[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2001/2002, grupa: małopolska (Nowy Sącz-Tarnów)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Okocimski KS Brzesko 30 59 17 8 5 62-34 12 2 1 38-14 5 6 4 24-20
2.  Biegoniczanka Nowy Sącz 30 58 17 7 6 42-24 10 4 1 24-11 7 3 5 18-13
3.  Dunajec Nowy Sącz 30 55 15 10 5 46-18 11 3 1 29-6 4 7 4 17-12
4.  Bocheński KS 30 47 14 5 11 40-35 8 3 4 25-16 6 2 7 15-19
5.  Glinik/Karpatia Gorlice 30 45 13 6 11 40-35 10 3 2 22-6 3 3 9 18-29
6.  Tamel Tarnów 30 40 10 10 10 37-39 7 6 2 22-18 3 4 8 15-21 4 7 2 1 1 7-7
7.  MLKS Żabno 30 40 11 7 12 41-35 8 2 5 27-16 3 5 7 14-19 4 5 1 2 1 5-4
8.  Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 30 40 11 7 12 40-44 7 4 4 19-15 4 3 8 21-29 4 4 1 1 2 6-7
9.  Lubań Maniowy 30 39 10 9 11 48-48 6 5 4 28-20 4 4 7 20-28
10.  Poprad Muszyna 30 38 10 8 12 44-55 9 2 4 29-21 1 6 8 15-34 4 6 1 3 0 6-5
11.  Victoria Witowice Dolne 30 38 10 8 12 41-32 7 5 3 28-13 3 3 9 13-19 4 5 1 2 1 8-3
12.  Huragan Waksmund 30 38 9 11 10 33-45 8 6 1 22-10 1 5 9 11-35 4 4 1 1 2 4-10
13.  Tarnovia Tarnów 30 37 11 4 15 32-49 9 2 4 23-18 2 2 11 9-31
14.  Wolania Wola Rzędzińska 30 36 9 9 12 37-41 3 7 5 20-21 6 2 7 17-20
15.  Tuchovia Tuchów 30 34 9 7 14 50-55 8 3 4 37-23 1 4 10 13-32
16.  Błękitni Tarnów 30 17 5 2 23 30-74 5 2 8 19-23 0 0 15 11-51

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Okocimski KS Brzesko    0-0 2-1 3-1 4-2 1-1 4-0 2-3 4-0 1-0 3-2 2-1 2-1 2-1 2-1 6-0 
 2 Biegoniczanka Nowy Sącz0-0     1-0 1-1 2-1 2-1 1-0 3-2 5-2 3-0 0-0 1-0 0-1 0-0 3-2 2-1 
 3 Dunajec Nowy Sącz0-2 0-0     1-0 1-1 2-0 2-1 3-0 3-2 5-0 1-0 0-0 4-0 2-0 1-0 4-0 
 4 Bocheński KS2-3 5-2 1-0     0-0 2-1 2-0 1-2 1-1 1-2 1-0 0-0 3-0 0-1 2-1 4-3 
 5 Glinik/Karpatia Gorlice2-0 0-4 0-0 1-0     0-0 0-1 0-0 3-0 2-0 1-0 7-0 2-0 2-1 1-0 1-0 
 6 Tamel Tarnów2-1 1-0 1-1 0-3 1-0     1-1 1-5 1-1 1-1 2-1 2-2 1-0 2-2 3-0 3-0 
 7 MLKS Żabno2-2 0-1 0-2 0-1 0-0 1-2     2-0 1-0 6-2 0-4 2-0 3-0 3-1 4-0 3-1 
 8 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska1-1 1-0 0-3 0-1 1-2 0-3 1-1     1-0 1-1 3-0 4-2 2-0 1-0 0-0 3-1 
 9 Lubań Maniowy1-1 0-2 0-2 4-0 2-1 2-0 1-0 3-3     1-1 1-3 1-1 0-0 1-2 6-2 5-2 
 10 Poprad Muszyna0-4 1-2 2-2 4-1 1-4 2-1 1-0 2-1 1-4     1-1 1-0 5-1 2-0 2-0 4-0 
 11 Victoria Witowice Dolne1-2 2-0 0-0 1-0 3-1 1-1 1-1 2-1 1-1 1-1     6-0 3-1 1-2 1-2 4-0 
 12 Huragan Waksmund1-1 1-0 1-1 0-0 2-0 0-2 2-2 3-0 0-0 3-3 1-0     1-0 2-0 3-1 2-0 
 13 Tarnovia Tarnów3-2 0-2 1-0 2-0 4-3 1-1 0-3 4-0 0-2 3-1 1-0 1-0     0-2 2-2 1-0 
 14 Wolania Wola Rzędzińska2-2 0-2 1-1 1-2 2-3 3-1 1-1 1-0 2-4 1-1 0-1 1-1 1-1     1-1 3-0 
 15 Tuchovia Tuchów1-2 2-2 1-1 0-1 2-0 2-1 2-1 1-1 4-1 3-2 4-1 5-0 3-4 1-3     6-3 
 16 Błękitni Tarnów2-1 0-1 1-3 1-4 4-0 2-0 0-2 1-3 1-2 2-0 0-0 2-4 1-0 1-2 1-1     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Poprad Muszyna 1-1 Victoria Witowice Dolne
Biegoniczanka Nowy Sącz 0-0 Wolania Wola Rzędzińska
Błękitni Tarnów 1-1 Tuchovia Tuchów
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2-0 Tarnovia Tarnów
Tamel Tarnów 1-1 Dunajec Nowy Sącz
Glinik/Karpatia Gorlice 1-0 Bocheński KS
Huragan Waksmund 2-2 MLKS Żabno
Lubań Maniowy 1-1 Okocimski KS Brzesko

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Victoria Witowice Dolne 1-2 Okocimski KS Brzesko
przełożony
MLKS Żabno 1-0 Lubań Maniowy
Bocheński KS 0-0 Huragan Waksmund
Dunajec Nowy Sącz 1-1 Glinik/Karpatia Gorlice
Tarnovia Tarnów 1-1 Tamel Tarnów
Tuchovia Tuchów 1-1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Wolania Wola Rzędzińska 3-0 Błękitni Tarnów
Poprad Muszyna 1-2 Biegoniczanka Nowy Sącz

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Biegoniczanka Nowy Sącz 0-0 Victoria Witowice Dolne
Błękitni Tarnów 2-0 Poprad Muszyna
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1-0 Wolania Wola Rzędzińska
Tamel Tarnów 3-0 Tuchovia Tuchów
Glinik/Karpatia Gorlice 2-0 Tarnovia Tarnów
Huragan Waksmund 1-1 Dunajec Nowy Sącz
Lubań Maniowy 4-0 Bocheński KS
Okocimski KS Brzesko 4-0 MLKS Żabno

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Victoria Witowice Dolne 1-1 MLKS Żabno
Bocheński KS 2-3 Okocimski KS Brzesko
Dunajec Nowy Sącz 3-2 Lubań Maniowy
Tarnovia Tarnów 1-0 Huragan Waksmund
Tuchovia Tuchów 2-0 Glinik/Karpatia Gorlice
Wolania Wola Rzędzińska 3-1 Tamel Tarnów
Poprad Muszyna 2-1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Biegoniczanka Nowy Sącz 2-1 Błękitni Tarnów

Kolejka 5 - 1-2 września

Błękitni Tarnów 0-0 Victoria Witowice Dolne
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1-0 Biegoniczanka Nowy Sącz
Tamel Tarnów 1-1 Poprad Muszyna
Glinik/Karpatia Gorlice 2-1 Wolania Wola Rzędzińska
Huragan Waksmund 3-1 Tuchovia Tuchów
Lubań Maniowy 0-0 Tarnovia Tarnów
Okocimski KS Brzesko 2-1 Dunajec Nowy Sącz
MLKS Żabno 0-1 Bocheński KS 30 sierpnia

Kolejka 6 - 5 września

Victoria Witowice Dolne 1-0 Bocheński KS
Dunajec Nowy Sącz 2-1 MLKS Żabno
Tarnovia Tarnów 3-2 Okocimski KS Brzesko 12 września
Tuchovia Tuchów 4-1 Lubań Maniowy
Wolania Wola Rzędzińska 1-1 Huragan Waksmund
Poprad Muszyna 1-4 Glinik/Karpatia Gorlice
Błękitni Tarnów 1-3 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Tamel Tarnów 1-0 Biegoniczanka Nowy Sącz

Kolejka 7 - 8-9 września

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 3-0 Victoria Witowice Dolne
Tamel Tarnów 3-0 Błękitni Tarnów
Glinik/Karpatia Gorlice 0-4 Biegoniczanka Nowy Sącz
Huragan Waksmund 3-3 Poprad Muszyna
Lubań Maniowy 1-2 Wolania Wola Rzędzińska
Okocimski KS Brzesko 2-1 Tuchovia Tuchów
MLKS Żabno 3-0 Tarnovia Tarnów
Bocheński KS 1-0 Dunajec Nowy Sącz

Kolejka 8 - 15-16 września

Victoria Witowice Dolne 0-0 Dunajec Nowy Sącz
Tarnovia Tarnów 2-0 Bocheński KS
Tuchovia Tuchów 2-1 MLKS Żabno
Wolania Wola Rzędzińska 2-2 Okocimski KS Brzesko
Poprad Muszyna 1-4 Lubań Maniowy
Biegoniczanka Nowy Sącz 1-0 Huragan Waksmund
Błękitni Tarnów 4-0 Glinik/Karpatia Gorlice
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0-3 Tamel Tarnów

Kolejka 9 - 22-23 września

Tamel Tarnów 2-1 Victoria Witowice Dolne
Glinik/Karpatia Gorlice 0-0 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Huragan Waksmund 2-0 Błękitni Tarnów
Lubań Maniowy 0-2 Biegoniczanka Nowy Sącz
Okocimski KS Brzesko 1-0 Poprad Muszyna 19 września
MLKS Żabno 3-1 Wolania Wola Rzędzińska
Bocheński KS 2-1 Tuchovia Tuchów
Dunajec Nowy Sącz 4-0 Tarnovia Tarnów

Kolejka 10 - 29-30 września

Victoria Witowice Dolne 3-1 Tarnovia Tarnów
Tuchovia Tuchów 1-1 Dunajec Nowy Sącz
Wolania Wola Rzędzińska 1-2 Bocheński KS
Poprad Muszyna 1-0 MLKS Żabno
Biegoniczanka Nowy Sącz 0-0 Okocimski KS Brzesko 10 października
Błękitni Tarnów 1-2 Lubań Maniowy
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 4-2 Huragan Waksmund
Tamel Tarnów 1-0 Glinik/Karpatia Gorlice

Kolejka 11 - 6-7 października

Glinik/Karpatia Gorlice 1-0 Victoria Witowice Dolne
Huragan Waksmund 0-2 Tamel Tarnów
Lubań Maniowy 3-3 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Okocimski KS Brzesko 6-0 Błękitni Tarnów
MLKS Żabno 0-1 Biegoniczanka Nowy Sącz
Bocheński KS 1-2 Poprad Muszyna
Dunajec Nowy Sącz 2-0 Wolania Wola Rzędzińska
Tarnovia Tarnów 2-2 Tuchovia Tuchów

Kolejka 12 - 13-14 października

Victoria Witowice Dolne 1-2 Tuchovia Tuchów
Wolania Wola Rzędzińska 1-1 Tarnovia Tarnów
Poprad Muszyna 2-2 Dunajec Nowy Sącz
Biegoniczanka Nowy Sącz 1-1 Bocheński KS
Błękitni Tarnów 0-2 MLKS Żabno
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1-1 Okocimski KS Brzesko
Tamel Tarnów 1-1 Lubań Maniowy
Glinik/Karpatia Gorlice 7-0 Huragan Waksmund

Kolejka 13 - 20-21 października

Huragan Waksmund 1-0 Victoria Witowice Dolne
Lubań Maniowy 2-1 Glinik/Karpatia Gorlice
Okocimski KS Brzesko 1-1 Tamel Tarnów
MLKS Żabno 2-0 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Bocheński KS 4-3 Błękitni Tarnów
Dunajec Nowy Sącz 0-0 Biegoniczanka Nowy Sącz
Tarnovia Tarnów 3-1 Poprad Muszyna
Tuchovia Tuchów 1-3 Wolania Wola Rzędzińska

Kolejka 14 - 27-28 października

Victoria Witowice Dolne 1-2 Wolania Wola Rzędzińska
Poprad Muszyna 2-0 Tuchovia Tuchów
Biegoniczanka Nowy Sącz 0-1 Tarnovia Tarnów
Błękitni Tarnów 1-3 Dunajec Nowy Sącz
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0-1 Bocheński KS
Tamel Tarnów 1-1 MLKS Żabno
Glinik/Karpatia Gorlice 2-0 Okocimski KS Brzesko
Huragan Waksmund 0-0 Lubań Maniowy

Kolejka 15 - 3-4 listopada

Lubań Maniowy 1-3 Victoria Witowice Dolne
Okocimski KS Brzesko 2-1 Huragan Waksmund
MLKS Żabno 0-0 Glinik/Karpatia Gorlice
Bocheński KS 2-1 Tamel Tarnów
Dunajec Nowy Sącz 3-0 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Tarnovia Tarnów 1-0 Błękitni Tarnów
Tuchovia Tuchów 2-2 Biegoniczanka Nowy Sącz
Wolania Wola Rzędzińska 1-1 Poprad Muszyna

Kolejka 16 - 23-24 marca

Victoria Witowice Dolne 1-1 Poprad Muszyna
Wolania Wola Rzędzińska 0-2 Biegoniczanka Nowy Sącz
Tuchovia Tuchów 6-3 Błękitni Tarnów
Tarnovia Tarnów 4-0 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Dunajec Nowy Sącz 2-0 Tamel Tarnów
Bocheński KS 0-0 Glinik/Karpatia Gorlice
MLKS Żabno 2-0 Huragan Waksmund
Okocimski KS Brzesko 4-0 Lubań Maniowy

Kolejka 17 - 30 marca

Okocimski KS Brzesko 3-2 Victoria Witowice Dolne
Lubań Maniowy 1-0 MLKS Żabno
Huragan Waksmund 0-0 Bocheński KS
Glinik/Karpatia Gorlice 0-0 Dunajec Nowy Sącz 24 kwietnia
Tamel Tarnów 1-0 Tarnovia Tarnów
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0-0 Tuchovia Tuchów
Błękitni Tarnów 1-2 Wolania Wola Rzędzińska
Biegoniczanka Nowy Sącz 3-0 Poprad Muszyna

Kolejka 18 - 6-7 kwietnia

Victoria Witowice Dolne 2-0 Biegoniczanka Nowy Sącz
Poprad Muszyna 4-0 Błękitni Tarnów
Wolania Wola Rzędzińska 1-0 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Tuchovia Tuchów 2-1 Tamel Tarnów
Tarnovia Tarnów 4-3 Glinik/Karpatia Gorlice
Dunajec Nowy Sącz 0-0 Huragan Waksmund
Bocheński KS 1-1 Lubań Maniowy
MLKS Żabno 2-2 Okocimski KS Brzesko

Kolejka 19 - 13-14 kwietnia

MLKS Żabno 0-4 Victoria Witowice Dolne
Okocimski KS Brzesko 3-1 Bocheński KS
Lubań Maniowy 0-2 Dunajec Nowy Sącz
Huragan Waksmund 1-0 Tarnovia Tarnów
Glinik/Karpatia Gorlice 1-0 Tuchovia Tuchów
Tamel Tarnów 2-2 Wolania Wola Rzędzińska
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1-1 Poprad Muszyna
Błękitni Tarnów 0-1 Biegoniczanka Nowy Sącz

Kolejka 20 - 20-21 kwietnia

Victoria Witowice Dolne 4-0 Błękitni Tarnów
Biegoniczanka Nowy Sącz 3-2 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Poprad Muszyna 2-1 Tamel Tarnów
Wolania Wola Rzędzińska 2-3 Glinik/Karpatia Gorlice
Tuchovia Tuchów 5-0 Huragan Waksmund
Tarnovia Tarnów 0-2 Lubań Maniowy
Dunajec Nowy Sącz 0-2 Okocimski KS Brzesko
Bocheński KS 2-0 MLKS Żabno

Kolejka 21 - 27-28 kwietnia

Biegoniczanka Nowy Sącz 2-1 Tamel Tarnów
Bocheński KS 1-0 Victoria Witowice Dolne
MLKS Żabno 0-2 Dunajec Nowy Sącz
Okocimski KS Brzesko 2-1 Tarnovia Tarnów
Lubań Maniowy 6-2 Tuchovia Tuchów
Huragan Waksmund 2-0 Wolania Wola Rzędzińska
Glinik/Karpatia Gorlice 2-0 Poprad Muszyna
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 3-1 Błękitni Tarnów

Kolejka 22 - 1 maja

Victoria Witowice Dolne 2-1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Błękitni Tarnów 2-0 Tamel Tarnów
Biegoniczanka Nowy Sącz 2-1 Glinik/Karpatia Gorlice
Poprad Muszyna 1-0 Huragan Waksmund
Wolania Wola Rzędzińska 2-4 Lubań Maniowy
Tuchovia Tuchów 1-2 Okocimski KS Brzesko
Tarnovia Tarnów 0-3 MLKS Żabno
Dunajec Nowy Sącz 1-0 Bocheński KS

Kolejka 23 - 4-5 maja

Dunajec Nowy Sącz 1-0 Victoria Witowice Dolne
Bocheński KS 3-0 Tarnovia Tarnów
MLKS Żabno 4-0 Tuchovia Tuchów
Okocimski KS Brzesko 2-1 Wolania Wola Rzędzińska
Lubań Maniowy 1-1 Poprad Muszyna
Huragan Waksmund 1-0 Biegoniczanka Nowy Sącz
Glinik/Karpatia Gorlice 1-0 Błękitni Tarnów 15 maja
Tamel Tarnów 1-5 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska

Kolejka 24 - 11-12 maja

Victoria Witowice Dolne 1-1 Tamel Tarnów
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1-2 Glinik/Karpatia Gorlice
Błękitni Tarnów 2-4 Huragan Waksmund
Biegoniczanka Nowy Sącz 5-2 Lubań Maniowy
Poprad Muszyna 0-4 Okocimski KS Brzesko
Wolania Wola Rzędzińska 1-1 MLKS Żabno
Tuchovia Tuchów 0-1 Bocheński KS
Tarnovia Tarnów 1-0 Dunajec Nowy Sącz

Kolejka 25 - 18-19 maja

Tarnovia Tarnów 1-0 Victoria Witowice Dolne
Dunajec Nowy Sącz 1-0 Tuchovia Tuchów
Bocheński KS 0-1 Wolania Wola Rzędzińska
MLKS Żabno 6-2 Poprad Muszyna
Okocimski KS Brzesko 0-0 Biegoniczanka Nowy Sącz
Lubań Maniowy 5-2 Błękitni Tarnów
Huragan Waksmund 3-0 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Glinik/Karpatia Gorlice 0-0 Tamel Tarnów

Kolejka 26 - 25-26 maja

Victoria Witowice Dolne 3-1 Glinik/Karpatia Gorlice
Tamel Tarnów 2-2 Huragan Waksmund
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1-0 Lubań Maniowy
Błękitni Tarnów 2-1 Okocimski KS Brzesko
Biegoniczanka Nowy Sącz 1-0 MLKS Żabno
Poprad Muszyna 4-1 Bocheński KS
Wolania Wola Rzędzińska 1-1 Dunajec Nowy Sącz
Tuchovia Tuchów 3-4 Tarnovia Tarnów

Kolejka 27 - 29 maja

Tuchovia Tuchów 4-1 Victoria Witowice Dolne
Tarnovia Tarnów 0-2 Wolania Wola Rzędzińska
Dunajec Nowy Sącz 5-0 Poprad Muszyna
Bocheński KS 5-2 Biegoniczanka Nowy Sącz
MLKS Żabno 3-1 Błękitni Tarnów
Okocimski KS Brzesko 2-3 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Lubań Maniowy 2-0 Tamel Tarnów
Huragan Waksmund 2-0 Glinik/Karpatia Gorlice

Kolejka 28 - 1-2 czerwca

Victoria Witowice Dolne 6-0 Huragan Waksmund
Glinik/Karpatia Gorlice 3-0 Lubań Maniowy
Tamel Tarnów 2-1 Okocimski KS Brzesko
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1-1 MLKS Żabno
Błękitni Tarnów 1-4 Bocheński KS
Biegoniczanka Nowy Sącz 1-0 Dunajec Nowy Sącz
Poprad Muszyna 5-1 Tarnovia Tarnów
Wolania Wola Rzędzińska 1-1 Tuchovia Tuchów

Kolejka 29 - 9 czerwca

Wolania Wola Rzędzińska 0-1 Victoria Witowice Dolne
Tuchovia Tuchów 3-2 Poprad Muszyna
Tarnovia Tarnów 0-2 Biegoniczanka Nowy Sącz
Dunajec Nowy Sącz 4-0 Błękitni Tarnów
Bocheński KS 1-2 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
MLKS Żabno 1-2 Tamel Tarnów
Okocimski KS Brzesko 4-2 Glinik/Karpatia Gorlice
Lubań Maniowy 1-1 Huragan Waksmund

Kolejka 30 - 15 czerwca

Victoria Witowice Dolne 1-1 Lubań Maniowy
Huragan Waksmund 1-1 Okocimski KS Brzesko
Glinik/Karpatia Gorlice 0-1 MLKS Żabno
Tamel Tarnów 0-3 Bocheński KS
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0-3 Dunajec Nowy Sącz
Błękitni Tarnów 1-0 Tarnovia Tarnów
Biegoniczanka Nowy Sącz 3-2 Tuchovia Tuchów
Poprad Muszyna 2-0 Wolania Wola Rzędzińska

Baraże o udział w III lidze (4)
Baraże o udział w IV lidze (małopolska (Nowy Sącz-Tarnów))

III liga 2001/2002 (4 (Świętokrzyskie, Lubelskie, Małopolska, Podkarpacie))

IV liga 2001/2002 (lubelska)
IV liga 2001/2002 (małopolska (Kraków))
IV liga 2001/2002 (podkarpacka)
IV liga 2001/2002 (świętokrzyska)

Liga okręgowa 2001/2002 (Nowy Sącz)
Liga okręgowa 2001/2002 (Tarnów)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl
Link źródłowy: http://www.dziennik.krakow.pl

 

Napisz do nas