[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2001/2002, grupa: świętokrzyska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lechia Strawczyn 22 56 18 2 2 82-19 10 0 1 39-8 8 2 1 43-11
2.  MKS Stąporków 22 51 16 3 3 61-11 9 1 1 34-3 7 2 2 27-8
3.  Lubrzanka Kajetanów 22 48 15 3 4 57-28 8 2 1 29-12 7 1 3 28-16
4.  Zryw Łopuszno 22 40 12 4 6 40-26 6 3 2 22-13 6 1 4 18-13
5.  GKS Kluczewsko 22 38 12 2 8 45-28 6 1 4 24-15 6 1 4 21-13
6.  Astra Piekoszów 22 30 9 3 10 45-53 7 0 4 25-18 2 3 6 20-35
7.  GKS Fałków 22 28 8 4 10 47-45 6 2 3 25-15 2 2 7 22-30
8.  Samson Samsonów 22 21 6 3 13 26-59 4 1 6 16-26 2 2 7 10-33
9.  Partyzant Radoszyce 22 18 3 9 10 23-43 1 6 4 15-20 2 3 6 8-23
10.  Leśnik Zagnańsk 22 17 4 5 13 26-54 2 3 6 14-29 2 2 7 12-25
11.  Tęcza Gowarczów 22 15 4 3 15 32-53 3 2 6 19-26 1 1 9 13-27
12.  Huragan Mokra 22 11 2 5 15 25-90 2 2 7 11-51 0 3 8 14-39

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Lechia Strawczyn    1-0 0-1 3-2 2-1 8-1 4-0 5-0 7-0 3-2 3-1 3-0 
 2 MKS Stąporków1-1     3-1 0-1 1-0 4-0 5-0 8-0 1-0 5-0 2-0 4-0 
 3 Lubrzanka Kajetanów1-1 4-2     3-1 1-0 3-1 2-1 5-1 1-1 1-0 1-2 7-2 
 4 Zryw Łopuszno0-1 1-1 1-0     0-0 5-3 4-2 3-0 0-2 1-1 4-3 3-0 
 5 GKS Kluczewsko0-1 0-2 4-1 1-2     1-1 3-2 0-2 3-1 6-0 1-0 5-3 
 6 Astra Piekoszów6-3 1-2 2-4 0-1 0-2     4-3 2-0 1-0 3-2 3-0 3-1 
 7 GKS Fałków0-2 0-0 3-4 2-2 3-1 2-0     3-1 3-0 1-2 4-2 4-1 
 8 Samson Samsonów0-6 0-5 1-4 2-1 3-4 4-2 0-1     0-1 0-0 3-2 3-0 
 9 Partyzant Radoszyce0-1 1-3 1-1 0-1 0-2 2-2 3-3 1-1     3-2 1-1 3-3 
 10 Leśnik Zagnańsk1-10 0-1 0-2 1-4 1-3 1-3 2-2 3-1 1-1     3-1 1-1 
 11 Tęcza Gowarczów1-5 0-3 0-2 1-0 2-4 2-2 3-1 2-3 4-0 1-3     3-3 
 12 Huragan Mokra1-12 0-8 1-8 0-3 0-4 3-5 0-7 1-1 2-2 1-0 2-1     

Kolejka 1 - 19 sierpnia

Tęcza Gowarczów 3-1 GKS Fałków
Leśnik Zagnańsk 1-1 Huragan Mokra
Lubrzanka Kajetanów 1-1 Partyzant Radoszyce
Astra Piekoszów 2-0 Samson Samsonów
Zryw Łopuszno 0-0 GKS Kluczewsko
MKS Stąporków 1-1 Lechia Strawczyn

Kolejka 2 - 26 sierpnia

GKS Fałków 0-2 Lechia Strawczyn
GKS Kluczewsko 0-2 MKS Stąporków
Samson Samsonów 2-1 Zryw Łopuszno
Partyzant Radoszyce 2-2 Astra Piekoszów
Huragan Mokra 1-8 Lubrzanka Kajetanów
Tęcza Gowarczów 1-3 Leśnik Zagnańsk

Kolejka 3 - 2 września

Leśnik Zagnańsk 2-2 GKS Fałków
Lubrzanka Kajetanów 1-2 Tęcza Gowarczów
Astra Piekoszów 3-1 Huragan Mokra
Zryw Łopuszno 0-2 Partyzant Radoszyce
MKS Stąporków 8-0 Samson Samsonów
Lechia Strawczyn 2-1 GKS Kluczewsko

Kolejka 4 - 9 września

GKS Fałków 3-1 GKS Kluczewsko
Samson Samsonów 0-6 Lechia Strawczyn
Partyzant Radoszyce 1-3 MKS Stąporków
Huragan Mokra 0-3 Zryw Łopuszno
Tęcza Gowarczów 2-2 Astra Piekoszów
Leśnik Zagnańsk 0-2 Lubrzanka Kajetanów

Kolejka 5 - 16 września

Lubrzanka Kajetanów 2-1 GKS Fałków
Astra Piekoszów 3-2 Leśnik Zagnańsk
Zryw Łopuszno 4-3 Tęcza Gowarczów
MKS Stąporków 4-0 Huragan Mokra
Lechia Strawczyn 7-0 Partyzant Radoszyce
GKS Kluczewsko 0-2 Samson Samsonów

Kolejka 6 - 23 września

GKS Fałków 3-1 Samson Samsonów
Partyzant Radoszyce 0-2 GKS Kluczewsko
Huragan Mokra 1-12 Lechia Strawczyn
Tęcza Gowarczów 0-3 MKS Stąporków
Leśnik Zagnańsk 1-4 Zryw Łopuszno
Lubrzanka Kajetanów 3-1 Astra Piekoszów

Kolejka 7 - 30 września

Astra Piekoszów 4-3 GKS Fałków
Zryw Łopuszno 1-0 Lubrzanka Kajetanów
MKS Stąporków 5-0 Leśnik Zagnańsk
Lechia Strawczyn 3-1 Tęcza Gowarczów
GKS Kluczewsko 5-3 Huragan Mokra
Samson Samsonów 0-1 Partyzant Radoszyce

Kolejka 8 - 7 października

GKS Fałków 3-0 Partyzant Radoszyce
Huragan Mokra 1-1 Samson Samsonów
Tęcza Gowarczów 2-4 GKS Kluczewsko
Leśnik Zagnańsk 1-10 Lechia Strawczyn 4 listopada
Lubrzanka Kajetanów 4-2 MKS Stąporków
Astra Piekoszów 0-1 Zryw Łopuszno

Kolejka 9 - 14 października

Zryw Łopuszno 4-2 GKS Fałków
MKS Stąporków 4-0 Astra Piekoszów
Lechia Strawczyn 0-1 Lubrzanka Kajetanów
GKS Kluczewsko 6-0 Leśnik Zagnańsk
Samson Samsonów 3-2 Tęcza Gowarczów
Partyzant Radoszyce 3-3 Huragan Mokra

Kolejka 10 - 21 października

GKS Fałków 4-1 Huragan Mokra
Tęcza Gowarczów 4-0 Partyzant Radoszyce
Leśnik Zagnańsk 3-1 Samson Samsonów
Lubrzanka Kajetanów 1-0 GKS Kluczewsko
Astra Piekoszów 6-3 Lechia Strawczyn
Zryw Łopuszno 1-1 MKS Stąporków

Kolejka 11 - 18 października

MKS Stąporków 5-0 GKS Fałków
Lechia Strawczyn 3-2 Zryw Łopuszno
GKS Kluczewsko 1-1 Astra Piekoszów
Samson Samsonów 1-4 Lubrzanka Kajetanów
Partyzant Radoszyce 3-2 Leśnik Zagnańsk
Huragan Mokra 2-1 Tęcza Gowarczów

Kolejka 12 - 14 kwietnia

GKS Fałków 4-2 Tęcza Gowarczów
Huragan Mokra 1-0 Leśnik Zagnańsk
Partyzant Radoszyce 1-1 Lubrzanka Kajetanów
Samson Samsonów 4-2 Astra Piekoszów
GKS Kluczewsko 1-2 Zryw Łopuszno
Lechia Strawczyn 1-0 MKS Stąporków

Kolejka 13 - 21 kwietnia

Lechia Strawczyn 4-0 GKS Fałków
MKS Stąporków 1-0 GKS Kluczewsko
Zryw Łopuszno 3-0 Samson Samsonów
Astra Piekoszów 1-0 Partyzant Radoszyce
Lubrzanka Kajetanów 7-2 Huragan Mokra
Leśnik Zagnańsk 3-1 Tęcza Gowarczów

Kolejka 14 - 28 kwietnia

GKS Fałków 1-2 Leśnik Zagnańsk
Tęcza Gowarczów 0-2 Lubrzanka Kajetanów
Huragan Mokra 3-5 Astra Piekoszów
Partyzant Radoszyce 0-1 Zryw Łopuszno
Samson Samsonów 0-5 MKS Stąporków
GKS Kluczewsko 0-1 Lechia Strawczyn

Kolejka 15 - 1 maja

GKS Kluczewsko 3-2 GKS Fałków
Lechia Strawczyn 5-0 Samson Samsonów
MKS Stąporków 1-0 Partyzant Radoszyce
Zryw Łopuszno 3-0 Huragan Mokra
Astra Piekoszów 3-0 Tęcza Gowarczów
Lubrzanka Kajetanów 1-0 Leśnik Zagnańsk

Kolejka 16 - 5 maja

GKS Fałków 3-4 Lubrzanka Kajetanów
Leśnik Zagnańsk 1-3 Astra Piekoszów
Tęcza Gowarczów 1-0 Zryw Łopuszno
Huragan Mokra 0-8 MKS Stąporków
Partyzant Radoszyce 0-1 Lechia Strawczyn
Samson Samsonów 3-4 GKS Kluczewsko

Kolejka 17 - 12 maja

Samson Samsonów 0-1 GKS Fałków
GKS Kluczewsko 3-1 Partyzant Radoszyce
Lechia Strawczyn 3-0 Huragan Mokra
MKS Stąporków 2-0 Tęcza Gowarczów
Zryw Łopuszno 1-1 Leśnik Zagnańsk
Astra Piekoszów 2-4 Lubrzanka Kajetanów 30 maja

Kolejka 18 - 19 maja

GKS Fałków 2-0 Astra Piekoszów
Lubrzanka Kajetanów 3-1 Zryw Łopuszno
Leśnik Zagnańsk 0-1 MKS Stąporków 30 maja
Tęcza Gowarczów 1-5 Lechia Strawczyn
Huragan Mokra 0-4 GKS Kluczewsko
Partyzant Radoszyce 1-1 Samson Samsonów

Kolejka 19 - 26 maja

Partyzant Radoszyce 3-3 GKS Fałków
Samson Samsonów 3-0 Huragan Mokra
GKS Kluczewsko 1-0 Tęcza Gowarczów
Lechia Strawczyn 3-2 Leśnik Zagnańsk
MKS Stąporków 3-1 Lubrzanka Kajetanów
Zryw Łopuszno 5-3 Astra Piekoszów

Kolejka 20 - 2 czerwca

GKS Fałków 2-2 Zryw Łopuszno
Astra Piekoszów 1-2 MKS Stąporków
Lubrzanka Kajetanów 1-1 Lechia Strawczyn
Leśnik Zagnańsk 1-3 GKS Kluczewsko
Tęcza Gowarczów 2-3 Samson Samsonów
Huragan Mokra 2-2 Partyzant Radoszyce

Kolejka 21 - 9 czerwca

Huragan Mokra 0-7 GKS Fałków
Partyzant Radoszyce 1-1 Tęcza Gowarczów
Samson Samsonów 0-0 Leśnik Zagnańsk
GKS Kluczewsko 4-1 Lubrzanka Kajetanów
Lechia Strawczyn 8-1 Astra Piekoszów
MKS Stąporków 0-1 Zryw Łopuszno

Kolejka 22 - 16 czerwca

GKS Fałków 0-0 MKS Stąporków
Zryw Łopuszno 0-1 Lechia Strawczyn
Astra Piekoszów 0-2 GKS Kluczewsko
Lubrzanka Kajetanów 5-1 Samson Samsonów
Leśnik Zagnańsk 1-1 Partyzant Radoszyce
Tęcza Gowarczów 3-3 Huragan Mokra

Liga okręgowa 2001/2002 (Kielce)

Klasa A 2001/2002 (świętokrzyska I)
Klasa A 2001/2002 (świętokrzyska III)
Klasa A 2001/2002 (świętokrzyska IV)

Autor: Grzegorz Sojka
Kontakt: swietokrzyskie @ 90minut.pl
Link źródłowy: http://www.sport.busko.com.pl

 

Napisz do nas