[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2001/2002, grupa: dolnośląska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Nysa Zgorzelec 36 74 22 8 6 73-38 14 3 1 41-15 8 5 5 32-23
2.  Karkonosze Jelenia Góra 36 73 23 4 9 81-41 11 2 5 40-20 12 2 4 41-21
3.  Orzeł Ząbkowice Śląskie 36 60 16 12 8 62-45 8 7 3 33-21 8 5 5 29-24 2 4 1 1 0 5-3
4.  Łużyce Lubań 36 60 15 15 6 78-43 7 10 1 41-17 8 5 5 37-26 2 1 0 1 1 3-5
5.  GKS Żórawina 36 58 17 7 12 67-66 10 3 5 36-31 7 4 7 31-35
6.  Lechia Dzierżoniów 36 57 15 12 9 68-50 9 6 3 40-23 6 6 6 28-27
7.  Kuźnia Jawor 36 56 18 2 16 61-74 11 2 5 35-26 7 0 11 26-48
8.  MKS Oława 36 55 15 10 11 53-38 11 4 3 35-15 4 6 8 18-23 2 4 1 1 0 1-0
9.  Sparta Świdnica 36 55 15 10 11 73-50 10 6 2 44-18 5 4 9 29-32 2 1 0 1 1 0-1
10.  Iskra Kochlice 36 52 13 13 10 77-57 9 6 3 44-20 4 7 7 33-37 2 3 1 0 1 5-2
11.  Nysa Kłodzko 36 52 15 7 14 62-72 10 4 4 35-25 5 3 10 27-47 2 3 1 0 1 2-5
12.  Śląsk II Wrocław 36 47 13 8 15 49-61 8 3 7 26-25 5 5 8 23-36
13.  Strzelinianka Strzelin 36 46 12 10 14 50-48 9 3 6 27-16 3 7 8 23-32
14.  Zagłębie II Lubin 36 43 12 7 17 56-57 11 2 5 42-22 1 5 12 14-35 2 3 1 0 1 5-3
15.  Piast Nowa Ruda 36 43 12 7 17 52-57 8 6 4 38-25 4 1 13 14-32 2 3 1 0 1 3-5
16.  Górnik II Polkowice 36 40 11 7 18 42-69 7 3 8 25-30 4 4 10 17-39
17.  Prochowiczanka Prochowice 36 29 6 11 19 56-80 4 5 9 34-40 2 6 10 22-40
18.  Olimpia Kamienna Góra 36 26 6 8 22 39-85 3 5 10 18-36 3 3 12 21-49
19.  Sparta Ziębice 36 19 5 4 27 35-103 4 1 13 23-52 1 3 14 12-51
Górnik/Zagłębie Wałbrzych wycofał się po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
 1 Nysa Zgorzelec    3-2 2-1 2-0 4-2 1-1 5-1 2-0 1-2 2-0 2-0 4-1 3-1 0-0 1-0 1-1 2-1 3-1 3-1 
 2 Karkonosze Jelenia Góra0-2     0-1 1-3 4-0 2-1 3-0 1-1 1-4 2-1 4-0 1-4 4-0 2-1 3-0 1-1 3-0* 5-0 3-1 
 3 Orzeł Ząbkowice Śląskie0-0 1-2     2-2 4-2 0-3 5-0 2-2 2-1 3-1 1-1 1-2 1-1 2-0 3-0 1-0 1-1 1-1 3-2 
 4 Łużyce Lubań5-1 2-0 1-3     2-2 3-3 5-0 0-0 1-1 1-1 7-0 3-0 1-1 0-0 0-0 4-0 2-2 3-3 1-0 
 5 GKS Żórawina2-1 0-3 1-5 1-3     1-3 4-1 1-0 3-2 2-3 1-0 5-2 3-2 2-0 1-0 2-2 2-2 5-2 0-0 
 6 Lechia Dzierżoniów2-1 0-1 1-1 1-3 2-2     3-1 2-1 1-1 2-2 1-2 4-2 2-2 1-1 6-2 1-0 4-0 3-0 4-1 
 7 Kuźnia Jawor0-1 3-0 1-3 1-4 1-2 3-1     2-1 2-1 1-1 4-3 2-1 3-3 4-1 1-0 1-0 1-0 0-3 5-1 
 8 MKS Oława0-3* 0-0 2-2 1-0 3-1 0-0 4-2     1-0 1-3 2-0 1-1 1-0 2-0 2-0 8-0 1-2 2-1 4-0 
 9 Sparta Świdnica2-2 1-2 0-1 3-3 6-1 3-0 2-1 0-0     1-1 2-0 1-1 5-0 3-1 2-0 7-2 2-2 1-0 3-1 
 10 Iskra Kochlice1-1 1-2 1-1 2-1 1-2 2-2 3-2 2-2 3-1     5-1 4-0 2-2 5-1 2-0 1-2 0-0 2-0 7-0 
 11 Nysa Kłodzko2-2 1-7 1-1 1-1 2-1 0-2 1-2 3-1 4-2 1-0     2-0 0-1 1-1 2-1 4-0 2-1 5-2 3-0 
 12 Śląsk II Wrocław2-1 0-2 1-2 0-3 2-0 3-0 1-2 1-1 3-2 0-0 2-3     1-0 2-4 3-2 1-0 2-2 0-1 2-0 
 13 Strzelinianka Strzelin0-1 1-1 3-0 3-0 0-0 1-2 1-0 1-0 1-2 4-1 2-3 4-1     1-0 1-0 1-0 2-3 0-1 1-1 
 14 Zagłębie II Lubin2-1 2-1 3-0 0-3 1-2 3-0 1-2 4-1 2-2 5-1 3-5 0-0 2-1     3-0 0-1 4-1 5-1 2-0 
 15 Piast Nowa Ruda2-4 1-3 2-0 0-0 1-4 1-4 5-0 1-0 2-1 1-1 2-2 0-0 0-0 3-2     1-1 6-2 2-0 8-1 
 16 Górnik II Polkowice1-1 3-6 1-0 1-4 0-2 1-0 1-2 0-2 1-0 5-3 1-1 0-1 0-4 4-1 1-2     2-1 3-0 0-0 
 17 Prochowiczanka Prochowice1-4 1-2 2-2 1-2 1-1 2-2 2-4 0-2 2-3 3-3 3-1 2-2 4-2 1-0 0-2 2-3     6-2 1-3 
 18 Olimpia Kamienna Góra1-3 1-4 1-4 3-3 0-2 0-0 1-3 0-1 1-1 1-5 4-1 1-2 0-0 0-0 0-3 1-3 2-1     1-0 
 19 Sparta Ziębice0-3 0-3 1-2 3-2 1-5 1-4 1-3 1-3 1-3 2-6 1-4 1-3 0-3 2-1 1-2 2-1 2-1 3-3     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

GKS Żórawina 2-0 Zagłębie II Lubin
Górnik II Polkowice 0-1 Śląsk II Wrocław
Górnik/Zagłębie Wałbrzych - Strzelinianka Strzelin
anulowany, było 1-3
Iskra Kochlice 3-1 Sparta Świdnica
Kuźnia Jawor 3-0 Karkonosze Jelenia Góra
Lechia Dzierżoniów 4-0 Prochowiczanka Prochowice
Łużyce Lubań 0-0 Piast Nowa Ruda
MKS Oława 2-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie
Nysa Kłodzko 2-2 Nysa Zgorzelec
Sparta Ziębice 3-3 Olimpia Kamienna Góra

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

Zagłębie II Lubin 5-1 Olimpia Kamienna Góra
Nysa Zgorzelec 3-1 Sparta Ziębice
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-1 Nysa Kłodzko
Piast Nowa Ruda 1-0 MKS Oława
Prochowiczanka Prochowice 1-2 Łużyce Lubań
Karkonosze Jelenia Góra 2-1 Lechia Dzierżoniów
Sparta Świdnica 2-1 Kuźnia Jawor
Śląsk II Wrocław - Górnik/Zagłębie Wałbrzych
anulowany, było 3-2
GKS Żórawina 2-2 Górnik II Polkowice
Iskra Kochlice 2-2 Strzelinianka Strzelin

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

Górnik II Polkowice 4-1 Zagłębie II Lubin
Górnik/Zagłębie Wałbrzych - GKS Żórawina
anulowany, było 0-2
Iskra Kochlice 4-0 Śląsk II Wrocław
Kuźnia Jawor 3-3 Strzelinianka Strzelin
Lechia Dzierżoniów 1-1 Sparta Świdnica
Łużyce Lubań 2-0 Karkonosze Jelenia Góra
MKS Oława 1-2 Prochowiczanka Prochowice
Nysa Kłodzko 2-1 Piast Nowa Ruda
Sparta Ziębice 1-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie
Olimpia Kamienna Góra 1-3 Nysa Zgorzelec

Kolejka 4 - 29 sierpnia

Zagłębie II Lubin 2-1 Nysa Zgorzelec
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-1 Olimpia Kamienna Góra
Piast Nowa Ruda 8-1 Sparta Ziębice
Prochowiczanka Prochowice 3-1 Nysa Kłodzko
Karkonosze Jelenia Góra 1-1 MKS Oława
Sparta Świdnica 3-3 Łużyce Lubań
Śląsk II Wrocław 1-2 Kuźnia Jawor
GKS Żórawina 2-3 Iskra Kochlice
Górnik II Polkowice - Górnik/Zagłębie Wałbrzych
anulowany, było 2-1
Lechia Dzierżoniów 2-2 Strzelinianka Strzelin

Kolejka 5 - 1-2 września

Górnik/Zagłębie Wałbrzych - Zagłębie II Lubin
anulowany, było 2-3
Iskra Kochlice 1-2 Górnik II Polkowice
Kuźnia Jawor 1-2 GKS Żórawina
Lechia Dzierżoniów 4-2 Śląsk II Wrocław
Łużyce Lubań 1-1 Strzelinianka Strzelin
MKS Oława 1-0 Sparta Świdnica
Nysa Kłodzko 1-7 Karkonosze Jelenia Góra
Sparta Ziębice 2-1 Prochowiczanka Prochowice
Olimpia Kamienna Góra 0-3 Piast Nowa Ruda
Nysa Zgorzelec 2-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie

Kolejka 6 - 5 września

Zagłębie II Lubin 3-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie
Piast Nowa Ruda 2-4 Nysa Zgorzelec
Prochowiczanka Prochowice 6-2 Olimpia Kamienna Góra
Karkonosze Jelenia Góra 3-1 Sparta Ziębice
Sparta Świdnica 2-0 Nysa Kłodzko
Śląsk II Wrocław 0-3 Łużyce Lubań
GKS Żórawina 1-3 Lechia Dzierżoniów
Górnik II Polkowice 1-2 Kuźnia Jawor
Górnik/Zagłębie Wałbrzych - Iskra Kochlice
anulowany, było 7-0
MKS Oława 1-0 Strzelinianka Strzelin

Kolejka 7 - 8-9 września

Iskra Kochlice 5-1 Zagłębie II Lubin
Lechia Dzierżoniów 1-0 Górnik II Polkowice
Łużyce Lubań 2-2 GKS Żórawina
MKS Oława 1-1 Śląsk II Wrocław
Nysa Kłodzko 0-1 Strzelinianka Strzelin
Sparta Ziębice 1-3 Sparta Świdnica
Olimpia Kamienna Góra 1-4 Karkonosze Jelenia Góra
Nysa Zgorzelec 2-1 Prochowiczanka Prochowice
Orzeł Ząbkowice Śląskie 3-0 Piast Nowa Ruda
Górnik/Zagłębie Wałbrzych - Kuźnia Jawor
anulowany, było 3-0

Kolejka 8 - 15-16 września

Zagłębie II Lubin 3-0 Piast Nowa Ruda
Prochowiczanka Prochowice 2-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie
Karkonosze Jelenia Góra 0-2 Nysa Zgorzelec
Sparta Świdnica 1-0 Olimpia Kamienna Góra
Strzelinianka Strzelin 1-1 Sparta Ziębice
Śląsk II Wrocław 2-3 Nysa Kłodzko
GKS Żórawina 1-0 MKS Oława
Górnik II Polkowice 1-4 Łużyce Lubań
Górnik/Zagłębie Wałbrzych - Lechia Dzierżoniów
anulowany, było 1-1
Iskra Kochlice 3-2 Kuźnia Jawor

Kolejka 9 - 19 września

Kuźnia Jawor 4-1 Zagłębie II Lubin
Lechia Dzierżoniów 2-2 Iskra Kochlice
Łużyce Lubań - Górnik/Zagłębie Wałbrzych
anulowany, było 1-0
MKS Oława 8-0 Górnik II Polkowice
Nysa Kłodzko 2-1 GKS Żórawina
Sparta Ziębice 1-3 Śląsk II Wrocław
Olimpia Kamienna Góra 0-0 Strzelinianka Strzelin
Nysa Zgorzelec 1-2 Sparta Świdnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-2 Karkonosze Jelenia Góra
Piast Nowa Ruda 6-2 Prochowiczanka Prochowice

Kolejka 10 - 22-23 września

Zagłębie II Lubin 4-1 Prochowiczanka Prochowice
Karkonosze Jelenia Góra 3-0 Piast Nowa Ruda
Sparta Świdnica 0-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie
Strzelinianka Strzelin 0-1 Nysa Zgorzelec
Śląsk II Wrocław 0-1 Olimpia Kamienna Góra
GKS Żórawina 0-0 Sparta Ziębice
Górnik II Polkowice 1-1 Nysa Kłodzko
Górnik/Zagłębie Wałbrzych - MKS Oława
anulowany, było 1-0
Iskra Kochlice 2-1 Łużyce Lubań
Kuźnia Jawor 3-1 Lechia Dzierżoniów

Kolejka 11 - 29-30 września

Lechia Dzierżoniów 1-1 Zagłębie II Lubin
Łużyce Lubań 5-0 Kuźnia Jawor
MKS Oława 1-3 Iskra Kochlice
Nysa Kłodzko - Górnik/Zagłębie Wałbrzych
anulowany, było 3-1
Sparta Ziębice 2-1 Górnik II Polkowice
Olimpia Kamienna Góra 0-2 GKS Żórawina
Nysa Zgorzelec 4-1 Śląsk II Wrocław
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-1 Strzelinianka Strzelin
Piast Nowa Ruda 2-1 Sparta Świdnica
Prochowiczanka Prochowice 1-2 Karkonosze Jelenia Góra

Kolejka 12 - 3 października

Zagłębie II Lubin 2-1 Karkonosze Jelenia Góra
Sparta Świdnica 2-2 Prochowiczanka Prochowice
Strzelinianka Strzelin 1-0 Piast Nowa Ruda
Śląsk II Wrocław 1-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie
GKS Żórawina 2-1 Nysa Zgorzelec
Górnik II Polkowice 3-0 Olimpia Kamienna Góra
Górnik/Zagłębie Wałbrzych - Sparta Ziębice
anulowany, było 3-0
Iskra Kochlice 5-1 Nysa Kłodzko
Kuźnia Jawor 2-1 MKS Oława
Lechia Dzierżoniów 1-3 Łużyce Lubań

Kolejka 13 - 6-7 października

Łużyce Lubań 0-0 Zagłębie II Lubin
MKS Oława 0-0 Lechia Dzierżoniów
Nysa Kłodzko 1-2 Kuźnia Jawor
Sparta Ziębice 2-6 Iskra Kochlice
Olimpia Kamienna Góra - Górnik/Zagłębie Wałbrzych
anulowany, było 3-2
Nysa Zgorzelec 1-1 Górnik II Polkowice
Orzeł Ząbkowice Śląskie 4-2 GKS Żórawina
Piast Nowa Ruda 0-0 Śląsk II Wrocław
Prochowiczanka Prochowice 4-2 Strzelinianka Strzelin
Karkonosze Jelenia Góra 1-4 Sparta Świdnica

Kolejka 14 - 13-14 października

Zagłębie II Lubin 2-2 Sparta Świdnica
Strzelinianka Strzelin 1-1 Karkonosze Jelenia Góra
Śląsk II Wrocław 2-2 Prochowiczanka Prochowice
GKS Żórawina 1-0 Piast Nowa Ruda
Górnik II Polkowice 1-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie
Górnik/Zagłębie Wałbrzych - Nysa Zgorzelec
anulowany, było 3-1
Iskra Kochlice 2-0 Olimpia Kamienna Góra
Kuźnia Jawor 5-1 Sparta Ziębice
Lechia Dzierżoniów 1-2 Nysa Kłodzko
Łużyce Lubań 0-0 MKS Oława

Kolejka 15 - 20-21 października

MKS Oława 2-0 Zagłębie II Lubin
Nysa Kłodzko 1-1 Łużyce Lubań
Sparta Ziębice 1-4 Lechia Dzierżoniów
Olimpia Kamienna Góra 1-3 Kuźnia Jawor
Nysa Zgorzelec 2-0 Iskra Kochlice
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Górnik/Zagłębie Wałbrzych
anulowany, było 3-2
Piast Nowa Ruda 1-1 Górnik II Polkowice
Prochowiczanka Prochowice 1-1 GKS Żórawina
Karkonosze Jelenia Góra 1-4 Śląsk II Wrocław
Sparta Świdnica 5-0 Strzelinianka Strzelin

Kolejka 16 - 27-28 października

Zagłębie II Lubin 2-1 Strzelinianka Strzelin
Śląsk II Wrocław 3-2 Sparta Świdnica
GKS Żórawina 0-3 Karkonosze Jelenia Góra
Górnik II Polkowice 2-1 Prochowiczanka Prochowice
Górnik/Zagłębie Wałbrzych - Piast Nowa Ruda
anulowany, było 6-1
Iskra Kochlice 1-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie
Kuźnia Jawor 0-1 Nysa Zgorzelec
Lechia Dzierżoniów 3-0 Olimpia Kamienna Góra
Łużyce Lubań 1-0 Sparta Ziębice
MKS Oława 2-0 Nysa Kłodzko

Kolejka 17 - 3-4 listopada

Nysa Kłodzko 1-1 Zagłębie II Lubin
Sparta Ziębice 1-3 MKS Oława
Olimpia Kamienna Góra 3-3 Łużyce Lubań
Nysa Zgorzelec 1-1 Lechia Dzierżoniów
Orzeł Ząbkowice Śląskie 5-0 Kuźnia Jawor
Piast Nowa Ruda 1-1 Iskra Kochlice
Prochowiczanka Prochowice - Górnik/Zagłębie Wałbrzych
anulowany, było 3-1
Karkonosze Jelenia Góra 1-1 Górnik II Polkowice
Sparta Świdnica 6-1 GKS Żórawina
Strzelinianka Strzelin 4-1 Śląsk II Wrocław

Kolejka 18 - 10-11 listopada

Zagłębie II Lubin 0-0 Śląsk II Wrocław
GKS Żórawina 3-2 Strzelinianka Strzelin
Górnik II Polkowice 1-0 Sparta Świdnica
Górnik/Zagłębie Wałbrzych - Karkonosze Jelenia Góra
anulowany, było 0-1
Iskra Kochlice 0-0 Prochowiczanka Prochowice
Kuźnia Jawor 1-0 Piast Nowa Ruda
Lechia Dzierżoniów 1-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie
Łużyce Lubań 5-1 Nysa Zgorzelec
MKS Oława 2-1 Olimpia Kamienna Góra
Nysa Kłodzko 3-0 Sparta Ziębice

Kolejka 19 - 17-18 listopada

Sparta Ziębice 2-1 Zagłębie II Lubin
Olimpia Kamienna Góra 4-1 Nysa Kłodzko
Nysa Zgorzelec 2-0 MKS Oława
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-2 Łużyce Lubań
Piast Nowa Ruda 1-4 Lechia Dzierżoniów
Prochowiczanka Prochowice 2-4 Kuźnia Jawor
Karkonosze Jelenia Góra 2-1 Iskra Kochlice
Sparta Świdnica - Górnik/Zagłębie Wałbrzych
anulowany, było 3-1
Strzelinianka Strzelin 1-0 Górnik II Polkowice
Śląsk II Wrocław 2-0 GKS Żórawina

Kolejka 20 - 16-17 marca

Pauza: Strzelinianka Strzelin.
 
Zagłębie II Lubin 1-2 GKS Żórawina
Śląsk II Wrocław 1-0 Górnik II Polkowice
Sparta Świdnica 1-1 Iskra Kochlice
Karkonosze Jelenia Góra 3-0 Kuźnia Jawor
Prochowiczanka Prochowice 2-2 Lechia Dzierżoniów
Piast Nowa Ruda 0-0 Łużyce Lubań
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-2 MKS Oława
Nysa Zgorzelec 2-0 Nysa Kłodzko
Olimpia Kamienna Góra 1-0 Sparta Ziębice

Kolejka 21 - 23-24 marca

Pauza: Śląsk II Wrocław.
 
Strzelinianka Strzelin 4-1 Iskra Kochlice
Olimpia Kamienna Góra 0-0 Zagłębie II Lubin 17 kwietnia
Sparta Ziębice 0-3 Nysa Zgorzelec
Nysa Kłodzko 1-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie
MKS Oława 2-0 Piast Nowa Ruda
Łużyce Lubań 2-2 Prochowiczanka Prochowice
Lechia Dzierżoniów 0-1 Karkonosze Jelenia Góra
Kuźnia Jawor 2-1 Sparta Świdnica
Górnik II Polkowice 0-2 GKS Żórawina

Kolejka 22 - 30 marca

Pauza: GKS Żórawina.
 
Zagłębie II Lubin 0-1 Górnik II Polkowice
Śląsk II Wrocław 0-0 Iskra Kochlice 3 kwietnia
Strzelinianka Strzelin 1-0 Kuźnia Jawor
Sparta Świdnica 3-0 Lechia Dzierżoniów
Karkonosze Jelenia Góra 1-3 Łużyce Lubań
Prochowiczanka Prochowice 0-2 MKS Oława
Piast Nowa Ruda 2-2 Nysa Kłodzko
Orzeł Ząbkowice Śląskie 3-2 Sparta Ziębice
Nysa Zgorzelec 3-1 Olimpia Kamienna Góra

Kolejka 23 - 6-7 kwietnia

Pauza: Górnik II Polkowice.
 
Strzelinianka Strzelin 1-2 Lechia Dzierżoniów
Nysa Zgorzelec 0-0 Zagłębie II Lubin
Olimpia Kamienna Góra 1-4 Orzeł Ząbkowice Śląskie
Sparta Ziębice 1-2 Piast Nowa Ruda
Nysa Kłodzko 2-1 Prochowiczanka Prochowice
MKS Oława 0-0 Karkonosze Jelenia Góra
Łużyce Lubań 1-1 Sparta Świdnica
Kuźnia Jawor 2-1 Śląsk II Wrocław
Iskra Kochlice 1-2 GKS Żórawina

Kolejka 24 - 10 kwietnia

Pauza: Zagłębie II Lubin.
 
Górnik II Polkowice 5-3 Iskra Kochlice
GKS Żórawina 4-1 Kuźnia Jawor
Śląsk II Wrocław 3-0 Lechia Dzierżoniów
zweryf. z 0:2
Strzelinianka Strzelin 3-0 Łużyce Lubań
Sparta Świdnica 0-0 MKS Oława
Karkonosze Jelenia Góra 4-0 Nysa Kłodzko
Prochowiczanka Prochowice 1-3 Sparta Ziębice
Piast Nowa Ruda 2-0 Olimpia Kamienna Góra
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0-0 Nysa Zgorzelec

Kolejka 25 - 13-14 kwietnia

Pauza: Iskra Kochlice.
 
Strzelinianka Strzelin 1-0 MKS Oława
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-0 Zagłębie II Lubin
Nysa Zgorzelec 1-0 Piast Nowa Ruda
Olimpia Kamienna Góra 2-1 Prochowiczanka Prochowice
Sparta Ziębice 0-3 Karkonosze Jelenia Góra
Nysa Kłodzko 4-2 Sparta Świdnica
Łużyce Lubań 3-0 Śląsk II Wrocław
Lechia Dzierżoniów 2-2 GKS Żórawina
Kuźnia Jawor 1-0 Górnik II Polkowice

Kolejka 26 - 20-21 kwietnia

Pauza: Kuźnia Jawor.
 
Zagłębie II Lubin 5-1 Iskra Kochlice
Górnik II Polkowice 1-0 Lechia Dzierżoniów
GKS Żórawina 1-3 Łużyce Lubań
Śląsk II Wrocław 1-1 MKS Oława
Strzelinianka Strzelin 2-3 Nysa Kłodzko
Sparta Świdnica 3-1 Sparta Ziębice
Karkonosze Jelenia Góra 5-0 Olimpia Kamienna Góra
Prochowiczanka Prochowice 1-4 Nysa Zgorzelec
Piast Nowa Ruda 2-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie

Kolejka 27 - 24 kwietnia

Pauza: Lechia Dzierżoniów.
 
Piast Nowa Ruda 3-2 Zagłębie II Lubin
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-1 Prochowiczanka Prochowice
Nysa Zgorzelec 3-2 Karkonosze Jelenia Góra
Olimpia Kamienna Góra 1-1 Sparta Świdnica
Sparta Ziębice 0-3 Strzelinianka Strzelin
Nysa Kłodzko 2-0 Śląsk II Wrocław
MKS Oława 3-1 GKS Żórawina
Łużyce Lubań 4-0 Górnik II Polkowice
Kuźnia Jawor 1-1 Iskra Kochlice

Kolejka 28 - 27-28 kwietnia

Pauza: Łużyce Lubań.
 
Zagłębie II Lubin 1-2 Kuźnia Jawor
Iskra Kochlice 2-2 Lechia Dzierżoniów
Górnik II Polkowice 0-2 MKS Oława
GKS Żórawina 1-0 Nysa Kłodzko
Śląsk II Wrocław 2-0 Sparta Ziębice
Strzelinianka Strzelin 0-1 Olimpia Kamienna Góra
Sparta Świdnica 2-2 Nysa Zgorzelec
Karkonosze Jelenia Góra 0-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie
Prochowiczanka Prochowice 0-2 Piast Nowa Ruda

Kolejka 29 - 1 maja

Pauza: MKS Oława.
 
Prochowiczanka Prochowice 1-0 Zagłębie II Lubin
Piast Nowa Ruda 1-3 Karkonosze Jelenia Góra
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-1 Sparta Świdnica
Nysa Zgorzelec 3-1 Strzelinianka Strzelin
Olimpia Kamienna Góra 1-2 Śląsk II Wrocław
Sparta Ziębice 1-5 GKS Żórawina
Nysa Kłodzko 4-0 Górnik II Polkowice
Łużyce Lubań 1-1 Iskra Kochlice
Lechia Dzierżoniów 3-1 Kuźnia Jawor

Kolejka 30 - 4-5 maja

Pauza: Nysa Kłodzko.
 
Zagłębie II Lubin 3-0 Lechia Dzierżoniów
Kuźnia Jawor 1-4 Łużyce Lubań
Iskra Kochlice 2-2 MKS Oława
Górnik II Polkowice 0-0 Sparta Ziębice
GKS Żórawina 5-2 Olimpia Kamienna Góra
Śląsk II Wrocław 2-1 Nysa Zgorzelec
Strzelinianka Strzelin 3-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie
Sparta Świdnica 2-0 Piast Nowa Ruda
Karkonosze Jelenia Góra 3-0 Prochowiczanka Prochowice
(wo)
na boisku 1-2

Kolejka 31 - 11-12 maja

Pauza: Sparta Ziębice.
 
Karkonosze Jelenia Góra 2-1 Zagłębie II Lubin
Prochowiczanka Prochowice 2-3 Sparta Świdnica
Piast Nowa Ruda 0-0 Strzelinianka Strzelin
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-2 Śląsk II Wrocław
Nysa Zgorzelec 4-2 GKS Żórawina
Olimpia Kamienna Góra 1-3 Górnik II Polkowice
Nysa Kłodzko 1-0 Iskra Kochlice
MKS Oława 4-2 Kuźnia Jawor
Łużyce Lubań 3-3 Lechia Dzierżoniów

Kolejka 32 - 15 maja

Pauza: Olimpia Kamienna Góra.
 
Zagłębie II Lubin 0-3 Łużyce Lubań
Lechia Dzierżoniów 2-1 MKS Oława
Kuźnia Jawor 4-3 Nysa Kłodzko
Iskra Kochlice 7-0 Sparta Ziębice
Górnik II Polkowice 1-1 Nysa Zgorzelec
GKS Żórawina 1-5 Orzeł Ząbkowice Śląskie
Śląsk II Wrocław 3-2 Piast Nowa Ruda
Strzelinianka Strzelin 2-3 Prochowiczanka Prochowice
Sparta Świdnica 1-2 Karkonosze Jelenia Góra

Kolejka 33 - 18-19 maja

Pauza: Nysa Zgorzelec.
 
Sparta Świdnica 3-1 Zagłębie II Lubin
Karkonosze Jelenia Góra 4-0 Strzelinianka Strzelin
Prochowiczanka Prochowice 2-2 Śląsk II Wrocław
Piast Nowa Ruda 1-4 GKS Żórawina
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-0 Górnik II Polkowice
Olimpia Kamienna Góra 1-5 Iskra Kochlice
Sparta Ziębice 1-3 Kuźnia Jawor
Nysa Kłodzko 0-2 Lechia Dzierżoniów
MKS Oława 1-0 Łużyce Lubań

Kolejka 34 - 25-26 maja

Pauza: Orzeł Ząbkowice Śląskie.
 
Zagłębie II Lubin 4-1 MKS Oława
Łużyce Lubań 7-0 Nysa Kłodzko
Lechia Dzierżoniów 4-1 Sparta Ziębice
Kuźnia Jawor 0-3 Olimpia Kamienna Góra
Iskra Kochlice 1-1 Nysa Zgorzelec
Górnik II Polkowice 1-2 Piast Nowa Ruda
GKS Żórawina 2-2 Prochowiczanka Prochowice
Śląsk II Wrocław 0-2 Karkonosze Jelenia Góra
Strzelinianka Strzelin 1-2 Sparta Świdnica

Kolejka 35 - 29 maja

Pauza: Piast Nowa Ruda.
 
Strzelinianka Strzelin 1-0 Zagłębie II Lubin
Sparta Świdnica 1-1 Śląsk II Wrocław
Karkonosze Jelenia Góra 4-0 GKS Żórawina
Prochowiczanka Prochowice 2-3 Górnik II Polkowice
Orzeł Ząbkowice Śląskie 3-1 Iskra Kochlice
Nysa Zgorzelec 5-1 Kuźnia Jawor
Olimpia Kamienna Góra 0-0 Lechia Dzierżoniów
Sparta Ziębice 3-2 Łużyce Lubań
Nysa Kłodzko 3-1 MKS Oława

Kolejka 36 - 1-2 czerwca

Pauza: Prochowiczanka Prochowice.
 
Zagłębie II Lubin 3-5 Nysa Kłodzko
MKS Oława 4-0 Sparta Ziębice
Łużyce Lubań 3-3 Olimpia Kamienna Góra
Lechia Dzierżoniów 2-1 Nysa Zgorzelec
Kuźnia Jawor 1-3 Orzeł Ząbkowice Śląskie
Iskra Kochlice 2-0 Piast Nowa Ruda
Górnik II Polkowice 3-6 Karkonosze Jelenia Góra
GKS Żórawina 3-2 Sparta Świdnica
Śląsk II Wrocław 1-0 Strzelinianka Strzelin

Kolejka 37 - 9 czerwca

Pauza: Karkonosze Jelenia Góra.
 
Śląsk II Wrocław 2-4 Zagłębie II Lubin
Strzelinianka Strzelin 0-0 GKS Żórawina
Sparta Świdnica 7-2 Górnik II Polkowice
Prochowiczanka Prochowice 3-3 Iskra Kochlice
Piast Nowa Ruda 5-0 Kuźnia Jawor
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0-3 Lechia Dzierżoniów
Nysa Zgorzelec 2-0 Łużyce Lubań
Olimpia Kamienna Góra 0-1 MKS Oława
Sparta Ziębice 1-4 Nysa Kłodzko

Kolejka 38 - 16 czerwca

Pauza: Sparta Świdnica.
 
Zagłębie II Lubin 2-0 Sparta Ziębice
Nysa Kłodzko 5-2 Olimpia Kamienna Góra
MKS Oława 0-3 Nysa Zgorzelec
(wo)
Łużyce Lubań 1-3 Orzeł Ząbkowice Śląskie
Lechia Dzierżoniów 6-2 Piast Nowa Ruda
Kuźnia Jawor 1-0 Prochowiczanka Prochowice
Iskra Kochlice 1-2 Karkonosze Jelenia Góra
Górnik II Polkowice 0-4 Strzelinianka Strzelin
GKS Żórawina 5-2 Śląsk II Wrocław

Baraże o udział w III lidze (3)

III liga 2001/2002 (3 (Lubuskie, Dolny Śląsk, Opolskie, Śląsk))

IV liga 2001/2002 (lubuska)
IV liga 2001/2002 (opolska)
IV liga 2001/2002 (śląska I)
IV liga 2001/2002 (śląska II)

Autor: Łukasz Juszczyk
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl
Link źródłowy: http://www.lechia.dzierzoniow.pl

 

Napisz do nas