[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

III liga 2001/2002, grupa: 2 (Pomorze Zachodnie, Pomorze, Wielkopolska, Kujawy i Pomorze)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Amica II Wronki 36 73 22 7 7 56-26 13 2 3 31-9 9 5 4 25-17
2.  Aluminium Konin 36 71 22 5 9 64-25 14 0 4 40-6 8 5 5 24-19
3.  Flota Świnoujście 36 65 19 8 9 58-38 13 3 2 38-16 6 5 7 20-22
4.  Warta Poznań 36 59 17 8 11 54-37 9 3 6 30-18 8 5 5 24-19
5.  Obra Kościan 36 58 17 7 12 61-43 9 5 4 34-19 8 2 8 27-24
6.  KP Police 36 57 17 6 13 62-46 11 2 5 40-19 6 4 8 22-27 2 4 1 1 0 6-2
7.  Unia Janikowo 36 57 16 9 11 46-32 10 4 4 33-14 6 5 7 13-18 2 1 0 1 1 2-6
8.  Gryf Wejherowo 36 56 16 8 12 53-61 12 4 2 31-15 4 4 10 22-46 2 6 2 0 0 3-0
9.  Kotwica Kołobrzeg 36 56 16 8 12 45-48 10 7 1 30-11 6 1 11 15-37 2 0 0 0 2 0-3
10.  Sparta Brodnica 36 54 14 12 10 52-39 8 6 4 33-18 6 6 6 19-21
11.  Chemik/Zawisza Bydgoszcz 36 53 15 8 13 53-41 11 2 5 36-15 4 6 8 17-26
12.  Gwardia Koszalin 36 52 15 7 14 56-48 12 3 3 37-15 3 4 11 19-33
13.  Polonia Bydgoszcz 36 49 13 10 13 48-44 9 6 3 27-12 4 4 10 21-32 2 4 1 1 0 3-1
14.  Astra Krotoszyn 36 49 13 10 13 44-49 9 4 5 26-17 4 6 8 18-32 2 1 0 1 1 1-3
15.  Lechia/Polonia Gdańsk 36 39 11 6 19 42-66 6 4 8 21-26 5 2 11 21-40
16.  Chojniczanka Chojnice 36 35 9 8 19 54-65 6 6 6 41-28 3 2 13 13-37
17.  Kaszubia Kościerzyna 36 31 6 13 17 33-63 5 7 6 21-24 1 6 11 12-39
18.  Goplania Inowrocław 36 23 5 8 23 39-75 5 4 9 29-33 0 4 14 10-42
19.  KKS Kalisz 36 12 2 6 28 30-104 2 5 11 19-38 0 1 17 11-66
KKS Kalisz został dokooptowany od trzeciej kolejki.
W związku z powyższą zmianą, doszły terminy dwóch kolejek - 9. kolejka rozegrana 12 września oraz 15. kolejka rozegrana 17 października.
Numery pozostałych kolejek zostały odpowiednio zwiększone.
Amica II Wronki jako drużyna rezerwowa nie może awansować do II ligi, w związku z czym jej miejsce zajęło Aluminium Konin.
Amica II Wronki rozgrywa swoje mecze w Popowie.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
 1 Amica II Wronki    0-0 4-0 2-1 2-0 1-0 0-2 1-1 2-0 1-0 2-1 1-2 1-2 1-0 1-0 3-0 4-0 3-0 2-0 
 2 Aluminium Konin1-2     2-0 4-0 1-0 3-0 0-1 5-0 2-0 1-0 0-1 3-0 2-0 3-1 0-1 5-0 1-0 3-0 4-0 
 3 Flota Świnoujście2-1 4-2     0-1 3-2 0-0 1-0 3-2 4-0 3-2 1-1 4-2 1-0 3-0 1-2 1-0 1-0 1-1 5-0 
 4 Warta Poznań0-1 0-1 1-1     1-2 1-0 1-1 4-2 1-0 1-1 4-2 3-0 2-1 1-2 0-2 0-1 3-0 1-0 6-1 
 5 Obra Kościan0-0 4-0 0-0 4-4     0-1 0-0 2-2 1-2 0-1 1-0 2-1 4-3 1-3 2-1 1-0 2-0 3-0 7-1 
 6 KP Police2-1 0-3 0-3 0-0 4-0     4-0 4-0 2-3 1-2 3-0 1-0 1-2 5-1 1-1 3-0 5-1 2-1 2-1 
 7 Unia Janikowo2-0 0-2 4-3 0-1 1-2 2-2     2-0 1-0 0-1 0-0 3-1 1-0 5-0 4-0 2-0 1-1 1-1 4-0 
 8 Gryf Wejherowo1-0 2-1 2-1 0-3 1-0 2-1 3-0     2-0 1-2 1-1 0-0 1-1 1-1 6-2 3-2 2-0 2-0 1-0 
 9 Kotwica Kołobrzeg1-1 2-0 2-0 0-0 1-1 4-2 1-1 0-1     2-0 1-0 2-1 2-2 1-1 2-0 3-0 2-0 3-0 1-1 
 10 Sparta Brodnica2-3 1-1 2-2 2-1 0-1 1-0 0-1 0-1 3-2     1-1 2-2 3-2 0-0 3-0 0-0 4-0 4-0 5-1 
 11 Chemik/Zawisza Bydgoszcz0-3 0-0 0-1 2-0 2-0 4-0 1-0 4-1 1-2 0-0     3-2 0-1 0-1 3-1 3-1 3-0 3-0 7-2 
 12 Gwardia Koszalin1-1 1-2 0-0 1-0 1-3 1-0 1-0 3-1 3-0* 0-0 4-0     2-1 2-3 3-1 4-1 3-1 4-1 3-0* 
 13 Polonia Bydgoszcz0-0 0-2 2-0 1-1 1-0 1-1 2-0 1-2 5-0 1-2 1-1 1-0     2-0 2-1 0-0 2-2 1-0 4-0 
 14 Astra Krotoszyn1-2 2-1 0-1 0-2 2-1 0-0 1-1 1-2 0-1 5-3 2-1 1-0 1-1     3-0* 1-0 0-0 2-1 4-0 
 15 Lechia/Polonia Gdańsk0-1 0-3* 0-2 0-3 1-3 3-5 0-0 2-0 3-0 1-0 3-0 1-2 1-0 2-2     1-3 0-0 1-1 2-1 
 16 Chojniczanka Chojnice3-4 1-2 0-3 1-2 3-4 1-2 2-0 7-1 5-1 1-1 0-0 1-1 5-0 1-1 3-3     2-2 3-0 2-1 
 17 Kaszubia Kościerzyna0-0 0-0 2-1 1-1 0-0 1-4 0-1 2-2 0-1 1-1 0-1 1-3 3-0 2-1 1-4 3-1     1-1 3-2 
 18 Goplania Inowrocław1-2 1-1 0-1 1-2 0-2 2-3 1-4 3-3 1-1 1-1 1-4 3-1 0-3 1-0 4-0 3-2 2-3     4-0 
 19 KKS Kalisz0-3 1-3 1-1 0-2 0-6 0-1 0-1 2-1 1-2 1-2 1-3 1-1 2-2 1-1 1-2 1-2 2-2 4-3     

REKLAMA

Kolejka 1 - 4-5 sierpnia

Pauza: KKS Kalisz.
 
Chojniczanka Chojnice 1-2 KP Police
Goplania Inowrocław 3-3 Gryf Wejherowo
Gwardia Koszalin 3-1 Lechia/Polonia Gdańsk
Warta Poznań 3-0 Kaszubia Kościerzyna
Aluminium Konin 0-1 Chemik/Zawisza Bydgoszcz
Sparta Brodnica 2-3 Amica II Wronki
Flota Świnoujście 4-0 Kotwica Kołobrzeg 26 września
Polonia Bydgoszcz 2-0 Astra Krotoszyn
Obra Kościan 0-0 Unia Janikowo

Kolejka 2 - 11-12 sierpnia

Pauza: KKS Kalisz.
 
KP Police 4-0 Unia Janikowo
Astra Krotoszyn 2-1 Obra Kościan
Kotwica Kołobrzeg 2-2 Polonia Bydgoszcz
Amica II Wronki 4-0 Flota Świnoujście
Chemik/Zawisza Bydgoszcz 0-0 Sparta Brodnica
Kaszubia Kościerzyna 0-0 Aluminium Konin
Lechia/Polonia Gdańsk 0-3 Warta Poznań
Gryf Wejherowo 0-0 Gwardia Koszalin
Chojniczanka Chojnice 3-0 Goplania Inowrocław

Kolejka 3 - 15-16 sierpnia

Pauza: KKS Kalisz.
 
Goplania Inowrocław 2-3 KP Police
Gwardia Koszalin 4-1 Chojniczanka Chojnice
Warta Poznań 4-2 Gryf Wejherowo
Aluminium Konin 0-1 Lechia/Polonia Gdańsk
Sparta Brodnica 4-0 Kaszubia Kościerzyna
Flota Świnoujście 1-1 Chemik/Zawisza Bydgoszcz
Polonia Bydgoszcz 0-0 Amica II Wronki
Obra Kościan 1-2 Kotwica Kołobrzeg
Unia Janikowo 5-0 Astra Krotoszyn

Kolejka 4 - 18-19 sierpnia

Pauza: Warta Poznań.
 
KP Police 5-1 Astra Krotoszyn
Kotwica Kołobrzeg 1-1 Unia Janikowo
Amica II Wronki 2-0 Obra Kościan
Chemik/Zawisza Bydgoszcz 0-1 Polonia Bydgoszcz
Kaszubia Kościerzyna 2-1 Flota Świnoujście
Lechia/Polonia Gdańsk 1-0 Sparta Brodnica
Gryf Wejherowo 2-1 Aluminium Konin
Goplania Inowrocław 3-1 Gwardia Koszalin
Chojniczanka Chojnice 2-1 KKS Kalisz

Kolejka 5 - 25-26 sierpnia

Pauza: Goplania Inowrocław.
 
Gwardia Koszalin 1-0 KP Police
Aluminium Konin 5-0 Chojniczanka Chojnice
Sparta Brodnica 0-1 Gryf Wejherowo
Flota Świnoujście 1-2 Lechia/Polonia Gdańsk
Polonia Bydgoszcz 2-2 Kaszubia Kościerzyna
Obra Kościan 1-0 Chemik/Zawisza Bydgoszcz
Unia Janikowo 2-0 Amica II Wronki
Astra Krotoszyn 0-1 Kotwica Kołobrzeg
Warta Poznań 6-1 KKS Kalisz

Kolejka 6 - 29-30 sierpnia

Pauza: Kotwica Kołobrzeg.
 
Amica II Wronki 1-0 Astra Krotoszyn
Chemik/Zawisza Bydgoszcz 1-0 Unia Janikowo
Kaszubia Kościerzyna 0-0 Obra Kościan
Lechia/Polonia Gdańsk 1-0 Polonia Bydgoszcz
Gryf Wejherowo 2-1 Flota Świnoujście
Chojniczanka Chojnice 1-1 Sparta Brodnica
Goplania Inowrocław 1-1 Aluminium Konin
Gwardia Koszalin 1-0 Warta Poznań
KP Police 2-1 KKS Kalisz

Kolejka 7 - 1-2 września

Pauza: Gwardia Koszalin.
 
Warta Poznań 1-0 KP Police
Sparta Brodnica 4-0 Goplania Inowrocław
Flota Świnoujście 1-0 Chojniczanka Chojnice
Polonia Bydgoszcz 1-2 Gryf Wejherowo
Obra Kościan 2-1 Lechia/Polonia Gdańsk
Unia Janikowo 1-1 Kaszubia Kościerzyna
Astra Krotoszyn 2-1 Chemik/Zawisza Bydgoszcz
Kotwica Kołobrzeg 1-1 Amica II Wronki
Aluminium Konin 4-0 KKS Kalisz

Kolejka 8 - 8-9 września

Pauza: KP Police.
 
Chemik/Zawisza Bydgoszcz 1-2 Kotwica Kołobrzeg
Kaszubia Kościerzyna 2-1 Astra Krotoszyn 3 października
przełożony z powodu złego stanu boiska
Lechia/Polonia Gdańsk 0-0 Unia Janikowo
Gryf Wejherowo 1-0 Obra Kościan
Chojniczanka Chojnice 5-0 Polonia Bydgoszcz
Goplania Inowrocław 0-1 Flota Świnoujście
Gwardia Koszalin 0-0 Sparta Brodnica
Warta Poznań 0-1 Aluminium Konin
KKS Kalisz 0-3 Amica II Wronki

Kolejka 9 - 12 września

Pauza: Amica II Wronki.
 
Chojniczanka Chojnice 1-2 Warta Poznań
przesunięty z 4. kolejki
KP Police 2-3 Kotwica Kołobrzeg
przesunięty z 6. kolejki
Aluminium Konin 3-0 Gwardia Koszalin
przesunięty z 7. kolejki
Unia Janikowo 2-0 Gryf Wejherowo
przesunięty z 9. kolejki
Lechia/Polonia Gdańsk 3-0 Chemik/Zawisza Bydgoszcz 3 października
przesunięty z 12. kolejki, przełożony
Polonia Bydgoszcz 1-2 Sparta Brodnica
przesunięty z 13. kolejki
Goplania Inowrocław 2-3 Kaszubia Kościerzyna
przesunięty z 16. kolejki
Astra Krotoszyn 0-1 Flota Świnoujście
przesunięty z 17. kolejki
KKS Kalisz 0-6 Obra Kościan

Kolejka 10 (pierwotnie 9) - 15-16 września

Pauza: Unia Janikowo.
 
Aluminium Konin 3-0 KP Police
Sparta Brodnica 2-1 Warta Poznań
Flota Świnoujście 4-2 Gwardia Koszalin
Polonia Bydgoszcz 1-0 Goplania Inowrocław
Obra Kościan 1-0 Chojniczanka Chojnice
Astra Krotoszyn 3-0 Lechia/Polonia Gdańsk
(wo)
nie odbył się
Kotwica Kołobrzeg 2-0 Kaszubia Kościerzyna
Amica II Wronki 2-1 Chemik/Zawisza Bydgoszcz
KKS Kalisz 2-1 Gryf Wejherowo

Kolejka 11 (pierwotnie 10) - 22-23 września

Pauza: Chojniczanka Chojnice.
 
KP Police 3-0 Chemik/Zawisza Bydgoszcz
Kaszubia Kościerzyna 0-0 Amica II Wronki
Lechia/Polonia Gdańsk 3-0 Kotwica Kołobrzeg
Gryf Wejherowo 1-1 Astra Krotoszyn
Goplania Inowrocław 0-2 Obra Kościan
Gwardia Koszalin 2-1 Polonia Bydgoszcz
Warta Poznań 1-1 Flota Świnoujście
Aluminium Konin 1-0 Sparta Brodnica
KKS Kalisz 0-1 Unia Janikowo

Mecze przełożone

Amica II Wronki 1-2 Gwardia Koszalin 26 września
przesunięty z 15. kolejki
Lechia/Polonia Gdańsk 2-1 KKS Kalisz 26 września

Kolejka 12 (pierwotnie 11) - 29-30 września

Pauza: Aluminium Konin.
 
Sparta Brodnica 1-0 KP Police
Polonia Bydgoszcz 1-1 Warta Poznań
Obra Kościan 2-1 Gwardia Koszalin
Unia Janikowo 1-1 Goplania Inowrocław
Astra Krotoszyn 1-0 Chojniczanka Chojnice
Kotwica Kołobrzeg 0-1 Gryf Wejherowo
Amica II Wronki 1-0 Lechia/Polonia Gdańsk
Chemik/Zawisza Bydgoszcz 3-0 Kaszubia Kościerzyna
Flota Świnoujście 5-0 KKS Kalisz

Kolejka 13 (pierwotnie 12) - 6-7 października

Pauza: Lechia/Polonia Gdańsk.
 
KP Police 5-1 Kaszubia Kościerzyna
Gryf Wejherowo 1-0 Amica II Wronki
Chojniczanka Chojnice 5-1 Kotwica Kołobrzeg
Goplania Inowrocław 1-0 Astra Krotoszyn
Gwardia Koszalin 1-0 Unia Janikowo
Warta Poznań 1-2 Obra Kościan
Aluminium Konin 2-0 Polonia Bydgoszcz
Sparta Brodnica 2-2 Flota Świnoujście
KKS Kalisz 1-3 Chemik/Zawisza Bydgoszcz

Mecze przełożone

Kotwica Kołobrzeg 1-1 KKS Kalisz 10 października

Kolejka 14 (pierwotnie 13) - 13-14 października

Pauza: Sparta Brodnica.
 
Flota Świnoujście 0-0 KP Police
Obra Kościan 4-0 Aluminium Konin
Unia Janikowo 0-1 Warta Poznań
Astra Krotoszyn 1-0 Gwardia Koszalin
Kotwica Kołobrzeg 3-0 Goplania Inowrocław
Amica II Wronki 3-0 Chojniczanka Chojnice
Chemik/Zawisza Bydgoszcz 4-1 Gryf Wejherowo
Kaszubia Kościerzyna 1-4 Lechia/Polonia Gdańsk
Polonia Bydgoszcz 4-0 KKS Kalisz

Kolejka 15 - 17 października

Pauza: Obra Kościan, Lechia/Polonia Gdańsk, Kotwica Kołobrzeg, Chemik/Zawisza Bydgoszcz, Gwardia Koszalin, Polonia Bydgoszcz, Astra Krotoszyn.
 
Warta Poznań 1-0 Goplania Inowrocław
przesunięty z 5. kolejki
KP Police 2-1 Amica II Wronki
przesunięty z 8. kolejki
Chojniczanka Chojnice 2-0 Unia Janikowo
przesunięty z 10. kolejki
Flota Świnoujście 4-2 Aluminium Konin
przesunięty z 11. kolejki
Gryf Wejherowo 2-0 Kaszubia Kościerzyna
przesunięty z 14. kolejki
Sparta Brodnica 5-1 KKS Kalisz

Kolejka 16 (pierwotnie 14) - 20-21 października

Pauza: Gryf Wejherowo.
 
KP Police 1-1 Lechia/Polonia Gdańsk
Chojniczanka Chojnice 0-0 Chemik/Zawisza Bydgoszcz
Goplania Inowrocław 1-2 Amica II Wronki
Gwardia Koszalin 3-0 Kotwica Kołobrzeg
(wo)
Kotwica zrezygnowała z wyjazdu na mecz
Warta Poznań 1-2 Astra Krotoszyn
Aluminium Konin 0-1 Unia Janikowo
Sparta Brodnica 0-1 Obra Kościan
Flota Świnoujście 1-0 Polonia Bydgoszcz
KKS Kalisz 2-2 Kaszubia Kościerzyna

Kolejka 17 (pierwotnie 15) - 27-28 października

Pauza: Amica II Wronki.
 
Polonia Bydgoszcz 1-1 KP Police
Obra Kościan 0-0 Flota Świnoujście
Unia Janikowo 0-1 Sparta Brodnica
Astra Krotoszyn 2-1 Aluminium Konin
Kotwica Kołobrzeg 0-0 Warta Poznań
Chemik/Zawisza Bydgoszcz 3-0 Goplania Inowrocław
Kaszubia Kościerzyna 3-1 Chojniczanka Chojnice
Lechia/Polonia Gdańsk 2-0 Gryf Wejherowo
KKS Kalisz 1-1 Gwardia Koszalin

Kolejka 18 (pierwotnie 16) - 3-4 listopada

Pauza: Kaszubia Kościerzyna.
 
KP Police 4-0 Gryf Wejherowo
Chojniczanka Chojnice 3-3 Lechia/Polonia Gdańsk
Gwardia Koszalin 4-0 Chemik/Zawisza Bydgoszcz
Warta Poznań 0-1 Amica II Wronki
Aluminium Konin 2-0 Kotwica Kołobrzeg
Sparta Brodnica 0-0 Astra Krotoszyn
Flota Świnoujście 1-0 Unia Janikowo
Polonia Bydgoszcz 1-0 Obra Kościan
Goplania Inowrocław 4-0 KKS Kalisz

Kolejka 19 (pierwotnie 17) - 10-11 listopada

Pauza: Flota Świnoujście.
 
Obra Kościan 0-1 KP Police
Unia Janikowo 1-0 Polonia Bydgoszcz
Kotwica Kołobrzeg 2-0 Sparta Brodnica
Amica II Wronki 0-0 Aluminium Konin
Chemik/Zawisza Bydgoszcz 2-0 Warta Poznań
Kaszubia Kościerzyna 1-3 Gwardia Koszalin
Lechia/Polonia Gdańsk 1-1 Goplania Inowrocław
Gryf Wejherowo 3-2 Chojniczanka Chojnice
Astra Krotoszyn 4-0 KKS Kalisz

Kolejka 20 (pierwotnie 18) - 17-18 listopada

Pauza: KKS Kalisz.
 
KP Police 3-0 Chojniczanka Chojnice
Gryf Wejherowo 2-0 Goplania Inowrocław
Lechia/Polonia Gdańsk 1-2 Gwardia Koszalin
Kaszubia Kościerzyna 1-1 Warta Poznań
Chemik/Zawisza Bydgoszcz 0-0 Aluminium Konin 13 marca
pierwotnie miał być grany 28 listopada
Amica II Wronki 1-0 Sparta Brodnica
Kotwica Kołobrzeg 2-0 Flota Świnoujście
Astra Krotoszyn 1-1 Polonia Bydgoszcz
Unia Janikowo 1-2 Obra Kościan

Kolejka 21 (pierwotnie 19) - 24-25 listopada

Pauza: Kotwica Kołobrzeg.
 
Unia Janikowo 2-2 KP Police
Obra Kościan 1-3 Astra Krotoszyn
Flota Świnoujście 2-1 Amica II Wronki
Sparta Brodnica 1-1 Chemik/Zawisza Bydgoszcz
Aluminium Konin 1-0 Kaszubia Kościerzyna 9 marca
Warta Poznań 0-2 Lechia/Polonia Gdańsk
Gwardia Koszalin 3-1 Gryf Wejherowo
Goplania Inowrocław 3-2 Chojniczanka Chojnice
przełożony na marzec ???
KKS Kalisz 2-2 Polonia Bydgoszcz

Kolejka 22 (pierwotnie 20) - 16-17 marca

Pauza: KKS Kalisz.
 
KP Police 2-1 Goplania Inowrocław
Chojniczanka Chojnice 1-1 Gwardia Koszalin
Gryf Wejherowo 0-3 Warta Poznań
Lechia/Polonia Gdańsk 0-3 Aluminium Konin
(wo)
na boisku 0-1
Kaszubia Kościerzyna 1-1 Sparta Brodnica
Chemik/Zawisza Bydgoszcz 0-1 Flota Świnoujście
Amica II Wronki 1-2 Polonia Bydgoszcz
Kotwica Kołobrzeg 1-1 Obra Kościan
Astra Krotoszyn 1-1 Unia Janikowo

Kolejka 23 (pierwotnie 21) - 23-24 marca

Pauza: Warta Poznań.
 
Astra Krotoszyn 0-0 KP Police
Unia Janikowo 1-0 Kotwica Kołobrzeg
Obra Kościan 0-0 Amica II Wronki
Polonia Bydgoszcz 1-1 Chemik/Zawisza Bydgoszcz
Flota Świnoujście 1-0 Kaszubia Kościerzyna
Sparta Brodnica 3-0 Lechia/Polonia Gdańsk
Aluminium Konin 5-0 Gryf Wejherowo
Gwardia Koszalin 4-1 Goplania Inowrocław
KKS Kalisz 1-2 Chojniczanka Chojnice

Mecze przełożone

Gwardia Koszalin 1-1 Amica II Wronki 27 marca
KKS Kalisz 1-2 Kotwica Kołobrzeg 27 marca

Kolejka 24 (pierwotnie 22) - 29-30 marca

Pauza: Goplania Inowrocław.
 
KP Police 1-0 Gwardia Koszalin
Chojniczanka Chojnice 1-2 Aluminium Konin
Gryf Wejherowo 1-2 Sparta Brodnica
Lechia/Polonia Gdańsk 0-2 Flota Świnoujście
Kaszubia Kościerzyna 3-0 Polonia Bydgoszcz
Chemik/Zawisza Bydgoszcz 2-0 Obra Kościan
Amica II Wronki 0-2 Unia Janikowo
Kotwica Kołobrzeg 1-1 Astra Krotoszyn
KKS Kalisz 0-2 Warta Poznań

Kolejka 25 (pierwotnie 23) - 6-7 kwietnia

Pauza: Kotwica Kołobrzeg.
 
Astra Krotoszyn 1-2 Amica II Wronki
Unia Janikowo 0-0 Chemik/Zawisza Bydgoszcz
Obra Kościan 2-0 Kaszubia Kościerzyna
Polonia Bydgoszcz 2-1 Lechia/Polonia Gdańsk
Flota Świnoujście 3-2 Gryf Wejherowo
Sparta Brodnica 0-0 Chojniczanka Chojnice
Aluminium Konin 3-0 Goplania Inowrocław
Warta Poznań 3-0 Gwardia Koszalin
KKS Kalisz 0-1 KP Police

Kolejka 26 (pierwotnie 24) - 10 kwietnia

Pauza: Gwardia Koszalin.
 
KP Police 0-0 Warta Poznań
Goplania Inowrocław 1-1 Sparta Brodnica
Chojniczanka Chojnice 0-3 Flota Świnoujście
Gryf Wejherowo 1-1 Polonia Bydgoszcz
Lechia/Polonia Gdańsk 1-3 Obra Kościan
Kaszubia Kościerzyna 0-1 Unia Janikowo
Chemik/Zawisza Bydgoszcz 0-1 Astra Krotoszyn
Amica II Wronki 2-0 Kotwica Kołobrzeg 11 kwietnia
KKS Kalisz 1-3 Aluminium Konin

Kolejka 27 (pierwotnie 25) - 13-14 kwietnia

Pauza: KP Police.
 
Kotwica Kołobrzeg 1-0 Chemik/Zawisza Bydgoszcz
Astra Krotoszyn 0-0 Kaszubia Kościerzyna
Unia Janikowo 4-0 Lechia/Polonia Gdańsk
Obra Kościan 2-2 Gryf Wejherowo
Polonia Bydgoszcz 0-0 Chojniczanka Chojnice
Flota Świnoujście 1-1 Goplania Inowrocław
Sparta Brodnica 2-2 Gwardia Koszalin
Aluminium Konin 4-0 Warta Poznań
Amica II Wronki 2-0 KKS Kalisz

Kolejka 28 - 20-21 kwietnia

Pauza: Amica II Wronki.
 
Warta Poznań 0-1 Chojniczanka Chojnice
Kotwica Kołobrzeg 4-2 KP Police
Gwardia Koszalin 1-2 Aluminium Konin
Gryf Wejherowo 3-0 Unia Janikowo
Chemik/Zawisza Bydgoszcz 3-1 Lechia/Polonia Gdańsk
Sparta Brodnica 3-2 Polonia Bydgoszcz
Kaszubia Kościerzyna 1-1 Goplania Inowrocław
Flota Świnoujście 3-0 Astra Krotoszyn
Obra Kościan 7-1 KKS Kalisz

Kolejka 29 - 24 kwietnia

Pauza: Gwardia Koszalin, Obra Kościan, Chemik/Zawisza Bydgoszcz, Sparta Brodnica, Astra Krotoszyn.
 
Polonia Bydgoszcz 5-0 Kotwica Kołobrzeg
Goplania Inowrocław 1-2 Warta Poznań
Amica II Wronki 1-0 KP Police
Unia Janikowo 2-0 Chojniczanka Chojnice
Aluminium Konin 2-0 Flota Świnoujście
Kaszubia Kościerzyna 2-2 Gryf Wejherowo
KKS Kalisz 1-2 Lechia/Polonia Gdańsk

Kolejka 30 (pierwotnie 26) - 27-28 kwietnia

Pauza: Unia Janikowo.
 
KP Police 0-3 Aluminium Konin
Warta Poznań 1-1 Sparta Brodnica
Gwardia Koszalin 0-0 Flota Świnoujście
Goplania Inowrocław 0-3 Polonia Bydgoszcz
Chojniczanka Chojnice 3-4 Obra Kościan
Lechia/Polonia Gdańsk 2-2 Astra Krotoszyn
Kaszubia Kościerzyna 0-1 Kotwica Kołobrzeg
Chemik/Zawisza Bydgoszcz 0-3 Amica II Wronki
Gryf Wejherowo 1-0 KKS Kalisz

Kolejka 31 (pierwotnie 27) - 1 maja

Pauza: Chojniczanka Chojnice.
 
Chemik/Zawisza Bydgoszcz 4-0 KP Police
Amica II Wronki 4-0 Kaszubia Kościerzyna
Kotwica Kołobrzeg 2-0 Lechia/Polonia Gdańsk
Astra Krotoszyn 1-2 Gryf Wejherowo
Obra Kościan 3-0 Goplania Inowrocław
Polonia Bydgoszcz 1-0 Gwardia Koszalin
Flota Świnoujście 0-1 Warta Poznań
Sparta Brodnica 1-1 Aluminium Konin
Unia Janikowo 4-0 KKS Kalisz

Kolejka 32 (pierwotnie 28) - 4-5 maja

Pauza: Aluminium Konin.
 
KP Police 1-2 Sparta Brodnica
Warta Poznań 2-1 Polonia Bydgoszcz
Gwardia Koszalin 1-3 Obra Kościan
Goplania Inowrocław 1-4 Unia Janikowo
Chojniczanka Chojnice 1-1 Astra Krotoszyn
Gryf Wejherowo 2-0 Kotwica Kołobrzeg
Lechia/Polonia Gdańsk 0-1 Amica II Wronki
Kaszubia Kościerzyna 0-1 Chemik/Zawisza Bydgoszcz
KKS Kalisz 1-1 Flota Świnoujście

Kolejka 33 (pierwotnie 29) - 11 maja

Pauza: Lechia/Polonia Gdańsk.
 
Kaszubia Kościerzyna 1-4 KP Police
Amica II Wronki 1-1 Gryf Wejherowo
Kotwica Kołobrzeg 3-0 Chojniczanka Chojnice
Astra Krotoszyn 2-1 Goplania Inowrocław
Unia Janikowo 3-1 Gwardia Koszalin
Obra Kościan 4-4 Warta Poznań
Polonia Bydgoszcz 0-2 Aluminium Konin
Flota Świnoujście 3-2 Sparta Brodnica
Chemik/Zawisza Bydgoszcz 7-2 KKS Kalisz

Kolejka 34 (pierwotnie 30) - 15 maja

Pauza: Polonia Bydgoszcz.
 
KP Police 0-3 Flota Świnoujście
Aluminium Konin 1-0 Obra Kościan
Warta Poznań 1-1 Unia Janikowo
Gwardia Koszalin 2-3 Astra Krotoszyn
Goplania Inowrocław 1-1 Kotwica Kołobrzeg
Chojniczanka Chojnice 3-4 Amica II Wronki
Gryf Wejherowo 1-1 Chemik/Zawisza Bydgoszcz
Lechia/Polonia Gdańsk 0-0 Kaszubia Kościerzyna
KKS Kalisz 1-2 Sparta Brodnica

Kolejka 35 (pierwotnie 31) - 18-19 maja

Pauza: Gryf Wejherowo.
 
Lechia/Polonia Gdańsk 3-5 KP Police
Chemik/Zawisza Bydgoszcz 3-1 Chojniczanka Chojnice
Amica II Wronki 3-0 Goplania Inowrocław
walkower
Kotwica Kołobrzeg 2-1 Gwardia Koszalin
Astra Krotoszyn 0-2 Warta Poznań
Unia Janikowo 0-2 Aluminium Konin
Obra Kościan 0-1 Sparta Brodnica
Polonia Bydgoszcz 2-0 Flota Świnoujście
Kaszubia Kościerzyna 3-2 KKS Kalisz

Kolejka 36 (pierwotnie 32) - 26 maja

Pauza: Amica II Wronki.
 
KP Police 1-2 Polonia Bydgoszcz
Flota Świnoujście 3-2 Obra Kościan
Sparta Brodnica 0-1 Unia Janikowo
Aluminium Konin 3-1 Astra Krotoszyn
Warta Poznań 1-0 Kotwica Kołobrzeg
Goplania Inowrocław 1-4 Chemik/Zawisza Bydgoszcz
Chojniczanka Chojnice 2-2 Kaszubia Kościerzyna
Gryf Wejherowo 6-2 Lechia/Polonia Gdańsk
Gwardia Koszalin 3-0 KKS Kalisz
(wo)
nie odbył się

Kolejka 37 (pierwotnie 33) - 30 maja

Pauza: Kaszubia Kościerzyna.
 
Gryf Wejherowo 2-1 KP Police
Lechia/Polonia Gdańsk 1-3 Chojniczanka Chojnice
Chemik/Zawisza Bydgoszcz 3-2 Gwardia Koszalin
Amica II Wronki 2-1 Warta Poznań
Kotwica Kołobrzeg 2-0 Aluminium Konin
Astra Krotoszyn 5-3 Sparta Brodnica
Unia Janikowo 4-3 Flota Świnoujście
Obra Kościan 4-3 Polonia Bydgoszcz
KKS Kalisz 4-3 Goplania Inowrocław

REKLAMA

Kolejka 38 (pierwotnie 34) - 2 czerwca

Pauza: Flota Świnoujście.
 
KP Police 4-0 Obra Kościan
Polonia Bydgoszcz 2-0 Unia Janikowo
Sparta Brodnica 3-2 Kotwica Kołobrzeg
Aluminium Konin 1-2 Amica II Wronki
Warta Poznań 4-2 Chemik/Zawisza Bydgoszcz
Gwardia Koszalin 3-1 Kaszubia Kościerzyna
Goplania Inowrocław 4-0 Lechia/Polonia Gdańsk
Chojniczanka Chojnice 7-1 Gryf Wejherowo
KKS Kalisz 1-1 Astra Krotoszyn

Baraże o udział w I lidze
Baraże o udział w III lidze (2)

II liga 2001/2002

III liga 2001/2002 (1 (Warmia i Mazury, Podlasie, Łódzkie, Mazowsze))
III liga 2001/2002 (3 (Lubuskie, Dolny Śląsk, Opolskie, Śląsk))
III liga 2001/2002 (4 (Świętokrzyskie, Lubelskie, Małopolska, Podkarpacie))

IV liga 2001/2002 (kujawsko-pomorska)
IV liga 2001/2002 (pomorska)
IV liga 2001/2002 (wielkopolska (południe))
IV liga 2001/2002 (wielkopolska (północ))
IV liga 2001/2002 (zachodniopomorska)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas