[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2018/2019, grupa: mazowiecka (północ)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Huragan Wołomin 30 67 21 4 5 77-35 11 3 1 41-14 10 1 4 36-21
2.  MKS Przasnysz 30 65 20 5 5 82-32 12 1 2 43-13 8 4 3 39-19
3.  Ząbkovia Ząbki 30 63 20 3 7 72-26 13 1 1 46-9 7 2 6 26-17
4.  Mazovia Mińsk Mazowiecki 30 62 19 5 6 56-31 10 3 2 32-14 9 2 4 24-17
5.  Hutnik Warszawa 30 46 12 10 8 55-40 7 5 3 37-21 5 5 5 18-19 2 4 1 1 0 2-1
6.  Drukarz Warszawa 30 46 14 4 12 55-49 7 2 6 32-22 7 2 6 23-27 2 1 0 1 1 1-2
7.  KS Łomianki 30 44 13 5 12 55-46 6 2 7 32-24 7 3 5 23-22
8.  Wisła II Płock 30 42 12 6 12 60-43 7 4 4 30-19 5 2 8 30-24
9.  Pogoń II Siedlce 30 37 10 7 13 37-41 6 2 7 19-20 4 5 6 18-21
10.  Wkra Żuromin 30 36 11 3 16 42-67 8 1 6 28-28 3 2 10 14-39
11.  Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 30 35 11 2 17 34-66 7 1 7 19-29 4 1 10 15-37
12.  Korona Ostrołęka 30 33 8 9 13 34-42 4 6 5 18-17 4 3 8 16-25
13.  Mławianka Mława 30 31 9 4 17 32-59 5 3 7 12-24 4 1 10 20-35
14.  Kasztelan Sierpc 30 25 5 10 15 33-56 2 6 7 16-26 3 4 8 17-30
15.  Mazur Gostynin 30 22 5 7 18 24-53 3 3 9 12-25 2 4 9 12-28
16.  MKS Ciechanów 30 21 5 6 19 25-87 4 2 9 14-37 1 4 10 11-50

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Huragan Wołomin    3-3 2-1 2-2 3-0 6-0 2-2 2-0 3-0 3-1 2-3 1-0 2-0 3-0 2-0 5-2 
 2 MKS Przasnysz2-0     1-2 3-0 2-3 1-0 5-0 0-0 2-1 3-1 3-1 6-1 4-3 4-0 1-0 6-1 
 3 Ząbkovia Ząbki3-0 0-3     2-0 1-1 4-0 5-1 4-0 3-1 5-0 1-0 2-0 4-2 4-0 2-1 6-0 
 4 Mazovia Mińsk Mazowiecki2-1 1-4 0-0     3-1 3-0 1-0 2-1 1-1 4-1 3-0 1-2 2-0 1-1 4-1 4-1 
 5 Hutnik Warszawa1-3 4-3 1-0 0-2     1-1 1-1 4-2 3-0 1-1 6-1 2-2 1-1 3-1 1-2 8-1 
 6 Drukarz Warszawa1-2 3-2 2-0 1-3 0-1     1-5 1-1 1-2 3-0 4-0 2-0 6-1 3-0* 2-2 2-3 
 7 KS Łomianki2-4 3-2 1-1 1-2 0-1 0-1     2-1 0-0 6-2 3-4 0-1 1-2 3-1 3-1 7-1 
 8 Wisła II Płock4-5 0-3 0-2 2-2 1-0 4-1 0-1     1-1 2-1 0-0 3-1 4-1 3-0 6-1 0-0 
 9 Pogoń II Siedlce2-3 1-2 0-4 0-1 2-1 1-2 0-3 2-1     3-0 3-0* 2-2 0-1 0-0 2-0 1-0 
 10 Wkra Żuromin1-5 1-4 3-2 1-4 1-2 2-3 2-1 3-1 0-3     1-0 1-0 4-0 3-2 1-1 4-0 
 11 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki2-1 0-4 0-3 4-1 1-0 0-2 0-2 0-7 1-3 6-2     2-1 1-0 0-3 0-0 2-0 
 12 Korona Ostrołęka0-0 0-0 3-1 0-1 2-2 1-0 1-2 1-3 1-1 1-2 4-0     1-3 1-1 1-0 1-1 
 13 Mławianka Mława0-5 0-0 2-1 1-0 0-3 1-2 0-2 0-5 0-3 0-1 3-0 1-0     2-2 2-0 0-0 
 14 Kasztelan Sierpc1-2 2-2 1-3 0-1 1-1 2-3 0-0 1-5 0-0 1-1 0-3 2-2 2-1     0-2 3-0 
 15 Mazur Gostynin0-2 1-3 1-3 0-1 2-2 1-1 1-2 2-1 2-1 1-0 0-2 0-2 0-3 0-1     1-1 
 16 MKS Ciechanów0-3* 0-4 0-3 0-4 0-0 0-7 3-1 0-2 3-1 0-1 4-1 0-2 3-2 0-5 1-1     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Wisła II Płock 4-1 Drukarz Warszawa 11 sierpnia, 17:00
na bocznym boisku
Hutnik Warszawa 1-1 KS Łomianki 11 sierpnia, 11:00
Huragan Wołomin 2-3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 11 sierpnia, 11:00
Korona Ostrołęka 1-1 Pogoń II Siedlce 11 sierpnia, 17:00
Mazur Gostynin 1-1 MKS Ciechanów 11 sierpnia, 11:00
Kasztelan Sierpc 0-1 Mazovia Mińsk Mazowiecki 11 sierpnia, 11:00
w Goleszynie
Mławianka Mława 2-1 Ząbkovia Ząbki 11 sierpnia, 17:00
MKS Przasnysz 3-1 Wkra Żuromin 11 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Drukarz Warszawa 2-0 Ząbkovia Ząbki 15 sierpnia, 18:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 2-0 Mławianka Mława 15 sierpnia, 14:00
MKS Przasnysz 4-0 Kasztelan Sierpc 15 sierpnia, 17:00
MKS Ciechanów 0-1 Wkra Żuromin 15 sierpnia, 17:00
Pogoń II Siedlce 2-0 Mazur Gostynin 15 sierpnia, 15:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2-1 Korona Ostrołęka 15 sierpnia, 15:00
KS Łomianki 2-4 Huragan Wołomin 15 sierpnia, 17:30
Wisła II Płock 1-0 Hutnik Warszawa 15 sierpnia, 17:00
na Stadionie Miejskim im. Bernarda Szymańskiego

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Hutnik Warszawa 1-1 Drukarz Warszawa 18 sierpnia, 11:00
Huragan Wołomin 2-0 Wisła II Płock 18 sierpnia, 11:00
Korona Ostrołęka 1-2 KS Łomianki 18 sierpnia, 17:30
Mazur Gostynin 0-2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 18 sierpnia, 11:00
Wkra Żuromin 0-3 Pogoń II Siedlce 18 sierpnia, 11:00
w Ciechanowie
Kasztelan Sierpc 3-0 MKS Ciechanów 18 sierpnia, 11:00
w Goleszynie
Mławianka Mława 0-0 MKS Przasnysz 18 sierpnia, 17:00
Ząbkovia Ząbki 2-0 Mazovia Mińsk Mazowiecki 18 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Drukarz Warszawa 1-3 Mazovia Mińsk Mazowiecki 25 sierpnia, 13:00
MKS Przasnysz 1-2 Ząbkovia Ząbki 25 sierpnia, 17:00
MKS Ciechanów 3-2 Mławianka Mława 25 sierpnia, 17:00
Pogoń II Siedlce 0-0 Kasztelan Sierpc 25 sierpnia, 11:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 6-2 Wkra Żuromin 25 sierpnia, 14:30
KS Łomianki 3-1 Mazur Gostynin 25 sierpnia, 17:00
Wisła II Płock 3-1 Korona Ostrołęka 29 sierpnia, 17:00
na Stadionie Miejskim im. Bernarda Szymańskiego
Hutnik Warszawa 1-3 Huragan Wołomin 25 sierpnia, 11:00

Kolejka 5 - 1-2 września

Huragan Wołomin 6-0 Drukarz Warszawa 1 września, 11:00
Korona Ostrołęka 2-2 Hutnik Warszawa 1 września, 17:00
Mazur Gostynin 2-1 Wisła II Płock 1 września, 11:00
Wkra Żuromin 2-1 KS Łomianki 1 września, 16:00
Kasztelan Sierpc 0-3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1 września, 11:00
w Goleszynie
Mławianka Mława 0-3 Pogoń II Siedlce 1 września, 16:00
Ząbkovia Ząbki 6-0 MKS Ciechanów 1 września, 16:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 1-4 MKS Przasnysz 1 września, 17:00

Kolejka 6 - 8-9 września

Drukarz Warszawa 3-2 MKS Przasnysz 8 września, 13:00
MKS Ciechanów 0-4 Mazovia Mińsk Mazowiecki 9 września, 16:00
Pogoń II Siedlce 0-4 Ząbkovia Ząbki 9 września, 11:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1-0 Mławianka Mława 8 września, 16:00
KS Łomianki 3-1 Kasztelan Sierpc 8 września, 16:30
Wisła II Płock 2-1 Wkra Żuromin 8 września, 11:00
na Stadionie Miejskim im. Bernarda Szymańskiego
Hutnik Warszawa 1-2 Mazur Gostynin 8 września, 11:00
Huragan Wołomin 1-0 Korona Ostrołęka 8 września, 11:00

Kolejka 7 - 15-16 września

Korona Ostrołęka 1-0 Drukarz Warszawa 15 września, 11:00
Mazur Gostynin 0-2 Huragan Wołomin 15 września, 11:00
Wkra Żuromin 1-2 Hutnik Warszawa 15 września, 16:00
Kasztelan Sierpc 1-5 Wisła II Płock 15 września, 16:00
w Goleszynie
Mławianka Mława 0-2 KS Łomianki 15 września, 11:00
Ząbkovia Ząbki 1-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 15 września, 16:30
Mazovia Mińsk Mazowiecki 1-1 Pogoń II Siedlce 15 września, 16:00
MKS Przasnysz 6-1 MKS Ciechanów 15 września, 14:00

Kolejka 8 - 22-23 września

Drukarz Warszawa 2-3 MKS Ciechanów 22 września, 13:00
Pogoń II Siedlce 1-2 MKS Przasnysz 23 września, 11:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 4-1 Mazovia Mińsk Mazowiecki 22 września, 16:00
KS Łomianki 1-1 Ząbkovia Ząbki 22 września, 16:00
Wisła II Płock 4-1 Mławianka Mława 23 września, 11:00
na Stadionie Miejskim im. Bernarda Szymańskiego
Hutnik Warszawa 3-1 Kasztelan Sierpc 22 września, 11:00
Huragan Wołomin 3-1 Wkra Żuromin 22 września, 11:00
Korona Ostrołęka 1-0 Mazur Gostynin 22 września, 16:00

Kolejka 9 - 29-30 września

Mazur Gostynin 1-1 Drukarz Warszawa 29 września, 15:00
Wkra Żuromin 1-0 Korona Ostrołęka 29 września, 16:00
Kasztelan Sierpc 1-2 Huragan Wołomin 29 września, 15:30
w Goleszynie
Mławianka Mława 0-3 Hutnik Warszawa 29 września, 16:00
Ząbkovia Ząbki 4-0 Wisła II Płock 29 września, 11:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 1-0 KS Łomianki 29 września, 11:00
MKS Przasnysz 3-1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 29 września, 14:00
MKS Ciechanów 3-1 Pogoń II Siedlce 29 września, 16:00

Kolejka 10 - 6-7 października

Drukarz Warszawa 1-2 Pogoń II Siedlce 6 października, 15:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2-0 MKS Ciechanów 6 października, 11:00
KS Łomianki 3-2 MKS Przasnysz 6 października, 15:00
Wisła II Płock 2-2 Mazovia Mińsk Mazowiecki 7 października, 11:00
na Stadionie Miejskim im. Bernarda Szymańskiego
Hutnik Warszawa 1-0 Ząbkovia Ząbki 6 października, 11:00
Huragan Wołomin 2-0 Mławianka Mława 6 października, 11:00
Korona Ostrołęka 1-1 Kasztelan Sierpc 6 października, 15:30
Mazur Gostynin 1-0 Wkra Żuromin 6 października, 15:30

Kolejka 11 - 13-14 października

Wkra Żuromin 2-3 Drukarz Warszawa 13 października, 15:00
Kasztelan Sierpc 0-2 Mazur Gostynin 13 października, 15:00
w Goleszynie
Mławianka Mława 1-0 Korona Ostrołęka 13 października, 15:00
Ząbkovia Ząbki 3-0 Huragan Wołomin 12 października, 19:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 3-1 Hutnik Warszawa 13 października, 15:00
MKS Przasnysz 0-0 Wisła II Płock 13 października, 15:00
MKS Ciechanów 3-1 KS Łomianki 13 października, 15:00
Pogoń II Siedlce 3-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 14 października, 11:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Kolejka 12 - 20-21 października

Drukarz Warszawa 4-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 20 października, 13:00
KS Łomianki 0-0 Pogoń II Siedlce 20 października, 15:00
Wisła II Płock 0-0 MKS Ciechanów 20 października, 11:00
na Stadionie Miejskim im. Bernarda Szymańskiego
Hutnik Warszawa 4-3 MKS Przasnysz 20 października, 11:00
Huragan Wołomin 2-2 Mazovia Mińsk Mazowiecki 20 października, 11:00
Korona Ostrołęka 3-1 Ząbkovia Ząbki 20 października, 15:00
Mazur Gostynin 0-3 Mławianka Mława 20 października, 11:00
Wkra Żuromin 3-2 Kasztelan Sierpc 20 października, 15:00

Kolejka 13 - 27-28 października

Kasztelan Sierpc 2-3 Drukarz Warszawa 27 października, 11:00
w Goleszynie
Mławianka Mława 0-1 Wkra Żuromin 27 października, 13:00
Ząbkovia Ząbki 2-1 Mazur Gostynin 27 października, 13:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 1-2 Korona Ostrołęka 27 października, 13:00
MKS Przasnysz 2-0 Huragan Wołomin 27 października, 13:30
MKS Ciechanów 0-0 Hutnik Warszawa 27 października, 13:00
Pogoń II Siedlce 2-1 Wisła II Płock 28 października, 11:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0-2 KS Łomianki 27 października, 13:00

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Drukarz Warszawa 1-5 KS Łomianki 3 listopada, 13:30
Wisła II Płock 0-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 4 listopada, 11:00
na Stadionie Miejskim im. Bernarda Szymańskiego
Hutnik Warszawa 3-0 Pogoń II Siedlce 3 listopada, 11:00
Huragan Wołomin 5-2 MKS Ciechanów 3 listopada, 11:00
Korona Ostrołęka 0-0 MKS Przasnysz 3 listopada, 13:30
Mazur Gostynin 0-1 Mazovia Mińsk Mazowiecki 3 listopada, 11:00
w Goleszynie
Wkra Żuromin 3-2 Ząbkovia Ząbki 3 listopada, 13:00
Kasztelan Sierpc 2-1 Mławianka Mława 4 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Mławianka Mława 1-2 Drukarz Warszawa 10 listopada, 13:00
Ząbkovia Ząbki 4-0 Kasztelan Sierpc 10 listopada, 13:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 4-1 Wkra Żuromin 10 listopada, 13:00
MKS Przasnysz 1-0 Mazur Gostynin 10 listopada, 13:00
MKS Ciechanów 0-2 Korona Ostrołęka 10 listopada, 13:00
Pogoń II Siedlce 2-3 Huragan Wołomin 11 listopada, 11:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1-0 Hutnik Warszawa 10 listopada, 13:00
KS Łomianki 2-1 Wisła II Płock 10 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 17-18 listopada

Wkra Żuromin 1-4 MKS Przasnysz 17 listopada, 13:00
Drukarz Warszawa 1-1 Wisła II Płock 17 listopada, 11:00
w Ząbkach
KS Łomianki 0-1 Hutnik Warszawa 17 listopada, 13:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2-1 Huragan Wołomin 17 listopada, 11:00
Pogoń II Siedlce 2-2 Korona Ostrołęka 18 listopada, 19:00
MKS Ciechanów 1-1 Mazur Gostynin 17 listopada, 11:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 1-1 Kasztelan Sierpc 17 listopada, 11:00
Ząbkovia Ząbki 4-2 Mławianka Mława 17 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 23-24 marca

Ząbkovia Ząbki 4-0 Drukarz Warszawa 23 marca, 16:00
Mławianka Mława 1-0 Mazovia Mińsk Mazowiecki 23 marca, 16:00
Kasztelan Sierpc 2-2 MKS Przasnysz 23 marca, 15:00
w Drobinie
Wkra Żuromin 4-0 MKS Ciechanów 23 marca, 14:00
Mazur Gostynin 2-1 Pogoń II Siedlce 23 marca, 11:00
Korona Ostrołęka 4-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 23 marca, 16:00
Huragan Wołomin 2-2 KS Łomianki 23 marca, 11:00
Hutnik Warszawa 4-2 Wisła II Płock 23 marca, 11:00

Kolejka 18 - 30-31 marca

Drukarz Warszawa 0-1 Hutnik Warszawa 30 marca, 10:00
Wisła II Płock 4-5 Huragan Wołomin 30 marca, 11:00
na bocznym boisku
KS Łomianki 0-1 Korona Ostrołęka 30 marca, 16:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0-0 Mazur Gostynin 30 marca, 12:00
Pogoń II Siedlce 3-0 Wkra Żuromin 30 marca, 11:00
MKS Ciechanów 0-5 Kasztelan Sierpc 30 marca, 14:00
MKS Przasnysz 4-3 Mławianka Mława 30 marca, 15:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 0-0 Ząbkovia Ząbki 30 marca, 12:00

Kolejka 19 - 6-7 kwietnia

Mazovia Mińsk Mazowiecki 3-0 Drukarz Warszawa 6 kwietnia, 16:00
Ząbkovia Ząbki 0-3 MKS Przasnysz 6 kwietnia, 16:00
Mławianka Mława 0-0 MKS Ciechanów 6 kwietnia, 16:00
Kasztelan Sierpc 0-0 Pogoń II Siedlce 6 kwietnia, 16:00
w Drobinie
Wkra Żuromin 1-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 6 kwietnia, 15:00
Mazur Gostynin 1-2 KS Łomianki 6 kwietnia, 11:00
Korona Ostrołęka 1-3 Wisła II Płock 6 kwietnia, 14:00
Huragan Wołomin 3-0 Hutnik Warszawa 6 kwietnia, 11:00

Kolejka 20 - 13-14 kwietnia

Drukarz Warszawa 1-2 Huragan Wołomin 13 kwietnia, 11:00
Hutnik Warszawa 2-2 Korona Ostrołęka 13 kwietnia, 11:00
Wisła II Płock 6-1 Mazur Gostynin 13 kwietnia, 11:00
na bocznym boisku
KS Łomianki 6-2 Wkra Żuromin 13 kwietnia, 16:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0-3 Kasztelan Sierpc 13 kwietnia, 12:00
Pogoń II Siedlce 0-1 Mławianka Mława 13 kwietnia, 11:00
MKS Ciechanów 0-3 Ząbkovia Ząbki 13 kwietnia, 16:00
MKS Przasnysz 3-0 Mazovia Mińsk Mazowiecki 13 kwietnia, 13:00

Kolejka 21 - 20 kwietnia

MKS Przasnysz 1-0 Drukarz Warszawa 19 kwietnia, 16:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 4-1 MKS Ciechanów 19 kwietnia, 17:00
Ząbkovia Ząbki 3-1 Pogoń II Siedlce 19 kwietnia, 20:00
Mławianka Mława 3-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 19 kwietnia, 17:00
Kasztelan Sierpc 0-0 KS Łomianki 19 kwietnia, 17:00
w Drobinie
Wkra Żuromin 3-1 Wisła II Płock 20 kwietnia, 13:00
Mazur Gostynin 2-2 Hutnik Warszawa 19 kwietnia, 17:00
Korona Ostrołęka 0-0 Huragan Wołomin 20 kwietnia, 11:00

Kolejka 22 - 27-28 kwietnia

Drukarz Warszawa 2-0 Korona Ostrołęka 27 kwietnia, 11:00
Huragan Wołomin 2-0 Mazur Gostynin 27 kwietnia, 11:00
Hutnik Warszawa 1-1 Wkra Żuromin 27 kwietnia, 11:00
Wisła II Płock 3-0 Kasztelan Sierpc 28 kwietnia, 11:00
na Stadionie Miejskim im. Bernarda Szymańskiego
KS Łomianki 1-2 Mławianka Mława 27 kwietnia, 17:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0-3 Ząbkovia Ząbki 27 kwietnia, 17:00
Pogoń II Siedlce 0-1 Mazovia Mińsk Mazowiecki 27 kwietnia, 11:00
MKS Ciechanów 0-4 MKS Przasnysz 27 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 4-5 maja

MKS Ciechanów 0-7 Drukarz Warszawa 4 maja, 17:00
MKS Przasnysz 2-1 Pogoń II Siedlce 1 maja, 13:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 3-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 4 maja, 17:00
Ząbkovia Ząbki 5-1 KS Łomianki 4 maja, 16:00
Mławianka Mława 0-5 Wisła II Płock 4 maja, 17:00
Kasztelan Sierpc 1-1 Hutnik Warszawa 4 maja, 16:00
w Drobinie
Wkra Żuromin 1-5 Huragan Wołomin 1 maja, 15:00
Mazur Gostynin 0-2 Korona Ostrołęka 4 maja, 11:00

Kolejka 24 - 11-12 maja

Drukarz Warszawa 2-2 Mazur Gostynin 11 maja, 11:00
Korona Ostrołęka 1-2 Wkra Żuromin 11 maja, 17:00
Huragan Wołomin 3-0 Kasztelan Sierpc 11 maja, 11:00
Hutnik Warszawa 1-1 Mławianka Mława 11 maja, 11:00
Wisła II Płock 0-2 Ząbkovia Ząbki 12 maja, 11:00
na Stadionie Miejskim im. Bernarda Szymańskiego
KS Łomianki 1-2 Mazovia Mińsk Mazowiecki 11 maja, 16:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0-4 MKS Przasnysz 11 maja, 17:00
Pogoń II Siedlce 1-0 MKS Ciechanów 12 maja, 17:30

Kolejka 25 - 15 maja

Pogoń II Siedlce 1-2 Drukarz Warszawa 15 maja, 17:15
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
MKS Ciechanów 4-1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 15 maja, 17:00
MKS Przasnysz 5-0 KS Łomianki 15 maja, 17:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 2-1 Wisła II Płock 15 maja, 17:30
Ząbkovia Ząbki 1-1 Hutnik Warszawa 15 maja, 17:30
Mławianka Mława 0-5 Huragan Wołomin 15 maja, 17:00
Kasztelan Sierpc 2-2 Korona Ostrołęka 15 maja, 17:00
w Drobinie
Wkra Żuromin 1-1 Mazur Gostynin 15 maja, 17:00

Kolejka 26 - 18-19 maja

Drukarz Warszawa 3-0 Wkra Żuromin 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Mazur Gostynin 0-1 Kasztelan Sierpc 18 maja, 11:00
Korona Ostrołęka 1-3 Mławianka Mława 18 maja, 11:00
Huragan Wołomin 2-1 Ząbkovia Ząbki 18 maja, 14:00
Hutnik Warszawa 0-2 Mazovia Mińsk Mazowiecki 29 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisła II Płock 0-3 MKS Przasnysz 19 maja, 11:00
na Stadionie Miejskim im. Bernarda Szymańskiego
KS Łomianki 7-1 MKS Ciechanów 18 maja, 17:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1-3 Pogoń II Siedlce 18 maja, 13:15

Kolejka 27 - 25-26 maja

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0-2 Drukarz Warszawa 25 maja, 17:00
Pogoń II Siedlce 0-3 KS Łomianki 25 maja, 17:00
MKS Ciechanów 0-2 Wisła II Płock 25 maja, 15:00
MKS Przasnysz 2-3 Hutnik Warszawa 25 maja, 15:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 2-1 Huragan Wołomin 25 maja, 18:00
Ząbkovia Ząbki 2-0 Korona Ostrołęka 25 maja, 17:00
Mławianka Mława 2-0 Mazur Gostynin 25 maja, 17:00
Kasztelan Sierpc 1-1 Wkra Żuromin 25 maja, 16:00

Kolejka 28 - 1-2 czerwca

Drukarz Warszawa 3-0 Kasztelan Sierpc 1 czerwca, 11:00
(wo)
na boisku 0-2
Wkra Żuromin 4-0 Mławianka Mława 1 czerwca, 17:00
Mazur Gostynin 1-3 Ząbkovia Ząbki 1 czerwca, 11:00
Korona Ostrołęka 0-1 Mazovia Mińsk Mazowiecki 2 czerwca, 14:15
mecz pierwotnie zaplanowany na 14:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
Huragan Wołomin 3-3 MKS Przasnysz 1 czerwca, 11:00
Hutnik Warszawa 8-1 MKS Ciechanów 1 czerwca, 11:00
Wisła II Płock 1-1 Pogoń II Siedlce 1 czerwca, 11:00
na Stadionie Miejskim im. Bernarda Szymańskiego
KS Łomianki 3-4 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 8-9 czerwca

KS Łomianki 0-1 Drukarz Warszawa 8 czerwca, 17:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0-7 Wisła II Płock 8 czerwca, 17:00
Pogoń II Siedlce 2-1 Hutnik Warszawa 8 czerwca, 11:00
MKS Ciechanów 0-3 Huragan Wołomin 8 czerwca, 17:00
(wo)
w Wołominie; Ciechanów gospodarzem / gospodarze zrezygnowali z gry
MKS Przasnysz 6-1 Korona Ostrołęka 8 czerwca, 17:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 4-1 Mazur Gostynin 8 czerwca, 17:00
Ząbkovia Ząbki 5-0 Wkra Żuromin 8 czerwca, 17:00
Mławianka Mława 2-2 Kasztelan Sierpc 8 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 15 czerwca

Drukarz Warszawa 6-1 Mławianka Mława 15 czerwca, 17:00
Kasztelan Sierpc 1-3 Ząbkovia Ząbki 15 czerwca, 17:00
w Drobinie
Wkra Żuromin 1-4 Mazovia Mińsk Mazowiecki 15 czerwca, 17:00
Mazur Gostynin 1-3 MKS Przasnysz 15 czerwca, 17:00
Korona Ostrołęka 1-1 MKS Ciechanów 15 czerwca, 17:00
Huragan Wołomin 3-0 Pogoń II Siedlce 15 czerwca, 17:00
Hutnik Warszawa 6-1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 15 czerwca, 17:00
Wisła II Płock 0-1 KS Łomianki 12 czerwca, 18:00
na Stadionie Miejskim im. Bernarda Szymańskiego / w pierwotnym terminie (15 czerwca, 17:00) odwołany

Baraże o udział w III lidze (I)
Baraże o udział w IV lidze (mazowiecka)
Baraże o utrzymanie w IV lidze (mazowiecka)

III liga 2018/2019 (I)

IV liga 2018/2019 (łódzka)
IV liga 2018/2019 (mazowiecka (południe))
IV liga 2018/2019 (podlaska)
forBET IV liga 2018/2019 (warmińsko-mazurska)

Campeon.pl Klasa okręgowa 2018/2019 (Ciechanów-Ostrołęka)
Liga okręgowa 2018/2019 (Płock)
Liga okręgowa 2018/2019 (Siedlce)
Liga okręgowa 2018/2019 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2018/2019 (Warszawa II)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas