[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Strzelcy:
 
6 goli - Artur Balicki (Ruch Chorzów), Filip Kozłowski (Elana Toruń), Adrian Paluchowski (Pogoń Siedlce), Patryk Szysz (Górnik Łęczna),
5 goli - Leândro (Radomiak Radom), Mateusz Michalski (Widzew Łódź), Patryk Mularczyk (GKS Bełchatów),
4 gole - Adrian Gębalski (Siarka Tarnobrzeg), Przemysław Kita (Olimpia Grudziądz), Kamil Radulj (Siarka Tarnobrzeg), Kamil Spratek (ROW 1964 Rybnik),
3 gole - Marcin Bochenek (Znicz Pruszków), Bartłomiej Buczek (Resovia), Robert Dadok (Stal Stalowa Wola), Konrad Gutowski (Widzew Łódź), Jan Janik (ROW 1964 Rybnik), Rafał Makowski (Radomiak Radom), Mateusz Marzec (Olimpia Grudziądz), Filip Mihaljević (Widzew Łódź), Damian Nowak (Skra Częstochowa), Aghwan Papikjan (Olimpia Grudziądz), Paweł Tarnowski (Znicz Pruszków), Kamil Walków (Pogoń Siedlce), Krzysztof Wicki (Gryf Wejherowo), Kamil Włodyka (Gryf Wejherowo), Paweł Wojciechowski (Górnik Łęczna),
2 gole - Kamil Antonik (Resovia), Patryk Baranowski (Błękitni Stargard), Mateusz Bartolewski (Ruch Chorzów), Bartłomiej Bartosiak (GKS Bełchatów), Kamil Bętkowski (Górnik Łęczna), Bartosz Biel (GKS Bełchatów), Mateusz Bogusz (Ruch Chorzów), Jakub Bojas (Olimpia Elbląg), Przemysław Brzeziański (Błękitni Stargard), Jakub Chrzanowski (Górnik Łęczna), Adrian Dziubiński (Stal Stalowa Wola), Przemysław Gałecki (Rozwój Katowice), Marcin Kaczmarek (Olimpia Grudziądz), Wojciech Kędziora (Ruch Chorzów), Michał Kieca (Skra Częstochowa), Piotr Kołc (Gryf Wejherowo), Maciej Koziara (Gryf Wejherowo), Dario Krišto (Widzew Łódź), Patryk Kubicki (Znicz Pruszków), Mateusz Kwiatkowski (Błękitni Stargard), Artur Lenartowski (Elana Toruń), Adrian Liberacki (Gryf Wejherowo), Bruno Luz (Radomiak Radom), Adrian Małachowski (Znicz Pruszków), Damian Michalski (GKS Bełchatów), Patryk Mikita (Radomiak Radom), Przemysław Pyrdek (Resovia), Maciej Stefanowicz (Elana Toruń), Radosław Sylwestrzak (Widzew Łódź), Damian Szuprytowski (Radomiak Radom), Émile Thiakane (GKS Bełchatów), Krzysztof Wołkowicz (Elana Toruń),
1 gol - Radosław Adamski (Resovia), Jan Andrzejewski (Elana Toruń), Adrian Błaszkiewicz (Skra Częstochowa), Maciej Buławski (Skra Częstochowa), Damian Ciechanowski (Olimpia Grudziądz), Paweł Czajkowski (GKS Bełchatów), Róbert Demjan (Widzew Łódź), Mateusz Długołęcki (Znicz Pruszków), Lukáš Ďuriška (Ruch Chorzów), Dawid Dzięgielewski (Górnik Łęczna), Konrad Handzlik (Olimpia Grudziądz), Robert Hirsz (Olimpia Grudziądz), Grzegorz Janiszewski (Stal Stalowa Wola), Szymon Jary (ROW 1964 Rybnik), Szymon Kaliniec (Resovia), Michał Kaput (Radomiak Radom), Filip Karmański (Błękitni Stargard), Maciej Kazimierowicz (Widzew Łódź), Michał Kitliński (Stal Stalowa Wola), Anton Kołosow (Olimpia Elbląg), Dominik Kościelniak (Elana Toruń), Daniel Kraska (Elana Toruń), Marek Krotofil (ROW 1964 Rybnik), Mariusz Kryszak (Elana Toruń), Dawid Kubowicz (Siarka Tarnobrzeg), Krystian Kujawa (ROW 1964 Rybnik), Rafał Kuliński (Rozwój Katowice), Piotr Kurbiel (Błękitni Stargard), Kamil Łączek (Rozwój Katowice), Sebastian Łętocha (Stal Stalowa Wola), Tomasz Margol (Pogoń Siedlce), Michał Mistrzyk (Stal Stalowa Wola), Łukasz Nadolski (Siarka Tarnobrzeg), Krzysztof Napora (Skra Częstochowa), Damian Niedojad (Rozwój Katowice), Michał Ogrodnik (Resovia), Karol Orłowski (Błękitni Stargard), Damian Paszliński (Widzew Łódź), Wiktor Patrzykąt (Błękitni Stargard), Łukasz Pietroń (Radomiak Radom), Michał Płonka (Rozwój Katowice), Karol Podliński (Znicz Pruszków), Dawid Rogalski (Gryf Wejherowo), Jakub Rolinc (Radomiak Radom), Krzysztof Ropski (Siarka Tarnobrzeg), Michał Rostkowski (ROW 1964 Rybnik), Andrzej Rybski (Pogoń Siedlce), Marcin Smoliński (Znicz Pruszków), Łukasz Sosnowski (Górnik Łęczna), Wadym Straszkewycz (Resovia), Daniel Świderski (Widzew Łódź), Michał Trąbka (Stal Stalowa Wola), Tomasz Tymosiak (Górnik Łęczna), Patryk Urbański (Elana Toruń), Michał Walski (Ruch Chorzów), Bartosz Wiktoruk (Pogoń Siedlce), Patryk Winsztal (Radomiak Radom), Piotr Witasik (Olimpia Grudziądz), Tomasz Wróbel (Rozwój Katowice), Michał Wrzesiński (Pogoń Siedlce), Sebastian Zalepa (Resovia), Robert Ziętarski (Olimpia Grudziądz), Dariusz Zjawiński (Znicz Pruszków), Marek Zuziak (Widzew Łódź), Tomasz Żyliński (Stal Stalowa Wola).

Strzelcy według drużyn:
 
Błękitni Stargard: 2 - Patryk Baranowski, Przemysław Brzeziański, Mateusz Kwiatkowski, 1 - Filip Karmański, Piotr Kurbiel, Karol Orłowski, Wiktor Patrzykąt
Elana Toruń: 6 - Filip Kozłowski, 2 - Artur Lenartowski, Maciej Stefanowicz, Krzysztof Wołkowicz, 1 - Jan Andrzejewski, Dominik Kościelniak, Daniel Kraska, Mariusz Kryszak, Patryk Urbański
GKS Bełchatów: 5 - Patryk Mularczyk, 2 - Bartłomiej Bartosiak, Bartosz Biel, Damian Michalski, Émile Thiakane, 1 - Paweł Czajkowski
Górnik Łęczna: 6 - Patryk Szysz, 3 - Paweł Wojciechowski, 2 - Kamil Bętkowski, Jakub Chrzanowski, 1 - Dawid Dzięgielewski, Łukasz Sosnowski, Tomasz Tymosiak
Gryf Wejherowo: 3 - Krzysztof Wicki, Kamil Włodyka, 2 - Piotr Kołc, Maciej Koziara, Adrian Liberacki, 1 - Dawid Rogalski
Olimpia Elbląg: 2 - Jakub Bojas, 1 - Anton Kołosow
Olimpia Grudziądz: 4 - Przemysław Kita, 3 - Mateusz Marzec, Aghwan Papikjan, 2 - Marcin Kaczmarek, 1 - Damian Ciechanowski, Konrad Handzlik, Robert Hirsz, Piotr Witasik, Robert Ziętarski
Pogoń Siedlce: 6 - Adrian Paluchowski, 3 - Kamil Walków, 1 - Tomasz Margol, Andrzej Rybski, Bartosz Wiktoruk, Michał Wrzesiński
Radomiak Radom: 5 - Leândro, 3 - Rafał Makowski, 2 - Bruno Luz, Patryk Mikita, Damian Szuprytowski, 1 - Michał Kaput, Łukasz Pietroń, Jakub Rolinc, Patryk Winsztal
Resovia: 3 - Bartłomiej Buczek, 2 - Kamil Antonik, Przemysław Pyrdek, 1 - Radosław Adamski, Szymon Kaliniec, Michał Ogrodnik, Wadym Straszkewycz, Sebastian Zalepa
ROW 1964 Rybnik: 4 - Kamil Spratek, 3 - Jan Janik, 1 - Szymon Jary, Marek Krotofil, Krystian Kujawa, Michał Rostkowski
Rozwój Katowice: 2 - Przemysław Gałecki, 1 - Rafał Kuliński, Kamil Łączek, Damian Niedojad, Michał Płonka, Tomasz Wróbel
Ruch Chorzów: 6 - Artur Balicki, 2 - Mateusz Bartolewski, Mateusz Bogusz, Wojciech Kędziora, 1 - Lukáš Ďuriška, Michał Walski
Siarka Tarnobrzeg: 4 - Adrian Gębalski, Kamil Radulj, 1 - Dawid Kubowicz, Łukasz Nadolski, Krzysztof Ropski
Skra Częstochowa: 3 - Damian Nowak, 2 - Michał Kieca, 1 - Adrian Błaszkiewicz, Maciej Buławski, Krzysztof Napora
Stal Stalowa Wola: 3 - Robert Dadok, 2 - Adrian Dziubiński, 1 - Grzegorz Janiszewski, Michał Kitliński, Sebastian Łętocha, Michał Mistrzyk, Michał Trąbka, Tomasz Żyliński
Widzew Łódź: 5 - Mateusz Michalski, 3 - Konrad Gutowski, Filip Mihaljević, 2 - Dario Krišto, Radosław Sylwestrzak, 1 - Róbert Demjan, Maciej Kazimierowicz, Damian Paszliński, Daniel Świderski, Marek Zuziak
Znicz Pruszków: 3 - Marcin Bochenek, Paweł Tarnowski, 2 - Patryk Kubicki, Adrian Małachowski, 1 - Mateusz Długołęcki, Karol Podliński, Marcin Smoliński, Dariusz Zjawiński

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: 2liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas