[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2001/2002, grupa: świętokrzyska IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Klimontowianka Klimontów 20 48 15 3 2 45-14 8 1 1 26-7 7 2 1 19-7 2 4 1 1 0 1-0
2.  LZS Samborzec 20 48 15 3 2 42-12 8 1 1 20-3 7 2 1 22-9 2 1 0 1 1 0-1
3.  Marol Jacentów 20 44 14 2 4 48-23 8 1 1 25-9 6 1 3 23-14
4.  Koprzywianka Koprzywnica 20 39 12 3 5 36-23 5 3 2 17-9 7 0 3 19-14
5.  Stal Kunów 20 33 10 3 7 29-25 6 1 3 17-9 4 2 4 12-16
6.  Huragan Wilczyce 20 21 5 6 9 35-48 4 3 3 26-20 1 3 6 9-28
7.  Sokół Jachimowice 20 19 4 7 9 18-30 3 3 4 10-14 1 4 5 8-16
8.  GKS Iwaniska 20 18 5 3 12 28-38 3 3 4 17-13 2 0 8 11-25
9.  GKS Wojciechowice 20 16 4 4 12 26-42 3 2 5 14-21 1 2 7 12-21
10.  Zryw Zbigniewice 20 11 1 8 11 20-31 1 4 5 12-14 0 4 6 8-17
11.  KS Tarłów 20 8 0 8 12 11-52 0 3 7 7-28 0 5 5 4-24
Alit II Ożarów nie przystąpił do rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Klimontowianka Klimontów    1-0 2-4 3-0 1-0 4-0 4-2 1-0 3-1 0-0 7-0 
 2 LZS Samborzec0-0     1-0 2-0 1-2 3-0 3-0 3-0 2-1 3-0 2-0 
 3 Marol Jacentów3-2 1-1     0-2 4-1 4-1 3-0 2-0 2-1 2-1 4-0 
 4 Koprzywianka Koprzywnica0-2 0-1 0-0     4-0 3-0 0-0 5-3 2-1 2-1 1-1 
 5 Stal Kunów0-2 1-2 2-0 1-2     4-1 3-2 3-0 1-0 2-0 0-0 
 6 Huragan Wilczyce0-2 4-5 3-4 3-2 1-1     1-1 4-3 4-1 1-1 5-0 
 7 Sokół Jachimowice1-2 0-3 1-3 1-2 2-1 0-0     1-0 1-1 2-1 1-1 
 8 GKS Iwaniska2-3 1-1 0-1 1-2 1-2 5-0 1-1     2-1 2-2 2-0 
 9 GKS Wojciechowice1-5 1-2 2-1 3-5 1-2 1-1 1-0 2-4     1-0 1-1 
 10 Zryw Zbigniewice0-1 0-1 1-2 0-1 1-1 3-3 0-2 4-0 2-2     1-1 
 11 KS Tarłów0-0 0-6 2-8 0-3 0-2 1-3 0-0 0-1 2-3 2-2     

Kolejka 1 - 19 sierpnia

Pauza: LZS Samborzec.
 
Huragan Wilczyce 1-1 Zryw Zbigniewice
Klimontowianka Klimontów 1-0 GKS Iwaniska
KS Tarłów 0-3 Koprzywianka Koprzywnica
GKS Wojciechowice 1-2 Stal Kunów
Marol Jacentów 3-0 Sokół Jachimowice

Kolejka 2 - 26 sierpnia

Pauza: Stal Kunów.
 
Zryw Zbigniewice 0-2 Sokół Jachimowice
LZS Samborzec 1-0 Marol Jacentów
Koprzywianka Koprzywnica 2-1 GKS Wojciechowice
GKS Iwaniska 2-0 KS Tarłów
Huragan Wilczyce 0-2 Klimontowianka Klimontów

Kolejka 3 - 2 września

Pauza: Koprzywianka Koprzywnica.
 
Klimontowianka Klimontów 0-0 Zryw Zbigniewice
KS Tarłów 1-3 Huragan Wilczyce
GKS Wojciechowice 2-4 GKS Iwaniska
Marol Jacentów 4-1 Stal Kunów
Sokół Jachimowice 0-3 LZS Samborzec

Kolejka 4 - 9 września

Pauza: GKS Iwaniska.
 
Zryw Zbigniewice 0-1 LZS Samborzec
Stal Kunów 3-2 Sokół Jachimowice
Koprzywianka Koprzywnica 0-0 Marol Jacentów
Huragan Wilczyce 4-1 GKS Wojciechowice
Klimontowianka Klimontów 7-0 KS Tarłów

Kolejka 5 - 16 września

Pauza: Huragan Wilczyce.
 
KS Tarłów 2-2 Zryw Zbigniewice
GKS Wojciechowice 1-5 Klimontowianka Klimontów
Marol Jacentów 2-0 GKS Iwaniska
Sokół Jachimowice 1-2 Koprzywianka Koprzywnica
LZS Samborzec 1-2 Stal Kunów

Kolejka 6 - 23 września

Pauza: Klimontowianka Klimontów.
 
Zryw Zbigniewice 1-1 Stal Kunów
Koprzywianka Koprzywnica 0-1 LZS Samborzec
GKS Iwaniska 1-1 Sokół Jachimowice
Huragan Wilczyce 3-4 Marol Jacentów
KS Tarłów 2-3 GKS Wojciechowice

Kolejka 7 - 30 września

Pauza: KS Tarłów.
 
GKS Wojciechowice 1-0 Zryw Zbigniewice
Marol Jacentów 3-2 Klimontowianka Klimontów
Sokół Jachimowice 0-0 Huragan Wilczyce
LZS Samborzec 3-0 GKS Iwaniska
Stal Kunów 1-2 Koprzywianka Koprzywnica

Kolejka 8 - 7 października

Pauza: GKS Wojciechowice.
 
Zryw Zbigniewice 0-1 Koprzywianka Koprzywnica
GKS Iwaniska 1-2 Stal Kunów
Huragan Wilczyce 4-5 LZS Samborzec
Klimontowianka Klimontów 4-2 Sokół Jachimowice
KS Tarłów 2-8 Marol Jacentów

Kolejka 9 - 14 października

Pauza: Zryw Zbigniewice.
 
Marol Jacentów 2-1 GKS Wojciechowice
Sokół Jachimowice 1-1 KS Tarłów
LZS Samborzec 0-0 Klimontowianka Klimontów
Stal Kunów 4-1 Huragan Wilczyce
Koprzywianka Koprzywnica 5-3 GKS Iwaniska

Kolejka 10 - 21 października

Pauza: Marol Jacentów.
 
Zryw Zbigniewice 4-0 GKS Iwaniska
Huragan Wilczyce 3-2 Koprzywianka Koprzywnica
Klimontowianka Klimontów 1-0 Stal Kunów
KS Tarłów 0-6 LZS Samborzec
GKS Wojciechowice 1-0 Sokół Jachimowice

Kolejka 11 - 28 października

Pauza: Sokół Jachimowice.
 
Marol Jacentów 2-1 Zryw Zbigniewice
LZS Samborzec 2-1 GKS Wojciechowice
Stal Kunów 0-0 KS Tarłów
Koprzywianka Koprzywnica 0-2 Klimontowianka Klimontów
GKS Iwaniska 5-0 Huragan Wilczyce

Kolejka 12 - 14 kwietnia

Pauza: LZS Samborzec.
 
Zryw Zbigniewice 3-3 Huragan Wilczyce
GKS Iwaniska 2-3 Klimontowianka Klimontów
Koprzywianka Koprzywnica 1-1 KS Tarłów
Stal Kunów 1-0 GKS Wojciechowice
Sokół Jachimowice 1-3 Marol Jacentów

Kolejka 13 - 21 kwietnia

Pauza: Stal Kunów.
 
Sokół Jachimowice 2-1 Zryw Zbigniewice
Marol Jacentów 1-1 LZS Samborzec
GKS Wojciechowice 3-5 Koprzywianka Koprzywnica
KS Tarłów 0-1 GKS Iwaniska
Klimontowianka Klimontów 4-0 Huragan Wilczyce

Kolejka 14 - 28 kwietnia

Pauza: Koprzywianka Koprzywnica.
 
Zryw Zbigniewice 0-1 Klimontowianka Klimontów
Huragan Wilczyce 5-0 KS Tarłów
GKS Iwaniska 2-1 GKS Wojciechowice
Stal Kunów 2-0 Marol Jacentów
LZS Samborzec 3-0 Sokół Jachimowice

Kolejka 15 - 1 maja

Pauza: GKS Iwaniska.
 
LZS Samborzec 3-0 Zryw Zbigniewice
Sokół Jachimowice 2-1 Stal Kunów
Marol Jacentów 0-2 Koprzywianka Koprzywnica
GKS Wojciechowice 1-1 Huragan Wilczyce
KS Tarłów 0-0 Klimontowianka Klimontów

Kolejka 16 - 5 maja

Pauza: Huragan Wilczyce.
 
Zryw Zbigniewice 1-1 KS Tarłów
Klimontowianka Klimontów 3-1 GKS Wojciechowice
GKS Iwaniska 0-1 Marol Jacentów
Koprzywianka Koprzywnica 0-0 Sokół Jachimowice
Stal Kunów 1-2 LZS Samborzec

Kolejka 17 - 12 maja

Pauza: Klimontowianka Klimontów.
 
Stal Kunów 2-0 Zryw Zbigniewice
LZS Samborzec 2-0 Koprzywianka Koprzywnica
Sokół Jachimowice 1-0 GKS Iwaniska
Marol Jacentów 4-1 Huragan Wilczyce
GKS Wojciechowice 1-1 KS Tarłów

Kolejka 18 - 19 maja

Pauza: KS Tarłów.
 
Zryw Zbigniewice 2-2 GKS Wojciechowice
Klimontowianka Klimontów 2-4 Marol Jacentów
Huragan Wilczyce 1-1 Sokół Jachimowice
GKS Iwaniska 1-1 LZS Samborzec
Koprzywianka Koprzywnica 4-0 Stal Kunów

Kolejka 19 - 26 maja

Pauza: GKS Wojciechowice.
 
Koprzywianka Koprzywnica 2-1 Zryw Zbigniewice
Stal Kunów 3-0 GKS Iwaniska
LZS Samborzec 3-0 Huragan Wilczyce
Sokół Jachimowice 1-2 Klimontowianka Klimontów
Marol Jacentów 4-0 KS Tarłów

Kolejka 20 - 2 czerwca

Pauza: Zryw Zbigniewice.
 
GKS Wojciechowice 2-1 Marol Jacentów
KS Tarłów 0-0 Sokół Jachimowice
Klimontowianka Klimontów 1-0 LZS Samborzec
Huragan Wilczyce 1-1 Stal Kunów
GKS Iwaniska 1-2 Koprzywianka Koprzywnica

Kolejka 21 - 9 czerwca

Pauza: Marol Jacentów.
 
GKS Iwaniska 2-2 Zryw Zbigniewice
Koprzywianka Koprzywnica 3-0 Huragan Wilczyce
Stal Kunów 0-2 Klimontowianka Klimontów
LZS Samborzec 2-0 KS Tarłów
Sokół Jachimowice 1-1 GKS Wojciechowice

Kolejka 22 - 16 czerwca

Pauza: Sokół Jachimowice.
 
Zryw Zbigniewice 1-2 Marol Jacentów
GKS Wojciechowice 1-2 LZS Samborzec
KS Tarłów 0-2 Stal Kunów
Klimontowianka Klimontów 3-0 Koprzywianka Koprzywnica
Huragan Wilczyce 4-3 GKS Iwaniska

Liga okręgowa 2001/2002 (Kielce)

Klasa A 2001/2002 (świętokrzyska I)
Klasa A 2001/2002 (świętokrzyska II)
Klasa A 2001/2002 (świętokrzyska III)

Autor: Grzegorz Sojka
Kontakt: swietokrzyskie @ 90minut.pl
Link źródłowy: http://www.sport.busko.com.pl

 

Napisz do nas