[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

forBET IV liga 2018/2019, grupa: warmińsko-mazurska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Concordia Elbląg 25 71 23 2 0 94-12 11 1 0 49-7 12 1 0 45-5
2.  Motor Lubawa 25 57 18 3 4 52-21 11 0 1 27-10 7 3 3 25-11
3.  GKS Wikielec 24 52 16 4 4 60-24 10 2 2 35-12 6 2 2 25-12 2 3 1 0 1 7-5
4.  ITS Jeziorak Iława 25 52 17 1 7 70-36 10 0 3 39-20 7 1 4 31-16 2 3 1 0 1 5-7
5.  Mamry Giżycko 25 45 13 6 6 48-32 6 5 2 27-18 7 1 4 21-14
6.  Mrągowia Mrągowo 25 43 13 4 8 49-25 9 3 2 28-10 4 1 6 21-15
7.  Tęcza Biskupiec 25 39 12 3 10 65-39 8 1 4 47-16 4 2 6 18-23
8.  MKS Korsze 25 36 10 6 9 44-42 4 4 4 21-15 6 2 5 23-27
9.  Granica Kętrzyn 25 34 10 4 11 46-43 8 1 3 30-15 2 3 8 16-28
10.  Olimpia II Elbląg 25 33 10 3 12 36-51 7 1 5 18-20 3 2 7 18-31
11.  Zatoka Braniewo 24 29 8 5 11 46-38 7 2 3 31-13 1 3 8 15-25
12.  Czarni Olecko 25 22 5 7 13 31-56 3 4 5 18-22 2 3 8 13-34
13.  Unia Susz 24 19 5 4 15 30-67 4 3 5 21-26 1 1 10 9-41
14.  Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 25 12 3 3 19 27-87 2 1 7 14-32 1 2 12 13-55
15.  Rominta Gołdap 24 11 3 2 19 22-76 2 1 9 12-32 1 1 10 10-44
16.  Tęcza Miłomłyn 25 10 3 1 21 24-95 1 0 11 10-49 2 1 10 14-46

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Concordia Elbląg    2-0 2-2 1-0 4-0 6-2 5-0 3-2 2-1 7-0 7-0 4-0 6-0 
 2 Motor Lubawa0-1     2-1 1-0 4-2 2-1 3-2 2-0 2-1 3-1 3-1 4-0 1-0 
 3 GKS Wikielec1-1 0-1     0-4 2-1 3-0 3-0 4-0 3-2 0-0 2-0 6-0 4-1 3-2 4-0 
 4 ITS Jeziorak Iława0-5 2-0 1-7     3-1 0-1 6-1 4-1 6-1 3-0 2-0 4-1 5-1 3-1 
 5 Mamry Giżycko0-2 0-0 1-1 0-3     2-1 2-1 3-3 2-2 1-0 2-2 7-1 3-2 4-0 
 6 Mrągowia Mrągowo1-2 0-0 3-1 1-1 0-2     2-1 2-0 4-0 1-0 1-1 3-0 4-0 3-2 3-0 
 7 Tęcza Biskupiec1-3 1-2 1-3 3-0 1-2     4-4 4-2 3-0 7-0 3-0 7-0 6-0 6-0 
 8 MKS Korsze0-2 1-1 1-2 0-1 1-1     0-1 4-2 0-0 3-1 4-1 5-1 2-2 
 9 Granica Kętrzyn2-1 0-2 1-3 1-1 3-1 2-1 0-2     3-0 4-1 5-1 3-1 6-1 
 10 Olimpia II Elbląg0-7 1-2 2-0 1-4 1-0 0-0 0-1 3-1     1-0 4-2 3-1 2-1 0-1 
 11 Zatoka Braniewo1-2 3-2 1-2 4-0 1-1 2-0 1-3     1-1 2-0 4-0 6-0 5-2 
 12 Czarni Olecko0-7 0-2 3-2 1-2 0-0 1-3 1-1 1-1     6-0 1-1 3-0* 1-3 
 13 Unia Susz1-2 0-3 0-1 0-6 3-1 1-4 1-0 2-0 3-3     2-2 3-3 5-1 
 14 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie0-6 1-2 1-0 2-6 2-7 1-2 1-1 2-1 3-4     1-3 
 15 Rominta Gołdap1-3 1-5 0-3 2-4 2-1 0-5 0-1 1-1 1-4 1-2 0-2     3-1 
 16 Tęcza Miłomłyn0-4 0-9 1-4 2-6 0-4 3-4 1-4 0-3 1-4 0-5 1-2 1-0     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Czarni Olecko 1-1 Zatoka Braniewo 11 sierpnia, 17:00
Tęcza Miłomłyn 0-4 Mrągowia Mrągowo 11 sierpnia, 16:00
ITS Jeziorak Iława 1-7 GKS Wikielec 11 sierpnia, 17:00
Tęcza Biskupiec 6-0 Rominta Gołdap 11 sierpnia, 16:00
Mamry Giżycko 3-3 Olimpia II Elbląg 12 sierpnia, 16:00
Concordia Elbląg 2-0 Motor Lubawa 8 sierpnia, 17:00
Granica Kętrzyn 5-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 11 sierpnia, 17:00
na boisku przy ul. Kazimierza Wielkiego
Unia Susz 1-4 MKS Korsze 11 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Concordia Elbląg 5-0 Olimpia II Elbląg 15 sierpnia, 17:00
Rominta Gołdap 2-1 Mamry Giżycko 15 sierpnia, 17:00
GKS Wikielec 3-0 Tęcza Biskupiec 15 sierpnia, 17:00
Unia Susz 0-3 ITS Jeziorak Iława 15 sierpnia, 17:00
Mrągowia Mrągowo 2-0 MKS Korsze 15 sierpnia, 11:00
Zatoka Braniewo 5-2 Tęcza Miłomłyn 15 sierpnia, 17:00
Granica Kętrzyn 4-1 Czarni Olecko 15 sierpnia, 17:00
na boisku przy ul. Kazimierza Wielkiego
Motor Lubawa 3-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 15 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Czarni Olecko 0-2 Motor Lubawa 18 sierpnia, 17:00
Tęcza Miłomłyn 0-3 Granica Kętrzyn 18 sierpnia, 16:00
MKS Korsze 4-2 Zatoka Braniewo 18 sierpnia, 15:15
mecz pierwotnie zaplanowany na 15:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu ulewy
ITS Jeziorak Iława 3-1 Mrągowia Mrągowo 19 sierpnia, 16:00
Tęcza Biskupiec 3-0 Unia Susz 19 sierpnia, 16:00
Mamry Giżycko 1-1 GKS Wikielec 18 sierpnia, 16:00
Olimpia II Elbląg 0-1 Rominta Gołdap 19 sierpnia, 16:00
Concordia Elbląg 7-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 18 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Concordia Elbląg 4-0 Rominta Gołdap 25 sierpnia, 16:00
GKS Wikielec 0-0 Olimpia II Elbląg 24 sierpnia, 18:00
Unia Susz 0-1 Mamry Giżycko 25 sierpnia, 17:00
Mrągowia Mrągowo 2-1 Tęcza Biskupiec 25 sierpnia, 16:00
Zatoka Braniewo 3-2 ITS Jeziorak Iława 25 sierpnia, 17:00
Granica Kętrzyn 0-2 MKS Korsze 25 sierpnia, 17:00
na boisku przy ul. Kazimierza Wielkiego
Motor Lubawa 1-0 Tęcza Miłomłyn 26 sierpnia, 13:00
Czarni Olecko 1-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 1-2 września

Concordia Elbląg 2-2 GKS Wikielec 1 września, 16:00
Unia Susz 3-3 Rominta Gołdap 1 września, 17:00
Mrągowia Mrągowo 4-0 Olimpia II Elbląg 1 września, 16:00
Zatoka Braniewo 1-2 Mamry Giżycko 1 września, 16:00
Granica Kętrzyn 2-1 Tęcza Biskupiec 1 września, 17:00
na boisku przy ul. Kazimierza Wielkiego
Motor Lubawa 2-1 ITS Jeziorak Iława 1 września, 17:00
Czarni Olecko 1-3 Tęcza Miłomłyn 1 września, 17:00
MKS Korsze 4-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1 września, 13:00

Kolejka 6 - 8-9 września

Czarni Olecko 0-7 Concordia Elbląg 8 września, 17:00
Tęcza Miłomłyn 1-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 8 września, 16:00
MKS Korsze 1-1 Motor Lubawa 8 września, 17:00
ITS Jeziorak Iława 4-1 Granica Kętrzyn 8 września, 17:00
Tęcza Biskupiec 3-0 Zatoka Braniewo 8 września, 16:00
Olimpia II Elbląg 3-1 Unia Susz 9 września, 16:00
Rominta Gołdap 0-3 GKS Wikielec 8 września, 17:00
Mrągowia Mrągowo 0-2 Mamry Giżycko 7 września, 17:00

Kolejka 7 - 15-16 września

Tęcza Miłomłyn 0-4 Concordia Elbląg 15 września, 16:00
MKS Korsze 0-0 Czarni Olecko 15 września, 16:00
ITS Jeziorak Iława 5-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 16 września, 15:00
Tęcza Biskupiec 1-2 Motor Lubawa 15 września, 16:00
Mamry Giżycko 2-1 Granica Kętrzyn 15 września, 16:00
Olimpia II Elbląg 1-0 Zatoka Braniewo 16 września, 16:00
Rominta Gołdap 0-5 Mrągowia Mrągowo 15 września, 16:40
mecz pierwotnie zaplanowany na 16:30 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem z powodu nakazu poprawienia getrów zawodników obu drużyn przez sędziego
GKS Wikielec 4-1 Unia Susz 15 września, 16:00

Kolejka 8 - 22-23 września

Concordia Elbląg 7-0 Unia Susz 22 września, 16:00
Mrągowia Mrągowo 3-1 GKS Wikielec 22 września, 16:00
Zatoka Braniewo 6-0 Rominta Gołdap 22 września, 16:00
Granica Kętrzyn 3-0 Olimpia II Elbląg 22 września, 16:30
na boisku przy ul. Kazimierza Wielkiego
Motor Lubawa 1-0 Mamry Giżycko 22 września, 16:00
Czarni Olecko 3-2 ITS Jeziorak Iława 22 września, 16:00
Tęcza Miłomłyn 1-4 MKS Korsze 22 września, 16:00
Tęcza Biskupiec 7-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 22 września, 16:00

Kolejka 9 - 29-30 września

MKS Korsze 0-2 Concordia Elbląg 29 września, 14:30
ITS Jeziorak Iława 3-1 Tęcza Miłomłyn 29 września, 16:00
Tęcza Biskupiec 7-0 Czarni Olecko 29 września, 13:00
Mamry Giżycko 7-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 29 września, 16:00
Olimpia II Elbląg 1-2 Motor Lubawa 30 września, 16:00
Rominta Gołdap 1-1 Granica Kętrzyn 29 września, 16:00
GKS Wikielec 2-0 Zatoka Braniewo 29 września, 18:30
Unia Susz 0-6 Mrągowia Mrągowo 29 września, 16:00

Kolejka 10 - 6-7 października

Concordia Elbląg 1-0 Mrągowia Mrągowo 6 października, 16:00
Zatoka Braniewo 2-0 Unia Susz 6 października, 15:30
Granica Kętrzyn 0-2 GKS Wikielec 6 października, 16:00
na boisku przy ul. Kazimierza Wielkiego
Motor Lubawa 4-0 Rominta Gołdap 6 października, 15:30
Czarni Olecko 1-2 Mamry Giżycko 6 października, 12:00
Tęcza Miłomłyn 3-4 Tęcza Biskupiec 6 października, 16:00
MKS Korsze 1-2 ITS Jeziorak Iława 6 października, 16:00
Olimpia II Elbląg 2-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 7 października, 15:00

Kolejka 11 - 13-14 października

ITS Jeziorak Iława 0-5 Concordia Elbląg 13 października, 15:30
Tęcza Biskupiec 4-4 MKS Korsze 13 października, 15:30
Mamry Giżycko 4-0 Tęcza Miłomłyn 13 października, 15:30
Olimpia II Elbląg 4-2 Czarni Olecko 13 października, 15:30
Rominta Gołdap 0-2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 13 października, 15:30
GKS Wikielec 0-1 Motor Lubawa 13 października, 15:30
Unia Susz 1-0 Granica Kętrzyn 13 października, 15:30
Mrągowia Mrągowo 1-0 Zatoka Braniewo 13 października, 15:30

Kolejka 12 - 20-21 października

Concordia Elbląg 3-2 Zatoka Braniewo 20 października, 15:00
Granica Kętrzyn 3-1 Mrągowia Mrągowo 20 października, 15:00
na boisku przy ul. Kazimierza Wielkiego
Motor Lubawa 3-1 Unia Susz 20 października, 15:00
Czarni Olecko 3-0 Rominta Gołdap 20 października, 15:00
(wo)
na boisku 1-0; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik - Tomasz Makowski
Tęcza Miłomłyn 1-4 Olimpia II Elbląg 20 października, 15:00
MKS Korsze 0-1 Mamry Giżycko 20 października, 15:00
ITS Jeziorak Iława 0-1 Tęcza Biskupiec 20 października, 15:00
GKS Wikielec 3-2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 20 października, 15:00

Kolejka 13 - 27-28 października

Tęcza Biskupiec 1-3 Concordia Elbląg 27 października, 15:00
Mamry Giżycko 0-3 ITS Jeziorak Iława 27 października, 15:00
Olimpia II Elbląg 0-1 MKS Korsze 28 października, 13:00
na boisku MOSiR przy ul. Skrzydlatej
Rominta Gołdap 3-1 Tęcza Miłomłyn 27 października, 15:00
GKS Wikielec 6-0 Czarni Olecko 27 października, 15:00
Unia Susz 2-2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 27 października, 15:00
Mrągowia Mrągowo 0-0 Motor Lubawa 27 października, 15:00
Zatoka Braniewo 2-0 Granica Kętrzyn 27 października, 15:00

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Concordia Elbląg 6-2 Granica Kętrzyn 3 listopada, 13:30
Motor Lubawa 2-0 Zatoka Braniewo 3 listopada, 13:30
Czarni Olecko 6-0 Unia Susz 3 listopada, 13:30
Tęcza Miłomłyn 1-4 GKS Wikielec 3 listopada, 13:30
MKS Korsze 5-1 Rominta Gołdap 3 listopada, 13:30
ITS Jeziorak Iława 6-1 Olimpia II Elbląg 3 listopada, 13:00
Tęcza Biskupiec 3-0 Mamry Giżycko 3 listopada, 13:30
Mrągowia Mrągowo 4-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Mamry Giżycko 0-2 Concordia Elbląg 10 listopada, 13:30
Olimpia II Elbląg 0-0 Tęcza Biskupiec 11 listopada, 13:00
na boisku MOSiR przy ul. Skrzydlatej
Rominta Gołdap 2-4 ITS Jeziorak Iława 10 listopada, 13:30
GKS Wikielec 4-0 MKS Korsze 9 listopada, 18:00
Unia Susz 5-1 Tęcza Miłomłyn 10 listopada, 13:30
Mrągowia Mrągowo 1-1 Czarni Olecko 10 listopada, 13:30
Zatoka Braniewo 4-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 10 listopada, 13:30
Granica Kętrzyn 2-1 Motor Lubawa 10 listopada, 13:30
na boisku przy ul. Kazimierza Wielkiego

Kolejka 16 - 17-18 listopada

Motor Lubawa 0-1 Concordia Elbląg 17 listopada, 13:00
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-1 Granica Kętrzyn 17 listopada, 13:00
w Kurzętniku
MKS Korsze 3-1 Unia Susz 17 listopada, 13:00
Zatoka Braniewo 1-1 Czarni Olecko 17 listopada, 13:00
Mrągowia Mrągowo 3-0 Tęcza Miłomłyn 17 listopada, 13:00
na bocznym boisku
GKS Wikielec 0-4 ITS Jeziorak Iława 17 listopada, 17:00
Rominta Gołdap 0-1 Tęcza Biskupiec 17 listopada, 13:00
Olimpia II Elbląg 1-4 Mamry Giżycko 18 listopada, 13:00
na boisku MOSiR przy ul. Skrzydlatej

Kolejka 17 - 24-25 listopada

Olimpia II Elbląg 0-7 Concordia Elbląg 25 listopada, 13:00
na boisku MOSiR przy ul. Skrzydlatej
Mamry Giżycko 3-2 Rominta Gołdap 24 listopada, 13:00
Tęcza Biskupiec 1-3 GKS Wikielec 24 listopada, 13:00
ITS Jeziorak Iława 4-1 Unia Susz 25 listopada, 13:00
MKS Korsze 1-1 Mrągowia Mrągowo 8 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tęcza Miłomłyn 0-5 Zatoka Braniewo 24 listopada, 13:00
Czarni Olecko 1-1 Granica Kętrzyn 24 listopada, 13:00
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-2 Motor Lubawa 23 marca, 15:00
w Kurzętniku / w pierwotnym terminie (24 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 30-31 marca

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0-6 Concordia Elbląg 30 marca, 16:00
w Kurzętniku
Motor Lubawa 2-1 Czarni Olecko 30 marca, 16:00
Granica Kętrzyn 6-1 Tęcza Miłomłyn 30 marca, 16:00
na boisku przy ul. Kazimierza Wielkiego
Zatoka Braniewo 1-1 MKS Korsze 30 marca, 16:00
Mrągowia Mrągowo 1-1 ITS Jeziorak Iława 30 marca, 16:00
na bocznym boisku
Unia Susz 3-1 Tęcza Biskupiec 30 marca, 16:00
GKS Wikielec 2-1 Mamry Giżycko 30 marca, 16:00
Rominta Gołdap 1-4 Olimpia II Elbląg 30 marca, 16:00

Kolejka 19 - 6-7 kwietnia

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3-4 Czarni Olecko 6 kwietnia, 16:00
w Olecku; Drwęca gospodarzem
Rominta Gołdap 1-3 Concordia Elbląg 6 kwietnia, 15:00
Olimpia II Elbląg 2-0 GKS Wikielec 7 kwietnia, 14:00
na boisku MOSiR przy ul. Skrzydlatej
Mamry Giżycko 2-2 Unia Susz 6 kwietnia, 16:00
Tęcza Biskupiec 1-2 Mrągowia Mrągowo 6 kwietnia, 16:00
ITS Jeziorak Iława 3-0 Zatoka Braniewo 6 kwietnia, 16:00
MKS Korsze 0-1 Granica Kętrzyn 6 kwietnia, 16:00
Tęcza Miłomłyn 0-9 Motor Lubawa 6 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 13-14 kwietnia

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-2 MKS Korsze 13 kwietnia, 16:00
GKS Wikielec 1-1 Concordia Elbląg 14 kwietnia, 17:00
Rominta Gołdap 1-2 Unia Susz 13 kwietnia, 16:00
Olimpia II Elbląg 1-0 Mrągowia Mrągowo 14 kwietnia, 14:00
na boisku MOSiR przy ul. Skrzydlatej
Mamry Giżycko 2-2 Zatoka Braniewo 13 kwietnia, 16:00
Tęcza Biskupiec 4-2 Granica Kętrzyn 13 kwietnia, 16:00
ITS Jeziorak Iława 2-0 Motor Lubawa 13 kwietnia, 16:00
Tęcza Miłomłyn 1-2 Czarni Olecko 13 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 20 kwietnia

Mamry Giżycko 2-1 Mrągowia Mrągowo 20 kwietnia, 11:00
Concordia Elbląg 2-1 Czarni Olecko 20 kwietnia, 13:00
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-3 Tęcza Miłomłyn 20 kwietnia, 16:00
Motor Lubawa 2-1 MKS Korsze 20 kwietnia, 16:00
Granica Kętrzyn 1-3 ITS Jeziorak Iława 20 kwietnia, 16:00
na boisku przy ul. Kazimierza Wielkiego
Zatoka Braniewo 4-0 Tęcza Biskupiec 20 kwietnia, 16:00
Unia Susz 2-0 Olimpia II Elbląg 20 kwietnia, 17:00
GKS Wikielec 4-0 Rominta Gołdap 20 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 27-28 kwietnia

Concordia Elbląg 6-0 Tęcza Miłomłyn 27 kwietnia, 16:00
Czarni Olecko 1-3 MKS Korsze 27 kwietnia, 17:00
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-0 ITS Jeziorak Iława 27 kwietnia, 16:00
Motor Lubawa 4-2 Tęcza Biskupiec 27 kwietnia, 16:00
Granica Kętrzyn 1-1 Mamry Giżycko 27 kwietnia, 16:00
na boisku przy ul. Kazimierza Wielkiego
Zatoka Braniewo 1-3 Olimpia II Elbląg 26 kwietnia, 17:30
Mrągowia Mrągowo 3-2 Rominta Gołdap 27 kwietnia, 15:00
Unia Susz - GKS Wikielec
w pierwotnym terminie (27 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu śmierci córki prezesa gości

Kolejka 23 - 4-5 maja

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2-7 Tęcza Biskupiec 1 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (3 maja, 16:00) odwołany
Unia Susz 1-2 Concordia Elbląg 1 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (4 maja, 17:00) odwołany
GKS Wikielec 3-0 Mrągowia Mrągowo 1 maja, 13:00
Rominta Gołdap - Zatoka Braniewo 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (4 maja, 17:00) odwołany
Olimpia II Elbląg 3-1 Granica Kętrzyn 5 maja, 14:00
Mamry Giżycko 0-0 Motor Lubawa 4 maja, 16:00
ITS Jeziorak Iława 2-0 Czarni Olecko 4 maja, 17:00
MKS Korsze 2-2 Tęcza Miłomłyn 4 maja, 17:00

Kolejka 24 - 11-12 maja

Concordia Elbląg 4-0 MKS Korsze 11 maja, 14:30
Tęcza Miłomłyn 2-6 ITS Jeziorak Iława 11 maja, 16:00
Czarni Olecko 0-0 Tęcza Biskupiec 11 maja, 17:00
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2-6 Mamry Giżycko 12 maja, 15:00
Motor Lubawa 3-2 Olimpia II Elbląg 11 maja, 16:00
Granica Kętrzyn 3-1 Rominta Gołdap 12 maja, 17:00
Zatoka Braniewo 1-2 GKS Wikielec 11 maja, 16:00
Mrągowia Mrągowo 3-0 Unia Susz 11 maja, 16:00

Kolejka 25 - 18-19 maja

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2-1 Olimpia II Elbląg 18 maja, 17:00
Mrągowia Mrągowo 1-2 Concordia Elbląg 18 maja, 13:00
Unia Susz 3-3 Zatoka Braniewo 18 maja, 17:00
GKS Wikielec 3-2 Granica Kętrzyn 18 maja, 15:30
Rominta Gołdap 1-5 Motor Lubawa 18 maja, 16:00
Mamry Giżycko 1-0 Czarni Olecko 18 maja, 16:00
Tęcza Biskupiec 6-0 Tęcza Miłomłyn 18 maja, 16:00
ITS Jeziorak Iława 6-1 MKS Korsze 18 maja, 18:00

Kolejka 26 - 25-26 maja

Concordia Elbląg - ITS Jeziorak Iława 25 maja, 16:00
MKS Korsze - Tęcza Biskupiec 25 maja, 17:00
Tęcza Miłomłyn - Mamry Giżycko 25 maja, 16:00
Czarni Olecko - Olimpia II Elbląg 25 maja, 17:00
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Rominta Gołdap 25 maja, 16:00
Motor Lubawa - GKS Wikielec 25 maja, 16:00
Granica Kętrzyn - Unia Susz 25 maja, 16:00
Zatoka Braniewo - Mrągowia Mrągowo 25 maja, 16:00

Kolejka 27 - 29 maja

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - GKS Wikielec 29 maja, 17:00
Zatoka Braniewo - Concordia Elbląg 29 maja, 17:00
Mrągowia Mrągowo - Granica Kętrzyn 29 maja, 18:30
Unia Susz - Motor Lubawa 29 maja, 17:00
Rominta Gołdap - Czarni Olecko 29 maja, 17:00
Olimpia II Elbląg - Tęcza Miłomłyn 29 maja, 18:00
Mamry Giżycko - MKS Korsze 29 maja, 17:00
Tęcza Biskupiec - ITS Jeziorak Iława 29 maja, 17:00

Kolejka 28 - 1-2 czerwca

Concordia Elbląg - Tęcza Biskupiec 1 czerwca, 16:00
ITS Jeziorak Iława - Mamry Giżycko 1 czerwca, 17:00
MKS Korsze - Olimpia II Elbląg 1 czerwca, 17:00
Tęcza Miłomłyn - Rominta Gołdap 2 czerwca, 14:00
Czarni Olecko - GKS Wikielec 1 czerwca, 17:00
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Unia Susz 1 czerwca, 16:00
Motor Lubawa - Mrągowia Mrągowo 1 czerwca, 16:00
Granica Kętrzyn - Zatoka Braniewo 1 czerwca, 16:00

Kolejka 29 - 8-9 czerwca

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Mrągowia Mrągowo 8 czerwca, 16:00
Granica Kętrzyn - Concordia Elbląg 9 czerwca, 17:00
Zatoka Braniewo - Motor Lubawa 8 czerwca, 16:00
Unia Susz - Czarni Olecko 8 czerwca, 17:00
GKS Wikielec - Tęcza Miłomłyn 8 czerwca, 17:00
Rominta Gołdap - MKS Korsze 8 czerwca, 16:00
Olimpia II Elbląg - ITS Jeziorak Iława 8 czerwca, 18:00
Mamry Giżycko - Tęcza Biskupiec 8 czerwca, 16:00

Kolejka 30 - 15-16 czerwca

Concordia Elbląg - Mamry Giżycko 15 czerwca, 17:00
Tęcza Biskupiec - Olimpia II Elbląg 15 czerwca, 17:00
ITS Jeziorak Iława - Rominta Gołdap 15 czerwca, 17:00
MKS Korsze - GKS Wikielec 15 czerwca, 17:00
Tęcza Miłomłyn - Unia Susz 15 czerwca, 17:00
Czarni Olecko - Mrągowia Mrągowo 15 czerwca, 17:00
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Zatoka Braniewo 15 czerwca, 17:00
Motor Lubawa - Granica Kętrzyn 15 czerwca, 17:00

Baraże o udział w III lidze (I)

III liga 2018/2019 (I)

IV liga 2018/2019 (łódzka)
IV liga 2018/2019 (mazowiecka (południe))
IV liga 2018/2019 (mazowiecka (północ))
IV liga 2018/2019 (podlaska)

Klasa okręgowa 2018/2019 (warmińsko-mazurska I)
Klasa okręgowa 2018/2019 (warmińsko-mazurska II)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: warminsko-mazurskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas