[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2018/2019, grupa: mazowiecka (południe)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pogoń Grodzisk Mazowiecki 30 76 24 4 2 105-24 15 0 0 61-9 9 4 2 44-15
2.  Oskar Przysucha 30 66 21 3 6 75-28 10 2 3 42-16 11 1 3 33-12 2 6 2 0 0 5-0
3.  Błonianka Błonie 30 66 21 3 6 97-35 10 3 2 50-17 11 0 4 47-18 2 0 0 0 2 0-5
4.  Mszczonowianka Mszczonów 30 57 17 6 7 67-41 8 4 3 31-18 9 2 4 36-23
5.  Pilica Białobrzegi 30 54 17 3 10 77-37 8 1 6 46-19 9 2 4 31-18
6.  MKS Piaseczno 30 50 16 2 12 75-63 7 2 6 34-27 9 0 6 41-36
7.  Mazur Karczew 30 48 15 3 12 50-52 8 3 4 23-17 7 0 8 27-35
8.  KS Raszyn 30 47 15 2 13 55-52 8 0 7 31-23 7 2 6 24-29
9.  Znicz II Pruszków 30 39 11 6 13 46-48 7 2 6 24-22 4 4 7 22-26
10.  Wilga Garwolin 30 37 11 4 15 49-56 5 2 8 23-34 6 2 7 26-22
11.  Radomiak II Radom 30 36 10 6 14 46-69 6 3 6 26-28 4 3 8 20-41 2 4 1 1 0 4-3
12.  Energia Kozienice 30 36 10 6 14 46-54 4 3 8 25-31 6 3 6 21-23 2 1 0 1 1 3-4
13.  Sparta Jazgarzew 30 32 9 5 16 36-60 4 2 9 19-32 5 3 7 17-28
14.  LKS Promna 30 23 6 5 19 28-69 4 2 9 17-33 2 3 10 11-36
15.  Orzeł Unin 30 19 5 4 21 36-91 4 1 10 24-40 1 3 11 12-51
16.  Perła Złotokłos 30 2 0 2 28 8-117 0 2 13 6-48 0 0 15 2-69

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki    4-2 1-0 3-1 2-0 6-1 4-0 5-1 3-2 3-1 6-0 2-0 2-0 7-1 3-0* 10-0 
 2 Oskar Przysucha1-2     3-0 2-1 1-5 3-0 5-1 0-1 3-0 3-1 3-3 1-1 4-0 3-0* 3-1 7-0 
 3 Błonianka Błonie2-2 0-2     3-0 4-0 2-3 4-2 1-1 2-1 3-2 4-0 4-2 1-1 3-0 9-1 8-0 
 4 Mszczonowianka Mszczonów2-2 1-5 3-1     2-1 4-0 0-1 5-2 1-1 1-2 3-1 1-1 3-0 2-0 1-1 2-0 
 5 Pilica Białobrzegi0-1 0-1 4-2 1-3     5-6 1-2 5-0 1-2 1-0 7-0 3-1 5-0 1-1 7-0 5-0 
 6 MKS Piaseczno1-3 1-0 1-2 3-2 1-2     3-2 2-3 3-3 3-2 2-4 4-0 0-2 0-0 6-1 4-1 
 7 Mazur Karczew1-3 2-1 0-2 1-4 1-1 1-0     6-1 1-2 2-1 0-0 1-0 2-0 2-1 1-1 2-0 
 8 KS Raszyn1-2 0-2 0-2 0-2 2-0 2-3 6-1     1-3 2-1 4-1 0-4 1-0 4-1 5-1 3-0 
 9 Znicz II Pruszków1-0 0-1 1-9 3-3 0-2 3-0 1-2 1-0     1-2 1-2 3-0 1-1 2-0 3-0 3-0 
 10 Wilga Garwolin0-7 0-2 1-2 0-3 0-1 3-6 2-1 1-3 2-1     2-1 2-4 1-1 4-0 1-1 4-1 
 11 Radomiak II Radom1-1 1-1 2-7 0-2 0-2 3-1 4-1 2-1 0-2 0-5     1-1 1-3 2-1 4-0 5-0 
 12 Energia Kozienice1-0 0-1 0-2 4-5 3-5 1-4 1-3 1-1 3-3 1-1 2-3     1-2 3-0 3-1 1-0 
 13 Sparta Jazgarzew1-6 1-3 1-3 0-1 2-3 0-6 2-0 0-4 1-0 1-2 1-1 1-2     1-1 2-0 5-0 
 14 LKS Promna3-3 2-3 0-4 1-2 0-7 0-2 1-3 0-2 2-0 1-1 1-0 0-1 0-4     2-1 4-0 
 15 Orzeł Unin0-6 0-5 1-6 2-2 0-2 2-7 1-2 0-1 1-0 0-2 5-1 0-3 5-1 1-2     6-0 
 16 Perła Złotokłos0-6 0-4 0-5 0-5 0-0 1-2 0-6 0-3 2-2 0-3 0-3 0-1 1-2 1-3 1-3     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Radomiak II Radom 5-0 Perła Złotokłos 12 sierpnia, 11:00
Orzeł Unin 0-6 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 11 sierpnia, 17:00
Pilica Białobrzegi 4-2 Błonianka Błonie 11 sierpnia, 11:00
KS Raszyn 0-4 Energia Kozienice 11 sierpnia, 12:00
w Ząbkach
Oskar Przysucha 3-0 LKS Promna 11 sierpnia, 11:00
(wo)
na boisku 1-2
Sparta Jazgarzew 0-6 MKS Piaseczno 11 sierpnia, 11:00
w Wólce Kozodawskiej
Mazur Karczew 1-4 Mszczonowianka Mszczonów 11 sierpnia, 11:00
Wilga Garwolin 2-1 Znicz II Pruszków 12 sierpnia, 12:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Perła Złotokłos 0-5 Mszczonowianka Mszczonów 15 sierpnia, 11:00
MKS Piaseczno 3-2 Mazur Karczew 15 sierpnia, 17:00
LKS Promna 0-4 Sparta Jazgarzew 15 sierpnia, 11:00
w Falęcicach
Energia Kozienice 0-1 Oskar Przysucha 15 sierpnia, 11:00
Błonianka Błonie 1-1 KS Raszyn 15 sierpnia, 11:00
Wilga Garwolin 0-1 Pilica Białobrzegi 15 sierpnia, 17:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3-2 Znicz II Pruszków 15 sierpnia, 14:00
Radomiak II Radom 4-0 Orzeł Unin 15 sierpnia, 11:00
na stadionie MOSiR

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Orzeł Unin 6-0 Perła Złotokłos 19 sierpnia, 16:00
Znicz II Pruszków 1-2 Radomiak II Radom 19 sierpnia, 11:00
Pilica Białobrzegi 0-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 18 sierpnia, 17:00
KS Raszyn 2-1 Wilga Garwolin 18 sierpnia, 12:00
w Ząbkach
Oskar Przysucha 3-0 Błonianka Błonie 18 sierpnia, 17:00
Sparta Jazgarzew 1-2 Energia Kozienice 18 sierpnia, 11:00
w Wólce Kozodawskiej
Mazur Karczew 2-1 LKS Promna 18 sierpnia, 11:00
MKS Piaseczno 3-2 Mszczonowianka Mszczonów 18 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Perła Złotokłos 1-2 MKS Piaseczno 25 sierpnia, 17:00
w Jedlińsku
LKS Promna 1-2 Mszczonowianka Mszczonów 25 sierpnia, 17:00
w Falęcicach
Energia Kozienice 1-3 Mazur Karczew 25 sierpnia, 12:00
Błonianka Błonie 1-1 Sparta Jazgarzew 25 sierpnia, 11:00
Wilga Garwolin 0-2 Oskar Przysucha 25 sierpnia, 17:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5-1 KS Raszyn 25 sierpnia, 14:00
Orzeł Unin 1-0 Znicz II Pruszków 25 sierpnia, 12:00
Pilica Białobrzegi 7-0 Radomiak II Radom 25 sierpnia, 12:00

Kolejka 5 - 1-2 września

Znicz II Pruszków 3-0 Perła Złotokłos 2 września, 11:00
Pilica Białobrzegi 7-0 Orzeł Unin 1 września, 11:00
KS Raszyn 4-1 Radomiak II Radom 1 września, 12:30
w Ząbkach
Oskar Przysucha 1-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 września, 17:00
Sparta Jazgarzew 1-2 Wilga Garwolin 1 września, 11:00
w Wólce Kozodawskiej
Mazur Karczew 0-2 Błonianka Błonie 1 września, 11:00
Mszczonowianka Mszczonów 1-1 Energia Kozienice 1 września, 12:30
MKS Piaseczno 0-0 LKS Promna 1 września, 11:00

Kolejka 6 - 8-9 września

Perła Złotokłos 1-3 LKS Promna 8 września, 16:30
Energia Kozienice 1-4 MKS Piaseczno 9 września, 16:00
Błonianka Błonie 3-0 Mszczonowianka Mszczonów 9 września, 11:00
Wilga Garwolin 2-1 Mazur Karczew 8 września, 16:30
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2-0 Sparta Jazgarzew 8 września, 14:00
Orzeł Unin 0-1 KS Raszyn 9 września, 16:00
Znicz II Pruszków 0-2 Pilica Białobrzegi 9 września, 11:00
Oskar Przysucha 3-3 Radomiak II Radom 9 września, 17:00

Kolejka 7 - 15-16 września

Pilica Białobrzegi 5-0 Perła Złotokłos 15 września, 16:00
KS Raszyn 1-3 Znicz II Pruszków 15 września, 14:00
w Ząbki
Oskar Przysucha 3-1 Orzeł Unin 15 września, 16:00
Sparta Jazgarzew 1-1 Radomiak II Radom 15 września, 11:00
w Wólce Kozodawskiej
Mazur Karczew 1-3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 15 września, 16:30
Mszczonowianka Mszczonów 1-2 Wilga Garwolin 15 września, 12:30
MKS Piaseczno 1-2 Błonianka Błonie 15 września, 11:00
LKS Promna 0-1 Energia Kozienice 15 września, 14:00
w Falęcicach

Kolejka 8 - 22-23 września

Perła Złotokłos 0-1 Energia Kozienice 22 września, 16:00
w Jedlińsku
Błonianka Błonie 3-0 LKS Promna 22 września, 11:00
Wilga Garwolin 3-6 MKS Piaseczno 22 września, 11:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3-1 Mszczonowianka Mszczonów 22 września, 13:00
Radomiak II Radom 4-1 Mazur Karczew 23 września, 11:00
Orzeł Unin 5-1 Sparta Jazgarzew 22 września, 12:00
Znicz II Pruszków 0-1 Oskar Przysucha 22 września, 11:00
Pilica Białobrzegi 5-0 KS Raszyn 22 września, 16:00

Kolejka 9 - 29-30 września

KS Raszyn 3-0 Perła Złotokłos 29 września, 15:00
Oskar Przysucha 1-5 Pilica Białobrzegi 29 września, 15:30
Sparta Jazgarzew 1-0 Znicz II Pruszków 29 września, 11:00
w Wólce Kozodawskiej
Mazur Karczew 1-1 Orzeł Unin 29 września, 12:00
Mszczonowianka Mszczonów 3-1 Radomiak II Radom 30 września, 12:30
MKS Piaseczno 1-3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 29 września, 16:00
LKS Promna 1-1 Wilga Garwolin 29 września, 11:00
w Falęcicach
Energia Kozienice 0-2 Błonianka Błonie 29 września, 12:00

Kolejka 10 - 6-7 października

Perła Złotokłos 0-5 Błonianka Błonie 6 października, 15:30
w Jedlińsku
Wilga Garwolin 2-4 Energia Kozienice 6 października, 15:30
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 7-1 LKS Promna 6 października, 12:00
Radomiak II Radom 3-1 MKS Piaseczno 7 października, 11:00
Orzeł Unin 2-2 Mszczonowianka Mszczonów 7 października, 15:00
Znicz II Pruszków 1-2 Mazur Karczew 7 października, 11:00
Pilica Białobrzegi 5-0 Sparta Jazgarzew 6 października, 15:00
KS Raszyn 0-2 Oskar Przysucha 6 października, 12:00
w Ząbkach

Kolejka 11 - 13-14 października

Oskar Przysucha 7-0 Perła Złotokłos 13 października, 15:00
Sparta Jazgarzew 0-4 KS Raszyn 13 października, 15:30
w Wólce Kozodawskiej
Mazur Karczew 1-1 Pilica Białobrzegi 13 października, 15:00
Mszczonowianka Mszczonów 1-1 Znicz II Pruszków 13 października, 15:00
MKS Piaseczno 6-1 Orzeł Unin 13 października, 11:00
LKS Promna 1-0 Radomiak II Radom 13 października, 11:00
w Falęcicach
Energia Kozienice 1-0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 13 października, 12:00
Błonianka Błonie 3-2 Wilga Garwolin 13 października, 11:00

Kolejka 12 - 20-21 października

Perła Złotokłos 0-3 Wilga Garwolin 21 października, 14:30
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-0 Błonianka Błonie 20 października, 14:00
Radomiak II Radom 1-1 Energia Kozienice 21 października, 11:00
Orzeł Unin 1-2 LKS Promna 21 października, 14:00
Znicz II Pruszków 3-0 MKS Piaseczno 20 października, 12:00
Pilica Białobrzegi 1-3 Mszczonowianka Mszczonów 20 października, 12:00
Oskar Przysucha 4-0 Sparta Jazgarzew 20 października, 15:00
Mazur Karczew 6-1 KS Raszyn 20 października, 15:00

Kolejka 13 - 27-28 października

Sparta Jazgarzew 5-0 Perła Złotokłos 27 października, 13:30
w Wólce Kozodawskiej
Mazur Karczew 2-1 Oskar Przysucha 27 października, 13:30
Mszczonowianka Mszczonów 5-2 KS Raszyn 27 października, 12:30
MKS Piaseczno 1-2 Pilica Białobrzegi 27 października, 11:00
LKS Promna 2-0 Znicz II Pruszków 28 października, 11:00
w Falęcicach
Energia Kozienice 3-1 Orzeł Unin 27 października, 12:00
Błonianka Błonie 4-0 Radomiak II Radom 27 października, 11:00
Wilga Garwolin 0-7 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 27 października, 13:30

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Perła Złotokłos 0-6 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 listopada, 13:30
Orzeł Unin 1-6 Błonianka Błonie 4 listopada, 13:00
Znicz II Pruszków 3-0 Energia Kozienice 4 listopada, 14:30
Pilica Białobrzegi 1-1 LKS Promna 3 listopada, 13:00
KS Raszyn 2-3 MKS Piaseczno 4 listopada, 12:15
w Ząbkach
Oskar Przysucha 2-1 Mszczonowianka Mszczonów 3 listopada, 13:30
Sparta Jazgarzew 2-0 Mazur Karczew 3 listopada, 13:30
w Wólce Kozodawskiej
Wilga Garwolin 2-1 Radomiak II Radom 3 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Mazur Karczew 2-0 Perła Złotokłos 10 listopada, 11:00
Mszczonowianka Mszczonów 3-0 Sparta Jazgarzew 10 listopada, 12:30
MKS Piaseczno 1-0 Oskar Przysucha 10 listopada, 11:00
LKS Promna 0-2 KS Raszyn 12 listopada, 11:00
w Falęcicach
Energia Kozienice 3-5 Pilica Białobrzegi 10 listopada, 11:00
Błonianka Błonie 2-1 Znicz II Pruszków 10 listopada, 11:00
Wilga Garwolin 1-1 Orzeł Unin 10 listopada, 13:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6-0 Radomiak II Radom 10 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 17-18 listopada

Znicz II Pruszków 1-2 Wilga Garwolin 18 listopada, 11:00
Perła Złotokłos 0-3 Radomiak II Radom 17 listopada, 12:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3-0 Orzeł Unin 17 listopada, 12:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Błonianka Błonie 4-0 Pilica Białobrzegi 17 listopada, 11:00
Energia Kozienice 1-1 KS Raszyn 17 listopada, 11:00
LKS Promna 2-3 Oskar Przysucha 18 listopada, 11:00
w Falęcicach
MKS Piaseczno 0-2 Sparta Jazgarzew 17 listopada, 11:00
Mszczonowianka Mszczonów 0-1 Mazur Karczew 17 listopada, 12:30

Kolejka 17 - 23-24 marca

Mszczonowianka Mszczonów 2-0 Perła Złotokłos 23 marca, 13:00
Mazur Karczew 1-0 MKS Piaseczno 23 marca, 16:00
Sparta Jazgarzew 1-1 LKS Promna 23 marca, 11:00
w Wólce Kozodawskiej
Oskar Przysucha 1-1 Energia Kozienice 23 marca, 13:00
KS Raszyn 0-2 Błonianka Błonie 22 marca, 19:00
Pilica Białobrzegi 1-0 Wilga Garwolin 23 marca, 16:00
Znicz II Pruszków 1-0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24 marca, 11:00
Orzeł Unin 5-1 Radomiak II Radom 23 marca, 15:00

Kolejka 18 - 30-31 marca

Mszczonowianka Mszczonów 4-0 MKS Piaseczno 30 marca, 13:00
Perła Złotokłos 1-3 Orzeł Unin 30 marca, 16:00
Radomiak II Radom 0-2 Znicz II Pruszków 31 marca, 13:00
na bocznym boisku stadionu MOSiR
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2-0 Pilica Białobrzegi 30 marca, 15:30
Wilga Garwolin 1-3 KS Raszyn 30 marca, 16:00
Błonianka Błonie 0-2 Oskar Przysucha 30 marca, 11:00
Energia Kozienice 1-2 Sparta Jazgarzew 30 marca, 15:00
LKS Promna 1-3 Mazur Karczew 30 marca, 15:30
w Falęcicach

Kolejka 19 - 6-7 kwietnia

Radomiak II Radom 0-2 Pilica Białobrzegi 7 kwietnia, 17:00
na stadionie MOSiR
MKS Piaseczno 4-1 Perła Złotokłos 6 kwietnia, 11:00
Mszczonowianka Mszczonów 2-0 LKS Promna 6 kwietnia, 13:00
Mazur Karczew 1-0 Energia Kozienice 6 kwietnia, 16:00
Sparta Jazgarzew 1-3 Błonianka Błonie 6 kwietnia, 11:00
w Wólce Kozodawskiej
Oskar Przysucha 3-1 Wilga Garwolin 6 kwietnia, 11:00
KS Raszyn 1-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6 kwietnia, 16:30
Znicz II Pruszków 3-0 Orzeł Unin 7 kwietnia, 11:00

Kolejka 20 - 13-14 kwietnia

Perła Złotokłos 2-2 Znicz II Pruszków 13 kwietnia, 16:30
Orzeł Unin 0-2 Pilica Białobrzegi 14 kwietnia, 15:00
Radomiak II Radom 2-1 KS Raszyn 14 kwietnia, 14:00
na stadionie MOSiR
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4-2 Oskar Przysucha 13 kwietnia, 15:30
Wilga Garwolin 1-1 Sparta Jazgarzew 13 kwietnia, 16:00
Błonianka Błonie 4-2 Mazur Karczew 13 kwietnia, 11:00
Energia Kozienice 4-5 Mszczonowianka Mszczonów 13 kwietnia, 16:00
LKS Promna 0-2 MKS Piaseczno 13 kwietnia, 16:30
w Falęcicach

Kolejka 21 - 20 kwietnia

Radomiak II Radom 1-1 Oskar Przysucha 20 kwietnia, 16:30
na stadionie MOSiR
LKS Promna 4-0 Perła Złotokłos 19 kwietnia, 17:00
w Falęcicach
MKS Piaseczno 4-0 Energia Kozienice 19 kwietnia, 17:00
Mszczonowianka Mszczonów 3-1 Błonianka Błonie 19 kwietnia, 17:30
Mazur Karczew 2-1 Wilga Garwolin 19 kwietnia, 17:00
Sparta Jazgarzew 1-6 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 19 kwietnia, 17:00
w Wólce Kozodawskiej
KS Raszyn 5-1 Orzeł Unin 18 kwietnia, 19:10
mecz pierwotnie zaplanowany na 19:00 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem
Pilica Białobrzegi 1-2 Znicz II Pruszków 19 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 27-28 kwietnia

Perła Złotokłos 0-0 Pilica Białobrzegi 27 kwietnia, 17:00
Znicz II Pruszków 1-0 KS Raszyn 28 kwietnia, 17:00
Orzeł Unin 0-5 Oskar Przysucha 27 kwietnia, 11:00
Radomiak II Radom 1-3 Sparta Jazgarzew 27 kwietnia, 11:00
na bocznym boisku stadionu MOSiR
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4-0 Mazur Karczew 27 kwietnia, 15:30
Wilga Garwolin 0-3 Mszczonowianka Mszczonów 27 kwietnia, 13:30
Błonianka Błonie 2-3 MKS Piaseczno 27 kwietnia, 11:00
Energia Kozienice 3-0 LKS Promna 27 kwietnia, 12:00

Kolejka 23 - 4-5 maja

Energia Kozienice 1-0 Perła Złotokłos 4 maja, 12:00
LKS Promna 0-4 Błonianka Błonie 1 maja, 11:00
w Falęcicach
MKS Piaseczno 3-2 Wilga Garwolin 4 maja, 14:00
Mszczonowianka Mszczonów 2-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 maja, 13:00
Mazur Karczew 0-0 Radomiak II Radom 1 maja, 17:00
Sparta Jazgarzew 2-0 Orzeł Unin 1 maja, 11:00
w Wólce Kozodawskiej
Oskar Przysucha 3-0 Znicz II Pruszków 4 maja, 11:00
KS Raszyn 2-0 Pilica Białobrzegi 4 maja, 17:30

Kolejka 24 - 11-12 maja

Perła Złotokłos 0-3 KS Raszyn 11 maja, 17:30
Pilica Białobrzegi 0-1 Oskar Przysucha 11 maja, 17:00
Znicz II Pruszków 1-1 Sparta Jazgarzew 10 maja, 15:30
Orzeł Unin 1-2 Mazur Karczew 12 maja, 16:00
Radomiak II Radom 0-2 Mszczonowianka Mszczonów 12 maja, 17:00
na bocznym boisku stadionu MOSiR
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6-1 MKS Piaseczno 11 maja, 16:30
Wilga Garwolin 4-0 LKS Promna 11 maja, 17:00
Błonianka Błonie 4-2 Energia Kozienice 11 maja, 17:00

Kolejka 25 - 15 maja

Błonianka Błonie 8-0 Perła Złotokłos 15 maja, 17:30
Energia Kozienice 1-1 Wilga Garwolin 15 maja, 17:30
LKS Promna 3-3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 15 maja, 17:30
w Falęcicach
MKS Piaseczno 2-4 Radomiak II Radom 15 maja, 17:30
Mszczonowianka Mszczonów 1-1 Orzeł Unin 15 maja, 17:30
Mazur Karczew 1-2 Znicz II Pruszków 15 maja, 17:00
Sparta Jazgarzew 2-3 Pilica Białobrzegi 15 maja, 17:00
w Wólce Kozodawskiej
Oskar Przysucha 0-1 KS Raszyn 15 maja, 18:00

Kolejka 26 - 18-19 maja

Perła Złotokłos 0-4 Oskar Przysucha 19 maja, 17:00
KS Raszyn 1-0 Sparta Jazgarzew 18 maja, 18:00
Pilica Białobrzegi 1-2 Mazur Karczew 18 maja, 17:00
Znicz II Pruszków 3-3 Mszczonowianka Mszczonów 19 maja, 11:00
Orzeł Unin 2-7 MKS Piaseczno 19 maja, 17:00
Radomiak II Radom 2-1 LKS Promna 19 maja, 11:00
na bocznym boisku stadionu MOSiR
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2-0 Energia Kozienice 18 maja, 15:30
Wilga Garwolin 1-2 Błonianka Błonie 18 maja, 18:00

Kolejka 27 - 25-26 maja

KS Raszyn 6-1 Mazur Karczew 25 maja, 18:00
Wilga Garwolin 4-1 Perła Złotokłos 25 maja, 18:00
Błonianka Błonie 2-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 25 maja, 17:00
Energia Kozienice 2-3 Radomiak II Radom 25 maja, 16:00
LKS Promna 2-1 Orzeł Unin 25 maja, 17:00
w Falęcicach
MKS Piaseczno 3-3 Znicz II Pruszków 25 maja, 11:00
Mszczonowianka Mszczonów 2-1 Pilica Białobrzegi 26 maja, 15:00
Sparta Jazgarzew 1-3 Oskar Przysucha 25 maja, 11:00
w Wólce Kozodawskiej

Kolejka 28 - 1-2 czerwca

Perła Złotokłos 1-2 Sparta Jazgarzew 2 czerwca, 17:00
Oskar Przysucha 5-1 Mazur Karczew 1 czerwca, 11:00
KS Raszyn 0-2 Mszczonowianka Mszczonów 31 maja, 18:30
Pilica Białobrzegi 5-6 MKS Piaseczno 31 maja, 17:30
Znicz II Pruszków 2-0 LKS Promna 2 czerwca, 13:30
Orzeł Unin 0-3 Energia Kozienice 2 czerwca, 17:00
Radomiak II Radom 2-7 Błonianka Błonie 2 czerwca, 11:00
na stadionie MOSiR
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3-1 Wilga Garwolin 1 czerwca, 15:30

Kolejka 29 - 8-9 czerwca

Radomiak II Radom 0-5 Wilga Garwolin 7 czerwca, 18:00
na stadionie MOSiR
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 10-0 Perła Złotokłos 8 czerwca, 17:00
Błonianka Błonie 9-1 Orzeł Unin 8 czerwca, 17:00
Energia Kozienice 3-3 Znicz II Pruszków 8 czerwca, 17:00
LKS Promna 0-7 Pilica Białobrzegi 8 czerwca, 17:00
w Falęcicach
MKS Piaseczno 2-3 KS Raszyn 8 czerwca, 17:00
Mszczonowianka Mszczonów 1-5 Oskar Przysucha 8 czerwca, 13:00
Mazur Karczew 2-0 Sparta Jazgarzew 8 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 15 czerwca

Perła Złotokłos 0-6 Mazur Karczew 15 czerwca, 17:00
Sparta Jazgarzew 0-1 Mszczonowianka Mszczonów 15 czerwca, 17:00
w Wólce Kozodawskiej
Oskar Przysucha 3-0 MKS Piaseczno 15 czerwca, 17:00
KS Raszyn 4-1 LKS Promna 15 czerwca, 17:00
Pilica Białobrzegi 3-1 Energia Kozienice 15 czerwca, 17:00
Znicz II Pruszków 1-9 Błonianka Błonie 11 czerwca, 20:30
w pierwotnym terminie (15 czerwca, 17:00) odwołany
Orzeł Unin 0-2 Wilga Garwolin 15 czerwca, 17:00
Radomiak II Radom 1-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 15 czerwca, 17:00

Baraże o udział w III lidze (I)
Baraże o udział w IV lidze (mazowiecka)
Baraże o utrzymanie w IV lidze (mazowiecka)

III liga 2018/2019 (I)

IV liga 2018/2019 (łódzka)
IV liga 2018/2019 (mazowiecka (północ))
IV liga 2018/2019 (podlaska)
forBET IV liga 2018/2019 (warmińsko-mazurska)

Liga okręgowa 2018/2019 (Płock)
Campeon.pl Liga okręgowa 2018/2019 (Radom)
Liga okręgowa 2018/2019 (Siedlce)
Liga okręgowa 2018/2019 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2018/2019 (Warszawa II)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas