[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Strzelcy:
 
11 goli - Filip Kozłowski (Elana Toruń), Leândro (Radomiak Radom), Adrian Paluchowski (Pogoń Siedlce),
10 goli - Patryk Szysz (Górnik Łęczna),
9 goli - Paweł Wojciechowski (Górnik Łęczna),
8 goli - Adrian Dziubiński (Stal Stalowa Wola),
7 goli - Artur Balicki (Ruch Chorzów), Bartłomiej Buczek (Resovia), Mateusz Michalski (Widzew Łódź),
6 goli - Bartosz Biel (GKS Bełchatów), Damian Nowak (Skra Częstochowa), Dariusz Zjawiński (Znicz Pruszków),
5 goli - Kamil Antonik (Resovia), Mateusz Bogusz (Ruch Chorzów), Jakub Bojas (Olimpia Elbląg), Konrad Gutowski (Widzew Łódź), Robert Hirsz (Olimpia Grudziądz), Przemysław Kita (Olimpia Grudziądz), Dario Krišto (Widzew Łódź), Sebastian Łętocha (Stal Stalowa Wola), Rafał Makowski (Radomiak Radom), Mateusz Marzec (Olimpia Grudziądz), Patryk Mularczyk (GKS Bełchatów), Aghwan Papikjan (Olimpia Grudziądz), Kamil Radulj (Siarka Tarnobrzeg), Dawid Rogalski (Gryf Wejherowo), Kamil Spratek (ROW 1964 Rybnik), Paweł Tarnowski (Znicz Pruszków), Mateusz Wrzesień (Rozwój Katowice),
4 gole - Marcin Bochenek (Znicz Pruszków), Przemysław Brzeziański (Błękitni Stargard), Adrian Gębalski (Siarka Tarnobrzeg), Konrad Handzlik (Olimpia Grudziądz), Jan Janik (ROW 1964 Rybnik), Marcin Kaczmarek (Olimpia Grudziądz), Piotr Kołc (Gryf Wejherowo), Piotr Kurbiel (Błękitni Stargard), Artur Lenartowski (Elana Toruń), Bruno Luz (Radomiak Radom), Damian Michalski (GKS Bełchatów), Andrzej Rybski (Pogoń Siedlce), Damian Szuprytowski (Radomiak Radom), Kamil Walków (Pogoń Siedlce), Krzysztof Wicki (Gryf Wejherowo),
3 gole - Mateusz Bartolewski (Ruch Chorzów), Bartłomiej Bartosiak (GKS Bełchatów), Kamil Bętkowski (Górnik Łęczna), Robert Dadok (Stal Stalowa Wola), Meik Karwot (Radomiak Radom), Wojciech Kędziora (Ruch Chorzów), Michał Kieca (Skra Częstochowa), Dominik Kościelniak (Elana Toruń), Maciej Koziara (Gryf Wejherowo), Mateusz Kwiatkowski (Błękitni Stargard), Maciej Machalski (Znicz Pruszków), Filip Mihaljević (Widzew Łódź), Michał Mistrzyk (Stal Stalowa Wola), Przemysław Pyrdek (Resovia), Jakub Rolinc (Radomiak Radom), Radosław Sylwestrzak (Widzew Łódź), Daniel Świderski (Widzew Łódź), Patryk Winsztal (Radomiak Radom), Kamil Włodyka (Gryf Wejherowo), Krzysztof Wołkowicz (Elana Toruń),
2 gole - Patryk Baranowski (Błękitni Stargard), Jakub Chrzanowski (Górnik Łęczna), Mateusz Długołęcki (Znicz Pruszków), Lukáš Ďuriška (Ruch Chorzów), Dawid Dzięgielewski (Górnik Łęczna), Michał Fidziukiewicz (Olimpia Elbląg), Maciej Filipowicz (Radomiak Radom), Przemysław Gałecki (Rozwój Katowice), Paweł Hass (Resovia), Szymon Kaliniec (Resovia), Michał Kaput (Radomiak Radom), Maciej Kazimierowicz (Widzew Łódź), Michał Kitliński (Stal Stalowa Wola), Jakub Kowalski (Ruch Chorzów), Daniel Kraska (Elana Toruń), Patryk Kubicki (Znicz Pruszków), Adrian Liberacki (Gryf Wejherowo), Adrian Małachowski (Znicz Pruszków), Patryk Mikita (Radomiak Radom), Adam Mójta (Pogoń Siedlce), Piotr Mroziński (Stal Stalowa Wola), Damian Niedojad (Rozwój Katowice), Krzysztof Ropski (Siarka Tarnobrzeg), Oskar Sikorski (Gryf Wejherowo), Maciej Stefanowicz (Elana Toruń), Wadym Straszkewycz (Resovia), Maciej Świdzikowski (Radomiak Radom), Émile Thiakane (GKS Bełchatów), Adam Waszkiewicz (Stal Stalowa Wola), Sebastian Zalepa (Resovia), Robert Ziętarski (Olimpia Grudziądz), Marek Zuziak (Widzew Łódź),
1 gol - Radosław Adamski (Resovia), Jan Andrzejewski (Elana Toruń), Przemysław Banaszak (Widzew Łódź), Adrian Błaszkiewicz (Skra Częstochowa), Mateusz Bochnak (Pogoń Siedlce), Michał Bojdys (ROW 1964 Rybnik), Przemysław Brychlik (ROW 1964 Rybnik), Maciej Buławski (Skra Częstochowa), Robert Chwastek (Gryf Wejherowo), Damian Ciechanowski (Olimpia Grudziądz), Michał Cywiński (Błękitni Stargard), Paweł Czajkowski (GKS Bełchatów), Paweł Czychowski (Gryf Wejherowo), Róbert Demjan (Widzew Łódź), Adam Dobosz (Elana Toruń), Szymon Feret (Resovia), Seweryn Gancarczyk (Rozwój Katowice), Patryk Gembicki (Rozwój Katowice), Piotr Giel (Ruch Chorzów), Kordian Górka (Elana Toruń), Mariusz Holik (Skra Częstochowa), Grzegorz Janiszewski (Stal Stalowa Wola), Szymon Jary (ROW 1964 Rybnik), Szymon Jopek (Stal Stalowa Wola), Filip Karmański (Błękitni Stargard), Michał Kołodziejski (Elana Toruń), Anton Kołosow (Olimpia Elbląg), Marek Krotofil (ROW 1964 Rybnik), Mariusz Kryszak (Elana Toruń), Dawid Kubowicz (Siarka Tarnobrzeg), Michał Kuczałek (Olimpia Elbląg), Krystian Kujawa (ROW 1964 Rybnik), Rafał Kuliński (Rozwój Katowice), Adrian Kwiatkowski (Błękitni Stargard), Damian Lepiarz (Rozwój Katowice), Tomasz Lewandowski (Olimpia Elbląg), Kamil Łączek (Rozwój Katowice), Tomasz Margol (Pogoń Siedlce), Mateusz Goerke (Gryf Wejherowo), Daniel Mąka (Widzew Łódź), Tomasz Midzierski (Górnik Łęczna), Łukasz Nadolski (Siarka Tarnobrzeg), Krzysztof Napora (Skra Częstochowa), Dawid Niedbała (Skra Częstochowa), Michał Ogrodnik (Resovia), Sebastian Olszewski (Rozwój Katowice), Karol Orłowski (Błękitni Stargard), Daniel Paszek (Rozwój Katowice), Damian Paszliński (Widzew Łódź), Wiktor Patrzykąt (Błękitni Stargard), Adam Pazio (Pogoń Siedlce), Łukasz Pietroń (Radomiak Radom), Robert Pisarczuk (Górnik Łęczna), Michał Płonka (Rozwój Katowice), Tomasz Podgórski (Ruch Chorzów), Karol Podliński (Znicz Pruszków), Michał Ressel (Olimpia Elbląg), Grzegorz Rogala (Błękitni Stargard), Michał Rostkowski (ROW 1964 Rybnik), Tomasz Sedlewski (Olimpia Elbląg), Maksymilian Sitek (Siarka Tarnobrzeg), Kacper Skibicki (Olimpia Grudziądz), Marcin Smoliński (Znicz Pruszków), Łukasz Sosnowski (Górnik Łęczna), Fryderyk Stasiak (Stal Stalowa Wola), Mateusz Szmydt (Olimpia Elbląg), Mateusz Szymorek (GKS Bełchatów), Michał Trąbka (Stal Stalowa Wola), Tomasz Tymosiak (Górnik Łęczna), Patryk Urbański (Elana Toruń), Michał Walski (Ruch Chorzów), Bartosz Wiktoruk (Pogoń Siedlce), Piotr Witasik (Olimpia Grudziądz), Tomasz Wróbel (Rozwój Katowice), Michał Wrzesiński (Pogoń Siedlce), Jakub Zagórski (Znicz Pruszków), Tomasz Żyliński (Stal Stalowa Wola).

Strzelcy według drużyn:
 
Błękitni Stargard: 4 - Przemysław Brzeziański, Piotr Kurbiel, 3 - Mateusz Kwiatkowski, 2 - Patryk Baranowski, 1 - Michał Cywiński, Filip Karmański, Adrian Kwiatkowski, Karol Orłowski, Wiktor Patrzykąt, Grzegorz Rogala
Elana Toruń: 11 - Filip Kozłowski, 4 - Artur Lenartowski, 3 - Dominik Kościelniak, Krzysztof Wołkowicz, 2 - Daniel Kraska, Maciej Stefanowicz, 1 - Jan Andrzejewski, Adam Dobosz, Kordian Górka, Michał Kołodziejski, Mariusz Kryszak, Patryk Urbański
GKS Bełchatów: 6 - Bartosz Biel, 5 - Patryk Mularczyk, 4 - Damian Michalski, 3 - Bartłomiej Bartosiak, 2 - Émile Thiakane, 1 - Paweł Czajkowski, Mateusz Szymorek
Górnik Łęczna: 10 - Patryk Szysz, 9 - Paweł Wojciechowski, 3 - Kamil Bętkowski, 2 - Jakub Chrzanowski, Dawid Dzięgielewski, 1 - Tomasz Midzierski, Robert Pisarczuk, Łukasz Sosnowski, Tomasz Tymosiak
Gryf Wejherowo: 5 - Dawid Rogalski, 4 - Piotr Kołc, Krzysztof Wicki, 3 - Maciej Koziara, Kamil Włodyka, 2 - Adrian Liberacki, Oskar Sikorski, 1 - Robert Chwastek, Paweł Czychowski, Mateusz Goerke
Olimpia Elbląg: 5 - Jakub Bojas, 2 - Michał Fidziukiewicz, 1 - Anton Kołosow, Michał Kuczałek, Tomasz Lewandowski, Michał Ressel, Tomasz Sedlewski, Mateusz Szmydt
Olimpia Grudziądz: 5 - Robert Hirsz, Przemysław Kita, Mateusz Marzec, Aghwan Papikjan, 4 - Konrad Handzlik, Marcin Kaczmarek, 2 - Robert Ziętarski, 1 - Damian Ciechanowski, Kacper Skibicki, Piotr Witasik
Pogoń Siedlce: 11 - Adrian Paluchowski, 4 - Andrzej Rybski, Kamil Walków, 2 - Adam Mójta, 1 - Mateusz Bochnak, Tomasz Margol, Adam Pazio, Bartosz Wiktoruk, Michał Wrzesiński
Radomiak Radom: 11 - Leândro, 5 - Rafał Makowski, 4 - Bruno Luz, Damian Szuprytowski, 3 - Meik Karwot, Jakub Rolinc, Patryk Winsztal, 2 - Maciej Filipowicz, Michał Kaput, Patryk Mikita, Maciej Świdzikowski, 1 - Łukasz Pietroń
Resovia: 7 - Bartłomiej Buczek, 5 - Kamil Antonik, 3 - Przemysław Pyrdek, 2 - Paweł Hass, Szymon Kaliniec, Wadym Straszkewycz, Sebastian Zalepa, 1 - Radosław Adamski, Szymon Feret, Michał Ogrodnik
ROW 1964 Rybnik: 5 - Kamil Spratek, 4 - Jan Janik, 1 - Michał Bojdys, Przemysław Brychlik, Szymon Jary, Marek Krotofil, Krystian Kujawa, Michał Rostkowski
Rozwój Katowice: 5 - Mateusz Wrzesień, 2 - Przemysław Gałecki, Damian Niedojad, 1 - Seweryn Gancarczyk, Patryk Gembicki, Rafał Kuliński, Damian Lepiarz, Kamil Łączek, Sebastian Olszewski, Daniel Paszek, Michał Płonka, Tomasz Wróbel
Ruch Chorzów: 7 - Artur Balicki, 5 - Mateusz Bogusz, 3 - Mateusz Bartolewski, Wojciech Kędziora, 2 - Lukáš Ďuriška, Jakub Kowalski, 1 - Piotr Giel, Tomasz Podgórski, Michał Walski
Siarka Tarnobrzeg: 5 - Kamil Radulj, 4 - Adrian Gębalski, 2 - Krzysztof Ropski, 1 - Dawid Kubowicz, Łukasz Nadolski, Maksymilian Sitek
Skra Częstochowa: 6 - Damian Nowak, 3 - Michał Kieca, 1 - Adrian Błaszkiewicz, Maciej Buławski, Mariusz Holik, Krzysztof Napora, Dawid Niedbała
Stal Stalowa Wola: 8 - Adrian Dziubiński, 5 - Sebastian Łętocha, 3 - Robert Dadok, Michał Mistrzyk, 2 - Michał Kitliński, Piotr Mroziński, Adam Waszkiewicz, 1 - Grzegorz Janiszewski, Szymon Jopek, Fryderyk Stasiak, Michał Trąbka, Tomasz Żyliński
Widzew Łódź: 7 - Mateusz Michalski, 5 - Konrad Gutowski, Dario Krišto, 3 - Filip Mihaljević, Radosław Sylwestrzak, Daniel Świderski, 2 - Maciej Kazimierowicz, Marek Zuziak, 1 - Przemysław Banaszak, Róbert Demjan, Daniel Mąka, Damian Paszliński
Znicz Pruszków: 6 - Dariusz Zjawiński, 5 - Paweł Tarnowski, 4 - Marcin Bochenek, 3 - Maciej Machalski, 2 - Mateusz Długołęcki, Patryk Kubicki, Adrian Małachowski, 1 - Karol Podliński, Marcin Smoliński, Jakub Zagórski

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: 2liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas