[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2001/2002, grupa: lubelska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Motor Lublin 34 85 27 4 3 98-22 14 3 0 47-8 13 1 3 51-14
2.  Tomasovia Tomaszów Lubelski 34 59 17 8 9 63-34 11 4 2 47-13 6 4 7 16-21
3.  Legion Tomaszowice 34 58 18 4 12 61-45 9 1 7 31-24 9 3 5 30-21 2 3 1 0 1 6-2
4.  Lublinianka Lublin 34 58 18 4 12 58-54 12 2 3 27-21 6 2 9 31-33 2 3 1 0 1 2-6
5.  Avia Świdnik 34 57 16 9 9 59-34 9 4 4 32-16 7 5 5 27-18
6.  Unia Hrubieszów 34 52 15 7 12 57-51 10 1 6 31-22 5 6 6 26-29 4 5 1 2 1 4-4
7.  Górnik II Łęczna 34 52 16 4 14 59-53 9 4 4 39-22 7 0 10 20-31 4 5 1 2 1 5-5
8.  Orlęta Łuków 34 52 14 10 10 46-40 11 5 1 29-12 3 5 9 17-28 4 5 1 2 1 4-4
9.  Orlęta Radzyń Podlaski 34 51 14 9 11 43-33 9 3 5 22-13 5 6 6 21-20 2 3 1 0 1 4-3
10.  Wisła Puławy 34 51 15 6 13 53-51 9 4 4 33-21 6 2 9 20-30 2 3 1 0 1 3-4
11.  Chełmianka Chełm 34 50 16 2 16 63-53 9 1 7 37-27 7 1 9 26-26
12.  Hetman II Zamość 34 48 15 3 16 71-55 10 2 5 48-20 5 1 11 23-35
13.  BKS Lublin 34 47 14 5 15 46-53 10 2 5 26-18 4 3 10 20-35
14.  Czarni Dęblin 34 45 14 3 17 56-64 8 2 7 27-27 6 1 10 29-37
15.  Granica Lubycza Królewska 34 37 11 4 19 38-61 6 2 9 24-30 5 2 10 14-31
16.  AZS Podlasie Biała Podlaska 34 34 8 10 16 39-58 6 5 6 22-23 2 5 10 17-35
17.  Victoria Łukowa/Chmielek 34 18 5 3 26 35-106 3 2 12 25-52 2 1 14 10-54
18.  Unia Krzywda 34 14 3 5 26 22-100 3 3 11 13-38 0 2 15 9-62

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Motor Lublin    0-0 1-0 6-1 1-1 2-0 3-0 5-0 2-1 4-1 2-1 4-1 1-0 2-0 3-0 7-0 1-1 3-1 
 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski1-0     0-1 1-0 1-0 5-1 4-1 2-2 0-0 1-1 1-2 3-0 6-0 5-1 1-1 4-2 6-0 6-1 
 3 Legion Tomaszowice2-5 2-1     0-1 1-0 5-2 2-1 1-0 3-0 1-2 2-3 1-3 1-0 1-2 4-0 3-1 1-2 1-1 
 4 Lublinianka Lublin1-0 1-0 1-6     1-3 0-4 1-0 1-0 1-1 5-0 3-1 2-1 1-1 3-2 1-0 1-0 2-1 2-1 
 5 Avia Świdnik1-3 1-2 2-2 2-1     4-1 0-1 2-0 1-0 2-0 1-2 4-0 1-1 2-1 2-2 0-0 3-0* 4-0 
 6 Unia Hrubieszów0-3 1-1 1-3 2-3 1-0     1-0 0-1 1-0 2-0 2-3 2-0 2-0 4-1 6-1 3-2 1-3 2-1 
 7 Górnik II Łęczna0-2 1-0 1-3 2-1 1-1 2-2     1-1 1-1 0-3* 1-3 4-1 4-1 4-1 3-1 1-0 7-1 6-0 
 8 Orlęta Łuków1-0 2-1 2-1 1-0 1-1 1-1 1-2     1-1 2-1 2-0 2-0 1-1 1-0 3-0* 2-2 2-1 4-0 
 9 Orlęta Radzyń Podlaski1-1 1-2 0-0 1-3 0-2 2-3 1-0 0-1     2-0 2-0 2-0 1-0 2-0 2-0 1-1 3-0* 1-0 
 10 Wisła Puławy1-6 3-0 2-3 3-0 0-2 1-0 3-1 1-1 3-2     1-1 2-4 3-1 0-0 2-0 1-0 7-0 0-0 
 11 Chełmianka Chełm2-3 1-3 0-2 2-1 0-0 1-4 1-3 2-1 1-3 4-1     2-1 3-1 4-2 0-1 6-1 2-0 6-0 
 12 Hetman II Zamość1-2 3-0 3-0 5-1 2-3 2-1 0-1 3-3 1-2 4-0 2-1     5-2 5-2 0-2 0-0 7-0 5-0 
 13 BKS Lublin0-1 0-1 3-0 2-1 2-1 0-0 3-1 0-0 2-0 0-4 2-0 2-0     1-6 1-2 2-1 3-0 3-0 
 14 Czarni Dęblin1-5 1-2 0-3 1-1 3-2 0-0 5-1 3-1 0-3 1-2 1-0 0-2 2-4     1-0 1-0 3-0 4-1 
 15 Granica Lubycza Królewska0-2 1-1 0-1 1-2 0-2 1-2 1-3 3-1 1-2 0-2 2-1 4-3 2-1 1-2     3-3 2-1 2-1 
 16 AZS Podlasie Biała Podlaska0-5 2-0 0-0 1-1 1-3 1-1 2-3 2-1 1-1 1-0 2-1 0-0 0-2 0-3 0-1     2-0 7-1 
 17 Victoria Łukowa/Chmielek2-7 0-1 4-3 2-7 2-5 2-2 3-1 0-3 1-1 1-3 0-5 0-3 0-2 2-4 0-2 0-2     6-1 
 18 Unia Krzywda0-6 1-1 1-2 1-7 1-1 0-2 0-1 2-1 0-3 0-0 0-2 1-4 2-3 0-2 2-1 0-2 2-0     

Kolejka 1 - 4-5 sierpnia

Chełmianka Chełm 2-1 Orlęta Łuków
Avia Świdnik 4-0 Hetman II Zamość
Lublinianka Lublin 1-0 Motor Lublin 22 sierpnia
w Opolu Lubelskim
Wisła Puławy 0-0 Unia Krzywda
Legion Tomaszowice 1-2 Victoria Łukowa/Chmielek
BKS Lublin 0-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
przerwany po 45 minutach, powtórzony lub zaliczono wynik z boiska
Unia Hrubieszów 3-2 AZS Podlasie Biała Podlaska
Granica Lubycza Królewska 1-3 Górnik II Łęczna
Czarni Dęblin 0-3 Orlęta Radzyń Podlaski

Kolejka 2 - 11-12 sierpnia

Orlęta Łuków 1-2 Górnik II Łęczna
AZS Podlasie Biała Podlaska 0-1 Granica Lubycza Królewska
Tomasovia Tomaszów Lubelski 5-1 Unia Hrubieszów
Czarni Dęblin 2-4 BKS Lublin
Victoria Łukowa/Chmielek 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski
Unia Krzywda 1-2 Legion Tomaszowice
Motor Lublin 4-1 Wisła Puławy
Hetman II Zamość 5-1 Lublinianka Lublin
Chełmianka Chełm 0-0 Avia Świdnik

Kolejka 3 - 15 sierpnia

Avia Świdnik 2-0 Orlęta Łuków
Lublinianka Lublin 3-1 Chełmianka Chełm
Wisła Puławy 2-4 Hetman II Zamość
Legion Tomaszowice 2-5 Motor Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski 1-0 Unia Krzywda
BKS Lublin 3-0 Victoria Łukowa/Chmielek
Unia Hrubieszów 4-1 Czarni Dęblin
Granica Lubycza Królewska 1-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Górnik II Łęczna 1-0 AZS Podlasie Biała Podlaska

Kolejka 4 - 18-19 sierpnia

Orlęta Łuków 2-2 AZS Podlasie Biała Podlaska
Tomasovia Tomaszów Lubelski 4-1 Górnik II Łęczna
Czarni Dęblin 1-0 Granica Lubycza Królewska
Victoria Łukowa/Chmielek 2-2 Unia Hrubieszów
Unia Krzywda 2-3 BKS Lublin
Motor Lublin 2-1 Orlęta Radzyń Podlaski
Hetman II Zamość 3-0 Legion Tomaszowice
Chełmianka Chełm 4-1 Wisła Puławy
Avia Świdnik 2-1 Lublinianka Lublin

Kolejka 5 - 25-26 sierpnia

Lublinianka Lublin 1-0 Orlęta Łuków
Wisła Puławy 0-2 Avia Świdnik
Legion Tomaszowice 2-3 Chełmianka Chełm
Orlęta Radzyń Podlaski 2-0 Hetman II Zamość
BKS Lublin 0-1 Motor Lublin
Unia Hrubieszów 2-1 Unia Krzywda
Granica Lubycza Królewska 2-1 Victoria Łukowa/Chmielek
Górnik II Łęczna 4-1 Czarni Dęblin
AZS Podlasie Biała Podlaska 2-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski

Kolejka 6 - 1-2 września

Orlęta Łuków 2-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Czarni Dęblin 1-0 AZS Podlasie Biała Podlaska
Victoria Łukowa/Chmielek 3-1 Górnik II Łęczna
Unia Krzywda 2-1 Granica Lubycza Królewska
Motor Lublin 2-0 Unia Hrubieszów
Hetman II Zamość 5-2 BKS Lublin
Chełmianka Chełm 1-3 Orlęta Radzyń Podlaski
Avia Świdnik 2-2 Legion Tomaszowice
Lublinianka Lublin 5-0 Wisła Puławy

Kolejka 7 - 8-9 września

Wisła Puławy 1-1 Orlęta Łuków
Legion Tomaszowice 0-1 Lublinianka Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski 0-2 Avia Świdnik
BKS Lublin 2-0 Chełmianka Chełm
Unia Hrubieszów 2-0 Hetman II Zamość
Granica Lubycza Królewska 0-2 Motor Lublin
Górnik II Łęczna 6-0 Unia Krzywda
AZS Podlasie Biała Podlaska 2-0 Victoria Łukowa/Chmielek
Tomasovia Tomaszów Lubelski 5-1 Czarni Dęblin

Kolejka 8 - 12 września

Orlęta Łuków 1-0 Czarni Dęblin
Victoria Łukowa/Chmielek 0-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Unia Krzywda 0-2 AZS Podlasie Biała Podlaska
Motor Lublin 3-0 Górnik II Łęczna
Hetman II Zamość 0-2 Granica Lubycza Królewska
Chełmianka Chełm 1-4 Unia Hrubieszów
Avia Świdnik 1-1 BKS Lublin
Lublinianka Lublin 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski
Wisła Puławy 2-3 Legion Tomaszowice

Kolejka 9 - 15-16 września

Legion Tomaszowice 1-0 Orlęta Łuków
Orlęta Radzyń Podlaski 2-0 Wisła Puławy
BKS Lublin 2-1 Lublinianka Lublin
Unia Hrubieszów 1-0 Avia Świdnik
Granica Lubycza Królewska 2-1 Chełmianka Chełm
Górnik II Łęczna 4-1 Hetman II Zamość
AZS Podlasie Biała Podlaska 0-5 Motor Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski 6-1 Unia Krzywda 19 września
Czarni Dęblin 3-0 Victoria Łukowa/Chmielek

Kolejka 10 - 22-23 września

Orlęta Łuków 2-1 Victoria Łukowa/Chmielek
Unia Krzywda 0-2 Czarni Dęblin
Motor Lublin 0-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Hetman II Zamość 0-0 AZS Podlasie Biała Podlaska
Chełmianka Chełm 1-3 Górnik II Łęczna
Avia Świdnik 2-2 Granica Lubycza Królewska
Lublinianka Lublin 0-4 Unia Hrubieszów
Wisła Puławy 3-1 BKS Lublin
Legion Tomaszowice 3-0 Orlęta Radzyń Podlaski

Kolejka 11 - 29-30 września

Orlęta Radzyń Podlaski 0-1 Orlęta Łuków
BKS Lublin 3-0 Legion Tomaszowice
Unia Hrubieszów 2-0 Wisła Puławy
Granica Lubycza Królewska 1-2 Lublinianka Lublin
Górnik II Łęczna 1-1 Avia Świdnik
AZS Podlasie Biała Podlaska 2-1 Chełmianka Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-0 Hetman II Zamość
Czarni Dęblin 1-5 Motor Lublin
Victoria Łukowa/Chmielek 6-1 Unia Krzywda

Kolejka 12 - 6-7 października

Orlęta Łuków 4-0 Unia Krzywda
Motor Lublin 1-1 Victoria Łukowa/Chmielek
Hetman II Zamość 5-2 Czarni Dęblin
Chełmianka Chełm 1-3 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Avia Świdnik 0-0 AZS Podlasie Biała Podlaska
Lublinianka Lublin 1-0 Górnik II Łęczna
Wisła Puławy 2-0 Granica Lubycza Królewska
Legion Tomaszowice 5-2 Unia Hrubieszów
Orlęta Radzyń Podlaski 1-0 BKS Lublin

Kolejka 13 - 13-14 października

BKS Lublin 0-0 Orlęta Łuków
Unia Hrubieszów 1-0 Orlęta Radzyń Podlaski
Granica Lubycza Królewska 0-1 Legion Tomaszowice
Górnik II Łęczna 0-3 Wisła Puławy
(wo)
na boisku 6-1
AZS Podlasie Biała Podlaska 1-1 Lublinianka Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0 Avia Świdnik
Czarni Dęblin 1-0 Chełmianka Chełm
Victoria Łukowa/Chmielek 0-3 Hetman II Zamość
Unia Krzywda 0-6 Motor Lublin

Kolejka 14 - 20-21 października

Orlęta Łuków 1-0 Motor Lublin
Hetman II Zamość 5-0 Unia Krzywda
Chełmianka Chełm 2-0 Victoria Łukowa/Chmielek
Avia Świdnik 2-1 Czarni Dęblin
Lublinianka Lublin 1-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Wisła Puławy 1-0 AZS Podlasie Biała Podlaska
Legion Tomaszowice 2-1 Górnik II Łęczna
Orlęta Radzyń Podlaski 2-0 Granica Lubycza Królewska
BKS Lublin 0-0 Unia Hrubieszów

Kolejka 15 - 27-28 października

Unia Hrubieszów 0-1 Orlęta Łuków
Granica Lubycza Królewska 2-1 BKS Lublin
Górnik II Łęczna 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski
AZS Podlasie Biała Podlaska 0-0 Legion Tomaszowice
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1 Wisła Puławy
Czarni Dęblin 1-1 Lublinianka Lublin
Victoria Łukowa/Chmielek 2-5 Avia Świdnik
Unia Krzywda 0-2 Chełmianka Chełm
Motor Lublin 4-1 Hetman II Zamość

Kolejka 16 - 3-4 listopada

Orlęta Łuków 2-0 Hetman II Zamość
Chełmianka Chełm 2-3 Motor Lublin
Avia Świdnik 4-0 Unia Krzywda
Lublinianka Lublin 2-1 Victoria Łukowa/Chmielek
Wisła Puławy 0-0 Czarni Dęblin
Legion Tomaszowice 2-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Radzyń Podlaski 1-1 AZS Podlasie Biała Podlaska
BKS Lublin 3-1 Górnik II Łęczna
Unia Hrubieszów 6-1 Granica Lubycza Królewska

Kolejka 17 - 10-11 listopada

Granica Lubycza Królewska 3-1 Orlęta Łuków
Górnik II Łęczna 2-2 Unia Hrubieszów
AZS Podlasie Biała Podlaska 0-2 BKS Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-0 Orlęta Radzyń Podlaski
Czarni Dęblin 0-3 Legion Tomaszowice
Victoria Łukowa/Chmielek 1-3 Wisła Puławy
Unia Krzywda 1-7 Lublinianka Lublin
Motor Lublin 1-1 Avia Świdnik
Hetman II Zamość 2-1 Chełmianka Chełm

Kolejka 18 - 17-18 listopada

Orlęta Radzyń Podlaski 2-0 Czarni Dęblin
Orlęta Łuków 2-0 Chełmianka Chełm
Hetman II Zamość 2-3 Avia Świdnik
Motor Lublin 6-1 Lublinianka Lublin
Unia Krzywda 0-0 Wisła Puławy
Victoria Łukowa/Chmielek 4-3 Legion Tomaszowice
Tomasovia Tomaszów Lubelski 6-0 BKS Lublin
AZS Podlasie Biała Podlaska 1-1 Unia Hrubieszów
Górnik II Łęczna 3-1 Granica Lubycza Królewska

Kolejka 19 - 16-17 marca

Górnik II Łęczna 1-1 Orlęta Łuków
Granica Lubycza Królewska 3-3 AZS Podlasie Biała Podlaska
Unia Hrubieszów 1-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
BKS Lublin 1-6 Czarni Dęblin
Orlęta Radzyń Podlaski 3-0 Victoria Łukowa/Chmielek
(wo)
walkower (?)
Legion Tomaszowice 1-1 Unia Krzywda
Wisła Puławy 1-6 Motor Lublin
Lublinianka Lublin 2-1 Hetman II Zamość
Avia Świdnik 1-2 Chełmianka Chełm

Kolejka 20 - 23-24 marca

Orlęta Łuków 1-1 Avia Świdnik
Chełmianka Chełm 2-1 Lublinianka Lublin
Hetman II Zamość 4-0 Wisła Puławy
Motor Lublin 1-0 Legion Tomaszowice
Unia Krzywda 0-3 Orlęta Radzyń Podlaski
Victoria Łukowa/Chmielek 0-2 BKS Lublin
Czarni Dęblin 0-0 Unia Hrubieszów
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1 Granica Lubycza Królewska
AZS Podlasie Biała Podlaska 2-3 Górnik II Łęczna

Kolejka 21 - 27-30 marca

AZS Podlasie Biała Podlaska 2-1 Orlęta Łuków
Górnik II Łęczna 1-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Granica Lubycza Królewska 1-2 Czarni Dęblin
Unia Hrubieszów 1-3 Victoria Łukowa/Chmielek
BKS Lublin 3-0 Unia Krzywda
lub 4-0
Orlęta Radzyń Podlaski 1-1 Motor Lublin
Legion Tomaszowice 1-3 Hetman II Zamość
Wisła Puławy 1-1 Chełmianka Chełm
Lublinianka Lublin 1-3 Avia Świdnik
w Świdniku

Kolejka 22 - 6-7 kwietnia

Orlęta Łuków 1-0 Lublinianka Lublin
Avia Świdnik 2-0 Wisła Puławy
Chełmianka Chełm 0-2 Legion Tomaszowice
Hetman II Zamość 1-2 Orlęta Radzyń Podlaski
Motor Lublin 1-0 BKS Lublin
Unia Krzywda 0-2 Unia Hrubieszów
Victoria Łukowa/Chmielek 0-2 Granica Lubycza Królewska
Czarni Dęblin 5-1 Górnik II Łęczna
Tomasovia Tomaszów Lubelski 4-2 AZS Podlasie Biała Podlaska

Kolejka 23 - 13-14 kwietnia

Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-2 Orlęta Łuków
AZS Podlasie Biała Podlaska 0-3 Czarni Dęblin
Górnik II Łęczna 7-1 Victoria Łukowa/Chmielek
Granica Lubycza Królewska 2-1 Unia Krzywda
Unia Hrubieszów 0-3 Motor Lublin
BKS Lublin 2-0 Hetman II Zamość
Orlęta Radzyń Podlaski 2-0 Chełmianka Chełm
Legion Tomaszowice 1-0 Avia Świdnik
Wisła Puławy 3-0 Lublinianka Lublin

Kolejka 24 - 20-21 kwietnia

Orlęta Łuków 2-1 Wisła Puławy
Lublinianka Lublin 1-6 Legion Tomaszowice
Avia Świdnik 1-0 Orlęta Radzyń Podlaski
Chełmianka Chełm 3-1 BKS Lublin
Hetman II Zamość 2-1 Unia Hrubieszów
Motor Lublin 3-0 Granica Lubycza Królewska
Unia Krzywda 0-1 Górnik II Łęczna
Victoria Łukowa/Chmielek 0-2 AZS Podlasie Biała Podlaska
Czarni Dęblin 1-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski

Kolejka 25 - 27-28 kwietnia

Czarni Dęblin 3-1 Orlęta Łuków
Tomasovia Tomaszów Lubelski 6-0 Victoria Łukowa/Chmielek
AZS Podlasie Biała Podlaska 7-1 Unia Krzywda
Górnik II Łęczna 0-2 Motor Lublin
Granica Lubycza Królewska 4-3 Hetman II Zamość
Unia Hrubieszów 2-3 Chełmianka Chełm
BKS Lublin 2-1 Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski 1-3 Lublinianka Lublin
Legion Tomaszowice 1-2 Wisła Puławy

Kolejka 26 - 1 maja

Orlęta Łuków 2-1 Legion Tomaszowice
Wisła Puławy 3-2 Orlęta Radzyń Podlaski
Lublinianka Lublin 1-1 BKS Lublin
Avia Świdnik 4-1 Unia Hrubieszów
Chełmianka Chełm 0-1 Granica Lubycza Królewska
Hetman II Zamość 0-1 Górnik II Łęczna
Motor Lublin 7-0 AZS Podlasie Biała Podlaska
Unia Krzywda 1-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Victoria Łukowa/Chmielek 2-4 Czarni Dęblin

Kolejka 27 - 4-5 maja

Victoria Łukowa/Chmielek 0-3 Orlęta Łuków
Czarni Dęblin 4-1 Unia Krzywda
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0 Motor Lublin
AZS Podlasie Biała Podlaska 0-0 Hetman II Zamość
przełożony
Górnik II Łęczna 1-3 Chełmianka Chełm
Granica Lubycza Królewska 0-2 Avia Świdnik
Unia Hrubieszów 2-3 Lublinianka Lublin
BKS Lublin 0-4 Wisła Puławy
Orlęta Radzyń Podlaski 0-0 Legion Tomaszowice

Kolejka 28 - 11-12 maja

Orlęta Łuków 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski
Legion Tomaszowice 1-0 BKS Lublin
Wisła Puławy 1-0 Unia Hrubieszów
Lublinianka Lublin 1-0 Granica Lubycza Królewska
Avia Świdnik 0-1 Górnik II Łęczna
Chełmianka Chełm 6-1 AZS Podlasie Biała Podlaska
Hetman II Zamość 3-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Motor Lublin 2-0 Czarni Dęblin
Unia Krzywda 2-0 Victoria Łukowa/Chmielek

Kolejka 29 - 18-19 maja

Unia Krzywda 2-1 Orlęta Łuków
Victoria Łukowa/Chmielek 2-7 Motor Lublin
Czarni Dęblin 0-2 Hetman II Zamość
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-2 Chełmianka Chełm
AZS Podlasie Biała Podlaska 1-3 Avia Świdnik
Górnik II Łęczna 2-1 Lublinianka Lublin
Granica Lubycza Królewska 0-2 Wisła Puławy
Unia Hrubieszów 1-3 Legion Tomaszowice
BKS Lublin 2-0 Orlęta Radzyń Podlaski

Kolejka 30 - 25-26 maja

Orlęta Łuków 1-1 BKS Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski 2-3 Unia Hrubieszów 5 czerwca
Legion Tomaszowice 4-0 Granica Lubycza Królewska
Wisła Puławy 3-1 Górnik II Łęczna
Lublinianka Lublin 1-0 AZS Podlasie Biała Podlaska
Avia Świdnik 1-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Chełmianka Chełm 4-2 Czarni Dęblin
Hetman II Zamość 7-0 Victoria Łukowa/Chmielek
Motor Lublin 3-1 Unia Krzywda

Kolejka 31 - 29 maja

Motor Lublin 5-0 Orlęta Łuków
Unia Krzywda 1-4 Hetman II Zamość
Victoria Łukowa/Chmielek 0-5 Chełmianka Chełm
Czarni Dęblin 3-2 Avia Świdnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0 Lublinianka Lublin
AZS Podlasie Biała Podlaska 1-0 Wisła Puławy
Górnik II Łęczna 1-3 Legion Tomaszowice
Granica Lubycza Królewska 1-2 Orlęta Radzyń Podlaski
Unia Hrubieszów 2-0 BKS Lublin

Kolejka 32 - 1-2 czerwca

Orlęta Łuków 1-1 Unia Hrubieszów
BKS Lublin 1-2 Granica Lubycza Królewska
Orlęta Radzyń Podlaski 1-0 Górnik II Łęczna
Legion Tomaszowice 3-1 AZS Podlasie Biała Podlaska
Wisła Puławy 3-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lublinianka Lublin 3-2 Czarni Dęblin
Avia Świdnik 3-0 Victoria Łukowa/Chmielek
(wo)
goście nie przyjechali
Chełmianka Chełm 6-0 Unia Krzywda
Hetman II Zamość 1-2 Motor Lublin

Kolejka 33 - 8-9 czerwca

Hetman II Zamość 3-3 Orlęta Łuków
Motor Lublin 2-1 Chełmianka Chełm
Unia Krzywda 1-1 Avia Świdnik
Victoria Łukowa/Chmielek 2-7 Lublinianka Lublin
Czarni Dęblin 1-2 Wisła Puławy
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-1 Legion Tomaszowice
AZS Podlasie Biała Podlaska 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski
Górnik II Łęczna 4-1 BKS Lublin
Granica Lubycza Królewska 1-2 Unia Hrubieszów

Kolejka 34

Orlęta Łuków 3-0 Granica Lubycza Królewska
(wo)
goście nie przyjechali
Unia Hrubieszów 1-0 Górnik II Łęczna
BKS Lublin 2-1 AZS Podlasie Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski 1-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Legion Tomaszowice 1-2 Czarni Dęblin
Wisła Puławy 7-0 Victoria Łukowa/Chmielek
Lublinianka Lublin 2-1 Unia Krzywda
Avia Świdnik 1-3 Motor Lublin
Chełmianka Chełm 2-1 Hetman II Zamość

Baraże o udział w III lidze (4)

III liga 2001/2002 (4 (Świętokrzyskie, Lubelskie, Małopolska, Podkarpacie))

IV liga 2001/2002 (małopolska (Kraków))
IV liga 2001/2002 (małopolska (Nowy Sącz-Tarnów))
IV liga 2001/2002 (podkarpacka)
IV liga 2001/2002 (świętokrzyska)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl
Link źródłowy: http://granicalk.prv.pl/

 

Napisz do nas