[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

II liga 2018/2019
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Siarka Tarnobrzeg 5 12 4 0 1 5-2 3 0 0 3-0 1 0 1 2-2 1 3 1 0 0 1-0
2.  Olimpia Grudziądz 5 12 4 0 1 9-2 3 0 0 7-0 1 0 1 2-2 1 0 0 0 1 0-1
3.  Górnik Łęczna 5 11 3 2 0 13-7 2 0 0 7-2 1 2 0 6-5
4.  Radomiak Radom 5 10 3 1 1 9-2 2 1 0 7-1 1 0 1 2-1
5.  Elana Toruń 5 10 3 1 1 10-6 2 1 0 7-3 1 0 1 3-3
6.  Widzew Łódź 5 10 3 1 1 9-5 2 1 0 5-2 1 0 1 4-3
7.  Błękitni Stargard 5 10 3 1 1 6-4 1 1 1 3-3 2 0 0 3-1
8.  Stal Stalowa Wola 5 9 3 0 2 7-4 2 0 0 5-1 1 0 2 2-3
9.  Gryf Wejherowo 5 8 2 2 1 8-7 2 1 0 6-3 0 1 1 2-4
10.  GKS Bełchatów 5 7 2 3 0 8-3 2 0 0 5-0 0 3 0 3-3
11.  Znicz Pruszków 5 7 2 1 2 8-6 0 0 2 1-4 2 1 0 7-2
12.  Ruch Chorzów 5 4 1 1 3 7-10 1 1 1 6-4 0 0 2 1-6
13.  Rozwój Katowice 5 3 0 3 2 5-10 0 1 1 2-6 0 2 1 3-4
14.  ROW 1964 Rybnik 5 3 1 0 4 3-8 1 0 2 3-4 0 0 2 0-4
15.  Olimpia Elbląg 5 3 1 0 4 1-9 0 0 2 0-3 1 0 2 1-6
16.  Resovia 5 2 0 2 3 6-10 0 2 1 4-6 0 0 2 2-4
17.  Pogoń Siedlce 5 2 0 2 3 2-8 0 1 2 0-4 0 1 1 2-4
18.  Skra Częstochowa 5 0 0 0 5 1-14 0 0 0 0-0 0 0 5 1-14
GKS Bełchatów został ukarany odjęciem dwóch punktów za zaległości finansowe.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Siarka Tarnobrzeg    1-0 1-0 1-0 
 2 Olimpia Grudziądz    1-0 2-0 4-0 
 3 Górnik Łęczna    5-1 2-1 
 4 Radomiak Radom    1-1 5-0 1-0 
 5 Elana Toruń    2-1 2-2 3-0 
 6 Widzew Łódź    3-1 1-1 1-0 
 7 Błękitni Stargard1-2     1-0 1-1 
 8 Stal Stalowa Wola3-0     2-1 
 9 Gryf Wejherowo2-2 3-1     1-0 
 10 GKS Bełchatów2-0     3-0 
 11 Znicz Pruszków0-2 1-2     
 12 Ruch Chorzów0-2 2-2     4-0 
 13 Rozwój Katowice0-4     2-2 
 14 ROW 1964 Rybnik1-2 0-1     2-1 
 15 Olimpia Elbląg0-2 0-1     
 16 Resovia2-2 1-1 1-3     
 17 Pogoń Siedlce0-0 0-3 0-1     
 18 Skra Częstochowa    

Kolejka 1 - 21-22 lipca

Gryf Wejherowo 2-2 Górnik Łęczna 21 lipca, 17:00 (300)
Adrian Liberacki 3, Krzysztof Wicki 28 (k) - Patryk Szysz 45 (k), Paweł Wojciechowski 84
ROW 1964 Rybnik 0-1 Stal Stalowa Wola 20 lipca, 18:00 (798)
Tomasz Żyliński 61
Resovia 1-3 Znicz Pruszków 21 lipca, 17:30 (1121)
Bartłomiej Buczek 56 - Adrian Małachowski 21, Marcin Bochenek 52, Karol Podliński 76
na Stadionie Miejskim
Elana Toruń 2-2 Rozwój Katowice 22 lipca, 15:00 (965)
Filip Kozłowski 82, Patryk Urbański 84 - Rafał Kuliński 66, Tomasz Wróbel 69 (k)
Widzew Łódź 1-0 Olimpia Elbląg 21 lipca, 19:10 (17 431)
Damian Paszliński 24
Błękitni Stargard 1-2 Olimpia Grudziądz 21 lipca, 16:00 (521)
Mateusz Kwiatkowski 52 - Robert Hirsz 18, Marcin Kaczmarek 59
Pogoń Siedlce 0-0 GKS Bełchatów 21 lipca, 17:00 (1114)
Siarka Tarnobrzeg 1-0 Ruch Chorzów 21 lipca, 17:00 (2783)
Kamil Radulj 64
Radomiak Radom 1-0 Skra Częstochowa 21 lipca, 18:00 (2234)
Damian Szuprytowski 19
na stadionie MOSiR

Kolejka 2 - 28-29 lipca

Górnik Łęczna 2-1 Skra Częstochowa 28 lipca, 20:00 (905)
Łukasz Sosnowski 17, Paweł Wojciechowski 77 - Damian Nowak 31
Ruch Chorzów 0-2 Radomiak Radom 28 lipca, 18:00 (4824)
Leândro 1, Damian Szuprytowski 48
GKS Bełchatów 2-0 Siarka Tarnobrzeg 28 lipca, 19:00 (1050)
Patryk Mularczyk 57, Bartłomiej Bartosiak 64
Olimpia Grudziądz 2-0 Pogoń Siedlce 28 lipca, 18:00 (1495)
Szymon Przystalski 49 (s), Przemysław Kita 90
Olimpia Elbląg 0-1 Błękitni Stargard 29 lipca, 18:00 (875)
Wiktor Patrzykąt 13
Rozwój Katowice 0-4 Widzew Łódź 28 lipca, 17:00 (760)
Konrad Gutowski 31, Mateusz Michalski 50 (k), Róbert Demjan 67, Marek Zuziak 85
Znicz Pruszków 0-2 Elana Toruń 28 lipca, 18:00
Filip Kozłowski 32, 35
Stal Stalowa Wola 2-1 Resovia 28 lipca, 17:00 (810)
Sebastian Łętocha 45, Robert Dadok 81 - Wadym Straszkewycz 76
w Boguchwale
Gryf Wejherowo 1-0 ROW 1964 Rybnik 28 lipca, 17:00
Kamil Włodyka 5

Kolejka 3 - 4-5 sierpnia

ROW 1964 Rybnik 1-2 Górnik Łęczna 3 sierpnia, 18:00 (579)
Marek Krotofil 59 - Dawid Dzięgielewski 15, Kamil Bętkowski 75
Resovia 1-1 Gryf Wejherowo 4 sierpnia, 17:00 (649)
Bartłomiej Buczek 37 - Krzysztof Wicki 76
na Stadionie Miejskim
Elana Toruń 2-1 Stal Stalowa Wola 4 sierpnia, 17:00 (1041)
Maciej Stefanowicz 42 (k), Artur Lenartowski 59 - Michał Kitliński 80
Widzew Łódź 1-1 Znicz Pruszków 4 sierpnia, 19:10 (16 821)
Mateusz Michalski 56 - Marcin Bochenek 83
Błękitni Stargard 1-1 Rozwój Katowice 4 sierpnia, 16:00 (352)
Filip Karmański 27 - Przemysław Gałecki 90
Pogoń Siedlce 0-1 Olimpia Elbląg 4 sierpnia, 17:00 (1095)
Jakub Bojas 48 (k)
Siarka Tarnobrzeg 1-0 Olimpia Grudziądz 4 sierpnia, 17:00 (1089)
Kamil Radulj 68
Radomiak Radom 1-1 GKS Bełchatów 4 sierpnia, 18:00 (2292)
Leândro 61 (k) - Patryk Mularczyk 41
na stadionie MOSiR
Ruch Chorzów 4-0 Skra Częstochowa 4 sierpnia, 18:00 (3321)
Artur Balicki 10, 49, Mateusz Bogusz 14, Michał Walski 36

Kolejka 4 - 11-12 sierpnia

Górnik Łęczna 5-1 Ruch Chorzów 11 sierpnia, 20:00 (1658)
Patryk Szysz 43 (k), 89, Jakub Chrzanowski 72, Tomasz Tymosiak 74, Kamil Bętkowski 85 - Wojciech Kędziora 65
GKS Bełchatów 3-0 Skra Częstochowa 11 sierpnia, 19:00 (1150)
Damian Michalski 36, Émile Thiakane 42, Patryk Mularczyk 52
Olimpia Grudziądz 1-0 Radomiak Radom 11 sierpnia, 18:00
Aghwan Papikjan 56 (k)
Olimpia Elbląg 0-2 Siarka Tarnobrzeg 12 sierpnia, 18:00
Łukasz Nadolski 23, Adrian Gębalski 53
Rozwój Katowice 2-2 Pogoń Siedlce 11 sierpnia, 17:00 (416)
Przemysław Gałecki 17, Damian Niedojad 47 - Kamil Walków 67, Adrian Paluchowski 69
Znicz Pruszków 1-2 Błękitni Stargard 11 sierpnia, 18:00
Adrian Małachowski 72 (k) - Przemysław Brzeziański 6, Piotr Kurbiel 84 (k)
Stal Stalowa Wola 3-0 Widzew Łódź 11 sierpnia, 17:00
Robert Dadok 62, 71, Michał Trąbka 74
w Boguchwale
Gryf Wejherowo 3-1 Elana Toruń 10 sierpnia, 18:00
Piotr Kołc 38, Kamil Włodyka 39, Adrian Liberacki 57 - Maciej Stefanowicz 32 (k)
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik drużyny gospodarzy - Dawid Leleń
ROW 1964 Rybnik 2-1 Resovia 11 sierpnia, 17:00
Kamil Spratek 28, 47 - Bartłomiej Buczek 30

Kolejka 5 - 18-19 sierpnia

Resovia 2-2 Górnik Łęczna 18 sierpnia, 12:00
Szymon Kaliniec 54, Radosław Adamski 82 - Jakub Chrzanowski 15, Patryk Szysz 48
na Stadionie Miejskim
Elana Toruń 3-0 ROW 1964 Rybnik 18 sierpnia, 17:00
Dominik Kościelniak 16, Krzysztof Wołkowicz 26, 90
Widzew Łódź 3-1 Gryf Wejherowo 18 sierpnia, 19:10 (16 321)
Mateusz Michalski 40, Radosław Sylwestrzak 53, Daniel Świderski 90 (k) - Dawid Rogalski 38
Błękitni Stargard 1-0 Stal Stalowa Wola 18 sierpnia, 16:00 (800)
Przemysław Brzeziański 63
Pogoń Siedlce 0-3 Znicz Pruszków 18 sierpnia, 17:00 (673)
Patryk Kubicki 9, 38, Marcin Bochenek 60
Siarka Tarnobrzeg 1-0 Rozwój Katowice 18 sierpnia, 17:00
Adrian Gębalski 19
Radomiak Radom 5-0 Olimpia Elbląg 18 sierpnia, 18:00 (1823)
Michał Kaput 12, Bruno Luz 17, Leândro 29, Jakub Rolinc 75, Patryk Winsztal 82
na stadionie MOSiR
Ruch Chorzów 2-2 GKS Bełchatów 17 sierpnia, 19:20 (4033)
Artur Balicki 13, Mateusz Bogusz 19 - Bartosz Biel 45, 73
Olimpia Grudziądz 4-0 Skra Częstochowa 17 sierpnia, 19:00
Marcin Kaczmarek 11, Mateusz Marzec 47, 52, Przemysław Kita 59

Kolejka 6 - 22 sierpnia

Górnik Łęczna - GKS Bełchatów 22 sierpnia, 18:00
Olimpia Grudziądz - Ruch Chorzów 22 sierpnia, 18:00
Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa 22 sierpnia, 17:00
Rozwój Katowice - Radomiak Radom 22 sierpnia, 17:00
Znicz Pruszków - Siarka Tarnobrzeg 22 sierpnia, 19:00
Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce 22 sierpnia, 17:00
w Boguchwale
Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard 22 sierpnia, 18:00
ROW 1964 Rybnik - Widzew Łódź 22 sierpnia, 17:00
Resovia - Elana Toruń 22 sierpnia, 17:00
na Stadionie Miejskim

Kolejka 7 - 25-26 sierpnia

Elana Toruń - Górnik Łęczna 26 sierpnia, 15:00
Widzew Łódź - Resovia 25 sierpnia, 19:10
Błękitni Stargard - ROW 1964 Rybnik 26 sierpnia, 16:00
Pogoń Siedlce - Gryf Wejherowo 26 sierpnia, 19:00
Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola 25 sierpnia, 17:00
Radomiak Radom - Znicz Pruszków 26 sierpnia, 17:00
na stadionie MOSiR
Skra Częstochowa - Rozwój Katowice 25 sierpnia, 17:30
Ruch Chorzów - Olimpia Elbląg 26 sierpnia, 18:00
GKS Bełchatów - Olimpia Grudziądz 26 sierpnia, 18:00

Kolejka 8 - 1-2 września

Górnik Łęczna - Olimpia Grudziądz 1 września, 18:00
Olimpia Elbląg - GKS Bełchatów 1 września, 19:45
Rozwój Katowice - Ruch Chorzów 1 września, 18:00
w Chorzowie; na Stadionie Miejskim; Rozwój gospodarzem
Znicz Pruszków - Skra Częstochowa 1 września, 19:00
Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom 1 września, 17:00
w Boguchwale
Gryf Wejherowo - Siarka Tarnobrzeg 2 września, 16:00
ROW 1964 Rybnik - Pogoń Siedlce 1 września, 17:00
Resovia - Błękitni Stargard 1 września, 16:00
na Stadionie Miejskim
Elana Toruń - Widzew Łódź 1 września, 16:00

Kolejka 9 - 8-9 września

Widzew Łódź - Górnik Łęczna 8 września, 19:10
Błękitni Stargard - Elana Toruń 8 września, 16:00
Pogoń Siedlce - Resovia 8 września, 16:00
Siarka Tarnobrzeg - ROW 1964 Rybnik 8 września, 16:00
Radomiak Radom - Gryf Wejherowo 8 września, 17:00
na stadionie MOSiR
Skra Częstochowa - Stal Stalowa Wola 8 września, 17:00
Ruch Chorzów - Znicz Pruszków 8 września, 18:00
GKS Bełchatów - Rozwój Katowice 8 września, 18:00
Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg 8 września, 18:00

Kolejka 10 - 15-16 września

Górnik Łęczna - Olimpia Elbląg 15 września, 18:00
Rozwój Katowice - Olimpia Grudziądz 16 września, 15:00
Znicz Pruszków - GKS Bełchatów
Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów 15 września, 16:00
w Boguchwale
Gryf Wejherowo - Skra Częstochowa 16 września, 16:00
ROW 1964 Rybnik - Radomiak Radom 15 września, 17:00
Resovia - Siarka Tarnobrzeg 15 września, 16:00
na Stadionie Miejskim
Elana Toruń - Pogoń Siedlce 15 września, 16:00
Widzew Łódź - Błękitni Stargard 15 września, 19:10

Kolejka 11 - 22-23 września

Błękitni Stargard - Górnik Łęczna 22 września, 16:00
Pogoń Siedlce - Widzew Łódź 22 września, 18:00
Siarka Tarnobrzeg - Elana Toruń 22 września, 16:00
Radomiak Radom - Resovia 22 września, 16:00
na stadionie MOSiR
Skra Częstochowa - ROW 1964 Rybnik 22 września, 16:30
Ruch Chorzów - Gryf Wejherowo
GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola 22 września, 17:00
Olimpia Grudziądz - Znicz Pruszków 22 września, 18:00
Olimpia Elbląg - Rozwój Katowice 22 września, 19:45

Kolejka 12 - 29-30 września

Górnik Łęczna - Rozwój Katowice 30 września, 18:00
Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg
Stal Stalowa Wola - Olimpia Grudziądz 29 września, 15:00
w Boguchwale
Gryf Wejherowo - GKS Bełchatów 30 września, 14:00
ROW 1964 Rybnik - Ruch Chorzów 29 września, 17:00
Resovia - Skra Częstochowa 29 września, 15:00
na Stadionie Miejskim
Elana Toruń - Radomiak Radom 30 września, 15:00
Widzew Łódź - Siarka Tarnobrzeg 29 września, 19:10
Błękitni Stargard - Pogoń Siedlce 29 września, 15:00

Kolejka 13 - 6-7 października

Pogoń Siedlce - Górnik Łęczna 6 października, 17:00
Siarka Tarnobrzeg - Błękitni Stargard 6 października, 15:00
Radomiak Radom - Widzew Łódź 6 października, 15:30
na stadionie MOSiR
Skra Częstochowa - Elana Toruń 6 października, 16:00
Ruch Chorzów - Resovia
GKS Bełchatów - ROW 1964 Rybnik 6 października, 17:00
Olimpia Grudziądz - Gryf Wejherowo 6 października, 18:00
Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola 6 października, 19:45
Rozwój Katowice - Znicz Pruszków 6 października, 15:00

Kolejka 14 - 13-14 października

Górnik Łęczna - Znicz Pruszków 13 października, 18:00
Stal Stalowa Wola - Rozwój Katowice 13 października, 15:00
w Boguchwale
Gryf Wejherowo - Olimpia Elbląg 14 października, 14:00
ROW 1964 Rybnik - Olimpia Grudziądz 13 października, 16:30
Resovia - GKS Bełchatów 13 października, 15:00
na Stadionie Miejskim
Elana Toruń - Ruch Chorzów 13 października, 15:00
Widzew Łódź - Skra Częstochowa 13 października, 19:10
Błękitni Stargard - Radomiak Radom 13 października, 15:00
Pogoń Siedlce - Siarka Tarnobrzeg 13 października, 15:00

Kolejka 15 - 20-21 października

Siarka Tarnobrzeg - Górnik Łęczna 20 października, 15:00
Radomiak Radom - Pogoń Siedlce 20 października, 15:00
na stadionie MOSiR
Skra Częstochowa - Błękitni Stargard 20 października, 15:30
Ruch Chorzów - Widzew Łódź
GKS Bełchatów - Elana Toruń 20 października, 17:00
Olimpia Grudziądz - Resovia 20 października, 18:00
Olimpia Elbląg - ROW 1964 Rybnik 20 października, 19:45
Rozwój Katowice - Gryf Wejherowo 21 października, 15:00
Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Kolejka 16 - 27-28 października

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola 27 października, 18:00
Gryf Wejherowo - Znicz Pruszków 28 października, 13:00
ROW 1964 Rybnik - Rozwój Katowice 27 października, 16:00
Resovia - Olimpia Elbląg 27 października, 14:00
na Stadionie Miejskim
Elana Toruń - Olimpia Grudziądz 27 października, 15:00
Widzew Łódź - GKS Bełchatów 27 października, 19:10
Błękitni Stargard - Ruch Chorzów 27 października, 13:00
Pogoń Siedlce - Skra Częstochowa 27 października, 17:00
Siarka Tarnobrzeg - Radomiak Radom 27 października, 14:00

Kolejka 17 - 3-4 listopada

Radomiak Radom - Górnik Łęczna 3 listopada, 14:00
na stadionie MOSiR
Skra Częstochowa - Siarka Tarnobrzeg 3 listopada, 14:00
Ruch Chorzów - Pogoń Siedlce
GKS Bełchatów - Błękitni Stargard 3 listopada, 17:00
Olimpia Grudziądz - Widzew Łódź 3 listopada, 17:00
Olimpia Elbląg - Elana Toruń 3 listopada, 17:00
Rozwój Katowice - Resovia 3 listopada, 13:00
Znicz Pruszków - ROW 1964 Rybnik
Stal Stalowa Wola - Gryf Wejherowo 4 listopada, 13:00
w Boguchwale

Kolejka 18 - 10-11 listopada

Górnik Łęczna - Gryf Wejherowo 11 listopada, 19:18
Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik
Znicz Pruszków - Resovia
Rozwój Katowice - Elana Toruń 10 listopada, 13:00
Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 10 listopada, 17:00
Olimpia Grudziądz - Błękitni Stargard
GKS Bełchatów - Pogoń Siedlce 10 listopada, 17:00
Ruch Chorzów - Siarka Tarnobrzeg
Skra Częstochowa - Radomiak Radom

Kolejka 19 - 17-18 listopada

Skra Częstochowa - Górnik Łęczna
Radomiak Radom - Ruch Chorzów 17 listopada, 13:00
na stadionie MOSiR
Siarka Tarnobrzeg - GKS Bełchatów
Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz 17 listopada, 17:00
Błękitni Stargard - Olimpia Elbląg
Widzew Łódź - Rozwój Katowice 17 listopada, 19:10
Elana Toruń - Znicz Pruszków 17 listopada, 13:00
Resovia - Stal Stalowa Wola 17 listopada, 13:00
na Stadionie Miejskim
ROW 1964 Rybnik - Gryf Wejherowo

Kolejka 20 - 24-25 listopada

Skra Częstochowa - Ruch Chorzów
Górnik Łęczna - ROW 1964 Rybnik 25 listopada, 16:00
Gryf Wejherowo - Resovia 25 listopada, 13:00
Stal Stalowa Wola - Elana Toruń
Znicz Pruszków - Widzew Łódź
Rozwój Katowice - Błękitni Stargard 24 listopada, 13:00
Olimpia Elbląg - Pogoń Siedlce
Olimpia Grudziądz - Siarka Tarnobrzeg
GKS Bełchatów - Radomiak Radom 24 listopada, 17:00

Kolejka 21 - 1-2 grudnia

Ruch Chorzów - Górnik Łęczna
Skra Częstochowa - GKS Bełchatów
Radomiak Radom - Olimpia Grudziądz 1 grudnia, 13:00
na stadionie MOSiR
Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Elbląg
Pogoń Siedlce - Rozwój Katowice 1 grudnia, 16:00
Błękitni Stargard - Znicz Pruszków
Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola 1 grudnia, 19:10
Elana Toruń - Gryf Wejherowo 1 grudnia, 13:00
Resovia - ROW 1964 Rybnik 1 grudnia, 12:00
na Stadionie Miejskim

Kolejka 22 - 2-3 marca

Skra Częstochowa - Olimpia Grudziądz
Górnik Łęczna - Resovia
ROW 1964 Rybnik - Elana Toruń
Gryf Wejherowo - Widzew Łódź
Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard
Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce
Rozwój Katowice - Siarka Tarnobrzeg
Olimpia Elbląg - Radomiak Radom
GKS Bełchatów - Ruch Chorzów

Kolejka 23 - 9-10 marca

GKS Bełchatów - Górnik Łęczna
Ruch Chorzów - Olimpia Grudziądz
Skra Częstochowa - Olimpia Elbląg
Radomiak Radom - Rozwój Katowice
Siarka Tarnobrzeg - Znicz Pruszków
Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola
Błękitni Stargard - Gryf Wejherowo
Widzew Łódź - ROW 1964 Rybnik
Elana Toruń - Resovia

Kolejka 24 - 16-17 marca

Górnik Łęczna - Elana Toruń
Resovia - Widzew Łódź
na Stadionie Miejskim
ROW 1964 Rybnik - Błękitni Stargard
Gryf Wejherowo - Pogoń Siedlce
Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg
Znicz Pruszków - Radomiak Radom
Rozwój Katowice - Skra Częstochowa
Olimpia Elbląg - Ruch Chorzów
Olimpia Grudziądz - GKS Bełchatów

Kolejka 25 - 23-24 marca

Olimpia Grudziądz - Górnik Łęczna
GKS Bełchatów - Olimpia Elbląg
Ruch Chorzów - Rozwój Katowice
Skra Częstochowa - Znicz Pruszków
Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg - Gryf Wejherowo
Pogoń Siedlce - ROW 1964 Rybnik
Błękitni Stargard - Resovia
Widzew Łódź - Elana Toruń

Kolejka 26 - 30-31 marca

Górnik Łęczna - Widzew Łódź
Elana Toruń - Błękitni Stargard
Resovia - Pogoń Siedlce
na Stadionie Miejskim
ROW 1964 Rybnik - Siarka Tarnobrzeg
Gryf Wejherowo - Radomiak Radom
Stal Stalowa Wola - Skra Częstochowa
Znicz Pruszków - Ruch Chorzów
Rozwój Katowice - GKS Bełchatów
Olimpia Elbląg - Olimpia Grudziądz

Kolejka 27 - 6-7 kwietnia

Olimpia Elbląg - Górnik Łęczna
Olimpia Grudziądz - Rozwój Katowice
GKS Bełchatów - Znicz Pruszków
Ruch Chorzów - Stal Stalowa Wola
Skra Częstochowa - Gryf Wejherowo
Radomiak Radom - ROW 1964 Rybnik
Siarka Tarnobrzeg - Resovia
Pogoń Siedlce - Elana Toruń
Błękitni Stargard - Widzew Łódź

Kolejka 28 - 13-14 kwietnia

Górnik Łęczna - Błękitni Stargard
Widzew Łódź - Pogoń Siedlce
Elana Toruń - Siarka Tarnobrzeg
Resovia - Radomiak Radom
na Stadionie Miejskim
ROW 1964 Rybnik - Skra Częstochowa
Gryf Wejherowo - Ruch Chorzów
Stal Stalowa Wola - GKS Bełchatów
Znicz Pruszków - Olimpia Grudziądz
Rozwój Katowice - Olimpia Elbląg

Kolejka 29 - 20-21 kwietnia

Rozwój Katowice - Górnik Łęczna
Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków
Olimpia Grudziądz - Stal Stalowa Wola
GKS Bełchatów - Gryf Wejherowo
Ruch Chorzów - ROW 1964 Rybnik
Skra Częstochowa - Resovia
Radomiak Radom - Elana Toruń
Siarka Tarnobrzeg - Widzew Łódź
Pogoń Siedlce - Błękitni Stargard

Kolejka 30 - 24 kwietnia

Górnik Łęczna - Pogoń Siedlce
Błękitni Stargard - Siarka Tarnobrzeg
Widzew Łódź - Radomiak Radom
Elana Toruń - Skra Częstochowa
Resovia - Ruch Chorzów
na Stadionie Miejskim
ROW 1964 Rybnik - GKS Bełchatów
Gryf Wejherowo - Olimpia Grudziądz
Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg
Znicz Pruszków - Rozwój Katowice

Kolejka 31 - 27-28 kwietnia

Znicz Pruszków - Górnik Łęczna
Rozwój Katowice - Stal Stalowa Wola
Olimpia Elbląg - Gryf Wejherowo
Olimpia Grudziądz - ROW 1964 Rybnik
GKS Bełchatów - Resovia
Ruch Chorzów - Elana Toruń
Skra Częstochowa - Widzew Łódź
Radomiak Radom - Błękitni Stargard
Siarka Tarnobrzeg - Pogoń Siedlce

Kolejka 32 - 4-5 maja

Górnik Łęczna - Siarka Tarnobrzeg
Pogoń Siedlce - Radomiak Radom
Błękitni Stargard - Skra Częstochowa
Widzew Łódź - Ruch Chorzów
Elana Toruń - GKS Bełchatów
Resovia - Olimpia Grudziądz
na Stadionie Miejskim
ROW 1964 Rybnik - Olimpia Elbląg
Gryf Wejherowo - Rozwój Katowice
Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków

Kolejka 33 - 11-12 maja

Stal Stalowa Wola - Górnik Łęczna
Znicz Pruszków - Gryf Wejherowo
Rozwój Katowice - ROW 1964 Rybnik
Olimpia Elbląg - Resovia
Olimpia Grudziądz - Elana Toruń
GKS Bełchatów - Widzew Łódź
Ruch Chorzów - Błękitni Stargard
Skra Częstochowa - Pogoń Siedlce
Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 34 - 18-19 maja

Górnik Łęczna - Radomiak Radom
Siarka Tarnobrzeg - Skra Częstochowa
Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów
Błękitni Stargard - GKS Bełchatów
Widzew Łódź - Olimpia Grudziądz
Elana Toruń - Olimpia Elbląg
Resovia - Rozwój Katowice
na Stadionie Miejskim
ROW 1964 Rybnik - Znicz Pruszków
Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Fortuna I liga 2018/2019

III liga 2018/2019 (I)
III liga 2018/2019 (II)
III liga 2018/2019 (III)
III liga 2018/2019 (IV)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: 2liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas