[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Siedlce
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Podlasie Sokołów Podlaski 30 80 26 2 2 127-26 13 1 1 70-7 13 1 1 57-19
2.  Hutnik Huta Czechy 30 77 24 5 1 99-23 12 3 0 55-11 12 2 1 44-12
3.  Naprzód Skórzec 30 57 18 3 9 88-55 10 2 3 49-26 8 1 6 39-29
4.  Zryw Sobolew 30 54 17 3 10 82-70 10 2 3 43-20 7 1 7 39-50
5.  Tygrys Huta Mińska 30 50 15 5 10 82-56 9 2 4 41-26 6 3 6 41-30
6.  Wektra Zbuczyn 30 47 14 5 11 50-52 7 2 6 24-29 7 3 5 26-23
7.  Fenix Siennica 30 44 10 14 6 46-37 6 8 1 31-15 4 6 5 15-22 2 6 2 0 0 5-1
8.  Płomień Dębe Wielkie 30 44 13 5 12 66-57 9 2 4 46-24 4 3 8 20-33 2 0 0 0 2 1-5
9.  Mazovia II Mińsk Mazowiecki 30 39 12 3 15 68-62 8 1 6 42-20 4 2 9 26-42
10.  Jabłonianka Jabłonna Lacka 30 34 9 7 14 48-60 8 2 5 35-24 1 5 9 13-36
11.  Czarni Węgrów 30 33 9 6 15 49-65 7 1 7 30-28 2 5 8 19-37
12.  Wilga Miastków Kościelny 30 32 10 2 18 51-83 7 0 8 32-33 3 2 10 19-50
13.  Victoria Kałuszyn 30 26 7 5 18 40-96 5 4 6 27-39 2 1 12 13-57
14.  Miedzanka Miedzna 30 24 7 3 20 50-89 3 1 11 27-52 4 2 9 23-37
15.  Kolektyw Oleśnica 30 22 6 4 20 36-85 3 4 8 19-31 3 0 12 17-54
16.  Tajfun Jartypory 30 19 5 4 21 31-97 3 3 9 19-38 2 1 12 12-59

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Podlasie Sokołów Podlaski    0-1 3-0 4-1 2-1 4-1 4-1 5-0 5-1 9-0 0-0 8-0 5-0 5-0 13-1 3-0 
 2 Hutnik Huta Czechy4-1     3-1 3-2 1-0 0-0 2-2 6-1 3-0 0-0 5-1 3-0 8-0 3-1 8-0 6-2 
 3 Naprzód Skórzec3-4 2-4     5-2 3-3 1-3 3-0 4-1 5-1 2-1 3-2 5-0 3-2 2-2 2-1 6-0 
 4 Zryw Sobolew2-7 2-1 5-1     4-2 4-0 0-3 1-1 2-1 3-0* 1-1 2-1 6-0 3-0* 1-2 7-0 
 5 Tygrys Huta Mińska0-6 0-5 1-2 4-2     3-0 1-1 2-0 1-1 5-4 5-2 3-1 6-0 7-0 1-2 2-0 
 6 Wektra Zbuczyn1-2 1-4 2-1 1-5 1-4     1-1 0-3 0-4 1-0 3-2 1-1 3-1 2-1 3-0 4-0 
 7 Fenix Siennica0-3 1-1 2-2 3-0 1-1 0-0     3-0 3-1 2-2 3-0 2-2 0-0 1-1 4-2 6-0 
 8 Płomień Dębe Wielkie1-1 2-3 3-2 10-3 0-5 1-3 1-2     5-1 3-1 1-1 5-0 5-1 3-1 2-0 4-0 
 9 Mazovia II Mińsk Mazowiecki1-2 1-3 0-4 8-0 1-2 0-2 2-0 2-2     1-0 5-0 5-0 3-1 2-4 6-0 5-0 
 10 Jabłonianka Jabłonna Lacka1-2 2-4 0-2 1-3 3-0 2-3 1-1 2-0 5-3     2-2 3-1 4-0 3-1 3-2 3-0* 
 11 Czarni Węgrów1-2 0-2 4-1 1-4 1-2 0-5 1-1 2-1 3-1 6-0     3-4 2-1 3-0 1-0 2-4 
 12 Wilga Miastków Kościelny0-6 0-1 1-4 2-4 4-2 0-3 0-1 3-1 3-1 2-1 1-2     8-1 0-3 3-2 5-1 
 13 Victoria Kałuszyn2-11 0-3 3-8 2-5 2-1 0-0 0-0 0-1 2-2 1-1 5-3 4-0     2-1 3-1 1-2 
 14 Miedzanka Miedzna2-5 0-5 2-5 2-3 1-8 2-4 3-0* 1-4 3-4 0-0 0-1 2-5 0-4     4-1 5-3 
 15 Kolektyw Oleśnica1-2 0-6 0-3 3-4 1-1 4-1 0-1 1-4 0-2 1-1 1-1 2-1 4-0 1-4     0-0 
 16 Tajfun Jartypory0-3 1-1 0-3 1-1 5-9 2-1 3-1 1-1 2-3 0-2 2-1 2-3 0-2 0-4 0-3     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Tygrys Huta Mińska 0-5 Hutnik Huta Czechy 11 sierpnia, 17:30
Miedzanka Miedzna 1-4 Płomień Dębe Wielkie 11 sierpnia, 17:30
Fenix Siennica 0-0 Wektra Zbuczyn 12 sierpnia, 12:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 1-3 Zryw Sobolew 11 sierpnia, 17:00
Victoria Kałuszyn 2-2 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 11 sierpnia, 11:00
Czarni Węgrów 2-4 Tajfun Jartypory 11 sierpnia, 17:00
Naprzód Skórzec 5-0 Wilga Miastków Kościelny 11 sierpnia, 17:30
Kolektyw Oleśnica 1-2 Podlasie Sokołów Podlaski 12 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Hutnik Huta Czechy 3-0 Wilga Miastków Kościelny 15 sierpnia, 15:00
w Trąbkach
Tajfun Jartypory 0-3 Naprzód Skórzec 15 sierpnia, 17:00
Kolektyw Oleśnica 1-1 Czarni Węgrów 15 sierpnia, 16:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1-2 Podlasie Sokołów Podlaski 15 sierpnia, 17:00
Zryw Sobolew 6-0 Victoria Kałuszyn 15 sierpnia, 15:00
Wektra Zbuczyn 1-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka 15 sierpnia, 13:30
Tygrys Huta Mińska 7-0 Miedzanka Miedzna 15 sierpnia, 17:00
Fenix Siennica 3-0 Płomień Dębe Wielkie 15 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Miedzanka Miedzna 0-5 Hutnik Huta Czechy 18 sierpnia, 17:30
Fenix Siennica 1-1 Tygrys Huta Mińska 19 sierpnia, 17:00
Victoria Kałuszyn 0-0 Wektra Zbuczyn 19 sierpnia, 17:30
Czarni Węgrów 3-1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 18 sierpnia, 17:30
Naprzód Skórzec 2-1 Kolektyw Oleśnica 18 sierpnia, 17:30
Wilga Miastków Kościelny 5-1 Tajfun Jartypory 18 sierpnia, 17:00
Płomień Dębe Wielkie 3-1 Jabłonianka Jabłonna Lacka 18 sierpnia, 17:00
w Rudzie
Zryw Sobolew 2-7 Podlasie Sokołów Podlaski 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Hutnik Huta Czechy 6-2 Tajfun Jartypory 25 sierpnia, 12:00
w Trąbkach
Kolektyw Oleśnica 2-1 Wilga Miastków Kościelny 26 sierpnia, 17:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 0-4 Naprzód Skórzec 25 sierpnia, 17:00
Zryw Sobolew 1-1 Czarni Węgrów 26 sierpnia, 17:00
Wektra Zbuczyn 1-2 Podlasie Sokołów Podlaski 26 sierpnia, 13:30
Płomień Dębe Wielkie 5-1 Victoria Kałuszyn 26 sierpnia, 17:15
w Rudzie / mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
Tygrys Huta Mińska 5-4 Jabłonianka Jabłonna Lacka 25 sierpnia, 17:00
Miedzanka Miedzna 3-0 Fenix Siennica 25 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 1-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 5 - 1-2 września

Fenix Siennica 1-1 Hutnik Huta Czechy 1 września, 15:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 3-1 Miedzanka Miedzna 1 września, 16:30
Victoria Kałuszyn 2-1 Tygrys Huta Mińska 1 września, 17:00
Podlasie Sokołów Podlaski 5-0 Płomień Dębe Wielkie 1 września, 12:30
Czarni Węgrów 0-5 Wektra Zbuczyn 1 września, 17:00
Naprzód Skórzec 5-2 Zryw Sobolew 2 września, 17:00
Wilga Miastków Kościelny 3-1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1 września, 14:00
Tajfun Jartypory 0-3 Kolektyw Oleśnica 2 września, 17:00

Kolejka 6 - 8-9 września

Hutnik Huta Czechy 8-0 Kolektyw Oleśnica 8 września, 15:00
w Trąbkach
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 5-0 Tajfun Jartypory 8 września, 17:00
Zryw Sobolew 2-1 Wilga Miastków Kościelny 9 września, 16:00
Wektra Zbuczyn 2-1 Naprzód Skórzec 9 września, 16:30
Płomień Dębe Wielkie 1-1 Czarni Węgrów 9 września, 16:00
w Rudzie
Tygrys Huta Mińska 0-6 Podlasie Sokołów Podlaski 3 października, 16:00
w pierwotnym terminie (8 września, 17:00) odwołany z powodu zalania boiska
Miedzanka Miedzna 0-4 Victoria Kałuszyn 8 września, 16:30
Fenix Siennica 2-2 Jabłonianka Jabłonna Lacka 8 września, 12:00

Kolejka 7 - 15-16 września

Jabłonianka Jabłonna Lacka 2-4 Hutnik Huta Czechy 15 września, 16:00
Victoria Kałuszyn 0-0 Fenix Siennica 16 września, 14:00
Podlasie Sokołów Podlaski 5-0 Miedzanka Miedzna 15 września, 12:00
Czarni Węgrów 1-2 Tygrys Huta Mińska 15 września, 16:30
Naprzód Skórzec 4-1 Płomień Dębe Wielkie 16 września, 16:30
Wilga Miastków Kościelny 0-3 Wektra Zbuczyn 15 września, 13:00
Tajfun Jartypory 1-1 Zryw Sobolew 16 września, 13:30
Kolektyw Oleśnica 0-2 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 16 września, 16:30

Kolejka 8 - 22-23 września

Hutnik Huta Czechy 3-0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 22 września, 15:00
w Trąbkach
Zryw Sobolew 1-2 Kolektyw Oleśnica 23 września, 16:00
Wektra Zbuczyn 4-0 Tajfun Jartypory 23 września, 13:30
Płomień Dębe Wielkie 5-0 Wilga Miastków Kościelny 22 września, 15:30
w Rudzie
Tygrys Huta Mińska 1-2 Naprzód Skórzec 22 września, 16:00
Miedzanka Miedzna 0-1 Czarni Węgrów 22 września, 16:00
Fenix Siennica 0-3 Podlasie Sokołów Podlaski 23 września, 12:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 4-0 Victoria Kałuszyn 22 września, 15:30

Kolejka 9 - 29-30 września

Victoria Kałuszyn 0-3 Hutnik Huta Czechy 30 września, 13:30
Podlasie Sokołów Podlaski 9-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka 30 września, 13:00
Czarni Węgrów 1-1 Fenix Siennica 29 września, 16:00
Naprzód Skórzec 2-2 Miedzanka Miedzna 30 września, 16:00
Wilga Miastków Kościelny 4-2 Tygrys Huta Mińska 29 września, 14:00
Tajfun Jartypory 1-1 Płomień Dębe Wielkie 30 września, 16:00
Kolektyw Oleśnica 4-1 Wektra Zbuczyn 30 września, 16:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 8-0 Zryw Sobolew 29 września, 15:30

Kolejka 10 - 6-7 października

Hutnik Huta Czechy 3-2 Zryw Sobolew 6 października, 15:00
w Trąbkach
Wektra Zbuczyn 0-4 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 6 października, 12:00
w Oleśnicy
Płomień Dębe Wielkie 2-0 Kolektyw Oleśnica 7 października, 13:00
w Rudzie
Tygrys Huta Mińska 2-0 Tajfun Jartypory 6 października, 15:30
Miedzanka Miedzna 2-5 Wilga Miastków Kościelny 6 października, 15:30
Fenix Siennica 2-2 Naprzód Skórzec 6 października, 12:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 2-2 Czarni Węgrów 7 października, 13:00
Victoria Kałuszyn 2-11 Podlasie Sokołów Podlaski 7 października, 14:00

Kolejka 11 - 13-14 października

Podlasie Sokołów Podlaski 0-1 Hutnik Huta Czechy 13 października, 15:00
Czarni Węgrów 2-1 Victoria Kałuszyn 13 października, 15:30
Naprzód Skórzec 2-1 Jabłonianka Jabłonna Lacka 14 października, 15:30
Wilga Miastków Kościelny 0-1 Fenix Siennica 13 października, 15:00
Tajfun Jartypory 0-4 Miedzanka Miedzna 14 października, 15:00
Kolektyw Oleśnica 1-1 Tygrys Huta Mińska 14 października, 15:30
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2-2 Płomień Dębe Wielkie 14 października, 11:00
Zryw Sobolew 4-0 Wektra Zbuczyn 14 października, 15:00

Kolejka 12 - 20-21 października

Hutnik Huta Czechy 0-0 Wektra Zbuczyn 20 października, 12:00
w Trąbkach
Płomień Dębe Wielkie 10-3 Zryw Sobolew 20 października, 14:45
w Rudzie
Tygrys Huta Mińska 1-1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 20 października, 15:00
Miedzanka Miedzna 4-1 Kolektyw Oleśnica 20 października, 13:00
Fenix Siennica 6-0 Tajfun Jartypory 20 października, 12:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 3-1 Wilga Miastków Kościelny 21 października, 13:00
Victoria Kałuszyn 3-8 Naprzód Skórzec 20 października, 14:00
Podlasie Sokołów Podlaski 0-0 Czarni Węgrów 20 października, 15:00

Kolejka 13 - 27-28 października

Czarni Węgrów 0-2 Hutnik Huta Czechy 28 października, 13:30
Naprzód Skórzec 3-4 Podlasie Sokołów Podlaski 28 października, 13:00
Wilga Miastków Kościelny 8-1 Victoria Kałuszyn 27 października, 13:00
Tajfun Jartypory 0-2 Jabłonianka Jabłonna Lacka 28 października, 13:30
Kolektyw Oleśnica 0-1 Fenix Siennica 28 października, 13:30
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2-4 Miedzanka Miedzna 28 października, 11:00
Zryw Sobolew 4-2 Tygrys Huta Mińska 28 października, 13:00
Płomień Dębe Wielkie 1-3 Wektra Zbuczyn 28 października, 13:30
w Rudzie

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Hutnik Huta Czechy 6-1 Płomień Dębe Wielkie 3 listopada, 13:30
w Trąbkach
Tygrys Huta Mińska 3-0 Wektra Zbuczyn 3 listopada, 13:30
Miedzanka Miedzna 2-3 Zryw Sobolew 3 listopada, 13:30
Fenix Siennica 3-1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3 listopada, 13:30
Jabłonianka Jabłonna Lacka 3-2 Kolektyw Oleśnica 3 listopada, 13:00
Victoria Kałuszyn 1-2 Tajfun Jartypory 3 listopada, 12:00
Podlasie Sokołów Podlaski 8-0 Wilga Miastków Kościelny 3 listopada, 11:00
Czarni Węgrów 4-1 Naprzód Skórzec 4 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Naprzód Skórzec 2-4 Hutnik Huta Czechy 11 listopada, 13:00
Wilga Miastków Kościelny 1-2 Czarni Węgrów 10 listopada, 13:00
Tajfun Jartypory 0-3 Podlasie Sokołów Podlaski 10 listopada, 13:00
Kolektyw Oleśnica 4-0 Victoria Kałuszyn 11 listopada, 13:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka 11 listopada, 11:00
Zryw Sobolew 0-3 Fenix Siennica 11 listopada, 13:00
Wektra Zbuczyn 2-1 Miedzanka Miedzna 10 listopada, 13:00
w Siedlcach
Płomień Dębe Wielkie 0-5 Tygrys Huta Mińska 11 listopada, 12:00
w Rudzie

Kolejka 16 - 17-18 listopada

Podlasie Sokołów Podlaski 13-1 Kolektyw Oleśnica 18 listopada, 13:00
Hutnik Huta Czechy 1-0 Tygrys Huta Mińska 17 listopada, 13:00
w Trąbkach
Płomień Dębe Wielkie 3-1 Miedzanka Miedzna 17 marca, 15:00
w Karczewie / w pierwotnym terminie (18 listopada, 13:00) w Rudzie odwołany z powodu złego stanu boiska
Wektra Zbuczyn 1-1 Fenix Siennica 17 marca, 11:00
w Krzymoszach / w pierwotnym terminie (18 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zryw Sobolew 3-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka 18 listopada, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3-1 Victoria Kałuszyn 18 listopada, 13:00
Tajfun Jartypory 2-1 Czarni Węgrów 18 listopada, 13:00
Wilga Miastków Kościelny 1-4 Naprzód Skórzec 16 marca, 11:00
w pierwotnym terminie (18 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 23-24 marca

Płomień Dębe Wielkie 1-2 Fenix Siennica 24 marca, 12:30
w Karczewie
Wilga Miastków Kościelny 0-1 Hutnik Huta Czechy 24 marca, 11:00
Naprzód Skórzec 6-0 Tajfun Jartypory 24 marca, 11:00
Czarni Węgrów 1-0 Kolektyw Oleśnica 23 marca, 16:00
Podlasie Sokołów Podlaski 5-1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 23 marca, 13:00
Victoria Kałuszyn 2-5 Zryw Sobolew 23 marca, 11:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 2-3 Wektra Zbuczyn 23 marca, 14:00
Miedzanka Miedzna 1-8 Tygrys Huta Mińska 23 marca, 15:00
w Jartyporach

Kolejka 18 - 30-31 marca

Jabłonianka Jabłonna Lacka 2-0 Płomień Dębe Wielkie 30 marca, 14:00
Podlasie Sokołów Podlaski 4-1 Zryw Sobolew 30 marca, 13:00
Hutnik Huta Czechy 3-1 Miedzanka Miedzna 30 marca, 15:00
w Trąbkach
Tygrys Huta Mińska 1-1 Fenix Siennica 30 marca, 16:00
Wektra Zbuczyn 3-1 Victoria Kałuszyn 30 marca, 11:30
w Siedlcach
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 5-0 Czarni Węgrów 30 marca, 15:30
Kolektyw Oleśnica 0-3 Naprzód Skórzec 31 marca, 16:00
Tajfun Jartypory 2-3 Wilga Miastków Kościelny 31 marca, 16:00

Kolejka 19 - 6-7 kwietnia

Tajfun Jartypory 1-1 Hutnik Huta Czechy 6 kwietnia, 11:00
Wilga Miastków Kościelny 3-2 Kolektyw Oleśnica 6 kwietnia, 16:00
Naprzód Skórzec 5-1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 6 kwietnia, 12:00
Czarni Węgrów 1-4 Zryw Sobolew 6 kwietnia, 16:30
Podlasie Sokołów Podlaski 4-1 Wektra Zbuczyn 6 kwietnia, 13:00
Victoria Kałuszyn 0-1 Płomień Dębe Wielkie 7 kwietnia, 15:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 3-0 Tygrys Huta Mińska 6 kwietnia, 14:00
Fenix Siennica 1-1 Miedzanka Miedzna 7 kwietnia, 12:00

Kolejka 20 - 13-14 kwietnia

Hutnik Huta Czechy 2-2 Fenix Siennica 13 kwietnia, 15:30
w Trąbkach
Miedzanka Miedzna 0-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka 13 kwietnia, 17:00
Tygrys Huta Mińska 6-0 Victoria Kałuszyn 13 kwietnia, 16:00
Płomień Dębe Wielkie 1-1 Podlasie Sokołów Podlaski 14 kwietnia, 16:00
w Rudzie
Wektra Zbuczyn 3-2 Czarni Węgrów 14 kwietnia, 13:30
Zryw Sobolew 5-1 Naprzód Skórzec 14 kwietnia, 16:30
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 5-0 Wilga Miastków Kościelny 14 kwietnia, 11:00
Kolektyw Oleśnica 0-0 Tajfun Jartypory 14 kwietnia, 16:30

Kolejka 21 - 20 kwietnia

Kolektyw Oleśnica 0-6 Hutnik Huta Czechy 20 kwietnia, 15:00
Tajfun Jartypory 2-3 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 20 kwietnia, 13:00
Wilga Miastków Kościelny 2-4 Zryw Sobolew 20 kwietnia, 13:00
Naprzód Skórzec 1-3 Wektra Zbuczyn 20 kwietnia, 11:00
Czarni Węgrów 2-1 Płomień Dębe Wielkie 20 kwietnia, 13:00
Podlasie Sokołów Podlaski 2-1 Tygrys Huta Mińska 20 kwietnia, 11:00
Victoria Kałuszyn 2-1 Miedzanka Miedzna 20 kwietnia, 12:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 1-1 Fenix Siennica 20 kwietnia, 11:00

Kolejka 22 - 27-28 kwietnia

Hutnik Huta Czechy 0-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka 27 kwietnia, 15:00
w Trąbkach
Fenix Siennica 0-0 Victoria Kałuszyn 27 kwietnia, 14:00
Miedzanka Miedzna 2-5 Podlasie Sokołów Podlaski 27 kwietnia, 15:00
Tygrys Huta Mińska 5-2 Czarni Węgrów 27 kwietnia, 13:00
Płomień Dębe Wielkie 3-2 Naprzód Skórzec 28 kwietnia, 16:30
w Rudzie
Wektra Zbuczyn 1-1 Wilga Miastków Kościelny 28 kwietnia, 13:30
Zryw Sobolew 7-0 Tajfun Jartypory 22 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (28 kwietnia, 17:00) odwołany na prośbę gości
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 6-0 Kolektyw Oleśnica 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 1 maja

Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1-3 Hutnik Huta Czechy 30 kwietnia, 19:00
Kolektyw Oleśnica 3-4 Zryw Sobolew 1 maja, 17:30
Tajfun Jartypory 2-1 Wektra Zbuczyn 1 maja, 16:00
Wilga Miastków Kościelny 3-1 Płomień Dębe Wielkie 1 maja, 16:00
Naprzód Skórzec 3-3 Tygrys Huta Mińska 1 maja, 11:00
Czarni Węgrów 3-0 Miedzanka Miedzna 1 maja, 17:00
Podlasie Sokołów Podlaski 4-1 Fenix Siennica 1 maja, 12:00
Victoria Kałuszyn 1-1 Jabłonianka Jabłonna Lacka 1 maja, 16:00

Kolejka 24 - 4-5 maja

Hutnik Huta Czechy 8-0 Victoria Kałuszyn 4 maja, 13:00
w Trąbkach
Jabłonianka Jabłonna Lacka 1-2 Podlasie Sokołów Podlaski 4 maja, 14:00
Fenix Siennica 3-0 Czarni Węgrów 4 maja, 17:00
Miedzanka Miedzna 2-5 Naprzód Skórzec 5 maja, 17:00
Tygrys Huta Mińska 3-1 Wilga Miastków Kościelny 4 maja, 17:00
Płomień Dębe Wielkie 4-0 Tajfun Jartypory 5 maja, 16:00
w Rudzie
Wektra Zbuczyn 3-0 Kolektyw Oleśnica 4 maja, 11:00
Zryw Sobolew 2-1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 5 maja, 17:00

Kolejka 25 - 11-12 maja

Zryw Sobolew 2-1 Hutnik Huta Czechy 12 maja, 17:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 0-2 Wektra Zbuczyn 12 maja, 17:00
Kolektyw Oleśnica 1-4 Płomień Dębe Wielkie 11 maja, 17:30
Tajfun Jartypory 5-9 Tygrys Huta Mińska 12 maja, 16:00
Wilga Miastków Kościelny 0-3 Miedzanka Miedzna 12 maja, 11:00
Naprzód Skórzec 3-0 Fenix Siennica 12 maja, 11:00
Czarni Węgrów 6-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka 11 maja, 15:30
Podlasie Sokołów Podlaski 5-0 Victoria Kałuszyn 11 maja, 16:00

Kolejka 26 - 18-19 maja

Hutnik Huta Czechy 4-1 Podlasie Sokołów Podlaski 18 maja, 13:00
w Trąbkach
Victoria Kałuszyn 5-3 Czarni Węgrów 18 maja, 11:30
Jabłonianka Jabłonna Lacka 0-2 Naprzód Skórzec 18 maja, 11:00
Fenix Siennica 2-2 Wilga Miastków Kościelny 19 maja, 14:00
Miedzanka Miedzna 5-3 Tajfun Jartypory 18 maja, 17:00
Tygrys Huta Mińska 1-2 Kolektyw Oleśnica 19 maja, 18:00
Płomień Dębe Wielkie 5-1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 19 maja, 16:30
w Rudzie
Wektra Zbuczyn 1-5 Zryw Sobolew 19 maja, 15:00

Kolejka 27 - 25-26 maja

Wektra Zbuczyn 1-4 Hutnik Huta Czechy 26 maja, 14:00
Zryw Sobolew 1-1 Płomień Dębe Wielkie 26 maja, 17:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1-2 Tygrys Huta Mińska 25 maja, 14:00
Kolektyw Oleśnica 1-4 Miedzanka Miedzna 26 maja, 18:00
Tajfun Jartypory 3-1 Fenix Siennica 25 maja, 11:00
Wilga Miastków Kościelny 2-1 Jabłonianka Jabłonna Lacka 25 maja, 16:00
Naprzód Skórzec 3-2 Victoria Kałuszyn 26 maja, 11:00
Czarni Węgrów 1-2 Podlasie Sokołów Podlaski 26 maja, 18:00

Kolejka 28 - 1-2 czerwca

Wektra Zbuczyn 0-3 Płomień Dębe Wielkie 2 czerwca, 14:00
Hutnik Huta Czechy 5-1 Czarni Węgrów 2 czerwca, 15:00
w Trąbkach
Podlasie Sokołów Podlaski 3-0 Naprzód Skórzec 1 czerwca, 16:00
Victoria Kałuszyn 4-0 Wilga Miastków Kościelny 1 czerwca, 11:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 3-0 Tajfun Jartypory 1 czerwca, 15:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Fenix Siennica 4-2 Kolektyw Oleśnica 1 czerwca, 13:00
Miedzanka Miedzna 3-4 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2 czerwca, 17:00
Tygrys Huta Mińska 4-2 Zryw Sobolew 1 czerwca, 18:00

Kolejka 29 - 8-9 czerwca

Płomień Dębe Wielkie 2-3 Hutnik Huta Czechy 7 czerwca, 18:30
w Rudzie
Wektra Zbuczyn 1-4 Tygrys Huta Mińska 9 czerwca, 17:00
Zryw Sobolew 3-0 Miedzanka Miedzna 9 czerwca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2-0 Fenix Siennica 9 czerwca, 18:00
Kolektyw Oleśnica 1-1 Jabłonianka Jabłonna Lacka 8 czerwca, 18:00
Tajfun Jartypory 0-2 Victoria Kałuszyn 9 czerwca, 16:00
Wilga Miastków Kościelny 0-6 Podlasie Sokołów Podlaski 9 czerwca, 16:00
Naprzód Skórzec 3-2 Czarni Węgrów 9 czerwca, 11:00

Kolejka 30 - 15-16 czerwca

Hutnik Huta Czechy 3-1 Naprzód Skórzec 16 czerwca, 17:00
w Trąbkach
Czarni Węgrów 3-4 Wilga Miastków Kościelny 15 czerwca, 16:00
Podlasie Sokołów Podlaski 3-0 Tajfun Jartypory 16 czerwca, 17:00
Victoria Kałuszyn 3-1 Kolektyw Oleśnica 16 czerwca, 17:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 5-3 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 15 czerwca, 17:00
Fenix Siennica 3-0 Zryw Sobolew 15 czerwca, 17:30
Miedzanka Miedzna 2-4 Wektra Zbuczyn 16 czerwca, 17:00
Tygrys Huta Mińska 2-0 Płomień Dębe Wielkie 16 czerwca, 17:00

Baraże o udział w IV lidze (mazowiecka)

IV liga 2018/2019 (mazowiecka (południe))
IV liga 2018/2019 (mazowiecka (północ))

Campeon.pl Klasa okręgowa 2018/2019 (Ciechanów-Ostrołęka)
Liga okręgowa 2018/2019 (Płock)
Campeon.pl Liga okręgowa 2018/2019 (Radom)
Liga okręgowa 2018/2019 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2018/2019 (Warszawa II)

Klasa A 2018/2019 (Siedlce)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas