[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2018/2019, grupa: łódzka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  RKS Radomsko 32 82 26 4 2 81-17 14 1 1 49-5 12 3 1 32-12
2.  Warta Sieradz 32 78 24 6 2 82-28 14 2 0 49-15 10 4 2 33-13
3.  KS Kutno 32 65 20 5 7 72-39 11 3 2 44-16 9 2 5 28-23
4.  Orkan Buczek 32 52 14 10 8 62-37 7 3 6 33-24 7 7 2 29-13 2 2 0 2 0 3-3
5.  Omega Kleszczów 32 52 15 7 10 57-47 7 4 5 31-24 8 3 5 26-23 2 2 0 2 0 3-3
6.  Zjednoczeni Stryków 32 50 15 5 12 44-36 7 2 7 18-18 8 3 5 26-18
7.  LKS Kwiatkowice 32 48 13 9 10 47-45 8 3 5 32-26 5 6 5 15-19 2 3 1 0 1 5-3
8.  Włókniarz Zelów 32 48 14 6 12 47-47 9 4 3 27-19 5 2 9 20-28 2 3 1 0 1 3-5
9.  Ceramika Opoczno 32 47 14 5 13 36-44 6 4 6 21-20 8 1 7 15-24
10.  Ner Poddębice 32 40 11 7 14 53-62 5 5 6 26-24 6 2 8 27-38
11.  Warta Działoszyn 32 37 9 10 13 71-74 6 5 5 43-30 3 5 8 28-44
12.  Andrespolia Wiśniowa Góra 32 36 9 9 14 54-55 5 3 8 30-29 4 6 6 24-26 2 4 1 1 0 2-0
13.  Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 32 36 10 6 16 45-54 4 5 7 17-19 6 1 9 28-35 2 1 0 1 1 0-2
14.  Boruta Zgierz 32 28 6 10 16 39-57 5 6 5 27-23 1 4 11 12-34
15.  Pelikan II Łowicz 32 21 6 3 23 41-109 4 1 11 23-37 2 2 12 18-72
16.  Stal Niewiadów 32 18 2 12 18 31-67 2 6 8 19-32 0 6 10 12-35
17.  Pilica Przedbórz 32 17 3 8 21 52-96 3 4 9 25-39 0 4 12 27-57
Zawisza Pajęczno wycofał się z rozgrywek po 1. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
 1 RKS Radomsko    1-0 4-0 0-1 3-1 2-0 2-0 0-0 3-0 5-1 5-0 3-1 3-0 1-0 7-0 5-0 5-1 
 2 Warta Sieradz2-2     2-0 2-2 4-2 3-1 4-0 2-0 4-0 4-3 4-1 3-0 4-0 2-0 3-2 2-1 4-1 
 3 KS Kutno0-1 2-0     2-1 0-0 2-1 1-1 2-0 4-1 3-1 4-4 3-0 5-0 3-0 1-2 6-2 6-2 
 4 Orkan Buczek1-2 1-1 1-4     1-1 2-0 1-0 1-3 0-1 2-3 5-0 3-2 3-5 3-0 6-1 2-0 1-1 
 5 Omega Kleszczów0-2 2-2 2-3 2-2     0-1 1-3 3-1 0-2 5-1 3-2 1-1 1-1 2-0 4-1 2-0 3-2 
 6 Zjednoczeni Stryków0-2 2-3 1-0 2-1 0-1     2-0 3-2 0-1 1-1 0-1 2-2 0-1 1-0 0-1 2-1 2-1 
 7 LKS Kwiatkowice1-0 1-2 2-2 1-1 0-1 1-2     5-1 1-0 1-3 3-2 1-3 2-1 3-2 3-1 3-3 4-2 
 8 Włókniarz Zelów1-2 0-6 2-1 0-0 3-2 1-0 2-0     2-0 2-1 2-2 1-1 1-2 1-1 4-0 2-0 3-1 
 9 Ceramika Opoczno1-2 0-1 0-2 1-1 1-2 1-4 0-0 2-0     3-3 2-2 0-2 1-0 2-0 4-0 1-0 2-1 
 10 Ner Poddębice0-0 1-4 0-1 0-3 2-0 1-1 1-1 1-3 0-1     1-0 0-3 2-1 5-1 9-2 0-0 3-3 
 11 Warta Działoszyn1-5 1-1 3-4 1-4 2-4 1-3 1-1 3-1 2-0 4-1     2-2 5-1 1-1 9-0 1-1 6-1 
 12 Andrespolia Wiśniowa Góra0-2 0-2 3-1 0-5 1-2 0-0 0-2 1-2 0-0 1-2 3-4     2-0 3-1 10-2 3-1 3-3 
 13 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola1-2 0-0 1-3 0-3 0-0 0-1 1-2 2-0 0-1 0-1 2-1 0-0     2-0 2-2 3-0 3-3 
 14 Boruta Zgierz1-3 1-4 1-1 1-1 1-3 1-2 1-1 1-1 6-0 0-1 2-2 2-1 3-2     2-0 0-0 4-1 
 15 Pelikan II Łowicz2-3 1-5 0-2 0-2 1-2 1-5 1-2 1-0 0-2 1-2 2-0 4-3 0-2 1-2     1-1 7-4 
 16 Stal Niewiadów0-0 0-1 0-1 0-0 1-4 0-3 0-1 1-3 1-2 3-1 3-3 1-1 2-6 3-3 3-3     1-0 
 17 Pilica Przedbórz1-4 0-1 1-3 1-2 3-1 2-2 1-1 0-3 1-4 3-2 3-4 0-2 1-6 1-1 5-1 2-2     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Zjednoczeni Stryków 2-1 Pilica Przedbórz 11 sierpnia, 15:00
Stal Niewiadów - Zawisza Pajęczno 11 sierpnia, 17:00
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Ceramika Opoczno 2-0 Boruta Zgierz 11 sierpnia, 17:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 1-2 Ner Poddębice 11 sierpnia, 17:00
LKS Kwiatkowice 3-1 Pelikan II Łowicz 12 sierpnia, 17:00
RKS Radomsko 3-1 Omega Kleszczów 11 sierpnia, 17:00
Orkan Buczek 1-1 Warta Sieradz 12 sierpnia, 17:00
Warta Działoszyn 3-4 KS Kutno 11 sierpnia, 17:00
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 2-0 Włókniarz Zelów 11 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

Pauza: Ceramika Opoczno.
 
Pilica Przedbórz 0-3 Włókniarz Zelów 18 sierpnia, 17:30
KS Kutno 5-0 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 15 sierpnia, 16:00
Warta Sieradz 4-1 Warta Działoszyn 18 sierpnia, 17:00
Omega Kleszczów 2-2 Orkan Buczek 18 sierpnia, 16:00
Pelikan II Łowicz 2-3 RKS Radomsko 19 sierpnia, 16:00
Zjednoczeni Stryków 2-1 Stal Niewiadów 18 sierpnia, 17:00
LKS Kwiatkowice 1-3 Ner Poddębice 15 sierpnia, 17:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 3-1 Boruta Zgierz 18 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 22 sierpnia

Pauza: Andrespolia Wiśniowa Góra.
 
Stal Niewiadów 1-0 Pilica Przedbórz 22 sierpnia, 17:00
Ceramika Opoczno 1-4 Zjednoczeni Stryków 22 sierpnia, 17:00
LKS Kwiatkowice 3-2 Boruta Zgierz 22 sierpnia, 17:30
RKS Radomsko 5-1 Ner Poddębice 22 sierpnia, 18:00
Orkan Buczek 6-1 Pelikan II Łowicz 22 sierpnia, 18:00
Warta Działoszyn 2-4 Omega Kleszczów 22 sierpnia, 17:30
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 0-0 Warta Sieradz 22 sierpnia, 18:00
Włókniarz Zelów 2-1 KS Kutno 19 września, 17:00
w pierwotnym terminie (22 sierpnia, 17:00) odwołany

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Pauza: LKS Kwiatkowice.
 
Pilica Przedbórz 1-3 KS Kutno 25 sierpnia, 17:00
Warta Sieradz 2-0 Włókniarz Zelów 25 sierpnia, 17:00
Omega Kleszczów 1-1 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 28 sierpnia, 17:00
Pelikan II Łowicz 2-0 Warta Działoszyn 26 sierpnia, 17:00
Ner Poddębice 0-3 Orkan Buczek 25 sierpnia, 16:00
Boruta Zgierz 1-3 RKS Radomsko 25 sierpnia, 16:00
Zjednoczeni Stryków 2-2 Andrespolia Wiśniowa Góra 25 sierpnia, 17:00
Stal Niewiadów 1-2 Ceramika Opoczno 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 1-2 września

Pauza: RKS Radomsko.
 
Ceramika Opoczno 2-1 Pilica Przedbórz 1 września, 17:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 3-1 Stal Niewiadów 1 września, 17:00
LKS Kwiatkowice 1-2 Zjednoczeni Stryków 2 września, 17:00
Orkan Buczek 3-0 Boruta Zgierz 2 września, 17:00
Warta Działoszyn 4-1 Ner Poddębice 1 września, 17:00
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 2-2 Pelikan II Łowicz 1 września, 17:00
Włókniarz Zelów 3-2 Omega Kleszczów 1 września, 17:00
KS Kutno 2-0 Warta Sieradz 1 września, 16:00

Kolejka 6 - 8-9 września

Pauza: Orkan Buczek.
 
Pilica Przedbórz 0-1 Warta Sieradz 8 września, 17:00
Omega Kleszczów 2-3 KS Kutno 8 września, 16:00
Pelikan II Łowicz 1-0 Włókniarz Zelów 9 września, 16:00
Ner Poddębice 2-1 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 7 września, 18:30
Boruta Zgierz 2-2 Warta Działoszyn 8 września, 16:00
Zjednoczeni Stryków 0-2 RKS Radomsko 8 września, 15:00
Stal Niewiadów 0-1 LKS Kwiatkowice 8 września, 17:00
Ceramika Opoczno 0-2 Andrespolia Wiśniowa Góra 8 września, 16:00

Kolejka 7 - 12 września

Pauza: Warta Działoszyn.
 
Andrespolia Wiśniowa Góra 3-3 Pilica Przedbórz 12 września, 16:00
LKS Kwiatkowice 1-0 Ceramika Opoczno 12 września, 17:00
RKS Radomsko 5-0 Stal Niewiadów 12 września, 17:00
Orkan Buczek 2-0 Zjednoczeni Stryków 12 września, 17:30
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 2-0 Boruta Zgierz 12 września, 17:00
Włókniarz Zelów 2-1 Ner Poddębice 12 września, 17:00
KS Kutno 1-2 Pelikan II Łowicz 12 września, 17:00
Warta Sieradz 4-2 Omega Kleszczów 12 września, 19:00

Kolejka 8 - 15-16 września

Pauza: Pogoń-Ekolog Zduńska Wola.
 
Pilica Przedbórz 3-1 Omega Kleszczów 15 września, 17:00
Pelikan II Łowicz 1-5 Warta Sieradz 16 września, 11:15
Ner Poddębice 0-1 KS Kutno 15 września, 15:00
Boruta Zgierz 1-1 Włókniarz Zelów 15 września, 16:00
Zjednoczeni Stryków 0-1 Warta Działoszyn 15 września, 17:00
Stal Niewiadów 0-0 Orkan Buczek 15 września, 17:00
Ceramika Opoczno 1-2 RKS Radomsko 15 września, 16:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 0-2 LKS Kwiatkowice 15 września, 16:00

Kolejka 9 - 22-23 września

Pauza: Włókniarz Zelów.
 
LKS Kwiatkowice 4-2 Pilica Przedbórz 23 września, 16:00
RKS Radomsko 3-1 Andrespolia Wiśniowa Góra 22 września, 16:00
Orkan Buczek 0-1 Ceramika Opoczno 23 września, 16:00
Warta Działoszyn 1-1 Stal Niewiadów 22 września, 16:00
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 0-1 Zjednoczeni Stryków 22 września, 16:00
KS Kutno 3-0 Boruta Zgierz 22 września, 16:00
Warta Sieradz 4-3 Ner Poddębice 22 września, 19:00
Omega Kleszczów 4-1 Pelikan II Łowicz 22 września, 16:00

Kolejka 10 - 29-30 września

Pauza: KS Kutno.
 
Pilica Przedbórz 5-1 Pelikan II Łowicz 29 września, 16:00
Ner Poddębice 2-0 Omega Kleszczów 28 września, 18:30
Boruta Zgierz 1-4 Warta Sieradz 29 września, 16:00
Zjednoczeni Stryków 3-2 Włókniarz Zelów 29 września, 16:00
Stal Niewiadów 2-6 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 29 września, 16:00
Ceramika Opoczno 2-2 Warta Działoszyn 29 września, 16:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 0-5 Orkan Buczek 29 września, 16:00
LKS Kwiatkowice 1-0 RKS Radomsko 29 września, 16:00

Kolejka 11 - 6-7 października

Pauza: Warta Sieradz.
 
RKS Radomsko 5-1 Pilica Przedbórz 6 października, 16:00
Orkan Buczek 1-0 LKS Kwiatkowice 7 października, 16:00
Warta Działoszyn 2-2 Andrespolia Wiśniowa Góra 6 października, 15:00
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 0-1 Ceramika Opoczno 6 października, 16:00
Włókniarz Zelów 2-0 Stal Niewiadów 6 października, 16:00
KS Kutno 2-1 Zjednoczeni Stryków 6 października, 15:00
Omega Kleszczów 2-0 Boruta Zgierz 6 października, 15:00
Pelikan II Łowicz 1-2 Ner Poddębice 7 października, 16:00

Kolejka 12 - 13-14 października

Pauza: Omega Kleszczów.
 
Pilica Przedbórz 3-2 Ner Poddębice 13 października, 15:00
Boruta Zgierz 2-0 Pelikan II Łowicz 13 października, 16:00
Zjednoczeni Stryków 2-3 Warta Sieradz 13 października, 15:00
Stal Niewiadów 0-1 KS Kutno 13 października, 16:00
Ceramika Opoczno 2-0 Włókniarz Zelów 13 października, 15:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 2-0 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 13 października, 16:00
LKS Kwiatkowice 3-2 Warta Działoszyn 14 października, 15:00
RKS Radomsko 0-1 Orkan Buczek 14 października, 15:30

Kolejka 13 - 20-21 października

Pauza: Pelikan II Łowicz.
 
Orkan Buczek 1-1 Pilica Przedbórz 21 października, 15:30
Warta Działoszyn 1-5 RKS Radomsko 20 października, 14:00
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 1-2 LKS Kwiatkowice 20 października, 15:00
Włókniarz Zelów 1-1 Andrespolia Wiśniowa Góra 20 października, 15:00
KS Kutno 4-1 Ceramika Opoczno 20 października, 15:00
Warta Sieradz 2-1 Stal Niewiadów 20 października, 17:00
Omega Kleszczów 0-1 Zjednoczeni Stryków 20 października, 15:00
Ner Poddębice 5-1 Boruta Zgierz 19 października, 18:30

Kolejka 14 - 27-28 października

Pauza: Ner Poddębice.
 
Pilica Przedbórz 1-1 Boruta Zgierz 27 października, 15:00
Zjednoczeni Stryków 0-1 Pelikan II Łowicz 27 października, 14:30
Stal Niewiadów 1-4 Omega Kleszczów 27 października, 15:00
Ceramika Opoczno 0-1 Warta Sieradz 27 października, 13:30
Andrespolia Wiśniowa Góra 3-1 KS Kutno 27 października, 15:00
LKS Kwiatkowice 5-1 Włókniarz Zelów 28 października, 14:00
RKS Radomsko 3-0 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 27 października, 14:30
Orkan Buczek 5-0 Warta Działoszyn 28 października, 14:00

Kolejka 15 - 3-4 listopada

Pauza: Boruta Zgierz.
 
Warta Działoszyn 6-1 Pilica Przedbórz 3 listopada, 13:00
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 0-3 Orkan Buczek 3 listopada, 14:00
Włókniarz Zelów 1-2 RKS Radomsko 3 listopada, 14:00
KS Kutno 1-1 LKS Kwiatkowice 3 listopada, 13:00
Warta Sieradz 3-0 Andrespolia Wiśniowa Góra 3 listopada, 14:00
Omega Kleszczów 0-2 Ceramika Opoczno 3 listopada, 14:00
Pelikan II Łowicz 1-1 Stal Niewiadów 4 listopada, 11:15
Ner Poddębice 1-1 Zjednoczeni Stryków 2 listopada, 18:30

Kolejka 16 - 10-11 listopada

Pauza: Pilica Przedbórz.
 
Zjednoczeni Stryków 1-0 Boruta Zgierz 10 listopada, 13:00
Stal Niewiadów 3-1 Ner Poddębice 10 listopada, 13:30
Ceramika Opoczno 4-0 Pelikan II Łowicz 10 listopada, 13:30
Andrespolia Wiśniowa Góra 1-2 Omega Kleszczów 10 listopada, 13:30
LKS Kwiatkowice 1-2 Warta Sieradz 11 listopada, 13:00
RKS Radomsko 4-0 KS Kutno 10 listopada, 13:30
Orkan Buczek 1-3 Włókniarz Zelów 11 listopada, 13:00
Warta Działoszyn 5-1 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 10 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 17-18 listopada

Pauza: Zjednoczeni Stryków.
 
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 3-3 Pilica Przedbórz 17 listopada, 13:00
Włókniarz Zelów 2-2 Warta Działoszyn 17 listopada, 13:00
KS Kutno 2-1 Orkan Buczek 17 listopada, 13:00
Warta Sieradz 2-2 RKS Radomsko 17 listopada, 13:00
Omega Kleszczów 1-3 LKS Kwiatkowice 17 listopada, 13:00
Pelikan II Łowicz 4-3 Andrespolia Wiśniowa Góra 18 listopada, 11:15
Ner Poddębice 0-1 Ceramika Opoczno 16 listopada, 18:30
Boruta Zgierz 0-0 Stal Niewiadów 17 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 16-17 marca

Pauza: Stal Niewiadów.
 
Pilica Przedbórz 2-2 Zjednoczeni Stryków 16 marca, 15:30
Boruta Zgierz 6-0 Ceramika Opoczno 16 marca, 15:00
Ner Poddębice 0-3 Andrespolia Wiśniowa Góra 15 marca, 18:30
Pelikan II Łowicz 1-2 LKS Kwiatkowice 17 marca, 12:00
Omega Kleszczów 0-2 RKS Radomsko 16 marca, 15:00
Warta Sieradz 2-2 Orkan Buczek 16 marca, 14:00
KS Kutno 4-4 Warta Działoszyn 16 marca, 15:00
Włókniarz Zelów 1-2 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 16 marca, 15:00

Kolejka 19 - 23-24 marca

Pauza: Ceramika Opoczno.
 
Ner Poddębice 1-1 LKS Kwiatkowice 22 marca, 18:30
Boruta Zgierz 2-1 Andrespolia Wiśniowa Góra 23 marca, 15:00
Włókniarz Zelów 3-1 Pilica Przedbórz 23 marca, 15:00
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 1-3 KS Kutno 23 marca, 15:00
Warta Działoszyn 1-1 Warta Sieradz 23 marca, 14:00
Orkan Buczek 1-1 Omega Kleszczów 24 marca, 15:00
RKS Radomsko 7-0 Pelikan II Łowicz 24 marca, 15:00
Stal Niewiadów 0-3 Zjednoczeni Stryków 23 marca, 16:00

Kolejka 20 - 30-31 marca

Pauza: Andrespolia Wiśniowa Góra.
 
Pilica Przedbórz 2-2 Stal Niewiadów 30 marca, 16:00
Zjednoczeni Stryków 0-1 Ceramika Opoczno 30 marca, 15:00
Boruta Zgierz 1-1 LKS Kwiatkowice 30 marca, 16:00
Ner Poddębice 0-0 RKS Radomsko 29 marca, 18:30
Pelikan II Łowicz 0-2 Orkan Buczek 31 marca, 16:00
Omega Kleszczów 3-2 Warta Działoszyn 30 marca, 15:00
Warta Sieradz 4-0 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 30 marca, 14:00
KS Kutno 2-0 Włókniarz Zelów 30 marca, 15:00

Kolejka 21 - 6-7 kwietnia

Pauza: LKS Kwiatkowice.
 
KS Kutno 6-2 Pilica Przedbórz 6 kwietnia, 16:00
Włókniarz Zelów 0-6 Warta Sieradz 6 kwietnia, 16:00
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 0-0 Omega Kleszczów 6 kwietnia, 16:00
Warta Działoszyn 9-0 Pelikan II Łowicz 6 kwietnia, 16:00
Orkan Buczek 2-3 Ner Poddębice 7 kwietnia, 16:00
RKS Radomsko 1-0 Boruta Zgierz 6 kwietnia, 16:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 0-0 Zjednoczeni Stryków 6 kwietnia, 16:30
Ceramika Opoczno 1-0 Stal Niewiadów 6 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 13-14 kwietnia

Pauza: RKS Radomsko.
 
Pilica Przedbórz 1-4 Ceramika Opoczno 13 kwietnia, 17:00
Stal Niewiadów 1-1 Andrespolia Wiśniowa Góra 13 kwietnia, 17:00
Zjednoczeni Stryków 2-0 LKS Kwiatkowice 13 kwietnia, 16:00
Boruta Zgierz 1-1 Orkan Buczek 13 kwietnia, 16:00
Ner Poddębice 1-0 Warta Działoszyn 12 kwietnia, 18:30
Pelikan II Łowicz 0-2 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 14 kwietnia, 11:00
Omega Kleszczów 3-1 Włókniarz Zelów 13 kwietnia, 16:00
Warta Sieradz 2-0 KS Kutno 13 kwietnia, 19:00

Kolejka 23 - 20 kwietnia

Pauza: Orkan Buczek.
 
Warta Sieradz 4-1 Pilica Przedbórz 20 kwietnia, 12:00
KS Kutno 0-0 Omega Kleszczów 20 kwietnia, 13:00
Włókniarz Zelów 4-0 Pelikan II Łowicz 19 kwietnia, 17:00
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 0-1 Ner Poddębice 20 kwietnia, 16:00
Warta Działoszyn 1-1 Boruta Zgierz 20 kwietnia, 14:00
RKS Radomsko 2-0 Zjednoczeni Stryków 20 kwietnia, 17:00
LKS Kwiatkowice 3-3 Stal Niewiadów 20 kwietnia, 16:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 0-0 Ceramika Opoczno 19 kwietnia, 17:00

Kolejka 24 - 24 kwietnia

Pauza: Warta Działoszyn.
 
Pilica Przedbórz 0-2 Andrespolia Wiśniowa Góra 24 kwietnia, 17:00
Ceramika Opoczno 0-0 LKS Kwiatkowice 24 kwietnia, 16:00
Stal Niewiadów 0-0 RKS Radomsko 24 kwietnia, 17:00
Zjednoczeni Stryków 2-1 Orkan Buczek 24 kwietnia, 17:00
Boruta Zgierz 3-2 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 24 kwietnia, 18:00
Ner Poddębice 1-3 Włókniarz Zelów 24 kwietnia, 18:30
Pelikan II Łowicz 0-2 KS Kutno 24 kwietnia, 17:00
Omega Kleszczów 2-2 Warta Sieradz 24 kwietnia, 16:00

Kolejka 25 - 27-28 kwietnia

Pauza: Pogoń-Ekolog Zduńska Wola.
 
Omega Kleszczów 3-2 Pilica Przedbórz 27 kwietnia, 16:00
Warta Sieradz 3-2 Pelikan II Łowicz 27 kwietnia, 18:00
KS Kutno 3-1 Ner Poddębice 27 kwietnia, 15:30
Włókniarz Zelów 1-1 Boruta Zgierz 27 kwietnia, 17:00
Warta Działoszyn 1-3 Zjednoczeni Stryków 27 kwietnia, 17:00
Orkan Buczek 2-0 Stal Niewiadów 28 kwietnia, 16:00
RKS Radomsko 3-0 Ceramika Opoczno 27 kwietnia, 17:00
LKS Kwiatkowice 1-3 Andrespolia Wiśniowa Góra 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 26 - 1 maja

Pauza: Włókniarz Zelów.
 
Pilica Przedbórz 1-1 LKS Kwiatkowice 1 maja, 17:30
Andrespolia Wiśniowa Góra 0-2 RKS Radomsko 1 maja, 17:00
Ceramika Opoczno 1-1 Orkan Buczek 1 maja, 17:00
Stal Niewiadów 3-3 Warta Działoszyn 1 maja, 17:00
Zjednoczeni Stryków 0-1 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 1 maja, 12:00
Boruta Zgierz 1-1 KS Kutno 1 maja, 14:00
Ner Poddębice 1-4 Warta Sieradz 1 maja, 18:30
Pelikan II Łowicz 1-2 Omega Kleszczów 1 maja, 11:00

Kolejka 27 - 4-5 maja

Pauza: KS Kutno.
 
Pelikan II Łowicz 7-4 Pilica Przedbórz 5 maja, 16:00
Omega Kleszczów 5-1 Ner Poddębice 4 maja, 17:00
Warta Sieradz 2-0 Boruta Zgierz 4 maja, 19:30
Włókniarz Zelów 1-0 Zjednoczeni Stryków 4 maja, 13:00
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 3-0 Stal Niewiadów 4 maja, 17:00
Warta Działoszyn 2-0 Ceramika Opoczno 4 maja, 15:30
Orkan Buczek 3-2 Andrespolia Wiśniowa Góra 5 maja, 17:00
RKS Radomsko 2-0 LKS Kwiatkowice 5 maja, 17:00

Kolejka 28 - 11-12 maja

Pauza: Warta Sieradz.
 
Pilica Przedbórz 1-4 RKS Radomsko 11 maja, 18:00
LKS Kwiatkowice 1-1 Orkan Buczek 12 maja, 17:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 3-4 Warta Działoszyn 11 maja, 16:30
Ceramika Opoczno 1-0 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 11 maja, 17:00
Stal Niewiadów 1-3 Włókniarz Zelów 11 maja, 17:00
Zjednoczeni Stryków 1-0 KS Kutno 11 maja, 17:00
Boruta Zgierz 1-3 Omega Kleszczów 11 maja, 16:00
Ner Poddębice 9-2 Pelikan II Łowicz 10 maja, 18:30

Kolejka 29 - 18-19 maja

Pauza: Omega Kleszczów.
 
Ner Poddębice 3-3 Pilica Przedbórz 17 maja, 18:30
Pelikan II Łowicz 1-2 Boruta Zgierz 18 maja, 16:00
Warta Sieradz 3-1 Zjednoczeni Stryków 18 maja, 19:30
KS Kutno 6-2 Stal Niewiadów 18 maja, 17:00
Włókniarz Zelów 2-0 Ceramika Opoczno 18 maja, 17:00
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 0-0 Andrespolia Wiśniowa Góra 18 maja, 17:00
Warta Działoszyn 1-1 LKS Kwiatkowice 18 maja, 11:00
Orkan Buczek 1-2 RKS Radomsko 19 maja, 17:00

Kolejka 30 - 22 maja

Pauza: Pelikan II Łowicz.
 
Pilica Przedbórz 1-2 Orkan Buczek 22 maja, 18:00
RKS Radomsko 5-0 Warta Działoszyn 22 maja, 17:00
LKS Kwiatkowice 2-1 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 22 maja, 18:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 1-2 Włókniarz Zelów 22 maja, 17:00
Ceramika Opoczno 0-2 KS Kutno 22 maja, 17:00
Stal Niewiadów 0-1 Warta Sieradz 22 maja, 17:00
Zjednoczeni Stryków 0-1 Omega Kleszczów 22 maja, 17:30
Boruta Zgierz 0-1 Ner Poddębice 22 maja, 18:00

Kolejka 31 - 25-26 maja

Pauza: Ner Poddębice.
 
Boruta Zgierz 4-1 Pilica Przedbórz 25 maja, 16:00
Pelikan II Łowicz 1-5 Zjednoczeni Stryków 26 maja, 11:00
Omega Kleszczów 2-0 Stal Niewiadów 25 maja, 17:00
Warta Sieradz 4-0 Ceramika Opoczno 25 maja, 19:30
KS Kutno 3-0 Andrespolia Wiśniowa Góra 25 maja, 17:00
Włókniarz Zelów 2-0 LKS Kwiatkowice 25 maja, 18:00
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 1-2 RKS Radomsko 25 maja, 17:00
Warta Działoszyn 1-4 Orkan Buczek 25 maja, 17:00

Kolejka 32 - 1-2 czerwca

Pauza: Boruta Zgierz.
 
Pilica Przedbórz 3-4 Warta Działoszyn 1 czerwca, 18:00
Orkan Buczek 3-5 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 2 czerwca, 17:00
RKS Radomsko 0-0 Włókniarz Zelów 2 czerwca, 17:00
LKS Kwiatkowice 2-2 KS Kutno 2 czerwca, 17:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 0-2 Warta Sieradz 1 czerwca, 16:30
Ceramika Opoczno 1-2 Omega Kleszczów 1 czerwca, 17:00
Stal Niewiadów 3-3 Pelikan II Łowicz 1 czerwca, 17:00
Zjednoczeni Stryków 1-1 Ner Poddębice 31 maja, 18:00

Kolejka 33 - 8-9 czerwca

Pauza: Pilica Przedbórz.
 
Boruta Zgierz 1-2 Zjednoczeni Stryków 8 czerwca, 17:00
Ner Poddębice 0-0 Stal Niewiadów 7 czerwca, 18:30
Pelikan II Łowicz 0-2 Ceramika Opoczno 8 czerwca, 17:00
Omega Kleszczów 1-1 Andrespolia Wiśniowa Góra 8 czerwca, 17:00
Warta Sieradz 4-0 LKS Kwiatkowice 8 czerwca, 17:00
KS Kutno 0-1 RKS Radomsko 8 czerwca, 17:00
Włókniarz Zelów 0-0 Orkan Buczek 8 czerwca, 17:00
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 2-1 Warta Działoszyn 7 czerwca, 18:00

Kolejka 34 - 15-16 czerwca

Pauza: Zjednoczeni Stryków.
 
Pilica Przedbórz 1-6 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 16 czerwca, 16:00
Warta Działoszyn 3-1 Włókniarz Zelów 14 czerwca, 18:00
Orkan Buczek 1-4 KS Kutno 16 czerwca, 16:00
RKS Radomsko 1-0 Warta Sieradz 16 czerwca, 16:00
LKS Kwiatkowice 0-1 Omega Kleszczów 16 czerwca, 16:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 10-2 Pelikan II Łowicz 16 czerwca, 16:00
Ceramika Opoczno 3-3 Ner Poddębice 16 czerwca, 16:00
Stal Niewiadów 3-3 Boruta Zgierz 16 czerwca, 16:00

Baraże o udział w III lidze (I)

III liga 2018/2019 (I)

IV liga 2018/2019 (mazowiecka (południe))
IV liga 2018/2019 (mazowiecka (północ))
IV liga 2018/2019 (podlaska)
forBET IV liga 2018/2019 (warmińsko-mazurska)

Klasa okręgowa 2018/2019 (Łódź)
Klasa okręgowa 2018/2019 (Piotrków Trybunalski)
Klasa okręgowa 2018/2019 (Sieradz)
Klasa okręgowa 2018/2019 (Skierniewice)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas