[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Strzelcy:
 
19 goli - Krystian Pieczara (Polonia Warszawa),
11 goli - Dawid Cempa (Sokół Aleksandrów Łódzki), Wojciech Wocial (Victoria Sulejówek),
8 goli - Paweł Adamiec (Znicz Biała Piska), Kamil Jackiewicz (Olimpia Zambrów),
7 goli - João Criciúma (Huragan Morąg), Adam Imiela (Broń Radom), Marcin Kajca (Sokół Ostróda), Konrad Rudnicki (Świt Nowy Dwór Mazowiecki),
6 goli - Arkadiusz Ciach (Ursus Warszawa), Kamil Czarnecki (Broń Radom), Paweł Galik (Huragan Morąg), Piotr Krawczyk (Legionovia Legionowo), Kamil Łojszczyk (Unia Skierniewice), Marcin Mirecki (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Konrad Paterek (Broń Radom), Emil Więcek (Broń Radom),
5 goli - Michał Adamczyk (Pelikan Łowicz), Paweł Brokowski (Ruch Wysokie Mazowieckie), Arkadiusz Gajewski (Ruch Wysokie Mazowieckie), Artur Golański (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Karol Kosiński (Znicz Biała Piska), Patryk Koziara (Legionovia Legionowo), Rafał Kruczkowski (Huragan Morąg), Mariusz Łapiński (MKS Ełk), Bartłomiej Maćczak (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Rafał Maćkowski (ŁKS 1926 Łomża), Łukasz Siedlik (Sokół Ostróda), Michał Twardowski (MKS Ełk), Damian Warchoł (Unia Skierniewice),
4 gole - Adison (Victoria Sulejówek), Michał Bajdur (Legia II Warszawa), Cezary Demianiuk (ŁKS 1926 Łomża), Patryk Gondek (Znicz Biała Piska), Mateusz Jambrzycki (Znicz Biała Piska), Patryk Kamiński (Ursus Warszawa), Marcin Kozłowski (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Hubert Otręba (Sokół Ostróda), Sebastian Szerszeń (Pelikan Łowicz), Eryk Więdłocha (Legionovia Legionowo), Paweł Wolski (Ursus Warszawa), Kamil Zalewski (Olimpia Zambrów),
3 gole - Rafał Babul (Ruch Wysokie Mazowieckie), Igor Biedrzycki (Huragan Morąg), Adrian Bieńkowski (Sokół Ostróda), Marcin Burkhardt (Legionovia Legionowo), Piotr Cichocki (Legia II Warszawa), Michał Danilczyk (Sokół Ostróda), Kacper Górski (Legionovia Legionowo), Michał Hryszko (Olimpia Zambrów), Tomasz Kolus (Unia Skierniewice), Piotr Łysiak (Huragan Morąg), Patryk Malinowski (Olimpia Zambrów), Michał Miller (Sokół Aleksandrów Łódzki), Maciej Nalej (Unia Skierniewice), Konrad Niedzielski (Unia Skierniewice), Przemysław Olesiński (Ruch Wysokie Mazowieckie), Mateusz Praszelik (Legia II Warszawa), Przemysław Szabat (Polonia Warszawa), Bartosz Szaraniec (MKS Ełk), Kamil Szymczak (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Sebastian Weremko (Legionovia Legionowo), Kamil Wiśniewski (Świt Nowy Dwór Mazowiecki),
2 gole - Michał Bartkowski (Huragan Morąg), Bartosz Brodziński (Legia II Warszawa), Mateusz Broź (Sokół Ostróda), Daniel Choroś (Legionovia Legionowo), Sebastian Czapa (Pelikan Łowicz), Patryk Czarnota (Broń Radom), Filip Dziełak (Ursus Warszawa), Jacek Dzienis (Znicz Biała Piska), Mateusz Furman (Znicz Biała Piska), Dominik Głowiński (Sokół Aleksandrów Łódzki), Wojciech Gorczyca (Broń Radom), Michał Grochowski (Ruch Wysokie Mazowieckie), Bartłomiej Gromek (Ruch Wysokie Mazowieckie), Mateusz Hołownia (Legia II Warszawa), Slaven Juriša (Legionovia Legionowo), Piotr Kasperkiewicz (Sokół Aleksandrów Łódzki), Tomasz Kowalski (Sokół Ostróda), Maksim Kwiencer (Broń Radom), Rafał Lisiecki (Sokół Ostróda), Rafał Maciążek (Huragan Morąg), Rafał Maciejewski (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Mateusz Małek (Polonia Warszawa), Krystian Mycka (Pelikan Łowicz), Wojciech Nasuto (Olimpia Zambrów), Krystian Pomorski (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Radosław Pruchnik (Legia II Warszawa), Jakub Rogalski (Sokół Aleksandrów Łódzki), Maciej Rosołek (Legia II Warszawa), Jakub Rozwandowicz (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Cezary Sauczek (Polonia Warszawa), Krystian Stolarczyk (Pelikan Łowicz), Aleksander Ślęzak (Sokół Aleksandrów Łódzki), Julian Świątek (Victoria Sulejówek), Patryk Walasek (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Paweł Wasiulewski (ŁKS 1926 Łomża), Grzegorz Wawrzyński (Pelikan Łowicz), Kacper Wełniak (Legia II Warszawa), Bartosz Wiśniewski (Polonia Warszawa), Kamil Wolski (Legionovia Legionowo), Patryk Woźniak (MKS Ełk), Bartosz Zakrzewski (Olimpia Zambrów), Mateusz Zambrowski (Ruch Wysokie Mazowieckie), Nikodem Zawistowski (Victoria Sulejówek), Maciej Zieniewicz (MKS Ełk), Michał Żółtowski (Pelikan Łowicz),
1 gol - Mateusz Baranowski (Ursus Warszawa), Piotr Basiuk (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Łukasz Bocian (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Tomasz Bogołębski (Sokół Aleksandrów Łódzki), Patryk Bojańczyk (Unia Skierniewice), Mateusz Bondarenko (Legia II Warszawa), Bartosz Broniarek (Pelikan Łowicz), Bartosz Bujalski (Pelikan Łowicz), Sebastian Cuch (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Michał Dobkowski (Pelikan Łowicz), Karol Drwęcki (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Maciej Famulak (MKS Ełk), Damian Gałązka (ŁKS 1926 Łomża), Bartosz Gołaszewski (MKS Ełk), Daniel Gołębiewski (Legionovia Legionowo), Karol Janik (Ruch Wysokie Mazowieckie), Luka Janković (Legionovia Legionowo), Mateusz Jastrzębski (Olimpia Zambrów), Przemysław Jastrzębski (Olimpia Zambrów), Paweł Kaczmarek (Sokół Aleksandrów Łódzki), Konrad Kamienowski (ŁKS 1926 Łomża), Marcin Kluska (Polonia Warszawa), Michał Kossyk (Znicz Biała Piska), Patryk Kostyk (ŁKS 1926 Łomża), Filip Kowalczyk (Legionovia Legionowo), Dominik Leśniewski (Broń Radom), Jacek Lewandowski (Legionovia Legionowo), Piotr Maślanka (Polonia Warszawa), Grzegorz Mazurek (Legionovia Legionowo), Krzysztof Mączyński (Legia II Warszawa), Reinaldo Melão (ŁKS 1926 Łomża), Krzysztof Możdżonek (Victoria Sulejówek), Arkadiusz Mroczkowski (Huragan Morąg), Mateusz Muszyński (Ursus Warszawa), Kamil Nowicki (Pelikan Łowicz), Sebastian Olczak (Polonia Warszawa), Maciej Ostrowski (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Patryk Paczuk (Legionovia Legionowo), Rafał Parobczyk (Victoria Sulejówek), Cristian Pasquato (Legia II Warszawa), Dominik Pecyna (Sokół Aleksandrów Łódzki), Eryk Rakowski (ŁKS 1926 Łomża), Mateusz Romachów (Znicz Biała Piska), Daniel Samluk (Ruch Wysokie Mazowieckie), Dawid Sarafiński (Sokół Aleksandrów Łódzki), Robert Słomka (Ursus Warszawa), Kamil Stankiewicz (Ruch Wysokie Mazowieckie), Michał Stryjewski (Sokół Ostróda), Michał Tarnowski (ŁKS 1926 Łomża), Maksymilian Vogtman (Ursus Warszawa), Kuba Wardzyński (ŁKS 1926 Łomża), Maciej Wilanowski (Polonia Warszawa), Krzysztof Wojciechowski (Unia Skierniewice), Oskar Wojtysiak (Legia II Warszawa), Karol Worach (Ursus Warszawa), Maciej Wyszogrodzki (Unia Skierniewice), Rafał Zembrowski (Polonia Warszawa), Patryk Zych (Ursus Warszawa), Jakub Żmuda (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Karol Żwir (Sokół Aleksandrów Łódzki).

Strzelcy według drużyn:
 
Broń Radom: 7 - Adam Imiela, 6 - Kamil Czarnecki, Konrad Paterek, Emil Więcek, 2 - Patryk Czarnota, Wojciech Gorczyca, Maksim Kwiencer, 1 - Dominik Leśniewski
Huragan Morąg: 7 - João Criciúma, 6 - Paweł Galik, 5 - Rafał Kruczkowski, 3 - Igor Biedrzycki, Piotr Łysiak, 2 - Michał Bartkowski, Rafał Maciążek, 1 - Arkadiusz Mroczkowski
Lechia Tomaszów Mazowiecki: 6 - Marcin Mirecki, 5 - Artur Golański, Bartłomiej Maćczak, 3 - Kamil Szymczak, 2 - Jakub Rozwandowicz, Patryk Walasek, 1 - Łukasz Bocian, Jakub Żmuda
Legia II Warszawa: 4 - Michał Bajdur, 3 - Piotr Cichocki, Mateusz Praszelik, 2 - Bartosz Brodziński, Mateusz Hołownia, Radosław Pruchnik, Maciej Rosołek, Kacper Wełniak, 1 - Mateusz Bondarenko, Krzysztof Mączyński, Cristian Pasquato, Oskar Wojtysiak
Legionovia Legionowo: 6 - Piotr Krawczyk, 5 - Patryk Koziara, 4 - Eryk Więdłocha, 3 - Marcin Burkhardt, Kacper Górski, Sebastian Weremko, 2 - Daniel Choroś, Slaven Juriša, Kamil Wolski, 1 - Daniel Gołębiewski, Luka Janković, Filip Kowalczyk, Jacek Lewandowski, Grzegorz Mazurek, Patryk Paczuk
ŁKS 1926 Łomża: 5 - Rafał Maćkowski, 4 - Cezary Demianiuk, 2 - Paweł Wasiulewski, 1 - Damian Gałązka, Konrad Kamienowski, Patryk Kostyk, Reinaldo Melão, Eryk Rakowski, Michał Tarnowski, Kuba Wardzyński
MKS Ełk: 5 - Mariusz Łapiński, Michał Twardowski, 3 - Bartosz Szaraniec, 2 - Patryk Woźniak, Maciej Zieniewicz, 1 - Maciej Famulak, Bartosz Gołaszewski
Olimpia Zambrów: 8 - Kamil Jackiewicz, 4 - Kamil Zalewski, 3 - Michał Hryszko, Patryk Malinowski, 2 - Wojciech Nasuto, Bartosz Zakrzewski, 1 - Mateusz Jastrzębski, Przemysław Jastrzębski
Pelikan Łowicz: 5 - Michał Adamczyk, 4 - Sebastian Szerszeń, 2 - Sebastian Czapa, Krystian Mycka, Krystian Stolarczyk, Grzegorz Wawrzyński, Michał Żółtowski, 1 - Bartosz Broniarek, Bartosz Bujalski, Michał Dobkowski, Kamil Nowicki
Polonia Warszawa: 19 - Krystian Pieczara, 3 - Przemysław Szabat, 2 - Mateusz Małek, Cezary Sauczek, Bartosz Wiśniewski, 1 - Marcin Kluska, Piotr Maślanka, Sebastian Olczak, Maciej Wilanowski, Rafał Zembrowski
Ruch Wysokie Mazowieckie: 5 - Paweł Brokowski, Arkadiusz Gajewski, 3 - Rafał Babul, Przemysław Olesiński, 2 - Michał Grochowski, Bartłomiej Gromek, Mateusz Zambrowski, 1 - Karol Janik, Daniel Samluk, Kamil Stankiewicz
Sokół Aleksandrów Łódzki: 11 - Dawid Cempa, 3 - Michał Miller, 2 - Dominik Głowiński, Piotr Kasperkiewicz, Jakub Rogalski, Aleksander Ślęzak, 1 - Tomasz Bogołębski, Paweł Kaczmarek, Dominik Pecyna, Dawid Sarafiński, Karol Żwir
Sokół Ostróda: 7 - Marcin Kajca, 5 - Łukasz Siedlik, 4 - Hubert Otręba, 3 - Adrian Bieńkowski, Michał Danilczyk, 2 - Mateusz Broź, Tomasz Kowalski, Rafał Lisiecki, 1 - Michał Stryjewski
Świt Nowy Dwór Mazowiecki: 7 - Konrad Rudnicki, 4 - Marcin Kozłowski, 3 - Kamil Wiśniewski, 2 - Rafał Maciejewski, Krystian Pomorski, 1 - Piotr Basiuk, Sebastian Cuch, Karol Drwęcki, Maciej Ostrowski
Unia Skierniewice: 6 - Kamil Łojszczyk, 5 - Damian Warchoł, 3 - Tomasz Kolus, Maciej Nalej, Konrad Niedzielski, 1 - Patryk Bojańczyk, Krzysztof Wojciechowski, Maciej Wyszogrodzki
Ursus Warszawa: 6 - Arkadiusz Ciach, 4 - Patryk Kamiński, Paweł Wolski, 2 - Filip Dziełak, 1 - Mateusz Baranowski, Mateusz Muszyński, Robert Słomka, Maksymilian Vogtman, Karol Worach, Patryk Zych
Victoria Sulejówek: 11 - Wojciech Wocial, 4 - Adison, 2 - Julian Świątek, Nikodem Zawistowski, 1 - Krzysztof Możdżonek, Rafał Parobczyk
Znicz Biała Piska: 8 - Paweł Adamiec, 5 - Karol Kosiński, 4 - Patryk Gondek, Mateusz Jambrzycki, 2 - Jacek Dzienis, Mateusz Furman, 1 - Michał Kossyk, Mateusz Romachów

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas