[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2001/2002, grupa: opolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Skalnik Gracze 34 83 26 5 3 92-27 15 2 0 51-10 11 3 3 41-17
2.  Włókniarz II Kietrz 34 63 19 6 9 78-41 11 2 4 46-17 8 4 5 32-24 2 2 0 2 0 2-2
3.  MKS Gogolin 34 63 17 12 5 64-41 8 8 1 37-19 9 4 4 27-22 2 2 0 2 0 2-2
4.  Odra II Opole 34 57 18 3 13 73-49 13 0 4 45-20 5 3 9 28-29 2 3 1 0 1 5-2
5.  Śląsk Łubniany 34 57 16 9 9 73-44 11 3 3 49-21 5 6 6 24-23 2 3 1 0 1 2-5
6.  TOR Dobrzeń Wielki 34 56 16 8 10 68-42 7 6 4 31-18 9 2 6 37-24
7.  LKS Kuniów 34 51 14 9 11 53-58 8 4 5 28-25 6 5 6 25-33
8.  Polonia Głubczyce 34 49 15 4 15 62-69 11 2 4 39-26 4 2 11 23-43
9.  OKS Olesno 34 48 14 6 14 76-69 7 4 6 48-34 7 2 8 28-35
10.  Małapanew Ozimek 34 46 14 4 16 55-86 9 0 8 31-33 5 4 8 24-53
11.  Polonia Nysa 34 45 14 3 17 57-61 11 0 6 34-26 3 3 11 23-35
12.  Silesius Kotórz Mały 34 44 13 5 16 52-58 8 4 5 30-27 5 1 11 22-31 2 6 2 0 0 10-4
13.  Willich/Fortuna Głogówek 34 44 12 8 14 66-73 8 7 2 43-34 4 1 12 23-39 2 0 0 0 2 4-10
14.  Hetman Byczyna 34 41 11 8 15 48-62 8 4 5 22-20 3 4 10 26-42
15.  Budowlani Strzelce Opolskie 34 38 10 8 16 48-64 8 2 7 30-28 2 6 9 18-36
16.  KKS Kluczbork 34 28 7 7 20 40-79 5 2 10 25-34 2 5 10 15-45 2 4 1 1 0 2-1
17.  Odra Kędzierzyn-Koźle 34 28 7 7 20 37-57 3 5 9 23-24 4 2 11 14-33 2 1 0 1 1 1-2
18.  Unia Tułowice 34 18 4 6 24 33-95 4 4 9 18-29 0 2 15 15-66
Polonia Głubczyce odłączyła się od Polonii Gołuszowice.
Metal Kluczbork połączył się z Hetmanem Byczyna i występuje pod tą drugą nazwą.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Skalnik Gracze    4-3 3-0 1-1 0-0 2-1 3-0 5-1 3-0 3-1 5-0 2-1 2-1 2-0 6-0 4-0 2-1 4-0 
 2 Włókniarz II Kietrz0-2     1-1 2-1 1-2 0-0 4-0 7-0 6-2 1-2 4-1 2-0 0-3* 3-1 5-2 7-0 2-0 1-0 
 3 MKS Gogolin1-1 1-1     2-1 2-1 1-3 1-1 4-0 1-1 7-0 1-0 3-3 1-1 2-1 2-1 2-2 4-0 2-2 
 4 Odra II Opole2-3 0-3 2-1     4-0 3-1 5-2 2-0 2-0 7-0 3-2 3-1 0-2 2-1 2-1 1-0 1-2 6-1 
 5 Śląsk Łubniany1-3 0-3 4-0 2-1     0-2 1-1 0-0 2-1 5-2 2-1 2-1 5-2 2-2 2-0 8-1 5-0 8-1 
 6 TOR Dobrzeń Wielki0-1 2-0 1-1 3-3 1-1     1-1 2-0 1-2 2-0 1-3 2-0 2-1 1-2 1-1 0-0 1-0 10-2 
 7 LKS Kuniów1-1 3-1 0-1 1-3 2-0 0-4     5-4 1-3 2-2 1-1 1-0 2-0 2-0 1-1 3-1 0-2 3-1 
 8 Polonia Głubczyce2-1 1-3 1-3 0-7 0-0 2-1 4-2     6-2 4-0 1-4 1-0 3-0 3-0 2-1 4-0 1-1 4-1 
 9 OKS Olesno2-6 2-4 0-1 3-2 1-2 1-1 2-2 4-2     3-3 3-2 3-1 4-1 3-3 1-2 1-2 6-0 9-0 
 10 Małapanew Ozimek0-4 3-5 2-1 2-1 2-0 0-3 1-3 2-1 2-1     1-4 0-2 4-1 1-3 5-1 1-3 2-0 3-0 
 11 Polonia Nysa2-1 2-1 0-1 2-1 2-1 3-5 3-0 0-2 2-0 2-3     3-1 4-2 0-4 2-1 4-0 1-2 2-1 
 12 Silesius Kotórz Mały1-4 1-1 3-5 3-2 0-2 3-2 2-3 3-0 1-2 1-0 2-0     4-2 2-2 0-0 1-1 2-1 1-0 
 13 Willich/Fortuna Głogówek0-0 1-1 1-2 3-0 4-3 3-0 3-3 2-2 3-1 3-3 4-2 2-6     3-2 1-1 3-3 2-1 5-4 
 14 Hetman Byczyna0-3 2-0 1-1 3-0* 0-2 1-5 1-0 0-1 1-1 0-0 2-2 4-0 2-1     3-2 1-0 0-2 1-0 
 15 Budowlani Strzelce Opolskie3-2 1-1 0-3 1-2 1-1 1-3 1-2 2-0 3-5 1-2 1-0 1-2 3-2 5-2     1-0 2-1 3-0* 
 16 KKS Kluczbork0-4 0-2 2-3 1-2 0-6 0-2 0-2 2-3 0-2 8-0 3-1 1-0 0-2 2-2 1-1     2-1 3-1 
 17 Odra Kędzierzyn-Koźle1-2 0-1 1-3 0-0 1-1 4-3 1-2 3-2 0-1 3-4 0-0 0-1 1-2 7-0 0-1 0-0     1-1 
 18 Unia Tułowice1-3 1-2 0-0 0-1 2-2 0-1 0-1 0-5 1-4 1-2 1-0 1-3 2-0 2-1 2-2 4-2 0-0     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Polonia Głubczyce 0-7 Odra II Opole
Budowlani Strzelce Opolskie 3-2 Willich/Fortuna Głogówek
Silesius Kotórz Mały 1-0 Unia Tułowice
KKS Kluczbork 2-2 Hetman Byczyna
Śląsk Łubniany 5-2 Małapanew Ozimek
MKS Gogolin 1-1 LKS Kuniów
TOR Dobrzeń Wielki 2-0 Włókniarz II Kietrz
Odra Kędzierzyn-Koźle 0-0 Polonia Nysa
Skalnik Gracze 3-0 OKS Olesno

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Odra II Opole 3-2 Polonia Nysa
Włókniarz II Kietrz 2-0 Odra Kędzierzyn-Koźle
LKS Kuniów 0-4 TOR Dobrzeń Wielki
Małapanew Ozimek 2-1 MKS Gogolin
Hetman Byczyna 0-2 Śląsk Łubniany
Skalnik Gracze 4-0 KKS Kluczbork
Unia Tułowice 1-4 OKS Olesno
Willich/Fortuna Głogówek 2-6 Silesius Kotórz Mały
Polonia Głubczyce 2-1 Budowlani Strzelce Opolskie

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Budowlani Strzelce Opolskie 1-2 Odra II Opole
Silesius Kotórz Mały 3-0 Polonia Głubczyce
KKS Kluczbork 3-1 Unia Tułowice
Śląsk Łubniany 1-3 Skalnik Gracze
MKS Gogolin 2-1 Hetman Byczyna
TOR Dobrzeń Wielki 2-0 Małapanew Ozimek
Odra Kędzierzyn-Koźle 1-2 LKS Kuniów
Polonia Nysa 2-1 Włókniarz II Kietrz
Willich/Fortuna Głogówek 3-1 OKS Olesno

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Odra II Opole 0-3 Włókniarz II Kietrz
LKS Kuniów 1-1 Polonia Nysa
Małapanew Ozimek 2-0 Odra Kędzierzyn-Koźle
Hetman Byczyna 1-5 TOR Dobrzeń Wielki
Skalnik Gracze 3-0 MKS Gogolin
Unia Tułowice 2-2 Śląsk Łubniany
Willich/Fortuna Głogówek 3-3 KKS Kluczbork
Polonia Głubczyce 6-2 OKS Olesno
Budowlani Strzelce Opolskie 1-2 Silesius Kotórz Mały

Kolejka 5 - 1-2 września

Silesius Kotórz Mały 3-2 Odra II Opole
OKS Olesno 1-2 Budowlani Strzelce Opolskie
KKS Kluczbork 2-3 Polonia Głubczyce
Śląsk Łubniany 5-2 Willich/Fortuna Głogówek
MKS Gogolin 2-2 Unia Tułowice
TOR Dobrzeń Wielki 0-1 Skalnik Gracze
Odra Kędzierzyn-Koźle 7-0 Hetman Byczyna
Polonia Nysa 2-3 Małapanew Ozimek
Włókniarz II Kietrz 4-0 LKS Kuniów

Kolejka 6 - 8-9 września

Odra II Opole 5-2 LKS Kuniów
Małapanew Ozimek 3-5 Włókniarz II Kietrz
Hetman Byczyna 2-2 Polonia Nysa
Skalnik Gracze 2-1 Odra Kędzierzyn-Koźle
Unia Tułowice 0-1 TOR Dobrzeń Wielki
Willich/Fortuna Głogówek 1-2 MKS Gogolin
Polonia Głubczyce 0-0 Śląsk Łubniany
Budowlani Strzelce Opolskie 1-0 KKS Kluczbork
Silesius Kotórz Mały 1-2 OKS Olesno

Kolejka 7 - 15-16 września

KKS Kluczbork 1-0 Silesius Kotórz Mały
Śląsk Łubniany 2-0 Budowlani Strzelce Opolskie
MKS Gogolin 4-0 Polonia Głubczyce
TOR Dobrzeń Wielki 2-1 Willich/Fortuna Głogówek
Odra Kędzierzyn-Koźle 1-1 Unia Tułowice
Polonia Nysa 2-1 Skalnik Gracze
Włókniarz II Kietrz 3-1 Hetman Byczyna
LKS Kuniów 2-2 Małapanew Ozimek
Odra II Opole 2-0 OKS Olesno

Kolejka 8 - 22-23 września

Odra II Opole 7-0 Małapanew Ozimek
Hetman Byczyna 1-0 LKS Kuniów
Skalnik Gracze 4-3 Włókniarz II Kietrz
Unia Tułowice 1-0 Polonia Nysa
Willich/Fortuna Głogówek 2-1 Odra Kędzierzyn-Koźle
Polonia Głubczyce 2-1 TOR Dobrzeń Wielki
Budowlani Strzelce Opolskie 0-3 MKS Gogolin
Silesius Kotórz Mały 0-2 Śląsk Łubniany
KKS Kluczbork 0-2 OKS Olesno

Kolejka 9 - 29-30 września

KKS Kluczbork 1-2 Odra II Opole
Śląsk Łubniany 2-1 OKS Olesno
MKS Gogolin 3-3 Silesius Kotórz Mały
TOR Dobrzeń Wielki 1-1 Budowlani Strzelce Opolskie
Odra Kędzierzyn-Koźle 3-2 Polonia Głubczyce
Polonia Nysa 4-2 Willich/Fortuna Głogówek
Włókniarz II Kietrz 1-0 Unia Tułowice
LKS Kuniów 1-1 Skalnik Gracze
Małapanew Ozimek 1-3 Hetman Byczyna

Kolejka 10 - 6-7 października

Odra II Opole 2-1 Hetman Byczyna
Skalnik Gracze 3-1 Małapanew Ozimek
Unia Tułowice 0-1 LKS Kuniów
Willich/Fortuna Głogówek 1-1 Włókniarz II Kietrz
Polonia Głubczyce 1-4 Polonia Nysa
Budowlani Strzelce Opolskie 2-1 Odra Kędzierzyn-Koźle
Silesius Kotórz Mały 3-2 TOR Dobrzeń Wielki
KKS Kluczbork 0-6 Śląsk Łubniany
MKS Gogolin 1-1 OKS Olesno

Kolejka 11 - 13-14 października

Śląsk Łubniany 2-1 Odra II Opole
MKS Gogolin 2-2 KKS Kluczbork
TOR Dobrzeń Wielki 1-2 OKS Olesno
Odra Kędzierzyn-Koźle 0-1 Silesius Kotórz Mały
Polonia Nysa 2-1 Budowlani Strzelce Opolskie
Włókniarz II Kietrz 7-0 Polonia Głubczyce
LKS Kuniów 2-0 Willich/Fortuna Głogówek
Małapanew Ozimek 3-0 Unia Tułowice
Hetman Byczyna 0-3 Skalnik Gracze

Kolejka 12 - 20-21 października

Odra II Opole 2-3 Skalnik Gracze
Unia Tułowice 2-1 Hetman Byczyna
Willich/Fortuna Głogówek 3-3 Małapanew Ozimek
Polonia Głubczyce 4-2 LKS Kuniów
Budowlani Strzelce Opolskie 1-1 Włókniarz II Kietrz
Silesius Kotórz Mały 2-0 Polonia Nysa
KKS Kluczbork 0-2 TOR Dobrzeń Wielki
Śląsk Łubniany 4-0 MKS Gogolin
Odra Kędzierzyn-Koźle 0-1 OKS Olesno

Kolejka 13 - 27-28 października

MKS Gogolin 2-1 Odra II Opole
TOR Dobrzeń Wielki 1-1 Śląsk Łubniany
Odra Kędzierzyn-Koźle 0-0 KKS Kluczbork
Polonia Nysa 2-0 OKS Olesno
Włókniarz II Kietrz 2-0 Silesius Kotórz Mały
LKS Kuniów 1-1 Budowlani Strzelce Opolskie
Małapanew Ozimek 2-1 Polonia Głubczyce
Hetman Byczyna 2-1 Willich/Fortuna Głogówek
Skalnik Gracze 4-0 Unia Tułowice

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Odra II Opole 6-1 Unia Tułowice
Willich/Fortuna Głogówek 0-0 Skalnik Gracze
Polonia Głubczyce 3-0 Hetman Byczyna
Budowlani Strzelce Opolskie 1-2 Małapanew Ozimek
Silesius Kotórz Mały 2-3 LKS Kuniów
KKS Kluczbork 3-1 Polonia Nysa
Śląsk Łubniany 5-0 Odra Kędzierzyn-Koźle
MKS Gogolin 1-3 TOR Dobrzeń Wielki
Włókniarz II Kietrz 6-2 OKS Olesno

Kolejka 15 - 10-11 listopada

TOR Dobrzeń Wielki 3-3 Odra II Opole
Odra Kędzierzyn-Koźle 1-3 MKS Gogolin
Polonia Nysa 2-1 Śląsk Łubniany
Włókniarz II Kietrz 7-0 KKS Kluczbork
LKS Kuniów 1-3 OKS Olesno
Małapanew Ozimek 0-2 Silesius Kotórz Mały
Hetman Byczyna 3-2 Budowlani Strzelce Opolskie
Skalnik Gracze 5-1 Polonia Głubczyce
Unia Tułowice 2-0 Willich/Fortuna Głogówek

Kolejka 16 - 17-18 listopada

Odra II Opole 0-2 Willich/Fortuna Głogówek 3 kwietnia
Polonia Głubczyce 4-1 Unia Tułowice
Budowlani Strzelce Opolskie 3-2 Skalnik Gracze
Silesius Kotórz Mały 2-2 Hetman Byczyna
KKS Kluczbork 0-2 LKS Kuniów
Śląsk Łubniany 0-3 Włókniarz II Kietrz
MKS Gogolin 1-0 Polonia Nysa
TOR Dobrzeń Wielki 1-0 Odra Kędzierzyn-Koźle
Małapanew Ozimek 2-1 OKS Olesno

Kolejka 17 - 24-25 listopada

Odra Kędzierzyn-Koźle 0-0 Odra II Opole
Polonia Nysa 3-5 TOR Dobrzeń Wielki
Włókniarz II Kietrz 1-1 MKS Gogolin
LKS Kuniów 2-0 Śląsk Łubniany 3 kwietnia
Małapanew Ozimek 1-3 KKS Kluczbork
Hetman Byczyna 1-1 OKS Olesno
Skalnik Gracze 2-1 Silesius Kotórz Mały
Unia Tułowice 2-2 Budowlani Strzelce Opolskie
Willich/Fortuna Głogówek 2-2 Polonia Głubczyce

Kolejka 18 - 16-17 marca

OKS Olesno 2-6 Skalnik Gracze
Odra II Opole 2-0 Polonia Głubczyce
Willich/Fortuna Głogówek 1-1 Budowlani Strzelce Opolskie
Unia Tułowice 1-3 Silesius Kotórz Mały 3 kwietnia
Hetman Byczyna 1-0 KKS Kluczbork
Małapanew Ozimek 2-0 Śląsk Łubniany 17 kwietnia
przełożony
LKS Kuniów 0-1 MKS Gogolin
Włókniarz II Kietrz 0-0 TOR Dobrzeń Wielki
Polonia Nysa 1-2 Odra Kędzierzyn-Koźle

Kolejka 19 - 23-24 marca

Polonia Nysa 2-1 Odra II Opole
Odra Kędzierzyn-Koźle 0-1 Włókniarz II Kietrz
TOR Dobrzeń Wielki 1-1 LKS Kuniów
MKS Gogolin 7-0 Małapanew Ozimek
Śląsk Łubniany 2-2 Hetman Byczyna
KKS Kluczbork 0-4 Skalnik Gracze
OKS Olesno 9-0 Unia Tułowice
Silesius Kotórz Mały 4-2 Willich/Fortuna Głogówek
Budowlani Strzelce Opolskie 2-0 Polonia Głubczyce

Kolejka 20 - 30 marca

OKS Olesno 4-1 Willich/Fortuna Głogówek
Odra II Opole 2-1 Budowlani Strzelce Opolskie
Polonia Głubczyce 1-0 Silesius Kotórz Mały
Unia Tułowice 4-2 KKS Kluczbork
Skalnik Gracze 0-0 Śląsk Łubniany
Hetman Byczyna 1-1 MKS Gogolin
Małapanew Ozimek 0-3 TOR Dobrzeń Wielki
LKS Kuniów 0-2 Odra Kędzierzyn-Koźle
Włókniarz II Kietrz 4-1 Polonia Nysa

Kolejka 21 - 6-7 kwietnia

Włókniarz II Kietrz 2-1 Odra II Opole
Polonia Nysa 3-0 LKS Kuniów
Odra Kędzierzyn-Koźle 3-4 Małapanew Ozimek
TOR Dobrzeń Wielki 1-2 Hetman Byczyna
MKS Gogolin 1-1 Skalnik Gracze
Śląsk Łubniany 8-1 Unia Tułowice
KKS Kluczbork 0-2 Willich/Fortuna Głogówek
OKS Olesno 4-2 Polonia Głubczyce
Silesius Kotórz Mały 0-0 Budowlani Strzelce Opolskie

Kolejka 22 - 13-14 kwietnia

Odra II Opole 3-1 Silesius Kotórz Mały
Budowlani Strzelce Opolskie 3-5 OKS Olesno
Polonia Głubczyce 4-0 KKS Kluczbork
Willich/Fortuna Głogówek 4-3 Śląsk Łubniany
Unia Tułowice 0-0 MKS Gogolin
Skalnik Gracze 2-1 TOR Dobrzeń Wielki
Hetman Byczyna 0-2 Odra Kędzierzyn-Koźle
Małapanew Ozimek 1-4 Polonia Nysa
LKS Kuniów 3-1 Włókniarz II Kietrz

Kolejka 23 - 20-21 kwietnia

LKS Kuniów 1-3 Odra II Opole
Włókniarz II Kietrz 1-2 Małapanew Ozimek
Polonia Nysa 0-4 Hetman Byczyna
Odra Kędzierzyn-Koźle 1-2 Skalnik Gracze
TOR Dobrzeń Wielki 10-2 Unia Tułowice
MKS Gogolin 1-1 Willich/Fortuna Głogówek
Śląsk Łubniany 0-0 Polonia Głubczyce
KKS Kluczbork 1-1 Budowlani Strzelce Opolskie
OKS Olesno 3-1 Silesius Kotórz Mały

Kolejka 24 - 27-28 kwietnia

OKS Olesno 3-2 Odra II Opole
Silesius Kotórz Mały 1-1 KKS Kluczbork
Budowlani Strzelce Opolskie 1-1 Śląsk Łubniany
Polonia Głubczyce 1-3 MKS Gogolin
Willich/Fortuna Głogówek 3-0 TOR Dobrzeń Wielki
Unia Tułowice 0-0 Odra Kędzierzyn-Koźle
Skalnik Gracze 5-0 Polonia Nysa
Hetman Byczyna 2-0 Włókniarz II Kietrz
Małapanew Ozimek 1-3 LKS Kuniów

Kolejka 25 - 1 maja

OKS Olesno 1-2 KKS Kluczbork
Małapanew Ozimek 2-1 Odra II Opole
LKS Kuniów 2-0 Hetman Byczyna
Włókniarz II Kietrz 0-2 Skalnik Gracze
Polonia Nysa 2-1 Unia Tułowice
Odra Kędzierzyn-Koźle 1-2 Willich/Fortuna Głogówek
TOR Dobrzeń Wielki 2-0 Polonia Głubczyce
MKS Gogolin 2-1 Budowlani Strzelce Opolskie
Śląsk Łubniany 2-1 Silesius Kotórz Mały

Kolejka 26 - 4-5 maja

Odra II Opole 1-0 KKS Kluczbork
OKS Olesno 1-2 Śląsk Łubniany
Silesius Kotórz Mały 3-5 MKS Gogolin
Budowlani Strzelce Opolskie 1-3 TOR Dobrzeń Wielki
Polonia Głubczyce 1-1 Odra Kędzierzyn-Koźle
Willich/Fortuna Głogówek 4-2 Polonia Nysa
Unia Tułowice 1-2 Włókniarz II Kietrz
Skalnik Gracze 3-0 LKS Kuniów
Hetman Byczyna 0-0 Małapanew Ozimek

Kolejka 27 - 11-12 maja

OKS Olesno 0-1 MKS Gogolin
Hetman Byczyna 3-0 Odra II Opole
(wo)
na boisku 1-2
Małapanew Ozimek 0-4 Skalnik Gracze
LKS Kuniów 3-1 Unia Tułowice
Włókniarz II Kietrz 0-3 Willich/Fortuna Głogówek
(wo)
na boisku 1-0
Polonia Nysa 0-2 Polonia Głubczyce
Odra Kędzierzyn-Koźle 0-1 Budowlani Strzelce Opolskie
TOR Dobrzeń Wielki 2-0 Silesius Kotórz Mały
Śląsk Łubniany 8-1 KKS Kluczbork

Kolejka 28 - 18-19 maja

Odra II Opole 4-0 Śląsk Łubniany
KKS Kluczbork 2-3 MKS Gogolin
OKS Olesno 1-1 TOR Dobrzeń Wielki
Silesius Kotórz Mały 2-1 Odra Kędzierzyn-Koźle
Budowlani Strzelce Opolskie 1-0 Polonia Nysa
Polonia Głubczyce 1-3 Włókniarz II Kietrz
Willich/Fortuna Głogówek 3-3 LKS Kuniów
Unia Tułowice 1-2 Małapanew Ozimek
Skalnik Gracze 2-0 Hetman Byczyna

Kolejka 29 - 25-26 maja

OKS Olesno 6-0 Odra Kędzierzyn-Koźle
Skalnik Gracze 1-1 Odra II Opole
Hetman Byczyna 1-0 Unia Tułowice
Małapanew Ozimek 4-1 Willich/Fortuna Głogówek
LKS Kuniów 5-4 Polonia Głubczyce
Włókniarz II Kietrz 5-2 Budowlani Strzelce Opolskie
Polonia Nysa 3-1 Silesius Kotórz Mały
TOR Dobrzeń Wielki 0-0 KKS Kluczbork
MKS Gogolin 2-1 Śląsk Łubniany

Kolejka 30 - 30 maja

Odra II Opole 2-1 MKS Gogolin
Śląsk Łubniany 0-2 TOR Dobrzeń Wielki
KKS Kluczbork 2-1 Odra Kędzierzyn-Koźle 12 czerwca
OKS Olesno 3-2 Polonia Nysa
Silesius Kotórz Mały 1-1 Włókniarz II Kietrz
Budowlani Strzelce Opolskie 1-2 LKS Kuniów
Polonia Głubczyce 4-0 Małapanew Ozimek
Willich/Fortuna Głogówek 3-2 Hetman Byczyna
Unia Tułowice 1-3 Skalnik Gracze

Kolejka 31 - 1-2 czerwca

OKS Olesno 2-4 Włókniarz II Kietrz
Unia Tułowice 0-1 Odra II Opole
Skalnik Gracze 2-1 Willich/Fortuna Głogówek
Hetman Byczyna 0-1 Polonia Głubczyce
Małapanew Ozimek 5-1 Budowlani Strzelce Opolskie
LKS Kuniów 1-0 Silesius Kotórz Mały
Polonia Nysa 4-0 KKS Kluczbork
Odra Kędzierzyn-Koźle 1-1 Śląsk Łubniany
TOR Dobrzeń Wielki 1-1 MKS Gogolin

Kolejka 32 - 8 czerwca

Odra II Opole 3-1 TOR Dobrzeń Wielki
MKS Gogolin 4-0 Odra Kędzierzyn-Koźle
Śląsk Łubniany 2-1 Polonia Nysa
KKS Kluczbork 0-2 Włókniarz II Kietrz
OKS Olesno 2-2 LKS Kuniów
Silesius Kotórz Mały 1-0 Małapanew Ozimek
Budowlani Strzelce Opolskie 5-2 Hetman Byczyna
Polonia Głubczyce 2-1 Skalnik Gracze
Willich/Fortuna Głogówek 5-4 Unia Tułowice

Kolejka 33 - 15 czerwca

OKS Olesno 3-3 Małapanew Ozimek
Willich/Fortuna Głogówek 3-0 Odra II Opole
Unia Tułowice 0-5 Polonia Głubczyce
Skalnik Gracze 6-0 Budowlani Strzelce Opolskie
mecz w Niemodlinie
Hetman Byczyna 4-0 Silesius Kotórz Mały
LKS Kuniów 3-1 KKS Kluczbork
mecz w Kluczborku
Włókniarz II Kietrz 1-2 Śląsk Łubniany
Polonia Nysa 0-1 MKS Gogolin
Odra Kędzierzyn-Koźle 4-3 TOR Dobrzeń Wielki

Kolejka 34 - 22 czerwca

Odra II Opole 1-2 Odra Kędzierzyn-Koźle
TOR Dobrzeń Wielki 1-3 Polonia Nysa
MKS Gogolin 1-1 Włókniarz II Kietrz
Śląsk Łubniany 1-1 LKS Kuniów
KKS Kluczbork 8-0 Małapanew Ozimek
OKS Olesno 3-3 Hetman Byczyna
Silesius Kotórz Mały 1-4 Skalnik Gracze
Budowlani Strzelce Opolskie 3-0 Unia Tułowice
(wo)
Polonia Głubczyce 3-0 Willich/Fortuna Głogówek

Baraże o udział w III lidze (3)

III liga 2001/2002 (3 (Lubuskie, Dolny Śląsk, Opolskie, Śląsk))

IV liga 2001/2002 (dolnośląska)
IV liga 2001/2002 (lubuska)
IV liga 2001/2002 (śląska I)
IV liga 2001/2002 (śląska II)

Liga okręgowa 2001/2002 (Opole I)
Liga okręgowa 2001/2002 (Opole II)

Autor: Łukasz Mizera
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas