[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

III liga 2001/2002, grupa: 4 (Świętokrzyskie, Lubelskie, Małopolska, Podkarpacie)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Stal Stalowa Wola 34 70 20 10 4 53-16 11 5 1 29-6 9 5 3 24-10
2.  Siarka Tarnobrzeg 34 64 19 7 8 62-34 12 4 1 35-10 7 3 7 27-24
3.  Proszowianka Proszowice 34 55 16 7 11 52-46 12 4 1 36-15 4 3 10 16-31
4.  Sandecja Nowy Sącz 34 51 14 9 11 35-33 10 5 2 23-11 4 4 9 12-22 2 6 2 0 0 3-1
5.  Cracovia 34 51 13 12 9 44-32 8 5 4 20-13 5 7 5 24-19 2 0 0 0 2 1-3
6.  Górnik Wieliczka 34 49 13 10 11 46-40 9 3 5 25-16 4 7 6 21-24
7.  Korona Kielce 34 48 14 6 14 36-40 9 3 5 21-17 5 3 9 15-23 4 8 2 2 0 5-3
8.  Lewart Lubartów 34 48 14 6 14 42-44 11 4 2 29-14 3 2 12 13-30 4 5 1 2 1 7-5
9.  Pogoń Staszów 34 48 14 6 14 52-42 9 2 6 35-22 5 4 8 17-20 4 3 1 0 3 6-10
10.  Polonia Przemyśl 34 47 13 8 13 42-39 8 3 6 28-21 5 5 7 14-18 6 11 3 2 1 7-5
11.  Unia Tarnów 34 47 12 11 11 44-44 8 8 1 30-16 4 3 10 14-28 6 7 1 4 1 5-5
12.  LKS Niedźwiedź 34 47 12 11 11 54-43 9 6 2 37-14 3 5 9 17-29 6 7 2 1 3 8-8
13.  Łada Biłgoraj 34 47 13 8 13 44-47 7 6 4 27-22 6 2 9 17-25 6 6 1 3 2 7-9
14.  Wisłoka Dębica 34 46 11 13 10 37-43 9 6 2 22-14 2 7 8 15-29
15.  Pogoń Leżajsk 34 41 11 8 15 36-42 9 3 5 23-15 2 5 10 13-27
16.  Świt Krzeszowice 34 38 11 5 18 37-51 9 2 6 24-15 2 3 12 13-36
17.  Stal Kraśnik 34 36 10 6 18 31-48 8 3 6 21-16 2 3 12 10-32
18.  Star Starachowice 34 12 3 3 28 25-88 2 1 14 13-37 1 2 14 12-51
W związku z opóźnioną decyzją (podjęta pod koniec sierpnia 2002 r.) w sprawie walkowera w meczu Pogoń Staszów - Pogoń Leżajsk, zadecydowano że Łada Biłgoraj, która wskutek tej weryfikacji spadła w tabeli na 12. miejsce, a rozpoczęła już rozgrywki III ligi w nowym sezonie, nie spadnie z III ligi.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Stal Stalowa Wola    3-1 0-0 0-1 2-2 2-0 1-0 1-0 0-0 0-0 6-0 3-1 2-0 2-0 0-0 2-0 2-1 3-0 
 2 Siarka Tarnobrzeg0-0     7-1 1-0 2-1 0-0 1-0 2-0 1-1 2-1 3-0 4-3 1-2 3-0 1-1 3-0 1-0 3-0 
 3 Proszowianka Proszowice0-1 3-2     1-0 2-1 3-1 1-0 3-2 1-0 3-0 3-0 4-1 2-2 2-2 1-1 3-1 3-0 1-1 
 4 Sandecja Nowy Sącz1-0 0-0 0-1     2-1 2-2 1-0 2-0 0-1 1-0 1-1 2-2 1-0 1-1 2-1 2-0 2-1 3-0 
 5 Cracovia1-1 0-2 2-0 0-1     1-0 2-1 2-3 2-1 0-0 2-1 0-0 2-0 0-0 0-2 1-0 1-1 4-0 
 6 Górnik Wieliczka0-3 4-2 2-1 1-0 1-1     1-2 3-0 1-0 0-1 1-0 0-1 2-0 1-2 3-1 1-1 0-0 4-1 
 7 Korona Kielce0-3 0-2 0-3* 1-1 2-2 1-2     0-0 1-0 1-0 1-0 2-1 1-0 3-0 1-0 0-1 3-0 4-2 
 8 Lewart Lubartów1-0 0-2 2-0 3-1 1-0 1-1 1-1     4-1 2-0 2-2 2-1 2-0 1-1 3-1 0-1 2-1 2-1 
 9 Pogoń Staszów1-2 2-1 5-0 0-0 1-2 4-1 2-3 3-2     1-0 0-3 2-0 1-2 3-0 3-0* 4-2 1-1 2-3 
 10 Polonia Przemyśl0-2 0-0 1-4 0-1 0-2 4-2 1-2 4-1 2-1     2-1 2-0 0-2 2-1 1-1 0-0 3-1 6-0 
 11 Unia Tarnów1-1 2-0 0-0 3-1 0-3 1-1 3-1 1-0 2-1 0-0     1-1 0-0 3-3 2-0 4-3 6-0 1-1 
 12 LKS Niedźwiedź1-1 3-1 4-0 4-1 1-1 1-1 4-0 2-0 1-1 0-1 1-2     4-1 0-0 2-2 3-0 2-1 4-1 
 13 Łada Biłgoraj0-2 0-2 3-1 4-2 1-1 0-4 1-1 0-0 1-1 2-2 1-1 1-2     2-1 3-1 5-1 2-0 1-0 
 14 Wisłoka Dębica1-1 2-2 0-0 1-0 2-2 1-0 1-1 1-0 2-1 1-4 1-0 1-1 2-0     1-0 2-0 0-1 3-1 
 15 Pogoń Leżajsk0-1 1-2 1-0 2-1 0-0 0-0 2-0 3-2 0-1 3-1 2-0 3-1 0-2 1-0     1-1 0-2 4-1 
 16 Świt Krzeszowice2-1 3-1 2-1 0-1 0-1 0-1 0-1 3-0 1-2 0-1 2-1 1-1 2-1 2-2 2-0     2-0 2-0 
 17 Stal Kraśnik1-2 0-2 2-1 0-0 1-0 1-1 1-0 0-1 1-2 2-2 0-1 1-0 2-3 2-0 2-1 1-0     4-0 
 18 Star Starachowice0-3 1-5 0-3 1-1 1-4 2-4 0-2 0-2 0-3 0-1 0-1 0-1 1-2 1-2 0-1 4-2 2-0     

REKLAMA

Kolejka 1 - 4-5 sierpnia

Cracovia 0-0 Wisłoka Dębica (700)
Górnik Wieliczka 1-0 Unia Tarnów (300)
Kępski 10
Korona Kielce 0-1 Świt Krzeszowice (900)
Szumiec 76
Lewart Lubartów 2-1 Star Starachowice (1300)
Kaczmarski 5, 41 - D.Anduła 68
Łada Biłgoraj 0-2 Stal Stalowa Wola (1000)
Fabianowski 10, Nylec 76
LKS Niedźwiedź 2-1 Stal Kraśnik (250)
Poskrobko 29, Kmak 62 - A.Lebioda 36
Pogoń Leżajsk 1-2 Siarka Tarnobrzeg (400)
Świąder 70 - Tworek 17, 40
Pogoń Staszów 0-0 Sandecja Nowy Sącz (1500)
Polonia Przemyśl 1-4 Proszowianka Proszowice (300)
Pastuszak 90 - P.Nowak 15, Radwański 54, Ankowski 59, Wojasiński 85

Kolejka 2 - 11-12 sierpnia

Wisłoka Dębica 0-0 Proszowianka Proszowice (400)
Sandecja Nowy Sącz 1-0 Polonia Przemyśl (1000)
Krupa 30
Siarka Tarnobrzeg 1-1 Pogoń Staszów (600)
Kuranty 19 - Razakowski 8
Stal Kraśnik 2-1 Pogoń Leżajsk (1000)
Brzozowski 25, Solis 58 - Rzeszutko 86
Stal Stalowa Wola 3-1 LKS Niedźwiedź (1000)
Wieprzęć 32, Skórnicki 47, Badowicz 70 - Stanula 88
Star Starachowice 1-2 Łada Biłgoraj (1800)
Cieciura 47 - Chomicz 12, 83
Świt Krzeszowice 3-0 Lewart Lubartów (800)
Bursa 47, P.Gawęcki 60, P.Giza 87
Unia Tarnów 3-1 Korona Kielce (300)
Radliński 14, K.Palej 65, 88 - Stemplewski 32
Cracovia 1-0 Górnik Wieliczka (1000)
Ziółkowski 76

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Górnik Wieliczka 1-2 Wisłoka Dębica (300)
Gruszka 30 - Kobos 42, 57
Korona Kielce 2-2 Cracovia (500)
Orzeł 6, Gołąbek 49 - Zegarek 23, Ziółkowski 53 (k)
Lewart Lubartów 2-2 Unia Tarnów (1000)
R.Szczawiński 17, Dec 66 - K.Palej 42, 45 (k)
Łada Biłgoraj 5-1 Świt Krzeszowice (1600)
Karasiński 14, 67, 77, Zarczuk 86, 90 - P.Giza 85
LKS Niedźwiedź 4-1 Star Starachowice (200)
Burliga 16, 49, Kmak 38, M.Lewandowski 72 - Sykuła 25
Pogoń Leżajsk 0-1 Stal Stalowa Wola (1000)
Badowicz 17
Pogoń Staszów 1-1 Stal Kraśnik (800)
Iwanicki 81 - Kleszcz 68
Polonia Przemyśl 0-0 Siarka Tarnobrzeg (450)
Proszowianka Proszowice 1-0 Sandecja Nowy Sącz (800)
Czerwiec 36

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Wisłoka Dębica 1-0 Sandecja Nowy Sącz (800)
Kobos 69
Siarka Tarnobrzeg 7-1 Proszowianka Proszowice (500)
Kuranty 4, Piątkowski 22, 61, 64, Kaczówka 31, Podlasek 42, Stalec 46 - Czerwiec 30
Stal Kraśnik 2-2 Polonia Przemyśl
A.Lebioda 60, Samolej 70 - G.Hajduk 10, Jaroch 87
Stal Stalowa Wola 0-0 Pogoń Staszów (1500)
Star Starachowice 0-1 Pogoń Leżajsk (1700)
P.Kowalczyk 29
Świt Krzeszowice 1-1 LKS Niedźwiedź (500)
Jawień 61 - Lukaj 15
Unia Tarnów 0-0 Łada Biłgoraj (300)
Cracovia 2-3 Lewart Lubartów
Bania 26, Hrapkowicz 57 - R.Szczawiński 61, Klepacz 77, Kaczmarski 90
Górnik Wieliczka 1-2 Korona Kielce (350)
Marion 45 - Orzeł 38, Miśkiewicz 60

Kolejka 5 - 29 sierpnia

Korona Kielce 3-0 Wisłoka Dębica (500)
Orzeł 3, 47, Miśkiewicz 37
Lewart Lubartów 1-1 Górnik Wieliczka 28 sierpnia (1200)
Klepacz 90 - Kolański 31
Łada Biłgoraj 1-1 Cracovia (1500)
Wachowicz 28 - Zegarek 8
LKS Niedźwiedź 1-2 Unia Tarnów (100)
Kroczek 76 - K.Palej 44, Wstępnik 55
Pogoń Leżajsk 1-1 Świt Krzeszowice (400)
Bednarz 5 - Baj 27 (s)
Pogoń Staszów 2-3 Star Starachowice (600)
Witkowski 61, 85 - Radkowski 34, 44, D.Anduła 42
Polonia Przemyśl 0-2 Stal Stalowa Wola (400)
Majkowski 82, Badowicz 88
Proszowianka Proszowice 3-0 Stal Kraśnik (500)
Ankowski 11, Duniec 50, Czerwiec 68
Sandecja Nowy Sącz 0-0 Siarka Tarnobrzeg (1100)

Kolejka 6 - 1-2 września

Wisłoka Dębica 2-2 Siarka Tarnobrzeg (350)
Bizoń 12, Królikowski 17 - Tomanek 9, Kozłowski 23 (k)
Stal Kraśnik 0-0 Sandecja Nowy Sącz (1000)
Stal Stalowa Wola 0-0 Proszowianka Proszowice (1000)
Star Starachowice 0-1 Polonia Przemyśl (400)
Baran 84
Świt Krzeszowice 1-2 Pogoń Staszów (600)
Bogusz 49 - Iwanicki 66 (k), Łuszczek 88 (s)
Unia Tarnów 2-0 Pogoń Leżajsk (200)
Kędzior 5, Jarmuła 35
Górnik Wieliczka 2-0 Łada Biłgoraj (300)
Kusia 52, Gruszka 66
Korona Kielce 0-0 Lewart Lubartów
LKS Niedźwiedź 1-1 Cracovia (400)
Pobrotyn 18 - Zegarek 13

Kolejka 7 - 8-9 września

Lewart Lubartów 1-1 Wisłoka Dębica (1500)
Klepacz 19 - Bizoń 85
Łada Biłgoraj 1-1 Korona Kielce (2000)
Karasiński 42 - Stemplewski 90
LKS Niedźwiedź 1-1 Górnik Wieliczka (150)
Burliga 65 - Kolański 41
Pogoń Leżajsk 0-0 Cracovia (500)
Pogoń Staszów 0-3 Unia Tarnów (1000)
Radliński 6, K.Palej 22, Jarmuła 47
Polonia Przemyśl 0-0 Świt Krzeszowice (350)
Proszowianka Proszowice 1-1 Star Starachowice (900)
Ankowski 24 - Grzesik 68
Sandecja Nowy Sącz 1-0 Stal Stalowa Wola (1400)
Ulucki 39 (k)
Siarka Tarnobrzeg 1-0 Stal Kraśnik (700)
Stalec 31

Kolejka 8 - 12 września

Wisłoka Dębica 0-1 Stal Kraśnik (100)
Kleszcz 19
Stal Stalowa Wola 3-1 Siarka Tarnobrzeg 26 września (3000)
Radawiec 17, Paweł Wtorek 56, Ożóg 79 (k) - Podlasek 5
Star Starachowice 1-1 Sandecja Nowy Sącz
Sykuła 63 - Krupa 84
Świt Krzeszowice 2-1 Proszowianka Proszowice (400)
P.Giza 63, P.Gawęcki 89 - Szymanowski 31
Unia Tarnów 0-0 Polonia Przemyśl (200)
Cracovia 2-1 Pogoń Staszów (400)
Wacek 78, Hermaniuk 82 - Iwanicki 26
Górnik Wieliczka 3-1 Pogoń Leżajsk (150)
Kępski 7, 15, Wisła 88 - Montsko 55
Korona Kielce 2-1 LKS Niedźwiedź
Orzeł 53, Pasionek 61 - Burliga 79
Lewart Lubartów 2-0 Łada Biłgoraj
Klempka 37, Kaczmarski 70

Kolejka 9 - 15-16 września

Łada Biłgoraj 2-1 Wisłoka Dębica (1400)
Rybak 30, Góreczny 31 - Łukaczyński 86
LKS Niedźwiedź 2-0 Lewart Lubartów (100)
Burliga 8, Pobrotyn 30 (k)
Pogoń Leżajsk 2-0 Korona Kielce (600)
Montsko 74, D.Kowalczyk 88
Pogoń Staszów 4-1 Górnik Wieliczka (1500)
Trela 31, Kolisz 58, Włoch 67, R.Wójcik 70 - Krauz 87 (k)
Polonia Przemyśl 0-2 Cracovia (500)
Bania 35, Hermaniuk 70
Proszowianka Proszowice 3-0 Unia Tarnów (700)
Czerwiec 29, 67, Ankowski 49
Sandecja Nowy Sącz 2-0 Świt Krzeszowice (1000)
Krupa 7, 55
Siarka Tarnobrzeg 3-0 Star Starachowice (600)
Kuranty 17, Podlasek 48, Kozłowski 74 (k)
Stal Kraśnik 1-2 Stal Stalowa Wola (600)
Dydo 82 - Brytan 73, Badowicz 83

Kolejka 10 - 22-23 września

Wisłoka Dębica 1-1 Stal Stalowa Wola 17 października (400)
Stefanik 62 - Radawiec 22
Star Starachowice 2-0 Stal Kraśnik
Cieciura 44, Siczek 46 (k)
Świt Krzeszowice 3-1 Siarka Tarnobrzeg (500)
P.Gawęcki 10, 27, P.Giza 85 - Podlasek 21
Unia Tarnów 3-1 Sandecja Nowy Sącz 24 września (200)
Wstępnik 10, K.Palej 77, 86 - Szczepański 40
Cracovia 2-0 Proszowianka Proszowice (800)
Duda 69, Ziółkowski 88
Górnik Wieliczka 0-1 Polonia Przemyśl (200)
Baran 2
Korona Kielce 1-0 Pogoń Staszów (700)
Pasionek 40
Lewart Lubartów 3-1 Pogoń Leżajsk (1500)
Mirosław 44, Mitura 51, Melchior 54 - W.Nowak 41 (k)
Łada Biłgoraj 1-2 LKS Niedźwiedź (1200)
Góreczny 39 - Paszkiewicz 44, Józkowicz 83

Kolejka 11 - 29-30 września

LKS Niedźwiedź 0-0 Wisłoka Dębica (150)
Pogoń Leżajsk 0-2 Łada Biłgoraj (550)
Chomicz 14, Karasiński 63
Pogoń Staszów 3-2 Lewart Lubartów 26 września (600)
Trela 2, R.Wójcik 33, 65 - Kaczmarski 83, Mitura 90
Polonia Przemyśl 1-2 Korona Kielce (250)
Sierżęga 23 - Strzałkowski 8 (s), Orzeł 79
Proszowianka Proszowice 3-1 Górnik Wieliczka (600)
Weinar 7, Czerwiec 10, P.Nowak 18 - Musiał 53
Sandecja Nowy Sącz 2-1 Cracovia (1500)
Frohlich 53, Krupa 75 - Baster 43
Siarka Tarnobrzeg 3-0 Unia Tarnów (700)
Kuranty 19, 41, Podlasek 77
Stal Kraśnik 1-0 Świt Krzeszowice (1200)
Samolej 1
Stal Stalowa Wola 3-0 Star Starachowice (2000)
Szarowski 24, Brytan 82, Wieprzęć 88

Kolejka 12 - 6-7 października

Wisłoka Dębica 3-1 Star Starachowice (300)
Maik 29, Stefanik 64, Kobos 70 - A.Anduła 2
Świt Krzeszowice 2-1 Stal Stalowa Wola (500)
P.Gawęcki 6, P.Giza 86 - Paweł Wtorek 43
Unia Tarnów 6-0 Stal Kraśnik (100)
K.Palej 3 (k), 72, 77, J.Wójcik 7, Radliński 61, M.Palej 65
Cracovia 0-2 Siarka Tarnobrzeg (800)
Tworek 52, Hynowski 62
Górnik Wieliczka 1-0 Sandecja Nowy Sącz 31 października (200)
Dąbrowski 84
Korona Kielce 0-3 Proszowianka Proszowice
(wo)
Ankowski 37 (k)
mecz przerwany w 42 min. prz stanie 0-1 z powodu wtargnięcia kibiców na boisko - jeden z kibiców gospodarzy uderzył sędziego Roberta Kubasa z Rzeszowa w twarz
Lewart Lubartów 2-0 Polonia Przemyśl (1500)
Klempka 2, Palica 40
Łada Biłgoraj 1-1 Pogoń Staszów
Karasiński 18 - Iwanicki 30 (k)
LKS Niedźwiedź 2-2 Pogoń Leżajsk (200)
Paszkiewicz 35, M.Lewandowski 52 - Montsko 72, 75

Kolejka 13 - 13-14 października

Pogoń Leżajsk 1-0 Wisłoka Dębica
Błotni 32
Pogoń Staszów 2-0 LKS Niedźwiedź
Trela 12, R.Wójcik 28
Polonia Przemyśl 0-2 Łada Biłgoraj
Stryżko 9, Karasiński 75
Proszowianka Proszowice 3-2 Lewart Lubartów
Czerwiec 14, 50, Ankowski 58 - Palica 4, Barycza 79
Sandecja Nowy Sącz 1-0 Korona Kielce
Krupa 11
Siarka Tarnobrzeg 0-0 Górnik Wieliczka
Stal Kraśnik 1-0 Cracovia (1500)
Kleszcz 43 (k)
Stal Stalowa Wola 6-0 Unia Tarnów
Wieprzęć 8, Dziuba 19, 78, Brytan 22, Paweł Wtorek 24, Ożóg 26
Star Starachowice 4-2 Świt Krzeszowice
Sykuła 10, Bilke 25, D.Anduła 50, A.Anduła 75 - P.Giza 30, Bursa 68

Kolejka 14 - 20-21 października

Wisłoka Dębica 2-0 Świt Krzeszowice (300)
Stefanik 59, M.Nowak 90
Unia Tarnów 1-1 Star Starachowice (200)
Wstępnik 57 - D.Anduła 73
Cracovia 1-1 Stal Stalowa Wola (800)
Bagnicki 88 - Brytan 48
Górnik Wieliczka 0-0 Stal Kraśnik (200)
Korona Kielce 0-2 Siarka Tarnobrzeg (450)
Kaczówka 58, Piątkowski 86
Lewart Lubartów 3-1 Sandecja Nowy Sącz (1200)
Dec 14, Mirosław 23, Klepacz 57 - Ciastoń 86
Łada Biłgoraj 3-1 Proszowianka Proszowice (1200)
Wachowicz 16, Rybak 47, Chomicz 88 - Ankowski 12
LKS Niedźwiedź 0-1 Polonia Przemyśl (200)
Załoga 47 (k)
Pogoń Leżajsk 0-1 Pogoń Staszów (450)
Kolisz 22

Kolejka 15 - 27-28 października

Pogoń Staszów 3-0 Wisłoka Dębica (1000)
Kolisz 26, Iwanicki 54, Razakowski 65
Polonia Przemyśl 1-1 Pogoń Leżajsk (200)
Habaj 43 - Tęcza 44
Proszowianka Proszowice 4-1 LKS Niedźwiedź (700)
Skrzyński 13, P.Nowak 18, Ankowski 42 (k), Czerwiec 52 - Poterek 68
Sandecja Nowy Sącz 1-0 Łada Biłgoraj (1000)
Policht 72
Siarka Tarnobrzeg 2-0 Lewart Lubartów (600)
Kozłowski 12 (k), Kaczówka 25
Stal Kraśnik 1-0 Korona Kielce
Kleszcz 82
Stal Stalowa Wola 2-0 Górnik Wieliczka (850)
Badowicz 60, Brytan 73
Star Starachowice 1-4 Cracovia (700)
Siczek 90 (k) - Hermaniuk 15, 31, Zegarek 79, 85 (k)
Świt Krzeszowice 2-1 Unia Tarnów (300)
D.Gawęcki 15, P.Gawęcki 61 - Jarmuła 35

Kolejka 16 - 3-4 listopada

Wisłoka Dębica 1-0 Unia Tarnów
M.Nowak 78
Górnik Wieliczka 4-1 Star Starachowice
Gruszka 56, 72, Kępski 68, Kusia 79 - D.Anduła 12
Korona Kielce 0-3 Stal Stalowa Wola
Badowicz 60, 69, Ożóg 72
Lewart Lubartów 2-1 Stal Kraśnik
Barycza 25, Augustynowicz 58 - A.Lebioda 20
Łada Biłgoraj 0-2 Siarka Tarnobrzeg
Antkiewicz 3, Kaczówka 14
LKS Niedźwiedź 4-1 Sandecja Nowy Sącz
Burliga 10, Kozieł 35, 67, Kroczek 51 - Policht 75
Pogoń Leżajsk 1-0 Proszowianka Proszowice
Baj 5
Pogoń Staszów 1-0 Polonia Przemyśl
Iwanicki 83
Świt Krzeszowice 0-1 Cracovia (600)
Duda 25

Kolejka 17 - 10-11 listopada

Polonia Przemyśl 2-1 Wisłoka Dębica (200)
Strzałkowski 64, Jaroch 70 - Maik 28
Proszowianka Proszowice 1-0 Pogoń Staszów (900)
Szymanowski 30
Sandecja Nowy Sącz 2-1 Pogoń Leżajsk (1000)
Ulucki 12, Ciastoń 90 - Barnak 10
Siarka Tarnobrzeg 4-3 LKS Niedźwiedź (700)
Kozłowski 5 (k), 33 (k), Kaczówka 24, Kuranty 49 - Burliga 4, 62, Kroczek 11
Stal Kraśnik 2-3 Łada Biłgoraj (1200)
Samolej 44, Bender 61 - Karasiński 42 (k), Wachowicz 59, 87
Stal Stalowa Wola 1-0 Lewart Lubartów (1000)
Badowicz 55
Star Starachowice 0-2 Korona Kielce (900)
Heinrich 54, 64
Świt Krzeszowice 0-1 Górnik Wieliczka (300)
Kępski 58
Unia Tarnów 0-3 Cracovia (500)
Rosiek 7, Wacek 39, Zegarek 88

Kolejka 18 - 9-10 marca

Wisłoka Dębica 2-2 Cracovia (700)
Bizoń 45, M.Nowak 54 - Hrapkowicz 20, K.Hajduk 39
Unia Tarnów 1-1 Górnik Wieliczka (200)
Matras 21 - Gruszka 46 (k)
Świt Krzeszowice 0-1 Korona Kielce (200)
Kubicki 17
Star Starachowice 0-2 Lewart Lubartów (700)
Klepacz 23, 55
Stal Stalowa Wola 2-0 Łada Biłgoraj (2500)
Nylec 58, Ożóg 70
Stal Kraśnik 1-0 LKS Niedźwiedź (1500)
Dydo 23
Siarka Tarnobrzeg 1-1 Pogoń Leżajsk (800)
Rybkiewicz 21 - Karasiński 3
Sandecja Nowy Sącz 0-1 Pogoń Staszów (1500)
Rośmiarek 80
Proszowianka Proszowice 3-0 Polonia Przemyśl (500)
Dudziński 23, 83, Czerwiec 84

Kolejka 19 - 16-17 marca

Proszowianka Proszowice 2-2 Wisłoka Dębica (700)
Ankowski 13 (k), Dudziński 20 - Maik 1, Pszeniczny 77
Polonia Przemyśl 0-1 Sandecja Nowy Sącz (300)
Policht 77
Pogoń Staszów 2-1 Siarka Tarnobrzeg (1500)
Pisz 65 (k), R.Wójcik 78 - D.Bednarczyk 15
Pogoń Leżajsk 0-2 Stal Kraśnik (400)
Poleszak 39, 58
LKS Niedźwiedź 1-1 Stal Stalowa Wola (500)
Marzec 32 - Paweł Wtorek 12
Łada Biłgoraj 1-0 Star Starachowice (400)
Zarczuk 81
Lewart Lubartów 0-1 Świt Krzeszowice (1000)
Szumiec 48
Korona Kielce 1-0 Unia Tarnów (2500)
Cieślikowski 86
Górnik Wieliczka 1-1 Cracovia (500)
Gruszka 16 (k) - Duda 45

Kolejka 20 - 23-24 marca

Wisłoka Dębica 1-0 Górnik Wieliczka (600)
Królikowski 84
Cracovia 2-1 Korona Kielce (700)
K.Hajduk 43, Duda 69 - Salwa 48
Unia Tarnów 1-0 Lewart Lubartów (150)
K.Palej 23 (k)
Świt Krzeszowice 2-1 Łada Biłgoraj (300)
Chlipała 17, P.Giza 87 - Rybak 33
Star Starachowice 0-1 LKS Niedźwiedź (500)
Guzik 8
Stal Stalowa Wola 0-0 Pogoń Leżajsk (2000)
Stal Kraśnik 1-2 Pogoń Staszów (1000)
Kleszcz 2 (k) - Rośmiarek 34, Pisz 81
Siarka Tarnobrzeg 2-1 Polonia Przemyśl (700)
Kuranty 7, Tworek 63 - Badowicz 15
Sandecja Nowy Sącz 0-1 Proszowianka Proszowice (800)
Czerwiec 75

Kolejka 21 - 30-31 marca

Sandecja Nowy Sącz 1-1 Wisłoka Dębica (1200)
Świerad 69 - Pszeniczny 45
Proszowianka Proszowice 3-2 Siarka Tarnobrzeg (1000)
Ankowski 15, Czerwiec 83, 89 - Tworek 13, Piątkowski 90
Polonia Przemyśl 3-1 Stal Kraśnik 28 marca (300)
Sawa 19, Montsko 49, Sierżęga 82 - Jaskowski 40
Pogoń Staszów 1-2 Stal Stalowa Wola (2500)
Trela 68 - Ożóg 25, Sobczyński 78
Pogoń Leżajsk 4-1 Star Starachowice (600)
Tęcza 19, Pokrywka 33, Karasiński 39, 71 - D.Anduła 37
LKS Niedźwiedź 3-0 Świt Krzeszowice (350)
Guzik 17, Kmak 36, Paszkiewicz 45
Łada Biłgoraj 1-1 Unia Tarnów (1800)
Stryżko 41 (k) - Chrobak 5
Lewart Lubartów 1-0 Cracovia (800)
Klepacz 25
Korona Kielce 1-2 Górnik Wieliczka (2000)
Różycki 61 - Kępski 7, Kolański 87

Kolejka 22 - 6-7 kwietnia

Wisłoka Dębica 1-1 Korona Kielce (500)
Bizoń 68 - Kubicki 67
Górnik Wieliczka 3-0 Lewart Lubartów (200)
Kępski 39, 72, Gruszka 80
Cracovia 2-0 Łada Biłgoraj (400)
Ziółkowski 42, Bania 67
Unia Tarnów 1-1 LKS Niedźwiedź (200)
Wstępnik 40 - Pobrotyn 22
Świt Krzeszowice 2-0 Pogoń Leżajsk (300)
Chlipała 31, P.Giza 37
Star Starachowice 0-3 Pogoń Staszów (1500)
Kot 12, Pisz 76, Włoch 82
Stal Stalowa Wola 0-0 Polonia Przemyśl (1000)
Stal Kraśnik 2-1 Proszowianka Proszowice (1200)
Kamiński 15, Poleszak 54 - Ankowski 6 (k)
Siarka Tarnobrzeg 1-0 Sandecja Nowy Sącz (400)
Tworek 5

Kolejka 23 - 10 kwietnia

Cracovia 0-0 LKS Niedźwiedź 9 kwietnia (500)
Siarka Tarnobrzeg 3-0 Wisłoka Dębica (900)
Podlasek 26, Kędzior 35 (s), Kuranty 83
Sandecja Nowy Sącz 2-1 Stal Kraśnik (800)
Damasiewicz 52, Policht 71 - Poleszak 18
Proszowianka Proszowice 0-1 Stal Stalowa Wola (600)
Brytan 79
Polonia Przemyśl 6-0 Star Starachowice (300)
Sierżęga 4, Montsko 38, Pankiewicz 43, Badowicz 45, Baran 60, Załoga 69
Pogoń Staszów 4-2 Świt Krzeszowice (500)
Trela 8, Pisz 44 (k), 55 (k), R.Wójcik 71 - M.Giza 73, Filipczak 74
Pogoń Leżajsk 2-0 Unia Tarnów (300)
Karasiński 17, Rapałow 75
Łada Biłgoraj 0-4 Górnik Wieliczka (1000)
Kępski 29, Kolański 63, Gruszka 73, Burliga 89
Lewart Lubartów 1-1 Korona Kielce (800)
Barycza 50 (k) - Orzeł 33

Kolejka 24 - 13-14 kwietnia

Wisłoka Dębica 1-0 Lewart Lubartów (600)
Pieniążek 43
Korona Kielce 1-0 Łada Biłgoraj (2500)
Kubicki 11 (k)
Górnik Wieliczka 0-1 LKS Niedźwiedź (400)
Kozieł 84
Cracovia 0-2 Pogoń Leżajsk (550)
Karasiński 23, 85
Unia Tarnów 2-1 Pogoń Staszów (300)
Wstępnik 13, K.Palej 60 - Zegarek 40
Świt Krzeszowice 0-1 Polonia Przemyśl (300)
Montsko 75
Star Starachowice 0-3 Proszowianka Proszowice (200)
Piszczek 38, Dudziński 47, Wojasiński 79
Stal Stalowa Wola 0-1 Sandecja Nowy Sącz (1200)
Frohlich 79
Stal Kraśnik 0-2 Siarka Tarnobrzeg (1500)
Rybkiewicz 14, Kuranty 16 (k)

Kolejka 25 - 20-21 kwietnia

Stal Kraśnik 2-0 Wisłoka Dębica (1500)
A.Lebioda 12, Poleszak 72
Siarka Tarnobrzeg 0-0 Stal Stalowa Wola (2500)
Sandecja Nowy Sącz 3-0 Star Starachowice (1000)
Szczepański 10, Policht 28, Krupa 49
Proszowianka Proszowice 3-1 Świt Krzeszowice (700)
Skrzyński 32, Radwański 47, Czerwiec 74 - Łuszczek 12
Polonia Przemyśl 2-1 Unia Tarnów (400)
Badowicz 49, 67 - Wstępnik 22
Pogoń Staszów 1-2 Cracovia (1000)
Zegarek 86 - Ziółkowski 22, Hubar 85
Pogoń Leżajsk 0-0 Górnik Wieliczka (600)
LKS Niedźwiedź 4-0 Korona Kielce (200)
Poterek 14, Marzec 50, M.Lewandowski 65, Kozieł 67
Łada Biłgoraj 0-0 Lewart Lubartów (1700)

Kolejka 26 - 27-28 kwietnia

Wisłoka Dębica 2-0 Łada Biłgoraj (500)
Maik 65, Mitek 89
Lewart Lubartów 2-1 LKS Niedźwiedź (1000)
Pidek 24, Klepacz 40 - Paszkiewicz 26
Korona Kielce 1-0 Pogoń Leżajsk (700)
Kubicki 49
Górnik Wieliczka 1-0 Pogoń Staszów (300)
Musiał 2
Cracovia 0-0 Polonia Przemyśl (400)
Unia Tarnów 0-0 Proszowianka Proszowice (200)
Świt Krzeszowice 0-1 Sandecja Nowy Sącz (300)
Policht 35
Star Starachowice 1-5 Siarka Tarnobrzeg (300)
D.Anduła 15 - Rybkiewicz 41, 58 (k), 66, Cieciura 84 (s), Osiński 89
Stal Stalowa Wola 2-1 Stal Kraśnik (1000)
Ożóg 33 (k), K.Lebioda 70 - Kamiński 30

Kolejka 27 - 1 maja

Stal Stalowa Wola 2-0 Wisłoka Dębica (1000)
Ożóg 45 (k), K.Lebioda 70
Stal Kraśnik 4-0 Star Starachowice
Siarka Tarnobrzeg 3-0 Świt Krzeszowice (600)
Antkiewicz 27, Kaczówka 46, Rybkiewicz 53
Sandecja Nowy Sącz 1-1 Unia Tarnów (800)
Policht 3 - K.Palej 15
Proszowianka Proszowice 2-1 Cracovia (900)
Czerwiec 60, Skrzyński 73 - Hermaniuk 39
Polonia Przemyśl 4-2 Górnik Wieliczka (800)
Badowicz 69, 89, Załoga 86, Strzałkowski 90 - Tyrka 33, Kutaj 57
Pogoń Staszów 2-3 Korona Kielce (1000)
Witkowski 5, 27 - Gryz 9, Krakowiak 78, 86
Pogoń Leżajsk 3-2 Lewart Lubartów (600)
Błotni 14, Pokrywka 26, Bednarz 45 - Pidek 8, Palica 29
LKS Niedźwiedź 4-1 Łada Biłgoraj (300)
Poterek 26, Paszkiewicz 28, Mielec 39, Kozieł 81 - Zarczuk 54 (k)

Kolejka 28 - 4-5 maja

Wisłoka Dębica 1-1 LKS Niedźwiedź (300)
Kobos 34 - Mielec 52
Łada Biłgoraj 3-1 Pogoń Leżajsk (1000)
Zarczuk 28 (k), 78, M.Szczawiński 53 - Karasiński 22 (k)
Lewart Lubartów 4-1 Pogoń Staszów (1000)
Barycza 48, Palica 60, Pidek 82, Da Silva 90 - Witkowski 80
Korona Kielce 1-0 Polonia Przemyśl (1500)
Gołąbek 88
Górnik Wieliczka 2-1 Proszowianka Proszowice (300)
Włodarz 6, Musiał 67 - Ankowski 74
Cracovia 0-1 Sandecja Nowy Sącz (400)
Policht 52 (k)
Unia Tarnów 2-0 Siarka Tarnobrzeg (200)
K.Palej 60, Jarmuła 90
Świt Krzeszowice 2-0 Stal Kraśnik (250)
Chlipała 31, P.Gawęcki 73
Star Starachowice 0-3 Stal Stalowa Wola (300)
K.Lebioda 4, Brytan 11, 40

Kolejka 29 - 11-12 maja

Star Starachowice 1-2 Wisłoka Dębica (250)
Barański 7 - Kaznecki 47, Maik 86
Stal Stalowa Wola 2-0 Świt Krzeszowice (1000)
Baster 42, Wieprzęć 48
Stal Kraśnik 0-1 Unia Tarnów (1500)
Matras 73
Siarka Tarnobrzeg 2-1 Cracovia (600)
Chmura 60, Rybkiewicz 80 - Hermaniuk 90
Sandecja Nowy Sącz 2-2 Górnik Wieliczka (1000)
Policht 23, 86 - Gruszka 29, Kępski 90 (k)
Proszowianka Proszowice 1-0 Korona Kielce (400)
Piszczek 38
Polonia Przemyśl 4-1 Lewart Lubartów (500)
Sawa 30, 85, Montsko 47, Załoga 73 - Da Silva 8
Pogoń Staszów 1-2 Łada Biłgoraj (300)
Rośmiarek 87 - Teodorowicz 32, Zarczuk 82
Pogoń Leżajsk 3-1 LKS Niedźwiedź (700)
P.Kowalczyk 1, Pokrywka 9, 34 - Kmak 55

Kolejka 30 - 18-19 maja

Wisłoka Dębica 1-0 Pogoń Leżajsk (500)
Kaznecki 50
LKS Niedźwiedź 1-1 Pogoń Staszów (300)
Marzec 90 - Dudajek 86
Łada Biłgoraj 2-2 Polonia Przemyśl (1500)
Chomicz 16, Wachowicz 45 - Baran 27, Załoga 60
Lewart Lubartów 2-0 Proszowianka Proszowice (1000)
Pidek 55, 62
Korona Kielce 1-1 Sandecja Nowy Sącz (1500)
Lipski 47 - Policht 40
Górnik Wieliczka 4-2 Siarka Tarnobrzeg (400)
Musiał 45, Gruszka 77 (k), 80 (k), Wisła 88 - Piątkowski 39, Rybkiewicz 69
Cracovia 1-1 Stal Kraśnik (1200)
Bagnicki 26 - Samolej 65
Unia Tarnów 1-1 Stal Stalowa Wola (500)
Popiela 36 - Dzięciołowski 16 (s)
Świt Krzeszowice 2-0 Star Starachowice (200)
Łuszczek 15, Jawień 62

Kolejka 31 - 25-26 maja

Świt Krzeszowice 2-2 Wisłoka Dębica (200)
Jawień 24, Chlipała 38 - Kobos 3, 53
Star Starachowice 0-1 Unia Tarnów (200)
K.Palej 31
Stal Stalowa Wola 2-2 Cracovia (1300)
Wieprzęć 7, Brytan 13 - Podsiadło 1, Bagnicki 29
Stal Kraśnik 1-1 Górnik Wieliczka (800)
Bender 24 (k) - Kusia 78
Siarka Tarnobrzeg 1-0 Korona Kielce (600)
Kuranty 24
Sandecja Nowy Sącz 2-0 Lewart Lubartów (600)
Policht 9, Krupa 26
Proszowianka Proszowice 2-2 Łada Biłgoraj (500)
Skrzyński 40, Dudziński 45 - Zarczuk 49, M.Szczawiński 78
Polonia Przemyśl 2-0 LKS Niedźwiedź (800)
Quaye 80, 88
Pogoń Staszów 3-0 Pogoń Leżajsk (300)
(wo)
Zegarek 73 - Tęcza 12
na boisku 1-1

Kolejka 32 - 1 czerwca

Wisłoka Dębica 2-1 Pogoń Staszów (600)
Pszeniczny 44, Królikowski 90 - Włoch 36
Pogoń Leżajsk 3-1 Polonia Przemyśl (200)
Barnak 52, 85, Karasiński 55 - Montsko 7
LKS Niedźwiedź 4-0 Proszowianka Proszowice (300)
M.Lewandowski 21, 45, Marzec 45, Guzik 75
Łada Biłgoraj 4-2 Sandecja Nowy Sącz (700)
Teodorowicz 16, 28, Szymański 21, Pieczykolan 83 - Policht 77, Ulucki 84
Lewart Lubartów 0-2 Siarka Tarnobrzeg (800)
Hynowski 3, Kaczówka 6
Korona Kielce 3-0 Stal Kraśnik (1500)
Kubicki 58, 61, Krakowiak 80
Górnik Wieliczka 0-3 Stal Stalowa Wola (300)
Fabianowski 23, 61, Brytan 51
Cracovia 4-0 Star Starachowice (1200)
Duda 9, 44, Bagnicki 70, Szwajdych 90
Unia Tarnów 4-3 Świt Krzeszowice (300)
Wstępnik 8, 29, 36, K.Palej 77 - Chlipała 43, P.Giza 87, Bursa 90

Kolejka 33 - 8 czerwca

Cracovia 1-0 Świt Krzeszowice (1200)
Duda 47
Unia Tarnów 3-3 Wisłoka Dębica (400)
K.Palej 49, 54 (k), 62 - Kaznecki 46, 65, Stefanik 52 (k)
Star Starachowice 2-4 Górnik Wieliczka (150)
A.Anduła 63 (k), Barański 70 - Kolański 18, Kusia 37, Gruszka 40 (k), Ciężarek 60
Stal Stalowa Wola 1-0 Korona Kielce (1500)
Fabianowski 32
Stal Kraśnik 0-1 Lewart Lubartów (500)
Kaczmarski 77
Siarka Tarnobrzeg 1-2 Łada Biłgoraj (300)
Błasiak 77 - Zarczuk 55, 82
Sandecja Nowy Sącz 2-2 LKS Niedźwiedź (500)
Damasiewicz 58, Obiedziński 89 - Stanula 50, Paszkiewicz 88
Proszowianka Proszowice 1-1 Pogoń Leżajsk (400)
Piotr Wtorek 74 - Karasiński 12
Polonia Przemyśl 2-1 Pogoń Staszów (950)
Sawa 37, 80 - Kasiak 77 (k)

REKLAMA

Kolejka 34 - 15 czerwca

Wisłoka Dębica 1-4 Polonia Przemyśl (600)
Kobos 90 - Montsko 24, 52, Badowicz 68, Sawa 77
Pogoń Staszów 5-0 Proszowianka Proszowice (500)
Pisz 10, Trela 24, Zegarek 47, Włoch 52, Franus 85
Pogoń Leżajsk 2-1 Sandecja Nowy Sącz (100)
Karasiński 54 (k), 80 (k) - Damasiewicz 69
LKS Niedźwiedź 3-1 Siarka Tarnobrzeg (250)
Marzec 8, M.Lewandowski 65, Paszkiewicz 73 - D.Bednarczyk 49
Łada Biłgoraj 2-0 Stal Kraśnik (1000)
Wachowicz 35, 41
Lewart Lubartów 1-0 Stal Stalowa Wola (800)
Kaczmarski 44
Korona Kielce 4-2 Star Starachowice (1500)
Lipski 16, Orzeł 18, Gołąbek 45, Salwa 61 - A.Anduła 3, Ronduda 37
Górnik Wieliczka 1-1 Świt Krzeszowice (200)
Kępski 62 - P.Giza 28
Cracovia 2-1 Unia Tarnów (1000)
Szwajdych 18, Fudali 66 - Imiołek 78

Baraże o udział w I lidze
Baraże o udział w III lidze (4)

II liga 2001/2002

III liga 2001/2002 (1 (Warmia i Mazury, Podlasie, Łódzkie, Mazowsze))
III liga 2001/2002 (2 (Pomorze Zachodnie, Pomorze, Wielkopolska, Kujawy i Pomorze))
III liga 2001/2002 (3 (Lubuskie, Dolny Śląsk, Opolskie, Śląsk))

IV liga 2001/2002 (lubelska)
IV liga 2001/2002 (małopolska (Kraków))
IV liga 2001/2002 (małopolska (Nowy Sącz-Tarnów))
IV liga 2001/2002 (podkarpacka)
IV liga 2001/2002 (świętokrzyska)

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas