolejka 6 - 11-12 września

Orlęta Aleksandrów Kujawski 1-1 Pomorzanin Toruń 10 września, 17:30
Cuiavia Inowrocław 1-2 Sparta Brodnica 11 września, 16:30
Unia Solec Kujawski 0-0 Włocłavia Włocławek 11 września, 11:30
Notecianka Pakość 4-3 Lech Rypin 11 września, 16:00
BKS Bydgoszcz 0-6 Wda Świecie 11 września, 14:00
Start Pruszcz 4-1 Unia Gniewkowo 11 września, 11:00
Lider Włocławek 3-3 Chełminianka Chełmno 10 września, 18:00
Sportis Łochowo 2-2 Pogoń Mogilno 11 września, 12:00
Kujawianka Izbica Kujawska 3-1 Chemik Bydgoszcz 11 września, 14:00

Kolejka 7 - 18-19 września

Chemik Bydgoszcz 2-0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 18 września, 12:00
Pogoń Mogilno 4-2 Kujawianka Izbica Kujawska 19 września, 14:00
Chełminianka Chełmno 3-2 Sportis Łochowo 18 września, 16:00
Unia Gniewkowo 4-5 Lider Włocławek 19 września, 12:00
Wda Świecie 3-2 Start Pruszcz 18 września, 12:00
Lech Rypin 0-0 BKS Bydgoszcz 18 września, 16:00
Włocłavia Włocławek 5-0 Notecianka Pakość 19 września, 14:00
Sparta Brodnica 2-1 Unia Solec Kujawski 18 września, 15:00
Pomorzanin Toruń 1-1 Cuiavia Inowrocław 18 września, 12:00

Kolejka 8 - 25-26 września

Orlęta Aleksandrów Kujawski 1-0 Cuiavia Inowrocław 25 września, 16:00
Unia Solec Kujawski 6-0 Pomorzanin Toruń 25 września, 13:00
Notecianka Pakość 3-1 Sparta Brodnica 25 września, 15:00
BKS Bydgoszcz 0-1 Włocłavia Włocławek 25 września, 12:00
Start Pruszcz 2-1 Lech Rypin 25 września, 11:00
Lider Włocławek 1-3 Wda Świecie 25 września, 17:00
Sportis Łochowo 3-0 Unia Gniewkowo 25 września, 16:00
Kujawianka Izbica Kujawska 4-1 Chełminianka Chełmno 25 września, 11:00
Chemik Bydgoszcz 1-0 Pogoń Mogilno 25 września, 12:00

Kolejka 9 - 2-3 października

Pogoń Mogilno 1-1 Orlęta Aleksandrów Kujawski 2 października, 15:30
Chełminianka Chełmno 1-4 Chemik Bydgoszcz 2 października, 15:00
Unia Gniewkowo 1-4 Kujawianka Izbica Kujawska 2 października, 15:00
Wda Świecie 0-3 Sportis Łochowo 2 października, 15:00
Lech Rypin 8-1 Lider Włocławek 2 października, 15:00
Włocłavia Włocławek 5-0 Start Pruszcz 1 października, 19:00
Sparta Brodnica 1-1 BKS Bydgoszcz 2 października, 14:00
Pomorzanin Toruń 0-2 Notecianka Pakość 2 października, 15:00
Cuiavia Inowrocław 2-3 Unia Solec Kujawski 2 października, 15:00

Kolejka 10 - 9-10 października

Orlęta Aleksandrów Kujawski 1-3 Unia Solec Kujawski 9 października, 14:00
Notecianka Pakość 4-2 Cuiavia Inowrocław 9 października, 14:00
BKS Bydgoszcz 3-3 Pomorzanin Toruń 9 października, 12:00
Start Pruszcz 1-2 Sparta Brodnica 9 października, 11:00
Lider Włocławek 0-2 Włocłavia Włocławek 8 października, 18:30
Sportis Łochowo 2-3 Lech Rypin 9 października, 14:00
Kujawianka Izbica Kujawska 2-4 Wda Świecie 9 października, 14:00
Chemik Bydgoszcz 2-0 Unia Gniewkowo 8 października, 19:00
Pogoń Mogilno 3-2 Chełminianka Chełmno 9 października, 15:00

Kolejka 11 - 16-17 października

Chełminianka Chełmno 1-1 Orlęta Aleksandrów Kujawski 16 października, 15:00
Unia Gniewkowo 0-4 Pogoń Mogilno 16 października, 15:00
Wda Świecie 1-1 Chemik Bydgoszcz 16 października, 15:00
Lech Rypin 3-1 Kujawianka Izbica Kujawska 16 października, 13:00
Włocłavia Włocławek 2-0 Sportis Łochowo 16 października, 15:00
Sparta Brodnica 3-1 Lider Włocławek 16 października, 14:00
Pomorzanin Toruń 0-6 Start Pruszcz 16 października, 13:00
Cuiavia Inowrocław 3-1 BKS Bydgoszcz 17 października, 11:00
Unia Solec Kujawski 8-0 Notecianka Pakość 16 października, 13:00

Kolejka 12 - 23-24 października

Orlęta Aleksandrów Kujawski 2-2 Notecianka Pakość 23 października, 14:30
BKS Bydgoszcz 0-3 Unia Solec Kujawski 23 października, 12:00
Start Pruszcz 2-0 Cuiavia Inowrocław 23 października, 14:00
Lider Włocławek 3-2 Pomorzanin Toruń 23 października, 18:00
Sportis Łochowo 3-2 Sparta Brodnica 24 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (23 października, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Kujawianka Izbica Kujawska 1-1 Włocłavia Włocławek 23 października, 14:00
Chemik Bydgoszcz 2-2 Lech Rypin 23 października, 12:00
Pogoń Mogilno 5-2 Wda Świecie 23 października, 15:00
Chełminianka Chełmno 2-4 Unia Gniewkowo 23 października, 14:30

Kolejka 13 - 30-31 października

Unia Gniewkowo 3-1 Orlęta Aleksandrów Kujawski 30 października, 12:00
Wda Świecie 4-1 Chełminianka Chełmno 30 października, 15:00
Lech Rypin 0-2 Pogoń Mogilno 30 października, 15:00
Włocłavia Włocławek 0-1 Chemik Bydgoszcz 30 października, 20:00
Sparta Brodnica 4-0 Kujawianka Izbica Kujawska 30 października, 13:00
Pomorzanin Toruń 0-2 Sportis Łochowo 30 października, 13:00
Cuiavia Inowrocław 2-1 Lider Włocławek 27 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (30 października, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Unia Solec Kujawski 8-3 Start Pruszcz 30 października, 12:00
Notecianka Pakość 0-2 BKS Bydgoszcz 30 października, 14:00

Kolejka 14 - 6-7 listopada

Orlęta Aleksandrów Kujawski 0-1 BKS Bydgoszcz 6 listopada, 14:00
Start Pruszcz 4-2 Notecianka Pakość 6 listopada, 13:00
Lider Włocławek 0-7 Unia Solec Kujawski 6 listopada, 17:00
Sportis Łochowo 2-0 Cuiavia Inowrocław 7 listopada, 13:30
Kujawianka Izbica Kujawska 0-1 Pomorzanin Toruń 6 listopada, 13:00
Chemik Bydgoszcz 0-1 Sparta Brodnica 6 listopada, 12:00
Pogoń Mogilno 2-2 Włocłavia Włocławek 7 listopada, 13:00
Chełminianka Chełmno 2-2 Lech Rypin 7 listopada, 12:00
Unia Gniewkowo 1-0 Wda Świecie 6 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 11 listopada

Wda Świecie 3-0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 11 listopada, 13:00
Lech Rypin 2-0 Unia Gniewkowo 11 listopada, 13:00
Włocłavia Włocławek 3-0 Chełminianka Chełmno 11 listopada, 12:00
(wo)
przerwany w 10. minucie przy stanie 2-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Sparta Brodnica 1-3 Pogoń Mogilno 11 listopada, 12:00
Pomorzanin Toruń 1-5 Chemik Bydgoszcz 11 listopada, 11:00
Cuiavia Inowrocław 3-0 Kujawianka Izbica Kujawska 11 listopada, 11:00
Unia Solec Kujawski 2-0 Sportis Łochowo 11 listopada, 12:00
Notecianka Pakość 1-2 Lider Włocławek 11 listopada, 13:00
BKS Bydgoszcz 0-3 Start Pruszcz 11 listopada, 12:00

Kolejka 16 - 13-14 listopada

Orlęta Aleksandrów Kujawski 0-1 Start Pruszcz 14 listopada, 14:00
Lider Włocławek 2-1 BKS Bydgoszcz 14 listopada, 12:00
Sportis Łochowo 1-2 Notecianka Pakość 14 listopada, 12:00
Kujawianka Izbica Kujawska 1-2 Unia Solec Kujawski 14 listopada, 12:00
Chemik Bydgoszcz 0-1 Cuiavia Inowrocław 14 listopada, 12:00
Pogoń Mogilno 2-2 Pomorzanin Toruń 14 listopada, 12:00
Chełminianka Chełmno 1-2 Sparta Brodnica 14 listopada, 12:00
Unia Gniewkowo 0-2 Włocłavia Włocławek 14 listopada, 13:00
Wda Świecie 5-3 Lech Rypin 14 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 20-21 listopada

Lech Rypin 6-1 Orlęta Aleksandrów Kujawski 20 listopada, 13:00
Włocłavia Włocławek 2-1 Wda Świecie 20 listopada, 17:00
Sparta Brodnica 2-1 Unia Gniewkowo 20 listopada, 11:00
Pomorzanin Toruń 0-1 Chełminianka Chełmno 19 listopada, 18:15
Cuiavia Inowrocław 1-6 Pogoń Mogilno 20 listopada, 13:00
Unia Solec Kujawski 0-2 Chemik Bydgoszcz 20 listopada, 13:00
Notecianka Pakość 2-1 Kujawianka Izbica Kujawska 20 listopada, 13:00
BKS Bydgoszcz 0-4 Sportis Łochowo 20 listopada, 12:00
Lider Włocławek 2-2 Start Pruszcz 20 listopada, 12:00

Kolejka 18 - 12-13 marca

Orlęta Aleksandrów Kujawski 2-2 Lider Włocławek 12 marca, 13:00
Start Pruszcz 4-0 Sportis Łochowo 12 marca, 10:00
BKS Bydgoszcz 3-0 Kujawianka Izbica Kujawska 12 marca, 12:00
(wo)
na boisku 1-0
Notecianka Pakość 0-0 Chemik Bydgoszcz 12 marca, 14:00
Unia Solec Kujawski 1-2 Pogoń Mogilno 12 marca, 13:00
Cuiavia Inowrocław 4-1 Chełminianka Chełmno 12 marca, 14:00
Pomorzanin Toruń 4-2 Unia Gniewkowo 12 marca, 15:00
Sparta Brodnica 0-1 Wda Świecie 12 marca, 14:00
Włocłavia Włocławek 0-1 Lech Rypin 12 marca, 15:00

Kolejka 19 - 19-20 marca

Włocłavia Włocławek 0-0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 19 marca, 15:00
Lech Rypin 2-0 Sparta Brodnica 19 marca, 15:00
Wda Świecie 1-3 Pomorzanin Toruń 19 marca, 12:00
Unia Gniewkowo 0-1 Cuiavia Inowrocław 19 marca, 15:00
Chełminianka Chełmno 3-3 Unia Solec Kujawski 20 marca, 13:00
Pogoń Mogilno 3-1 Notecianka Pakość 19 marca, 15:30
Chemik Bydgoszcz 1-1 BKS Bydgoszcz 19 marca, 14:00
Kujawianka Izbica Kujawska 2-2 Start Pruszcz 19 marca, 12:00
Sportis Łochowo 4-0 Lider Włocławek 19 marca, 19:00

Kolejka 20 - 26-27 marca

Orlęta Aleksandrów Kujawski 0-0 Sportis Łochowo 26 marca, 13:00
Lider Włocławek 2-4 Kujawianka Izbica Kujawska 27 marca, 14:00
Start Pruszcz 0-4 Chemik Bydgoszcz 26 marca, 15:00
BKS Bydgoszcz 1-0 Pogoń Mogilno 26 marca, 16:00
Notecianka Pakość 1-0 Chełminianka Chełmno 26 marca, 16:00
Unia Solec Kujawski 7-0 Unia Gniewkowo 26 marca, 12:00
Cuiavia Inowrocław 0-0 Wda Świecie 26 marca, 14:00
Pomorzanin Toruń 1-1 Lech Rypin 26 marca, 15:00
Sparta Brodnica 2-3 Włocłavia Włocławek 26 marca, 14:00

Kolejka 21 - 2-3 kwietnia

Sparta Brodnica 2-0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 2 kwietnia, 15:00
Włocłavia Włocławek 1-0 Pomorzanin Toruń 2 kwietnia, 16:00
Lech Rypin 4-3 Cuiavia Inowrocław 2 kwietnia, 16:00
Wda Świecie 1-10 Unia Solec Kujawski 2 kwietnia, 14:00
Unia Gniewkowo 1-2 Notecianka Pakość 2 kwietnia, 15:00
Chełminianka Chełmno 1-2 BKS Bydgoszcz 2 kwietnia, 15:00
Pogoń Mogilno 2-2 Start Pruszcz 2 kwietnia, 16:30
Chemik Bydgoszcz 9-0 Lider Włocławek 2 kwietnia, 12:00
Kujawianka Izbica Kujawska 3-1 Sportis Łochowo 2 kwietnia, 14:00

Kolejka 22 - 9-10 kwietnia

Orlęta Aleksandrów Kujawski 3-3 Kujawianka Izbica Kujawska 9 kwietnia, 16:00
Sportis Łochowo 1-2 Chemik Bydgoszcz 10 kwietnia, 13:00
Lider Włocławek 0-4 Pogoń Mogilno 9 kwietnia, 14:00
Start Pruszcz 1-3 Chełminianka Chełmno 9 kwietnia, 16:00
BKS Bydgoszcz 0-0 Unia Gniewkowo 9 kwietnia, 13:00
Notecianka Pakość 1-1 Wda Świecie 9 kwietnia, 16:00
Unia Solec Kujawski 4-0 Lech Rypin 9 kwietnia, 12:00
Cuiavia Inowrocław 0-2 Włocłavia Włocławek 9 kwietnia, 16:00
Pomorzanin Toruń 2-0 Sparta Brodnica 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 16 kwietnia

Pomorzanin Toruń 1-1 Orlęta Aleksandrów Kujawski 16 kwietnia, 16:00
Sparta Brodnica 1-1 Cuiavia Inowrocław 16 kwietnia, 15:00
Włocłavia Włocławek 0-0 Unia Solec Kujawski 16 kwietnia, 18:00
Lech Rypin 3-3 Notecianka Pakość 16 kwietnia, 14:00
Wda Świecie 4-1 BKS Bydgoszcz 16 kwietnia, 16:00
Unia Gniewkowo 2-0 Start Pruszcz 16 kwietnia, 16:00
Chełminianka Chełmno 4-3 Lider Włocławek 16 kwietnia, 12:00
Pogoń Mogilno 1-2 Sportis Łochowo 16 kwietnia, 12:00
Chemik Bydgoszcz 8-1 Kujawianka Izbica Kujawska 16 kwietnia, 12:00

Kolejka 24 - 23-24 kwietnia

Orlęta Aleksandrów Kujawski 0-3 Chemik Bydgoszcz 24 kwietnia, 17:00
(wo)
na boisku 3-2
Kujawianka Izbica Kujawska 4-2 Pogoń Mogilno 23 kwietnia, 11:00
Sportis Łochowo 2-0 Chełminianka Chełmno 23 kwietnia, 11:00
Lider Włocławek 2-1 Unia Gniewkowo 23 kwietnia, 16:00
Start Pruszcz 0-5 Wda Świecie 23 kwietnia, 16:00
BKS Bydgoszcz 1-1 Lech Rypin 23 kwietnia, 13:00
Notecianka Pakość 2-3 Włocłavia Włocławek 23 kwietnia, 16:00
Unia Solec Kujawski 4-1 Sparta Brodnica 23 kwietnia, 12:00
Cuiavia Inowrocław 0-1 Pomorzanin Toruń 23 kwietnia, 16:00

Kolejka 25 - 30 kwietnia-1 maja

Cuiavia Inowrocław 1-0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 30 kwietnia, 16:00
Pomorzanin Toruń 2-0 Unia Solec Kujawski 30 kwietnia, 16:00
Sparta Brodnica 2-2 Notecianka Pakość 30 kwietnia, 15:00
Włocłavia Włocławek 2-1 BKS Bydgoszcz 30 kwietnia, 16:00
Lech Rypin 1-2 Start Pruszcz 30 kwietnia, 16:00
Wda Świecie 3-2 Lider Włocławek 30 kwietnia, 12:00
Unia Gniewkowo 0-6 Sportis Łochowo 30 kwietnia, 12:00
Chełminianka Chełmno 2-1 Kujawianka Izbica Kujawska 30 kwietnia, 15:00
Pogoń Mogilno 0-1 Chemik Bydgoszcz 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 26 - 7-8 maja

Orlęta Aleksandrów Kujawski 2-4 Pogoń Mogilno 7 maja, 17:00
Chemik Bydgoszcz 2-1 Chełminianka Chełmno 7 maja, 12:00
Kujawianka Izbica Kujawska 2-2 Unia Gniewkowo 7 maja, 12:00
Sportis Łochowo 2-3 Wda Świecie 7 maja, 14:00
Lider Włocławek 2-1 Lech Rypin 7 maja, 14:00
Start Pruszcz 1-2 Włocłavia Włocławek 7 maja, 15:00
BKS Bydgoszcz 0-0 Sparta Brodnica 8 maja, 12:00
Notecianka Pakość 1-0 Pomorzanin Toruń 7 maja, 16:00
Unia Solec Kujawski 4-1 Cuiavia Inowrocław 7 maja, 12:00

Kolejka 27 - 14-15 maja

Unia Solec Kujawski 7-0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 14 maja, 12:00
Cuiavia Inowrocław 2-2 Notecianka Pakość 15 maja, 12:00
Pomorzanin Toruń 2-3 BKS Bydgoszcz 14 maja, 16:00
Sparta Brodnica 3-1 Start Pruszcz 14 maja, 15:00
Włocłavia Włocławek 3-2 Lider Włocławek 14 maja, 18:00
Lech Rypin 2-3 Sportis Łochowo 14 maja, 17:00
Wda Świecie 1-0 Kujawianka Izbica Kujawska 14 maja, 14:00
Unia Gniewkowo 1-2 Chemik Bydgoszcz 14 maja, 16:00
Chełminianka Chełmno 2-1 Pogoń Mogilno 14 maja, 15:00

Kolejka 28 - 21-22 maja

Orlęta Aleksandrów Kujawski 6-0 Chełminianka Chełmno 21 maja, 17:00
Pogoń Mogilno 1-1 Unia Gniewkowo 21 maja, 17:00
Chemik Bydgoszcz 2-1 Wda Świecie 21 maja, 12:00
Kujawianka Izbica Kujawska 4-0 Lech Rypin 19 maja, 18:00
Sportis Łochowo 1-2 Włocłavia Włocławek 21 maja, 14:00
Lider Włocławek 0-4 Sparta Brodnica 21 maja, 16:00
Start Pruszcz 3-2 Pomorzanin Toruń 21 maja, 16:00
BKS Bydgoszcz 1-1 Cuiavia Inowrocław 21 maja, 16:00
Notecianka Pakość 1-5 Unia Solec Kujawski 21 maja, 16:00

Kolejka 29 - 28-29 maja

Notecianka Pakość - Orlęta Aleksandrów Kujawski 28 maja, 11:00
Unia Solec Kujawski - BKS Bydgoszcz
Cuiavia Inowrocław - Start Pruszcz 28 maja, 16:00
Pomorzanin Toruń - Lider Włocławek 29 maja, 17:00
Sparta Brodnica - Sportis Łochowo 28 maja, 15:00
Włocłavia Włocławek - Kujawianka Izbica Kujawska 28 maja, 16:00
Lech Rypin - Chemik Bydgoszcz 28 maja, 17:00
Wda Świecie - Pogoń Mogilno 28 maja, 16:00
Unia Gniewkowo - Chełminianka Chełmno 28 maja, 12:00

Kolejka 30 - 4-5 czerwca

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Unia Gniewkowo
Chełminianka Chełmno - Wda Świecie
Pogoń Mogilno - Lech Rypin
Chemik Bydgoszcz - Włocłavia Włocławek
Kujawianka Izbica Kujawska - Sparta Brodnica
Sportis Łochowo - Pomorzanin Toruń
Lider Włocławek - Cuiavia Inowrocław
Start Pruszcz - Unia Solec Kujawski
BKS Bydgoszcz - Notecianka Pakość

Kolejka 31 - 11-12 czerwca

BKS Bydgoszcz - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Notecianka Pakość - Start Pruszcz
Unia Solec Kujawski - Lider Włocławek
Cuiavia Inowrocław - Sportis Łochowo
Pomorzanin Toruń - Kujawianka Izbica Kujawska
Sparta Brodnica - Chemik Bydgoszcz
Włocłavia Włocławek - Pogoń Mogilno
Lech Rypin - Chełminianka Chełmno
Wda Świecie - Unia Gniewkowo

Kolejka 32 - 16 czerwca

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Wda Świecie
Unia Gniewkowo - Lech Rypin
Chełminianka Chełmno - Włocłavia Włocławek
Pogoń Mogilno - Sparta Brodnica
Chemik Bydgoszcz - Pomorzanin Toruń
Kujawianka Izbica Kujawska - Cuiavia Inowrocław
Sportis Łochowo - Unia Solec Kujawski
Lider Włocławek - Notecianka Pakość
Start Pruszcz - BKS Bydgoszcz

Kolejka 33 - 18-19 czerwca

Start Pruszcz - Orlęta Aleksandrów Kujawski
BKS Bydgoszcz - Lider Włocławek
Notecianka Pakość - Sportis Łochowo
Unia Solec Kujawski - Kujawianka Izbica Kujawska
Cuiavia Inowrocław - Chemik Bydgoszcz
Pomorzanin Toruń - Pogoń Mogilno
Sparta Brodnica - Chełminianka Chełmno
Włocłavia Włocławek - Unia Gniewkowo
Lech Rypin - Wda Świecie

Kolejka 34 - 25-26 czerwca

Start Pruszcz - Lider Włocławek
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Lech Rypin
Wda Świecie - Włocłavia Włocławek
Unia Gniewkowo - Sparta Brodnica
Chełminianka Chełmno - Pomorzanin Toruń
Pogoń Mogilno - Cuiavia Inowrocław
Chemik Bydgoszcz - Unia Solec Kujawski
Kujawianka Izbica Kujawska - Notecianka Pakość
Sportis Łochowo - BKS Bydgoszcz

III liga 2021/2022 (II)

IV liga RWS Investment Group 2021/2022 (pomorska)
IV liga Artbud 2021/2022 (wielkopolska)
IV liga 2021/2022 (zachodniopomorska)

Klasa okręgowa 2021/2022 (kujawsko-pomorska I)
Klasa okręgowa 2021/2022 (kujawsko-pomorska II)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas