[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

III liga 2001/2002, grupa: 3 (Lubuskie, Dolny Śląsk, Opolskie, Śląsk)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  BBTS Bielsko-Biała 34 77 23 8 3 70-18 12 5 0 43-6 11 3 3 27-12
2.  Piast Gliwice 34 62 19 5 10 67-35 14 1 2 41-16 5 4 8 26-19 2 3 1 0 1 1-1
3.  Pogoń Świebodzin 34 62 18 8 8 56-35 10 6 1 28-11 8 2 7 28-24 2 3 1 0 1 1-1
4.  Miedź Legnica 34 56 17 5 12 50-40 11 3 3 26-16 6 2 9 24-24
5.  Rozwój Katowice 34 55 17 4 13 52-36 12 1 4 34-15 5 3 9 18-21 2 3 1 0 1 2-2
6.  Grunwald Ruda Śląska 34 55 17 4 13 42-37 9 2 6 22-15 8 2 7 20-22 2 3 1 0 1 2-2
7.  MK Górnik Katowice 34 54 14 12 8 37-29 7 6 4 19-14 7 6 4 18-15
8.  Lech/Zryw Zielona Góra 34 53 15 8 11 39-36 8 4 5 16-13 7 4 6 23-23
9.  Polonia Bytom 34 52 16 4 14 32-32 11 3 3 22-10 5 1 11 10-22 2 6 2 0 0 3-1
10.  KS Kędzierzyn-Koźle 34 52 14 10 10 34-26 9 2 6 22-16 5 8 4 12-10 2 0 0 0 2 1-3
11.  Inkopax Wrocław 34 49 14 7 13 49-38 11 1 5 30-18 3 6 8 19-20
12.  Pogoń Oleśnica 34 37 9 10 15 34-43 6 6 5 21-17 3 4 10 13-26
13.  Lubuszanin Drezdenko 34 36 10 6 18 30-49 8 2 7 20-19 2 4 11 10-30
14.  Chrobry Głogów 34 35 9 8 17 30-55 7 4 6 17-20 2 4 11 13-35 2 4 1 1 0 4-3
15.  Górnik Jastrzębie Zdrój 34 35 9 8 17 32-53 5 6 6 21-25 4 2 11 11-28 2 1 0 1 1 3-4
16.  Czarni Żagań 34 34 8 10 16 30-52 5 7 5 18-23 3 3 11 12-29
17.  Bielawianka Błękitni Bielawa 34 29 7 8 19 37-63 5 3 9 18-27 2 5 10 19-36
18.  Concordia Knurów 34 20 5 5 24 24-68 3 3 11 10-36 2 2 13 14-32
Bielawianka Bielawa połączyła się z Błękitnymi Owiesno tworząc Bielawianka Błękitni Bielawa.
Lech Sulechów połączył się ze Zrywem Zielona Góra (fuzja Lechii, Zrywu i Piasta Czerwieńsk) tworząc Lech/Zryw Zielona Góra.
Mec Sławięcice zmienił w trakcie rozgrywek nazwę na KS Kędzierzyn-Koźle.
GKP Gorzów Wielkopolski wycofał się przed sezonem, dzięki czemu nie spadł Górnik Jastrzębie-Zdrój

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 BBTS Bielsko-Biała    0-0 4-0 5-2 0-0 4-0 3-1 4-0 3-0 1-1 1-1 1-1 2-0 4-0 2-0 3-0 3-0 3-0 
 2 Piast Gliwice2-2     1-0 3-2 2-1 2-1 1-0 2-3 1-0 1-0 4-2 2-0 4-0 6-2 1-0 3-0 4-0 2-3 
 3 Pogoń Świebodzin1-1 1-0     1-0 2-0 1-2 1-1 2-1 0-0 1-1 2-2 3-0 4-1 1-0 0-0 2-0 3-1 3-1 
 4 Miedź Legnica1-1 2-1 2-1     2-0 1-1 1-1 0-3 2-0 2-1 0-3 2-1 2-0 0-1 3-0 2-0 1-0 3-2 
 5 Rozwój Katowice0-2 2-1 5-1 4-1     2-0 0-2 0-1 3-0 1-0 3-2 0-0 3-0 2-1 0-1 4-1 2-0 3-2 
 6 Grunwald Ruda Śląska0-1 2-1 0-2 2-1 2-0     1-1 4-1 1-2 0-1 0-0 1-0 3-2 4-0 1-0 0-1 0-2 1-0 
 7 MK Górnik Katowice1-2 0-2 0-0 0-0 1-3 2-1     0-0 3-0* 0-0 0-0 2-2 3-0 3-2 0-1 1-0 1-0 2-1 
 8 Lech/Zryw Zielona Góra3-0 0-4 1-3 1-4 0-1 0-1 0-0     1-0 0-0 1-0 1-0 2-0 3-0 1-0 0-0 0-0 2-0 
 9 Polonia Bytom0-2 2-0 2-2 1-0 2-0 0-1 5-0 1-0     1-0 2-0 1-0 1-0 2-1 0-3* 1-1 1-0 0-0 
 10 KS Kędzierzyn-Koźle0-2 0-1 2-0 2-0 1-0 2-0 0-0 2-1 1-2     0-3 0-1 1-0 2-0 1-1 1-2 5-2 2-1 
 11 Inkopax Wrocław1-0 2-1 1-2 2-1 2-0 0-1 0-1 1-4 1-3 0-0     4-1 2-0 3-1 3-0 2-1 5-2 1-0 
 12 Pogoń Oleśnica0-1 1-1 1-0 1-1 2-1 2-0 0-1 3-3 0-1 1-1 0-0     1-4 0-0 3-1 3-1 3-0 0-1 
 13 Lubuszanin Drezdenko0-2 0-2 1-5 2-0 0-2 0-1 1-0 0-0 1-0 1-2 1-0 1-2     1-0 4-0 2-0 1-1 4-2 
 14 Chrobry Głogów1-2 1-1 1-2 0-1 1-6 2-1 1-3 1-0 1-0 0-1 1-0 0-0 0-0     2-1 2-1 1-1 2-0 
 15 Górnik Jastrzębie Zdrój2-0 3-2 1-2 0-3 1-1 1-2 0-3 2-3 1-0 0-2 2-1 3-1 1-1 2-2     0-0 2-2 0-0 
 16 Czarni Żagań0-2 1-1 0-2 0-2 3-2 1-5 1-1 0-1 1-0 1-1 1-1 2-1 0-0 1-1 2-0     2-2 2-1 
 17 Bielawianka Błękitni Bielawa0-5 2-1 2-1 0-2 0-1 1-2 0-2 0-1 2-0 0-0 0-3 1-2 0-0 1-1 5-2 2-4     2-0 
 18 Concordia Knurów0-2 0-7 0-5 0-4 0-0 1-1 0-1 1-1 0-2 0-1 2-1 2-1 1-2 0-1 0-1 1-0 2-6     

REKLAMA

Kolejka 1 - 4-5 sierpnia

Polonia Bytom 1-1 Czarni Żagań
Chrobry Głogów 1-0 Inkopax Wrocław
KS Kędzierzyn-Koźle 1-0 Rozwój Katowice
Concordia Knurów 2-6 Bielawianka Błękitni Bielawa
Grunwald Ruda Śląska 1-0 Pogoń Oleśnica
Miedź Legnica 2-1 Piast Gliwice
Lech/Zryw Zielona Góra 2-0 Lubuszanin Drezdenko
Pogoń Świebodzin 1-1 MK Górnik Katowice
BBTS Bielsko-Biała 2-0 Górnik Jastrzębie Zdrój

Kolejka 2 - 11-12 sierpnia

Czarni Żagań 2-0 Górnik Jastrzębie Zdrój
MK Górnik Katowice 1-2 BBTS Bielsko-Biała
Lubuszanin Drezdenko 1-5 Pogoń Świebodzin
Piast Gliwice 2-3 Lech/Zryw Zielona Góra
Pogoń Oleśnica 1-1 Miedź Legnica
Bielawianka Błękitni Bielawa 1-2 Grunwald Ruda Śląska
Rozwój Katowice 3-2 Concordia Knurów
Inkopax Wrocław 0-0 KS Kędzierzyn-Koźle
Polonia Bytom 2-1 Chrobry Głogów

Kolejka 3 - 15 sierpnia

Chrobry Głogów 2-1 Czarni Żagań
KS Kędzierzyn-Koźle 1-2 Polonia Bytom
Concordia Knurów 2-1 Inkopax Wrocław
Grunwald Ruda Śląska 2-0 Rozwój Katowice
Miedź Legnica 1-0 Bielawianka Błękitni Bielawa
Lech/Zryw Zielona Góra 1-0 Pogoń Oleśnica
lub 2-3
Pogoń Świebodzin 1-0 Piast Gliwice
BBTS Bielsko-Biała 2-0 Lubuszanin Drezdenko
Górnik Jastrzębie Zdrój 0-3 MK Górnik Katowice

Kolejka 4 - 18-19 sierpnia

Czarni Żagań 1-1 MK Górnik Katowice
Lubuszanin Drezdenko 4-0 Górnik Jastrzębie Zdrój
Piast Gliwice 2-2 BBTS Bielsko-Biała
Pogoń Oleśnica 1-0 Pogoń Świebodzin
Bielawianka Błękitni Bielawa 0-1 Lech/Zryw Zielona Góra
Rozwój Katowice 4-1 Miedź Legnica
Inkopax Wrocław 0-1 Grunwald Ruda Śląska
Polonia Bytom 0-0 Concordia Knurów
Chrobry Głogów 0-1 KS Kędzierzyn-Koźle

Kolejka 5 - 25-26 sierpnia

KS Kędzierzyn-Koźle 1-2 Czarni Żagań
Concordia Knurów 0-1 Chrobry Głogów
Grunwald Ruda Śląska 1-2 Polonia Bytom
Miedź Legnica 0-3 Inkopax Wrocław
Lech/Zryw Zielona Góra 0-1 Rozwój Katowice
Pogoń Świebodzin 3-1 Bielawianka Błękitni Bielawa
BBTS Bielsko-Biała 1-1 Pogoń Oleśnica
Górnik Jastrzębie Zdrój 3-2 Piast Gliwice
MK Górnik Katowice 3-0 Lubuszanin Drezdenko

Kolejka 6 - 1-2 września

Czarni Żagań 0-0 Lubuszanin Drezdenko
Piast Gliwice 1-0 MK Górnik Katowice
Pogoń Oleśnica 3-1 Górnik Jastrzębie Zdrój
Bielawianka Błękitni Bielawa 0-5 BBTS Bielsko-Biała
Rozwój Katowice 5-1 Pogoń Świebodzin
Inkopax Wrocław 1-4 Lech/Zryw Zielona Góra
Polonia Bytom 1-0 Miedź Legnica 4 września
Chrobry Głogów 2-1 Grunwald Ruda Śląska
KS Kędzierzyn-Koźle 2-1 Concordia Knurów

Kolejka 7 - 8-9 września

Concordia Knurów 1-0 Czarni Żagań
Grunwald Ruda Śląska 0-1 KS Kędzierzyn-Koźle
Miedź Legnica 0-1 Chrobry Głogów
Lech/Zryw Zielona Góra 1-0 Polonia Bytom
Pogoń Świebodzin 2-2 Inkopax Wrocław
BBTS Bielsko-Biała 0-0 Rozwój Katowice
Górnik Jastrzębie Zdrój 2-2 Bielawianka Błękitni Bielawa
MK Górnik Katowice 2-2 Pogoń Oleśnica
Lubuszanin Drezdenko 0-2 Piast Gliwice

Kolejka 8 - 15-16 września

Czarni Żagań 1-1 Piast Gliwice
Pogoń Oleśnica 1-4 Lubuszanin Drezdenko
Bielawianka Błękitni Bielawa 0-2 MK Górnik Katowice
Rozwój Katowice 0-1 Górnik Jastrzębie Zdrój
Inkopax Wrocław 1-0 BBTS Bielsko-Biała
Polonia Bytom 2-2 Pogoń Świebodzin
Chrobry Głogów 1-0 Lech/Zryw Zielona Góra
KS Kędzierzyn-Koźle 2-0 Miedź Legnica
Concordia Knurów 1-1 Grunwald Ruda Śląska

Kolejka 9 - 22-23 września

Grunwald Ruda Śląska 0-1 Czarni Żagań
Miedź Legnica 3-2 Concordia Knurów
Lech/Zryw Zielona Góra 0-0 KS Kędzierzyn-Koźle
Pogoń Świebodzin 1-0 Chrobry Głogów
BBTS Bielsko-Biała 3-0 Polonia Bytom
Górnik Jastrzębie Zdrój 2-1 Inkopax Wrocław
MK Górnik Katowice 1-3 Rozwój Katowice
Lubuszanin Drezdenko 1-1 Bielawianka Błękitni Bielawa
Piast Gliwice 2-0 Pogoń Oleśnica

Kolejka 10 - 29-30 września

Czarni Żagań 2-1 Pogoń Oleśnica
Bielawianka Błękitni Bielawa 2-1 Piast Gliwice
Rozwój Katowice 3-0 Lubuszanin Drezdenko
Inkopax Wrocław 0-1 MK Górnik Katowice
Polonia Bytom 0-3 Górnik Jastrzębie Zdrój
(wo)
Na boisku 1-1; w Polonii grał Mirosław Kmieć, który z powodu kartek nie powinien wystąpić
Chrobry Głogów 1-2 BBTS Bielsko-Biała
KS Kędzierzyn-Koźle 2-0 Pogoń Świebodzin
Concordia Knurów 1-1 Lech/Zryw Zielona Góra
Grunwald Ruda Śląska 2-1 Miedź Legnica

Kolejka 11 - 6-7 października

Miedź Legnica 2-0 Czarni Żagań
Lech/Zryw Zielona Góra 0-1 Grunwald Ruda Śląska
Pogoń Świebodzin 3-1 Concordia Knurów
BBTS Bielsko-Biała 1-1 KS Kędzierzyn-Koźle
Górnik Jastrzębie Zdrój 2-2 Chrobry Głogów
MK Górnik Katowice 3-0 Polonia Bytom
(wo)
Na boisku 0-2; w Polonii grał Mirosław Kmieć, który z powodu kartek nie powinien wystąpić
Lubuszanin Drezdenko 1-0 Inkopax Wrocław
Piast Gliwice 2-1 Rozwój Katowice
Pogoń Oleśnica 3-0 Bielawianka Błękitni Bielawa

Kolejka 12 - 13-14 października

Czarni Żagań 2-2 Bielawianka Błękitni Bielawa
Rozwój Katowice 0-0 Pogoń Oleśnica
Inkopax Wrocław 2-1 Piast Gliwice
Polonia Bytom 1-0 Lubuszanin Drezdenko
Chrobry Głogów 1-3 MK Górnik Katowice
KS Kędzierzyn-Koźle 1-1 Górnik Jastrzębie Zdrój
Concordia Knurów 0-2 BBTS Bielsko-Biała
Grunwald Ruda Śląska 0-2 Pogoń Świebodzin
Miedź Legnica 0-3 Lech/Zryw Zielona Góra

Kolejka 13 - 20-21 października

Lech/Zryw Zielona Góra 0-0 Czarni Żagań
Pogoń Świebodzin 1-0 Miedź Legnica
BBTS Bielsko-Biała 4-0 Grunwald Ruda Śląska
Górnik Jastrzębie Zdrój 0-0 Concordia Knurów
MK Górnik Katowice 0-0 KS Kędzierzyn-Koźle
Lubuszanin Drezdenko 1-0 Chrobry Głogów
Piast Gliwice 1-0 Polonia Bytom
Pogoń Oleśnica 0-0 Inkopax Wrocław
Bielawianka Błękitni Bielawa 0-1 Rozwój Katowice

Kolejka 14 - 27-28 października

Czarni Żagań 3-2 Rozwój Katowice
Inkopax Wrocław 5-2 Bielawianka Błękitni Bielawa
Polonia Bytom 1-0 Pogoń Oleśnica
Chrobry Głogów 1-1 Piast Gliwice
KS Kędzierzyn-Koźle 1-0 Lubuszanin Drezdenko
Concordia Knurów 0-1 MK Górnik Katowice
Grunwald Ruda Śląska 1-0 Górnik Jastrzębie Zdrój
Miedź Legnica 1-1 BBTS Bielsko-Biała
Lech/Zryw Zielona Góra 1-3 Pogoń Świebodzin

Kolejka 15 - 3-4 listopada

Pogoń Świebodzin 2-0 Czarni Żagań
BBTS Bielsko-Biała 4-0 Lech/Zryw Zielona Góra
Górnik Jastrzębie Zdrój 0-3 Miedź Legnica
MK Górnik Katowice 2-1 Grunwald Ruda Śląska
Lubuszanin Drezdenko 4-2 Concordia Knurów
Piast Gliwice 1-0 KS Kędzierzyn-Koźle
Pogoń Oleśnica 0-0 Chrobry Głogów
Bielawianka Błękitni Bielawa 2-0 Polonia Bytom
Rozwój Katowice 3-2 Inkopax Wrocław

Kolejka 16 - 10-11 listopada

Czarni Żagań 1-1 Inkopax Wrocław
Polonia Bytom 2-0 Rozwój Katowice
Chrobry Głogów 1-1 Bielawianka Błękitni Bielawa
KS Kędzierzyn-Koźle 0-1 Pogoń Oleśnica
Grunwald Ruda Śląska 3-2 Lubuszanin Drezdenko
Miedź Legnica 1-1 MK Górnik Katowice
Lech/Zryw Zielona Góra 1-0 Górnik Jastrzębie Zdrój
Pogoń Świebodzin 1-1 BBTS Bielsko-Biała
Piast Gliwice 2-3 Concordia Knurów

Kolejka 17 - 17-18 listopada

BBTS Bielsko-Biała 3-0 Czarni Żagań
Górnik Jastrzębie Zdrój 1-2 Pogoń Świebodzin
MK Górnik Katowice 0-0 Lech/Zryw Zielona Góra
Lubuszanin Drezdenko 2-0 Miedź Legnica
Piast Gliwice 2-1 Grunwald Ruda Śląska
Pogoń Oleśnica 0-1 Concordia Knurów
Bielawianka Błękitni Bielawa 0-0 KS Kędzierzyn-Koźle
Rozwój Katowice 2-1 Chrobry Głogów
Inkopax Wrocław 1-3 Polonia Bytom

Kolejka 18 - 16-17 marca

Czarni Żagań 1-0 Polonia Bytom
Inkopax Wrocław 3-1 Chrobry Głogów
Rozwój Katowice 1-0 KS Kędzierzyn-Koźle
Bielawianka Błękitni Bielawa 2-0 Concordia Knurów
Pogoń Oleśnica 2-0 Grunwald Ruda Śląska
Piast Gliwice 3-2 Miedź Legnica
Lubuszanin Drezdenko 0-0 Lech/Zryw Zielona Góra
MK Górnik Katowice 0-0 Pogoń Świebodzin
Górnik Jastrzębie Zdrój 2-0 BBTS Bielsko-Biała

Kolejka 19 - 23-24 marca

Górnik Jastrzębie Zdrój 0-0 Czarni Żagań
BBTS Bielsko-Biała 3-1 MK Górnik Katowice
Pogoń Świebodzin 4-1 Lubuszanin Drezdenko
Lech/Zryw Zielona Góra 0-4 Piast Gliwice
Miedź Legnica 2-1 Pogoń Oleśnica
Grunwald Ruda Śląska 0-2 Bielawianka Błękitni Bielawa
Concordia Knurów 0-0 Rozwój Katowice
KS Kędzierzyn-Koźle 0-3 Inkopax Wrocław
Chrobry Głogów 1-0 Polonia Bytom

Kolejka 20 - 30-31 marca

Czarni Żagań 1-1 Chrobry Głogów
Polonia Bytom 1-0 KS Kędzierzyn-Koźle
Inkopax Wrocław 1-0 Concordia Knurów
Rozwój Katowice 2-0 Grunwald Ruda Śląska
Bielawianka Błękitni Bielawa 0-2 Miedź Legnica
Pogoń Oleśnica 3-3 Lech/Zryw Zielona Góra
Piast Gliwice 1-0 Pogoń Świebodzin
Lubuszanin Drezdenko 0-2 BBTS Bielsko-Biała
MK Górnik Katowice 0-1 Górnik Jastrzębie Zdrój

Kolejka 21 - 6-7 kwietnia

MK Górnik Katowice 1-0 Czarni Żagań
Górnik Jastrzębie Zdrój 1-1 Lubuszanin Drezdenko
BBTS Bielsko-Biała 0-0 Piast Gliwice
Pogoń Świebodzin 3-0 Pogoń Oleśnica
Lech/Zryw Zielona Góra 0-0 Bielawianka Błękitni Bielawa
Miedź Legnica 2-0 Rozwój Katowice
Grunwald Ruda Śląska 0-0 Inkopax Wrocław
Concordia Knurów 0-2 Polonia Bytom
KS Kędzierzyn-Koźle 2-0 Chrobry Głogów

Kolejka 22 - 13-14 kwietnia

Czarni Żagań 1-1 KS Kędzierzyn-Koźle
Chrobry Głogów 2-0 Concordia Knurów
Polonia Bytom 0-1 Grunwald Ruda Śląska
Inkopax Wrocław 2-1 Miedź Legnica
Rozwój Katowice 0-1 Lech/Zryw Zielona Góra
Bielawianka Błękitni Bielawa 2-1 Pogoń Świebodzin
Pogoń Oleśnica 0-1 BBTS Bielsko-Biała
Piast Gliwice 1-0 Górnik Jastrzębie Zdrój
Lubuszanin Drezdenko 1-0 MK Górnik Katowice

Kolejka 23 - 20-21 kwietnia

Lubuszanin Drezdenko 2-0 Czarni Żagań
MK Górnik Katowice 0-2 Piast Gliwice
Górnik Jastrzębie Zdrój 3-1 Pogoń Oleśnica
BBTS Bielsko-Biała 3-0 Bielawianka Błękitni Bielawa
Pogoń Świebodzin 2-0 Rozwój Katowice
Lech/Zryw Zielona Góra 1-0 Inkopax Wrocław
Miedź Legnica 2-0 Polonia Bytom
Grunwald Ruda Śląska 4-0 Chrobry Głogów
Concordia Knurów 0-1 KS Kędzierzyn-Koźle

Kolejka 24 - 24 kwietnia

Czarni Żagań 2-1 Concordia Knurów
KS Kędzierzyn-Koźle 2-0 Grunwald Ruda Śląska
Chrobry Głogów 0-1 Miedź Legnica
Polonia Bytom 1-0 Lech/Zryw Zielona Góra
Inkopax Wrocław 1-2 Pogoń Świebodzin
Rozwój Katowice 0-2 BBTS Bielsko-Biała
Bielawianka Błękitni Bielawa 5-2 Górnik Jastrzębie Zdrój
Pogoń Oleśnica 0-1 MK Górnik Katowice
Piast Gliwice 4-0 Lubuszanin Drezdenko

Kolejka 25 - 27-28 kwietnia

Piast Gliwice 3-0 Czarni Żagań
Lubuszanin Drezdenko 1-2 Pogoń Oleśnica
MK Górnik Katowice 1-0 Bielawianka Błękitni Bielawa
Górnik Jastrzębie Zdrój 1-1 Rozwój Katowice
BBTS Bielsko-Biała 1-1 Inkopax Wrocław
Pogoń Świebodzin 0-0 Polonia Bytom
Lech/Zryw Zielona Góra 3-0 Chrobry Głogów
Miedź Legnica 2-1 KS Kędzierzyn-Koźle
Grunwald Ruda Śląska 1-0 Concordia Knurów

Kolejka 26 - 1 maja

Czarni Żagań 1-5 Grunwald Ruda Śląska
Concordia Knurów 0-4 Miedź Legnica
KS Kędzierzyn-Koźle 2-1 Lech/Zryw Zielona Góra
Chrobry Głogów 1-2 Pogoń Świebodzin
Polonia Bytom 0-2 BBTS Bielsko-Biała
Inkopax Wrocław 3-0 Górnik Jastrzębie Zdrój
Rozwój Katowice 0-2 MK Górnik Katowice
Bielawianka Błękitni Bielawa 0-0 Lubuszanin Drezdenko
Pogoń Oleśnica 1-1 Piast Gliwice

Kolejka 27 - 4-5 maja

Pogoń Oleśnica 3-1 Czarni Żagań
Piast Gliwice 4-0 Bielawianka Błękitni Bielawa
Lubuszanin Drezdenko 0-2 Rozwój Katowice
MK Górnik Katowice 0-0 Inkopax Wrocław
Górnik Jastrzębie Zdrój 1-0 Polonia Bytom
BBTS Bielsko-Biała 4-0 Chrobry Głogów
Pogoń Świebodzin 1-1 KS Kędzierzyn-Koźle
Lech/Zryw Zielona Góra 2-0 Concordia Knurów
Miedź Legnica 1-1 Grunwald Ruda Śląska

Kolejka 28 - 11-12 maja

Czarni Żagań 0-2 Miedź Legnica
Grunwald Ruda Śląska 4-1 Lech/Zryw Zielona Góra
Concordia Knurów 0-5 Pogoń Świebodzin
KS Kędzierzyn-Koźle 0-2 BBTS Bielsko-Biała
Chrobry Głogów 2-1 Górnik Jastrzębie Zdrój
Polonia Bytom 5-0 MK Górnik Katowice
Inkopax Wrocław 2-0 Lubuszanin Drezdenko
Rozwój Katowice 2-1 Piast Gliwice
Bielawianka Błękitni Bielawa 1-2 Pogoń Oleśnica

Kolejka 29 - 18-19 maja

Bielawianka Błękitni Bielawa 2-4 Czarni Żagań
Pogoń Oleśnica 2-1 Rozwój Katowice
Piast Gliwice 4-2 Inkopax Wrocław
Lubuszanin Drezdenko 1-0 Polonia Bytom
MK Górnik Katowice 3-2 Chrobry Głogów
Górnik Jastrzębie Zdrój 0-2 KS Kędzierzyn-Koźle
BBTS Bielsko-Biała 3-0 Concordia Knurów
Pogoń Świebodzin 1-2 Grunwald Ruda Śląska
Lech/Zryw Zielona Góra 1-4 Miedź Legnica

Kolejka 30 - 25-26 maja

Czarni Żagań 0-1 Lech/Zryw Zielona Góra
Miedź Legnica 2-1 Pogoń Świebodzin
Grunwald Ruda Śląska 0-1 BBTS Bielsko-Biała
Concordia Knurów 0-1 Górnik Jastrzębie Zdrój
KS Kędzierzyn-Koźle 0-0 MK Górnik Katowice
Chrobry Głogów 0-0 Lubuszanin Drezdenko
Polonia Bytom 2-0 Piast Gliwice
Inkopax Wrocław 4-1 Pogoń Oleśnica
Rozwój Katowice 2-0 Bielawianka Błękitni Bielawa

Kolejka 31 - 1-2 czerwca

Rozwój Katowice 4-1 Czarni Żagań
Bielawianka Błękitni Bielawa 0-3 Inkopax Wrocław
Pogoń Oleśnica 0-1 Polonia Bytom
Piast Gliwice 6-2 Chrobry Głogów
Lubuszanin Drezdenko 1-2 KS Kędzierzyn-Koźle
MK Górnik Katowice 2-1 Concordia Knurów
Górnik Jastrzębie Zdrój 1-2 Grunwald Ruda Śląska
BBTS Bielsko-Biała 5-2 Miedź Legnica
Pogoń Świebodzin 2-1 Lech/Zryw Zielona Góra

Kolejka 32 - 5 czerwca

Czarni Żagań 0-2 Pogoń Świebodzin
Lech/Zryw Zielona Góra 3-0 BBTS Bielsko-Biała
Miedź Legnica 3-0 Górnik Jastrzębie Zdrój
Grunwald Ruda Śląska 1-1 MK Górnik Katowice
Concordia Knurów 1-2 Lubuszanin Drezdenko
KS Kędzierzyn-Koźle 0-1 Piast Gliwice
Chrobry Głogów 0-0 Pogoń Oleśnica
Polonia Bytom 1-0 Bielawianka Błękitni Bielawa
Inkopax Wrocław 2-0 Rozwój Katowice

Kolejka 33 - 8-9 czerwca

Concordia Knurów 0-7 Piast Gliwice
Inkopax Wrocław 2-1 Czarni Żagań
Rozwój Katowice 3-0 Polonia Bytom
Bielawianka Błękitni Bielawa 1-1 Chrobry Głogów
Pogoń Oleśnica 1-1 KS Kędzierzyn-Koźle
Lubuszanin Drezdenko 0-1 Grunwald Ruda Śląska
MK Górnik Katowice 0-0 Miedź Legnica
Górnik Jastrzębie Zdrój 2-3 Lech/Zryw Zielona Góra
BBTS Bielsko-Biała 4-0 Pogoń Świebodzin

REKLAMA

Kolejka 34 - 15-16 czerwca

Czarni Żagań 0-2 BBTS Bielsko-Biała
Pogoń Świebodzin 0-0 Górnik Jastrzębie Zdrój
Lech/Zryw Zielona Góra 0-0 MK Górnik Katowice
Miedź Legnica 2-0 Lubuszanin Drezdenko
Grunwald Ruda Śląska 2-1 Piast Gliwice
Concordia Knurów 2-1 Pogoń Oleśnica
KS Kędzierzyn-Koźle 5-2 Bielawianka Błękitni Bielawa
Chrobry Głogów 1-6 Rozwój Katowice
Polonia Bytom 2-0 Inkopax Wrocław

Baraże o udział w I lidze
Baraże o udział w III lidze (3)

II liga 2001/2002

III liga 2001/2002 (1 (Warmia i Mazury, Podlasie, Łódzkie, Mazowsze))
III liga 2001/2002 (2 (Pomorze Zachodnie, Pomorze, Wielkopolska, Kujawy i Pomorze))
III liga 2001/2002 (4 (Świętokrzyskie, Lubelskie, Małopolska, Podkarpacie))

IV liga 2001/2002 (dolnośląska)
IV liga 2001/2002 (lubuska)
IV liga 2001/2002 (opolska)
IV liga 2001/2002 (śląska I)
IV liga 2001/2002 (śląska II)

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas