[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2001/2002, grupa: świętokrzyska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Sędziszów 20 45 14 3 3 65-14 8 1 1 39-4 6 2 2 26-10
2.  Victoria Górki Szczukowskie 20 44 14 2 4 39-21 8 1 1 18-8 6 1 3 21-13
3.  Politechnika Świętokrzyska Kielce 20 42 13 3 4 58-18 7 3 0 34-8 6 0 4 24-10
4.  Atest Kielce 19 36 11 3 5 47-40 6 2 2 34-22 5 1 3 13-18
5.  Start Słupia Jędrzejowska 19 28 8 4 7 25-31 4 1 4 10-12 4 3 3 15-19
6.  Zryw Skroniów 20 27 7 6 7 29-29 3 4 3 16-14 4 2 4 13-15
7.  AZS WSU Kielce 20 25 7 4 9 33-36 4 1 5 15-15 3 3 4 18-21
8.  Czarnovia Kielce 19 23 7 2 10 22-44 3 1 5 9-17 4 1 5 13-27
9.  Polonia Białogon (Kielce) 19 14 4 2 13 23-47 3 1 6 16-22 1 1 7 7-25
10.  Partyzant Wodzisław 19 11 3 2 14 19-48 3 1 5 10-18 0 1 9 9-30
11.  Dąb Nagłowice 19 10 3 1 15 15-47 2 0 8 9-25 1 1 7 6-22

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Unia Sędziszów    1-0 3-1 10-0 1-1 0-1 4-0 2-0 7-0 6-0 5-1 
 2 Victoria Górki Szczukowskie1-0     1-0 0-3 3-1 0-0 2-0 1-0 2-0 7-4 1-0 
 3 Politechnika Świętokrzyska Kielce1-1 3-1     4-0 6-1 2-1 2-2 8-0 4-1 1-1 3-0 
 4 Atest Kielce4-4 1-4 0-3     3-3 8-2 2-1 6-1 2-1 4-0 4-3 
 5 Start Słupia Jędrzejowska0-3 2-1 1-0     0-1 3-3 1-2 1-0 2-1 0-1 
 6 Zryw Skroniów1-3 3-3 3-0 0-0 1-2     3-3 0-3 4-0 1-0 0-0 
 7 AZS WSU Kielce0-5 1-2 2-3 0-1 2-0 3-1     0-0 1-3 2-0 4-0 
 8 Czarnovia Kielce0-1 0-1 0-8 3-1 0-1 0-1 2-1     2-2 2-1 
 9 Polonia Białogon (Kielce)1-3 1-3 0-3 1-5 1-2 1-1 1-3 5-0     3-2 2-0 
 10 Partyzant Wodzisław2-1 1-4 0-4 0-1 2-2 1-0 0-2 1-3     3-1 
 11 Dąb Nagłowice0-5 0-2 0-2 0-2 0-2 0-5 2-3 3-4 2-0 2-0     

Kolejka 1 - 19 sierpnia

Pauza: Start Słupia Jędrzejowska.
 
AZS WSU Kielce 2-0 Partyzant Wodzisław
Victoria Górki Szczukowskie 1-0 Czarnovia Kielce
Unia Sędziszów 5-1 Dąb Nagłowice
Atest Kielce 0-3 Politechnika Świętokrzyska Kielce
Polonia Białogon (Kielce) 1-1 Zryw Skroniów

Kolejka 2 - 26 sierpnia

Pauza: Zryw Skroniów.
 
Politechnika Świętokrzyska Kielce 4-1 Polonia Białogon (Kielce) 25 sierpnia
Dąb Nagłowice 0-2 Atest Kielce
Czarnovia Kielce 0-1 Unia Sędziszów
AZS WSU Kielce 1-2 Victoria Górki Szczukowskie
Start Słupia Jędrzejowska 2-1 Partyzant Wodzisław

Kolejka 3 - 2 września

Pauza: Politechnika Świętokrzyska Kielce.
 
Victoria Górki Szczukowskie 7-4 Partyzant Wodzisław
Unia Sędziszów 4-0 AZS WSU Kielce
Atest Kielce 6-1 Czarnovia Kielce
Polonia Białogon (Kielce) 2-0 Dąb Nagłowice
Start Słupia Jędrzejowska 0-1 Zryw Skroniów

Kolejka 4 - 9 września

Pauza: Dąb Nagłowice.
 
Partyzant Wodzisław 1-0 Zryw Skroniów
Politechnika Świętokrzyska Kielce 6-1 Start Słupia Jędrzejowska 8 września
Czarnovia Kielce 2-2 Polonia Białogon (Kielce)
AZS WSU Kielce 0-1 Atest Kielce
Victoria Górki Szczukowskie 1-0 Unia Sędziszów

Kolejka 5 - 16 września

Pauza: Czarnovia Kielce.
 
Unia Sędziszów 6-0 Partyzant Wodzisław
Atest Kielce 1-4 Victoria Górki Szczukowskie
Polonia Białogon (Kielce) 1-3 AZS WSU Kielce
Start Słupia Jędrzejowska 0-1 Dąb Nagłowice
Zryw Skroniów 3-0 Politechnika Świętokrzyska Kielce

Kolejka 6 - 23 września

Pauza: AZS WSU Kielce.
 
Partyzant Wodzisław 0-4 Politechnika Świętokrzyska Kielce
Dąb Nagłowice 0-5 Zryw Skroniów
Czarnovia Kielce 0-1 Start Słupia Jędrzejowska
Victoria Górki Szczukowskie 2-0 Polonia Białogon (Kielce)
Unia Sędziszów 10-0 Atest Kielce

Kolejka 7 - 30 września

Pauza: Victoria Górki Szczukowskie.
 
Atest Kielce 4-0 Partyzant Wodzisław
Polonia Białogon (Kielce) 1-3 Unia Sędziszów
Start Słupia Jędrzejowska 3-3 AZS WSU Kielce
Zryw Skroniów 0-3 Czarnovia Kielce
Politechnika Świętokrzyska Kielce 3-0 Dąb Nagłowice 29 września

Kolejka 8 - 7 października

Pauza: Unia Sędziszów.
 
Czarnovia Kielce 0-8 Politechnika Świętokrzyska Kielce
AZS WSU Kielce 3-1 Zryw Skroniów
Victoria Górki Szczukowskie 3-1 Start Słupia Jędrzejowska
Atest Kielce 2-1 Polonia Białogon (Kielce)
Dąb Nagłowice 2-0 Partyzant Wodzisław

Kolejka 9 - 14 października

Pauza: Atest Kielce.
 
Polonia Białogon (Kielce) 3-2 Partyzant Wodzisław
Start Słupia Jędrzejowska 0-3 Unia Sędziszów
Zryw Skroniów 3-3 Victoria Górki Szczukowskie
Politechnika Świętokrzyska Kielce 2-2 AZS WSU Kielce 13 października
Dąb Nagłowice 3-4 Czarnovia Kielce

Kolejka 10 - 21 października

Pauza: Polonia Białogon (Kielce).
 
Partyzant Wodzisław 1-3 Czarnovia Kielce
AZS WSU Kielce 4-0 Dąb Nagłowice
Victoria Górki Szczukowskie 1-0 Politechnika Świętokrzyska Kielce
Unia Sędziszów 0-1 Zryw Skroniów
Atest Kielce 3-3 Start Słupia Jędrzejowska

Kolejka 11 - 28 października

Pauza: Partyzant Wodzisław.
 
Start Słupia Jędrzejowska 1-0 Polonia Białogon (Kielce)
Zryw Skroniów 0-0 Atest Kielce
Politechnika Świętokrzyska Kielce 1-1 Unia Sędziszów 27 października
Dąb Nagłowice 0-2 Victoria Górki Szczukowskie
Czarnovia Kielce 2-1 AZS WSU Kielce

Kolejka 12 - 14 kwietnia

Pauza: Start Słupia Jędrzejowska.
 
Partyzant Wodzisław 0-2 AZS WSU Kielce
Czarnovia Kielce 0-1 Victoria Górki Szczukowskie
Dąb Nagłowice 0-5 Unia Sędziszów
Politechnika Świętokrzyska Kielce 4-0 Atest Kielce
Zryw Skroniów 4-0 Polonia Białogon (Kielce)

Kolejka 13 - 21 kwietnia

Pauza: Zryw Skroniów.
 
Partyzant Wodzisław 2-2 Start Słupia Jędrzejowska
Polonia Białogon (Kielce) 0-3 Politechnika Świętokrzyska Kielce
Atest Kielce 4-3 Dąb Nagłowice
Unia Sędziszów 2-0 Czarnovia Kielce
Victoria Górki Szczukowskie 2-0 AZS WSU Kielce

Kolejka 14 - 28 kwietnia

Pauza: Politechnika Świętokrzyska Kielce.
 
Partyzant Wodzisław 1-4 Victoria Górki Szczukowskie
AZS WSU Kielce 0-5 Unia Sędziszów
Czarnovia Kielce 3-1 Atest Kielce
Dąb Nagłowice 2-0 Polonia Białogon (Kielce)
Zryw Skroniów 1-2 Start Słupia Jędrzejowska

Kolejka 15 - 1 maja

Pauza: Dąb Nagłowice.
 
Zryw Skroniów 1-0 Partyzant Wodzisław
Start Słupia Jędrzejowska 1-0 Politechnika Świętokrzyska Kielce
Polonia Białogon (Kielce) 5-0 Czarnovia Kielce
Atest Kielce 2-1 AZS WSU Kielce
Unia Sędziszów 1-0 Victoria Górki Szczukowskie

Kolejka 16 - 5 maja

Pauza: Czarnovia Kielce.
 
Partyzant Wodzisław 2-1 Unia Sędziszów
Victoria Górki Szczukowskie 0-3 Atest Kielce
AZS WSU Kielce 1-3 Polonia Białogon (Kielce)
Dąb Nagłowice 0-2 Start Słupia Jędrzejowska
Politechnika Świętokrzyska Kielce 2-1 Zryw Skroniów 30 maja

Kolejka 17 - 12 maja

Pauza: AZS WSU Kielce.
 
Politechnika Świętokrzyska Kielce 1-1 Partyzant Wodzisław
Zryw Skroniów 0-0 Dąb Nagłowice
Start Słupia Jędrzejowska 1-2 Czarnovia Kielce
Polonia Białogon (Kielce) 1-3 Victoria Górki Szczukowskie
Atest Kielce 4-4 Unia Sędziszów

Kolejka 18 - 19 maja

Pauza: Victoria Górki Szczukowskie.
 
Partyzant Wodzisław 0-1 Atest Kielce
Unia Sędziszów 7-0 Polonia Białogon (Kielce)
AZS WSU Kielce 2-0 Start Słupia Jędrzejowska
Czarnovia Kielce 0-1 Zryw Skroniów
Dąb Nagłowice 0-2 Politechnika Świętokrzyska Kielce

Kolejka 19 - 26 maja

Pauza: Unia Sędziszów.
 
Partyzant Wodzisław 3-1 Dąb Nagłowice
Politechnika Świętokrzyska Kielce 8-0 Czarnovia Kielce
Zryw Skroniów 3-3 AZS WSU Kielce
Start Słupia Jędrzejowska 2-1 Victoria Górki Szczukowskie
Polonia Białogon (Kielce) 1-5 Atest Kielce

Kolejka 20 - 2 czerwca

Pauza: Atest Kielce.
 
Partyzant Wodzisław - Polonia Białogon (Kielce)
Unia Sędziszów 1-1 Start Słupia Jędrzejowska
Victoria Górki Szczukowskie 0-0 Zryw Skroniów
AZS WSU Kielce 2-3 Politechnika Świętokrzyska Kielce
Czarnovia Kielce - Dąb Nagłowice

Kolejka 21 - 9 czerwca

Pauza: Polonia Białogon (Kielce).
 
Czarnovia Kielce 2-1 Partyzant Wodzisław
Dąb Nagłowice 2-3 AZS WSU Kielce
Politechnika Świętokrzyska Kielce 3-1 Victoria Górki Szczukowskie
Zryw Skroniów 1-3 Unia Sędziszów
Start Słupia Jędrzejowska - Atest Kielce

Kolejka 22 - 16 czerwca

Pauza: Partyzant Wodzisław.
 
Polonia Białogon (Kielce) 1-2 Start Słupia Jędrzejowska
Atest Kielce 8-2 Zryw Skroniów
Unia Sędziszów 3-1 Politechnika Świętokrzyska Kielce
Victoria Górki Szczukowskie 1-0 Dąb Nagłowice
AZS WSU Kielce 0-0 Czarnovia Kielce

Liga okręgowa 2001/2002 (Kielce)

Klasa A 2001/2002 (świętokrzyska II)
Klasa A 2001/2002 (świętokrzyska III)
Klasa A 2001/2002 (świętokrzyska IV)

Autor: Grzegorz Sojka
Kontakt: swietokrzyskie @ 90minut.pl
Link źródłowy: http://www.sport.busko.com.pl

 

Napisz do nas