[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Strzelcy:
 
11 goli - Krystian Pieczara (Polonia Warszawa),
9 goli - Wojciech Wocial (Victoria Sulejówek),
7 goli - Dawid Cempa (Sokół Aleksandrów Łódzki),
5 goli - Arkadiusz Ciach (Ursus Warszawa), Kamil Czarnecki (Broń Radom), Piotr Krawczyk (Legionovia Legionowo), Konrad Paterek (Broń Radom),
4 gole - Kamil Jackiewicz (Olimpia Zambrów), Patryk Koziara (Legionovia Legionowo), Marcin Kozłowski (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Rafał Kruczkowski (Huragan Morąg), Marcin Mirecki (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Hubert Otręba (Sokół Ostróda), Konrad Rudnicki (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Emil Więcek (Broń Radom),
3 gole - Paweł Adamiec (Znicz Biała Piska), João Criciúma (Huragan Morąg), Paweł Galik (Huragan Morąg), Artur Golański (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Patryk Gondek (Znicz Biała Piska), Mariusz Łapiński (MKS Ełk), Michał Miller (Sokół Aleksandrów Łódzki),
2 gole - Michał Adamczyk (Pelikan Łowicz), Bartosz Brodziński (Legia II Warszawa), Paweł Brokowski (Ruch Wysokie Mazowieckie), Cezary Demianiuk (ŁKS 1926 Łomża), Filip Dziełak (Ursus Warszawa), Michał Grochowski (Ruch Wysokie Mazowieckie), Bartłomiej Gromek (Ruch Wysokie Mazowieckie), Mateusz Hołownia (Legia II Warszawa), Michał Hryszko (Olimpia Zambrów), Adam Imiela (Broń Radom), Mateusz Jambrzycki (Znicz Biała Piska), Marcin Kajca (Sokół Ostróda), Patryk Kamiński (Ursus Warszawa), Piotr Kasperkiewicz (Sokół Aleksandrów Łódzki), Tomasz Kolus (Unia Skierniewice), Karol Kosiński (Znicz Biała Piska), Kamil Łojszczyk (Unia Skierniewice), Rafał Maciążek (Huragan Morąg), Bartłomiej Maćczak (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Rafał Maćkowski (ŁKS 1926 Łomża), Maciej Nalej (Unia Skierniewice), Wojciech Nasuto (Olimpia Zambrów), Konrad Niedzielski (Unia Skierniewice), Przemysław Olesiński (Ruch Wysokie Mazowieckie), Krystian Pomorski (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Jakub Rogalski (Sokół Aleksandrów Łódzki), Bartosz Szaraniec (MKS Ełk), Sebastian Szerszeń (Pelikan Łowicz), Michał Twardowski (MKS Ełk), Eryk Więdłocha (Legionovia Legionowo), Kamil Wiśniewski (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Paweł Wolski (Ursus Warszawa), Bartosz Zakrzewski (Olimpia Zambrów), Kamil Zalewski (Olimpia Zambrów), Mateusz Zambrowski (Ruch Wysokie Mazowieckie),
1 gol - Adison (Victoria Sulejówek), Rafał Babul (Ruch Wysokie Mazowieckie), Michał Bajdur (Legia II Warszawa), Mateusz Baranowski (Ursus Warszawa), Igor Biedrzycki (Huragan Morąg), Tomasz Bogołębski (Sokół Aleksandrów Łódzki), Mateusz Bondarenko (Legia II Warszawa), Bartosz Broniarek (Pelikan Łowicz), Bartosz Bujalski (Pelikan Łowicz), Marcin Burkhardt (Legionovia Legionowo), Daniel Choroś (Legionovia Legionowo), Sebastian Cuch (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Sebastian Czapa (Pelikan Łowicz), Michał Dobkowski (Pelikan Łowicz), Jacek Dzienis (Znicz Biała Piska), Maciej Famulak (MKS Ełk), Mateusz Furman (Znicz Biała Piska), Arkadiusz Gajewski (Ruch Wysokie Mazowieckie), Dominik Głowiński (Sokół Aleksandrów Łódzki), Daniel Gołębiewski (Legionovia Legionowo), Kacper Górski (Legionovia Legionowo), Karol Janik (Ruch Wysokie Mazowieckie), Luka Janković (Legionovia Legionowo), Slaven Juriša (Legionovia Legionowo), Konrad Kamienowski (ŁKS 1926 Łomża), Michał Kossyk (Znicz Biała Piska), Patryk Kostyk (ŁKS 1926 Łomża), Maksim Kwiencer (Broń Radom), Jacek Lewandowski (Legionovia Legionowo), Rafał Lisiecki (Sokół Ostróda), Piotr Łysiak (Huragan Morąg), Patryk Malinowski (Olimpia Zambrów), Mateusz Małek (Polonia Warszawa), Grzegorz Mazurek (Legionovia Legionowo), Reinaldo Melão (ŁKS 1926 Łomża), Mateusz Muszyński (Ursus Warszawa), Kamil Nowicki (Pelikan Łowicz), Sebastian Olczak (Polonia Warszawa), Cristian Pasquato (Legia II Warszawa), Mateusz Praszelik (Legia II Warszawa), Radosław Pruchnik (Legia II Warszawa), Eryk Rakowski (ŁKS 1926 Łomża), Jakub Rozwandowicz (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Daniel Samluk (Ruch Wysokie Mazowieckie), Krystian Stolarczyk (Pelikan Łowicz), Przemysław Szabat (Polonia Warszawa), Kamil Szymczak (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Aleksander Ślęzak (Sokół Aleksandrów Łódzki), Maksymilian Vogtman (Ursus Warszawa), Patryk Walasek (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Damian Warchoł (Unia Skierniewice), Kuba Wardzyński (ŁKS 1926 Łomża), Paweł Wasiulewski (ŁKS 1926 Łomża), Sebastian Weremko (Legionovia Legionowo), Oskar Wojtysiak (Legia II Warszawa), Karol Worach (Ursus Warszawa), Maciej Wyszogrodzki (Unia Skierniewice), Nikodem Zawistowski (Victoria Sulejówek), Maciej Zieniewicz (MKS Ełk), Jakub Żmuda (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Michał Żółtowski (Pelikan Łowicz).

Strzelcy według drużyn:
 
Broń Radom: 5 - Kamil Czarnecki, Konrad Paterek, 4 - Emil Więcek, 2 - Adam Imiela, 1 - Maksim Kwiencer
Huragan Morąg: 4 - Rafał Kruczkowski, 3 - João Criciúma, Paweł Galik, 2 - Rafał Maciążek, 1 - Igor Biedrzycki, Piotr Łysiak
Lechia Tomaszów Mazowiecki: 4 - Marcin Mirecki, 3 - Artur Golański, 2 - Bartłomiej Maćczak, 1 - Jakub Rozwandowicz, Kamil Szymczak, Patryk Walasek, Jakub Żmuda
Legia II Warszawa: 2 - Bartosz Brodziński, Mateusz Hołownia, 1 - Michał Bajdur, Mateusz Bondarenko, Cristian Pasquato, Mateusz Praszelik, Radosław Pruchnik, Oskar Wojtysiak
Legionovia Legionowo: 5 - Piotr Krawczyk, 4 - Patryk Koziara, 2 - Eryk Więdłocha, 1 - Marcin Burkhardt, Daniel Choroś, Daniel Gołębiewski, Kacper Górski, Luka Janković, Slaven Juriša, Jacek Lewandowski, Grzegorz Mazurek, Sebastian Weremko
ŁKS 1926 Łomża: 2 - Cezary Demianiuk, Rafał Maćkowski, 1 - Konrad Kamienowski, Patryk Kostyk, Reinaldo Melão, Eryk Rakowski, Kuba Wardzyński, Paweł Wasiulewski
MKS Ełk: 3 - Mariusz Łapiński, 2 - Bartosz Szaraniec, Michał Twardowski, 1 - Maciej Famulak, Maciej Zieniewicz
Olimpia Zambrów: 4 - Kamil Jackiewicz, 2 - Michał Hryszko, Wojciech Nasuto, Bartosz Zakrzewski, Kamil Zalewski, 1 - Patryk Malinowski
Pelikan Łowicz: 2 - Michał Adamczyk, Sebastian Szerszeń, 1 - Bartosz Broniarek, Bartosz Bujalski, Sebastian Czapa, Michał Dobkowski, Kamil Nowicki, Krystian Stolarczyk, Michał Żółtowski
Polonia Warszawa: 11 - Krystian Pieczara, 1 - Mateusz Małek, Sebastian Olczak, Przemysław Szabat
Ruch Wysokie Mazowieckie: 2 - Paweł Brokowski, Michał Grochowski, Bartłomiej Gromek, Przemysław Olesiński, Mateusz Zambrowski, 1 - Rafał Babul, Arkadiusz Gajewski, Karol Janik, Daniel Samluk
Sokół Aleksandrów Łódzki: 7 - Dawid Cempa, 3 - Michał Miller, 2 - Piotr Kasperkiewicz, Jakub Rogalski, 1 - Tomasz Bogołębski, Dominik Głowiński, Aleksander Ślęzak
Sokół Ostróda: 4 - Hubert Otręba, 2 - Marcin Kajca, 1 - Rafał Lisiecki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki: 4 - Marcin Kozłowski, Konrad Rudnicki, 2 - Krystian Pomorski, Kamil Wiśniewski, 1 - Sebastian Cuch
Unia Skierniewice: 2 - Tomasz Kolus, Kamil Łojszczyk, Maciej Nalej, Konrad Niedzielski, 1 - Damian Warchoł, Maciej Wyszogrodzki
Ursus Warszawa: 5 - Arkadiusz Ciach, 2 - Filip Dziełak, Patryk Kamiński, Paweł Wolski, 1 - Mateusz Baranowski, Mateusz Muszyński, Maksymilian Vogtman, Karol Worach
Victoria Sulejówek: 9 - Wojciech Wocial, 1 - Adison, Nikodem Zawistowski
Znicz Biała Piska: 3 - Paweł Adamiec, Patryk Gondek, 2 - Mateusz Jambrzycki, Karol Kosiński, 1 - Jacek Dzienis, Mateusz Furman, Michał Kossyk

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas