[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Warszawa 30 60 19 3 8 60-30 10 0 5 29-17 9 3 3 31-13 2 3 1 0 1 3-3
2.  Olimpia Warszawa 30 60 19 3 8 62-35 10 2 3 32-19 9 1 5 30-16 2 3 1 0 1 3-3
3.  Escola Varsovia Warszawa 30 58 18 4 8 74-32 9 2 4 38-12 9 2 4 36-20 2 3 1 0 1 3-3
4.  Bug Wyszków 30 58 18 4 8 77-47 9 1 5 39-29 9 3 3 38-18 2 3 1 0 1 3-3
5.  Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 30 53 16 5 9 68-37 11 2 2 49-12 5 3 7 19-25
6.  Mazur Radzymin 30 49 13 10 7 53-32 8 4 3 29-15 5 6 4 24-17
7.  Dąb Wieliszew 30 48 13 9 8 49-42 8 5 2 31-20 5 4 6 18-22
8.  Sokół Serock 30 47 14 5 11 52-42 10 1 4 30-19 4 4 7 22-23
9.  AP Marcovia Marki 30 44 13 5 12 45-43 8 3 4 31-21 5 2 8 14-22
10.  Agape Białołęka (Warszawa) 30 42 11 9 10 59-43 6 6 3 33-17 5 3 7 26-26
11.  Legionovia II Legionowo 30 37 11 4 15 55-71 7 1 7 33-32 4 3 8 22-39
12.  Mazur II Karczew 30 34 10 4 16 40-50 5 3 7 21-19 5 1 9 19-31 2 3 1 0 1 4-4
13.  Victoria II Sulejówek 30 34 10 4 16 57-59 7 2 6 30-22 3 2 10 27-37 2 3 1 0 1 4-4
14.  Promnik Łaskarzew 30 31 9 4 17 31-65 6 3 6 17-29 3 1 11 14-36
15.  Burza Pilawa 30 18 4 6 20 29-80 3 5 7 21-27 1 1 13 8-53
16.  Amur Wilga 30 7 2 1 27 14-117 2 0 13 8-44 0 1 14 6-73

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Unia Warszawa    2-0 0-1 4-0 1-2 2-0 1-2 2-1 0-2 0-3 2-0 3-2 1-0 3-1 3-1 5-2 
 2 Olimpia Warszawa3-1     1-5 2-3 1-1 2-0 1-1 3-1 1-0 2-1 4-1 2-1 2-1 1-2 3-0 4-1 
 3 Escola Varsovia Warszawa0-3 1-0     2-1 0-2 2-0 1-2 0-0 3-0 1-2 0-0 3-1 4-1 5-0 3-0 13-0 
 4 Bug Wyszków1-3 2-4 2-1     3-1 1-1 1-0 3-1 4-1 1-0 1-9 2-3 2-4 4-1 3-0* 9-0 
 5 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki1-0 0-1 4-1 3-1     3-3 1-2 1-0 5-0 1-0 8-0 2-0 4-3 1-1 6-0 9-0 
 6 Mazur Radzymin2-1 2-1 1-1 2-2 0-1     0-0 0-1 4-1 2-1 1-1 0-2 4-0 2-1 4-1 5-1 
 7 Dąb Wieliszew1-1 2-1 4-3 1-1 3-2 1-1     1-4 0-2 2-1 4-0 4-1 1-1 3-1 1-1 3-0* 
 8 Sokół Serock0-2 0-2 6-3 1-3 1-0 1-2 1-0     1-0 1-1 5-3 1-0 3-0 4-2 3-1 2-0 
 9 AP Marcovia Marki1-3 2-3 1-3 1-4 0-0 1-1 1-1 3-1     4-2 6-1 1-0 4-1 2-1 1-0 3-0* 
 10 Agape Białołęka (Warszawa)2-2 1-3 0-1 1-1 3-0 1-1 1-2 1-1 1-1     4-0 1-1 5-4 5-0 6-0 1-0 
 11 Legionovia II Legionowo0-1 1-5 1-1 0-3 5-0 0-5 2-1 1-7 0-2 2-4     8-2 2-0 3-0 6-1 2-0 
 12 Mazur II Karczew0-0 1-1 0-2 0-3 2-1 0-2 1-1 2-0 2-0 2-3 0-2     1-2 0-1 4-1 6-0 
 13 Victoria II Sulejówek1-4 1-2 0-1 0-3 2-2 0-3 7-2 0-0 1-0 2-1 2-1 2-3     1-0 7-0 4-0 
 14 Promnik Łaskarzew0-2 1-0 0-4 0-7 1-3 1-0 1-0 0-2 0-2 3-3 1-1 2-1 3-2     3-1 1-1 
 15 Burza Pilawa1-2 0-3 0-3 0-3 3-2 1-1 3-1 2-2 0-0 2-2 1-2 0-1 1-1 1-3     6-1 
 16 Amur Wilga0-6 0-4 0-6 1-3 0-2 1-4 0-3* 4-1 0-3 1-2 0-1 0-1 0-7 1-0 0-1     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Amur Wilga 0-3 AP Marcovia Marki 12 sierpnia, 17:00
Mazur Radzymin 1-1 Escola Varsovia Warszawa 11 sierpnia, 17:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1-2 Dąb Wieliszew 12 sierpnia, 11:00
Legionovia II Legionowo 0-1 Unia Warszawa 29 sierpnia, 20:00
Burza Pilawa 2-2 Sokół Serock 11 sierpnia, 14:00
Bug Wyszków 2-4 Victoria II Sulejówek 11 sierpnia, 18:00
Promnik Łaskarzew 2-1 Mazur II Karczew 12 sierpnia, 17:00
Agape Białołęka (Warszawa) 1-3 Olimpia Warszawa 29 sierpnia, 17:30
w pierwotnym terminie (11 sierpnia, 11:00) na stadionie Olimpii odwołany / w drugim terminie na stadionie AZS AWF

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Agape Białołęka (Warszawa) 1-1 Mazur II Karczew 15 sierpnia, 17:00
na stadionie AZS AWF
Victoria II Sulejówek 1-0 Promnik Łaskarzew 15 sierpnia, 14:00
Sokół Serock 1-3 Bug Wyszków 15 sierpnia, 10:15
mecz pierwotnie zaplanowany na 10:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
Unia Warszawa 3-1 Burza Pilawa 19 września, 20:00
na stadionie MBOPN
Dąb Wieliszew 4-0 Legionovia II Legionowo 15 sierpnia, 13:00
Escola Varsovia Warszawa 0-2 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 15 sierpnia, 15:00
AP Marcovia Marki 1-1 Mazur Radzymin 15 sierpnia, 18:00
w Ząbkach
Olimpia Warszawa 4-1 Amur Wilga 15 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Amur Wilga 1-2 Agape Białołęka (Warszawa) 19 sierpnia, 12:00
Mazur Radzymin 2-1 Olimpia Warszawa 18 sierpnia, 11:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 5-0 AP Marcovia Marki 19 sierpnia, 13:30
Legionovia II Legionowo 1-1 Escola Varsovia Warszawa 19 sierpnia, 11:00
Burza Pilawa 3-1 Dąb Wieliszew 18 sierpnia, 17:00
Bug Wyszków 1-3 Unia Warszawa 19 sierpnia, 18:00
Promnik Łaskarzew 0-2 Sokół Serock 19 sierpnia, 17:00
Mazur II Karczew 1-2 Victoria II Sulejówek 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Agape Białołęka (Warszawa) 5-4 Victoria II Sulejówek 26 sierpnia, 17:00
na stadionie AZS AWF
Sokół Serock 1-0 Mazur II Karczew 25 sierpnia, 11:00
Unia Warszawa 3-1 Promnik Łaskarzew 25 sierpnia, 16:00
na stadionie MBOPN
Dąb Wieliszew 1-1 Bug Wyszków 25 sierpnia, 16:00
Escola Varsovia Warszawa 3-0 Burza Pilawa 25 sierpnia, 11:00
AP Marcovia Marki 6-1 Legionovia II Legionowo 24 sierpnia, 18:00
Olimpia Warszawa 1-1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 25 sierpnia, 11:00
Mazur Radzymin 5-1 Amur Wilga 26 sierpnia, 12:30

Kolejka 5 - 1-2 września

Mazur Radzymin 2-1 Agape Białołęka (Warszawa) 1 września, 17:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 9-0 Amur Wilga 1 września, 12:00
Legionovia II Legionowo 1-5 Olimpia Warszawa 2 września, 11:00
Burza Pilawa 0-0 AP Marcovia Marki 1 września, 11:00
Bug Wyszków 2-1 Escola Varsovia Warszawa 1 września, 18:00
Promnik Łaskarzew 1-0 Dąb Wieliszew 2 września, 17:00
Mazur II Karczew 0-0 Unia Warszawa 2 września, 15:00
Victoria II Sulejówek 0-0 Sokół Serock 2 września, 10:00

Kolejka 6 - 8-9 września

Agape Białołęka (Warszawa) 1-1 Sokół Serock 8 września, 10:00
na stadionie AZS AWF
Dąb Wieliszew 4-1 Mazur II Karczew 8 września, 16:00
Escola Varsovia Warszawa 5-0 Promnik Łaskarzew 9 września, 11:00
Olimpia Warszawa 3-0 Burza Pilawa 8 września, 11:00
Amur Wilga 0-1 Legionovia II Legionowo 9 września, 16:00
Mazur Radzymin 0-1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 8 września, 16:30
Victoria II Sulejówek 1-4 Unia Warszawa 9 września, 10:00
Bug Wyszków 4-1 AP Marcovia Marki 9 września, 17:00

Kolejka 7 - 15-16 września

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 Agape Białołęka (Warszawa) 15 września, 12:00
Legionovia II Legionowo 0-5 Mazur Radzymin 15 września, 20:00
Burza Pilawa 6-1 Amur Wilga 15 września, 11:00
Bug Wyszków 2-4 Olimpia Warszawa 15 września, 16:00
Promnik Łaskarzew 0-2 AP Marcovia Marki 16 września, 15:30
Mazur II Karczew 0-2 Escola Varsovia Warszawa 16 września, 16:30
Victoria II Sulejówek 7-2 Dąb Wieliszew 16 września, 13:30
Sokół Serock 0-2 Unia Warszawa 15 września, 13:00

Kolejka 8 - 22-23 września

Agape Białołęka (Warszawa) 2-2 Unia Warszawa 22 września, 13:00
na stadionie AZS AWF
Dąb Wieliszew 1-4 Sokół Serock 22 września, 10:00
Escola Varsovia Warszawa 4-1 Victoria II Sulejówek 22 września, 16:00
AP Marcovia Marki 1-0 Mazur II Karczew 22 września, 11:00
Olimpia Warszawa 1-2 Promnik Łaskarzew 22 września, 11:00
Amur Wilga 1-3 Bug Wyszków 23 września, 15:00
Mazur Radzymin 4-1 Burza Pilawa 22 września, 16:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 8-0 Legionovia II Legionowo 23 września, 13:30

Kolejka 9 - 29-30 września

Legionovia II Legionowo 2-4 Agape Białołęka (Warszawa) 29 września, 19:00
Burza Pilawa 3-2 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 29 września, 12:30
Bug Wyszków 1-1 Mazur Radzymin 30 września, 19:00
Promnik Łaskarzew 1-1 Amur Wilga 30 września, 16:00
Mazur II Karczew 1-1 Olimpia Warszawa 30 września, 15:00
Victoria II Sulejówek 1-0 AP Marcovia Marki 29 września, 15:30
Sokół Serock 6-3 Escola Varsovia Warszawa 29 września, 13:00
Unia Warszawa 1-2 Dąb Wieliszew 29 września, 16:00
na stadionie MBOPN

Kolejka 10 - 6-7 października

Agape Białołęka (Warszawa) 1-2 Dąb Wieliszew 6 października, 10:00
na stadionie AZS AWF
Escola Varsovia Warszawa 0-3 Unia Warszawa 7 października, 11:00
AP Marcovia Marki 3-1 Sokół Serock 6 października, 13:00
Olimpia Warszawa 2-1 Victoria II Sulejówek 6 października, 11:00
Amur Wilga 0-1 Mazur II Karczew 7 października, 13:00
Mazur Radzymin 2-1 Promnik Łaskarzew 6 października, 15:30
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3-1 Bug Wyszków 6 października, 14:30
Legionovia II Legionowo 6-1 Burza Pilawa 7 października, 17:00

Kolejka 11 - 13-14 października

Burza Pilawa 2-2 Agape Białołęka (Warszawa) 13 października, 11:00
Bug Wyszków 1-9 Legionovia II Legionowo 13 października, 17:00
Promnik Łaskarzew 1-3 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 13 października, 15:30
Mazur II Karczew 0-2 Mazur Radzymin 14 października, 15:00
Victoria II Sulejówek 4-0 Amur Wilga 14 października, 10:00
Sokół Serock 0-2 Olimpia Warszawa 14 października, 13:00
Unia Warszawa 0-2 AP Marcovia Marki 13 października, 16:00
na stadionie MBOPN
Dąb Wieliszew 4-3 Escola Varsovia Warszawa 13 października, 15:30

Kolejka 12 - 20-21 października

Agape Białołęka (Warszawa) 0-1 Escola Varsovia Warszawa 20 października, 11:00
na stadionie AZS AWF
AP Marcovia Marki 1-1 Dąb Wieliszew 20 października, 12:00
Olimpia Warszawa 3-1 Unia Warszawa 20 października, 11:00
Amur Wilga 4-1 Sokół Serock 21 października, 15:00
Mazur Radzymin 4-0 Victoria II Sulejówek 20 października, 15:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2-0 Mazur II Karczew 21 października, 13:30
Legionovia II Legionowo 3-0 Promnik Łaskarzew 21 października, 11:00
Burza Pilawa 0-3 Bug Wyszków 20 października, 15:00

Kolejka 13 - 27-28 października

Bug Wyszków 1-0 Agape Białołęka (Warszawa) 27 października, 18:00
Promnik Łaskarzew 3-1 Burza Pilawa 28 października, 13:30
Mazur II Karczew 0-2 Legionovia II Legionowo 28 października, 18:00
Victoria II Sulejówek 2-2 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 27 października, 16:00
Sokół Serock 1-2 Mazur Radzymin 26 października, 19:00
Unia Warszawa 5-2 Amur Wilga 27 października, 15:30
na stadionie MBOPN
Dąb Wieliszew 2-1 Olimpia Warszawa 27 października, 13:30
Escola Varsovia Warszawa 3-0 AP Marcovia Marki 28 października, 11:00

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Agape Białołęka (Warszawa) 1-1 AP Marcovia Marki 4 listopada, 13:00
na stadionie AZS AWF
Olimpia Warszawa 1-5 Escola Varsovia Warszawa 3 listopada, 11:00
Amur Wilga 0-3 Dąb Wieliszew 4 listopada, 13:30
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gospodarzy wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
Mazur Radzymin 2-1 Unia Warszawa 3 listopada, 13:30
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 Sokół Serock 4 listopada, 13:30
Legionovia II Legionowo 2-0 Victoria II Sulejówek 3 listopada, 14:00
Burza Pilawa 0-1 Mazur II Karczew 4 listopada, 13:00
Bug Wyszków 4-1 Promnik Łaskarzew 3 listopada, 18:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Promnik Łaskarzew 3-3 Agape Białołęka (Warszawa) 11 listopada, 13:00
Mazur II Karczew 0-3 Bug Wyszków 10 listopada, 13:22
Mecz pierwotnie zaplanowany na 13:00 rozpoczął się z 22-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziów.
Victoria II Sulejówek 7-0 Burza Pilawa 11 listopada, 13:00
Sokół Serock 5-3 Legionovia II Legionowo 10 listopada, 13:00
Unia Warszawa 1-2 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 11 listopada, 11:00
na stadionie MBOPN
Dąb Wieliszew 1-1 Mazur Radzymin 11 listopada, 13:00
Escola Varsovia Warszawa 13-0 Amur Wilga 11 listopada, 11:00
AP Marcovia Marki 2-3 Olimpia Warszawa 7 listopada, 20:20
w Ząbkach; na bocznym boisku Dozbud Areny / mecz pierwotnie zaplanowany na 20:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem

Kolejka 16 - 17-18 listopada

Olimpia Warszawa 2-1 Agape Białołęka (Warszawa) 17 listopada, 11:00
AP Marcovia Marki 3-0 Amur Wilga 18 listopada, 13:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Escola Varsovia Warszawa 2-0 Mazur Radzymin 17 listopada, 11:00
Dąb Wieliszew 3-2 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 18 listopada, 13:00
Unia Warszawa 2-0 Legionovia II Legionowo 17 listopada, 11:00
na stadionie MBOPN
Sokół Serock 3-1 Burza Pilawa 17 listopada, 10:00
Victoria II Sulejówek 0-3 Bug Wyszków 18 listopada, 13:00
Mazur II Karczew 0-1 Promnik Łaskarzew 18 listopada, 12:00

Kolejka 17 - 23-24 marca

Mazur II Karczew 2-3 Agape Białołęka (Warszawa) 24 marca, 16:00
Promnik Łaskarzew 3-2 Victoria II Sulejówek 24 marca, 15:00
Bug Wyszków 3-1 Sokół Serock 24 marca, 16:00
Burza Pilawa 1-2 Unia Warszawa 24 marca, 14:00
Legionovia II Legionowo 2-1 Dąb Wieliszew 24 marca, 11:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 4-1 Escola Varsovia Warszawa 24 marca, 12:30
Mazur Radzymin 4-1 AP Marcovia Marki 23 marca, 15:00
Amur Wilga 0-4 Olimpia Warszawa 24 marca, 15:00

Kolejka 18 - 30-31 marca

Agape Białołęka (Warszawa) 1-0 Amur Wilga 30 marca, 11:00
na stadionie AZS AWF
Olimpia Warszawa 2-0 Mazur Radzymin 30 marca, 11:00
AP Marcovia Marki 0-0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 30 marca, 14:30
Escola Varsovia Warszawa 0-0 Legionovia II Legionowo 31 marca, 14:00
Dąb Wieliszew 1-1 Burza Pilawa 30 marca, 11:00
Unia Warszawa 4-0 Bug Wyszków 30 marca, 15:00
na stadionie MBOPN
Sokół Serock 4-2 Promnik Łaskarzew 30 marca, 16:00
Victoria II Sulejówek 2-3 Mazur II Karczew 3 kwietnia, 20:00

Kolejka 19 - 6-7 kwietnia

Amur Wilga 1-4 Mazur Radzymin 7 kwietnia, 16:00
Victoria II Sulejówek 2-1 Agape Białołęka (Warszawa) 7 kwietnia, 12:00
Mazur II Karczew 2-0 Sokół Serock 7 kwietnia, 16:30
Promnik Łaskarzew 0-2 Unia Warszawa 7 kwietnia, 15:00
Bug Wyszków 1-0 Dąb Wieliszew 7 kwietnia, 19:00
Burza Pilawa 0-3 Escola Varsovia Warszawa 7 kwietnia, 15:00
Legionovia II Legionowo 0-2 AP Marcovia Marki 7 kwietnia, 11:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0-1 Olimpia Warszawa 6 kwietnia, 14:00

Kolejka 20 - 13-14 kwietnia

Agape Białołęka (Warszawa) 1-1 Mazur Radzymin 10 kwietnia, 17:30
na stadionie AZS AWF
Amur Wilga 0-2 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 13 kwietnia, 16:00
Olimpia Warszawa 4-1 Legionovia II Legionowo 13 kwietnia, 11:00
AP Marcovia Marki 1-0 Burza Pilawa 13 kwietnia, 14:30
Escola Varsovia Warszawa 2-1 Bug Wyszków 14 kwietnia, 14:30
mecz pierwotnie zaplanowany na 14:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu opóźnienia poprzedniego meczu na tym samym boisku
Dąb Wieliszew 3-1 Promnik Łaskarzew 13 kwietnia, 11:00
Unia Warszawa 3-2 Mazur II Karczew 12 kwietnia, 20:00
na stadionie MBOPN
Sokół Serock 3-0 Victoria II Sulejówek 13 kwietnia, 11:00

Kolejka 21 - 20 kwietnia

Unia Warszawa 1-0 Victoria II Sulejówek 19 kwietnia, 19:00
na stadionie MBOPN
AP Marcovia Marki 1-4 Bug Wyszków 19 kwietnia, 17:00
Sokół Serock 1-1 Agape Białołęka (Warszawa) 20 kwietnia, 13:30
Mazur II Karczew 1-1 Dąb Wieliszew 19 kwietnia, 15:00
Promnik Łaskarzew 0-4 Escola Varsovia Warszawa 20 kwietnia, 16:00
Burza Pilawa 0-3 Olimpia Warszawa 20 kwietnia, 15:00
Legionovia II Legionowo 2-0 Amur Wilga 19 kwietnia, 18:30
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3-3 Mazur Radzymin 20 kwietnia, 14:00

Kolejka 22 - 27-28 kwietnia

Agape Białołęka (Warszawa) 3-0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 24 kwietnia, 17:30
na stadionie AZS AWF
Mazur Radzymin 1-1 Legionovia II Legionowo 27 kwietnia, 15:00
Amur Wilga 0-1 Burza Pilawa 27 kwietnia, 13:00
Olimpia Warszawa 2-3 Bug Wyszków 27 kwietnia, 11:00
AP Marcovia Marki 2-1 Promnik Łaskarzew 27 kwietnia, 14:30
Escola Varsovia Warszawa 3-1 Mazur II Karczew 27 kwietnia, 17:00
Dąb Wieliszew 1-1 Victoria II Sulejówek 27 kwietnia, 17:00
Unia Warszawa 2-1 Sokół Serock 28 kwietnia, 13:00
na stadionie MBOPN

Kolejka 23 - 4-5 maja

Unia Warszawa 0-3 Agape Białołęka (Warszawa) 5 maja, 17:00
na stadionie MBOPN
Sokół Serock 1-0 Dąb Wieliszew 4 maja, 13:30
Victoria II Sulejówek 0-1 Escola Varsovia Warszawa 5 maja, 12:30
Mazur II Karczew 2-0 AP Marcovia Marki 1 maja, 13:00
Promnik Łaskarzew 1-0 Olimpia Warszawa 5 maja, 16:00
Bug Wyszków 9-0 Amur Wilga 4 maja, 19:00
Burza Pilawa 1-1 Mazur Radzymin 5 maja, 16:00
Legionovia II Legionowo 5-0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 5 maja, 11:00

Kolejka 24 - 11-12 maja

Agape Białołęka (Warszawa) 4-0 Legionovia II Legionowo 11 maja, 11:00
na stadionie AZS AWF
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 6-0 Burza Pilawa 12 maja, 11:00
Mazur Radzymin 2-2 Bug Wyszków 11 maja, 15:00
Amur Wilga 1-0 Promnik Łaskarzew 12 maja, 16:00
Olimpia Warszawa 2-1 Mazur II Karczew 11 maja, 11:00
AP Marcovia Marki 4-1 Victoria II Sulejówek 11 maja, 12:00
Escola Varsovia Warszawa 0-0 Sokół Serock 12 maja, 12:00
Dąb Wieliszew 1-1 Unia Warszawa 11 maja, 17:00

Kolejka 25 - 18-19 maja

Dąb Wieliszew 2-1 Agape Białołęka (Warszawa) 18 maja, 17:00
Unia Warszawa 0-1 Escola Varsovia Warszawa 18 maja, 17:00
na stadionie MBOPN
Sokół Serock 1-0 AP Marcovia Marki 18 maja, 13:30
Victoria II Sulejówek 1-2 Olimpia Warszawa 19 maja, 16:00
Mazur II Karczew 6-0 Amur Wilga 19 maja, 15:30
Promnik Łaskarzew 1-0 Mazur Radzymin 19 maja, 16:00
Bug Wyszków 3-1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 18 maja, 19:00
Burza Pilawa 1-2 Legionovia II Legionowo 19 maja, 16:00

Kolejka 26 - 22 maja

Agape Białołęka (Warszawa) 6-0 Burza Pilawa 22 maja, 18:00
na stadionie AZS AWF
Legionovia II Legionowo 0-3 Bug Wyszków 22 maja, 18:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 Promnik Łaskarzew 22 maja, 19:30
Mazur Radzymin 0-2 Mazur II Karczew 22 maja, 18:00
Amur Wilga 0-7 Victoria II Sulejówek 22 maja, 18:00
Olimpia Warszawa 3-1 Sokół Serock 22 maja, 17:00
AP Marcovia Marki 1-3 Unia Warszawa 22 maja, 18:00
Escola Varsovia Warszawa 1-2 Dąb Wieliszew 22 maja, 15:00

Kolejka 27 - 25-26 maja

Escola Varsovia Warszawa 1-2 Agape Białołęka (Warszawa) 26 maja, 17:00
Dąb Wieliszew 0-2 AP Marcovia Marki 25 maja, 18:00
Unia Warszawa 2-0 Olimpia Warszawa 26 maja, 11:00
na stadionie MBOPN
Sokół Serock 2-0 Amur Wilga 25 maja, 13:00
Victoria II Sulejówek 0-3 Mazur Radzymin 26 maja, 16:00
Mazur II Karczew 2-1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 26 maja, 14:00
Promnik Łaskarzew 1-1 Legionovia II Legionowo 26 maja, 17:00
Bug Wyszków 3-0 Burza Pilawa 27 maja, 20:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Kolejka 28 - 1-2 czerwca

Agape Białołęka (Warszawa) 1-1 Bug Wyszków 2 czerwca, 10:00
na stadionie AZS AWF
Burza Pilawa 1-3 Promnik Łaskarzew 2 czerwca, 17:00
Legionovia II Legionowo 8-2 Mazur II Karczew 2 czerwca, 11:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 4-3 Victoria II Sulejówek 1 czerwca, 12:00
Mazur Radzymin 0-1 Sokół Serock 1 czerwca, 17:00
Amur Wilga 0-6 Unia Warszawa 2 czerwca, 16:00
Olimpia Warszawa 1-1 Dąb Wieliszew 1 czerwca, 11:00
AP Marcovia Marki 1-3 Escola Varsovia Warszawa 1 czerwca, 14:30

Kolejka 29 - 8-9 czerwca

AP Marcovia Marki 4-2 Agape Białołęka (Warszawa) 7 czerwca, 18:00
Escola Varsovia Warszawa 1-0 Olimpia Warszawa 8 czerwca, 11:00
Dąb Wieliszew 3-0 Amur Wilga 9 czerwca, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Unia Warszawa 2-0 Mazur Radzymin 8 czerwca, 11:00
na stadionie MBOPN
Sokół Serock 1-0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 8 czerwca, 11:00
Victoria II Sulejówek 2-1 Legionovia II Legionowo 8 czerwca, 11:00
Mazur II Karczew 4-1 Burza Pilawa 8 czerwca, 11:00
Promnik Łaskarzew 0-7 Bug Wyszków 8 czerwca, 11:00

Kolejka 30 - 15-16 czerwca

Agape Białołęka (Warszawa) 5-0 Promnik Łaskarzew 15 czerwca, 11:00
na stadionie AZS AWF
Bug Wyszków 2-3 Mazur II Karczew 15 czerwca, 11:00
Burza Pilawa 1-1 Victoria II Sulejówek 15 czerwca, 11:00
Legionovia II Legionowo 1-7 Sokół Serock 12 czerwca, 20:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 Unia Warszawa 15 czerwca, 11:00
Mazur Radzymin 0-0 Dąb Wieliszew 15 czerwca, 11:00
Amur Wilga 0-6 Escola Varsovia Warszawa 15 czerwca, 11:00
Olimpia Warszawa 1-0 AP Marcovia Marki 15 czerwca, 11:00

Baraże o udział w IV lidze (mazowiecka)
Baraże o utrzymanie w IV lidze (mazowiecka)
Baraże o utrzymanie w lidze okręgowej (Warszawa)

IV liga 2018/2019 (mazowiecka (południe))
IV liga 2018/2019 (mazowiecka (północ))

Campeon.pl Klasa okręgowa 2018/2019 (Ciechanów-Ostrołęka)
Liga okręgowa 2018/2019 (Płock)
Campeon.pl Liga okręgowa 2018/2019 (Radom)
Liga okręgowa 2018/2019 (Siedlce)
Liga okręgowa 2018/2019 (Warszawa II)

Klasa A 2018/2019 (Warszawa I)
Klasa A 2018/2019 (Warszawa II)
Klasa A 2018/2019 (Warszawa III)
Klasa A 2018/2019 (Warszawa IV)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas