[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga 2018/2019, grupa: I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Legionovia Legionowo 34 79 25 4 5 87-36 13 1 3 42-15 12 3 2 45-21
2.  Sokół Aleksandrów Łódzki 34 74 22 8 4 61-27 10 3 4 29-15 12 5 0 32-12
3.  Lechia Tomaszów Mazowiecki 34 64 19 7 8 64-48 11 3 3 36-18 8 4 5 28-30
4.  Unia Skierniewice 34 63 20 3 11 56-29 12 2 3 33-13 8 1 8 23-16
5.  Sokół Ostróda 34 56 16 8 10 54-52 10 4 3 33-21 6 4 7 21-31
6.  Polonia Warszawa 34 55 16 7 11 59-42 10 2 5 33-21 6 5 6 26-21
7.  Olimpia Zambrów 34 52 13 13 8 66-52 6 8 3 29-25 7 5 5 37-27 2 4 1 1 0 6-2
8.  Legia II Warszawa 34 52 14 10 10 51-44 8 4 5 23-16 6 6 5 28-28 2 1 0 1 1 2-6
9.  Pelikan Łowicz 34 45 12 9 13 46-51 7 4 6 22-22 5 5 7 24-29
10.  Znicz Biała Piska 34 44 12 8 14 51-59 7 5 5 28-30 5 3 9 23-29
11.  Broń Radom 34 43 12 7 15 57-64 9 3 5 37-27 3 4 10 20-37
12.  Świt Nowy Dwór Mazowiecki 34 42 12 6 16 59-52 6 4 7 33-23 6 2 9 26-29
13.  Ursus Warszawa 34 39 10 9 15 51-60 7 3 7 32-31 3 6 8 19-29
14.  Huragan Morąg 34 36 9 9 16 53-68 6 5 6 31-29 3 4 10 22-39 2 6 2 0 0 6-3
15.  Ruch Wysokie Mazowieckie 34 36 10 6 18 45-70 5 3 9 23-34 5 3 9 22-36 2 0 0 0 2 3-6
16.  Mazur Ełk 34 32 8 8 18 37-59 2 6 9 13-32 6 2 9 24-27
17.  Victoria Sulejówek 34 29 6 11 17 43-67 1 7 9 22-32 5 4 8 21-35
18.  ŁKS 1926 Łomża 34 9 2 3 29 25-85 2 1 14 17-45 0 2 15 8-40
MKS Ełk od 14 grudnia 2018 r. występuje pod nazwą Mazur Ełk.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Legionovia Legionowo    2-2 3-0 0-1 6-0 1-0 3-2 2-3 2-1 4-2 3-0 1-0 2-0 1-0 4-0 3-1 0-2 5-1 
 2 Sokół Aleksandrów Łódzki0-1     2-3 0-3 4-0 2-0 4-1 0-2 1-0 1-0 1-1 2-0 2-0 3-1 3-2 1-1 3-0 0-0 
 3 Lechia Tomaszów Mazowiecki1-6 0-2     2-1 0-0 2-0 2-2 6-1 2-1 4-1 3-0 2-1 0-0 3-1 2-0 0-1 6-1 1-0 
 4 Unia Skierniewice2-1 0-1 3-0     5-1 2-1 2-1 2-2 2-0 1-0 2-0 1-4 4-0 2-0 0-2 2-0 0-0 3-0 
 5 Sokół Ostróda2-2 0-2 2-1 3-0     0-2 1-2 1-1 2-2 2-1 3-0 1-0 3-2 3-2 2-1 0-0 3-1 5-2 
 6 Polonia Warszawa0-2 0-1 3-0 1-0 2-1     1-3 3-1 2-1 2-2 3-1 3-3 0-2 6-0 2-3 1-0 2-1 2-0 
 7 Olimpia Zambrów3-1 1-1 2-2 1-0 1-4 0-1     2-2 3-0 2-2 1-1 0-4 2-1 2-2 1-1 4-2 0-0 4-1 
 8 Legia II Warszawa0-1 1-2 1-2 0-1 2-0 2-1 0-4     0-0 0-0 0-0 5-3 1-0 1-0 4-0 3-2 0-0 3-0 
 9 Pelikan Łowicz3-3 0-0 2-2 0-2 2-1 1-4 1-1 3-1     1-2 2-0 0-1 2-1 0-1 1-0 2-1 0-1 2-1 
 10 Znicz Biała Piska1-5 0-4 1-2 1-0 2-2 1-1 3-2 0-0 2-3     2-1 2-1 2-2 3-3 2-1 0-2 3-1 3-0 
 11 Broń Radom1-1 2-3 3-1 3-1 0-1 4-3 4-4 0-0 1-4 2-4     2-0 5-2 2-1 1-2 2-0 4-0 1-0 
 12 Świt Nowy Dwór Mazowiecki0-2 1-1 0-1 0-1 0-1 0-3 0-0 4-5 3-3 2-1 5-1     1-1 5-0 7-0 1-3 3-0 1-0 
 13 Ursus Warszawa3-4 1-1 4-4 2-1 1-0 2-3 2-1 0-2 1-1 3-1 3-1 1-2     4-2 1-2 1-4 1-2 2-0 
 14 Huragan Morąg1-2 0-1 1-1 1-5 0-1 1-1 2-2 2-1 5-2 1-2 4-0 2-3 1-1     2-1 2-1 3-3 3-2 
 15 Ruch Wysokie Mazowieckie3-5 1-2 0-2 1-0 1-3 0-0 2-3 1-1 1-2 1-0 1-5 2-1 1-1 2-4     1-3 3-2 2-0 
 16 Mazur Ełk0-4 0-4 1-2 0-3 1-1 0-3 0-1 1-0 1-2 2-0 0-4 0-0 2-2 0-0 2-2     3-4 0-0 
 17 Victoria Sulejówek0-1 0-1 2-4 1-1 3-3 2-2 0-3 1-2 0-0 1-2 1-1 2-3 1-2 2-2 2-2 1-2     3-1 
 18 ŁKS 1926 Łomża1-4 3-4 0-1 0-3 1-2 1-1 0-5 0-4 1-2 0-3 3-4 3-0 0-2 0-3 0-3 3-1 1-3     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Unia Skierniewice 2-1 Legionovia Legionowo 11 sierpnia, 17:00 (575)
Kamil Łojszczyk 26, Maciej Nalej 90 - Slaven Juriša 43 (k)
Sokół Aleksandrów Łódzki 2-0 Ursus Warszawa 10 sierpnia, 17:00
Dawid Cempa 49 (k), Dominik Głowiński 76
Ruch Wysokie Mazowieckie 0-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 11 sierpnia, 17:00 (350)
Bartłomiej Maćczak 55, 65
Broń Radom 0-0 Legia II Warszawa 11 sierpnia, 18:00 (850)
Polonia Warszawa 2-1 Victoria Sulejówek 11 sierpnia, 19:00 (874)
Krystian Pieczara 31, Sebastian Olczak 47 - Wojciech Wocial 74
Pelikan Łowicz 2-1 Mazur Ełk 12 sierpnia, 11:15
Bartosz Bujalski 42, Michał Żółtowski 54 - Maciej Famulak 90
Olimpia Zambrów 2-2 Huragan Morąg 11 sierpnia, 17:00
Bartosz Zakrzewski 3, Wojciech Nasuto 29 - João Criciúma 75, Paweł Galik 87
Sokół Ostróda 1-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 11 sierpnia, 18:00
Hubert Otręba 47
Znicz Biała Piska 3-0 ŁKS 1926 Łomża 12 sierpnia, 17:00 (470)
Mateusz Jambrzycki 56, Karol Kosiński 60, Paweł Adamiec 88

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Legionovia Legionowo 5-1 ŁKS 1926 Łomża 15 sierpnia, 17:00
Piotr Krawczyk 12, 63, Patryk Koziara 58, 77, Grzegorz Mazurek 87 - Cezary Demianiuk 75
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-1 Znicz Biała Piska 15 sierpnia, 18:00
Kamil Wiśniewski 22, Krystian Pomorski 39 - Patryk Gondek 11
Huragan Morąg 0-1 Sokół Ostróda 15 sierpnia, 17:00
Hubert Otręba 10
Mazur Ełk 0-1 Olimpia Zambrów 15 sierpnia, 17:00 (900)
Kamil Jackiewicz 30
Victoria Sulejówek 0-0 Pelikan Łowicz 15 sierpnia, 19:00
Legia II Warszawa 2-1 Polonia Warszawa 15 sierpnia, 15:00
Radosław Pruchnik 16 (k), Oskar Wojtysiak 81 - Krystian Pieczara 89
w Ząbkach
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-0 Broń Radom 15 sierpnia, 17:00 (923)
Marcin Mirecki 42, 78, Patryk Walasek 56
Ursus Warszawa 1-2 Ruch Wysokie Mazowieckie 15 sierpnia, 17:00
Maksymilian Vogtman 87 - Bartłomiej Gromek 22, 90
Unia Skierniewice 0-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 15 sierpnia, 17:00
Tomasz Bogołębski 22

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Sokół Aleksandrów Łódzki 0-1 Legionovia Legionowo 18 sierpnia, 17:00
Luka Janković 16
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-0 Unia Skierniewice 19 sierpnia, 17:00
Arkadiusz Gajewski 26
Broń Radom 5-2 Ursus Warszawa 19 sierpnia, 12:00 (450)
Kamil Czarnecki 3, 51 (k), Adam Imiela 45, 55, Konrad Paterek 90 - Mateusz Muszyński 28, Patryk Kamiński 84 (k)
Polonia Warszawa 3-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 19 sierpnia, 18:00
Patryk Walasek 6 (s), Krystian Pieczara 66, 73
Pelikan Łowicz 3-1 Legia II Warszawa 19 sierpnia, 11:15
Kamil Nowicki 13, Michał Dobkowski 51, Michał Adamczyk 71 - Bartosz Brodziński 3
Olimpia Zambrów 0-0 Victoria Sulejówek 19 sierpnia, 16:00
Sokół Ostróda 0-0 Mazur Ełk 18 sierpnia, 18:00
Znicz Biała Piska 3-3 Huragan Morąg 18 sierpnia, 17:00
Mateusz Furman 2, Karol Kosiński 52, Paweł Adamiec 87 - Paweł Galik 19, Rafał Kruczkowski 29, Piotr Łysiak 58
ŁKS 1926 Łomża 3-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 18 sierpnia, 17:00 (200)
Kuba Wardzyński 4, Konrad Kamienowski 78, Paweł Wasiulewski 90

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Legionovia Legionowo 1-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 25 sierpnia, 17:00 (700)
Eryk Więdłocha 90
Huragan Morąg 3-2 ŁKS 1926 Łomża 25 sierpnia, 17:00
Rafał Kruczkowski 43, João Criciúma 47, 48 - Rafał Maćkowski 33, 46
Mazur Ełk 2-0 Znicz Biała Piska 25 sierpnia, 17:00 (900)
Bartosz Szaraniec 78 (k), Maciej Zieniewicz 89
Victoria Sulejówek 3-3 Sokół Ostróda 24 października, 17:00
Nikodem Zawistowski 28, Adison 32, Adrian Bieńkowski 76 (s) - Łukasz Siedlik 3, 54, Marcin Kajca 45 (k)
w pierwotnym terminie (24 sierpnia, 19:00) odwołany z powodu awarii oświetlenia
Legia II Warszawa 0-4 Olimpia Zambrów 26 sierpnia, 11:00
Kamil Jackiewicz 3, 51, Kamil Zalewski 23 (k), Michał Hryszko 66
w Ząbkach
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-1 Pelikan Łowicz 26 sierpnia, 11:00 (221)
Jakub Rozwandowicz 4, Kamil Szymczak 63 - Krystian Stolarczyk 28
Ursus Warszawa 2-3 Polonia Warszawa 25 sierpnia, 17:00 (450)
Arkadiusz Ciach 35 (k), Patryk Kamiński 90 - Krystian Pieczara 45 (k), 50, 62 (k)
Unia Skierniewice 2-0 Broń Radom 25 sierpnia, 17:00 (350)
Maciej Nalej 12, Maciej Wyszogrodzki 54
Sokół Aleksandrów Łódzki 3-2 Ruch Wysokie Mazowieckie 25 sierpnia, 17:00
Dawid Cempa 42, 80, Jakub Rogalski 77 - Paweł Brokowski 27, Przemysław Olesiński 49

Kolejka 5 - 1-2 września

Ruch Wysokie Mazowieckie 3-5 Legionovia Legionowo 2 września, 17:00
Daniel Samluk 32, Michał Grochowski 39, Rafał Babul 90 - Piotr Krawczyk 8, Patryk Koziara 30, Daniel Choroś 36, Daniel Gołębiewski 51, Marcin Burkhardt 90
Broń Radom 2-3 Sokół Aleksandrów Łódzki 31 sierpnia, 19:00 (500)
Konrad Paterek 3, Maksim Kwiencer 90 - Michał Miller 33, 77, Dawid Cempa 45
Polonia Warszawa 1-0 Unia Skierniewice 1 września, 19:00
Krystian Pieczara 85
Pelikan Łowicz 2-1 Ursus Warszawa 2 września, 11:15
Sebastian Czapa 84 (k), Sebastian Szerszeń 88 - Paweł Wolski 50
Olimpia Zambrów 2-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 września, 16:00
Patryk Malinowski 64, Kamil Zalewski 82 - Marcin Mirecki 66, Jakub Żmuda 79
Sokół Ostróda 1-1 Legia II Warszawa 1 września, 18:00
Hubert Otręba 79 - Bartosz Brodziński 6
Znicz Biała Piska 3-1 Victoria Sulejówek 1 września, 16:00
Patryk Gondek 39, Mateusz Jambrzycki 60, Paweł Adamiec 75 - Wojciech Wocial 79
ŁKS 1926 Łomża 3-1 Mazur Ełk 1 września, 16:00
Eryk Rakowski 31, Cezary Demianiuk 89, Patryk Kostyk 90 - Mariusz Łapiński 80
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5-0 Huragan Morąg 31 sierpnia, 19:00
Konrad Rudnicki 10, Marcin Kozłowski 30, 61, 90, Sebastian Cuch 73

Kolejka 6 - 5 września

Legionovia Legionowo 1-0 Huragan Morąg 5 września, 17:00
Sebastian Weremko 68
Mazur Ełk 0-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5 września, 17:00
Victoria Sulejówek 3-1 ŁKS 1926 Łomża 5 września, 19:00
Wojciech Wocial 17, 47, 69 (k) - Reinaldo Melão 54
Legia II Warszawa 0-0 Znicz Biała Piska 19 września, 17:00
w Ząbkach / w pierwotnym terminie (5 września, 17:00) odwołany z powodu powołań zawodników gospodarzy do reprezentacji narodowych
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-0 Sokół Ostróda 5 września, 17:00
Ursus Warszawa 2-1 Olimpia Zambrów 5 września, 17:00
Filip Dziełak 49, Arkadiusz Ciach 90 - Bartosz Zakrzewski 5
Unia Skierniewice 2-0 Pelikan Łowicz 5 września, 17:00
Konrad Niedzielski 31, Michał Adamczyk 89 (s)
Sokół Aleksandrów Łódzki 2-0 Polonia Warszawa 5 września, 17:00 (400)
Jakub Rogalski 13, Dawid Cempa 37
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-5 Broń Radom 5 września, 17:00 (380)
Mateusz Zambrowski 34 - Emil Więcek 14, 30, 45 (k), Konrad Paterek 36, 44

Kolejka 7 - 8-9 września

Broń Radom 1-1 Legionovia Legionowo 9 września, 12:00 (450)
Kamil Czarnecki 84 (k) - Kacper Górski 76
Polonia Warszawa 2-3 Ruch Wysokie Mazowieckie 9 września, 18:00
Krystian Pieczara 62, 77 - Mateusz Zambrowski 41, Karol Janik 79, Przemysław Olesiński 88
Pelikan Łowicz 0-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 9 września, 11:15
Olimpia Zambrów 1-0 Unia Skierniewice 8 września, 16:30
Kamil Jackiewicz 80
Sokół Ostróda 3-2 Ursus Warszawa 8 września, 18:00
Marcin Kajca 25, 37 (k), Rafał Lisiecki 45 - Arkadiusz Ciach 11, 67
Znicz Biała Piska 1-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 8 września, 16:00
Jacek Dzienis 45 - Artur Golański 20, 26
ŁKS 1926 Łomża 0-4 Legia II Warszawa 26 września, 16:00
Piotr Cichocki 18, Krzysztof Mączyński 32, Michał Bajdur 52, Maciej Rosołek 81
w pierwotnym terminie (8 września, 16:00) odwołany z powodu powołań zawodników gości do reprezentacji narodowych
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3-0 Victoria Sulejówek 9 września, 17:00 (320)
Konrad Rudnicki 19, 34, Marcin Kozłowski 51
Huragan Morąg 2-1 Mazur Ełk 8 września, 14:00 (150)
Rafał Kruczkowski 31, Rafał Maciążek 90 - Mariusz Łapiński 68

Kolejka 8 - 15-16 września

Legionovia Legionowo 3-1 Mazur Ełk 15 września, 16:30
Piotr Krawczyk 45 (k), 74, Patryk Koziara 78 - Mariusz Łapiński 88
Victoria Sulejówek 2-2 Huragan Morąg 15 września, 19:00
Nikodem Zawistowski 75, Wojciech Wocial 88 - Paweł Galik 11, Rafał Kruczkowski 49
Legia II Warszawa 5-3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 16 września, 12:00
Mateusz Hołownia 22, 62, Cristian Pasquato 45, Michał Bajdur 50, Mateusz Praszelik 90 - Konrad Rudnicki 6, Krystian Pomorski 56 (k), Kamil Wiśniewski 59
w Ząbkach
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-0 ŁKS 1926 Łomża 15 września, 16:00 (408)
Marcin Mirecki 12
Ursus Warszawa 3-1 Znicz Biała Piska 15 września, 16:00
Karol Worach 20, Filip Dziełak 29, Paweł Wolski 68 - Patryk Gondek 80
Unia Skierniewice 5-1 Sokół Ostróda 15 września, 14:00
Kamil Łojszczyk 7 (k), Konrad Niedzielski 26, Tomasz Kolus 34, 57, Damian Warchoł 54 - Hubert Otręba 88
Sokół Aleksandrów Łódzki 4-1 Olimpia Zambrów 15 września, 16:00
Dawid Cempa 35, Michał Miller 48, Piotr Kasperkiewicz 51, Aleksander Ślęzak 67 - Wojciech Nasuto 52
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-2 Pelikan Łowicz 16 września, 17:00
Paweł Brokowski 41 (k) - Jakub Tecław 12 (s), Bartosz Broniarek 86
Broń Radom 4-3 Polonia Warszawa 15 września, 17:00 (700)
Kamil Czarnecki 38, 45, Konrad Paterek 60, Emil Więcek 90 - Mateusz Małek 29, Krystian Pieczara 56, Przemysław Szabat 89
po meczu drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany zawodnik gości - Cezary Sauczek

Kolejka 9 - 22-23 września

Polonia Warszawa 0-2 Legionovia Legionowo 22 września, 17:00
Jacek Lewandowski 43, Eryk Więdłocha 69
Pelikan Łowicz 2-0 Broń Radom 22 września, 16:00
Sebastian Szerszeń 25, Michał Adamczyk 82
Olimpia Zambrów 1-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 22 września, 15:00 (400)
Michał Hryszko 51 - Michał Grochowski 10
Sokół Ostróda 0-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 22 września, 18:00
Dawid Cempa 39, Piotr Kasperkiewicz 54
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości - Przemysław Woźniczak
Znicz Biała Piska 1-0 Unia Skierniewice 22 września, 15:00
Michał Kossyk 83
ŁKS 1926 Łomża 0-2 Ursus Warszawa 22 września, 16:00
Mateusz Baranowski 9, Arkadiusz Ciach 90
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 22 września, 17:00 (218)
Artur Golański 49 (k)
Huragan Morąg 2-1 Legia II Warszawa 22 września, 16:00
Igor Biedrzycki 51, Rafał Maciążek 66 (k) - Mateusz Bondarenko 35
Mazur Ełk 3-4 Victoria Sulejówek 22 września, 16:00
Michał Twardowski 19, 43, Bartosz Szaraniec 30 (k) - Wojciech Wocial 21, 75, 87 (k), Adison 64

Kolejka 10 - 29-30 września

Legionovia Legionowo 0-2 Victoria Sulejówek 30 września, 16:00 (300)
Wojciech Wocial 55, Adison 77
Legia II Warszawa 3-2 Mazur Ełk 29 września, 15:00
Radosław Pruchnik 19 (k), Kacper Wełniak 22, Piotr Cichocki 64 - Michał Twardowski 51, Bartosz Szaraniec 59
w Ząbkach
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-1 Huragan Morąg 30 września, 11:00
Łukasz Bocian 47, Mateusz Jajkowski 54 (s), Jakub Rozwandowicz 84 - Piotr Łysiak 31
Ursus Warszawa 1-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 29 września, 16:00
Paweł Wolski 56 - Rafał Maciejewski 45, Konrad Rudnicki 54
Unia Skierniewice 3-0 ŁKS 1926 Łomża 29 września, 13:00
Kamil Łojszczyk 21 (k), Reinaldo Melão 44 (s), Damian Warchoł 90
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-0 Znicz Biała Piska 29 września, 15:00
Dominik Głowiński 13
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-3 Sokół Ostróda 30 września, 17:00
Arkadiusz Gajewski 71 - Michał Danilczyk 13, Marcin Kajca 70, Tomasz Kowalski 78
Broń Radom 4-4 Olimpia Zambrów 29 września, 17:00
Maksim Kwiencer 9, Adam Imiela 38, 70, Konrad Paterek 50 - Patryk Malinowski 5, Kamil Jackiewicz 29, 90, Mateusz Jastrzębski 77
Polonia Warszawa 2-1 Pelikan Łowicz 30 września, 17:00 (771)
Bartosz Broniarek 2 (s), Mateusz Małek 68 - Grzegorz Wawrzyński 82

Kolejka 11 - 6-7 października

Pelikan Łowicz 3-3 Legionovia Legionowo 7 października, 11:15
Michał Żółtowski 18, Michał Adamczyk 28, Sebastian Szerszeń 81 - Kacper Górski 20, Eryk Więdłocha 44, Kamil Wolski 52
Olimpia Zambrów 0-1 Polonia Warszawa 7 października, 15:00 (300)
Krystian Pieczara 75
Sokół Ostróda 3-0 Broń Radom 6 października, 18:00
Marcin Kajca 35, Łukasz Siedlik 42, 53
Znicz Biała Piska 2-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 6 października, 15:00
Mateusz Jambrzycki 20, Karol Kosiński 58 - Arkadiusz Gajewski 16
ŁKS 1926 Łomża 3-4 Sokół Aleksandrów Łódzki 6 października, 15:00
Michał Tarnowski 33, Rafał Maćkowski 78, Paweł Wasiulewski 89 - Paweł Kaczmarek 60, Karol Żwir 72, Dawid Sarafiński 77, Dawid Cempa 90
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-1 Unia Skierniewice 10 października, 19:00
Damian Warchoł 48
w pierwotnym terminie (5 października, 19:00) odwołany z powodu budowy systemu nawadniania boiska
Huragan Morąg 1-1 Ursus Warszawa 6 października, 15:00
João Criciúma 22 - Arkadiusz Ciach 81
Mazur Ełk 1-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 6 października, 12:00
Patryk Woźniak 79 - Kamil Szymczak 4, Marcin Mirecki 22
Victoria Sulejówek 1-2 Legia II Warszawa 7 października, 16:00
Wojciech Wocial 26 (k) - Mateusz Praszelik 13, Maciej Rosołek 71

Kolejka 12 - 13-14 października

Legionovia Legionowo 2-3 Legia II Warszawa 25 listopada, 12:00
Marcin Burkhardt 10, Piotr Krawczyk 54 - Mateusz Praszelik 15, Mateusz Bondarenko 32, Bartosz Brodziński 81
w pierwotnym terminie (13 października, 15:30) odwołany z powodu powołań zawodników gości do reprezentacji narodowych / w drugim terminie (24 października, 15:00) odwołany / w trzecim terminie (14 listopada, 13:00) odwołany z powodu powołań zawodników gości do reprezentacji narodowych
Lechia Tomaszów Mazowiecki 6-1 Victoria Sulejówek 14 października, 11:00 (797)
Artur Golański 4 (k), 17, Bartłomiej Maćczak 10, 76, Patryk Walasek 57, Marcin Mirecki 82 - Krzysztof Możdżonek 88
Ursus Warszawa 1-4 Mazur Ełk 13 października, 15:00
Patryk Zych 69 - Maciej Zieniewicz 39, Michał Twardowski 58, Bartosz Gołaszewski 67, Patryk Woźniak 75
Unia Skierniewice 2-0 Huragan Morąg 13 października, 15:00
Kamil Łojszczyk 24 (k), Maciej Nalej 85
Sokół Aleksandrów Łódzki 2-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 13 października, 14:00
Dawid Cempa 33 (k), Aleksander Ślęzak 53
Ruch Wysokie Mazowieckie 2-0 ŁKS 1926 Łomża 14 października, 17:00
Przemysław Olesiński 57, Paweł Brokowski 69 (k)
Broń Radom 2-4 Znicz Biała Piska 13 października, 17:00 (330)
Patryk Czarnota 19, Wojciech Gorczyca 24 - Paweł Adamiec 8, 52, Mateusz Jambrzycki 46, Patryk Gondek 73
Polonia Warszawa 2-1 Sokół Ostróda 13 października, 17:00
Bartosz Wiśniewski 45, Krystian Pieczara 63 - Tomasz Kowalski 74
Pelikan Łowicz 1-1 Olimpia Zambrów 14 października, 11:15
Michał Adamczyk 45 - Patryk Malinowski 54

Kolejka 13 - 20-21 października

Olimpia Zambrów 3-1 Legionovia Legionowo 20 października, 15:00
Przemysław Jastrzębski 25, Michał Hryszko 45, Kamil Zalewski 83 - Marcin Burkhardt 19
Sokół Ostróda 2-2 Pelikan Łowicz 20 października, 18:00
Rafał Lisiecki 56, Adrian Bieńkowski 90 - Michał Adamczyk 35, Krystian Stolarczyk 55
Znicz Biała Piska 1-1 Polonia Warszawa 20 października, 14:00 (300)
Paweł Adamiec 53 - Krystian Pieczara 69
ŁKS 1926 Łomża 3-4 Broń Radom 20 października, 15:00 (250)
Cezary Demianiuk 7 (k), 31 (k), Damian Gałązka 57 - Adam Imiela 13, 47, Patryk Czarnota 45 (k), Emil Więcek 74
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 7-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 20 października, 17:00 (250)
Jan Zysik 4 (s), Rafał Maciejewski 24, Kamil Wiśniewski 34, Konrad Rudnicki 70, 77, Maciej Ostrowski 72, Karol Drwęcki 83
Huragan Morąg 0-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 20 października, 14:00
Dawid Cempa 90
Mazur Ełk 0-3 Unia Skierniewice 20 października, 13:00
Damian Warchoł 34, 44, Kamil Łojszczyk 63
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gospodarzy - Hubert Molski
Victoria Sulejówek 1-2 Ursus Warszawa 20 października, 18:00 (350)
Julian Świątek 31 - Robert Słomka 3, Paweł Wolski 19
Legia II Warszawa 1-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 21 października, 11:00
Michał Bajdur 13 - Bartłomiej Maćczak 3, Kamil Szymczak 45
w Ząbkach

Kolejka 14 - 27-28 października

Legionovia Legionowo 3-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 27 października, 13:00
Daniel Choroś 11, Patryk Paczuk 44, Sebastian Weremko 76
Ursus Warszawa 0-2 Legia II Warszawa 27 października, 13:00
Kacper Wełniak 3, Piotr Cichocki 16
Unia Skierniewice 0-0 Victoria Sulejówek 27 października, 14:00
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-1 Mazur Ełk 27 października, 13:00
Dawid Cempa 58 (k) - Mariusz Łapiński 73
Ruch Wysokie Mazowieckie 2-4 Huragan Morąg 27 października, 16:00
Arkadiusz Gajewski 51, Paweł Brokowski 83 (k) - João Criciúma 3, Arkadiusz Mroczkowski 48, Igor Biedrzycki 63, Paweł Galik 70
Broń Radom 2-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 27 października, 17:00 (350)
Emil Więcek 24, Adam Imiela 56
Polonia Warszawa 2-0 ŁKS 1926 Łomża 27 października, 17:00 (982)
Krystian Pieczara 26, Cezary Sauczek 48
Pelikan Łowicz 1-2 Znicz Biała Piska 28 października, 11:15
Grzegorz Wawrzyński 58 - Jacek Dzienis 45, Mateusz Romachów 64
Olimpia Zambrów 1-4 Sokół Ostróda 27 października, 14:00
Kamil Jackiewicz 88 - Łukasz Siedlik 18, Michał Danilczyk 55, Michał Stryjewski 66, Marcin Kajca 79 (k)

Kolejka 15 - 3-4 listopada

Sokół Ostróda 2-2 Legionovia Legionowo 3 listopada, 18:00
Adrian Bieńkowski 23, Michał Danilczyk 89 - Slaven Juriša 51, Sebastian Weremko 54
Znicz Biała Piska 3-2 Olimpia Zambrów 3 listopada, 13:00
Karol Kosiński 10, Paweł Adamiec 37 (k), Mateusz Furman 76 - Kamil Zalewski 46, Kamil Jackiewicz 90
ŁKS 1926 Łomża 1-2 Pelikan Łowicz 3 listopada, 13:00
Rafał Maćkowski 78 - Sebastian Czapa 38, Sebastian Szerszeń 45
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-3 Polonia Warszawa 3 listopada, 16:00 (630)
Krystian Pieczara 28, Marcin Kluska 35, Przemysław Szabat 79
Huragan Morąg 4-0 Broń Radom 3 listopada, 13:00 (60)
Rafał Kruczkowski 36, Piotr Łysiak 41, Igor Biedrzycki 48, Paweł Galik 72
Mazur Ełk 2-2 Ruch Wysokie Mazowieckie 3 listopada, 13:00
Michał Twardowski 33, Mariusz Łapiński 86 - Arkadiusz Gajewski 21, Paweł Brokowski 60 (k)
Victoria Sulejówek 0-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 3 listopada, 18:00
Dominik Pecyna 13
Legia II Warszawa 0-1 Unia Skierniewice 4 listopada, 12:00
Patryk Bojańczyk 24
w Ząbkach
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-0 Ursus Warszawa 4 listopada, 11:00 (500)

Kolejka 16 - 10-11 listopada

Legionovia Legionowo 2-0 Ursus Warszawa 10 listopada, 13:00
Patryk Koziara 10, Marcin Burkhardt 89
Unia Skierniewice 3-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 10 listopada, 14:00 (380)
Konrad Niedzielski 49, Kamil Łojszczyk 66, Tomasz Kolus 76
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-2 Legia II Warszawa 10 listopada, 13:00
Michał Bajdur 52, Mateusz Praszelik 74
Ruch Wysokie Mazowieckie 3-2 Victoria Sulejówek 10 listopada, 16:00
Kamil Stankiewicz 43, Rafał Babul 60, 73 - Julian Świątek 1, Adison 64
Broń Radom 2-0 Mazur Ełk 10 listopada, 17:00
Kamil Czarnecki 36, Dominik Leśniewski 88
Polonia Warszawa 6-0 Huragan Morąg 9 listopada, 19:00
Krystian Pieczara 16, 45 (k), 84, Przemysław Szabat 23, Maciej Wilanowski 38, Rafał Zembrowski 86
Pelikan Łowicz 0-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 11 listopada, 11:15
Piotr Basiuk 4
Olimpia Zambrów 4-1 ŁKS 1926 Łomża 24 listopada, 12:00
Michał Hryszko 18, Paweł Wasiulewski 21 (s), Kamil Zalewski 60, 61 - Cezary Demianiuk 4
w pierwotnym terminie (10 listopada, 13:00) odwołany z powodu braku możliwości zabezpieczenia meczu
Sokół Ostróda 2-1 Znicz Biała Piska 10 listopada, 18:00
Marcin Kajca 8 (k), Mateusz Broź 57 - Paweł Adamiec 54 (k)

Kolejka 17 - 17-18 listopada

Znicz Biała Piska 1-5 Legionovia Legionowo 17 listopada, 13:00
Karol Kosiński 58 - Eryk Więdłocha 38, Piotr Krawczyk 45, Filip Kowalczyk 77, Kamil Wolski 84, Kacper Górski 89
ŁKS 1926 Łomża 1-2 Sokół Ostróda 17 listopada, 13:00 (101)
Rafał Maćkowski 80 - Mateusz Broź 45, Adrian Bieńkowski 90
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-0 Olimpia Zambrów 18 listopada, 16:00
Huragan Morąg 5-2 Pelikan Łowicz 17 listopada, 13:00
João Criciúma 38, 70, Paweł Galik 49, Michał Bartkowski 86, 90 - Krystian Mycka 57, 65
Mazur Ełk 0-3 Polonia Warszawa 17 listopada, 13:00 (400)
Bartosz Wiśniewski 40, Cezary Sauczek 71, Piotr Maślanka 75
Victoria Sulejówek 1-1 Broń Radom 17 listopada, 16:00 (300)
Rafał Parobczyk 3 - Wojciech Gorczyca 90
Legia II Warszawa 4-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 18 listopada, 12:00
Radosław Pruchnik 11 (k), Michał Bajdur 14, 64, Maciej Rosołek 56
w Ząbkach
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 18 listopada, 11:00 (500)
Paweł Kaczmarek 18 (k), Artur Gieraga 70
Ursus Warszawa 2-1 Unia Skierniewice 17 listopada, 13:00
Patryk Kamiński 59, 90 (k) - Krzysztof Wojciechowski 26

Kolejka 18 - 16-17 marca

Legionovia Legionowo 0-1 Unia Skierniewice 16 marca, 15:00
Michał Czaplarski 60
Ursus Warszawa 1-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 16 marca, 14:00
Filip Dziełak 16 - Paweł Kaczmarek 52
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 17 marca, 11:00 (700)
Kamil Szymczak 51 (k), Kamil Lewiński 63
Legia II Warszawa 0-0 Broń Radom 17 marca, 12:00 (60)
w Ząbkach
Victoria Sulejówek 2-2 Polonia Warszawa 16 marca, 17:00
Wojciech Wocial 53, Mateusz Grudziński 61 - Krystian Pieczara 87, 88
Mazur Ełk 1-2 Pelikan Łowicz 16 marca, 13:00
Mariusz Łapiński 56 (k) - Damian Szczepański 27, Grzegorz Wawrzyński 63
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości - Mateusz Wlazłowski / po meczu czerwoną kartką został ukarany zawodnik gospodarzy - Mariusz Łapiński
Huragan Morąg 2-2 Olimpia Zambrów 16 marca, 14:00
Igor Biedrzycki 38, Rafał Kruczkowski 53 - Kamil Zalewski 34, Patryk Koncewicz 42
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-1 Sokół Ostróda 17 marca, 17:00 (400)
Marcin Kajca 13
ŁKS 1926 Łomża 0-3 Znicz Biała Piska 16 marca, 14:00
Michał Kossyk 2, Paweł Adamiec 44, Karol Kosiński 64

Kolejka 19 - 23-24 marca

ŁKS 1926 Łomża 1-4 Legionovia Legionowo 23 marca, 15:00
Daniel Kacprzyk 23 (k) - Piotr Krawczyk 3, 41, Filip Kowalczyk 69, Karol Podliński 90
Znicz Biała Piska 2-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 23 marca, 15:00
Paweł Adamiec 57 (k), Paweł Kossyk 75 - Hubert Michalik 38
Sokół Ostróda 3-2 Huragan Morąg 23 marca, 18:00 (500)
Marcin Kajca 1, 2, Robert Hirsz 23 - Rafał Kruczkowski 63, Piotr Łysiak 86
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gospodarzy - Michał Danilczyk
Olimpia Zambrów 4-2 Mazur Ełk 23 marca, 15:00
Kamil Zalewski 5, Kamil Jackiewicz 15, Mateusz Ostaszewski 22, Adam Radecki 72 - Maciej Radaszkiewicz 71, Bartosz Gołaszewski 90
Pelikan Łowicz 0-1 Victoria Sulejówek 24 marca, 11:15
Wojciech Wocial 71
Polonia Warszawa 3-1 Legia II Warszawa 29 maja, 19:00
Cezary Sauczek 40, 76, Krystian Pieczara 79 - Łukasz Zjawiński 68
w pierwotnym terminie (23 marca, 17:00) odwołany z powodu powołań zawodników gości do reprezentacji narodowych / w drugim terminie (3 kwietnia, 19:00) odwołany
Broń Radom 3-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 24 marca, 12:00
Wojciech Gorczyca 4, Przemysław Śliwiński 6, 38 - Kamil Szymczak 45
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-1 Ursus Warszawa 24 marca, 16:00
Paweł Brokowski 73 (k) - Paweł Wolski 37
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-3 Unia Skierniewice 23 marca, 15:00
Damian Warchoł 26, Konrad Niedzielski 72, Patryk Bojańczyk 82

Kolejka 20 - 30-31 marca

Legionovia Legionowo 2-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 30 marca, 15:30 (450)
Konrad Zaklika 18, Kacper Będzieszak 79 - Dominik Głowiński 13, Artur Gieraga 46
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości - Aleksander Ślęzak
Unia Skierniewice 0-2 Ruch Wysokie Mazowieckie 30 marca, 15:00
Michał Grochowski 54, Jakub Tecław 90
Ursus Warszawa 3-1 Broń Radom 30 marca, 15:00
Paweł Wolski 9, Patryk Kamiński 48 (k), Arkadiusz Ciach 90 (k) - Patryk Czarnota 32 (k)
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-0 Polonia Warszawa 31 marca, 11:00 (907)
Artur Amroziński 62, Bartosz Snopczyński 83
Legia II Warszawa 0-0 Pelikan Łowicz 31 marca, 12:00
w Ząbkach
Victoria Sulejówek 0-3 Olimpia Zambrów 29 marca, 19:00 (400)
Kamil Zalewski 17, 56, Łukasz Gryko 90
Mazur Ełk 1-1 Sokół Ostróda 30 marca, 14:00
Hubert Molski 76 (k) - Robert Hirsz 7
Huragan Morąg 1-2 Znicz Biała Piska 30 marca, 15:00
João Criciúma 32 - Paweł Adamiec 53, Karol Kosiński 60
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 ŁKS 1926 Łomża 31 marca, 17:00
Marcin Kozłowski 62 (k)

Kolejka 21 - 6-7 kwietnia

Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-2 Legionovia Legionowo 7 kwietnia, 17:00
Piotr Krawczyk 49, Kamil Wolski 84
ŁKS 1926 Łomża 0-3 Huragan Morąg 6 kwietnia, 16:00
João Criciúma 52, 81, Rafał Maciążek 71
Znicz Biała Piska 0-2 Mazur Ełk 6 kwietnia, 16:00
Rafał Kalinowski 51, Maciej Famulak 69
Sokół Ostróda 3-1 Victoria Sulejówek 6 kwietnia, 18:00
Marcin Kajca 40 (k), Robert Hirsz 50, 57 - Rafał Parobczyk 63
Olimpia Zambrów 2-2 Legia II Warszawa 6 kwietnia, 16:00
Kamil Zalewski 10, 11 - Maciej Rosołek 18, Piotr Cichocki 57
Pelikan Łowicz 2-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 7 kwietnia, 11:15 (350)
Michał Wrzesiński 70, Damian Szczepański 75 - Rafał Nowak 22, Mateusz Bąkowicz 66
Polonia Warszawa 0-2 Ursus Warszawa 6 kwietnia, 19:00 (931)
Arkadiusz Ciach 18, Grzegorz Skowroński 85
Broń Radom 3-1 Unia Skierniewice 7 kwietnia, 12:00
Kamil Czarnecki 3, 56, Patryk Czarnota 12 (k) - Damian Warchoł 75
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 7 kwietnia, 16:00
Arkadiusz Gajewski 66 - Michał Miller 51, Tomasz Bogołębski 90

Kolejka 22 - 13-14 kwietnia

Legionovia Legionowo 4-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 14 kwietnia, 16:00
Marcin Burkhardt 45, Patryk Koziara 80 (k), Piotr Krawczyk 88, Daniel Choroś 90
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-1 Broń Radom 13 kwietnia, 16:00
Michał Miller 16 - Wojciech Kupiec 78
Unia Skierniewice 2-1 Polonia Warszawa 13 kwietnia, 16:00
Damian Warchoł 43, Tomasz Kolus 88 - Krystian Pieczara 2
Ursus Warszawa 1-1 Pelikan Łowicz 13 kwietnia, 16:00
Paweł Wolski 40 - Damian Szczepański 45
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-2 Olimpia Zambrów 13 kwietnia, 16:00 (229)
Kamil Kubiak 10, Bartosz Snopczyński 80 - Kamil Jackiewicz 37, Mateusz Ostaszewski 60
Legia II Warszawa 2-0 Sokół Ostróda 14 kwietnia, 12:00
Mateusz Praszelik 52, Maciej Rosołek 77
w Ząbkach
Victoria Sulejówek 1-2 Znicz Biała Piska 13 kwietnia, 19:00
Rafał Parobczyk 31 - Patryk Gondek 39, Karol Kosiński 45
Mazur Ełk 0-0 ŁKS 1926 Łomża 13 kwietnia, 15:00
Huragan Morąg 2-3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 13 kwietnia, 16:00
Rafał Kruczkowski 60, Rafał Śledź 90 - Rafał Maciejewski 6, Piotr Basiuk 28, Konrad Rudnicki 78

Kolejka 23 - 20 kwietnia

Huragan Morąg 1-2 Legionovia Legionowo 19 kwietnia, 16:00
João Criciúma 16 - Marcin Burkhardt 90, Rafał Zembrowski 90
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-3 Mazur Ełk 20 kwietnia, 11:00
Marcin Kozłowski 67 - Maciej Radaszkiewicz 28, Bartosz Gużewski 51, Kacper Jagłowski 53
ŁKS 1926 Łomża 1-3 Victoria Sulejówek 19 kwietnia, 17:00
Bartłomiej Ziemak 41 - Adison 6, 33, Nikodem Zawistowski 90
Znicz Biała Piska 0-0 Legia II Warszawa 20 kwietnia, 14:00 (500)
Sokół Ostróda 2-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 19 kwietnia, 18:00 (700)
Marcin Kajca 31, Robert Hirsz 55 - Kamil Szymczak 78
Olimpia Zambrów 2-1 Ursus Warszawa 20 kwietnia, 15:00
Kamil Zalewski 38, 83 - Paweł Wolski 67
Pelikan Łowicz 0-2 Unia Skierniewice 20 kwietnia, 17:00 (610)
Konrad Niedzielski 63, Kamil Łojszczyk 83 (k)
Polonia Warszawa 0-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 20 kwietnia, 17:00 (552)
Przemysław Woźniczak 4
Broń Radom 1-2 Ruch Wysokie Mazowieckie 19 kwietnia, 18:00
Adam Imiela 17 - Arkadiusz Gajewski 48, 55

Kolejka 24 - 27-28 kwietnia

Legionovia Legionowo 3-0 Broń Radom 27 kwietnia, 16:30
Piotr Krawczyk 36, Eryk Więdłocha 43, Karol Podliński 68
Ruch Wysokie Mazowieckie 0-0 Polonia Warszawa 28 kwietnia, 16:00 (280)
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-0 Pelikan Łowicz 27 kwietnia, 17:00
Dawid Cempa 69
Unia Skierniewice 2-1 Olimpia Zambrów 27 kwietnia, 17:00
Ołeksandr Łapin 4 (s), Kamil Łojszczyk 23 (k) - Emil Łupiński 60
Ursus Warszawa 1-0 Sokół Ostróda 27 kwietnia, 16:00
Maciej Prusinowski 45
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4-1 Znicz Biała Piska 27 kwietnia, 16:00 (257)
Kamil Kubiak 23, Kamil Lewiński 39, Kamil Szymczak 54, Kamil Cyran 73 - Paweł Kossyk 10
Legia II Warszawa 3-0 ŁKS 1926 Łomża 28 kwietnia, 12:00 (70)
Maciej Rosołek 7, Mateusz Bondarenko 73, Oskar Wojtysiak 75
w Ząbkach
Victoria Sulejówek 2-3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 27 kwietnia, 19:00 (150)
Wojciech Wocial 65 (k), 78 - Konrad Rudnicki 9, Karol Drwęcki 26, Rafał Maciejewski 56
Mazur Ełk 0-0 Huragan Morąg 27 kwietnia, 17:00

Kolejka 25 - 4-5 maja

Mazur Ełk 0-4 Legionovia Legionowo 4 maja, 17:00
Piotr Krawczyk 26, 80, Eryk Więdłocha 34, Karol Podliński 90
Huragan Morąg 3-3 Victoria Sulejówek 4 maja, 17:00
João Criciúma 34, 46 (k), 55 - Michał Dobkowski 56, Nikodem Zawistowski 68, Rafał Maciążek 75 (s)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4-5 Legia II Warszawa 5 maja, 17:00
Rafał Maciejewski 13, 17, 59, 67 (k) - Łukasz Zjawiński 4, Bartosz Brodziński 23, Radosław Pruchnik 51, Piotr Cichocki 53, Karol Drwęcki 89 (s)
ŁKS 1926 Łomża 0-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 5 maja, 17:00
Kamil Szymczak 71
Znicz Biała Piska 2-2 Ursus Warszawa 4 maja, 16:00
Paweł Adamiec 64, Jacek Dzienis 90 - Grzegorz Skowroński 59 (k), Patryk Zych 69
Sokół Ostróda 3-0 Unia Skierniewice 4 maja, 18:00
Mateusz Dampc 30, Rafał Lisiecki 49, Andrzej Łyszyk 61
Olimpia Zambrów 1-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 4 maja, 17:00
Michał Steć 7 - Artur Gieraga 35
Pelikan Łowicz 1-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 5 maja, 11:15
Krystian Stolarczyk 10
Polonia Warszawa 3-1 Broń Radom 5 maja, 19:30 (352)
Bartosz Wiśniewski 6, Krystian Pieczara 16 (k), Cezary Sauczek 34 - Adam Imiela 25
w pierwotnym terminie (4 maja, 19:00) odwołany / w drugim terminie (8 maja, 17:00) odwołany

Kolejka 26 - 11-12 maja

Legionovia Legionowo 1-0 Polonia Warszawa 12 maja, 17:00 (600)
Karol Podliński 37
Broń Radom 1-4 Pelikan Łowicz 12 maja, 12:00
Przemysław Śliwiński 48 - Michał Wrzesiński 25, Damian Szczepański 68, Piotr Piekarski 81, Damian Kozieł 90
Ruch Wysokie Mazowieckie 2-3 Olimpia Zambrów 11 maja, 17:00 (425)
Paweł Brokowski 20 (k), Jakub Tecław 41 - Kamil Zalewski 16, 60, Łukasz Grzybowski 77 (k)
Sokół Aleksandrów Łódzki 4-0 Sokół Ostróda 11 maja, 17:00
Dominik Pecyna 37, 82, Dawid Cempa 38, Jakub Rozwandowicz 73
Unia Skierniewice 1-0 Znicz Biała Piska 11 maja, 17:00
Konrad Niedzielski 90
Ursus Warszawa 2-0 ŁKS 1926 Łomża 11 maja, 16:00
Patryk Kamiński 21, Tomasz Wojcinowicz 76
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 11 maja, 16:00 (387)
Kamil Szymczak 75 (k), Kacper Przedbora 88 - Mikołaj Napora 85
Legia II Warszawa 1-0 Huragan Morąg 12 maja, 12:00
Maciej Rosołek 59
w Ząbkach
Victoria Sulejówek 1-2 Mazur Ełk 11 maja, 19:00
Rafał Parobczyk 8 - Rafał Kalinowski 21, Bartosz Gużewski 66

Kolejka 27 - 15 maja

Victoria Sulejówek 0-1 Legionovia Legionowo 15 maja, 19:00
Karol Podliński 60
Mazur Ełk 1-0 Legia II Warszawa 15 maja, 17:00
Maciej Zieniewicz 62
Huragan Morąg 1-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 15 maja, 17:00
Paweł Galik 62 - Jakub Pawlik 45
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 Ursus Warszawa 15 maja, 19:00 (78)
Rafał Maciejewski 75 - Maciej Prusinowski 45
ŁKS 1926 Łomża 0-3 Unia Skierniewice 15 maja, 17:00
Tomasz Kolus 37, Konrad Niedzielski 58, Damian Warchoł 73
Znicz Biała Piska 0-4 Sokół Aleksandrów Łódzki 15 maja, 17:00
Dawid Cempa 16, 20, 34, Jakub Szarpak 58
Sokół Ostróda 2-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 15 maja, 18:00
Marcin Kajca 58 (k), Hubert Otręba 77 - Arkadiusz Gajewski 79
Olimpia Zambrów 1-1 Broń Radom 15 maja, 17:00
Kamil Zalewski 26 - Kamil Czarnecki 57
Pelikan Łowicz 1-4 Polonia Warszawa 15 maja, 18:00
Michał Żółtowski 30 - Krystian Pieczara 15, 22, Eryk Rakowski 57, Mateusz Małek 77

Kolejka 28 - 18-19 maja

Legionovia Legionowo 2-1 Pelikan Łowicz 19 maja, 17:30
Daniel Choroś 52, 55 - Dawid Kieplin 74
Polonia Warszawa 1-3 Olimpia Zambrów 19 maja, 12:00
Emil Łupiński 33 (s) - Adam Radecki 38, Michał Steć 45, Emil Łupiński 57
w Zambrowie; Polonia gospodarzem
Broń Radom 0-1 Sokół Ostróda 18 maja, 17:00
Dominik Wasiak 25
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-0 Znicz Biała Piska 19 maja, 16:00
Arkadiusz Gajewski 75
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-0 ŁKS 1926 Łomża 18 maja, 17:00
Unia Skierniewice 1-4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 18 maja, 17:00
Damian Warchoł 29 - Rafał Maciejewski 32, Mikołaj Napora 55, Kamil Tlaga 62, Marcin Kozłowski 90
Ursus Warszawa 4-2 Huragan Morąg 19 maja, 12:00
Patryk Zych 14, 20, Krzysztof Możdżonek 25, Maciej Prusinowski 88 - Rafał Maciążek 2, Michał Bartkowski 9
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-1 Mazur Ełk 19 maja, 11:00 (341)
Rafał Kalinowski 28
Legia II Warszawa 0-0 Victoria Sulejówek 19 maja, 12:00
w Ząbkach

Kolejka 29 - 25-26 maja

Legia II Warszawa 0-1 Legionovia Legionowo 25 maja, 11:00
Konrad Zaklika 52
w Ząbkach
Victoria Sulejówek 2-4 Lechia Tomaszów Mazowiecki 25 maja, 19:00
Wojciech Wocial 67, Adison 79 - Kamil Kubiak 14, 70, Mateusz Bąkowicz 62, Rafał Nowak 76
Mazur Ełk 2-2 Ursus Warszawa 25 maja, 17:00
Kacper Jagłowski 16, Rafał Kalinowski 27 - Mateusz Muszyński 74, Grzegorz Skowroński 81 (k)
Huragan Morąg 1-5 Unia Skierniewice 25 maja, 17:00
Michał Bartkowski 29 - Maciej Wyszogrodzki 12 (k), Damian Warchoł 45, 61, Szymon Kiwała 64, 71
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 26 maja, 17:00
Kamil Tlaga 28 - Paweł Kaczmarek 12 (k)
ŁKS 1926 Łomża 0-3 Ruch Wysokie Mazowieckie 25 maja, 17:00 (89)
Przemysław Olesiński 2, Rafał Babul 15, Patryk Pasko 52
Znicz Biała Piska 2-1 Broń Radom 25 maja, 17:00
Andrzej Kosiński 4, Paweł Dymiński 70 - Piotr Goljasz 90
Sokół Ostróda 0-2 Polonia Warszawa 25 maja, 18:00 (500)
Krystian Pieczara 11 (k), 63 (k)
Olimpia Zambrów 3-0 Pelikan Łowicz 25 maja, 17:00
Kamil Zalewski 38, Mateusz Nikołajuk 45, 58

Kolejka 30 - 1-2 czerwca

Legionovia Legionowo 3-2 Olimpia Zambrów 1 czerwca, 18:00
Eryk Więdłocha 45, Patryk Paczuk 79, Piotr Krawczyk 84 (k) - Łukasz Grzybowski 20 (k), Kamil Zalewski 31
Pelikan Łowicz 2-1 Sokół Ostróda 2 czerwca, 11:15
Robert Kowalczyk 6, Damian Szczepański 69 - Dawid Pietkiewicz 48
Polonia Warszawa 2-2 Znicz Biała Piska 1 czerwca, 17:00
Krystian Pieczara 22, Cezary Sauczek 26 - Arkadiusz Bogdaniuk 50, Andrzej Kosiński 52
Broń Radom 1-0 ŁKS 1926 Łomża 1 czerwca, 17:00
Przemysław Nogaj 4
Ruch Wysokie Mazowieckie 2-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 czerwca, 16:00
Jan Zysik 21, Jakub Tecław 24 - Marcin Kozłowski 14 (k)
Sokół Aleksandrów Łódzki 3-1 Huragan Morąg 1 czerwca, 17:00
Michał Miller 15, Paweł Kaczmarek 51 (k), Piotr Kasperkiewicz 65 - Rafał Śledź 23
Unia Skierniewice 2-0 Mazur Ełk 1 czerwca, 14:00
Mateusz Stępień 77, Patryk Bojańczyk 84
Ursus Warszawa 1-2 Victoria Sulejówek 1 czerwca, 16:00 (170)
Mateusz Muszyński 48 - Mikołaj Zawistowski 12, Rafał Parobczyk 62 (k)
Lechia Tomaszów Mazowiecki 6-1 Legia II Warszawa 2 czerwca, 11:00 (814)
Kamil Kubiak 42, 61, Mateusz Bąkowicz 56, Piotr Kornacki 64 (k), Bartosz Rymek 77, Eryk Kaproń 90 - Radosław Cielemęcki 48

Kolejka 31 - 8-9 czerwca

Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-6 Legionovia Legionowo 9 czerwca, 11:00 (633)
Piotr Kornacki 51 - Piotr Krawczyk 27, 38, 79, Karol Podliński 35, 45, Kacper Będzieszak 81
Legia II Warszawa 1-0 Ursus Warszawa 8 czerwca, 11:00
Piotr Cichocki 66
w Ząbkach
Victoria Sulejówek 1-1 Unia Skierniewice 8 czerwca, 19:00
Wojciech Wocial 72 (k) - Damian Warchoł 11
Mazur Ełk 0-4 Sokół Aleksandrów Łódzki 7 czerwca, 17:00
Piotr Kasperkiewicz 11, 57, Michał Miller 28, 75
Huragan Morąg 2-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 8 czerwca, 17:00
João Criciúma 65, Dawid Bogdański 78 - Arkadiusz Gajewski 43 (k)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5-1 Broń Radom 9 czerwca, 17:00 (250)
Kamil Tlaga 8, Marcin Kozłowski 38, 71, Hubert Michalik 69, Rafał Maciejewski 76 - Przemysław Nogaj 82
ŁKS 1926 Łomża 1-1 Polonia Warszawa 8 czerwca, 18:00
Marcin Świderski 44 (k) - Krystian Pieczara 86
Znicz Biała Piska 2-3 Pelikan Łowicz 8 czerwca, 17:00
Artiom Guzik 52, Arkadiusz Bogdaniuk 58 - Robert Kowalczyk 2, Michał Żółtowski 12, Kamil Nowicki 21
Sokół Ostróda 1-2 Olimpia Zambrów 8 czerwca, 18:00
Andrzej Łyszyk 90 - Kamil Zalewski 61, 79

Kolejka 32 - 15-16 czerwca

Legionovia Legionowo 6-0 Sokół Ostróda 15 czerwca, 14:00
Patryk Paczuk 21, 23, Piotr Krawczyk 27, 90 (k), Daniel Choroś 71, Luka Janković 87
Olimpia Zambrów 2-2 Znicz Biała Piska 14 czerwca, 18:00
Kamil Zalewski 62, Michał Steć 88 - Karol Kosiński 25, Patryk Gondek 70
Pelikan Łowicz 2-1 ŁKS 1926 Łomża 16 czerwca, 11:15
Damian Szczepański 7, Grzegorz Wawrzyński 34 - Tomasz Brzozowski 78
Polonia Warszawa 3-3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 14 czerwca, 19:00
Kacper Wasilewski 1, 29, Piotr Maślanka 80 - Rafał Maciejewski 6 (k), 49, Kamil Wiśniewski 81
Broń Radom 2-1 Huragan Morąg 14 czerwca, 18:00
Maksim Kwiencer 23, Dominik Leśniewski 72 - Dawid Bogdański 85
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-3 Mazur Ełk 15 czerwca, 17:00
Rafał Babul 21 - Maciej Famulak 6, Michał Gosiewski 63, Maciej Radaszkiewicz 90
Sokół Aleksandrów Łódzki 3-0 Victoria Sulejówek 15 czerwca, 17:00
Dawid Cempa 16, Bartłomiej Maćczak 69, Dominik Głowiński 74
Unia Skierniewice 2-2 Legia II Warszawa 15 czerwca, 15:00
Kamil Łojszczyk 48, Maciej Wyszogrodzki 67 (k) - Piotr Cichocki 18, Łukasz Zjawiński 26
Ursus Warszawa 4-4 Lechia Tomaszów Mazowiecki 15 czerwca, 16:00
Arkadiusz Ciach 4, 39, Patryk Zych 17, Mateusz Muszyński 81 - Kamil Szymczak 52, 61 (k), Tomasz Wojcinowicz 55 (s), Bartosz Snopczyński 57

Kolejka 33 - 19 czerwca

Ursus Warszawa 3-4 Legionovia Legionowo 19 czerwca, 18:00
Patryk Kamiński 19, Mateusz Muszyński 34, Arkadiusz Ciach 54 - Piotr Krawczyk 63, 72 (k), 74, 79
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-1 Unia Skierniewice 19 czerwca, 18:00 (376)
Piotr Kornacki 56, Kamil Kubiak 74 - Maciej Wyszogrodzki 13 (k)
Legia II Warszawa 1-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 19 czerwca, 18:15
Łukasz Zjawiński 89 (k) - Dominik Głowiński 26, Aleksander Ślęzak 40
w Ząbkach / mecz pierwotnie zaplanowany na 18:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
Victoria Sulejówek 2-2 Ruch Wysokie Mazowieckie 19 czerwca, 18:00
Rafał Parobczyk 35, Nikodem Zawistowski 64 - Arkadiusz Gajewski 43, 81
Mazur Ełk 0-4 Broń Radom 19 czerwca, 18:00
Patryk Czarnota 5 (k), Przemysław Śliwiński 43, Konrad Paterek 74, Adam Imiela 90
Huragan Morąg 1-1 Polonia Warszawa 19 czerwca, 18:00
Dawid Bogdański 81 - Wiktor Babiński 2
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3-3 Pelikan Łowicz 19 czerwca, 18:00
Marcin Kozłowski 58, 70 (k), 87 - Kamil Nowicki 17, Robert Kowalczyk 39, Grzegorz Wawrzyński 79
ŁKS 1926 Łomża 0-5 Olimpia Zambrów 19 czerwca, 18:00 (67)
Kamil Zalewski 50, 90, Kamil Jackiewicz 68, Mateusz Jastrzębski 75, Łukasz Gryko 84
Znicz Biała Piska 2-2 Sokół Ostróda 19 czerwca, 18:00
Patryk Gondek 16, Paweł Kossyk 29 - Dominik Wasiak 80 (k), Andrzej Łyszyk 89
po meczu drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany zawodnik gospodarzy - Artiom Guzik

Kolejka 34 - 22 czerwca

Legionovia Legionowo 4-2 Znicz Biała Piska 22 czerwca, 17:00
Kamil Wolski 24, 26, Piotr Krawczyk 38 (k), 68 - Karol Kosiński 11, Konrad Radzikowski 90
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Przemysław Masłowski
Sokół Ostróda 5-2 ŁKS 1926 Łomża 22 czerwca, 15:00
Rafał Zalewski 8 (s), Maciej Mikołajczyk 32, Mateusz Dampc 38, 74, Piotr Ziółkowski 47 - Damian Łazarczyk 18, Jakub Jakimiuk 28
Olimpia Zambrów 0-4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 22 czerwca, 17:00
Rafał Maciejewski 3, Piotr Basiuk 53, Marcin Kozłowski 60, Hubert Michalik 65
Pelikan Łowicz 0-1 Huragan Morąg 22 czerwca, 17:00
Dawid Bogdański 82
Polonia Warszawa 1-0 Mazur Ełk 22 czerwca, 17:00 (358)
Krystian Pieczara 69
Broń Radom 4-0 Victoria Sulejówek 22 czerwca, 17:00
Przemysław Wicik 41, Kamil Czarnecki 76 (k), Adam Imiela 81, Patryk Czarnota 87
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-1 Legia II Warszawa 22 czerwca, 17:00
Rafał Babul 63 - Mateusz Leleno 54
Sokół Aleksandrów Łódzki 2-3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 22 czerwca, 17:00
Bartłomiej Maćczak 67, 68 - Rafał Nowak 50, Kamil Lewiński 54, Kamil Kubiak 90
Unia Skierniewice 4-0 Ursus Warszawa 22 czerwca, 17:00
Hubert Przybycień 31, Maciej Nalej 45, Kamil Łojszczyk 55, Marek Dąbrowski 72

Baraże o udział w III lidze (I)

II liga 2018/2019

III liga 2018/2019 (II)
III liga 2018/2019 (III)
III liga 2018/2019 (IV)

IV liga 2018/2019 (łódzka)
IV liga 2018/2019 (mazowiecka (południe))
IV liga 2018/2019 (mazowiecka (północ))
IV liga 2018/2019 (podlaska)
forBET IV liga 2018/2019 (warmińsko-mazurska)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas