[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Drużyny | O klubie | Liga | Mecze | Bilans zawodników | Sezon w pigułce :.

Zagłębie II Lubin Zagłębie Lubin Sportowa Spółka Akcyjna
Międzyzakładowy Klub Sportowy Zagłębie Lubin
Rok założenia: 1946
Rok założenia spółki: 1998
Barwy: miedziano-biało-zielone
Adres: Marii Skłodowskiej-Curie 98, 59-300 Lubin
telefon: (76) 847-86-42, 847-86-44, faks: 847-85-65
WWW: http://www.zaglebie-lubin.pl/ (oficj.)
Stadion: pojemność - brak danych / oświetlenie - brak / boisko - brak danych
Prezes: Mateusz Dróżdż (p. o., od 27 kwietnia 2018; od 5 czerwca 2018)
Trener: Adam Buczek (od 18 czerwca 2018)


Sukcesy

 
Kadra


Bramkarze: Patryk Barszcz (13.02.00, J -> Stal Chocianów), Kacper Bieszczad (11.09.02, juniorzy, J -> pierwszy zespół), Szymon Czajor (19.09.01), Kamil Kulik (04.07.03, juniorzy), Bartosz Matoga (31.10.02, juniorzy), Patryk Wawrzyniak (24.03.03, juniorzy), Bartosz Wierzchowski (27.10.03, juniorzy), Patryk Zapała (03.03.03, W, juniorzy).
Obrońcy: Arkadiusz Baran (27.02.02, W, juniorzy), Michał Bogacz (13.03.01), Adam Borkowski (29.07.00), Borys Borowiec (02.03.01, W, powrót po kontuzji), Michał Jura (12.01.01, juniorzy, J -> Pasjonat Dankowice), Damian Kasprzak (21.11.01, juniorzy), Bartosz Kocik (02.10.00, J -> Górnik Polkowice), Kamil Kruk (13.03.00), Damian Kuśnierz (02.01.01, W, juniorzy), Kacper Lepczyński (18.07.01, juniorzy), Patryk Maciejewski (16.03.01, juniorzy), Milan Posmyk (02.02.02, W, juniorzy), Maksymilian Trepczyński (09.09.02, W, juniorzy), Maciej Warpas (20.05.00, 185/77, J -> pierwszy zespół), Paweł Witsanko (09.03.98, 173/64), Karol Żmijewski (16.04.97, 175/68, Warta Poznań).
Pomocnicy: Filip Baranowski (08.12.00, J -> Górnik Polkowice), Jakub Brzeżowski (03.08.00), Kacper Chodyna (24.05.99, 176/69, W, Bytovia Bytów), Dawid Dawidziak (15.01.01, W, juniorzy), Daniel Dudziński (07.03.02, juniorzy, J -> pierwszy zespół), Marcin Gołębiowski (13.01.97), Patryk Grychtolik (03.04.00, J -> GKS Katowice), Dawid Hanc (10.07.02, W, juniorzy), Massimo Hoogerwerf (08.06.99, NED/POR, 180/67, NEC (Nijmegen) (juniorzy)), Leszek Jagodziński (06.03.02, W, juniorzy), Mateusz Kizyma (08.07.02, W, juniorzy), Kryspin Karbownik (25.03.00, J -> Piast II Gliwice), Kamil Mazek (22.07.94, 174/65, pierwszy zespół, J -> Stomil Olsztyn), Wiktor Nahrebecki (05.12.99), Łukasz Peroń (06.05.00, J -> Unia Dąbrowa Górnicza), Łukasz Soszyński (20.04.98, 175/68), Jakub Sypek (07.04.01), Dominik Więcek (31.12.00), Bartosz Zynek (14.03.02, W, ?).
Napastnicy: Bartosz Białek (11.11.01), Błażej Czuban (07.01.01), Jakub Ryś (12.05.99), Eryk Sobków (12.02.97, 187/77), Krzysztof Staśkiewicz (22.01.99, 180/75, J -> Górnik Polkowice).
 
Uwagi

• Nazwy: (marzec 1946) Zawisza Lubin -> (1949) Gwardia Lubin -> (1951) Spójnia Lubin -> (1953) Zawisza Lubin -> (?) Górnik Lubin -> (1966) Zagłębie Lubin
 
Dane z sezonu: 2018/19
Zobacz także dane z sezonu: 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2019/20
Rozgrywki z udziałem
   2001/02 - IV liga 2001/2002, grupa: dolnośląska
   2001/02 - Puchar Polski 2001/2002, grupa: Dolnośląski ZPN - Legnica
   2002/03 - Liga okręgowa 2002/2003, grupa: Legnica
   2003/04 - IV liga 2003/2004, grupa: dolnośląska
   2004/05 - IV liga 2004/2005, grupa: dolnośląska
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Dolnośląski ZPN - Legnica
   2005/06 - IV liga 2005/2006, grupa: dolnośląska
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Dolnośląski ZPN - Legnica
   2006/07 - III liga 2006/2007, grupa: 3
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Dolnośląski ZPN - Legnica
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Dolnośląski ZPN
   2007/08 - Remes Puchar Polski 2007/2008
   2008/09 - III liga 2008/2009, grupa: dolnośląsko-lubuska
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Dolnośląski ZPN - Legnica
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Dolnośląski ZPN
   2013/14 - III liga 2013/2014, grupa: dolnośląsko-lubuska
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Dolnośląski ZPN - Legnica
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Dolnośląski ZPN
   2014/15 - III liga 2014/2015, grupa: dolnośląsko-lubuska
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Dolnośląski ZPN - Legnica
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015
   2015/16 - III liga 2015/2016, grupa: dolnośląsko-lubuska
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Dolnośląski ZPN - Legnica
   2016/17 - Saltex IV liga 2016/2017, grupa: dolnośląska (zachód)
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Dolnośląski ZPN - Legnica
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Dolnośląski ZPN
   2016/17 - Baraże o udział w III lidze, grupa: III (Dolny Śląsk)
   2017/18 - III liga 2017/2018, grupa: III
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Dolnośląski ZPN - Legnica
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018
   2018/19 - III liga 2018/2019, grupa: III
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Dolnośląski ZPN - Legnica
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Dolnośląski ZPN
   2019/20 - III liga 2019/2020, grupa: III
   2019/20 - Puchar Polski 2019/2020, grupa: Dolnośląski ZPN - Legnica
   2019/20 - Totolotek Puchar Polski 2019/2020

 

Napisz do nas