[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2001/2002, grupa: śląska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Carbo Gliwice 30 72 21 9 0 85-20 13 2 0 51-5 8 7 0 34-15
2.  Walka Makoszowy (Zabrze) 30 56 17 5 8 57-32 12 1 2 33-13 5 4 6 24-19
3.  Bobrek Karb Bytom 30 48 14 6 10 48-34 10 3 2 29-12 4 3 8 19-22 2 6 2 0 0 4-0
4.  Lotnik Kościelec 30 48 13 9 8 46-30 9 4 2 36-15 4 5 6 10-15 2 0 0 0 2 0-4
5.  Czarni Sosnowiec 30 43 12 7 11 44-35 8 3 4 26-16 4 4 7 18-19
6.  Urania Ruda Śląska 30 39 9 12 9 38-39 8 5 2 24-13 1 7 7 14-26 2 4 1 1 0 4-3
7.  Górnik II Zabrze 30 39 11 6 13 39-54 7 4 4 21-23 4 2 9 18-31 2 1 0 1 1 3-4
8.  Raków Częstochowa 30 38 10 8 12 39-55 7 5 3 24-19 3 3 9 15-36 4 7 2 1 1 4-6
9.  Olimpia Piekary Śląskie 30 38 10 8 12 34-40 6 5 4 17-16 4 3 8 17-24 4 5 1 2 1 5-5
10.  Victoria Częstochowa 30 38 11 5 14 42-44 8 4 3 30-19 3 1 11 12-25 4 4 1 1 2 8-6
11.  MKS Sławków 30 37 10 7 13 32-45 7 4 4 21-15 3 3 9 11-30 2 4 1 1 0 5-2
12.  Szombierki Bytom 30 37 10 7 13 37-52 8 3 4 21-21 2 4 9 16-31 2 1 0 1 1 2-5
13.  Ruch II Radzionków 30 36 10 6 14 30-46 10 4 1 27-9 0 2 13 3-37
14.  MOSiR Sparta Zabrze 30 33 8 9 13 34-38 5 4 6 19-16 3 5 7 15-22 2 4 1 1 0 3-1
15.  GKS II Katowice 30 33 9 6 15 38-56 7 4 4 25-17 2 2 11 13-39 2 1 0 1 1 1-3
16.  AKS Niwka Sosnowiec 30 25 5 10 15 35-58 4 5 6 21-24 1 5 9 14-34
Warta Zawiercie wycofała się przed sezonem, dzięki czemu uratowały się Szombierki Bytom.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Carbo Gliwice    3-1 5-1 2-0 1-0 2-2 7-1 2-0 0-0 2-0 2-0 2-0 8-0 2-0 7-0 6-0 
 2 Walka Makoszowy (Zabrze)1-6     2-0 0-0 2-1 5-0 1-3 4-0 2-0 1-0 2-1 1-0 3-0 2-0 3-1 4-1 
 3 Bobrek Karb Bytom0-2 1-1     2-0 3-1 2-0 3-0 2-2 0-1 3-1 1-0 1-1 1-0 2-1 4-0 4-2 
 4 Lotnik Kościelec1-1 2-0 0-2     3-1 1-1 2-2 4-0 3-1 2-0 1-2 5-0 3-0 1-1 4-3 4-1 
 5 Czarni Sosnowiec1-3 3-3 1-0 0-0     1-3 3-0 3-1 1-1 0-1 2-0 2-0 2-0 4-0 2-4 1-0 
 6 Urania Ruda Śląska1-1 0-0 1-4 0-1 2-0     2-1 1-1 2-0 3-1 1-1 2-1 4-1 2-0 2-0 1-1 
 7 Górnik II Zabrze2-2 0-6 0-3 0-2 0-0 2-2     3-1 2-2 1-0 2-0 3-2 1-0 1-2 2-0 2-1 
 8 Raków Częstochowa3-3 0-3 1-1 1-0 2-2 2-2 2-1     1-0 1-0 5-3 2-1 3-0 1-1 0-1 0-1 
 9 Olimpia Piekary Śląskie0-0 4-0 3-1 0-2 1-0 0-0 0-4 1-1     1-1 0-0 0-1 1-0 0-4 2-0 4-2 
 10 Victoria Częstochowa1-2 1-0 2-1 2-1 1-3 1-1 0-0 5-1 2-3     2-0 4-4 1-0 2-1 5-1 1-1 
 11 MKS Sławków0-1 0-2 2-2 2-0 0-2 1-0 1-2 2-1 1-0 4-1     4-1 1-1 1-1 1-1 1-0 
 12 Szombierki Bytom1-5 1-5 2-1 2-2 1-0 1-0 1-0 1-2 2-0 2-1 1-1     1-0 1-2 2-0 2-2 
 13 Ruch II Radzionków2-2 1-0 2-1 3-0 0-0 1-0 4-2 5-0 3-0 2-1 1-2 0-0     1-0 2-1 0-0 
 14 MOSiR Sparta Zabrze0-0 1-2 0-0 0-1 1-3 3-1 1-0 1-3 2-1 1-2 0-1 1-1 5-0     2-0 1-1 
 15 GKS II Katowice1-3 1-0 1-0 1-1 1-1 3-1 3-0 2-1 2-3 0-2 4-0 2-3 0-0 1-1     3-1 
 16 AKS Niwka Sosnowiec1-3 1-1 0-2 0-0 1-4 1-1 1-2 0-1 1-5 2-1 6-0 2-1 3-1 1-1 1-1     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

MOSiR Sparta Zabrze 0-1 Lotnik Kościelec
GKS II Katowice 0-2 Victoria Częstochowa
Górnik II Zabrze 3-2 Szombierki Bytom
Bobrek Karb Bytom 3-1 Czarni Sosnowiec
Carbo Gliwice 3-1 Walka Makoszowy (Zabrze)
Urania Ruda Śląska 4-1 Ruch II Radzionków
Olimpia Piekary Śląskie 4-2 AKS Niwka Sosnowiec
MKS Sławków 2-1 Raków Częstochowa

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

Lotnik Kościelec 4-0 Raków Częstochowa
AKS Niwka Sosnowiec 6-0 MKS Sławków
Ruch II Radzionków 3-0 Olimpia Piekary Śląskie
Walka Makoszowy (Zabrze) 5-0 Urania Ruda Śląska
Czarni Sosnowiec 1-3 Carbo Gliwice
Szombierki Bytom 2-1 Bobrek Karb Bytom
Victoria Częstochowa 0-0 Górnik II Zabrze
MOSiR Sparta Zabrze 2-0 GKS II Katowice

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

GKS II Katowice 1-1 Lotnik Kościelec
Górnik II Zabrze 1-2 MOSiR Sparta Zabrze
Bobrek Karb Bytom 3-1 Victoria Częstochowa
Carbo Gliwice 2-0 Szombierki Bytom
Urania Ruda Śląska 2-0 Czarni Sosnowiec
Olimpia Piekary Śląskie 4-0 Walka Makoszowy (Zabrze)
MKS Sławków 1-1 Ruch II Radzionków
Raków Częstochowa 0-1 AKS Niwka Sosnowiec

Kolejka 4 - 1-2 września

Lotnik Kościelec 4-1 AKS Niwka Sosnowiec
Ruch II Radzionków 5-0 Raków Częstochowa
Walka Makoszowy (Zabrze) 2-1 MKS Sławków
Czarni Sosnowiec 1-1 Olimpia Piekary Śląskie
Szombierki Bytom 1-0 Urania Ruda Śląska
Victoria Częstochowa 1-2 Carbo Gliwice
MOSiR Sparta Zabrze 0-0 Bobrek Karb Bytom
GKS II Katowice 3-0 Górnik II Zabrze

Kolejka 5 - 8-9 września

Górnik II Zabrze 0-2 Lotnik Kościelec
Bobrek Karb Bytom 4-0 GKS II Katowice
Carbo Gliwice 2-0 MOSiR Sparta Zabrze
Urania Ruda Śląska 3-1 Victoria Częstochowa
Olimpia Piekary Śląskie 0-1 Szombierki Bytom
MKS Sławków 0-2 Czarni Sosnowiec
Raków Częstochowa 0-3 Walka Makoszowy (Zabrze)
AKS Niwka Sosnowiec 3-1 Ruch II Radzionków

Kolejka 6 - 15-16 września

Lotnik Kościelec 3-0 Ruch II Radzionków
Walka Makoszowy (Zabrze) 4-1 AKS Niwka Sosnowiec
Czarni Sosnowiec 3-1 Raków Częstochowa
Szombierki Bytom 1-1 MKS Sławków
Victoria Częstochowa 2-3 Olimpia Piekary Śląskie
MOSiR Sparta Zabrze 3-1 Urania Ruda Śląska
GKS II Katowice 1-3 Carbo Gliwice
Górnik II Zabrze 0-3 Bobrek Karb Bytom

Kolejka 7 - 22-23 września

Bobrek Karb Bytom 2-0 Lotnik Kościelec
Carbo Gliwice 7-1 Górnik II Zabrze
Urania Ruda Śląska 2-0 GKS II Katowice
Olimpia Piekary Śląskie 0-4 MOSiR Sparta Zabrze
MKS Sławków 4-1 Victoria Częstochowa
Raków Częstochowa 2-1 Szombierki Bytom
AKS Niwka Sosnowiec 1-4 Czarni Sosnowiec
Ruch II Radzionków 1-0 Walka Makoszowy (Zabrze)

Kolejka 8 - 29-30 września

Lotnik Kościelec 2-0 Walka Makoszowy (Zabrze)
Czarni Sosnowiec 2-0 Ruch II Radzionków
Szombierki Bytom 2-2 AKS Niwka Sosnowiec
Victoria Częstochowa 5-1 Raków Częstochowa
MOSiR Sparta Zabrze 0-1 MKS Sławków
GKS II Katowice 2-3 Olimpia Piekary Śląskie
Górnik II Zabrze 2-2 Urania Ruda Śląska
Bobrek Karb Bytom 0-2 Carbo Gliwice

Kolejka 9 - 6-7 października

Carbo Gliwice 2-0 Lotnik Kościelec
Urania Ruda Śląska 1-4 Bobrek Karb Bytom
Olimpia Piekary Śląskie 0-4 Górnik II Zabrze
MKS Sławków 1-1 GKS II Katowice
Raków Częstochowa 1-1 MOSiR Sparta Zabrze
AKS Niwka Sosnowiec 2-1 Victoria Częstochowa
Ruch II Radzionków 0-0 Szombierki Bytom
Walka Makoszowy (Zabrze) 2-1 Czarni Sosnowiec

Kolejka 10 - 13-14 października

Lotnik Kościelec 3-1 Czarni Sosnowiec
Szombierki Bytom 1-5 Walka Makoszowy (Zabrze)
Victoria Częstochowa 1-0 Ruch II Radzionków
MOSiR Sparta Zabrze 1-1 AKS Niwka Sosnowiec
GKS II Katowice 2-1 Raków Częstochowa
Górnik II Zabrze 2-0 MKS Sławków
Bobrek Karb Bytom 0-1 Olimpia Piekary Śląskie
Carbo Gliwice 2-2 Urania Ruda Śląska

Kolejka 11 - 20-21 października

Urania Ruda Śląska 0-1 Lotnik Kościelec
Olimpia Piekary Śląskie 0-0 Carbo Gliwice
MKS Sławków 2-2 Bobrek Karb Bytom
Raków Częstochowa 2-1 Górnik II Zabrze
AKS Niwka Sosnowiec 1-1 GKS II Katowice
Ruch II Radzionków 1-0 MOSiR Sparta Zabrze
Walka Makoszowy (Zabrze) 1-0 Victoria Częstochowa
Czarni Sosnowiec 2-0 Szombierki Bytom

Kolejka 12 - 27-28 października

Lotnik Kościelec 5-0 Szombierki Bytom
Victoria Częstochowa 1-3 Czarni Sosnowiec
MOSiR Sparta Zabrze 1-2 Walka Makoszowy (Zabrze)
GKS II Katowice 0-0 Ruch II Radzionków
Górnik II Zabrze 2-1 AKS Niwka Sosnowiec
Bobrek Karb Bytom 2-2 Raków Częstochowa
Carbo Gliwice 2-0 MKS Sławków
Urania Ruda Śląska 2-0 Olimpia Piekary Śląskie

Kolejka 13 - 3-4 listopada

Olimpia Piekary Śląskie 0-2 Lotnik Kościelec
MKS Sławków 1-0 Urania Ruda Śląska
Raków Częstochowa 3-3 Carbo Gliwice
AKS Niwka Sosnowiec 0-2 Bobrek Karb Bytom
Ruch II Radzionków 4-2 Górnik II Zabrze
Walka Makoszowy (Zabrze) 3-1 GKS II Katowice
Czarni Sosnowiec 4-0 MOSiR Sparta Zabrze
Szombierki Bytom 2-1 Victoria Częstochowa

Kolejka 14 - 10-11 listopada

Lotnik Kościelec 2-0 Victoria Częstochowa
MOSiR Sparta Zabrze 1-1 Szombierki Bytom
GKS II Katowice 1-1 Czarni Sosnowiec
Górnik II Zabrze 0-6 Walka Makoszowy (Zabrze)
Bobrek Karb Bytom 1-0 Ruch II Radzionków
Carbo Gliwice 6-0 AKS Niwka Sosnowiec
Urania Ruda Śląska 1-1 Raków Częstochowa
Olimpia Piekary Śląskie 0-0 MKS Sławków

Kolejka 15 - 17-18 listopada

MKS Sławków 2-0 Lotnik Kościelec
Raków Częstochowa 1-0 Olimpia Piekary Śląskie
AKS Niwka Sosnowiec 1-1 Urania Ruda Śląska
Ruch II Radzionków 2-2 Carbo Gliwice
Walka Makoszowy (Zabrze) 2-0 Bobrek Karb Bytom
Czarni Sosnowiec 3-0 Górnik II Zabrze
Szombierki Bytom 2-0 GKS II Katowice
Victoria Częstochowa 2-1 MOSiR Sparta Zabrze

Kolejka 16 - 23-24 marca

Lotnik Kościelec 1-1 MOSiR Sparta Zabrze
Victoria Częstochowa 5-1 GKS II Katowice
Szombierki Bytom 1-0 Górnik II Zabrze
Czarni Sosnowiec 1-0 Bobrek Karb Bytom
Walka Makoszowy (Zabrze) 1-6 Carbo Gliwice
Ruch II Radzionków 1-0 Urania Ruda Śląska
AKS Niwka Sosnowiec 1-5 Olimpia Piekary Śląskie
Raków Częstochowa 5-3 MKS Sławków

Kolejka 17 - 29-30 marca

Raków Częstochowa 1-0 Lotnik Kościelec
MKS Sławków 1-0 AKS Niwka Sosnowiec
Olimpia Piekary Śląskie 1-0 Ruch II Radzionków
Urania Ruda Śląska 0-0 Walka Makoszowy (Zabrze)
Carbo Gliwice 1-0 Czarni Sosnowiec
Bobrek Karb Bytom 1-1 Szombierki Bytom
Górnik II Zabrze 1-0 Victoria Częstochowa
GKS II Katowice 1-1 MOSiR Sparta Zabrze

Kolejka 18 - 6-7 kwietnia

Lotnik Kościelec 4-3 GKS II Katowice
MOSiR Sparta Zabrze 1-0 Górnik II Zabrze
Victoria Częstochowa 2-1 Bobrek Karb Bytom
Szombierki Bytom 1-5 Carbo Gliwice
Czarni Sosnowiec 1-3 Urania Ruda Śląska
Walka Makoszowy (Zabrze) 2-0 Olimpia Piekary Śląskie
Ruch II Radzionków 1-2 MKS Sławków
AKS Niwka Sosnowiec 0-1 Raków Częstochowa

Kolejka 19 - 13-14 kwietnia

AKS Niwka Sosnowiec 0-0 Lotnik Kościelec
Raków Częstochowa 3-0 Ruch II Radzionków
MKS Sławków 0-2 Walka Makoszowy (Zabrze)
Olimpia Piekary Śląskie 1-0 Czarni Sosnowiec
Urania Ruda Śląska 2-1 Szombierki Bytom
Carbo Gliwice 2-0 Victoria Częstochowa
Bobrek Karb Bytom 2-1 MOSiR Sparta Zabrze
Górnik II Zabrze 2-0 GKS II Katowice

Kolejka 20 - 20-21 kwietnia

Lotnik Kościelec 2-2 Górnik II Zabrze
GKS II Katowice 1-0 Bobrek Karb Bytom
MOSiR Sparta Zabrze 0-0 Carbo Gliwice
Victoria Częstochowa 1-1 Urania Ruda Śląska
Szombierki Bytom 2-0 Olimpia Piekary Śląskie
Czarni Sosnowiec 2-0 MKS Sławków
Walka Makoszowy (Zabrze) 4-0 Raków Częstochowa
Ruch II Radzionków 0-0 AKS Niwka Sosnowiec

Kolejka 21 - 27-28 kwietnia

Ruch II Radzionków 3-0 Lotnik Kościelec
AKS Niwka Sosnowiec 1-1 Walka Makoszowy (Zabrze)
Raków Częstochowa 2-2 Czarni Sosnowiec
MKS Sławków 4-1 Szombierki Bytom
Olimpia Piekary Śląskie 1-1 Victoria Częstochowa
Urania Ruda Śląska 2-0 MOSiR Sparta Zabrze
Carbo Gliwice 7-0 GKS II Katowice
Bobrek Karb Bytom 3-0 Górnik II Zabrze

Kolejka 22 - 1 maja

Lotnik Kościelec 0-2 Bobrek Karb Bytom
Górnik II Zabrze 2-2 Carbo Gliwice
GKS II Katowice 3-1 Urania Ruda Śląska
MOSiR Sparta Zabrze 2-1 Olimpia Piekary Śląskie
Victoria Częstochowa 2-0 MKS Sławków
Szombierki Bytom 1-2 Raków Częstochowa
Czarni Sosnowiec 1-0 AKS Niwka Sosnowiec
Walka Makoszowy (Zabrze) 3-0 Ruch II Radzionków

Kolejka 23 - 4-5 maja

Walka Makoszowy (Zabrze) 0-0 Lotnik Kościelec
Ruch II Radzionków 0-0 Czarni Sosnowiec
AKS Niwka Sosnowiec 2-1 Szombierki Bytom
Raków Częstochowa 1-0 Victoria Częstochowa
MKS Sławków 1-1 MOSiR Sparta Zabrze
Olimpia Piekary Śląskie 2-0 GKS II Katowice
Urania Ruda Śląska 2-1 Górnik II Zabrze
Carbo Gliwice 5-1 Bobrek Karb Bytom

Kolejka 24 - 11-12 maja

Lotnik Kościelec 1-1 Carbo Gliwice
Bobrek Karb Bytom 2-0 Urania Ruda Śląska
Górnik II Zabrze 2-2 Olimpia Piekary Śląskie
GKS II Katowice 4-0 MKS Sławków
MOSiR Sparta Zabrze 1-3 Raków Częstochowa
Victoria Częstochowa 1-1 AKS Niwka Sosnowiec
Szombierki Bytom 1-0 Ruch II Radzionków
Czarni Sosnowiec 3-3 Walka Makoszowy (Zabrze)

Kolejka 25 - 15 maja

Czarni Sosnowiec 0-0 Lotnik Kościelec
Walka Makoszowy (Zabrze) 1-0 Szombierki Bytom
Ruch II Radzionków 2-1 Victoria Częstochowa
AKS Niwka Sosnowiec 1-1 MOSiR Sparta Zabrze
Raków Częstochowa 0-1 GKS II Katowice
MKS Sławków 1-2 Górnik II Zabrze
Olimpia Piekary Śląskie 3-1 Bobrek Karb Bytom
Urania Ruda Śląska 1-1 Carbo Gliwice

Kolejka 26 - 18-19 maja

Lotnik Kościelec 1-1 Urania Ruda Śląska
Carbo Gliwice 0-0 Olimpia Piekary Śląskie
Bobrek Karb Bytom 1-0 MKS Sławków
Górnik II Zabrze 3-1 Raków Częstochowa
GKS II Katowice 3-1 AKS Niwka Sosnowiec
MOSiR Sparta Zabrze 5-0 Ruch II Radzionków
Victoria Częstochowa 1-0 Walka Makoszowy (Zabrze)
Szombierki Bytom 1-0 Czarni Sosnowiec

Kolejka 27 - 25-26 maja

Szombierki Bytom 2-2 Lotnik Kościelec 22 maja
Czarni Sosnowiec 0-1 Victoria Częstochowa
Walka Makoszowy (Zabrze) 2-0 MOSiR Sparta Zabrze
Ruch II Radzionków 2-1 GKS II Katowice
AKS Niwka Sosnowiec 1-2 Górnik II Zabrze
Raków Częstochowa 1-1 Bobrek Karb Bytom
MKS Sławków 0-1 Carbo Gliwice
Olimpia Piekary Śląskie 0-0 Urania Ruda Śląska

Kolejka 28 - 1-2 czerwca

Lotnik Kościelec 3-1 Olimpia Piekary Śląskie
Urania Ruda Śląska 1-1 MKS Sławków
Carbo Gliwice 2-0 Raków Częstochowa
Bobrek Karb Bytom 4-2 AKS Niwka Sosnowiec
Górnik II Zabrze 1-0 Ruch II Radzionków
GKS II Katowice 1-0 Walka Makoszowy (Zabrze)
MOSiR Sparta Zabrze 1-3 Czarni Sosnowiec
Victoria Częstochowa 4-4 Szombierki Bytom

Kolejka 29 - 8 czerwca

Victoria Częstochowa 2-1 Lotnik Kościelec
Szombierki Bytom 1-2 MOSiR Sparta Zabrze
Czarni Sosnowiec 2-4 GKS II Katowice
Walka Makoszowy (Zabrze) 1-3 Górnik II Zabrze
Ruch II Radzionków 2-1 Bobrek Karb Bytom
AKS Niwka Sosnowiec 1-3 Carbo Gliwice
Raków Częstochowa 2-2 Urania Ruda Śląska
MKS Sławków 1-0 Olimpia Piekary Śląskie

Kolejka 30 - 15 czerwca

Lotnik Kościelec 1-2 MKS Sławków
Olimpia Piekary Śląskie 1-1 Raków Częstochowa
Urania Ruda Śląska 1-1 AKS Niwka Sosnowiec
Carbo Gliwice 8-0 Ruch II Radzionków
Bobrek Karb Bytom 1-1 Walka Makoszowy (Zabrze)
Górnik II Zabrze 0-0 Czarni Sosnowiec
GKS II Katowice 2-3 Szombierki Bytom
MOSiR Sparta Zabrze 1-2 Victoria Częstochowa
przerwany w 78. minucie z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy

Baraże o udział w III lidze (3)
Baraże o udział w IV lidze (śląska I i II)

III liga 2001/2002 (3 (Lubuskie, Dolny Śląsk, Opolskie, Śląsk))

IV liga 2001/2002 (dolnośląska)
IV liga 2001/2002 (lubuska)
IV liga 2001/2002 (opolska)
IV liga 2001/2002 (śląska II)

Liga okręgowa 2001/2002 (Częstochowa)
Liga okręgowa 2001/2002 (Katowice II)
Liga okręgowa 2001/2002 (Katowice IV)

Autor: Łukasz Mizera
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas