[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2001/2002, grupa: świętokrzyska III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zorza Tempo Pacanów 22 52 16 4 2 65-23 8 2 1 34-13 8 2 1 31-10
2.  Polanie Pierzchnica 22 49 15 4 3 66-25 7 3 1 34-11 8 1 2 32-14
3.  Gród Wiślica 22 44 14 2 6 80-45 8 0 3 51-20 6 2 3 29-25
4.  LZS Koniemłoty 22 43 14 1 7 45-31 9 0 2 28-14 5 1 5 17-17
5.  Victoria Skalbmierz 22 40 12 4 6 62-28 7 1 3 35-12 5 3 3 27-16
6.  Piast Stopnica 22 35 10 5 7 54-32 4 2 5 28-17 6 3 2 26-15
7.  Piast Osiek 22 32 9 5 8 39-39 5 3 3 24-18 4 2 5 15-21
8.  GKS Łoniów 22 29 9 2 11 41-50 6 1 4 27-19 3 1 7 14-31
9.  Wisła Nowy Korczyn 22 26 8 2 12 31-36 5 1 5 17-15 3 1 7 14-21
10.  Świt Działoszyce 22 19 6 1 15 38-59 3 1 7 21-30 3 0 8 17-29
11.  Leśnik Wiązownica 22 7 2 1 19 11-98 2 1 8 8-32 0 0 11 3-66
12.  Baszta Rytwiany 22 4 1 1 20 19-85 1 1 9 12-31 0 0 11 7-54

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Zorza Tempo Pacanów    0-2 2-0 4-2 5-1 2-2 2-2 1-0 3-2 2-1 8-0 5-1 
 2 Polanie Pierzchnica1-2     3-3 2-0 3-3 3-0 1-1 3-0 4-1 5-0 6-0 3-1 
 3 Gród Wiślica2-3 5-2     2-0 0-6 2-0 4-0 3-1 3-1 3-5 13-1 14-1 
 4 LZS Koniemłoty1-0 2-3 2-1     4-3 1-3 3-2 7-2 2-0 2-0 3-0 1-0 
 5 Victoria Skalbmierz1-1 2-4 7-0 1-2     0-4 1-0 6-0 3-0* 3-0 7-0 4-1 
 6 Piast Stopnica0-0 0-3 2-3 0-2 1-1     2-3 6-1 0-3 3-1 5-0 9-0 
 7 Piast Osiek0-5 3-0 2-6 1-2 1-1 2-2     2-0 0-0 5-2 4-0 4-0 
 8 GKS Łoniów1-2 0-2 3-5 3-1 1-0 2-2 5-2     2-4 2-1 5-0 3-0 
 9 Wisła Nowy Korczyn3-6 1-1 0-3 1-0 0-1 0-2 1-0 0-2     2-0 6-0 3-0 
 10 Świt Działoszyce0-5 0-5 3-5 0-1 0-3 3-5 1-2 1-1 2-1     6-1 5-1 
 11 Leśnik Wiązownica1-6 0-4 1-1 1-5 0-2 0-2 0-1 1-5 1-0 0-4     3-2 
 12 Baszta Rytwiany0-1 1-6 0-2 2-2 1-6 0-4 1-2 1-2 1-2 2-3 3-1     

Kolejka 1 - 19 sierpnia

Baszta Rytwiany 1-6 Polanie Pierzchnica
Victoria Skalbmierz 3-0 Wisła Nowy Korczyn
(wo)
vo, było 0-3
Leśnik Wiązownica 1-6 Zorza Tempo Pacanów
LZS Koniemłoty 1-3 Piast Stopnica
Gród Wiślica 3-5 Świt Działoszyce
GKS Łoniów 5-2 Piast Osiek

Kolejka 2 - 26 sierpnia

Polanie Pierzchnica 1-1 Piast Osiek
Świt Działoszyce 1-1 GKS Łoniów
Piast Stopnica 2-3 Gród Wiślica
Zorza Tempo Pacanów 4-2 LZS Koniemłoty
Wisła Nowy Korczyn 6-0 Leśnik Wiązownica
Baszta Rytwiany 1-6 Victoria Skalbmierz

Kolejka 3 - 2 września

Victoria Skalbmierz 2-4 Polanie Pierzchnica
Leśnik Wiązownica 3-2 Baszta Rytwiany
LZS Koniemłoty 2-0 Wisła Nowy Korczyn
Gród Wiślica 2-3 Zorza Tempo Pacanów
GKS Łoniów 2-2 Piast Stopnica
Piast Osiek 5-2 Świt Działoszyce

Kolejka 4 - 9 września

Polanie Pierzchnica 5-0 Świt Działoszyce
Piast Stopnica 2-3 Piast Osiek
Zorza Tempo Pacanów 1-0 GKS Łoniów
Wisła Nowy Korczyn 0-3 Gród Wiślica
Baszta Rytwiany 2-2 LZS Koniemłoty
Victoria Skalbmierz 7-0 Leśnik Wiązownica

Kolejka 5 - 16 września

Leśnik Wiązownica 0-4 Polanie Pierzchnica
LZS Koniemłoty 4-3 Victoria Skalbmierz
Gród Wiślica 14-1 Baszta Rytwiany
GKS Łoniów 2-4 Wisła Nowy Korczyn
Piast Osiek 0-5 Zorza Tempo Pacanów
Świt Działoszyce 3-5 Piast Stopnica

Kolejka 6 - 23 września

Polanie Pierzchnica 3-0 Piast Stopnica
Zorza Tempo Pacanów 2-1 Świt Działoszyce
Wisła Nowy Korczyn 1-0 Piast Osiek
Baszta Rytwiany 1-2 GKS Łoniów
Victoria Skalbmierz 7-0 Gród Wiślica
Leśnik Wiązownica 1-5 LZS Koniemłoty

Kolejka 7 - 30 września

LZS Koniemłoty 2-3 Polanie Pierzchnica
Gród Wiślica 13-1 Leśnik Wiązownica
GKS Łoniów 1-0 Victoria Skalbmierz
Piast Osiek 4-0 Baszta Rytwiany
Świt Działoszyce 2-1 Wisła Nowy Korczyn
Piast Stopnica 0-0 Zorza Tempo Pacanów

Kolejka 8 - 7 października

Polanie Pierzchnica 1-2 Zorza Tempo Pacanów
Wisła Nowy Korczyn 0-2 Piast Stopnica
Baszta Rytwiany 2-3 Świt Działoszyce
Victoria Skalbmierz 1-0 Piast Osiek
Leśnik Wiązownica 1-5 GKS Łoniów
LZS Koniemłoty 2-1 Gród Wiślica

Kolejka 9 - 14 października

Gród Wiślica 5-2 Polanie Pierzchnica
GKS Łoniów 3-1 LZS Koniemłoty
Piast Osiek 4-0 Leśnik Wiązownica
Świt Działoszyce 0-3 Victoria Skalbmierz
Piast Stopnica 9-0 Baszta Rytwiany
Zorza Tempo Pacanów 3-2 Wisła Nowy Korczyn

Kolejka 10 - 21 października

Polanie Pierzchnica 4-1 Wisła Nowy Korczyn
Baszta Rytwiany 0-1 Zorza Tempo Pacanów
Victoria Skalbmierz 0-4 Piast Stopnica
Leśnik Wiązownica 0-4 Świt Działoszyce
LZS Koniemłoty 3-2 Piast Osiek
Gród Wiślica 3-1 GKS Łoniów

Kolejka 11 - 28 października

GKS Łoniów 0-2 Polanie Pierzchnica
Piast Osiek 2-6 Gród Wiślica 11 listopada
Świt Działoszyce 0-1 LZS Koniemłoty
Piast Stopnica 5-0 Leśnik Wiązownica
Zorza Tempo Pacanów 5-1 Victoria Skalbmierz
Wisła Nowy Korczyn 3-0 Baszta Rytwiany

Kolejka 12 - 14 kwietnia

Polanie Pierzchnica 3-1 Baszta Rytwiany
Wisła Nowy Korczyn 0-1 Victoria Skalbmierz
Zorza Tempo Pacanów 8-0 Leśnik Wiązownica
Piast Stopnica 0-2 LZS Koniemłoty
Świt Działoszyce 3-5 Gród Wiślica
Piast Osiek 2-0 GKS Łoniów

Kolejka 13 - 21 kwietnia

Piast Osiek 3-0 Polanie Pierzchnica
GKS Łoniów 2-1 Świt Działoszyce
Gród Wiślica 2-0 Piast Stopnica
LZS Koniemłoty 1-0 Zorza Tempo Pacanów
Leśnik Wiązownica 1-0 Wisła Nowy Korczyn
Victoria Skalbmierz 4-1 Baszta Rytwiany

Kolejka 14 - 28 kwietnia

Polanie Pierzchnica 3-3 Victoria Skalbmierz
Baszta Rytwiany 3-1 Leśnik Wiązownica
Wisła Nowy Korczyn 1-0 LZS Koniemłoty
Zorza Tempo Pacanów 2-0 Gród Wiślica
Piast Stopnica 6-1 GKS Łoniów
Świt Działoszyce 1-2 Piast Osiek

Kolejka 15 - 1 maja

Świt Działoszyce 0-5 Polanie Pierzchnica
Piast Osiek 2-2 Piast Stopnica
GKS Łoniów 1-2 Zorza Tempo Pacanów
Gród Wiślica 3-1 Wisła Nowy Korczyn
LZS Koniemłoty 1-0 Baszta Rytwiany
Leśnik Wiązownica 0-2 Victoria Skalbmierz

Kolejka 16 - 5 maja

Polanie Pierzchnica 6-0 Leśnik Wiązownica
Victoria Skalbmierz 1-2 LZS Koniemłoty
Baszta Rytwiany 0-2 Gród Wiślica
Wisła Nowy Korczyn 0-2 GKS Łoniów
Zorza Tempo Pacanów 2-2 Piast Osiek
Piast Stopnica 3-1 Świt Działoszyce

Kolejka 17 - 12 maja

Piast Stopnica 0-3 Polanie Pierzchnica
Świt Działoszyce 0-5 Zorza Tempo Pacanów
Piast Osiek 0-0 Wisła Nowy Korczyn
GKS Łoniów 3-0 Baszta Rytwiany
Gród Wiślica 0-6 Victoria Skalbmierz
LZS Koniemłoty 3-0 Leśnik Wiązownica

Kolejka 18 - 19 maja

Polanie Pierzchnica 2-0 LZS Koniemłoty
Leśnik Wiązownica 1-1 Gród Wiślica
Victoria Skalbmierz 6-0 GKS Łoniów
Baszta Rytwiany 1-2 Piast Osiek
Wisła Nowy Korczyn 2-0 Świt Działoszyce
Zorza Tempo Pacanów 2-2 Piast Stopnica

Kolejka 19 - 26 maja

Zorza Tempo Pacanów 0-2 Polanie Pierzchnica
Piast Stopnica 0-3 Wisła Nowy Korczyn
Świt Działoszyce 5-1 Baszta Rytwiany
Piast Osiek 1-1 Victoria Skalbmierz
GKS Łoniów 5-0 Leśnik Wiązownica
Gród Wiślica 2-0 LZS Koniemłoty

Kolejka 20 - 2 czerwca

Polanie Pierzchnica 3-3 Gród Wiślica
LZS Koniemłoty 7-2 GKS Łoniów
Leśnik Wiązownica 0-1 Piast Osiek
Victoria Skalbmierz 3-0 Świt Działoszyce
Baszta Rytwiany 0-4 Piast Stopnica
Wisła Nowy Korczyn 3-6 Zorza Tempo Pacanów

Kolejka 21 - 9 czerwca

Wisła Nowy Korczyn 1-1 Polanie Pierzchnica
Zorza Tempo Pacanów 5-1 Baszta Rytwiany
Piast Stopnica 1-1 Victoria Skalbmierz
Świt Działoszyce 6-1 Leśnik Wiązownica
Piast Osiek 1-2 LZS Koniemłoty
GKS Łoniów 3-5 Gród Wiślica

Kolejka 22 - 16 czerwca

Polanie Pierzchnica 3-0 GKS Łoniów
Gród Wiślica 4-0 Piast Osiek
LZS Koniemłoty 2-0 Świt Działoszyce
Leśnik Wiązownica 0-2 Piast Stopnica
Victoria Skalbmierz 1-1 Zorza Tempo Pacanów
Baszta Rytwiany 1-2 Wisła Nowy Korczyn

Liga okręgowa 2001/2002 (Kielce)

Klasa A 2001/2002 (świętokrzyska I)
Klasa A 2001/2002 (świętokrzyska II)
Klasa A 2001/2002 (świętokrzyska IV)

Autor: Grzegorz Sojka
Kontakt: swietokrzyskie @ 90minut.pl
Link źródłowy: http://www.sport.busko.com.pl

 

Napisz do nas