[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2001/2002, grupa: małopolska (Kraków)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Skawinka Skawina 34 77 24 5 5 65-29 14 2 1 35-8 10 3 4 30-21
2.  MKS Trzebinia/Siersza 34 71 21 8 5 56-24 13 4 0 35-15 8 4 5 21-9
3.  Wisła II Kraków 34 64 19 7 8 79-39 11 2 4 38-17 8 5 4 41-22
4.  Dalin Myślenice 34 60 18 6 10 51-27 12 1 4 34-10 6 5 6 17-17
5.  Górnik Brzeszcze 34 58 17 7 10 64-49 12 3 2 38-19 5 4 8 26-30
6.  MZKS Alwernia 34 53 14 11 9 49-34 9 5 3 30-15 5 6 6 19-19
7.  Garbarnia Kraków 34 49 12 13 9 45-31 9 6 2 26-8 3 7 7 19-23
8.  Pogoń Miechów 34 47 13 8 13 55-50 10 4 3 33-17 3 4 10 22-33
9.  Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 34 46 13 7 14 46-64 7 3 7 26-34 6 4 7 20-30
10.  Clepardia Kraków 34 44 13 5 16 55-61 9 2 6 33-24 4 3 10 22-37
11.  Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 34 43 11 10 13 35-46 8 4 5 22-21 3 6 8 13-25 2 6 2 0 0 3-0
12.  Babia Góra Sucha Beskidzka 34 43 12 7 15 41-57 7 2 8 25-33 5 5 7 16-24 2 0 0 0 2 0-3
13.  Karpaty Siepraw 34 42 10 12 12 50-50 6 8 3 29-19 4 4 9 21-31
14.  Wieczysta Kraków 34 36 10 6 18 31-54 8 1 8 20-24 2 5 10 11-30
15.  Garbarz Zembrzyce 34 35 9 8 17 37-50 5 5 7 22-21 4 3 10 15-29
16.  Fablok Chrzanów 34 32 7 11 16 27-50 4 9 4 16-14 3 2 12 11-36
17.  Unia Oświęcim 34 27 7 6 21 46-70 6 6 5 32-27 1 0 16 14-43
18.  Beskidy Andrychów 34 19 4 7 23 26-73 4 5 8 13-25 0 2 15 13-48
Wisła II Kraków rozgrywa swoje mecze na stadionie Wieczystej

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Skawinka Skawina    1-0 2-1 1-0 1-0 0-0 1-0 4-0 2-0 0-1 3-1 3-1 1-1 1-0 1-0 6-2 5-1 3-0 
 2 MKS Trzebinia/Siersza2-1     2-2 0-0 2-0 1-1 2-1 3-2 3-1 1-0 1-1 3-0 3-2 4-2 1-0 2-1 3-1 2-0 
 3 Wisła II Kraków2-1 1-0     0-2 3-1 2-0 2-1 3-1 1-1 6-1 5-2 3-0 3-3 0-1 1-2 0-1 2-0 4-0 
 4 Dalin Myślenice5-2 0-0 1-2     4-0 2-1 4-0 1-0 2-0 5-1 1-0 0-1 0-1 3-0 1-0 3-0 0-1 2-1 
 5 Górnik Brzeszcze0-2 2-1 3-5 2-1     2-0 1-1 1-1 1-1 4-1 2-0 2-0 3-2 2-1 2-0 3-0 3-2 5-1 
 6 MZKS Alwernia1-2 1-1 0-0 4-0 0-3     2-2 2-1 0-1 2-0 2-0 0-0 1-0 2-0 0-0 5-1 4-2 4-2 
 7 Garbarnia Kraków0-0 1-1 1-1 0-0 0-0 2-0     3-0 0-2 2-1 0-0 5-1 0-1 5-0 1-0 1-0 1-0 4-1 
 8 Pogoń Miechów1-0 0-2 2-1 1-1 2-2 0-0 2-0     5-1 0-3 2-0 1-1 3-1 3-0 2-3 1-0 5-2 3-0 
 9 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)1-3 0-3 0-5 1-1 3-2 1-2 0-4 3-1     2-1 2-3 2-1 2-1 1-1 0-1 1-0 4-2 3-3 
 10 Clepardia Kraków1-1 1-4 3-2 3-0 2-0 1-4 0-0 1-2 2-0     4-0 1-2 1-2 0-3 6-2 2-1 2-0 3-1 
 11 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska0-2 0-2 0-4 0-3 2-1 1-2 2-2 3-2 0-0 1-1     1-0 1-0 0-0 4-1 4-0 2-1 1-0 
 12 Babia Góra Sucha Beskidzka2-4 0-2 0-5 2-1 2-3 2-1 2-0 1-3 4-1 2-3 0-2     2-2 0-0 2-1 0-3 2-1 2-1 
 13 Karpaty Siepraw1-2 0-1 2-2 1-2 2-2 1-1 3-3 2-1 4-0 1-1 1-0 1-1     2-0 5-2 0-0 3-1 0-0 
 14 Wieczysta Kraków1-3 1-0 2-6 0-1 2-2 0-1 2-0 1-0 2-3 3-1 0-2 0-4 3-0     1-0 0-1 1-0 1-0 
 15 Garbarz Zembrzyce0-0 0-2 1-2 1-2 1-0 2-2 0-2 0-3 2-3 2-1 0-0 0-1 2-2 2-0     0-0 4-0 5-1 
 16 Fablok Chrzanów1-2 0-0 1-2 0-0 2-4 1-0 0-0 0-0 0-0 1-2 1-1 1-1 3-0 0-0 1-1     1-0 3-1 
 17 Unia Oświęcim3-4 1-0 0-0 1-0 1-4 1-1 0-3 4-4 2-3 2-2 1-1 0-1 3-0 4-2 0-0 6-1     3-1 
 18 Beskidy Andrychów0-1 0-2 2-1 0-3 1-2 0-3 0-0 1-1 0-3 3-2 0-0 1-1 0-3 1-1 1-2 2-0 1-0     

Kolejka 1

Pogoń Miechów 0-2 MKS Trzebinia/Siersza 4 sierpnia, 17:00
MZKS Alwernia 5-1 Fablok Chrzanów 3 sierpnia, 15:00
Beskidy Andrychów 0-3 Karpaty Siepraw 4 sierpnia, 17:00
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2-3 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 4 sierpnia, 17:00
Garbarnia Kraków 1-0 Unia Oświęcim 4 sierpnia, 11:00
Dalin Myślenice 4-0 Górnik Brzeszcze 5 sierpnia, 17:00
Clepardia Kraków 1-1 Skawinka Skawina 4 sierpnia, 17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 0-5 Wisła II Kraków 4 sierpnia, 17:00
Wieczysta Kraków 1-0 Garbarz Zembrzyce 4 sierpnia, 17:00

Kolejka 2

MKS Trzebinia/Siersza 4-2 Wieczysta Kraków 11 sierpnia, 17:00
Wisła II Kraków 1-2 Garbarz Zembrzyce 11 sierpnia, 11:00
Skawinka Skawina 3-1 Babia Góra Sucha Beskidzka 11 sierpnia, 17:00
Górnik Brzeszcze 4-1 Clepardia Kraków 11 sierpnia, 17:00
Unia Oświęcim 1-0 Dalin Myślenice 11 sierpnia, 17:00
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2-2 Garbarnia Kraków 11 sierpnia, 17:00
Karpaty Siepraw 4-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 12 sierpnia, 17:00
Fablok Chrzanów 3-1 Beskidy Andrychów 11 sierpnia, 17:00
Pogoń Miechów 0-0 MZKS Alwernia 11 sierpnia, 17:00

Kolejka 3

MZKS Alwernia 1-1 MKS Trzebinia/Siersza 18 sierpnia, 17:00
Beskidy Andrychów 1-1 Pogoń Miechów 18 sierpnia, 17:00
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-0 Fablok Chrzanów 18 sierpnia, 17:00
Garbarnia Kraków 0-1 Karpaty Siepraw 18 sierpnia, 11:00
Dalin Myślenice 1-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 19 sierpnia, 17:00
Clepardia Kraków 2-0 Unia Oświęcim 18 sierpnia, 15:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 2-3 Górnik Brzeszcze 18 sierpnia, 17:00
Wieczysta Kraków 2-6 Wisła II Kraków 19 sierpnia, 11:00
Skawinka Skawina 1-0 Garbarz Zembrzyce 18 sierpnia, 16:00

Kolejka 4

MKS Trzebinia/Siersza 2-2 Wisła II Kraków 22 sierpnia, 17:00
Skawinka Skawina 1-0 Wieczysta Kraków 22 sierpnia, 17:00
Górnik Brzeszcze 2-0 Garbarz Zembrzyce 22 sierpnia, 17:00
Unia Oświęcim 0-1 Babia Góra Sucha Beskidzka 22 sierpnia, 17:00
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-1 Clepardia Kraków 22 sierpnia, 17:00
Karpaty Siepraw 1-2 Dalin Myślenice 22 sierpnia, 17:00
Fablok Chrzanów 0-0 Garbarnia Kraków 22 sierpnia, 17:00
Pogoń Miechów 5-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 22 sierpnia, 17:00
MZKS Alwernia 4-2 Beskidy Andrychów 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 5

Beskidy Andrychów 0-2 MKS Trzebinia/Siersza 25 sierpnia, 17:00
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-2 MZKS Alwernia 25 sierpnia, 17:00
Garbarnia Kraków 3-0 Pogoń Miechów 25 sierpnia, 11:00
Dalin Myślenice 3-0 Fablok Chrzanów 26 sierpnia, 17:00
Clepardia Kraków 1-2 Karpaty Siepraw 25 sierpnia, 15:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 0-2 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 25 sierpnia, 17:00
Garbarz Zembrzyce 4-0 Unia Oświęcim 25 sierpnia, 17:00
Wieczysta Kraków 2-2 Górnik Brzeszcze 25 sierpnia, 17:00
Wisła II Kraków 2-1 Skawinka Skawina 26 sierpnia, 11:00

Kolejka 6

MKS Trzebinia/Siersza 2-1 Skawinka Skawina 2 września, 16:00
Górnik Brzeszcze 3-5 Wisła II Kraków 1 września, 16:00
Unia Oświęcim 4-2 Wieczysta Kraków 1 września, 16:00
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 4-1 Garbarz Zembrzyce 1 września, 16:00
Karpaty Siepraw 1-1 Babia Góra Sucha Beskidzka 2 września, 16:30
Fablok Chrzanów 1-2 Clepardia Kraków 1 września, 16:00
Pogoń Miechów 1-1 Dalin Myślenice 1 września, 16:00
MZKS Alwernia 2-2 Garbarnia Kraków 1 września, 16:00
Beskidy Andrychów 0-3 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1 września, 16:00

Kolejka 7

Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 0-3 MKS Trzebinia/Siersza 8 września, 16:00
Garbarnia Kraków 4-1 Beskidy Andrychów 8 września, 11:00
Dalin Myślenice 2-1 MZKS Alwernia 9 września, 16:00
Clepardia Kraków 1-2 Pogoń Miechów 8 września, 16:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 0-3 Fablok Chrzanów 8 września, 16:00
Garbarz Zembrzyce 2-2 Karpaty Siepraw 8 września, 16:00
Wieczysta Kraków 0-2 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 8 września, 16:00
Wisła II Kraków 2-0 Unia Oświęcim 9 września, 11:00
Skawinka Skawina 1-0 Górnik Brzeszcze 8 września, 16:00

Kolejka 8

MKS Trzebinia/Siersza 2-0 Górnik Brzeszcze 12 września, 16:00
Unia Oświęcim 3-4 Skawinka Skawina 12 września, 16:00
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0-4 Wisła II Kraków 12 września, 16:00
Karpaty Siepraw 2-0 Wieczysta Kraków 12 września, 16:00
Fablok Chrzanów 1-1 Garbarz Zembrzyce 12 września, 16:00
Pogoń Miechów 1-1 Babia Góra Sucha Beskidzka 12 września, 16:00
MZKS Alwernia 2-0 Clepardia Kraków 12 września, 16:00
Beskidy Andrychów 0-3 Dalin Myślenice 12 września, 16:00
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 0-4 Garbarnia Kraków 12 września, 16:00

Kolejka 9

Garbarnia Kraków 1-1 MKS Trzebinia/Siersza 15 września, 11:00
Dalin Myślenice 2-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 16 września, 16:00
Clepardia Kraków 3-1 Beskidy Andrychów 15 września, 16:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 2-1 MZKS Alwernia 15 września, 16:00
Garbarz Zembrzyce 0-3 Pogoń Miechów 15 września, 16:00
Wieczysta Kraków 0-1 Fablok Chrzanów 15 września, 16:00
Wisła II Kraków 3-3 Karpaty Siepraw 16 września, 11:00
Skawinka Skawina 3-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 15 września, 15:00
Górnik Brzeszcze 3-2 Unia Oświęcim 15 września, 16:00

Kolejka 10

MKS Trzebinia/Siersza 3-1 Unia Oświęcim 19 września, 16:00
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2-1 Górnik Brzeszcze 19 września, 16:00
Karpaty Siepraw 1-2 Skawinka Skawina 19 września, 16:00
Fablok Chrzanów 1-2 Wisła II Kraków 22 września, 15:30
Pogoń Miechów 3-0 Wieczysta Kraków 19 września, 16:00
MZKS Alwernia 0-0 Garbarz Zembrzyce 19 września, 16:00
Beskidy Andrychów 1-1 Babia Góra Sucha Beskidzka 22 września, 15:30
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2-1 Clepardia Kraków 22 września, 15:30
Garbarnia Kraków 0-0 Dalin Myślenice 19 września, 16:00

Kolejka 11

Dalin Myślenice 0-0 MKS Trzebinia/Siersza 30 września, 15:00
Clepardia Kraków 0-0 Garbarnia Kraków 29 września, 15:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 4-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 29 września, 15:00
Garbarz Zembrzyce 5-1 Beskidy Andrychów 29 września, 15:00
Wieczysta Kraków 0-1 MZKS Alwernia 29 września, 15:00
Wisła II Kraków 3-1 Pogoń Miechów 30 września, 11:00
Skawinka Skawina 6-2 Fablok Chrzanów 29 września, 15:00
Górnik Brzeszcze 3-2 Karpaty Siepraw 29 września, 15:00
Unia Oświęcim 1-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 29 września, 15:00

Kolejka 12

MKS Trzebinia/Siersza 1-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 6 października, 14:00
Karpaty Siepraw 3-1 Unia Oświęcim 7 października, 14:00
Fablok Chrzanów 2-4 Górnik Brzeszcze 6 października, 14:00
Pogoń Miechów 1-0 Skawinka Skawina 6 października, 14:00
MZKS Alwernia 0-0 Wisła II Kraków 6 października, 14:00
Beskidy Andrychów 1-1 Wieczysta Kraków 6 października, 14:00
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 0-1 Garbarz Zembrzyce 7 października, 14:00
Garbarnia Kraków 5-1 Babia Góra Sucha Beskidzka 6 października, 11:00
Dalin Myślenice 5-1 Clepardia Kraków 13 października, 14:00

Kolejka 13

Clepardia Kraków 1-4 MKS Trzebinia/Siersza 13 października, 14:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 2-1 Dalin Myślenice 13 października, 14:00
Garbarz Zembrzyce 0-2 Garbarnia Kraków 13 października, 16:00
Wieczysta Kraków 2-3 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 13 października, 14:00
Wisła II Kraków 4-0 Beskidy Andrychów 14 października, 11:00
Skawinka Skawina 0-0 MZKS Alwernia 13 października, 14:00
Górnik Brzeszcze 1-1 Pogoń Miechów 13 października, 14:00
Unia Oświęcim 6-1 Fablok Chrzanów 13 października, 14:00
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-0 Karpaty Siepraw 13 października, 14:00

Kolejka 14

MKS Trzebinia/Siersza 3-2 Karpaty Siepraw 20 października, 14:00
Fablok Chrzanów 1-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 20 października, 14:00
Pogoń Miechów 5-2 Unia Oświęcim 20 października, 14:00
MZKS Alwernia 0-3 Górnik Brzeszcze 20 października, 14:00
Beskidy Andrychów 0-1 Skawinka Skawina 20 października, 14:00
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 0-5 Wisła II Kraków 20 października, 14:00
Garbarnia Kraków 5-0 Wieczysta Kraków 20 października, 11:00
Dalin Myślenice 1-0 Garbarz Zembrzyce 21 października, 14:00
Clepardia Kraków 1-2 Babia Góra Sucha Beskidzka 20 października, 14:00

Kolejka 15

Babia Góra Sucha Beskidzka 0-2 MKS Trzebinia/Siersza 27 października, 13:00
Garbarz Zembrzyce 2-1 Clepardia Kraków 27 października, 13:00
Wieczysta Kraków 0-1 Dalin Myślenice 27 października, 12:00
Wisła II Kraków 2-1 Garbarnia Kraków 28 października, 11:00
Skawinka Skawina 2-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 27 października, 13:00
Górnik Brzeszcze 5-1 Beskidy Andrychów 27 października, 13:00
Unia Oświęcim 1-1 MZKS Alwernia 27 października, 13:00
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 3-2 Pogoń Miechów 27 października, 13:00
Karpaty Siepraw 0-0 Fablok Chrzanów 28 października, 13:00

Kolejka 16

MKS Trzebinia/Siersza 2-1 Fablok Chrzanów 3 listopada, 13:00
Pogoń Miechów 3-1 Karpaty Siepraw 3 listopada, 13:00
MZKS Alwernia 2-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 3 listopada, 13:00
Beskidy Andrychów 1-0 Unia Oświęcim 3 listopada, 13:00
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 3-2 Górnik Brzeszcze 4 listopada, 12:00
Garbarnia Kraków 0-0 Skawinka Skawina 3 listopada, 11:00
Dalin Myślenice 1-2 Wisła II Kraków 4 listopada, 13:00
Clepardia Kraków 0-3 Wieczysta Kraków 3 listopada, 11:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 2-1 Garbarz Zembrzyce 3 listopada, 13:00

Kolejka 17

Garbarz Zembrzyce 0-2 MKS Trzebinia/Siersza 10 listopada, 13:00
Wieczysta Kraków 0-4 Babia Góra Sucha Beskidzka 10 listopada, 11:00
Wisła II Kraków 6-1 Clepardia Kraków 11 listopada, 11:00
Skawinka Skawina 1-0 Dalin Myślenice 10 listopada, 13:00
Górnik Brzeszcze 1-1 Garbarnia Kraków 10 listopada, 13:00
Unia Oświęcim 2-3 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 10 listopada, 13:00
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-0 Beskidy Andrychów 10 listopada, 13:00
Karpaty Siepraw 1-1 MZKS Alwernia 11 listopada, 13:00
Fablok Chrzanów 0-0 Pogoń Miechów 10 listopada, 13:00

Kolejka 18

Garbarz Zembrzyce 2-0 Wieczysta Kraków 16 marca, 14:00
MKS Trzebinia/Siersza 3-2 Pogoń Miechów 16 marca, 14:00
Fablok Chrzanów 1-0 MZKS Alwernia 16 marca, 14:00
Karpaty Siepraw 0-0 Beskidy Andrychów 16 marca, 14:00
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 16 marca, 14:00
Unia Oświęcim 0-3 Garbarnia Kraków 16 marca, 13:00
Górnik Brzeszcze 2-1 Dalin Myślenice 16 marca, 14:00
Skawinka Skawina 0-1 Clepardia Kraków 17 marca, 14:00
Wisła II Kraków 3-0 Babia Góra Sucha Beskidzka 16 marca, 11:00

Kolejka 19

Wieczysta Kraków 1-0 MKS Trzebinia/Siersza 24 marca, 11:00
Garbarz Zembrzyce 1-2 Wisła II Kraków 23 marca, 14:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 2-4 Skawinka Skawina 23 marca, 14:00
Clepardia Kraków 2-0 Górnik Brzeszcze 24 marca, 15:00
Dalin Myślenice 0-1 Unia Oświęcim 24 marca, 14:00
Garbarnia Kraków 0-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 23 marca, 12:00
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2-1 Karpaty Siepraw 24 marca, 15:00
Beskidy Andrychów 2-0 Fablok Chrzanów 23 marca, 14:00
MZKS Alwernia 2-1 Pogoń Miechów 23 marca, 14:00

Kolejka 20

Garbarz Zembrzyce 0-0 Skawinka Skawina 30 marca, 15:00
MKS Trzebinia/Siersza 1-1 MZKS Alwernia 30 marca, 15:00
Pogoń Miechów 3-0 Beskidy Andrychów 30 marca, 15:00
Fablok Chrzanów 0-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 30 marca, 15:00
Karpaty Siepraw 3-3 Garbarnia Kraków 30 marca, 14:00
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0-3 Dalin Myślenice 30 marca, 15:00
Unia Oświęcim 2-2 Clepardia Kraków 28 marca, 15:30
Górnik Brzeszcze 2-0 Babia Góra Sucha Beskidzka 30 marca, 15:00
Wisła II Kraków 0-1 Wieczysta Kraków 30 marca, 11:00

Kolejka 21

Wisła II Kraków 1-0 MKS Trzebinia/Siersza 7 kwietnia, 11:00
Wieczysta Kraków 1-3 Skawinka Skawina 6 kwietnia, 15:00
Garbarz Zembrzyce 1-0 Górnik Brzeszcze 15 maja
Babia Góra Sucha Beskidzka 2-1 Unia Oświęcim 15 maja
Clepardia Kraków 4-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 17 kwietnia, 16:30
Dalin Myślenice 0-1 Karpaty Siepraw 7 kwietnia, 15:00
Garbarnia Kraków 1-0 Fablok Chrzanów 24 kwietnia, 16:30
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 3-1 Pogoń Miechów 7 kwietnia, 12:00
Beskidy Andrychów 0-3 MZKS Alwernia 15 maja

Kolejka 22

MKS Trzebinia/Siersza 2-0 Beskidy Andrychów 10 kwietnia, 16:00
MZKS Alwernia 0-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 10 kwietnia, 16:00
Pogoń Miechów 2-0 Garbarnia Kraków 10 kwietnia, 16:00
Fablok Chrzanów 0-0 Dalin Myślenice 10 kwietnia, 16:00
Karpaty Siepraw 1-1 Clepardia Kraków 10 kwietnia, 16:00
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-0 Babia Góra Sucha Beskidzka 10 kwietnia, 16:00
Unia Oświęcim 0-0 Garbarz Zembrzyce 10 kwietnia, 16:00
Górnik Brzeszcze 2-1 Wieczysta Kraków 10 kwietnia, 16:00
Skawinka Skawina 2-1 Wisła II Kraków 10 kwietnia, 16:00

Kolejka 23

Skawinka Skawina 1-0 MKS Trzebinia/Siersza 13 kwietnia, 11:30
Wisła II Kraków 3-1 Górnik Brzeszcze 14 kwietnia, 12:00
Wieczysta Kraków 1-0 Unia Oświęcim 13 kwietnia, 16:00
Garbarz Zembrzyce 0-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 13 kwietnia, 16:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 2-2 Karpaty Siepraw 13 kwietnia, 16:00
Clepardia Kraków 2-1 Fablok Chrzanów 14 kwietnia, 16:30
Dalin Myślenice 1-0 Pogoń Miechów 14 kwietnia, 16:00
Garbarnia Kraków 2-0 MZKS Alwernia 13 kwietnia, 11:30
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 3-3 Beskidy Andrychów 14 kwietnia, 16:30

Kolejka 24

MKS Trzebinia/Siersza 3-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 20 kwietnia, 16:00
Beskidy Andrychów 0-0 Garbarnia Kraków 21 kwietnia, 16:30
MZKS Alwernia 4-0 Dalin Myślenice 20 kwietnia, 16:00
Pogoń Miechów 0-3 Clepardia Kraków 21 kwietnia, 16:30
Fablok Chrzanów 1-1 Babia Góra Sucha Beskidzka 20 kwietnia, 16:00
Karpaty Siepraw 5-2 Garbarz Zembrzyce 20 kwietnia, 16:00
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0-0 Wieczysta Kraków 20 kwietnia, 16:00
Unia Oświęcim 0-0 Wisła II Kraków 20 kwietnia, 16:00
Górnik Brzeszcze 0-2 Skawinka Skawina 20 kwietnia, 16:30

Kolejka 25

Górnik Brzeszcze 2-1 MKS Trzebinia/Siersza 27 kwietnia, 17:00
Skawinka Skawina 5-1 Unia Oświęcim 27 kwietnia, 17:00
Wisła II Kraków 5-2 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 28 kwietnia, 11:00
Wieczysta Kraków 3-0 Karpaty Siepraw 27 kwietnia, 17:00
Garbarz Zembrzyce 0-0 Fablok Chrzanów 27 kwietnia, 17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-3 Pogoń Miechów 27 kwietnia, 17:00
Clepardia Kraków 1-4 MZKS Alwernia 27 kwietnia, 17:00
Dalin Myślenice 2-1 Beskidy Andrychów 28 kwietnia, 16:00
Garbarnia Kraków 0-2 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 27 kwietnia, 11:30

Kolejka 26

MKS Trzebinia/Siersza 2-1 Garbarnia Kraków 1 maja, 17:00
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-1 Dalin Myślenice 1 maja, 17:00
Beskidy Andrychów 3-2 Clepardia Kraków 1 maja, 17:00
MZKS Alwernia 0-0 Babia Góra Sucha Beskidzka 1 maja, 17:00
Pogoń Miechów 2-3 Garbarz Zembrzyce 1 maja, 17:00
Fablok Chrzanów 0-0 Wieczysta Kraków 1 maja, 17:00
Karpaty Siepraw 2-2 Wisła II Kraków 1 maja, 17:00
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0-2 Skawinka Skawina 1 maja, 17:00
Unia Oświęcim 1-4 Górnik Brzeszcze 1 maja, 17:00

Kolejka 27

Unia Oświęcim 1-0 MKS Trzebinia/Siersza 4 maja, 17:00
Górnik Brzeszcze 2-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 4 maja, 17:00
Skawinka Skawina 1-1 Karpaty Siepraw 4 maja, 17:00
Wisła II Kraków 0-1 Fablok Chrzanów 5 maja, 11:00
Wieczysta Kraków 1-0 Pogoń Miechów 4 maja, 17:00
Garbarz Zembrzyce 2-2 MZKS Alwernia 4 maja, 17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 2-1 Beskidy Andrychów 4 maja, 17:00
Clepardia Kraków 2-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 4 maja, 17:00
Dalin Myślenice 4-0 Garbarnia Kraków 5 maja, 17:00

Kolejka 28

MKS Trzebinia/Siersza 0-0 Dalin Myślenice 11 maja, 17:00
Garbarnia Kraków 2-1 Clepardia Kraków 11 maja, 11:00
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2-1 Babia Góra Sucha Beskidzka 12 maja, 17:00
Beskidy Andrychów 1-2 Garbarz Zembrzyce 12 maja, 17:00
MZKS Alwernia 2-0 Wieczysta Kraków 11 maja, 17:00
Pogoń Miechów 2-1 Wisła II Kraków 11 maja, 17:00
Fablok Chrzanów 1-2 Skawinka Skawina 11 maja, 17:00
Karpaty Siepraw 2-2 Górnik Brzeszcze 11 maja, 17:00
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2-1 Unia Oświęcim 11 maja, 17:00

Kolejka 29

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0-2 MKS Trzebinia/Siersza 18 maja, 17:00
Unia Oświęcim 3-0 Karpaty Siepraw 18 maja, 17:00
Górnik Brzeszcze 3-0 Fablok Chrzanów 18 maja, 17:00
Skawinka Skawina 4-0 Pogoń Miechów 18 maja, 17:00
Wisła II Kraków 2-0 MZKS Alwernia 19 maja, 11:00
Wieczysta Kraków 1-0 Beskidy Andrychów 18 maja, 17:00
Garbarz Zembrzyce 2-3 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 18 maja, 17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 2-0 Garbarnia Kraków 18 maja, 17:00
Clepardia Kraków 3-0 Dalin Myślenice 18 maja, 18:00

Kolejka 30

MKS Trzebinia/Siersza 1-0 Clepardia Kraków 25 maja, 17:00
Dalin Myślenice 0-1 Babia Góra Sucha Beskidzka 26 maja, 17:00
Garbarnia Kraków 1-0 Garbarz Zembrzyce 25 maja, 11:00
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-1 Wieczysta Kraków 26 maja, 17:00
Beskidy Andrychów 2-1 Wisła II Kraków 25 maja, 17:00
MZKS Alwernia 1-2 Skawinka Skawina 25 maja, 17:00
Pogoń Miechów 2-2 Górnik Brzeszcze 26 maja, 17:00
Fablok Chrzanów 1-0 Unia Oświęcim 25 maja, 17:00
Karpaty Siepraw 1-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 23 maja, 17:00

Kolejka 31

Karpaty Siepraw 0-1 MKS Trzebinia/Siersza 29 maja, 18:00
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 4-0 Fablok Chrzanów 29 maja, 17:30
Unia Oświęcim 4-4 Pogoń Miechów 29 maja, 18:00
Górnik Brzeszcze 2-0 MZKS Alwernia 29 maja, 18:00
Skawinka Skawina 3-0 Beskidy Andrychów 5 czerwca, 18:00
Wisła II Kraków 1-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 29 maja, 18:00
Wieczysta Kraków 2-0 Garbarnia Kraków 29 maja, 18:00
Garbarz Zembrzyce 1-2 Dalin Myślenice 29 maja, 18:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 2-3 Clepardia Kraków 29 maja, 18:00

Kolejka 32

MKS Trzebinia/Siersza 3-0 Babia Góra Sucha Beskidzka 1 czerwca, 18:00
Clepardia Kraków 6-2 Garbarz Zembrzyce 2 czerwca, 18:00
Dalin Myślenice 3-0 Wieczysta Kraków 2 czerwca, 18:00
Garbarnia Kraków 1-1 Wisła II Kraków 1 czerwca, 11:00
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-3 Skawinka Skawina 2 czerwca, 18:00
Beskidy Andrychów 1-2 Górnik Brzeszcze 1 czerwca, 18:00
MZKS Alwernia 4-2 Unia Oświęcim 1 czerwca, 18:00
Pogoń Miechów 2-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1 czerwca, 17:00
Fablok Chrzanów 3-0 Karpaty Siepraw 1 czerwca, 18:00

Kolejka 33

Fablok Chrzanów 0-0 MKS Trzebinia/Siersza 8 czerwca, 18:00
Karpaty Siepraw 2-1 Pogoń Miechów 8 czerwca, 18:00
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-2 MZKS Alwernia 8 czerwca, 18:00
Unia Oświęcim 3-1 Beskidy Andrychów 8 czerwca, 18:00
Górnik Brzeszcze 1-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 8 czerwca, 18:00
Skawinka Skawina 1-0 Garbarnia Kraków 8 czerwca, 18:00
Wisła II Kraków 0-2 Dalin Myślenice 8 czerwca, 18:00
mecz w Myślenicach
Wieczysta Kraków 3-1 Clepardia Kraków 8 czerwca, 18:00
Garbarz Zembrzyce 0-1 Babia Góra Sucha Beskidzka 8 czerwca, 18:00

Kolejka 34

MKS Trzebinia/Siersza 1-0 Garbarz Zembrzyce 15 czerwca, 18:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 0-0 Wieczysta Kraków 15 czerwca, 18:00
Clepardia Kraków 3-2 Wisła II Kraków 15 czerwca, 18:00
Dalin Myślenice 5-2 Skawinka Skawina 15 czerwca, 18:00
Garbarnia Kraków 0-0 Górnik Brzeszcze 15 czerwca, 18:00
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 4-2 Unia Oświęcim 15 czerwca, 18:00
Beskidy Andrychów 0-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 15 czerwca, 18:00
MZKS Alwernia 1-0 Karpaty Siepraw 15 czerwca, 18:00
Pogoń Miechów 1-0 Fablok Chrzanów 15 czerwca, 18:00

Baraże o udział w III lidze (4)

III liga 2001/2002 (4 (Świętokrzyskie, Lubelskie, Małopolska, Podkarpacie))

IV liga 2001/2002 (lubelska)
IV liga 2001/2002 (małopolska (Nowy Sącz-Tarnów))
IV liga 2001/2002 (podkarpacka)
IV liga 2001/2002 (świętokrzyska)

Liga okręgowa 2001/2002 (Kraków)
Liga okręgowa 2001/2002 (Wadowice)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl
Link źródłowy: http://www.futbol.one.pl

 

Napisz do nas