[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga 2018/2019, grupa: III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik Polkowice 34 79 25 4 5 81-32 14 2 1 47-16 11 2 4 34-16
2.  Ślęza Wrocław 34 66 20 6 8 68-33 12 1 4 37-14 8 5 4 31-19
3.  Zagłębie II Lubin 34 64 19 7 8 70-32 10 5 2 37-14 9 2 6 33-18
4.  Rekord Bielsko-Biała 34 57 16 9 9 52-42 10 5 2 32-13 6 4 7 20-29
5.  Gwarek Tarnowskie Góry 34 54 15 9 10 53-43 8 5 4 31-22 7 4 6 22-21
6.  Górnik II Zabrze 34 52 14 10 10 57-49 3 8 6 27-31 11 2 4 30-18 2 3 1 0 1 3-2
7.  Ruch Zdzieszowice 34 52 15 7 12 49-44 8 4 5 28-25 7 3 7 21-19 2 3 1 0 1 2-3
8.  Pniówek Pawłowice Śląskie 34 49 13 10 11 50-38 6 7 4 21-15 7 3 7 29-23 2 4 1 1 0 2-1
9.  Piast Żmigród 34 49 13 10 11 49-50 9 3 5 26-21 4 7 6 23-29 2 1 0 1 1 1-2
10.  Miedź II Legnica 34 45 13 6 15 51-54 7 3 7 24-21 6 3 8 27-33
11.  Foto-Higiena Gać 34 44 12 8 14 52-54 7 3 7 32-33 5 5 7 20-21
12.  Stal Brzeg 34 43 12 7 15 51-47 7 2 8 29-23 5 5 7 22-24
13.  MKS Kluczbork 34 42 11 9 14 33-41 6 3 8 22-21 5 6 6 11-20
14.  Warta Gorzów Wielkopolski 34 37 10 7 17 35-47 5 5 7 17-25 5 2 10 18-22
15.  Agroplon Głuszyna 34 34 9 7 18 40-73 6 3 8 19-26 3 4 10 21-47
16.  Ruch Radzionków 34 32 8 8 18 38-72 5 5 7 24-34 3 3 11 14-38
17.  Lechia Dzierżoniów 34 26 6 8 20 43-74 3 2 12 19-34 3 6 8 24-40
18.  KS Stilon Gorzów Wielkopolski 34 25 7 4 23 29-76 6 2 9 14-27 1 2 14 15-49
Spadkowicz z II ligi - Rozwój Katowice - wycofał się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym dodatkowo utrzymał się MKS Kluczbork.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Górnik Polkowice    2-1 2-1 4-1 5-3 3-1 2-0 2-0 2-2 2-1 3-0 1-1 0-1 3-1 2-1 6-0 3-1 5-1 
 2 Ślęza Wrocław0-1     1-0 3-0 2-0 0-1 0-1 3-0 3-1 4-2 1-0 3-1 1-1 1-2 5-1 3-0 2-1 5-2 
 3 Zagłębie II Lubin6-3 1-0     0-1 0-0 0-2 1-1 2-1 2-0 2-2 1-0 0-0 6-0 1-1 5-1 3-0 4-2 3-0 
 4 Rekord Bielsko-Biała0-2 1-1 1-0     0-0 3-0 0-1 1-0 1-1 2-1 0-0 1-0 1-1 2-1 4-1 5-2 6-1 4-1 
 5 Gwarek Tarnowskie Góry3-3 1-0 1-3 3-3     1-2 2-0 1-0 1-0 3-0 2-1 1-1 1-2 1-3 5-2 1-1 1-1 3-0 
 6 Górnik II Zabrze1-4 1-4 2-2 2-2 0-3     0-2 1-1 1-1 2-2 0-1 1-3 1-1 1-1 1-1 3-1 7-0 3-2 
 7 Ruch Zdzieszowice0-4 2-2 0-2 4-0 0-1 0-3     2-1 2-2 2-3 0-0 3-1 1-0 2-0 3-2 3-1 1-1 3-2 
 8 Pniówek Pawłowice Śląskie0-2 0-1 0-2 3-1 2-1 1-1 1-1     2-1 0-0 1-1 1-1 2-0 1-0 5-0 0-1 1-1 1-1 
 9 Piast Żmigród3-2 1-2 2-1 0-1 3-0 1-4 1-0 0-0     1-0 2-1 0-3 1-1 2-0 5-1 3-1 1-1 0-3 
 10 Miedź II Legnica1-0 2-0 1-0 0-2 0-1 0-1 3-3 0-3 4-0     1-6 5-0 0-1 1-2 0-0 0-0 3-1 3-1 
 11 Foto-Higiena Gać0-4 1-1 1-2 2-0 1-3 2-3 2-1 2-5 2-2 1-3     2-1 3-0 2-1 3-3 4-1 2-3 2-0 
 12 Stal Brzeg0-1 1-1 3-4 2-3 2-3 1-3 1-2 5-1 0-2 1-2 1-1     1-0 1-0 2-0 2-0 2-0 4-0 
 13 MKS Kluczbork0-1 2-4 1-2 1-0 1-1 1-0 0-2 2-3 1-1 1-2 2-3 3-0*     0-1 1-1 2-0 1-0 3-0 
 14 Warta Gorzów Wielkopolski0-2 2-3 0-4 3-2 1-0 1-3 2-1 1-1 2-2 2-1 0-2 1-0 0-1     1-2 0-0 0-0 1-1 
 15 Agroplon Głuszyna1-0 0-0 1-4 0-0 0-2 3-0 1-4 0-2 0-2 5-2 2-0 0-4 0-0 1-0     0-2 2-4 3-0 
 16 Ruch Radzionków1-1 0-2 1-6 2-2 0-1 1-1 1-0 0-3 4-2 4-3 1-2 1-1 2-1 0-4 1-2     3-3 2-0 
 17 Lechia Dzierżoniów0-1 1-5 0-0 0-1 3-3 0-4 1-2 1-4 1-2 1-2 3-1 1-2 0-1 2-1 0-1 1-3     4-1 
 18 KS Stilon Gorzów Wielkopolski0-3 1-4 1-0 0-1 1-0 0-1 1-0 0-4 1-2 0-1 1-1 0-3 0-0 1-0 4-2 2-1 1-4     

Kolejka 1 - 4-5 sierpnia

Rekord Bielsko-Biała 3-0 Górnik II Zabrze 4 sierpnia, 15:00 (100)
Marcin Wróbel 16, Dawid Ogrocki 52, Damian Hilbrycht 77
Foto-Higiena Gać 2-5 Pniówek Pawłowice Śląskie 4 sierpnia, 17:00 (450)
Dominik Wejerowski 14 (k), Miłosz Kubacki 73 - Michał Grochowski 19 (s), Krzysztof Bodziony 54, 61, Rafał Adamek 66, 69
Warta Gorzów Wielkopolski 1-1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 4 sierpnia, 17:00 (600)
Łukasz Żeliszewski 70 - Jakub Okuszko 54
na stadionie OSiR; Warta gospodarzem
Piast Żmigród 1-1 MKS Kluczbork 4 sierpnia, 17:00 (425)
Szymon Rusiecki 86 - Paweł Gierak 33
Agroplon Głuszyna 0-2 Gwarek Tarnowskie Góry 4 sierpnia, 14:00 (134)
Adam Dzido 17, Dawid Jarka 79 (k)
w Namysłowie
Ruch Radzionków 4-3 Miedź II Legnica 4 sierpnia, 17:00 (480)
Robert Wojsyk 28, 41, 69, Paweł Zieliński 31 (s) - Mateusz Zatwarnicki 50, 79, Patryk Makuch 74
w Orzechu
Górnik Polkowice 2-1 Zagłębie II Lubin 4 sierpnia, 18:00
Piotr Azikiewicz 32 (k), Kacper Osiadły 85 - Saša Balić 49 (k)
Lechia Dzierżoniów 1-2 Stal Brzeg 4 sierpnia, 17:00 (200)
Bartosz Tomkiewicz 6 - Piotr Stępień 68, 69
Ruch Zdzieszowice 2-2 Ślęza Wrocław 3 sierpnia, 17:00 (200)
Daniel Nowak 67, Łukasz Damrat 74 - Szymon Lewkot 45, Kornel Traczyk 55

Kolejka 2 - 11-12 sierpnia

Górnik II Zabrze 1-4 Ślęza Wrocław 11 sierpnia, 17:00 (100)
Marcin Urynowicz 11 - Filip Olejniczak 38, Maciej Matusik 45 (k), Mateusz Stempin 80, 86
na stadionie MOSiR-u Sparta
Stal Brzeg 1-2 Ruch Zdzieszowice 11 sierpnia, 17:00 (600)
Tomasz Gajda 67 - Dawid Czapliński 12, Michał Bachor 28
Zagłębie II Lubin 4-2 Lechia Dzierżoniów 12 sierpnia, 12:00 (70)
Dawid Pakulski 11, 44, Kacper Chodyna 12, Marcin Gołębiowski 90 - Grzegorz Borowy 17, Marcin Buryło 70 (k)
na bocznym boisku nr 4
Miedź II Legnica 1-0 Górnik Polkowice 11 sierpnia, 17:00
Mateusz Zatwarnicki 76
Gwarek Tarnowskie Góry 1-1 Ruch Radzionków 11 sierpnia, 17:00 (950)
Michał Chrabąszcz 1 - Robert Wojsyk 90
MKS Kluczbork 1-1 Agroplon Głuszyna 11 sierpnia, 19:00 (900)
Piotr Makowski 30 - Bartosz Sobczyński 61
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1-2 Piast Żmigród 11 sierpnia, 17:00
Myrosław Taranenko 68 - Mateusz Jaros 49, 53 (k)
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-0 Warta Gorzów Wielkopolski 11 sierpnia, 17:00
Rafał Adamek 41
Rekord Bielsko-Biała 0-0 Foto-Higiena Gać 11 sierpnia, 17:00 (150)

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Foto-Higiena Gać 2-3 Górnik II Zabrze 18 sierpnia, 17:00 (250)
Mateusz Kulanek 40 (s), Dominik Wejerowski 63 (k) - Marcin Urynowicz 22, 38 (k), Przemysław Wiśniewski 55
Warta Gorzów Wielkopolski 3-2 Rekord Bielsko-Biała 18 sierpnia, 12:00 (150)
Dominik Zakrzewski 21, Mateusz Duchowski 22, Paweł Posmyk 62 - Marcin Wróbel 8, Mateusz Madzia 35
na stadionie OSiR
Piast Żmigród 0-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 18 sierpnia, 17:00 (450)
Agroplon Głuszyna 3-0 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 18 sierpnia, 17:00 (120)
Damian Czech 41, Bartosz Zychowicz 48, Michael Zuzel 81
w Namysłowie
Ruch Radzionków 2-1 MKS Kluczbork 18 sierpnia, 17:00 (500)
Patryk Wnuk 78, Michał Staszowski 86 - Kamil Nitkiewicz 90
w Orzechu
Górnik Polkowice 5-3 Gwarek Tarnowskie Góry 18 sierpnia, 18:00 (100)
Kornel Ciupka 15, 35, 43, Maciej Bancewicz 24 (k), Mariusz Szuszkiewicz 28 - Sławomir Pach 4 (k), Przemysław Oziębała 57, Kamil Cholerzyński 61
Lechia Dzierżoniów 1-2 Miedź II Legnica 18 sierpnia, 17:00 (90)
Marcin Buryło 79 (k) - Mariusz Idzik 30, 56
Ruch Zdzieszowice 0-2 Zagłębie II Lubin 18 sierpnia, 17:00
Olaf Nowak 37, Eryk Sobków 86 (k)
Ślęza Wrocław 3-1 Stal Brzeg 18 sierpnia, 17:00 (200)
Kornel Traczyk 55, Mateusz Kluzek 70, Jakub Jakóbczyk 80 - Piotr Stępień 21
na Stadionie Sportowym Oławka

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Górnik II Zabrze 1-3 Stal Brzeg 25 sierpnia, 17:00
Kamil Surowiec 65 - Michał Kuriata 40, Damian Celuch 83, 90 (k)
na stadionie MOSiR-u Sparta
Zagłębie II Lubin 1-0 Ślęza Wrocław 25 sierpnia, 12:00 (100)
Jakub Ryś 88
na bocznym boisku nr 4
Miedź II Legnica 3-3 Ruch Zdzieszowice 25 sierpnia, 15:00
Daniel Nowak 36 (s), Lucjan Zieliński 52, Marcin Garuch 60 - Denis Sotor 15, Dariusz Zapotoczny 73, 77
w Kompleksie boisk przy ul. Sportowców
Gwarek Tarnowskie Góry 1-1 Lechia Dzierżoniów 25 sierpnia, 17:00 (300)
Przemysław Oziębała 16 - Damian Szydziak 61
MKS Kluczbork 0-1 Górnik Polkowice 25 sierpnia, 19:00 (300)
Marek Opałacz 23
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2-1 Ruch Radzionków 25 sierpnia, 17:00
Michał Pakuła 2, Sebastian Jarosz 57 - Daniel Sroka 62
Pniówek Pawłowice Śląskie 5-0 Agroplon Głuszyna 25 sierpnia, 17:00
Dawid Morcinek 5, Rafał Adamek 33, 88, Michał Prusek 38, Marcin Sobczak 82
Rekord Bielsko-Biała 1-1 Piast Żmigród 25 sierpnia, 17:00 (100)
Marcin Kozina 55 - Mikołaj Juchacz 85
Foto-Higiena Gać 2-1 Warta Gorzów Wielkopolski 25 sierpnia, 17:00 (250)
Dominik Wejerowski 63 (k), 86 - Paweł Posmyk 75
w Oławie

Kolejka 5 - 29 sierpnia

Warta Gorzów Wielkopolski 1-3 Górnik II Zabrze 29 sierpnia, 17:00
Paweł Posmyk 52 - Konrad Zaradny 14, Patryk Baran 47, Rafał Wolsztyński 68 (k)
Piast Żmigród 2-1 Foto-Higiena Gać 29 sierpnia, 17:00 (500)
Mateusz Fedyna 74, Mikołaj Juchacz 85 - Michał Gałaszewski 90
Agroplon Głuszyna 0-0 Rekord Bielsko-Biała 29 sierpnia, 17:00
w Namysłowie
Ruch Radzionków 0-3 Pniówek Pawłowice Śląskie 29 sierpnia, 17:00 (460)
Michał Prusek 11, Wojciech Caniboł 36, Mateusz Szatkowski 87
w Orzechu
Górnik Polkowice 5-1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 29 sierpnia, 18:00
Kornel Ciupka 11, Mariusz Szuszkiewicz 26, 78, Marek Opałacz 30, Dawid Świdwa 80 - Łukasz Maliszewski 56 (k)
Lechia Dzierżoniów 0-1 MKS Kluczbork 29 sierpnia, 17:00 (170)
Tomasz Dyr 90
Ruch Zdzieszowice 0-1 Gwarek Tarnowskie Góry 29 sierpnia, 17:00 (200)
Adam Dzido 60
Ślęza Wrocław 4-2 Miedź II Legnica 29 sierpnia, 17:00 (150)
Mateusz Kluzek 22, Mateusz Stempin 67, Jakub Jakóbczyk 82, 89 - Marcin Garuch 47, Patryk Makuch 65
na Stadionie Sportowym Oławka
Stal Brzeg 3-4 Zagłębie II Lubin 29 sierpnia, 17:00 (420)
Dawid Pożarycki 11, Damian Celuch 51, Marcin Nowacki 73 - Karol Żmijewski 13, Adam Borkowski 75, 80, Olaf Nowak 83

Kolejka 6 - 1-2 września

Górnik II Zabrze 2-2 Zagłębie II Lubin 1 września, 17:00
Marcin Urynowicz 5, Mateusz Cybulski 82 - Łukasz Moneta 35, Olaf Nowak 47
na stadionie MOSiR-u Sparta
Miedź II Legnica 5-0 Stal Brzeg 1 września, 15:00 (26)
Patryk Makuch 45, 46, Michał Pojasek 56, Marcin Garuch 68, Przemysław Porębski 76
w Parku Miejskim
Gwarek Tarnowskie Góry 1-0 Ślęza Wrocław 1 września, 17:00 (250)
Sławomir Pach 77 (k)
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1-4 Lechia Dzierżoniów 1 września, 17:00 (230)
Michał Chyrek 3 - Damian Korkuś 49, Marcin Buryło 58 (k), Damian Szydziak 60, Michał Orzechowski 85
Pniówek Pawłowice Śląskie 0-2 Górnik Polkowice 1 września, 17:00
Mariusz Szuszkiewicz 19, Dawid Świdwa 88
Rekord Bielsko-Biała 5-2 Ruch Radzionków 1 września, 16:00 (275)
Damian Hilbrycht 1, 48, 58, Mateusz Gleń 15, Szymon Szymański 18 - Daniel Sroka 2, Robert Wojsyk 13
na Stadionie Miejskim
Foto-Higiena Gać 3-3 Agroplon Głuszyna 1 września, 17:00 (250)
Dominik Wejerowski 19 (k), Szymon Krocz 35, Janusz Gancarczyk 82 - Damian Sobczak 50, 90, Radosław Mikulski 52 (k)
Warta Gorzów Wielkopolski 2-2 Piast Żmigród 1 września, 15:00
Damian Szałas 41, Paweł Posmyk 61 - Mikołaj Juchacz 44, Mateusz Jaros 75 (k)
Ruch Zdzieszowice 1-0 MKS Kluczbork 1 września, 17:00 (200)
Denis Sotor 27

Kolejka 7 - 8-9 września

Piast Żmigród 1-4 Górnik II Zabrze 8 września, 17:00
Oskar Trzepacz 38 - Dariusz Pawłowski 52, 68, Michał Koj 59, 82
Agroplon Głuszyna 1-0 Warta Gorzów Wielkopolski 8 września, 13:00
Bartosz Sobczyński 43
w Namysłowie
Ruch Radzionków 1-2 Foto-Higiena Gać 8 września, 17:00 (380)
Robert Wojsyk 90 - Szymon Krocz 37, Jehor Tarnow 86
w Orzechu
Górnik Polkowice 4-1 Rekord Bielsko-Biała 8 września, 17:00
Mateusz Magdziak 10, Piotr Azikiewicz 29, Kamil Wacławczyk 45, Michał Bednarski 90 - Damian Hilbrycht 19
Lechia Dzierżoniów 1-4 Pniówek Pawłowice Śląskie 8 września, 17:00 (140)
Damian Szydziak 57 - Dawid Morcinek 17, Rafał Adamek 45, 90 (k), Wojciech Caniboł 89
Ruch Zdzieszowice 3-2 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 9 września, 17:00
Konrad Kostrzycki 3, Dariusz Zapotoczny 12, Daniel Nowak 82 - Jędrzej Drame 63, Michał Chyrek 81
Ślęza Wrocław 1-1 MKS Kluczbork 9 września, 17:00 (300)
Mateusz Kluzek 2 - Adam Orłowicz 66
na Stadionie Sportowym Oławka
Stal Brzeg 2-3 Gwarek Tarnowskie Góry 7 września, 17:30 (450)
Damian Celuch 11, 84 - Bartłomiej Cymerys 70, Przemysław Oziębała 85, 90
Zagłębie II Lubin 2-2 Miedź II Legnica 8 września, 12:00
Kamil Piątkowski 42, Olaf Nowak 45 - Przemysław Porębski 10, Michał Pojasek 88
na bocznym boisku nr 4

Kolejka 8 - 15-16 września

Górnik II Zabrze 2-2 Miedź II Legnica 16 września, 17:00
Kacper Michalski 55, Krzysztof Kubica 86 - Lucjan Zieliński 43, Patryk Makuch 79
na stadionie MOSiR-u Sparta
Gwarek Tarnowskie Góry 1-3 Zagłębie II Lubin 15 września, 17:00 (400)
Kamil Cholerzyński 56 - Łukasz Moneta 34, Eryk Sobków 83 (k), Mateusz Matras 90
MKS Kluczbork 3-0 Stal Brzeg 14 września, 18:00 (500)
(wo)
Kamil Nitkiewicz 61 (k)
na boisku 1-0 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik - Łukasz Żegleń
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1-4 Ślęza Wrocław 15 września, 17:00 (150)
Sebastian Jarosz 49 - Maciej Matusik 1, Mateusz Stempin 19, Mateusz Kluzek 37, Jakub Bohdanowicz 66
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-1 Ruch Zdzieszowice 15 września, 17:00
Mateusz Szatkowski 20 - Paweł Kubiak 6
Rekord Bielsko-Biała 6-1 Lechia Dzierżoniów 16 września, 14:00 (90)
Szymon Szymański 26 (k), Damian Hilbrycht 34, 62, Marek Sobik 45, Mateusz Gleń 51, Seweryn Caputa 69 - Marcin Buryło 7 (k)
Foto-Higiena Gać 0-4 Górnik Polkowice 15 września, 17:00 (350)
Mariusz Szuszkiewicz 8, 27, Kornel Ciupka 70, Dominik Radziemski 86
Warta Gorzów Wielkopolski 0-0 Ruch Radzionków 15 września, 15:00
Piast Żmigród 5-1 Agroplon Głuszyna 15 września, 17:00
Filip Kendzia 15, Paweł Kohut 20, Szymon Rusiecki 31, 52, Mikołaj Juchacz 46 - Kamil Lewandowski 90

Kolejka 9 - 22-23 września

Agroplon Głuszyna 3-0 Górnik II Zabrze 23 września, 16:00
Élton 46, Damian Czech 72, Daniel Tistek 78
w Namysłowie
Ruch Radzionków 4-2 Piast Żmigród 22 września, 16:00 (350)
Mateusz Hermasz 14, Robert Wojsyk 68, Dawid Krzemień 69, 86 - Eryk Moryson 45, Szymon Sołtyński 66
w Orzechu
Górnik Polkowice 3-1 Warta Gorzów Wielkopolski 22 września, 17:00
Mariusz Szuszkiewicz 27, 40, Maciej Bancewicz 86 - Paweł Posmyk 90
Lechia Dzierżoniów 3-1 Foto-Higiena Gać 22 września, 16:00 (100)
Paweł Słonecki 10, 49, Michał Orzechowski 18 - Michał Gałaszewski 71
Ruch Zdzieszowice 4-0 Rekord Bielsko-Biała 22 września, 16:00
Michał Sypek 7, 60, Dariusz Zapotoczny 23, 81
Ślęza Wrocław 3-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 23 września, 16:00 (100)
Jakub Bohdanowicz 36, Mateusz Stempin 37, Maciej Matusik 48
na Stadionie Sportowym Oławka
Stal Brzeg 4-0 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 22 września, 16:00 (450)
Tomasz Gajda 50, 52, 80, Mateusz Cieślik 59
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 0-3; w późniejszym terminie przywrócono wynik z boiska
Zagłębie II Lubin 6-0 MKS Kluczbork 22 września, 14:00 (100)
Olaf Nowak 41, 52, Łukasz Moneta 76, 90, Paweł Żyra 78, Eryk Sobków 83
na bocznym boisku nr 4
Miedź II Legnica 0-1 Gwarek Tarnowskie Góry 22 września, 15:10 (100)
Patryk Timochina 26
w Parku Miejskim / mecz pierwotnie zaplanowany na 15:00 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem

Kolejka 10 - 29-30 września

Górnik II Zabrze 0-3 Gwarek Tarnowskie Góry 30 września, 16:00 (250)
Remigiusz Curyło 21, Dawid Jarka 26, Mateusz Śliwa 39
na stadionie MOSiR-u Sparta
MKS Kluczbork 1-2 Miedź II Legnica 30 września, 16:00 (400)
Kamil Nitkiewicz 88 (k) - Fabian Piasecki 28, 75 (k)
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1-0 Zagłębie II Lubin 29 września, 16:00 (200)
Sebastian Jarosz 7
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-1 Stal Brzeg 29 września, 16:00 (120)
Karol Goik 22 - Marcin Nowacki 64
Rekord Bielsko-Biała 1-1 Ślęza Wrocław 29 września, 16:00 (100)
Dawid Ogrocki 78 - Mateusz Kluzek 8 (k)
Foto-Higiena Gać 2-1 Ruch Zdzieszowice 29 września, 16:00 (350)
Janusz Gancarczyk 34, Dominik Wejerowski 65 - Denis Sotor 89 (k)
Warta Gorzów Wielkopolski 0-0 Lechia Dzierżoniów 29 września, 14:00 (120)
Piast Żmigród 3-2 Górnik Polkowice 29 września, 16:00
Mikołaj Juchacz 42, Filip Kendzia 52, Piotr Niewieściuk 61 - Mariusz Szuszkiewicz 16, Dominik Radziemski 75
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Michał Koźlik
Agroplon Głuszyna 0-2 Ruch Radzionków 29 września, 16:00
Dawid Krzemień 65 (k), Mateusz Hermasz 90
w Namysłowie

Kolejka 11 - 6-7 października

Górnik Polkowice 2-1 Agroplon Głuszyna 6 października, 16:00
Maciej Bancewicz 22 (k), Michał Bednarski 76 - Damian Czech 61
Lechia Dzierżoniów 1-2 Piast Żmigród 6 października, 16:00 (115)
Grzegorz Borowy 33 - Mateusz Jaros 62 (k), Eryk Moryson 64
Ruch Zdzieszowice 2-0 Warta Gorzów Wielkopolski 6 października, 16:00
Dawid Czapliński 30, Marcin Niemczyk 71
Ślęza Wrocław 1-0 Foto-Higiena Gać 5 października, 16:00 (150)
Szymon Lewkot 35
na Stadionie Sportowym Oławka
Stal Brzeg 2-3 Rekord Bielsko-Biała 6 października, 16:00 (200)
Damian Celuch 22, Ihor Nahornyj 73 - Dawid Ogrocki 16, Damian Hilbrycht 51, Marek Sobik 90
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Amin Stitou
Zagłębie II Lubin 2-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 6 października, 13:00
Damian Oko 41, Eryk Sobków 56 - Tomasz Musioł 58
na bocznym boisku nr 4
Miedź II Legnica 3-1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 6 października, 16:00
Mateusz Miazga 65, Lucjan Zieliński 86, Rafał Adamski 90 - Łukasz Maliszewski 40 (k)
w Parku Miejskim
Gwarek Tarnowskie Góry 1-2 MKS Kluczbork 6 października, 16:00 (350)
Mateusz Śliwa 21 - Tomasz Dyr 30, Piotr Makowski 45
Górnik II Zabrze 3-1 Ruch Radzionków 6 października, 16:00 (216)
Rafał Wolsztyński 6, Konrad Nowak 16, Łukasz Wolsztyński 90 - Mateusz Hermasz 28
na stadionie MOSiR-u Sparta

Kolejka 12 - 20-21 października

Górnik II Zabrze 1-1 MKS Kluczbork 20 października, 14:00 (100)
Krzysztof Kiklaisz 63 - Kamil Nitkiewicz 90 (k)
na stadionie MOSiR-u Sparta
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1-0 Gwarek Tarnowskie Góry 20 października, 14:00 (200)
Sebastian Jarosz 58
Pniówek Pawłowice Śląskie 0-0 Miedź II Legnica 20 października, 14:00
Rekord Bielsko-Biała 1-0 Zagłębie II Lubin 20 października, 14:00 (100)
Marcin Wróbel 53
Foto-Higiena Gać 2-1 Stal Brzeg 20 października, 14:00 (400)
Dominik Wejerowski 6 (k), Michał Gałaszewski 87 - Damian Celuch 77 (k)
Warta Gorzów Wielkopolski 2-3 Ślęza Wrocław 20 października, 13:00 (100)
Dominik Siwiński 33, Damian Szałas 45 - Dawid Molski 38, Maciej Tomaszewski 75, Jakub Bohdanowicz 85
Piast Żmigród 1-0 Ruch Zdzieszowice 20 października, 14:00 (300)
Szymon Rusiecki 22
Agroplon Głuszyna 2-4 Lechia Dzierżoniów 20 października, 14:00 (100)
Élton 40, Marcel Surowiak 55 - Damian Szydziak 15, 23, Michał Orzechowski 21, Bartosz Tomkiewicz 78
w Namysłowie
Ruch Radzionków 1-1 Górnik Polkowice 20 października, 13:00 (400)
Andrzej Piecuch 83 (k) - Maciej Bancewicz 26
w Orzechu

Kolejka 13 - 27-28 października

Górnik Polkowice 3-1 Górnik II Zabrze 28 października, 14:00
Kornel Ciupka 8, 42, Mariusz Szuszkiewicz 64 - Karol Fryzowicz 48 (s)
Lechia Dzierżoniów 1-3 Ruch Radzionków 27 października, 14:00 (100)
Marcin Buryło 76 - Robert Wojsyk 53, 86, Damian Sadowski 90
Ruch Zdzieszowice 3-2 Agroplon Głuszyna 27 października, 14:00
Dawid Czapliński 4, Arkadiusz Kozłowski 73, Paweł Kubiak 90 - Mateusz Pałach 31, Radosław Mikulski 59 (k)
Ślęza Wrocław 3-1 Piast Żmigród 28 października, 14:00 (150)
Dawid Molski 10, Mateusz Kluzek 83, Jakub Jakóbczyk 90 - Eryk Moryson 3
na Stadionie Sportowym Oławka
Stal Brzeg 1-0 Warta Gorzów Wielkopolski 27 października, 14:00 (250)
Damian Celuch 80
Zagłębie II Lubin 1-0 Foto-Higiena Gać 27 października, 14:00
Łukasz Janoszka 7
na bocznym boisku nr 4
Miedź II Legnica 0-2 Rekord Bielsko-Biała 27 października, 15:00
Dariusz Rucki 50, Szymon Szymański 90
w Parku Miejskim
Gwarek Tarnowskie Góry 1-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 27 października, 14:00 (180)
Sławomir Pach 85
MKS Kluczbork 3-0 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 27 października, 16:00 (400)
Dominik Lewandowski 2, 5, Dastin Knopik 88

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Górnik II Zabrze 3-2 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 3 listopada, 13:00 (63)
Marcin Urynowicz 26, 62, Filip Żagiel 51 - Patryk Nidecki 14, Jędrzej Drame 45
na stadionie MOSiR-u Sparta
Pniówek Pawłowice Śląskie 2-0 MKS Kluczbork 3 listopada, 13:00 (150)
Karol Goik 39, Jacek Wuwer 61
Rekord Bielsko-Biała 0-0 Gwarek Tarnowskie Góry 3 listopada, 13:00 (100)
Foto-Higiena Gać 1-3 Miedź II Legnica 3 listopada, 13:00 (150)
Dominik Wejerowski 13 - Mateusz Szczepaniak 17, Lucjan Zieliński 74, Marcin Garuch 85
Warta Gorzów Wielkopolski 0-4 Zagłębie II Lubin 3 listopada, 13:00 (150)
Jakub Tosik 30, Olaf Nowak 46, Łukasz Moneta 48, Eryk Sobków 68
Piast Żmigród 0-3 Stal Brzeg 3 listopada, 13:00 (400)
Damian Celuch 65, 78, 86
Agroplon Głuszyna 0-0 Ślęza Wrocław 3 listopada, 13:00 (80)
w Namysłowie
Ruch Radzionków 1-0 Ruch Zdzieszowice 3 listopada, 13:00 (360)
Tomasz Harmata 27
w Orzechu
Górnik Polkowice 3-1 Lechia Dzierżoniów 3 listopada, 16:00 (100)
Mariusz Szuszkiewicz 25, Maciej Bancewicz 84, Michał Bednarski 90 - Michał Orzechowski 42

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Lechia Dzierżoniów 0-4 Górnik II Zabrze 10 listopada, 13:00 (76)
Rafał Wolsztyński 4, Marcin Urynowicz 10, 17, Adam Ryczkowski 26
Ruch Zdzieszowice 0-4 Górnik Polkowice 10 listopada, 13:00
Dominik Radziemski 9, Maciej Bancewicz 40, Marek Opałacz 45, Mariusz Szuszkiewicz 66
Ślęza Wrocław 3-0 Ruch Radzionków 10 listopada, 13:00 (100)
Dawid Molski 32, Filip Olejniczak 67, Jakub Jakóbczyk 79
na Stadionie Sportowym Oławka
Stal Brzeg 2-0 Agroplon Głuszyna 10 listopada, 13:00 (500)
Łukasz Żegleń 63, Piotr Stępień 65
Zagłębie II Lubin 2-0 Piast Żmigród 10 listopada, 13:00
Olaf Nowak 1, Marcin Gołębiowski 90
na bocznym boisku nr 4
Miedź II Legnica 1-2 Warta Gorzów Wielkopolski 10 listopada, 15:00
Marcin Garuch 20 - Dominik Zakrzewski 54, Mateusz Duchowski 65
w Parku Miejskim
Gwarek Tarnowskie Góry 2-1 Foto-Higiena Gać 10 listopada, 13:00 (300)
Sławomir Pach 49 (k), Dawid Jarka 90 - Marek Gancarczyk 78
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 0-4 Pniówek Pawłowice Śląskie 10 listopada, 13:00 (150)
Patryk Nidecki 51 (s), Mateusz Wrana 56, 61, Rafał Adamek 87
Rekord Bielsko-Biała 1-1 MKS Kluczbork 10 listopada, 13:00 (20)
Damian Hilbrycht 2 - Aleksander Jelonek 45

Kolejka 16 - 17-18 listopada

Górnik II Zabrze 1-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 17 listopada, 11:00
Konrad Nowak 3 - Dawid Morcinek 33
na stadionie MOSiR-u Sparta
Rekord Bielsko-Biała 4-1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 17 listopada, 13:00 (100)
Marcin Czaicki 11, Marcin Wróbel 73, Dawid Ogrocki 83, 88 - Michał Chyrek 58
Foto-Higiena Gać 3-0 MKS Kluczbork 17 listopada, 13:00 (180)
Marek Gancarczyk 5, 39, 87
Warta Gorzów Wielkopolski 1-0 Gwarek Tarnowskie Góry 17 listopada, 13:00 (100)
Dominik Zakrzewski 45
Piast Żmigród 1-0 Miedź II Legnica 17 listopada, 13:00 (250)
Szymon Sołtyński 53
Agroplon Głuszyna 1-4 Zagłębie II Lubin 17 listopada, 13:00
Élton 84 - Eryk Sobków 51, Łukasz Moneta 60, Marcin Gołębiowski 90, Olaf Nowak 90
w Namysłowie
Ruch Radzionków 1-1 Stal Brzeg 17 listopada, 13:00 (300)
Robert Wojsyk 45 - Michał Maj 18
w Orzechu
Górnik Polkowice 2-1 Ślęza Wrocław 17 listopada, 16:00 (150)
Mariusz Szuszkiewicz 27, Krzysztof Staśkiewicz 90 - Jakub Jakóbczyk 83
Lechia Dzierżoniów 1-2 Ruch Zdzieszowice 17 listopada, 13:00 (63)
Grzegorz Borowy 50 - Michał Orzechowski 20 (s), Denis Sotor 57 (k)

Kolejka 17 - 24-25 listopada

Ruch Zdzieszowice 0-3 Górnik II Zabrze 24 listopada, 13:00
Rafał Wolsztyński 18 (k), 27, 29
Ślęza Wrocław 2-1 Lechia Dzierżoniów 24 listopada, 13:00 (100)
Hubert Muszyński 74, Filip Olejniczak 86 - Marcin Buryło 39 (k)
na Stadionie Sportowym Oławka
Stal Brzeg 0-1 Górnik Polkowice 24 listopada, 13:00 (350)
Dawid Pożarycki 88 (s)
Zagłębie II Lubin 3-0 Ruch Radzionków 24 listopada, 13:00 (100)
Łukasz Moneta 21, Paweł Żyra 63, Eryk Sobków 73 (k)
na bocznym boisku nr 4
Miedź II Legnica 0-0 Agroplon Głuszyna 24 listopada, 13:00
w Parku Miejskim / żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Paweł Kuleszka
Gwarek Tarnowskie Góry 1-0 Piast Żmigród 24 listopada, 13:00 (250)
Michał Chrabąszcz 86
MKS Kluczbork 0-1 Warta Gorzów Wielkopolski 13 października, 18:00 (400)
Łukasz Żeliszewski 37
w pierwotnym terminie (24 listopada, 17:00) odwołany / w 85. minucie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany rezerwowy zawodnik gości - Paweł Posmyk
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1-1 Foto-Higiena Gać 24 listopada, 13:00 (120)
Rafał Świtaj 52 (k) - Łukasz Staroń 38
Pniówek Pawłowice Śląskie 3-1 Rekord Bielsko-Biała 24 listopada, 13:00
Kamil Glenc 8, Rafał Adamek 42, Dawid Morcinek 76 - Damian Hilbrycht 45

Kolejka 18 - 9-10 marca

Górnik II Zabrze 2-2 Rekord Bielsko-Biała 9 marca, 15:00 (100)
Kamil Surowiec 20, Ishmael Baidoo 29 - Szymon Szymański 65 (k), Marcin Kozina 90
na stadionie MOSiR-u Sparta
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-1 Foto-Higiena Gać 9 marca, 15:00 (150)
Mateusz Szatkowski 88 - Dominik Wejerowski 46 (k)
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1-0 Warta Gorzów Wielkopolski 9 marca, 15:00 (999)
Myrosław Taranenko 25
MKS Kluczbork 1-1 Piast Żmigród 9 marca, 17:00 (350)
Maciej Węglarz 28 - Wojciech Bzdęga 89
Gwarek Tarnowskie Góry 5-2 Agroplon Głuszyna 9 marca, 15:00 (200)
Dawid Jarka 31, 50, 71, Konrad Pipia 35, Przemysław Oziębała 55 - Kacper Kamiński 78, Joshua Balogun Kayode 89
Miedź II Legnica 0-0 Ruch Radzionków 9 marca, 15:00 (150)
w Parku Miejskim
Zagłębie II Lubin 6-3 Górnik Polkowice 10 marca, 12:00 (300)
Adam Borkowski 2, 24, Patryk Mucha 34, Eryk Sobków 44, 48 (k), 86 - Maciej Bancewicz 22, Michał Bednarski 72, Mariusz Szuszkiewicz 75
na bocznym boisku nr 4
Stal Brzeg 2-0 Lechia Dzierżoniów 9 marca, 15:00 (350)
Tomasz Gajda 13, Łukasz Żegleń 20
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Damian Korkuś
Ślęza Wrocław 0-1 Ruch Zdzieszowice 9 marca, 13:00 (150)
Konrad Kostrzycki 12 (k)
na Stadionie Sportowym Oławka

Kolejka 19 - 16-17 marca

Ślęza Wrocław 0-1 Górnik II Zabrze 16 marca, 11:00 (100)
Maciej Ambrosiewicz 25
na Stadionie Sportowym Oławka
Ruch Zdzieszowice 3-1 Stal Brzeg 16 marca, 15:00 (140)
Dariusz Zapotoczny 38, 53, Dawid Czapliński 46 - Mateusz Cieślik 40
Lechia Dzierżoniów 0-0 Zagłębie II Lubin 16 marca, 15:00 (200)
Górnik Polkowice 2-1 Miedź II Legnica 17 marca, 13:00 (200)
Marek Opałacz 8, Mariusz Szuszkiewicz 34 - Karol Gardzielewicz 65
Ruch Radzionków 0-1 Gwarek Tarnowskie Góry 16 kwietnia, 18:00 (800)
Sławomir Pach 3 (k)
w pierwotnym terminie (16 marca, 15:00) odwołany
Agroplon Głuszyna 0-0 MKS Kluczbork 16 marca, 15:00 (160)
w Namysłowie
Piast Żmigród 0-3 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 17 marca, 15:00 (500)
Michał Pakuła 11, Michał Przybyła 50, 83
Warta Gorzów Wielkopolski 1-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 16 marca, 14:00 (100)
Adrian Bielawski 21 - Wiktor Witt 82 (s)
Foto-Higiena Gać 2-0 Rekord Bielsko-Biała 16 marca, 15:00 (200)
Paweł Bujakiewicz 4, Michał Gałaszewski 14

Kolejka 20 - 23-24 marca

Górnik II Zabrze 0-1 Foto-Higiena Gać 23 marca, 16:00 (150)
Dominik Wejerowski 22
na stadionie MOSiR-u Sparta
Rekord Bielsko-Biała 2-1 Warta Gorzów Wielkopolski 23 marca, 13:00 (100)
Marcin Wróbel 44, 90 - Adrian Bielawski 55
Pniówek Pawłowice Śląskie 2-1 Piast Żmigród 23 marca, 16:00 (100)
Dawid Morcinek 41, Krzysztof Bodziony 90 - Grzegorz Mazurek 62
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 4-2 Agroplon Głuszyna 23 marca, 16:00 (300)
Sebastian Jarosz 58, Jakub Okuszko 86, Rafał Świtaj 90, Łukasz Zakrzewski 90 - Radosław Mikulski 31, Mateusz Pałach 59
MKS Kluczbork 2-0 Ruch Radzionków 23 marca, 17:00 (400)
Marcin Jantos 78, Bartosz Szepeta 83 (k)
Gwarek Tarnowskie Góry 3-3 Górnik Polkowice 23 marca, 16:00 (450)
Sławomir Pach 17 (k), Dawid Jarka 38, Jakub Dyląg 51 - Mariusz Szuszkiewicz 8, Michał Bednarski 64 (k), Piotr Azikiewicz 90 (k)
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Mateusz Rosół / po meczu czerwoną kartką został ukarany zawodnik gospodarzy - Kamil Cholerzyński
Miedź II Legnica 3-1 Lechia Dzierżoniów 24 marca, 16:00 (150)
Rafał Adamski 8, Mateusz Zatwarnicki 71, Josiah Chukwudi 90 - Szymon Kuśnierz 7
w Parku Miejskim
Zagłębie II Lubin 1-1 Ruch Zdzieszowice 23 marca, 13:00 (150)
Daniel Dziwniel 59 - Łukasz Damrat 26
na bocznym boisku nr 4
Stal Brzeg 1-1 Ślęza Wrocław 23 marca, 16:00 (500)
Mateusz Cieślik 26 - Filip Olejniczak 33

Kolejka 21 - 30-31 marca

Stal Brzeg 1-3 Górnik II Zabrze 30 marca, 16:00 (400)
Mateusz Cieślik 65 - Konrad Zaradny 49, 56, Daniel Liszka 54
Ślęza Wrocław 1-0 Zagłębie II Lubin 30 marca, 14:00 (150)
Szymon Lewkot 1
na Stadionie Sportowym Oławka
Ruch Zdzieszowice 2-3 Miedź II Legnica 30 marca, 16:00 (200)
Jakub Czajkowski 10, Michał Sypek 83 - Patryk Makuch 1, 73, Tomasz Żyliński 16
Lechia Dzierżoniów 3-3 Gwarek Tarnowskie Góry 30 marca, 16:00 (150)
Oskar Trzepacz 36, 64, Oskar Majbroda 65 - Adam Dzido 12, Dawid Jarka 45, Przemysław Oziębała 47
Górnik Polkowice 0-1 MKS Kluczbork 30 marca, 16:00 (250)
Dominik Lewandowski 27
Ruch Radzionków 2-0 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 30 marca, 16:00 (900)
Dawid Krzemień 64, 85
Agroplon Głuszyna 0-2 Pniówek Pawłowice Śląskie 30 marca, 11:00 (100)
Damian Zajączkowski 31, Krzysztof Bodziony 47 (k)
w Namysłowie
Piast Żmigród 0-1 Rekord Bielsko-Biała 30 marca, 16:00 (202)
Mateusz Gleń 90
Warta Gorzów Wielkopolski 0-2 Foto-Higiena Gać 30 marca, 14:00 (200)
Dominik Wejerowski 56 (k), Jehor Tarnow 88

Kolejka 22 - 6-7 kwietnia

Górnik II Zabrze 1-1 Warta Gorzów Wielkopolski 7 kwietnia, 14:00 (100)
Kamil Zapolnik 49 (k) - Damian Szałas 45 (k)
na stadionie MOSiR-u Sparta
Foto-Higiena Gać 2-2 Piast Żmigród 6 kwietnia, 16:00 (200)
Michał Gałaszewski 3, Paweł Bujakiewicz 18 - Michał Koźlik 39, Grzegorz Mazurek 90
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Radosław Krzyśków
Rekord Bielsko-Biała 4-1 Agroplon Głuszyna 6 kwietnia, 15:00 (100)
Marcin Kozina 22, 42, 54, Marek Sobik 64 - Marcel Surowiak 20 (k)
Pniówek Pawłowice Śląskie 0-1 Ruch Radzionków 6 kwietnia, 16:00 (120)
Kevin Rocki 90
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 0-3 Górnik Polkowice 7 kwietnia, 16:00 (500)
Maciej Bancewicz 31, Michał Bednarski 38 (k), Mateusz Magdziak 45
MKS Kluczbork 1-0 Lechia Dzierżoniów 6 kwietnia, 17:00 (400)
Norbert Jaszczak 88
Gwarek Tarnowskie Góry 2-0 Ruch Zdzieszowice 6 kwietnia, 16:00 (350)
Adam Dzido 7, Sławomir Pach 27 (k)
Miedź II Legnica 2-0 Ślęza Wrocław 6 kwietnia, 15:00 (150)
Przemysław Porębski 48, Rafał Adamski 87
w Parku Miejskim
Zagłębie II Lubin 0-0 Stal Brzeg 6 kwietnia, 13:00 (100)
na bocznym boisku nr 4

Kolejka 23 - 13-14 kwietnia

MKS Kluczbork 0-2 Ruch Zdzieszowice 13 kwietnia, 17:00 (300)
Dariusz Zapotoczny 45, Daniel Nowak 69 (k)
Zagłębie II Lubin 0-2 Górnik II Zabrze 14 kwietnia, 13:00 (80)
Kamil Zapolnik 38, Krzysztof Kiklaisz 44
na bocznym boisku nr 4
Stal Brzeg 1-2 Miedź II Legnica 13 kwietnia, 16:00 (200)
Damian Celuch 65 - Rafał Adamski 7, Patryk Poręba 90
Ślęza Wrocław 2-0 Gwarek Tarnowskie Góry 13 kwietnia, 14:00 (100)
Filip Olejniczak 46, Adrian Repski 90
na Stadionie Sportowym Oławka
Lechia Dzierżoniów 4-1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 13 kwietnia, 16:00 (300)
Oskar Trzepacz 51, Oskar Majbroda 62, Michał Orzechowski 75, Szymon Brzezicki 90 - Sebastian Jarosz 7
Górnik Polkowice 2-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 13 kwietnia, 16:00 (200)
Rafał Karmelita 44, Marek Opałacz 77
Ruch Radzionków 2-2 Rekord Bielsko-Biała 13 kwietnia, 16:00 (407)
Kamil Kopeć 74, Kamil Banaś 90 - Marcin Wróbel 37, 67
Agroplon Głuszyna 2-0 Foto-Higiena Gać 14 kwietnia, 16:00 (250)
Marcel Surowiak 53 (k), 90 (k)
w Namysłowie
Piast Żmigród 2-0 Warta Gorzów Wielkopolski 13 kwietnia, 14:00 (200)
Filip Kendzia 55, Grzegorz Mazurek 67 (k)

Kolejka 24 - 20 kwietnia

Górnik II Zabrze 1-1 Piast Żmigród 20 kwietnia, 16:00 (150)
Dariusz Kamiński 27 - Mikołaj Juchacz 34
na stadionie MOSiR-u Sparta
Warta Gorzów Wielkopolski 1-2 Agroplon Głuszyna 20 kwietnia, 17:30 (200)
Dominik Siwiński 75 (k) - Mateusz Pałach 45, Joshua Balogun Kayode 73
Foto-Higiena Gać 4-1 Ruch Radzionków 20 kwietnia, 16:00 (250)
Marcin Buryło 11, Michał Gałaszewski 47, Dominik Wejerowski 74, Jehor Tarnow 86 - Marcin Trzcionka 28
Rekord Bielsko-Biała 0-2 Górnik Polkowice 20 kwietnia, 12:30 (100)
Mariusz Szuszkiewicz 76, 90
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-1 Lechia Dzierżoniów 20 kwietnia, 16:00 (100)
Mateusz Szatkowski 58 - Damian Korkuś 34
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1-0 Ruch Zdzieszowice 20 kwietnia, 15:00 (300)
Michał Przybyła 79 (k)
MKS Kluczbork 2-4 Ślęza Wrocław 20 kwietnia, 17:00 (500)
Dominik Lewandowski 36, Kamil Nykiel 71 - Mateusz Kluzek 28 (k), Hubert Muszyński 54, Adrian Niewiadomski 87, Filip Olejniczak 90
Gwarek Tarnowskie Góry 1-1 Stal Brzeg 20 kwietnia, 16:00 (350)
Sławomir Pach 7 (k) - Damian Celuch 90
Miedź II Legnica 1-0 Zagłębie II Lubin 20 kwietnia, 11:00 (300)
Tomasz Żyliński 52
w Parku Miejskim

Kolejka 25 - 27-28 kwietnia

Miedź II Legnica 0-1 Górnik II Zabrze 27 kwietnia, 15:00
Jan Szpaderski 26 (s)
w Parku Miejskim
Zagłębie II Lubin 0-0 Gwarek Tarnowskie Góry 27 kwietnia, 13:00 (50)
na bocznym boisku nr 4
Stal Brzeg 1-0 MKS Kluczbork 27 kwietnia, 16:00 (500)
Dawid Pożarycki 84
Ślęza Wrocław 5-2 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 27 kwietnia, 16:00 (150)
Filip Olejniczak 5, Mateusz Kluzek 16, Maciej Tomaszewski 79, Jakub Berkowicz 90, Piotr Kotyla 90 - Łukasz Zakrzewski 27, 60
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Ruch Zdzieszowice 2-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 27 kwietnia, 16:00
Arkadiusz Kozłowski 84, Daniel Nowak 90 (k) - Mateusz Szatkowski 47
Lechia Dzierżoniów 0-1 Rekord Bielsko-Biała 27 kwietnia, 16:00
Mateusz Gleń 26
Górnik Polkowice 3-0 Foto-Higiena Gać 27 kwietnia, 16:00 (200)
Mariusz Szuszkiewicz 15, 51, Karol Fryzowicz 87
Ruch Radzionków 0-4 Warta Gorzów Wielkopolski 27 kwietnia, 16:00
Adrian Bielawski 9, 38 (k), 56, Maciej Kolasa 74
Agroplon Głuszyna 0-2 Piast Żmigród 27 kwietnia, 16:00
Cezary Kępczyński 32, Grzegorz Mazurek 75
w Namysłowie

Kolejka 26 - 1 maja

Górnik II Zabrze 1-1 Agroplon Głuszyna 1 maja, 17:00
Krzysztof Kubica 25 - Kamil Lewandowski 80
na stadionie MOSiR-u Sparta
Piast Żmigród 3-1 Ruch Radzionków 1 maja, 17:00 (300)
Grzegorz Mazurek 50, Mateusz Jaros 55, Szymon Froń 86 - Mateusz Hermasz 84
Warta Gorzów Wielkopolski 0-2 Górnik Polkowice 1 maja, 17:30 (250)
Mariusz Szuszkiewicz 10, Maciej Bancewicz 12
Foto-Higiena Gać 2-3 Lechia Dzierżoniów 1 maja, 11:00 (100)
Dominik Wejerowski 31 (k), Michał Gałaszewski 76 - Michał Orzechowski 34, 90, Oskar Trzepacz 88
Rekord Bielsko-Biała 0-1 Ruch Zdzieszowice 1 maja, 16:00
Paweł Kubiak 65
Pniówek Pawłowice Śląskie 0-1 Ślęza Wrocław 1 maja, 17:00 (100)
Jakub Berkowicz 81
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Sławomir Szary
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 0-3 Stal Brzeg 1 maja, 15:00 (250)
Jakub Horański 61, Damian Celuch 69, Łukasz Chodyga 83
MKS Kluczbork 1-2 Zagłębie II Lubin 1 maja, 17:00 (350)
Michał Szewczyk 71 - Eryk Sobków 51, Jakub Sypek 80
Gwarek Tarnowskie Góry 3-0 Miedź II Legnica 1 maja, 17:00 (230)
Przemysław Mizgała 28, Przemysław Oziębała 86, Patryk Joachim 90

Kolejka 27 - 4-5 maja

Gwarek Tarnowskie Góry 1-2 Górnik II Zabrze 4 maja, 17:00 (450)
Dawid Jarka 90 (k) - Dariusz Kamiński 9, Maciej Ambrosiewicz 86 (k)
Miedź II Legnica 0-1 MKS Kluczbork 4 maja, 15:00
Dominik Lewandowski 59
w Parku Miejskim
Zagłębie II Lubin 3-0 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 5 maja, 13:00
Patryk Szysz 16, 51, Eryk Sobków 39
na bocznym boisku nr 4
Stal Brzeg 5-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 4 maja, 13:00 (300)
Jakub Horański 5, Michał Kuriata 12, Piotr Stępień 64, Damian Celuch 78, 90 (k) - Mateusz Szatkowski 54
Ślęza Wrocław 3-0 Rekord Bielsko-Biała 5 maja, 17:00 (150)
Hubert Muszyński 23, Szymon Lewkot 59, Marcin Wdowiak 84
na Stadionie Sportowym Oławka
Ruch Zdzieszowice 0-0 Foto-Higiena Gać 4 maja, 17:00 (150)
Lechia Dzierżoniów 2-1 Warta Gorzów Wielkopolski 4 maja, 15:00
Ernest Terpiłowski 77, Oskar Trzepacz 87 (k) - Damian Szałas 81
Górnik Polkowice 2-2 Piast Żmigród 4 maja, 17:00
Rafał Karmelita 6, Mariusz Szuszkiewicz 79 (k) - Grzegorz Mazurek 87 (k), Mateusz Jaros 90
Ruch Radzionków 1-2 Agroplon Głuszyna 4 maja, 17:00
Kamil Banaś 82 - Marcin Trzcionka 25 (s), Joshua Balogun Kayode 65 (k)

Kolejka 28 - 11-12 maja

Ruch Radzionków 1-1 Górnik II Zabrze 11 maja, 17:00 (450)
Marcin Trzcionka 80 (k) - Dariusz Kamiński 28
Agroplon Głuszyna 1-0 Górnik Polkowice 11 maja, 17:00 (300)
Bartosz Sobczyński 25
w Namysłowie
Piast Żmigród 1-1 Lechia Dzierżoniów 11 maja, 17:00 (400)
Patryk Gołębiewski 90 - Damian Szydziak 19
Warta Gorzów Wielkopolski 2-1 Ruch Zdzieszowice 11 maja, 15:30 (100)
Paweł Posmyk 76, Sebastian Surmaj 90 - Michał Bachor 80
Foto-Higiena Gać 1-1 Ślęza Wrocław 11 maja, 14:00 (150)
Jan Jakacki 69 - Mateusz Kluzek 30 (k)
Rekord Bielsko-Biała 1-0 Stal Brzeg 12 maja, 16:00 (65)
Mateusz Gleń 79
na Stadionie piłkarskim BBOSiR
Pniówek Pawłowice Śląskie 0-2 Zagłębie II Lubin 11 maja, 13:00 (100)
Eryk Sobków 38 (k), 83
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 0-1 Miedź II Legnica 11 maja, 18:00 (150)
Mateusz Zatwarnicki 29
MKS Kluczbork 1-1 Gwarek Tarnowskie Góry 11 maja, 17:00 (400)
Dominik Lewandowski 9 - Dawid Jarka 48

Kolejka 29 - 15 maja

MKS Kluczbork 1-0 Górnik II Zabrze 15 maja, 17:00 (200)
Michał Szewczyk 29
Gwarek Tarnowskie Góry 3-0 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 15 maja, 17:00 (120)
Dawid Jarka 6, Przemysław Mizgała 17, Mateusz Śliwa 65
Miedź II Legnica 0-3 Pniówek Pawłowice Śląskie 15 maja, 15:00 (50)
Tomasz Dzida 3, 5, Jacek Wuwer 17
w Parku Miejskim
Zagłębie II Lubin 0-1 Rekord Bielsko-Biała 15 maja, 15:00 (100)
Marcin Kozina 37
na bocznym boisku nr 4
Stal Brzeg 1-1 Foto-Higiena Gać 15 maja, 17:00 (350)
Mateusz Cieślik 41 (k) - Dominik Wejerowski 67
Ślęza Wrocław 1-2 Warta Gorzów Wielkopolski 15 maja, 17:00 (50)
Szymon Lewkot 1 - Paweł Posmyk 41, 82
na Stadionie Sportowym Oławka
Ruch Zdzieszowice 2-2 Piast Żmigród 15 maja, 17:00 (100)
Dariusz Zapotoczny 34, 81 - Paweł Kohut 54, Patryk Sochacki 71 (s)
Lechia Dzierżoniów 0-1 Agroplon Głuszyna 15 maja, 17:00 (200)
Radosław Mikulski 32
Górnik Polkowice 6-0 Ruch Radzionków 15 maja, 17:00 (200)
Kamil Wacławczyk 8, Mariusz Szuszkiewicz 18, 53, Wojciech Galas 72, Maciej Bancewicz 75, Dawid Świdwa 89

Kolejka 30 - 18-19 maja

Górnik II Zabrze 1-4 Górnik Polkowice 19 maja, 13:00 (100)
Maciej Kowalski-Haberek 30 (s) - Rafał Karmelita 10, Mariusz Szuszkiewicz 35, 45 (k), 73
na stadionie MOSiR-u Sparta
Ruch Radzionków 3-3 Lechia Dzierżoniów 18 maja, 17:00 (400)
Robert Wojsyk 45, Andrzej Piecuch 73, Mateusz Hermasz 86 - Oskar Majbroda 15, Oskar Trzepacz 27 (k), 54 (k)
Agroplon Głuszyna 1-4 Ruch Zdzieszowice 19 maja, 17:00 (100)
Mateusz Pałach 20 (k) - Paweł Kubiak 14, 62, Stanisław Dębski 24, Arkadiusz Kozłowski 88
w Namysłowie
Piast Żmigród 1-2 Ślęza Wrocław 18 maja, 17:00 (300)
Szymon Rusiecki 40 - Mateusz Kluzek 50 (k), Kornel Traczyk 90
Warta Gorzów Wielkopolski 1-0 Stal Brzeg 18 maja, 15:30 (150)
Paweł Posmyk 59
Foto-Higiena Gać 1-2 Zagłębie II Lubin 18 maja, 17:00 (150)
Dominik Wejerowski 55 (k) - Błażej Czuban 41, Karol Żmijewski 85
Rekord Bielsko-Biała 2-1 Miedź II Legnica 18 maja, 13:25 (100)
Marcin Kozina 41, Dariusz Rucki 74 - Tomasz Żyliński 85
na Stadionie piłkarskim BBOSiR / mecz pierwotnie zaplanowany na 13:00 rozpoczął się z 25-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Pniówek Pawłowice Śląskie 2-1 Gwarek Tarnowskie Góry 18 maja, 17:00 (80)
Mateusz Szatkowski 2, Dawid Weis 43 - Patryk Joachim 74
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 0-0 MKS Kluczbork 18 maja, 18:00 (100)

Kolejka 31 - 25-26 maja

KS Stilon Gorzów Wielkopolski 0-1 Górnik II Zabrze 25 maja, 15:00 (150)
Dominik Pisarek 67
MKS Kluczbork 2-3 Pniówek Pawłowice Śląskie 25 maja, 17:00 (300)
Michał Szewczyk 31, Dominik Lewandowski 61 - Dawid Weis 25, Kamil Glenc 89, Wojciech Caniboł 90
Gwarek Tarnowskie Góry 3-3 Rekord Bielsko-Biała 25 maja, 17:00 (220)
Dawid Jarka 38, 55 (k), Patryk Joachim 44 - Adam Dzido 8 (s), Marcin Wróbel 76 (k), Dariusz Rucki 90
Miedź II Legnica 1-6 Foto-Higiena Gać 25 maja, 15:00 (100)
Tomasz Żyliński 85 - Paweł Bujakiewicz 8, 43, Filip Barski 30, Dominik Wejerowski 50, 89 (k), 90 (k)
w Parku Miejskim
Zagłębie II Lubin 1-1 Warta Gorzów Wielkopolski 25 maja, 11:00 (100)
Damian Kasprzak 3 - Paweł Posmyk 37 (k)
na bocznym boisku nr 4
Stal Brzeg 0-2 Piast Żmigród 25 maja, 17:00 (350)
Szymon Stasik 60, Cezary Kępczyński 83
Ślęza Wrocław 5-1 Agroplon Głuszyna 25 maja, 17:00 (100)
Mateusz Stempin 21, 30 (k), Maciej Matusik 62, Mateusz Kluzek 77, Jakub Berkowicz 90 - Bartosz Zychowicz 64
na Stadionie Sportowym Oławka
Ruch Zdzieszowice 3-1 Ruch Radzionków 25 maja, 17:00 (220)
Jakub Czajkowski 26, Paweł Kubiak 35, Daniel Nowak 72 - Robert Wojsyk 39
Lechia Dzierżoniów 0-1 Górnik Polkowice 25 maja, 17:00 (200)
Karol Fryzowicz 15

Kolejka 32 - 29 maja

MKS Kluczbork 1-0 Rekord Bielsko-Biała 29 maja, 17:00 (250)
Dominik Lewandowski 41
Górnik II Zabrze 7-0 Lechia Dzierżoniów 29 maja, 17:00 (150)
Jakub Belica 33, Krzysztof Kiklaisz 34, 45, Adam Fic 36, 90, Bartosz Gałązkiewicz 44, Dominik Miłek 88
na stadionie MOSiR-u Sparta
Górnik Polkowice 2-0 Ruch Zdzieszowice 29 maja, 17:00 (200)
Piotr Azikiewicz 49, Arkadiusz Kozłowski 66 (s)
Ruch Radzionków 0-2 Ślęza Wrocław 29 maja, 18:00 (400)
Filip Skórnica 87, Jakub Berkowicz 90
Agroplon Głuszyna 0-4 Stal Brzeg 29 maja, 17:00 (200)
Mateusz Cieślik 16, Kamil Szubertowski 52, Bartłomiej Kulczycki 90, 90
w Namysłowie
Piast Żmigród 2-1 Zagłębie II Lubin 29 maja, 17:00 (350)
Mikołaj Juchacz 21, Szymon Sołtyński 36 - Adam Borkowski 86
Warta Gorzów Wielkopolski 2-1 Miedź II Legnica 29 maja, 17:00 (150)
Dominik Zakrzewski 45, Paweł Posmyk 75 (k) - Mateusz Zatwarnicki 70
Foto-Higiena Gać 1-3 Gwarek Tarnowskie Góry 29 maja, 17:00 (125)
Jehor Tarnow 24 - Przemysław Mizgała 1, Patryk Joachim 16, 72
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 29 maja, 17:00 (100)
Tomasz Dzida 81 - Sebastian Jarosz 48

Kolejka 33 - 1 czerwca

Pniówek Pawłowice Śląskie 1-1 Górnik II Zabrze 1 czerwca, 17:00 (150)
Wojciech Caniboł 74 - Dominik Pisarek 22
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 0-1 Rekord Bielsko-Biała 1 czerwca, 17:00 (150)
Marcin Wróbel 25
MKS Kluczbork 2-3 Foto-Higiena Gać 1 czerwca, 17:00 (950)
Bartosz Szepeta 12, Aleksander Jelonek 17 - Dominik Wejerowski 21 (k), Marcin Buryło 39, Paweł Bujakiewicz 86
Gwarek Tarnowskie Góry 1-3 Warta Gorzów Wielkopolski 1 czerwca, 17:00 (450)
Grzegorz Fonfara 27 - Wiktor Witt 19 (k), Dominik Zakrzewski 24, 76
Miedź II Legnica 4-0 Piast Żmigród 1 czerwca, 17:00 (150)
Aleks Ławniczak 10, Mateusz Zatwarnicki 43, Filip Śliwiński 45, Patryk Poręba 74
w Parku Miejskim
Zagłębie II Lubin 5-1 Agroplon Głuszyna 1 czerwca, 17:00 (100)
Bartosz Białek 47, 77, Dominik Więcek 51, Marcin Gołębiowski 66, Eryk Sobkków 79 - Szymon Dymińczuk 54
na bocznym boisku nr 4
Stal Brzeg 2-0 Ruch Radzionków 1 czerwca, 17:00 (450)
Damian Celuch 42 (k), Kamil Szubertowski 58
Ślęza Wrocław 0-1 Górnik Polkowice 1 czerwca, 17:00 (200)
Maciej Kowalski-Haberek 81
na Stadionie Sportowym Oławka
Ruch Zdzieszowice 1-1 Lechia Dzierżoniów 1 czerwca, 17:00 (150)
Stanisław Dębski 14 - Oskar Majbroda 7 (k)

Kolejka 34 - 8 czerwca

Górnik II Zabrze 0-2 Ruch Zdzieszowice 8 czerwca, 17:00 (150)
Marcin Niemczyk 23 (k), Paweł Kubiak 33
na stadionie MOSiR-u Sparta
Lechia Dzierżoniów 1-5 Ślęza Wrocław 8 czerwca, 17:00 (100)
Łukasz Szukiełowicz 50 - Jakub Berkowicz 7, 42, Mateusz Stempin 53, Filip Skórnica 81, Kornel Traczyk 90
Górnik Polkowice 1-1 Stal Brzeg 8 czerwca, 17:00 (450)
Michał Bednarski 66 - Damian Celuch 15
Ruch Radzionków 1-6 Zagłębie II Lubin 8 czerwca, 17:00 (300)
Mateusz Hermasz 29 - Karol Żmijewski 41, Marcin Gołębiowski 47, 60, Kacper Lepczyński 51, Błażej Czuban 62, Maciej Warpas 89
Agroplon Głuszyna 5-2 Miedź II Legnica 8 czerwca, 17:00 (100)
Mateusz Pałach 34, 82 (k), 88, 90, Radosław Mikulski 67 - Przemysław Porębski 30, Patryk Poręba 64 (k)
w Namysłowie
Piast Żmigród 3-0 Gwarek Tarnowskie Góry 8 czerwca, 17:00 (100)
Michał Koźlik 38, Filip Kendzia 53, Eryk Moryson 89
Warta Gorzów Wielkopolski 0-1 MKS Kluczbork 8 czerwca, 17:00 (300)
Miłosz Reisch 89
Foto-Higiena Gać 2-0 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 8 czerwca, 17:00 (150)
Dominik Wejerowski 33, Miłosz Kubacki 78
Rekord Bielsko-Biała 1-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 8 czerwca, 17:00 (100)
Mateusz Wrana 45 (s)

Baraże o udział w III lidze (III (Dolny Śląsk))
Baraże o udział w III lidze (III (Śląsk))

II liga 2018/2019

III liga 2018/2019 (I)
III liga 2018/2019 (II)
III liga 2018/2019 (IV)

IV liga 2018/2019 (dolnośląska (wschód))
IV liga 2018/2019 (dolnośląska (zachód))
IV liga 2018/2019 (lubuska)
IV liga 2018/2019 (opolska)
Haiz IV liga 2018/2019 (śląska I)
Haiz IV liga 2018/2019 (śląska II)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas