[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2001/2002, grupa: Kielce
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zenit Chmielnik 15 35 11 2 2 31-13 6 0 2 17-7 5 2 0 14-6
2.  Górnik Miedzianka 15 30 9 3 3 30-18 5 3 0 19-6 4 0 3 11-12
3.  Świt Ćmielów 15 29 9 2 4 24-13 6 0 1 19-5 3 2 3 5-8
4.  Łysica Bodzentyn 15 25 6 7 2 24-14 4 3 0 14-5 2 4 2 10-9
5.  Skała Tumlin 14 24 7 3 4 25-19 6 0 1 14-6 1 3 3 11-13 2 4 1 1 0 4-3
6.  Wicher Miedziana Góra 15 24 6 6 3 22-15 3 2 2 13-8 3 4 1 9-7 2 3 1 0 1 2-2
7.  GKS Rudki 15 24 7 3 5 25-21 4 2 2 14-11 3 1 3 11-10 2 1 0 1 1 4-5
8.  Piaskowianka Piaski 15 21 5 6 4 30-29 3 4 1 11-10 2 2 3 19-19
9.  Bucovia Bukowa 15 19 5 4 6 21-21 2 3 2 10-10 3 1 4 11-11
10.  AKS Busko Zdrój 15 17 5 2 8 22-25 4 0 4 14-9 1 2 4 8-16
11.  Sparta Kazimierza Wielka 15 16 5 1 9 16-26 3 1 3 12-14 2 0 6 4-12
12.  Cukrownik Włostów 15 15 4 3 8 15-26 3 2 2 8-7 1 1 6 7-19
13.  GKS Świniary 15 13 3 4 8 21-32 3 3 2 15-13 0 1 6 6-19
14.  OKS Opatów 15 10 2 4 9 20-35 2 2 4 13-16 0 2 5 7-19
15.  Nidzianka Bieliny 15 8 2 2 11 14-33 1 1 5 8-12 1 1 6 6-21

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Zenit Chmielnik    3-1 1-2 3-0 2-0 1-0 3-0 3-2 1-2 
 2 Górnik Miedzianka1-1     1-1 2-1 2-0 2-0 6-1 1-1 4-1 
 3 Świt Ćmielów0-1     3-1 3-1 4-1 2-0 3-1 4-0 
 4 Łysica Bodzentyn3-0     1-1 2-2 1-0 1-0 4-0 2-2 
 5 Skała Tumlin2-4 1-0 3-1     2-1 2-0 1-0 3-0 
 6 Wicher Miedziana Góra0-0 0-1 0-1     2-1 3-2 2-2 6-1 
 7 GKS Rudki2-4 3-2 0-1 0-0 3-3     2-0 2-1 2-0 
 8 Piaskowianka Piaski1-1 3-2 1-3     1-1 1-0 1-0 2-2 1-1 
 9 Bucovia Bukowa2-3 2-2 0-0 3-2     0-2 2-0 1-1 
 10 AKS Busko Zdrój1-2 0-1 2-0 0-1 3-0     1-2 5-2 2-1 
 11 Sparta Kazimierza Wielka3-1 2-2 0-1 1-2 0-4     3-2 3-2 
 12 Cukrownik Włostów0-2 3-1 2-1 1-1 0-0 1-2     1-0 
 13 GKS Świniary0-0 0-0 1-1 4-7 0-3 2-0 3-1     5-1 
 14 OKS Opatów0-1 0-4 1-1 1-3 2-5 2-2 5-0     2-0 
 15 Nidzianka Bieliny1-2 0-1 1-3 3-3 1-2 0-1 2-0     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Pauza: Skała Tumlin.
 
OKS Opatów 2-5 Piaskowianka Piaski
Nidzianka Bieliny 0-1 Świt Ćmielów
Górnik Miedzianka 2-0 GKS Rudki
Łysica Bodzentyn 1-0 Sparta Kazimierza Wielka
GKS Świniary 0-3 Bucovia Bukowa
Wicher Miedziana Góra 2-2 AKS Busko Zdrój
Zenit Chmielnik 3-0 Cukrownik Włostów

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Pauza: Sparta Kazimierza Wielka.
 
Piaskowianka Piaski 2-2 Cukrownik Włostów
AKS Busko Zdrój 1-2 Zenit Chmielnik
Bucovia Bukowa 0-0 Wicher Miedziana Góra
Skała Tumlin 1-0 GKS Świniary
GKS Rudki 0-0 Łysica Bodzentyn
Świt Ćmielów 0-1 Górnik Miedzianka
OKS Opatów 2-0 Nidzianka Bieliny

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Pauza: GKS Rudki.
 
Nidzianka Bieliny 3-3 Piaskowianka Piaski
Górnik Miedzianka 4-1 OKS Opatów
Łysica Bodzentyn 3-0 Świt Ćmielów
GKS Świniary 2-0 Sparta Kazimierza Wielka
Wicher Miedziana Góra 0-1 Skała Tumlin
Zenit Chmielnik 2-0 Bucovia Bukowa
Cukrownik Włostów 1-2 AKS Busko Zdrój

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Pauza: Świt Ćmielów.
 
Piaskowianka Piaski 1-0 AKS Busko Zdrój
Bucovia Bukowa 0-2 Cukrownik Włostów
Skała Tumlin 2-4 Zenit Chmielnik
Sparta Kazimierza Wielka 0-1 Wicher Miedziana Góra
GKS Rudki 2-1 GKS Świniary
OKS Opatów 0-4 Łysica Bodzentyn
Nidzianka Bieliny 1-2 Górnik Miedzianka

Kolejka 5 - 1-2 września

Pauza: OKS Opatów.
 
Górnik Miedzianka 2-0 Piaskowianka Piaski
Łysica Bodzentyn 2-2 Nidzianka Bieliny
GKS Świniary 0-0 Świt Ćmielów
Wicher Miedziana Góra 2-1 GKS Rudki
Zenit Chmielnik 1-0 Sparta Kazimierza Wielka
Cukrownik Włostów 2-1 Skała Tumlin
AKS Busko Zdrój 3-0 Bucovia Bukowa

Kolejka 6 - 8 września

Pauza: Nidzianka Bieliny.
 
Piaskowianka Piaski 1-1 Bucovia Bukowa
Skała Tumlin 2-1 AKS Busko Zdrój
Sparta Kazimierza Wielka 3-2 Cukrownik Włostów
GKS Rudki 2-4 Zenit Chmielnik
Świt Ćmielów 3-1 Wicher Miedziana Góra
OKS Opatów 5-0 GKS Świniary
Górnik Miedzianka 1-1 Łysica Bodzentyn

Kolejka 7 - 14-15 września

Pauza: Górnik Miedzianka.
 
Łysica Bodzentyn 2-2 Piaskowianka Piaski
GKS Świniary 5-1 Nidzianka Bieliny
Wicher Miedziana Góra 6-1 OKS Opatów
Zenit Chmielnik 3-1 Świt Ćmielów
Cukrownik Włostów 0-0 GKS Rudki
AKS Busko Zdrój 1-2 Sparta Kazimierza Wielka
Bucovia Bukowa 2-2 Skała Tumlin

Kolejka 8 - 21-22 września

Pauza: Łysica Bodzentyn.
 
Piaskowianka Piaski 3-2 Skała Tumlin
Sparta Kazimierza Wielka 0-4 Bucovia Bukowa
GKS Rudki 2-0 AKS Busko Zdrój
Świt Ćmielów 2-0 Cukrownik Włostów
OKS Opatów 0-1 Zenit Chmielnik
Nidzianka Bieliny 1-3 Wicher Miedziana Góra
Górnik Miedzianka 1-1 GKS Świniary

Kolejka 9 - 28-29 września

Pauza: Piaskowianka Piaski.
 
GKS Świniary 0-0 Łysica Bodzentyn
Wicher Miedziana Góra 0-1 Górnik Miedzianka
Zenit Chmielnik 1-2 Nidzianka Bieliny
Cukrownik Włostów 1-0 OKS Opatów
AKS Busko Zdrój 0-1 Świt Ćmielów
Bucovia Bukowa 3-2 GKS Rudki
Skała Tumlin 2-0 Sparta Kazimierza Wielka

Kolejka 10 - 5-6 października

Pauza: GKS Świniary.
 
Piaskowianka Piaski 1-0 Sparta Kazimierza Wielka
GKS Rudki 3-3 Skała Tumlin
Świt Ćmielów 3-1 Bucovia Bukowa
OKS Opatów 2-2 AKS Busko Zdrój
Nidzianka Bieliny 2-0 Cukrownik Włostów
Górnik Miedzianka 1-1 Zenit Chmielnik
Łysica Bodzentyn 1-1 Wicher Miedziana Góra

Kolejka 11 - 12-13 października

Pauza: Wicher Miedziana Góra.
 
GKS Świniary 4-7 Piaskowianka Piaski
Zenit Chmielnik 1-2 Łysica Bodzentyn
Cukrownik Włostów 3-1 Górnik Miedzianka
AKS Busko Zdrój 2-1 Nidzianka Bieliny
Bucovia Bukowa 1-1 OKS Opatów
Skała Tumlin 1-0 Świt Ćmielów
Sparta Kazimierza Wielka 1-2 GKS Rudki

Kolejka 12 - 19-20 października

Pauza: Zenit Chmielnik.
 
Piaskowianka Piaski 1-3 GKS Rudki
Świt Ćmielów 4-1 Sparta Kazimierza Wielka
OKS Opatów 1-1 Skała Tumlin
Nidzianka Bieliny 1-2 Bucovia Bukowa
Górnik Miedzianka 6-1 AKS Busko Zdrój
Łysica Bodzentyn 4-0 Cukrownik Włostów
GKS Świniary 1-1 Wicher Miedziana Góra

Kolejka 13 - 26-27 października

Pauza: Cukrownik Włostów.
 
Wicher Miedziana Góra 3-2 Piaskowianka Piaski
Zenit Chmielnik 3-2 GKS Świniary
AKS Busko Zdrój 2-0 Łysica Bodzentyn
Bucovia Bukowa 2-3 Górnik Miedzianka
Skała Tumlin 3-0 Nidzianka Bieliny
Sparta Kazimierza Wielka 3-2 OKS Opatów
GKS Rudki 0-1 Świt Ćmielów

Kolejka 14 - 2-3 listopada

Pauza: AKS Busko Zdrój.
 
Piaskowianka Piaski 1-1 Świt Ćmielów
OKS Opatów 1-3 GKS Rudki
Nidzianka Bieliny 0-1 Sparta Kazimierza Wielka
Górnik Miedzianka 2-1 Skała Tumlin
Łysica Bodzentyn 1-0 Bucovia Bukowa
GKS Świniary 3-1 Cukrownik Włostów
Wicher Miedziana Góra 0-0 Zenit Chmielnik

Kolejka 15 - 19-20 listopada

Pauza: Bucovia Bukowa.
 
Zenit Chmielnik 3-0 Piaskowianka Piaski
Cukrownik Włostów 1-1 Wicher Miedziana Góra
AKS Busko Zdrój 5-2 GKS Świniary
Skała Tumlin 3-1 Łysica Bodzentyn
Sparta Kazimierza Wielka 3-1 Górnik Miedzianka
GKS Rudki 2-0 Nidzianka Bieliny
Świt Ćmielów 3-1 OKS Opatów

Kolejka 16 - 23-24 marca

Pauza: Skała Tumlin.
 
Piaskowianka Piaski 1-1 OKS Opatów
Świt Ćmielów 4-0 Nidzianka Bieliny
GKS Rudki 3-2 Górnik Miedzianka
Sparta Kazimierza Wielka 2-2 Łysica Bodzentyn
Bucovia Bukowa 2-0 GKS Świniary
AKS Busko Zdrój 0-1 Wicher Miedziana Góra
Cukrownik Włostów 0-2 Zenit Chmielnik

Kolejka 17

Pauza: Sparta Kazimierza Wielka.
 
Cukrownik Włostów - Piaskowianka Piaski
Zenit Chmielnik - AKS Busko Zdrój
Wicher Miedziana Góra - Bucovia Bukowa
GKS Świniary - Skała Tumlin
Łysica Bodzentyn - GKS Rudki
Górnik Miedzianka - Świt Ćmielów
Nidzianka Bieliny - OKS Opatów

Kolejka 18

Pauza: GKS Rudki.
 
Piaskowianka Piaski - Nidzianka Bieliny
OKS Opatów - Górnik Miedzianka
Świt Ćmielów - Łysica Bodzentyn
Sparta Kazimierza Wielka - GKS Świniary
Skała Tumlin - Wicher Miedziana Góra
Bucovia Bukowa - Zenit Chmielnik
AKS Busko Zdrój - Cukrownik Włostów

Kolejka 19

Pauza: Świt Ćmielów.
 
AKS Busko Zdrój - Piaskowianka Piaski
Cukrownik Włostów - Bucovia Bukowa
Zenit Chmielnik - Skała Tumlin
Wicher Miedziana Góra - Sparta Kazimierza Wielka
GKS Świniary - GKS Rudki
Łysica Bodzentyn - OKS Opatów
Górnik Miedzianka - Nidzianka Bieliny

Kolejka 20

Pauza: OKS Opatów.
 
Piaskowianka Piaski - Górnik Miedzianka
Nidzianka Bieliny - Łysica Bodzentyn
Świt Ćmielów - GKS Świniary
GKS Rudki - Wicher Miedziana Góra
Sparta Kazimierza Wielka - Zenit Chmielnik
Skała Tumlin - Cukrownik Włostów
Bucovia Bukowa - AKS Busko Zdrój

Kolejka 21

Pauza: Nidzianka Bieliny.
 
Bucovia Bukowa - Piaskowianka Piaski
AKS Busko Zdrój - Skała Tumlin
Cukrownik Włostów - Sparta Kazimierza Wielka
Zenit Chmielnik - GKS Rudki
Wicher Miedziana Góra - Świt Ćmielów
GKS Świniary - OKS Opatów
Łysica Bodzentyn - Górnik Miedzianka

Kolejka 22

Pauza: Górnik Miedzianka.
 
Piaskowianka Piaski - Łysica Bodzentyn
Nidzianka Bieliny - GKS Świniary
OKS Opatów - Wicher Miedziana Góra
Świt Ćmielów - Zenit Chmielnik
GKS Rudki - Cukrownik Włostów
Sparta Kazimierza Wielka - AKS Busko Zdrój
Skała Tumlin - Bucovia Bukowa

Kolejka 23

Pauza: Łysica Bodzentyn.
 
Skała Tumlin - Piaskowianka Piaski
Bucovia Bukowa - Sparta Kazimierza Wielka
AKS Busko Zdrój - GKS Rudki
Cukrownik Włostów - Świt Ćmielów
Zenit Chmielnik - OKS Opatów
Wicher Miedziana Góra - Nidzianka Bieliny
GKS Świniary - Górnik Miedzianka

Kolejka 24

Pauza: Piaskowianka Piaski.
 
Łysica Bodzentyn - GKS Świniary
Górnik Miedzianka - Wicher Miedziana Góra
Nidzianka Bieliny - Zenit Chmielnik
OKS Opatów - Cukrownik Włostów
Świt Ćmielów - AKS Busko Zdrój
GKS Rudki - Bucovia Bukowa
Sparta Kazimierza Wielka - Skała Tumlin

Kolejka 25

Pauza: GKS Świniary.
 
Sparta Kazimierza Wielka - Piaskowianka Piaski
Skała Tumlin - GKS Rudki
Bucovia Bukowa - Świt Ćmielów
AKS Busko Zdrój - OKS Opatów
Cukrownik Włostów - Nidzianka Bieliny
Zenit Chmielnik - Górnik Miedzianka
Wicher Miedziana Góra - Łysica Bodzentyn

Kolejka 26

Pauza: Wicher Miedziana Góra.
 
Piaskowianka Piaski - GKS Świniary
Łysica Bodzentyn - Zenit Chmielnik
Górnik Miedzianka - Cukrownik Włostów
Nidzianka Bieliny - AKS Busko Zdrój
OKS Opatów - Bucovia Bukowa
Świt Ćmielów - Skała Tumlin
GKS Rudki - Sparta Kazimierza Wielka

Kolejka 27

Pauza: Zenit Chmielnik.
 
GKS Rudki - Piaskowianka Piaski
Sparta Kazimierza Wielka - Świt Ćmielów
Skała Tumlin - OKS Opatów
Bucovia Bukowa - Nidzianka Bieliny
AKS Busko Zdrój - Górnik Miedzianka
Cukrownik Włostów - Łysica Bodzentyn
Wicher Miedziana Góra - GKS Świniary

Kolejka 28

Pauza: Cukrownik Włostów.
 
Piaskowianka Piaski - Wicher Miedziana Góra
GKS Świniary - Zenit Chmielnik
Łysica Bodzentyn - AKS Busko Zdrój
Górnik Miedzianka - Bucovia Bukowa
Nidzianka Bieliny - Skała Tumlin
OKS Opatów - Sparta Kazimierza Wielka
Świt Ćmielów - GKS Rudki

Kolejka 29

Pauza: AKS Busko Zdrój.
 
Świt Ćmielów - Piaskowianka Piaski
GKS Rudki - OKS Opatów
Sparta Kazimierza Wielka - Nidzianka Bieliny
Skała Tumlin - Górnik Miedzianka
Bucovia Bukowa - Łysica Bodzentyn
Cukrownik Włostów - GKS Świniary
Zenit Chmielnik - Wicher Miedziana Góra

Kolejka 30

Pauza: Bucovia Bukowa.
 
Piaskowianka Piaski - Zenit Chmielnik
Wicher Miedziana Góra - Cukrownik Włostów
GKS Świniary - AKS Busko Zdrój
Łysica Bodzentyn - Skała Tumlin
Górnik Miedzianka - Sparta Kazimierza Wielka
Nidzianka Bieliny - GKS Rudki
OKS Opatów - Świt Ćmielów

IV liga 2001/2002 (świętokrzyska)

Klasa A 2001/2002 (świętokrzyska I)
Klasa A 2001/2002 (świętokrzyska II)
Klasa A 2001/2002 (świętokrzyska III)
Klasa A 2001/2002 (świętokrzyska IV)

Autor: Grzegorz Sojka
Kontakt: swietokrzyskie @ 90minut.pl
Link źródłowy: http://sport.busko.com.pl

 

Napisz do nas