[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2001/2002, grupa: świętokrzyska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Nida Pińczów 30 64 19 7 4 58-17 13 2 0 38-2 6 5 4 20-15
2.  Alit Ożarów 30 57 18 3 9 56-35 11 1 3 34-17 7 2 6 22-18
3.  GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 30 54 15 9 6 57-17 9 3 3 32-7 6 6 3 25-10 2 6 2 0 0 4-1
4.  Heko Czermno 30 54 15 9 6 46-24 9 3 3 31-12 6 6 3 15-12 2 0 0 0 2 1-4
5.  Czarni Połaniec 30 48 14 6 10 40-42 7 4 4 25-22 7 2 6 15-20
6.  Orlęta Kielce 30 46 14 4 12 27-26 9 3 3 15-7 5 1 9 12-19
7.  Spartakus Daleszyce 30 45 13 6 11 36-37 7 4 4 15-15 6 2 7 21-22 2 2 0 2 0 3-3
8.  Orlicz Suchedniów 30 45 14 3 13 41-46 7 2 6 20-18 7 1 7 21-28 2 2 0 2 0 3-3
9.  Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna 30 42 12 6 12 40-46 6 3 6 22-21 6 3 6 18-25
10.  Wisła Sandomierz 30 36 8 12 10 27-37 4 6 5 12-18 4 6 5 15-19 2 4 1 1 0 2-0
11.  Wierna Małogoszcz 30 36 11 3 16 33-42 8 1 6 23-18 3 2 10 10-24 2 1 0 1 1 0-2
12.  MKS Końskie 30 35 9 8 13 32-46 7 4 4 22-13 2 4 9 10-33
13.  Naprzód Jędrzejów 30 34 9 7 14 34-42 6 4 5 18-17 3 3 9 16-25
14.  Piast Chęciny 30 28 8 4 18 30-59 5 2 8 14-18 3 2 10 16-41 2 3 1 0 1 5-2
15.  Hetman Włoszczowa 30 28 8 4 18 33-40 5 2 8 23-23 3 2 10 10-17 2 3 1 0 1 2-5
16.  Sparta Dwikozy 30 20 5 5 20 32-66 3 4 8 20-30 2 1 12 12-36
Hetman Włoszczowa uratował się przed spadkiem po dokooptowaniu Pogoni Staszów do rozgrywek III ligi.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Nida Pińczów    0-0 0-0 2-0 3-0 2-0 4-0 4-0 3-0 2-0 4-0 1-0 5-1 4-1 1-0 3-0 
 2 Alit Ożarów2-4     1-0 1-3 4-1 1-0 3-1 2-0 2-0 3-3 1-0 2-0 0-3 8-0 2-1 2-1 
 3 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)1-1 0-1     2-0 2-0 3-0 1-2 3-0 3-1 0-0 0-1 5-0 2-0 6-0 1-1 3-0 
 4 Heko Czermno0-2 3-1 1-2     3-0 1-0 2-0 1-2 2-2 0-0 1-0 3-0* 3-2 3-0 1-1 7-0 
 5 Czarni Połaniec1-2 2-1 2-2 0-1     3-3 2-1 2-1 1-3 0-0 3-1 1-4 1-1 2-1 2-1 3-0 
 6 Orlęta Kielce1-0 0-2 2-1 0-0 1-1     0-1 0-1 1-0 2-0 1-0 2-0 2-0 0-0 1-0 2-1 
 7 Spartakus Daleszyce0-0 0-3 1-5 2-0 0-1 2-0     1-1 0-2 1-1 1-0 0-0 2-1 2-1 2-0 1-0 
 8 Orlicz Suchedniów2-1 2-1 1-0 1-3 2-0 1-2 2-2     0-1 2-5 0-1 0-0 0-1 4-0 1-0 2-1 
 9 Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna0-0 1-3 1-3 0-0 2-0 1-0 1-3 4-1     1-2 4-2 2-0 1-1 1-3 0-1 3-2 
 10 Wisła Sandomierz1-1 1-2 0-5 1-1 0-1 2-1 0-1 1-3 0-0     0-0 1-1 2-1 1-0 1-0 1-1 
 11 Wierna Małogoszcz3-1 2-0 0-3 0-0 0-2 1-0 2-0 4-5 3-0 0-2     3-0 2-1 1-2 1-0 1-2 
 12 MKS Końskie2-0 1-2 0-3 0-0 0-0 1-2 2-1 1-0 5-0 0-0 2-2     0-2 5-1 2-0 1-0 
 13 Naprzód Jędrzejów1-2 2-1 0-0 2-3 1-4 1-0 0-0 1-2 1-1 1-2 1-0 3-1     0-0 2-1 2-0 
 14 Piast Chęciny0-0 2-0 1-1 0-2 0-1 0-1 2-0 1-2 2-3 1-0 1-0 1-3 2-1     0-1 1-3 
 15 Hetman Włoszczowa0-3 0-3 0-0 0-0 0-1 0-1 0-5 1-2 0-2 3-0 4-0 8-0 2-0 1-5     4-1 
 16 Sparta Dwikozy1-3 2-2 0-0 1-2 2-3 0-2 1-4 2-1 2-3 3-0 1-3 1-1 1-1 3-2 0-3     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna 1-0 Orlęta Kielce
MKS Końskie 1-2 Alit Ożarów
Sparta Dwikozy 1-3 Nida Pińczów
Heko Czermno 3-0 Czarni Połaniec
Piast Chęciny 0-1 Hetman Włoszczowa
Wisła Sandomierz 1-3 Orlicz Suchedniów
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2-0 Naprzód Jędrzejów
Wierna Małogoszcz 2-0 Spartakus Daleszyce

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Orlęta Kielce 0-1 Spartakus Daleszyce
Naprzód Jędrzejów 1-0 Wierna Małogoszcz
Orlicz Suchedniów 1-0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)
Hetman Włoszczowa 3-0 Wisła Sandomierz
przełożony
Czarni Połaniec 2-1 Piast Chęciny
Nida Pińczów 2-0 Heko Czermno
Alit Ożarów 2-1 Sparta Dwikozy
Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna 2-0 MKS Końskie

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

MKS Końskie 1-2 Orlęta Kielce
Sparta Dwikozy 2-3 Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna
Heko Czermno 3-1 Alit Ożarów
Piast Chęciny 0-0 Nida Pińczów
Wisła Sandomierz 0-1 Czarni Połaniec
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1-1 Hetman Włoszczowa
Wierna Małogoszcz 4-5 Orlicz Suchedniów
Spartakus Daleszyce 2-1 Naprzód Jędrzejów

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Orlęta Kielce 2-0 Naprzód Jędrzejów
Orlicz Suchedniów 2-2 Spartakus Daleszyce
Hetman Włoszczowa 4-0 Wierna Małogoszcz
Czarni Połaniec 2-2 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)
Nida Pińczów 2-0 Wisła Sandomierz
Alit Ożarów 8-0 Piast Chęciny
Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna 0-0 Heko Czermno
MKS Końskie 1-0 Sparta Dwikozy

Kolejka 5 - 1-2 września

Sparta Dwikozy 0-2 Orlęta Kielce
Heko Czermno 3-0 MKS Końskie
(wo)
do przerwy 3-1, goście nie wyszli na drugą połowę niezadowoleni z pracy sędziego
Piast Chęciny 2-3 Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna
Wisła Sandomierz 1-2 Alit Ożarów
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1-1 Nida Pińczów
Wierna Małogoszcz 0-2 Czarni Połaniec
Spartakus Daleszyce 2-0 Hetman Włoszczowa
Naprzód Jędrzejów 1-2 Orlicz Suchedniów

Kolejka 6 - 8-9 września

Orlęta Kielce 0-1 Orlicz Suchedniów
Hetman Włoszczowa 2-0 Naprzód Jędrzejów
Czarni Połaniec 2-1 Spartakus Daleszyce
Nida Pińczów 4-0 Wierna Małogoszcz
Alit Ożarów 1-0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)
Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna 1-2 Wisła Sandomierz
MKS Końskie 5-1 Piast Chęciny
Sparta Dwikozy 1-2 Heko Czermno

Kolejka 7 - 15-16 września

Heko Czermno 1-0 Orlęta Kielce
Piast Chęciny 1-3 Sparta Dwikozy
Wisła Sandomierz 1-1 MKS Końskie
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 3-1 Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna
Wierna Małogoszcz 2-0 Alit Ożarów
Spartakus Daleszyce 0-0 Nida Pińczów
Naprzód Jędrzejów 1-4 Czarni Połaniec 26 września
Orlicz Suchedniów 1-0 Hetman Włoszczowa

Kolejka 8 - 22-23 września

Orlęta Kielce 1-0 Hetman Włoszczowa
Czarni Połaniec 2-1 Orlicz Suchedniów
Nida Pińczów 5-1 Naprzód Jędrzejów
Alit Ożarów 3-1 Spartakus Daleszyce
Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna 4-2 Wierna Małogoszcz
MKS Końskie 0-3 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)
Sparta Dwikozy 3-0 Wisła Sandomierz
Heko Czermno 3-0 Piast Chęciny

Kolejka 9 - 29-30 września

Piast Chęciny 0-1 Orlęta Kielce
Wisła Sandomierz 1-1 Heko Czermno
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 3-0 Sparta Dwikozy
Wierna Małogoszcz 3-0 MKS Końskie
Spartakus Daleszyce 0-2 Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna
Naprzód Jędrzejów 2-1 Alit Ożarów
Orlicz Suchedniów 2-1 Nida Pińczów
Hetman Włoszczowa 0-1 Czarni Połaniec

Kolejka 10 - 6-7 października

Orlęta Kielce 1-1 Czarni Połaniec
Nida Pińczów 1-0 Hetman Włoszczowa
Alit Ożarów 2-0 Orlicz Suchedniów
Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna 1-1 Naprzód Jędrzejów
MKS Końskie 2-1 Spartakus Daleszyce
Sparta Dwikozy 1-3 Wierna Małogoszcz
Heko Czermno 1-2 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)
Piast Chęciny 1-0 Wisła Sandomierz

Kolejka 11 - 13-14 października

Wisła Sandomierz 2-1 Orlęta Kielce
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 6-0 Piast Chęciny
Wierna Małogoszcz 0-0 Heko Czermno
Spartakus Daleszyce 1-0 Sparta Dwikozy
Naprzód Jędrzejów 3-1 MKS Końskie
Orlicz Suchedniów 0-1 Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna
Hetman Włoszczowa 0-3 Alit Ożarów
Czarni Połaniec 1-2 Nida Pińczów

Kolejka 12 - 20-21 października

Orlęta Kielce 1-0 Nida Pińczów
Alit Ożarów 4-1 Czarni Połaniec
Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna 0-1 Hetman Włoszczowa
MKS Końskie 1-0 Orlicz Suchedniów
Sparta Dwikozy 1-1 Naprzód Jędrzejów
Heko Czermno 2-0 Spartakus Daleszyce
Piast Chęciny 1-0 Wierna Małogoszcz
Wisła Sandomierz 0-5 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)

Kolejka 13 - 27-28 października

GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 3-0 Orlęta Kielce
Wierna Małogoszcz 0-2 Wisła Sandomierz
Spartakus Daleszyce 2-1 Piast Chęciny
Naprzód Jędrzejów 2-3 Heko Czermno
Orlicz Suchedniów 2-1 Sparta Dwikozy
Hetman Włoszczowa 8-0 MKS Końskie
Czarni Połaniec 1-3 Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna
Nida Pińczów 0-0 Alit Ożarów

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Orlęta Kielce 0-2 Alit Ożarów
Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna 0-0 Nida Pińczów
MKS Końskie 0-0 Czarni Połaniec
Sparta Dwikozy 0-3 Hetman Włoszczowa
Heko Czermno 1-2 Orlicz Suchedniów
Piast Chęciny 2-1 Naprzód Jędrzejów
Wisła Sandomierz 0-1 Spartakus Daleszyce
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 0-1 Wierna Małogoszcz

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Wierna Małogoszcz 1-0 Orlęta Kielce
Spartakus Daleszyce 1-5 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)
Naprzód Jędrzejów 1-2 Wisła Sandomierz
Orlicz Suchedniów 4-0 Piast Chęciny
Hetman Włoszczowa 0-0 Heko Czermno
Czarni Połaniec 3-0 Sparta Dwikozy
Nida Pińczów 1-0 MKS Końskie
Alit Ożarów 2-0 Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna

Kolejka 16 - 24 marca

Orlęta Kielce 1-0 Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna
Alit Ożarów 2-0 MKS Końskie
Nida Pińczów 3-0 Sparta Dwikozy
Czarni Połaniec 0-1 Heko Czermno
Hetman Włoszczowa 1-5 Piast Chęciny
Orlicz Suchedniów 2-5 Wisła Sandomierz
Naprzód Jędrzejów 0-0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)
Spartakus Daleszyce 1-0 Wierna Małogoszcz

Kolejka 17 - 30 marca

Spartakus Daleszyce 2-0 Orlęta Kielce
Wierna Małogoszcz 2-1 Naprzód Jędrzejów
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 3-0 Orlicz Suchedniów
Wisła Sandomierz 1-0 Hetman Włoszczowa
Piast Chęciny 0-1 Czarni Połaniec
Heko Czermno 0-2 Nida Pińczów
Sparta Dwikozy 2-2 Alit Ożarów
MKS Końskie 5-0 Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna

Kolejka 18 - 6-7 kwietnia

Orlęta Kielce 2-0 MKS Końskie
Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna 3-2 Sparta Dwikozy
Alit Ożarów 1-3 Heko Czermno
Nida Pińczów 4-1 Piast Chęciny
Czarni Połaniec 0-0 Wisła Sandomierz
Hetman Włoszczowa 0-0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)
Orlicz Suchedniów 0-1 Wierna Małogoszcz
Naprzód Jędrzejów 0-0 Spartakus Daleszyce

Kolejka 19 - 13-14 kwietnia

Naprzód Jędrzejów 1-0 Orlęta Kielce
Spartakus Daleszyce 1-1 Orlicz Suchedniów
Wierna Małogoszcz 1-0 Hetman Włoszczowa
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2-0 Czarni Połaniec
Wisła Sandomierz 1-1 Nida Pińczów
Piast Chęciny 2-0 Alit Ożarów
Heko Czermno 2-2 Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna
Sparta Dwikozy 1-1 MKS Końskie

Kolejka 20 - 20-21 kwietnia

Orlęta Kielce 2-1 Sparta Dwikozy
MKS Końskie 0-0 Heko Czermno
Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna 1-3 Piast Chęciny
Alit Ożarów 3-3 Wisła Sandomierz
Nida Pińczów 0-0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)
Czarni Połaniec 3-1 Wierna Małogoszcz
Hetman Włoszczowa 0-5 Spartakus Daleszyce
Orlicz Suchedniów 0-1 Naprzód Jędrzejów

Kolejka 21 - 27-28 kwietnia

Orlicz Suchedniów 1-2 Orlęta Kielce
Naprzód Jędrzejów 2-1 Hetman Włoszczowa
Spartakus Daleszyce 0-1 Czarni Połaniec
Wierna Małogoszcz 3-1 Nida Pińczów
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 0-1 Alit Ożarów
Wisła Sandomierz 0-0 Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna
Piast Chęciny 1-3 MKS Końskie
Heko Czermno 7-0 Sparta Dwikozy

Kolejka 22 - 1 maja

Orlęta Kielce 0-0 Heko Czermno
Sparta Dwikozy 3-2 Piast Chęciny
MKS Końskie 0-0 Wisła Sandomierz
Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna 1-3 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)
Alit Ożarów 1-0 Wierna Małogoszcz
Nida Pińczów 4-0 Spartakus Daleszyce 15 maja
Czarni Połaniec 1-1 Naprzód Jędrzejów
Hetman Włoszczowa 1-2 Orlicz Suchedniów

Kolejka 23 - 4-5 maja

Hetman Włoszczowa 0-1 Orlęta Kielce
Orlicz Suchedniów 2-0 Czarni Połaniec
Naprzód Jędrzejów 1-2 Nida Pińczów
Spartakus Daleszyce 0-3 Alit Ożarów
Wierna Małogoszcz 3-0 Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 5-0 MKS Końskie
Wisła Sandomierz 1-1 Sparta Dwikozy
Piast Chęciny 0-2 Heko Czermno

Kolejka 24 - 11-12 maja

Orlęta Kielce 0-0 Piast Chęciny
Heko Czermno 0-0 Wisła Sandomierz
Sparta Dwikozy 0-0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)
MKS Końskie 2-2 Wierna Małogoszcz
Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna 1-3 Spartakus Daleszyce
Alit Ożarów 0-3 Naprzód Jędrzejów
Nida Pińczów 4-0 Orlicz Suchedniów
Czarni Połaniec 2-1 Hetman Włoszczowa

Kolejka 25 - 18-19 maja

Czarni Połaniec 3-3 Orlęta Kielce
Hetman Włoszczowa 0-3 Nida Pińczów
Orlicz Suchedniów 2-1 Alit Ożarów
Naprzód Jędrzejów 1-1 Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna
Spartakus Daleszyce 0-0 MKS Końskie
Wierna Małogoszcz 1-2 Sparta Dwikozy
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2-0 Heko Czermno
Wisła Sandomierz 1-0 Piast Chęciny

Kolejka 26 - 25-26 maja

Orlęta Kielce 2-0 Wisła Sandomierz
Piast Chęciny 1-1 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)
Heko Czermno 1-0 Wierna Małogoszcz
Sparta Dwikozy 1-4 Spartakus Daleszyce
MKS Końskie 0-2 Naprzód Jędrzejów
Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna 4-1 Orlicz Suchedniów
Alit Ożarów 2-1 Hetman Włoszczowa
Nida Pińczów 3-0 Czarni Połaniec

Kolejka 27 - 30 maja

Nida Pińczów 2-0 Orlęta Kielce
Czarni Połaniec 2-1 Alit Ożarów
Hetman Włoszczowa 0-2 Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna
Orlicz Suchedniów 0-0 MKS Końskie
Naprzód Jędrzejów 2-0 Sparta Dwikozy
Spartakus Daleszyce 2-0 Heko Czermno
Wierna Małogoszcz 1-2 Piast Chęciny 5 czerwca
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 0-0 Wisła Sandomierz

Kolejka 28 - 1-2 czerwca

Orlęta Kielce 2-1 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)
Wisła Sandomierz 0-0 Wierna Małogoszcz
Piast Chęciny 2-0 Spartakus Daleszyce
Heko Czermno 3-2 Naprzód Jędrzejów
Sparta Dwikozy 2-1 Orlicz Suchedniów
MKS Końskie 2-0 Hetman Włoszczowa
Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna 2-0 Czarni Połaniec
Alit Ożarów 2-4 Nida Pińczów

Kolejka 29 - 8-9 czerwca

Alit Ożarów 1-0 Orlęta Kielce
Nida Pińczów 3-0 Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna
Czarni Połaniec 1-4 MKS Końskie
Hetman Włoszczowa 4-1 Sparta Dwikozy
Orlicz Suchedniów 1-3 Heko Czermno
Naprzód Jędrzejów 0-0 Piast Chęciny
Spartakus Daleszyce 1-1 Wisła Sandomierz
Wierna Małogoszcz 0-3 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)

Kolejka 30 - 15-16 czerwca

Orlęta Kielce 1-0 Wierna Małogoszcz
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1-2 Spartakus Daleszyce
Wisła Sandomierz 2-1 Naprzód Jędrzejów
Piast Chęciny 1-2 Orlicz Suchedniów
Heko Czermno 1-1 Hetman Włoszczowa
Sparta Dwikozy 2-3 Czarni Połaniec
MKS Końskie 2-0 Nida Pińczów
Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna 1-3 Alit Ożarów

Baraże o udział w III lidze (4)

III liga 2001/2002 (4 (Świętokrzyskie, Lubelskie, Małopolska, Podkarpacie))

IV liga 2001/2002 (lubelska)
IV liga 2001/2002 (małopolska (Kraków))
IV liga 2001/2002 (małopolska (Nowy Sącz-Tarnów))
IV liga 2001/2002 (podkarpacka)

Liga okręgowa 2001/2002 (Kielce)

Autor: Grzegorz Sojka
Kontakt: swietokrzyskie @ 90minut.pl
Link źródłowy: http://naprzod.pai.com.pl

 

Napisz do nas