[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Strzelcy:
 
31 goli - Krystian Pieczara (Polonia Warszawa),
26 goli - Piotr Krawczyk (Legionovia Legionowo),
24 gole - Kamil Zalewski (Olimpia Zambrów),
17 goli - Dawid Cempa (Sokół Aleksandrów Łódzki), Wojciech Wocial (Victoria Sulejówek),
15 goli - João Criciúma (Huragan Morąg),
14 goli - Marcin Kozłowski (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Rafał Maciejewski (Świt Nowy Dwór Mazowiecki),
13 goli - Arkadiusz Gajewski (Ruch Wysokie Mazowieckie), Marcin Kajca (Sokół Ostróda), Damian Warchoł (Unia Skierniewice),
12 goli - Paweł Adamiec (Znicz Biała Piska),
11 goli - Arkadiusz Ciach (Ursus Warszawa), Adam Imiela (Broń Radom), Kamil Jackiewicz (Olimpia Zambrów), Kamil Szymczak (Lechia Tomaszów Mazowiecki),
10 goli - Kamil Czarnecki (Broń Radom), Karol Kosiński (Znicz Biała Piska), Kamil Łojszczyk (Unia Skierniewice),
9 goli - Konrad Rudnicki (Świt Nowy Dwór Mazowiecki),
8 goli - Rafał Kruczkowski (Huragan Morąg), Kamil Kubiak (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Bartłomiej Maćczak (Lechia Tomaszów Mazowiecki 5, Sokół Aleksandrów Łódzki 3), Michał Miller (Sokół Aleksandrów Łódzki), Paweł Wolski (Ursus Warszawa),
7 goli - Adison (Victoria Sulejówek), Paweł Brokowski (Ruch Wysokie Mazowieckie), Piotr Cichocki (Legia II Warszawa), Paweł Galik (Huragan Morąg), Patryk Gondek (Znicz Biała Piska), Patryk Kamiński (Ursus Warszawa), Konrad Niedzielski (Unia Skierniewice), Konrad Paterek (Broń Radom), Karol Podliński (Legionovia Legionowo), Maciej Rosołek (Legia II Warszawa), Eryk Więdłocha (Legionovia Legionowo),
6 goli - Rafał Babul (Ruch Wysokie Mazowieckie), Michał Bajdur (Legia II Warszawa), Marcin Burkhardt (Legionovia Legionowo), Daniel Choroś (Legionovia Legionowo), Patryk Czarnota (Broń Radom), Patryk Koziara (Legionovia Legionowo), Mariusz Łapiński (Mazur Ełk), Marcin Mirecki (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Rafał Parobczyk (Victoria Sulejówek), Cezary Sauczek (Polonia Warszawa), Damian Szczepański (Pelikan Łowicz), Emil Więcek (Broń Radom),
5 goli - Michał Adamczyk (Pelikan Łowicz), Cezary Demianiuk (ŁKS 1926 Łomża), Dominik Głowiński (Sokół Aleksandrów Łódzki), Artur Golański (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Robert Hirsz (Sokół Ostróda), Paweł Kaczmarek (Sokół Aleksandrów Łódzki), Piotr Kasperkiewicz (Sokół Aleksandrów Łódzki), Tomasz Kolus (Unia Skierniewice), Rafał Maćkowski (ŁKS 1926 Łomża), Mateusz Muszyński (Ursus Warszawa), Hubert Otręba (Sokół Ostróda), Mateusz Praszelik (Legia II Warszawa), Łukasz Siedlik (Sokół Ostróda), Michał Twardowski (Mazur Ełk), Grzegorz Wawrzyński (Pelikan Łowicz), Kamil Wolski (Legionovia Legionowo), Nikodem Zawistowski (Victoria Sulejówek), Patryk Zych (Ursus Warszawa),
4 gole - Michał Bartkowski (Huragan Morąg), Igor Biedrzycki (Huragan Morąg), Dawid Bogdański (Huragan Morąg), Bartosz Brodziński (Legia II Warszawa), Michał Hryszko (Olimpia Zambrów), Mateusz Jambrzycki (Znicz Biała Piska), Rafał Kalinowski (Mazur Ełk), Piotr Łysiak (Huragan Morąg), Rafał Maciążek (Huragan Morąg), Maciej Nalej (Unia Skierniewice), Przemysław Olesiński (Ruch Wysokie Mazowieckie), Patryk Paczuk (Legionovia Legionowo), Radosław Pruchnik (Legia II Warszawa), Sebastian Szerszeń (Pelikan Łowicz), Przemysław Śliwiński (Broń Radom), Kamil Wiśniewski (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Maciej Wyszogrodzki (Unia Skierniewice), Łukasz Zjawiński (Legia II Warszawa), Michał Żółtowski (Pelikan Łowicz),
3 gole - Piotr Basiuk (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Mateusz Bąkowicz (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Adrian Bieńkowski (Sokół Ostróda), Patryk Bojańczyk (Unia Skierniewice), Mateusz Bondarenko (Legia II Warszawa), Mateusz Dampc (Sokół Ostróda), Michał Danilczyk (Sokół Ostróda), Filip Dziełak (Ursus Warszawa), Jacek Dzienis (Znicz Biała Piska), Maciej Famulak (Mazur Ełk), Artur Gieraga (Sokół Aleksandrów Łódzki), Wojciech Gorczyca (Broń Radom), Kacper Górski (Legionovia Legionowo), Michał Grochowski (Ruch Wysokie Mazowieckie), Piotr Kornacki (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Paweł Kossyk (Znicz Biała Piska), Robert Kowalczyk (Pelikan Łowicz), Maksim Kwiencer (Broń Radom), Kamil Lewiński (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Rafał Lisiecki (Sokół Ostróda), Andrzej Łyszyk (Sokół Ostróda), Patryk Malinowski (Olimpia Zambrów), Mateusz Małek (Polonia Warszawa), Hubert Michalik (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Rafał Nowak (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Kamil Nowicki (Pelikan Łowicz), Dominik Pecyna (Sokół Aleksandrów Łódzki), Maciej Prusinowski (Ursus Warszawa), Maciej Radaszkiewicz (Mazur Ełk), Jakub Rozwandowicz (Lechia Tomaszów Mazowiecki 2, Sokół Aleksandrów Łódzki 1), Grzegorz Skowroński (Ursus Warszawa), Bartosz Snopczyński (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Michał Steć (Olimpia Zambrów), Krystian Stolarczyk (Pelikan Łowicz), Przemysław Szabat (Polonia Warszawa), Bartosz Szaraniec (Mazur Ełk), Aleksander Ślęzak (Sokół Aleksandrów Łódzki), Jakub Tecław (Ruch Wysokie Mazowieckie), Kamil Tlaga (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Sebastian Weremko (Legionovia Legionowo), Bartosz Wiśniewski (Polonia Warszawa), Maciej Zieniewicz (Mazur Ełk),
2 gole - Kacper Będzieszak (Legionovia Legionowo), Arkadiusz Bogdaniuk (Znicz Biała Piska), Tomasz Bogołębski (Sokół Aleksandrów Łódzki), Mateusz Broź (Sokół Ostróda), Sebastian Czapa (Pelikan Łowicz), Michał Dobkowski (Pelikan Łowicz 1, Victoria Sulejówek 1), Karol Drwęcki (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Mateusz Furman (Znicz Biała Piska), Bartosz Gołaszewski (Mazur Ełk), Bartłomiej Gromek (Ruch Wysokie Mazowieckie), Łukasz Gryko (Olimpia Zambrów), Łukasz Grzybowski (Olimpia Zambrów), Bartosz Gużewski (Mazur Ełk), Mateusz Hołownia (Legia II Warszawa), Kacper Jagłowski (Mazur Ełk), Luka Janković (Legionovia Legionowo), Mateusz Jastrzębski (Olimpia Zambrów), Slaven Juriša (Legionovia Legionowo), Szymon Kiwała (Unia Skierniewice), Andrzej Kosiński (Znicz Biała Piska), Michał Kossyk (Znicz Biała Piska), Filip Kowalczyk (Legionovia Legionowo), Tomasz Kowalski (Sokół Ostróda), Dominik Leśniewski (Broń Radom), Emil Łupiński (Olimpia Zambrów), Piotr Maślanka (Polonia Warszawa), Krzysztof Możdżonek (Victoria Sulejówek 1, Ursus Warszawa 1), Krystian Mycka (Pelikan Łowicz), Mikołaj Napora (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Wojciech Nasuto (Olimpia Zambrów), Mateusz Nikołajuk (Olimpia Zambrów), Przemysław Nogaj (Broń Radom), Mateusz Ostaszewski (Olimpia Zambrów), Krystian Pomorski (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Adam Radecki (Olimpia Zambrów), Eryk Rakowski (ŁKS 1926 Łomża 1, Polonia Warszawa 1), Jakub Rogalski (Sokół Aleksandrów Łódzki), Rafał Śledź (Huragan Morąg), Julian Świątek (Victoria Sulejówek), Patryk Walasek (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Dominik Wasiak (Sokół Ostróda), Kacper Wasilewski (Polonia Warszawa), Paweł Wasiulewski (ŁKS 1926 Łomża), Kacper Wełniak (Legia II Warszawa), Oskar Wojtysiak (Legia II Warszawa), Patryk Woźniak (Mazur Ełk), Michał Wrzesiński (Pelikan Łowicz), Konrad Zaklika (Legionovia Legionowo), Bartosz Zakrzewski (Olimpia Zambrów), Mateusz Zambrowski (Ruch Wysokie Mazowieckie), Rafał Zembrowski (Polonia Warszawa 1, Legionovia Legionowo 1),
1 gol - Artur Amroziński (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Wiktor Babiński (Polonia Warszawa), Mateusz Baranowski (Ursus Warszawa), Łukasz Bocian (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Bartosz Broniarek (Pelikan Łowicz), Tomasz Brzozowski (ŁKS 1926 Łomża), Bartosz Bujalski (Pelikan Łowicz), Radosław Cielemęcki (Legia II Warszawa), Sebastian Cuch (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Kamil Cyran (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Michał Czaplarski (Unia Skierniewice), Marek Dąbrowski (Unia Skierniewice), Paweł Dymiński (Znicz Biała Piska), Damian Gałązka (ŁKS 1926 Łomża), Piotr Goljasz (Broń Radom), Daniel Gołębiewski (Legionovia Legionowo), Michał Gosiewski (Mazur Ełk), Mateusz Grudziński (Victoria Sulejówek), Artiom Guzik (Znicz Biała Piska), Jakub Jakimiuk (ŁKS 1926 Łomża), Karol Janik (Ruch Wysokie Mazowieckie), Przemysław Jastrzębski (Olimpia Zambrów), Daniel Kacprzyk (ŁKS 1926 Łomża), Konrad Kamienowski (ŁKS 1926 Łomża), Eryk Kaproń (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Dawid Kieplin (Pelikan Łowicz), Marcin Kluska (Polonia Warszawa), Patryk Koncewicz (Olimpia Zambrów), Patryk Kostyk (ŁKS 1926 Łomża), Damian Kozieł (Pelikan Łowicz), Wojciech Kupiec (Broń Radom), Mateusz Leleno (Legia II Warszawa), Jacek Lewandowski (Legionovia Legionowo), Damian Łazarczyk (ŁKS 1926 Łomża), Grzegorz Mazurek (Legionovia Legionowo), Krzysztof Mączyński (Legia II Warszawa), Reinaldo Melão (ŁKS 1926 Łomża), Maciej Mikołajczyk (Sokół Ostróda), Hubert Molski (Mazur Ełk), Arkadiusz Mroczkowski (Huragan Morąg), Sebastian Olczak (Polonia Warszawa), Maciej Ostrowski (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Patryk Pasko (Ruch Wysokie Mazowieckie), Cristian Pasquato (Legia II Warszawa), Jakub Pawlik (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Piotr Piekarski (Pelikan Łowicz), Dawid Pietkiewicz (Sokół Ostróda), Kacper Przedbora (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Hubert Przybycień (Unia Skierniewice), Konrad Radzikowski (Znicz Biała Piska), Mateusz Romachów (Znicz Biała Piska), Bartosz Rymek (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Daniel Samluk (Ruch Wysokie Mazowieckie), Dawid Sarafiński (Sokół Aleksandrów Łódzki), Robert Słomka (Ursus Warszawa), Kamil Stankiewicz (Ruch Wysokie Mazowieckie), Mateusz Stępień (Unia Skierniewice), Michał Stryjewski (Sokół Ostróda), Jakub Szarpak (Sokół Aleksandrów Łódzki), Marcin Świderski (ŁKS 1926 Łomża), Michał Tarnowski (ŁKS 1926 Łomża), Maksymilian Vogtman (Ursus Warszawa), Kuba Wardzyński (ŁKS 1926 Łomża), Przemysław Wicik (Broń Radom), Maciej Wilanowski (Polonia Warszawa), Krzysztof Wojciechowski (Unia Skierniewice), Tomasz Wojcinowicz (Ursus Warszawa), Karol Worach (Ursus Warszawa), Przemysław Woźniczak (Sokół Aleksandrów Łódzki), Mikołaj Zawistowski (Victoria Sulejówek), Bartłomiej Ziemak (ŁKS 1926 Łomża), Piotr Ziółkowski (Sokół Ostróda), Jan Zysik (Ruch Wysokie Mazowieckie), Jakub Żmuda (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Karol Żwir (Sokół Aleksandrów Łódzki).

Strzelcy według drużyn:
 
Broń Radom: 11 - Adam Imiela, 10 - Kamil Czarnecki, 7 - Konrad Paterek, 6 - Patryk Czarnota, Emil Więcek, 4 - Przemysław Śliwiński, 3 - Wojciech Gorczyca, Maksim Kwiencer, 2 - Dominik Leśniewski, Przemysław Nogaj, 1 - Piotr Goljasz, Wojciech Kupiec, Przemysław Wicik
Huragan Morąg: 15 - João Criciúma, 8 - Rafał Kruczkowski, 7 - Paweł Galik, 4 - Michał Bartkowski, Igor Biedrzycki, Dawid Bogdański, Piotr Łysiak, Rafał Maciążek, 2 - Rafał Śledź, 1 - Arkadiusz Mroczkowski
Lechia Tomaszów Mazowiecki: 11 - Kamil Szymczak, 8 - Kamil Kubiak, 6 - Marcin Mirecki, 5 - Artur Golański, Bartłomiej Maćczak, 3 - Mateusz Bąkowicz, Piotr Kornacki, Kamil Lewiński, Rafał Nowak, Bartosz Snopczyński, 2 - Jakub Rozwandowicz, Patryk Walasek, 1 - Artur Amroziński, Łukasz Bocian, Kamil Cyran, Eryk Kaproń, Jakub Pawlik, Kacper Przedbora, Bartosz Rymek, Jakub Żmuda
Legia II Warszawa: 7 - Piotr Cichocki, Maciej Rosołek, 6 - Michał Bajdur, 5 - Mateusz Praszelik, 4 - Bartosz Brodziński, Radosław Pruchnik, Łukasz Zjawiński, 3 - Mateusz Bondarenko, 2 - Mateusz Hołownia, Kacper Wełniak, Oskar Wojtysiak, 1 - Radosław Cielemęcki, Mateusz Leleno, Krzysztof Mączyński, Cristian Pasquato
Legionovia Legionowo: 26 - Piotr Krawczyk, 7 - Karol Podliński, Eryk Więdłocha, 6 - Marcin Burkhardt, Daniel Choroś, Patryk Koziara, 5 - Kamil Wolski, 4 - Patryk Paczuk, 3 - Kacper Górski, Sebastian Weremko, 2 - Kacper Będzieszak, Luka Janković, Slaven Juriša, Filip Kowalczyk, Konrad Zaklika, 1 - Daniel Gołębiewski, Jacek Lewandowski, Grzegorz Mazurek, Rafał Zembrowski
ŁKS 1926 Łomża: 5 - Cezary Demianiuk, Rafał Maćkowski, 2 - Paweł Wasiulewski, 1 - Tomasz Brzozowski, Damian Gałązka, Jakub Jakimiuk, Daniel Kacprzyk, Konrad Kamienowski, Patryk Kostyk, Damian Łazarczyk, Reinaldo Melão, Eryk Rakowski, Marcin Świderski, Michał Tarnowski, Kuba Wardzyński, Bartłomiej Ziemak
Mazur Ełk: 6 - Mariusz Łapiński, 5 - Michał Twardowski, 4 - Rafał Kalinowski, 3 - Maciej Famulak, Maciej Radaszkiewicz, Bartosz Szaraniec, Maciej Zieniewicz, 2 - Bartosz Gołaszewski, Bartosz Gużewski, Kacper Jagłowski, Patryk Woźniak, 1 - Michał Gosiewski, Hubert Molski
Olimpia Zambrów: 24 - Kamil Zalewski, 11 - Kamil Jackiewicz, 4 - Michał Hryszko, 3 - Patryk Malinowski, Michał Steć, 2 - Łukasz Gryko, Łukasz Grzybowski, Mateusz Jastrzębski, Emil Łupiński, Wojciech Nasuto, Mateusz Nikołajuk, Mateusz Ostaszewski, Adam Radecki, Bartosz Zakrzewski, 1 - Przemysław Jastrzębski, Patryk Koncewicz
Pelikan Łowicz: 6 - Damian Szczepański, 5 - Michał Adamczyk, Grzegorz Wawrzyński, 4 - Sebastian Szerszeń, Michał Żółtowski, 3 - Robert Kowalczyk, Kamil Nowicki, Krystian Stolarczyk, 2 - Sebastian Czapa, Krystian Mycka, Michał Wrzesiński, 1 - Bartosz Broniarek, Bartosz Bujalski, Michał Dobkowski, Dawid Kieplin, Damian Kozieł, Piotr Piekarski
Polonia Warszawa: 31 - Krystian Pieczara, 6 - Cezary Sauczek, 3 - Mateusz Małek, Przemysław Szabat, Bartosz Wiśniewski, 2 - Piotr Maślanka, Kacper Wasilewski, 1 - Wiktor Babiński, Marcin Kluska, Sebastian Olczak, Eryk Rakowski, Maciej Wilanowski, Rafał Zembrowski
Ruch Wysokie Mazowieckie: 13 - Arkadiusz Gajewski, 7 - Paweł Brokowski, 6 - Rafał Babul, 4 - Przemysław Olesiński, 3 - Michał Grochowski, Jakub Tecław, 2 - Bartłomiej Gromek, Mateusz Zambrowski, 1 - Karol Janik, Patryk Pasko, Daniel Samluk, Kamil Stankiewicz, Jan Zysik
Sokół Aleksandrów Łódzki: 17 - Dawid Cempa, 8 - Michał Miller, 5 - Dominik Głowiński, Paweł Kaczmarek, Piotr Kasperkiewicz, 3 - Artur Gieraga, Bartłomiej Maćczak, Dominik Pecyna, Aleksander Ślęzak, 2 - Tomasz Bogołębski, Jakub Rogalski, 1 - Jakub Rozwandowicz, Dawid Sarafiński, Jakub Szarpak, Przemysław Woźniczak, Karol Żwir
Sokół Ostróda: 13 - Marcin Kajca, 5 - Robert Hirsz, Hubert Otręba, Łukasz Siedlik, 3 - Adrian Bieńkowski, Mateusz Dampc, Michał Danilczyk, Rafał Lisiecki, Andrzej Łyszyk, 2 - Mateusz Broź, Tomasz Kowalski, Dominik Wasiak, 1 - Maciej Mikołajczyk, Dawid Pietkiewicz, Michał Stryjewski, Piotr Ziółkowski
Świt Nowy Dwór Mazowiecki: 14 - Marcin Kozłowski, Rafał Maciejewski, 9 - Konrad Rudnicki, 4 - Kamil Wiśniewski, 3 - Piotr Basiuk, Hubert Michalik, Kamil Tlaga, 2 - Karol Drwęcki, Mikołaj Napora, Krystian Pomorski, 1 - Sebastian Cuch, Maciej Ostrowski
Unia Skierniewice: 13 - Damian Warchoł, 10 - Kamil Łojszczyk, 7 - Konrad Niedzielski, 5 - Tomasz Kolus, 4 - Maciej Nalej, Maciej Wyszogrodzki, 3 - Patryk Bojańczyk, 2 - Szymon Kiwała, 1 - Michał Czaplarski, Marek Dąbrowski, Hubert Przybycień, Mateusz Stępień, Krzysztof Wojciechowski
Ursus Warszawa: 11 - Arkadiusz Ciach, 8 - Paweł Wolski, 7 - Patryk Kamiński, 5 - Mateusz Muszyński, Patryk Zych, 3 - Filip Dziełak, Maciej Prusinowski, Grzegorz Skowroński, 1 - Mateusz Baranowski, Krzysztof Możdżonek, Robert Słomka, Maksymilian Vogtman, Tomasz Wojcinowicz, Karol Worach
Victoria Sulejówek: 17 - Wojciech Wocial, 7 - Adison, 6 - Rafał Parobczyk, 5 - Nikodem Zawistowski, 2 - Julian Świątek, 1 - Michał Dobkowski, Mateusz Grudziński, Krzysztof Możdżonek, Mikołaj Zawistowski
Znicz Biała Piska: 12 - Paweł Adamiec, 10 - Karol Kosiński, 7 - Patryk Gondek, 4 - Mateusz Jambrzycki, 3 - Jacek Dzienis, Paweł Kossyk, 2 - Arkadiusz Bogdaniuk, Mateusz Furman, Andrzej Kosiński, Michał Kossyk, 1 - Paweł Dymiński, Artiom Guzik, Konrad Radzikowski, Mateusz Romachów

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas