[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

II liga 2001/2002
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lech Poznań 38 88 26 10 2 64-18 18 1 0 40-7 8 9 2 24-11
2.  Orlen Płock 38 73 20 13 5 50-24 12 6 1 29-8 8 7 4 21-16
3.  Szczakowianka Jaworzno 38 66 20 6 12 61-50 16 3 0 40-10 4 3 12 21-40
4.  Górnik Łęczna 38 62 18 8 12 49-35 12 5 2 31-11 6 3 10 18-24
5.  GKS Bełchatów 38 58 16 10 12 55-46 12 4 3 34-19 4 6 9 21-27
6.  Ceramika Opoczno 38 54 15 9 14 53-50 11 4 4 35-20 4 5 10 18-30
7.  Hetman Zamość 38 51 12 15 11 47-43 11 6 2 30-11 1 9 9 17-32
8.  Ruch Radzionków 38 50 14 8 16 52-51 9 4 6 26-20 5 4 10 26-31 2 6 2 0 0 3-0
9.  Polar Wrocław 38 50 14 8 16 49-50 8 3 8 27-23 6 5 8 22-27 2 0 0 0 2 0-3
10.  Tłoki Gorzyce 38 49 13 10 15 42-56 8 5 6 25-28 5 5 9 17-28
11.  Arka Gdynia 38 48 10 18 10 39-41 8 9 2 24-14 2 9 8 15-27 2 2 0 2 0 2-2
12.  Górnik Polkowice 38 48 11 15 12 34-35 7 9 3 17-11 4 6 9 17-24 2 2 0 2 0 2-2
13.  Świt Nowy Dwór Mazowiecki 38 47 13 8 17 36-50 10 4 5 24-20 3 4 12 12-30 2 2 0 2 0 3-3
14.  Łódzki KS 38 47 12 11 15 36-38 10 6 3 29-16 2 5 12 7-22 2 2 0 2 0 3-3
15.  Jagiellonia Białystok 38 45 11 12 15 41-41 10 6 3 31-17 1 6 12 10-24
16.  Hutnik Kraków 38 44 12 8 18 48-61 7 7 5 25-20 5 1 13 23-41
17.  Zagłębie Sosnowiec 38 43 10 13 15 41-47 9 6 4 27-19 1 7 11 14-28
18.  Odra Opole 38 41 12 5 21 40-61 10 4 5 25-18 2 1 16 15-43 2 4 1 1 0 3-1
19.  Włókniarz Kietrz 38 41 11 8 19 34-53 9 4 6 26-24 2 4 13 8-29 2 1 0 1 1 1-3
20.  KS Myszków 38 33 8 9 21 35-56 6 6 7 21-24 2 3 14 14-32

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
 1 Lech Poznań    1-0 4-0 1-0 2-1 2-0 3-0 1-0 5-2 3-0 2-0 2-0 1-1 3-1 1-0 2-1 2-1 1-0 2-0 2-0 
 2 Orlen Płock0-0     2-1 1-2 1-1 2-0 2-1 3-1 3-0 2-0 0-0 0-0 1-0 4-0 1-0 2-0 0-0 2-0 1-1 2-1 
 3 Szczakowianka Jaworzno0-0 0-0     4-1 3-1 4-0 2-1 3-2 1-0 2-0 3-1 1-0 4-1 1-0 1-0 2-1 1-1 3-0 1-0 4-1 
 4 Górnik Łęczna0-1 3-0 2-3     2-2 1-0 0-0 3-2 1-1 0-0 1-1 1-0 1-0 1-0 3-0 2-0 2-1 1-0 3-0 4-0 
 5 GKS Bełchatów0-0 3-2 3-1 3-1     1-4 2-2 1-2 0-0 0-3 3-1 2-0 2-0 1-0 2-1 2-0 1-1 4-1 2-0 2-0 
 6 Ceramika Opoczno1-1 1-1 2-1 0-2 2-1     2-1 1-1 3-0 4-0 0-2 0-3 2-0 0-1 1-0 5-2 1-1 5-2 3-0 2-1 
 7 Hetman Zamość0-2 1-2 1-0 1-0 4-1 1-1     3-2 1-1 0-0 2-0 4-0 2-0 0-0 0-0 1-1 2-0 4-1 1-0 2-0 
 8 Ruch Radzionków0-0 1-2 1-1 1-0 0-0 1-2 2-1     1-0 2-3 2-2 0-2 3-1 2-0 1-0 2-3 3-1 2-0 2-0 0-2 
 9 Polar Wrocław0-1 2-0 1-3 1-3 1-2 3-1 1-1 0-2     2-0 0-0 1-2 1-0 2-0 2-2 6-2 0-1 2-1 1-2 1-0 
 10 Tłoki Gorzyce0-4 1-1 1-0 1-4 3-1 0-1 2-2 2-4 0-3     2-1 1-1 0-1 1-0 2-0 2-0 1-1 3-3 1-0 2-1 
 11 Arka Gdynia1-1 1-2 1-1 1-1 1-0 1-0 2-2 0-0 3-1 2-1     0-0 1-1 0-0 1-0 2-3 2-0 1-0 3-0 1-1 
 12 Górnik Polkowice0-0 0-1 2-1 0-1 0-0 1-1 1-1 1-0 1-1 0-0 2-2     2-0 0-0 0-0 0-2 1-0 2-0 3-1 1-0 
 13 Świt Nowy Dwór Mazowiecki1-3 0-2 3-1 1-0 2-1 2-1 0-0 2-1 1-1 1-3 3-1 1-1     1-1 2-1 2-1 1-0 0-1 0-1 1-0 
 14 Łódzki KS2-1 0-0 4-0 0-0 1-0 4-1 2-1 1-1 0-2 1-0 1-0 1-1 2-2     2-1 0-1 1-1 4-0 2-1 1-3 
 15 Jagiellonia Białystok1-1 1-3 3-1 1-0 0-2 1-0 1-2 1-1 4-0 1-1 0-0 3-1 4-2 2-0     2-0 2-2 3-1 1-0 0-0 
 16 Hutnik Kraków1-2 0-0 1-2 1-0 0-1 1-2 2-0 0-2 2-0 2-0 1-1 3-2 1-1 1-1 1-1     3-1 4-3 0-0 1-1 
 17 Zagłębie Sosnowiec2-4 0-0 5-1 1-1 2-2 1-1 0-0 3-0 1-2 3-1 0-0 1-0 0-1 0-3 1-0 2-1     1-0 2-1 2-1 
 18 Odra Opole1-0 0-2 1-0 2-0 0-4 0-0 3-0 1-2 0-1 1-2 3-0 2-2 1-0 1-0 1-1 2-0 3-2     1-1 2-1 
 19 Włókniarz Kietrz1-1 1-1 2-2 3-0 2-0 3-2 3-0 2-1 0-5 1-2 1-2 1-0 0-1 1-0 0-0 2-4 1-0 0-2     2-1 
 20 KS Myszków0-2 0-2 1-2 1-2 1-1 1-1 2-2 3-2 0-2 1-1 1-1 0-2 2-0 1-0 2-3 3-1 1-0 1-0 0-0     

REKLAMA

Kolejka 1

Arka Gdynia 1-2 Orlen Płock 21 lipca, 17:00 (4000)
Kobus 26 - Sobolewski 47, Romuzga 85
Szczakowianka Jaworzno 4-1 KS Myszków 21 lipca, 17:00 (1000)
Błasiak 18, 34, Sermak 46, 63 - Trepka 57
Jagiellonia Białystok 0-2 GKS Bełchatów 22 lipca, 18:00 (5500)
Berensztajn 3, Chwesiuk 80
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 21 lipca, 18:00 (3000)
Reginis 76
Hutnik Kraków 2-0 Tłoki Gorzyce 21 lipca, 17:00 (1200)
Bernas 60, Przytuła 84 (k)
Łódzki KS 4-0 Odra Opole 29 sierpnia, 16:30 (3300)
Buchowicz 13, Grad 52, 59 (k), 68
Górnik Łęczna 0-1 Lech Poznań 21 lipca, 17:00 (2500)
Matlak 90 (k)
Włókniarz Kietrz 1-0 Górnik Polkowice 21 lipca, 17:00 (900)
Kłoda 6
Ceramika Opoczno 3-0 Polar Wrocław 21 lipca, 17:00 (800)
Kozubek 4, Kobeszko 56, Bilski 66
Ruch Radzionków 2-1 Hetman Zamość 21 lipca, 17:00 (1500)
Wesecki 23, Żaba 49 - Bielak 76

Kolejka 2

Ruch Radzionków 2-2 Arka Gdynia 28 lipca, 17:00 (2000)
Żaba 3, 24 - Kobus 4, Hartman 83
Polar Wrocław 1-1 Hetman Zamość 28 lipca, 17:00 (500)
Aleksander 18 - Ziarkowski 23
Górnik Polkowice 1-1 Ceramika Opoczno 29 lipca, 17:00 (1500)
Hryszczenko 81 - Sawicki 90 (k)
Lech Poznań 2-0 Włókniarz Kietrz 28 lipca, 19:00 (10 000)
Mowlik 4, Miklosik 48
Odra Opole 2-0 Górnik Łęczna 28 lipca, 18:00 (2000)
Golec 4, Copik 9
Tłoki Gorzyce 1-0 Łódzki KS 26 września, 16:30 (1000)
Pacuła 26
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-1 Hutnik Kraków 28 lipca, 17:00 (500)
Włódarczyk 61 (k), D.Dziewulski 82 - Księżyc 62
GKS Bełchatów 1-1 Zagłębie Sosnowiec 28 lipca, 17:00 (2000)
Kukulski 28 - Rosiński 54
KS Myszków 2-3 Jagiellonia Białystok 28 lipca, 17:00 (800)
Bryła 21, Fojna 51 - Dzienis 10, Saulenas 48, 73
Orlen Płock 2-1 Szczakowianka Jaworzno 28 lipca, 19:00 (2000)
Grzelak 9, Soczewka 86 (k) - Korzan 72

Kolejka 3

Arka Gdynia 1-1 Szczakowianka Jaworzno 4 sierpnia, 17:00 (2000)
Ł.Kowalski 62 - Iwański 57
Jagiellonia Białystok 1-3 Orlen Płock 4 sierpnia, 17:30 (11 000)
Jakóbczak 25 - Grzelak 4, Soczewka 70 (k), Strąk 79
Zagłębie Sosnowiec 2-1 KS Myszków 4 sierpnia, 18:00 (2000)
Baczyński 45, Józefowicz 53 - Twardawa 36
Hutnik Kraków 0-1 GKS Bełchatów 4 sierpnia, 17:00 (1000)
Popek 90
Łódzki KS 2-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5 sierpnia, 17:30 (4500)
Matusiak 16, Błażejewski 74 - Reginis 11, Danielewicz 43
Górnik Łęczna 0-0 Tłoki Gorzyce 4 sierpnia, 17:00 (2000)
Włókniarz Kietrz 0-2 Odra Opole 4 sierpnia, 17:00 (1000)
Copik 71, Berbelicki 90
Ceramika Opoczno 1-1 Lech Poznań 4 sierpnia, 17:00 (2000)
Wolański 41 - Bugaj 19
Hetman Zamość 4-0 Górnik Polkowice 4 sierpnia, 18:00 (1500)
Ziarkowski 6, 70, Wąsacz 14, Bielak 42
Ruch Radzionków 1-0 Polar Wrocław 4 sierpnia, 17:00 (1000)
Sierka 47

Kolejka 4

Polar Wrocław 0-0 Arka Gdynia 11 sierpnia, 11:00 (400)
Górnik Polkowice 1-0 Ruch Radzionków 11 sierpnia, 17:00 (1300)
Hryszczenko 54
Lech Poznań 3-0 Hetman Zamość 11 sierpnia, 19:00 (6000)
Mowlik 10, Matlak 42 (k), Goliński 67
Odra Opole 0-0 Ceramika Opoczno 11 sierpnia, 17:00 (2500)
Tłoki Gorzyce 1-0 Włókniarz Kietrz 11 sierpnia, 17:00 (1000)
Ławryszyn 53
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 Górnik Łęczna 11 sierpnia, 17:00 (700)
D.Dziewulski 65
GKS Bełchatów 1-0 Łódzki KS 11 sierpnia, 17:00 (1500)
Kukulski 47
KS Myszków 3-1 Hutnik Kraków 11 sierpnia, 17:00 (500)
Stachera 4, Fojna 60, Chudy 66 - Bernas 85
Orlen Płock 0-0 Zagłębie Sosnowiec 11 sierpnia, 19:00 (1500)
Szczakowianka Jaworzno 1-0 Jagiellonia Białystok 11 sierpnia, 17:00 (1000)
Tokarz 25

Kolejka 5

Arka Gdynia 1-0 Jagiellonia Białystok 18 sierpnia, 17:00 (4500)
Kobus 1 (k)
Zagłębie Sosnowiec 5-1 Szczakowianka Jaworzno 18 sierpnia, 17:30 (3500)
Józefowicz 3, 12, Skrzypek 47, 89, Rosiński 90 - Tokarz 29
Hutnik Kraków 0-0 Orlen Płock 19 sierpnia, 17:00 (600)
Łódzki KS 1-3 KS Myszków 19 sierpnia, 17:30 (4500)
Grad 14 - Twardawa 7, Trepka 12, 67
Górnik Łęczna 2-2 GKS Bełchatów 18 sierpnia, 17:00 (1200)
Piszczek 14, Jarzynka 57 - Kukulski 33, Nowicki 80
Włókniarz Kietrz 0-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 18 sierpnia, 17:00 (1000)
Kondraszuk 71
Ceramika Opoczno 4-0 Tłoki Gorzyce 18 sierpnia, 17:00 (1000)
Sawicki 7 (k), 72 (k), Kozubek 51, Bilski 54
Hetman Zamość 4-1 Odra Opole 18 sierpnia, 17:00 (1500)
Ziarkowski 30, 32, 66, Bielak 45 (k) - Sobotta 71
Ruch Radzionków 0-0 Lech Poznań 18 sierpnia, 17:00 (1500)
Polar Wrocław 1-2 Górnik Polkowice 18 sierpnia, 17:00 (500)
Żelasko 14 - Hryszczenko 16, Ujek 19 (k)

Kolejka 6

Górnik Polkowice 2-2 Arka Gdynia 25 sierpnia, 17:00 (1500)
Ujek 77 (k), Hryszczenko 86 - Piątek 54, Merchut 82 (k)
Lech Poznań 5-2 Polar Wrocław 25 sierpnia, 19:00 (8000)
Lamberski 24 (s), Michalski 50, Tyszkiewicz 59 (k), Bekas 67, Bugaj 77 - Ozimina 39, Lis 65
Odra Opole 1-2 Ruch Radzionków 25 sierpnia, 17:00 (2500)
Sobotta 36 - Sierka 23, Żaba 70
Tłoki Gorzyce 2-2 Hetman Zamość 25 sierpnia, 17:00 (900)
Pacanowski 10 (k), 23 (k) - Zajączkowski 19, Gancarczyk 44
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-1 Ceramika Opoczno 25 sierpnia, 17:00 (700)
Lewicki 84, Pielech 86 - Bilski 59
GKS Bełchatów 2-0 Włókniarz Kietrz 25 sierpnia, 17:00 (500)
Patalan 23, 72
KS Myszków 1-2 Górnik Łęczna 25 sierpnia, 16:00 (500)
Trepka 12 - Bugała 37, Cetnarowicz 45
Orlen Płock 4-0 Łódzki KS 25 sierpnia, 19:00 (1500)
Geworgjan 2, Iheanacho 7, Romuzga 16, Grzelak 65
Szczakowianka Jaworzno 2-1 Hutnik Kraków 25 sierpnia, 17:00 (700)
Błasiak 61, Wysowski 62 - Lambo 90
Jagiellonia Białystok 2-2 Zagłębie Sosnowiec 29 sierpnia, 17:00 (3000)
Żuberek 21 (k), Szugzda 63 - Łuczywek 6, Józefowicz 82 (k)

Kolejka 7

Arka Gdynia 2-0 Zagłębie Sosnowiec 1 września, 14:30 (4500)
Ł.Kowalski 34, Ulanowski 75
Hutnik Kraków 1-1 Jagiellonia Białystok 2 września, 17:00 (600)
Bernas 57 (k) - Żuberek 41 (k)
Łódzki KS 4-0 Szczakowianka Jaworzno 2 września, 17:00 (3800)
Łabędzki 40, Grad 44, 62, 69
Górnik Łęczna 3-0 Orlen Płock 2 września, 16:00 (2000)
Jarzynka 61, Feliksiak 71, Bugała 82
Włókniarz Kietrz 2-1 KS Myszków 1 września, 16:00 (600)
Bałuszyński 11, 63 - Bartnik 83
Ceramika Opoczno 2-1 GKS Bełchatów 31 sierpnia, 17:00 (1300)
Wolański 37, Kozubek 38 - Patalan 89
Hetman Zamość 2-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 września, 15:30 (1500)
Cios 16, Gancarczyk 71
Ruch Radzionków 2-3 Tłoki Gorzyce 1 września, 13:00 (2000)
Żaba 59, 69 - Pacuła 53, Bański 64, Szafran 75
Polar Wrocław 2-1 Odra Opole 1 września, 14:00 (200)
Ł.Augustyniak 78, 90 - Czajkowski 9
Górnik Polkowice 0-0 Lech Poznań 1 września, 15:30 (2000)

Kolejka 8

Lech Poznań 2-0 Arka Gdynia 4 września, 18:00 (11 000)
Ł.Kowalski 55 (s), Miklosik 73
Odra Opole 2-2 Górnik Polkowice 5 września, 16:00 (1000)
Rogowski 40, Żarczyński 43 - Jeziorny 44, Ujek 57
Tłoki Gorzyce 0-3 Polar Wrocław 5 września, 16:00 (900)
Ł.Augustyniak 18, Aleksander 58, 74
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-1 Ruch Radzionków 5 września, 17:00 (700)
Lewicki 1, Wrzesiński 55 - Żaba 17
GKS Bełchatów 2-2 Hetman Zamość 5 września, 16:00 (300)
Szkudlarek 1, Kukulski 17 - Bielak 16, Ziarkowski 80
KS Myszków 1-1 Ceramika Opoczno 5 września, 16:00 (400)
T.Sobczak 53 - Sawicki 85
Orlen Płock 1-1 Włókniarz Kietrz 5 września, 16:00 (500)
Grzelak 66 - Rak 67
Szczakowianka Jaworzno 4-1 Górnik Łęczna 5 września, 16:00 (700)
Korzan 18, Wysowski 24, Sermak 65, Mrowiec 69 - G.Bronowicki 57
Jagiellonia Białystok 2-0 Łódzki KS 5 września, 16:00 (1500)
Szugzda 45, 79
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Hutnik Kraków 5 września, 16:30 (2000)
Józefowicz 44, Skrzypek 90 - A.Białek 45

Kolejka 9

Arka Gdynia 2-3 Hutnik Kraków 8 września, 17:00 (2500)
Rybkiewicz 62, 63 - Jasiak 1, Makuch 18, Lambo 82
Łódzki KS 1-1 Zagłębie Sosnowiec 8 września, 16:00 (5600)
Błażejewski 11 - Józefowicz 23
Górnik Łęczna 3-0 Jagiellonia Białystok 8 września, 16:00 (1800)
A.Wilk 21, G.Bronowicki 33, Bugała 84
Włókniarz Kietrz 2-2 Szczakowianka Jaworzno 8 września, 16:00 (800)
Rak 46, Klaczka 72 (k) - Tokarz 17, Iwański 63
Ceramika Opoczno 1-1 Orlen Płock 8 września, 16:00 (1500)
M.Majewski 89 - Wojnecki 78
Hetman Zamość 2-0 KS Myszków 8 września, 17:00 (2000)
Ziarkowski 19, 78
Ruch Radzionków 0-0 GKS Bełchatów 8 września, 16:00 (800)
Polar Wrocław 1-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 8 września, 13:00 (300)
Narwojsz 36
Górnik Polkowice 0-0 Tłoki Gorzyce 8 września, 15:00 (1000)
Lech Poznań 1-0 Odra Opole 8 września, 19:00 (7000)
Bugaj 30

Kolejka 10

Odra Opole 3-0 Arka Gdynia 15 września, 18:00 (3500)
Wyrzykowski 30, Żarczyński 37, Juraszek 74
Tłoki Gorzyce 0-4 Lech Poznań 15 września, 16:00 (1000)
Remień 7, 39, 49, Bugaj 31
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 Górnik Polkowice 15 września, 16:00 (1000)
Włódarczyk 30 - Nowakowski 43
GKS Bełchatów 0-0 Polar Wrocław 15 września, 16:00 (300)
KS Myszków 3-2 Ruch Radzionków 15 września, 15:00 (1000)
Trepka 58, Chudy 60, Bartos 74 - Twardawa 6 (s), Madej 45
Orlen Płock 2-1 Hetman Zamość 15 września, 19:00 (2000)
Budka 63, Strąk 66 - Przybyszewski 69
Szczakowianka Jaworzno 4-0 Ceramika Opoczno 15 września, 16:00 (1000)
Sermak 14, 84, Wysowski 42, Tokarz 52
Jagiellonia Białystok 1-0 Włókniarz Kietrz 15 września, 16:00 (2000)
Żuberek 76
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Górnik Łęczna 15 września, 15:30 (2000)
Józefowicz 6 - Cetnarowicz 71
Hutnik Kraków 1-1 Łódzki KS 14 września, 16:00 (800)
Chmiest 31 - Smoliński 18

Kolejka 11

Arka Gdynia 0-0 Łódzki KS 22 września, 17:00 (4000)
Górnik Łęczna 2-0 Hutnik Kraków 22 września, 16:00 (2000)
G.Bronowicki 42, Cetnarowicz 59
Włókniarz Kietrz 1-0 Zagłębie Sosnowiec 22 września, 16:00 (700)
Nikodem 14
Ceramika Opoczno 1-0 Jagiellonia Białystok 22 września, 16:00 (1000)
Polakowski 43
Hetman Zamość 1-0 Szczakowianka Jaworzno 22 września, 15:00 (3000)
Gancarczyk 90
Ruch Radzionków 1-2 Orlen Płock 22 września, 16:00 (500)
Myszor 80 - Mila 51, Soczewka 62 (k)
Polar Wrocław 1-0 KS Myszków 22 września, 13:00 (400)
Aleksander 3
Górnik Polkowice 0-0 GKS Bełchatów 22 września, 16:00 (600)
Lech Poznań 1-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 22 września, 19:00 (15 000)
D.Wojciechowski 39 (k) - Gadziała 55
Odra Opole 1-2 Tłoki Gorzyce 22 września, 18:00 (2000)
Lachowski 83 - Kusiak 16, Bański 79

Kolejka 12

Tłoki Gorzyce 2-1 Arka Gdynia 29 września, 13:00 (1000)
Ławryszyn 9, Pacuła 43 - Kalkowski 16
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-1 Odra Opole 29 września, 16:00 (800)
Lachowski 43
GKS Bełchatów 0-0 Lech Poznań 29 września, 16:00 (1000)
KS Myszków 0-2 Górnik Polkowice 29 września, 15:00 (600)
Hryszczenko 38, Salamoński 85
Orlen Płock 3-0 Polar Wrocław 29 września, 19:00 (1500)
Budka 30, Wojnecki 48, Nosal 67
Szczakowianka Jaworzno 3-2 Ruch Radzionków 29 września, 16:00 (700)
Tokarz 40 (k), Sztandera 68, Adamus 73 - Żaba 17 (k), Jarosz 48
Jagiellonia Białystok 1-2 Hetman Zamość 29 września, 15:30 (2500)
Grad 13 - Pliżga 14, 82
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Ceramika Opoczno 29 września, 15:00 (2500)
Łuczywek 86 - Wolański 38
Hutnik Kraków 0-0 Włókniarz Kietrz 29 września, 13:00 (500)
Łódzki KS 0-0 Górnik Łęczna 30 września, 18:00 (3000)

Kolejka 13

Arka Gdynia 1-1 Górnik Łęczna 6 października, 15:30 (2000)
Smarzyński 40 - Fojna 50
13:00 wg Sportu
Włókniarz Kietrz 1-0 Łódzki KS 5 października, 15:30 (700)
Sosna 37
Ceramika Opoczno 5-2 Hutnik Kraków 6 października, 15:00 (400)
Skwara 2, M.Majewski 10, Bilski 17, 33, Polakowski 20 (k) - Bernas 38 (k), Księżyc 42
Hetman Zamość 2-0 Zagłębie Sosnowiec 7 października, 11:00 (2500)
Zajączkowski 21, Ziarkowski 55
Ruch Radzionków 1-0 Jagiellonia Białystok 6 października, 12:00 (500)
Żaba 53 (k)
Polar Wrocław 1-3 Szczakowianka Jaworzno 6 października, 13:00 (400)
Aleksander 15 - Sztandera 6, Sermak 14, Wysowski 68
Górnik Polkowice 0-1 Orlen Płock 7 października, 15:00 (1000)
R.Sobolewski 45
Lech Poznań 2-0 KS Myszków 7 października, 18:00 (8000)
Bugaj 37, Miklosik 38 (k)
Odra Opole 0-4 GKS Bełchatów 6 października, 18:00 (2000)
Popek 26, Cheda 61, 86, Drąg 78
Tłoki Gorzyce 0-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 6 października, 13:00 (800)
Gadziała 27

Kolejka 14

Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3-1 Arka Gdynia 13 października, 15:00 (700)
Lamch 33, Wrzesiński 42, Lewicki 47 - Lamch 7 (s)
GKS Bełchatów 0-3 Tłoki Gorzyce 13 października, 15:00 (400)
Bański 25, Tułacz 83, Ławryszyn 90
KS Myszków 1-0 Odra Opole 13 października, 14:00 (800)
Stachera 67
Orlen Płock 0-0 Lech Poznań 13 października, 18:00 (5000)
Szczakowianka Jaworzno 1-0 Górnik Polkowice 13 października, 15:00 (800)
Sermak 29
Jagiellonia Białystok 4-0 Polar Wrocław 13 października, 15:00 (1500)
Grad 15, 42, 72, Szugzda 78
Zagłębie Sosnowiec 3-0 Ruch Radzionków 13 października, 14:30 (2000)
Wrześniewski 24 (s), Józefowicz 68, 85
Hutnik Kraków 2-0 Hetman Zamość 14 października, 11:00 (500)
Bernas 78, Madejski 82
Łódzki KS 4-1 Ceramika Opoczno 13 października, 19:00 (5500)
K.Wójcik 57, 70, Błażejewski 60, 84 - Wolański 76
Górnik Łęczna 3-0 Włókniarz Kietrz 13 października, 14:00 (2000)
Bosowski 10, Pranagal 51, Bugała 80 (k)

Kolejka 15

Arka Gdynia 3-0 Włókniarz Kietrz 20 października, 13:00 (2000)
Ulanowski 14, Kułyk 55, Smarzyński 85
Ceramika Opoczno 0-2 Górnik Łęczna 20 października, 15:00 (1300)
G.Bronowicki 31, Sawa 90
Hetman Zamość 0-0 Łódzki KS 20 października, 14:00 (3000)
Ruch Radzionków 2-3 Hutnik Kraków 20 października, 13:00 (500)
Żaba 51, Banaś 56 - Bernas 43, Chmiest 61, Madejski 90
Polar Wrocław 0-1 Zagłębie Sosnowiec 20 października, 13:00 (300)
M.Adamczyk 17
Górnik Polkowice 0-0 Jagiellonia Białystok 21 października, 14:00 (800)
Lech Poznań 4-0 Szczakowianka Jaworzno 20 października, 17:00 (10 000)
Bekas 49, Goliński 74, Przysiuda 78, Bugaj 88
Odra Opole 0-2 Orlen Płock 20 października, 18:00 (1000)
Avaa 6, Soczewka 34 (k)
Tłoki Gorzyce 2-1 KS Myszków 20 października, 15:00 (800)
Szafran 26, Ławryszyn 81 - Chudy 90
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-1 GKS Bełchatów 20 października, 15:00 (1000)
Podolski 55, Zawada 71 - Kukulski 75

Kolejka 16

GKS Bełchatów 3-1 Arka Gdynia 24 października, 15:00 (300)
Czarniecki 29, Nowicki 34, Patalan 41 - Ł.Kowalski 52
KS Myszków 2-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 24 października, 14:00 (400)
Stachera 49, Chudy 58
Orlen Płock 2-0 Tłoki Gorzyce 24 października, 18:00 (1000)
Wojnecki 45, Boldt 82
Szczakowianka Jaworzno 3-0 Odra Opole 24 października, 13:30 (500)
Galeja 16, Sermak 46, Tokarz 66
Jagiellonia Białystok 1-1 Lech Poznań 24 października, 14:00 (2500)
P.Sobolewski 90 - Wojtala 72
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Górnik Polkowice 24 października, 14:00 (1500)
Skrzypek 52
Hutnik Kraków 2-0 Polar Wrocław 24 października, 15:00 (500)
Madejski 34, Bernas 74
Łódzki KS 1-1 Ruch Radzionków 24 października, 19:00 (4000)
Błażejewski 12 - Madej 2
Górnik Łęczna 0-0 Hetman Zamość 24 października, 14:00 (3000)
Włókniarz Kietrz 3-2 Ceramika Opoczno 24 października, 15:00 (500)
Pilch 17, Klaczka 86 (k), R.Kowalczyk 90 - Kozubek 26, Kobeszko 83

Kolejka 17

Arka Gdynia 1-0 Ceramika Opoczno 27 października, 13:00 (3500)
Kułyk 69
15:30 wg Sportu
Hetman Zamość 1-0 Włókniarz Kietrz 28 października, 12:00 (1500)
Ziarkowski 13
Ruch Radzionków 1-0 Górnik Łęczna 27 października, 13:00 (600)
Madej 74
Polar Wrocław 2-0 Łódzki KS 27 października, 13:00 (300)
Grabowski 14, 47 (k)
Górnik Polkowice 0-2 Hutnik Kraków 28 października, 11:00 (800)
Bernas 36, Chmiest 69
Lech Poznań 2-1 Zagłębie Sosnowiec 28 października, 18:00 (10 000)
Miklosik 39 (k), 47 (k) - Kulawik 20
Odra Opole 1-1 Jagiellonia Białystok 27 października, 17:30 (2500)
Żarczyński 40 - Żuberek 60
14:00 wg Sportu
Tłoki Gorzyce 1-0 Szczakowianka Jaworzno 27 października, 15:00 (1000)
Tułacz 90
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-2 Orlen Płock 27 października, 13:00 (1000)
Mila 48, Wojnecki 51
GKS Bełchatów 2-0 KS Myszków 27 października, 13:00 (400)
Jelonkowski 60, Kukulski 90

Kolejka 18

Orlen Płock 1-1 GKS Bełchatów 3 listopada, 18:00 (1500)
R.Sobolewski 17 - Soczewka 55 (s)
Szczakowianka Jaworzno 4-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 listopada, 13:30 (800)
Iwański 52, Sermak 61, Wysowski 73, Cisowski 89 - Pielech 90
Jagiellonia Białystok 1-1 Tłoki Gorzyce 3 listopada, 13:00 (1500)
Żuberek 33 (k) - Bański 45
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Odra Opole 3 listopada, 13:00 (3000)
Skrzypek 80
Hutnik Kraków 1-2 Lech Poznań 4 listopada, 11:00 (700)
Księżyc 33 - Michalski 51, Bojarski 79
Łódzki KS 1-1 Górnik Polkowice 3 listopada, 18:00 (3000)
Dopierała 11 - R.Jasiński 72
Górnik Łęczna 1-1 Polar Wrocław 3 listopada, 13:00 (2000)
Szałachowski 76 - Ł.Augustyniak 47
Włókniarz Kietrz 2-1 Ruch Radzionków 3 listopada, 13:00 (800)
Rak 49, Pilch 75 - Jarosz 44
Ceramika Opoczno 2-1 Hetman Zamość 3 listopada, 14:00 (300)
M.Kowalczyk 3, Kobeszko 86 - Gamla 87
Arka Gdynia 1-1 KS Myszków 3 listopada, 13:00 (3000)
Ulanowski 50 - Bartnik 89

Kolejka 19

Ruch Radzionków 1-2 Ceramika Opoczno 10 listopada, 13:00 (500)
Żaba 75 - Kozubek 57, Sawicki 72
Polar Wrocław 1-2 Włókniarz Kietrz 10 listopada, 13:00 (300)
Tumas 86 (s) - Sosna 12, Nikodem 83
Górnik Polkowice 0-1 Górnik Łęczna 7 listopada, 14:00 (500)
Bugała 90
13:30 wg Sportu
Lech Poznań 3-1 Łódzki KS 7 listopada, 17:00 (4000)
Bugaj 39, Ślusarski 73, Przysiuda 81 - Zawadzki 79
Odra Opole 2-0 Hutnik Kraków 7 listopada, 17:30 (500)
Juraszek 6, Tracz 39
Tłoki Gorzyce 1-1 Zagłębie Sosnowiec 10 listopada, 13:00 (850)
Bański 55 - Rosiński 68
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-1 Jagiellonia Białystok 7 listopada, 13:00 (500)
Podolski 7, Lamch 63 - Żuberek 45
GKS Bełchatów 3-1 Szczakowianka Jaworzno 10 listopada, 11:00 (500)
Berensztajn 2, Nocoń 17, Jelonkowski 42 - Iwański 45
KS Myszków 0-2 Orlen Płock 7 listopada, 13:00 (300)
Nosal 8, Budka 83
Hetman Zamość 2-0 Arka Gdynia 10 listopada, 12:00 (2000)
Ziarkowski 55, Ł.Giza 84

Kolejka 20

Hetman Zamość 3-2 Ruch Radzionków 14 listopada, 13:00 (1500)
Ł.Giza 16, Bielak 85, 87 (k) - Żaba 33, 57
Orlen Płock 0-0 Arka Gdynia 14 listopada, 17:00 (800)
KS Myszków 1-2 Szczakowianka Jaworzno 14 listopada, 13:00 (300)
Stachera 32 (k) - Zadylak 20, Sermak 23
GKS Bełchatów 2-1 Jagiellonia Białystok 14 listopada, 11:00 (400)
Nocoń 44, Jelonkowski 76 - Grad 72
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 Zagłębie Sosnowiec 14 listopada, 13:00 (500)
Podolski 72
Tłoki Gorzyce 2-0 Hutnik Kraków 14 listopada, 13:00 (500)
Szmuc 16 (k), Szafran 83
Odra Opole 1-0 Łódzki KS 14 listopada, 17:00 (500)
Żymańczyk 4
Lech Poznań 1-0 Górnik Łęczna 31 października, 18:00 (4000)
Michalski 64
Górnik Polkowice 3-1 Włókniarz Kietrz 14 listopada, 14:00 (400)
R.Jasiński 11, Adamski 19, Seb.Gorząd 22 - A.Jasiński 77 (k)
Polar Wrocław 3-1 Ceramika Opoczno 14 listopada, 13:00 (200)
Grabowski 63 (k), Aleksander 76, 89 - Kupiec 58

Kolejka 21

Arka Gdynia 0-0 Ruch Radzionków 17 listopada, 13:00 (2000)
Hetman Zamość 1-1 Polar Wrocław 17 listopada, 12:00 (2500)
Ziarkowski 23 - Narwojsz 12
Ceramika Opoczno 0-3 Górnik Polkowice 17 listopada, 12:00 (600)
Ujek 59 (k), Hryszczenko 72, R.Jasiński 90
Włókniarz Kietrz 1-1 Lech Poznań 17 listopada, 13:00 (1200)
Kłoda 34 - Bekas 5
Górnik Łęczna 1-0 Odra Opole 17 listopada, 13:00 (1500)
Cetnarowicz 90
Łódzki KS 1-0 Tłoki Gorzyce 17 listopada, 17:00 (2500)
Sierant 66 (k)
Hutnik Kraków 1-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 18 listopada, 13:00 (800)
Księżyc 4 - Wołczek 33
Zagłębie Sosnowiec 2-2 GKS Bełchatów 17 listopada, 13:00 (2000)
Skrzypek 51, Rosiński 66 - Jelonkowski 83, Patalan 90
Jagiellonia Białystok 0-0 KS Myszków 17 listopada, 13:00 (1500)
Szczakowianka Jaworzno 0-0 Orlen Płock 17 listopada, 13:00 (1000)

Kolejka 22

Szczakowianka Jaworzno 3-1 Arka Gdynia 24 listopada, 13:00 (800)
Berliński 13, Galeja 34, Korzan 48 - Kułyk 55
Orlen Płock 1-0 Jagiellonia Białystok 24 listopada, 15:00 (500)
Iheanacho 1
KS Myszków 1-0 Zagłębie Sosnowiec 24 listopada, 11:00 (800)
Trepka 41
GKS Bełchatów 2-0 Hutnik Kraków 24 listopada, 12:00 (400)
Cheda 55, Berensztajn 61
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 Łódzki KS 24 listopada, 12:00 (700)
Podolski 73 - Sierant 39 (k)
Tłoki Gorzyce 1-4 Górnik Łęczna 24 listopada, 13:00 (500)
Jarosiński 88 - Warakomski 6, Szałachowski 14, 42, Bugała 80
Odra Opole 1-1 Włókniarz Kietrz 24 listopada, 17:00 (1500)
Plewnia 36 - Kłoda 70
Lech Poznań 2-0 Ceramika Opoczno 24 listopada, 16:00 (4500)
Bugaj 8, Michalski 68
Górnik Polkowice 1-1 Hetman Zamość 24 listopada, 13:00 (500)
Adamski 54 - Ziarkowski 40
Polar Wrocław 0-2 Ruch Radzionków 24 listopada, 12:00 (150)
G.Kowalski 32, Żaba 83

Kolejka 23

Arka Gdynia 3-1 Polar Wrocław 28 listopada, 13:00 (1000)
A.Jasiński 22, Burlikowski 45, Ł.Kowalski 81 - Lis 5
Ruch Radzionków 0-2 Górnik Polkowice 28 listopada, 13:00 (300)
Nowakowski 28, Malawski 90
Hetman Zamość 0-2 Lech Poznań 28 listopada, 13:00 (2500)
Przysiuda 63, Ślusarski 86
Ceramika Opoczno 5-2 Odra Opole 28 listopada, 12:00 (400)
Kobeszko 13, Sawicki 20, 30, 68, Skwara 45 - Żymańczyk 45, Sobotta 82 (k)
Włókniarz Kietrz 1-2 Tłoki Gorzyce 28 listopada, 13:00 (800)
Klaczka 3 - Bański 9, Ławryszyn 76
Górnik Łęczna 1-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 grudnia, 13:00 (800)
Szałachowski 35
Łódzki KS 1-0 GKS Bełchatów 2 grudnia, 17:00 (3000)
Napierała 50
Hutnik Kraków 1-1 KS Myszków 1 grudnia, 13:00 (800)
Księżyc 87 - Stachera 43
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Orlen Płock 1 grudnia, 13:00 (800)
Jagiellonia Białystok 3-1 Szczakowianka Jaworzno 28 listopada, 13:00 (1000)
P.Sobolewski 5, Grad 62, 71 - Szemoński 81

Kolejka 24

Jagiellonia Białystok 0-0 Arka Gdynia 3 marca, 15:00 (3000)
Szczakowianka Jaworzno 1-1 Zagłębie Sosnowiec 2 marca, 15:00 (2500)
Sermak 40 - Rosiński 65
Orlen Płock 2-0 Hutnik Kraków 2 marca, 17:30 (3000)
Woroniecki 38, Geworgjan 43
KS Myszków 1-0 Łódzki KS 2 marca, 15:00 (1000)
Olczak 35
GKS Bełchatów 3-1 Górnik Łęczna 2 marca, 15:00 (1200)
Kukulski 24, 78, Pawlusiński 36 - Kaźmierczak 90
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-1 Włókniarz Kietrz 2 marca, 14:00 (1100)
Rak 86
Tłoki Gorzyce 0-1 Ceramika Opoczno 2 marca, 13:00 (1100)
M.Kowalczyk 62
Odra Opole 3-0 Hetman Zamość 2 marca, 18:00 (4000)
Kucharski 7 (k), Bielak 15 (s), Dziuba 59
Lech Poznań 1-0 Ruch Radzionków 2 marca, 17:00 (10 000)
Reiss 8
Górnik Polkowice 1-1 Polar Wrocław 2 marca, 15:00 (500)
Seb.Gorząd 36 - D.Giza 58

Kolejka 25

Arka Gdynia 0-0 Górnik Polkowice 9 marca, 14:30 (3500)
Polar Wrocław 0-1 Lech Poznań 9 marca, 14:00 (1000)
Araszkiewicz 11
Ruch Radzionków 2-0 Odra Opole 9 marca, 15:00 (1500)
Wesecki 52, Grzyb 63
Hetman Zamość 0-0 Tłoki Gorzyce 9 marca, 15:00 (2000)
Ceramika Opoczno 2-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 9 marca, 14:30 (1000)
M.Majewski 45, Sawicki 84
Włókniarz Kietrz 2-0 GKS Bełchatów 9 marca, 14:30 (1200)
Kłoda 15, 90
Górnik Łęczna 4-0 KS Myszków 9 marca, 14:00 (3000)
Solnica 24, 54, Korzan 47, Jarzynka 90
Łódzki KS 0-0 Orlen Płock 9 marca, 17:30 (5000)
Hutnik Kraków 1-2 Szczakowianka Jaworzno 9 marca, 13:00 (700)
Księżyc 9 - Tokarz 50 (k), Sztandera 74
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Jagiellonia Białystok 9 marca, 14:30 (4000)
M.Adamczyk 23

Kolejka 26

Zagłębie Sosnowiec 0-0 Arka Gdynia 13 marca, 14:30 (4500)
Jagiellonia Białystok 2-0 Hutnik Kraków 13 marca, 15:30 (1000)
Kobeszko 39, Grad 74
Szczakowianka Jaworzno 1-0 Łódzki KS 13 marca, 15:00 (900)
Błasiak 79
Orlen Płock 1-2 Górnik Łęczna 13 marca, 17:30 (1500)
Budka 9 - Bosowski 60, 62
KS Myszków 0-0 Włókniarz Kietrz 13 marca, 15:00 (500)
GKS Bełchatów 1-4 Ceramika Opoczno 13 marca, 15:30 (500)
Nowicki 71 (k) - M.Kowalczyk 19, Skwara 41, Sawicki 48 (k), 75
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-0 Hetman Zamość 13 marca, 15:00 (600)
Tłoki Gorzyce 2-4 Ruch Radzionków 13 marca, 14:30 (700)
Ławryszyn 14, Bański 27 - Gadomski 20, Wesecki 43, Markowski 51, Jarosz 84
Odra Opole 0-1 Polar Wrocław 13 marca, 18:00 (3000)
Garguła 42
Lech Poznań 2-0 Górnik Polkowice 13 marca, 18:30 (6000)
Przysiuda 8, Goliński 58

Kolejka 27

Arka Gdynia 1-1 Lech Poznań 16 marca, 17:30 (7000)
Wódkiewicz 33 - Matlak 31
Górnik Polkowice 2-0 Odra Opole 17 marca, 13:00 (1500)
Hryszczenko 10, Adamski 35 (k)
Polar Wrocław 2-0 Tłoki Gorzyce 16 marca, 14:00 (300)
Huebscher 42, T.Pawlak 89
Ruch Radzionków 3-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 16 marca, 15:00 (1500)
D.Augustyniak 37, Wesecki 44, Grzyb 57 - Sitnicki 70
Hetman Zamość 4-1 GKS Bełchatów 16 marca, 15:00 (2000)
Ziarkowski 36, 40, 55, 81 - Pawlusiński 39
Ceramika Opoczno 2-1 KS Myszków 16 marca, 14:30 (1000)
Sawicki 42, M.Kowalczyk 66 - Kazimierowicz 19
Włókniarz Kietrz 1-1 Orlen Płock 16 marca, 14:30 (1000)
Sosna 30 - Wojnecki 11
Górnik Łęczna 2-3 Szczakowianka Jaworzno 16 marca, 14:00 (2000)
Bugała 18, Korzan 72 - Dobrowolski 22, Błasiak 51, Iwański 59
Łódzki KS 2-1 Jagiellonia Białystok 16 marca, 17:30 (5000)
Dopierała 21, Matusiak 60 - Kobeszko 68
Hutnik Kraków 3-1 Zagłębie Sosnowiec 16 marca, 14:00 (1000)
Przytuła 41, Kozoś 52, Powroźnik 61 - Józefowicz 48

Kolejka 28

Hutnik Kraków 1-1 Arka Gdynia 20 marca, 15:00 (500)
Przytuła 18 - Bajera 67
Zagłębie Sosnowiec 0-3 Łódzki KS 20 marca, 14:30 (1500)
Matusiak 13, 65, 90
Jagiellonia Białystok 1-0 Górnik Łęczna 20 marca, 16:00 (1200)
Kobeszko 24
Szczakowianka Jaworzno 1-0 Włókniarz Kietrz 20 marca, 15:00 (800)
Szemoński 70
Orlen Płock 2-0 Ceramika Opoczno 20 marca, 19:00 (1500)
Geworgjan 9, Nosal 90 (k)
KS Myszków 2-2 Hetman Zamość 20 marca, 15:30 (300)
Bartos 2, Bartnik 69 (k) - Ziarkowski 17, 44
GKS Bełchatów 1-2 Ruch Radzionków 20 marca, 15:30 (400)
Hinc 53 - Jarosz 22, 45
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 Polar Wrocław 20 marca, 15:00 (1000)
T.Sobczak 16 - Sorbian 21
Tłoki Gorzyce 1-1 Górnik Polkowice 20 marca, 14:30 (500)
Ławryszyn 90 - R.Jasiński 30
Odra Opole 1-0 Lech Poznań 20 marca, 18:00 (4000)
Kucharski 86 (k)

Kolejka 29

Arka Gdynia 1-0 Odra Opole 24 marca, 17:30 (2500)
Ulanowski 13
Lech Poznań 3-0 Tłoki Gorzyce 23 marca, 17:00 (16 000)
Przysiuda 14, Goliński 39, Mowlik 75
Górnik Polkowice 2-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 23 marca, 16:00 (1000)
Żyluk 83, Cackowski 89
Polar Wrocław 1-2 GKS Bełchatów 23 marca, 14:00 (250)
Garguła 53 - Patalan 16, Kolendowicz 27
Ruch Radzionków 0-2 KS Myszków 23 marca, 15:00 (800)
Ciupek 11, 36
Hetman Zamość 1-2 Orlen Płock 24 marca, 16:00 (2500)
Ziarkowski 23 - Nosal 31, Budka 54
Ceramika Opoczno 2-1 Szczakowianka Jaworzno 23 marca, 14:30 (800)
M.Kowalczyk 20, Górak 64 (s) - Chudy 45
Włókniarz Kietrz 0-0 Jagiellonia Białystok 23 marca, 15:00 (700)
Górnik Łęczna 2-1 Zagłębie Sosnowiec 23 marca, 14:00 (2000)
Korzan 19, Jaroszyński 85 - Stolpa 25
Łódzki KS 0-1 Hutnik Kraków 23 marca, 17:30 (4500)
Przytuła 54

Kolejka 30

Łódzki KS 1-0 Arka Gdynia 29 marca, 17:30 (5000)
Sierant 24 (k)
Hutnik Kraków 1-0 Górnik Łęczna 30 marca, 15:00
Księżyc 84
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Włókniarz Kietrz 29 marca, 15:30 (1200)
Gielza 32, Łuczywek 49 - Pilch 64
Jagiellonia Białystok 1-0 Ceramika Opoczno 29 marca, 15:30 (2500)
Żuberek 7
Szczakowianka Jaworzno 2-1 Hetman Zamość 30 marca, 16:00 (1000)
Sztandera 67, Tokarz 88 - Ziarkowski 56
Orlen Płock 3-1 Ruch Radzionków 30 marca, 13:00 (5000)
Wojnecki 38, 52, Maćkiewicz 90 - Wesecki 90
KS Myszków 0-2 Polar Wrocław 30 marca, 16:00 (500)
Narwojsz 62, D.Giza 81
GKS Bełchatów 2-0 Górnik Polkowice 29 marca, 16:00 (600)
T.Moskal 69, Pawlusiński 73
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-3 Lech Poznań 30 marca, 15:00 (1300)
Lamch 40 - Reiss 18, Matlak 60, Bugaj 87
Tłoki Gorzyce 3-3 Odra Opole 30 marca, 13:00 (750)
Ławryszyn 39, Kusiak 41, 75 - Żymańczyk 6, 60, Tomasiak 20

Kolejka 31

Arka Gdynia 2-1 Tłoki Gorzyce 3 kwietnia, 18:30 (2500)
Laskowski 3, Murawski 31 (k) - Pacuła 80
Odra Opole 1-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 kwietnia, 18:30 (1500)
Copik 60
Lech Poznań 2-1 GKS Bełchatów 3 kwietnia, 18:30 (7000)
Reiss 19, Miklosik 89 - Pawlusiński 57
Górnik Polkowice 1-0 KS Myszków 3 kwietnia, 16:00 (1000)
Cackowski 29
Polar Wrocław 2-0 Orlen Płock 3 kwietnia, 15:30 (150)
D.Giza 71, Narwojsz 88
Ruch Radzionków 1-1 Szczakowianka Jaworzno 3 kwietnia, 16:00 (1500)
Jaromin 90 - Iwański 1
Hetman Zamość 0-0 Jagiellonia Białystok 3 kwietnia, 17:00 (3000)
Ceramika Opoczno 1-1 Zagłębie Sosnowiec 3 kwietnia, 16:00 (500)
Kozubek 67 - Baczyński 3
Włókniarz Kietrz 2-4 Hutnik Kraków 3 kwietnia, 15:30 (800)
Pilch 36, Sosna 75 - Madejski 63, G.Lewandowski 67, Kozoś 73, Dąbrowski 85
Górnik Łęczna 1-0 Łódzki KS 3 kwietnia, 16:00 (1500)
Bugała 43 (k)

Kolejka 32

Górnik Łęczna 1-1 Arka Gdynia 6 kwietnia, 16:00 (2000)
Bugała 26 (k) - Murawski 27 (k)
Łódzki KS 2-1 Włókniarz Kietrz 6 kwietnia, 18:00 (4000)
Matusiak 66, Golański 70 - Kondzielnik 90
Hutnik Kraków 1-2 Ceramika Opoczno 6 kwietnia, 16:00 (800)
Przytuła 39 (k) - Kozubek 15, 47
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Hetman Zamość 6 kwietnia, 16:00 (1200)
Jagiellonia Białystok 1-1 Ruch Radzionków 7 kwietnia, 16:30 (2500)
Rzeczycki 78 - Żaba 51
Szczakowianka Jaworzno 1-0 Polar Wrocław 6 kwietnia, 16:00 (700)
Tokarz 29 (k)
Orlen Płock 0-0 Górnik Polkowice 6 kwietnia, 19:00 (1000)
KS Myszków 0-2 Lech Poznań 6 kwietnia, 16:00 (300)
Reiss 65 (k), J.Białek 90
GKS Bełchatów 4-1 Odra Opole 7 kwietnia, 16:00 (600)
Kolendowicz 44, Konkiewicz 62, T.Moskal 81, Jelonkowski 85 - Dziuba 27
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-3 Tłoki Gorzyce 6 kwietnia, 16:00 (500)
Milewski 82 - Szmuc 58, Kusiak 76, Szafran 83

Kolejka 33

Arka Gdynia 1-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 14 kwietnia, 18:30 (2500)
Witt 62 - Lewicki 71
Tłoki Gorzyce 3-1 GKS Bełchatów 13 kwietnia, 14:00 (1000)
Pacuła 12, M.Dziewulski 32, 74 - Jelonkowski 90
Odra Opole 2-1 KS Myszków 13 kwietnia, 18:30 (2000)
Juraszek 30, Ujek 41 - Folga 9
Lech Poznań 1-0 Orlen Płock 13 kwietnia, 19:00 (20 000)
Remień 69
Górnik Polkowice 2-1 Szczakowianka Jaworzno 14 kwietnia, 14:00 (3000)
R.Jasiński 16, Hryszczenko 40 - Tokarz 15
Polar Wrocław 2-2 Jagiellonia Białystok 13 kwietnia, 15:00 (150)
D.Giza 35, T.Augustyniak 78 - Żuberek 66, Grad 82
Ruch Radzionków 3-1 Zagłębie Sosnowiec 13 kwietnia, 16:00 (1700)
Żaba 45, 81, Jaromin 90 - Zięba 18
Hetman Zamość 1-1 Hutnik Kraków 13 kwietnia, 17:00 (2500)
Pudysiak 6 - Przytuła 18
Ceramika Opoczno 0-1 Łódzki KS 13 kwietnia, 16:00 (2500)
Łabędzki 77
Włókniarz Kietrz 3-0 Górnik Łęczna 13 kwietnia, 15:30 (900)
Jakosz 39 (k), R.Kowalczyk 45, Kłoda 90

Kolejka 34

Włókniarz Kietrz 1-2 Arka Gdynia 20 kwietnia, 16:00 (1100)
Nikodem 88 - Kułyk 4, Bajera 83
Górnik Łęczna 1-0 Ceramika Opoczno 20 kwietnia, 16:00 (2000)
Jarzynka 78
Łódzki KS 2-1 Hetman Zamość 19 kwietnia, 17:30 (4000)
Klepczarek 17, Golański 39 - Ł.Giza 81
Hutnik Kraków 0-2 Ruch Radzionków 20 kwietnia, 17:00 (800)
Koseła 83, Wesecki 90
Zagłębie Sosnowiec 1-2 Polar Wrocław 20 kwietnia, 16:00 (1500)
Józefowicz 45 - Sorbian 30, Narwojsz 42
Jagiellonia Białystok 3-1 Górnik Polkowice 19 kwietnia, 17:00 (2000)
Szarnecki 36, 90, Kobeszko 78 - Cackowski 68
Szczakowianka Jaworzno 0-0 Lech Poznań 20 kwietnia, 16:00 (1200)
Orlen Płock 2-0 Odra Opole 20 kwietnia, 19:00 (2500)
Budka 43, Maćkiewicz 85
KS Myszków 1-1 Tłoki Gorzyce 20 kwietnia, 16:30 (200)
Bryła 75 - Kusiak 2
GKS Bełchatów 2-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 20 kwietnia, 17:00 (600)
T.Moskal 45, Kolendowicz 52 (k)

Kolejka 35

Arka Gdynia 1-0 GKS Bełchatów 24 kwietnia, 18:30 (2500)
Smarzyński 44
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 KS Myszków 24 kwietnia, 16:00 (1000)
Gadziała 13
Tłoki Gorzyce 1-1 Orlen Płock 24 kwietnia, 15:30 (800)
Ławryszyn 44 - Łobodziński 77
Odra Opole 1-0 Szczakowianka Jaworzno 24 kwietnia, 17:00 (1000)
Tomasiak 75
Lech Poznań 1-0 Jagiellonia Białystok 24 kwietnia, 19:00 (3500)
Goliński 29
Górnik Polkowice 1-0 Zagłębie Sosnowiec 23 kwietnia, 16:00 (1000)
B.Majewski 39
Polar Wrocław 6-2 Hutnik Kraków 24 kwietnia, 15:30 (250)
Narwojsz 19, 65, D.Giza 30, Lis 58, Garguła 70, 90 (k) - Kępa 35, Bernas 40
Ruch Radzionków 2-0 Łódzki KS 24 kwietnia, 16:00 (1000)
Myszor 41, Żaba 72
Hetman Zamość 1-0 Górnik Łęczna 24 kwietnia, 17:00 (2500)
Cios 39
Ceramika Opoczno 3-0 Włókniarz Kietrz 24 kwietnia, 16:00 (600)
Mrózek 23, Czerbniak 49 (k), M.Kowalczyk 71

Kolejka 36

Ceramika Opoczno 0-2 Arka Gdynia 27 kwietnia, 16:00 (700)
Murawski 3, Bajera 54
Włókniarz Kietrz 3-0 Hetman Zamość 27 kwietnia, 16:00 (1000)
Sosna 20, A.Jasiński 30, Kłoda 45
Górnik Łęczna 3-2 Ruch Radzionków 27 kwietnia, 16:00 (2000)
Solnica 15, G.Bronowicki 66, 89 - Jarosz 29, Grzyb 48
Łódzki KS 0-2 Polar Wrocław 27 kwietnia, 17:30 (3000)
Narwojsz 46, T.Pawlak 68
Hutnik Kraków 3-2 Górnik Polkowice 27 kwietnia, 17:00 (500)
Księżyc 60, Przytuła 80, Kozoś 81 - R.Jasiński 62, Żyluk 65
Zagłębie Sosnowiec 2-4 Lech Poznań 27 kwietnia, 16:30 (4000)
Zięba 48, Łuczywek 80 - Miklosik 24, Przysiuda 44, 62, J.Białek 57
Jagiellonia Białystok 3-1 Odra Opole 28 kwietnia, 17:00 (3000)
Grad 14, Kobeszko 75, Żuberek 79 - Żymańczyk 64
Szczakowianka Jaworzno 2-0 Tłoki Gorzyce 27 kwietnia, 16:00 (800)
Rasić 18, Tokarz 74 (k)
Orlen Płock 1-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 27 kwietnia, 19:00 (8000)
Nosal 56
KS Myszków 1-1 GKS Bełchatów 27 kwietnia, 17:00 (200)
Bryła 10 - T.Moskal 70 (k)

Kolejka 37

KS Myszków 1-1 Arka Gdynia 1 maja, 17:00 (200)
Kazimierowicz 87 - Nawotczyński 33
GKS Bełchatów 3-2 Orlen Płock 1 maja, 17:00 (1200)
Konkiewicz 21, Pawlusiński 30, Kolendowicz 71 (k) - Nosal 22, Vasilauskas 63
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3-1 Szczakowianka Jaworzno 1 maja, 17:00 (800)
T.Sobczak 29, 65, P.Sobczak 80 - Iwański 88
Tłoki Gorzyce 2-0 Jagiellonia Białystok 1 maja, 17:00 (900)
Kusiak 27, Szmuc 67
Odra Opole 3-2 Zagłębie Sosnowiec 1 maja, 17:00 (1000)
Tyc 16, Żymańczyk 53, Ujek 55 - Baczyński 44, Treściński 60
Lech Poznań 2-1 Hutnik Kraków 1 maja, 17:00 (5000)
Przysiuda 31, Matlak 35 - Kozoś 81
Górnik Polkowice 0-0 Łódzki KS 1 maja, 17:00 (3000)
Polar Wrocław 1-3 Górnik Łęczna 1 maja, 17:00 (500)
Huebscher 39 - Boguś 17, Bugała 21 (k), 70
Ruch Radzionków 2-0 Włókniarz Kietrz 1 maja, 17:00 (1000)
Myszor 58, Jarosz 59
Hetman Zamość 1-1 Ceramika Opoczno 1 maja, 17:00 (1700)
Ł.Giza 39 - Skwara 61

REKLAMA

Kolejka 38

Arka Gdynia 2-2 Hetman Zamość 5 maja, 17:00 (4000)
Kułyk 26, 43 - Ł.Giza 60, Fornalak 63 (s)
Ceramika Opoczno 1-1 Ruch Radzionków 5 maja, 17:00 (600)
Wolański 9 - Żaba 14 (k)
Włókniarz Kietrz 0-5 Polar Wrocław 5 maja, 17:00 (600)
Narwojsz 40, 42, T.Pawlak 63, Huebscher 71, Grabowski 86
Górnik Łęczna 1-0 Górnik Polkowice 5 maja, 17:00 (3500)
Solnica 25
Łódzki KS 2-1 Lech Poznań 5 maja, 17:00 (10 000)
Dopierała 53, Sierant 64 (k) - Araszkiewicz 5
Hutnik Kraków 4-3 Odra Opole 5 maja, 17:00 (500)
Madejski 36, Chmiest 45, Przytuła 79, Dąbrowski 80 - Sobotta 82, 85, Tracz 90
Zagłębie Sosnowiec 3-1 Tłoki Gorzyce 5 maja, 17:00 (0)
Stachurski 49, Gielza 50, Łuczywek 84 - Laskowski 90
mecz bez udziału publiczności ze względu na burdy kibiców podczas meczu z Lechem Poznań
Jagiellonia Białystok 4-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5 maja, 17:00 (3000)
Kubsik 8, Żuberek 17, Kobeszko 21, 40 - Lewicki 4, Wrzesiński 52
Szczakowianka Jaworzno 3-1 GKS Bełchatów 5 maja, 17:00 (500)
Sermak 32, Rasić 41, 82 - Jaroszek 40
Orlen Płock 2-1 KS Myszków 5 maja, 17:00 (2000)
Budka 22 (k), Wojnecki 83 - Kazimierowicz 13

Baraże o udział w I lidze

I liga 2001/2002 (mistrzowska)
I liga 2001/2002 (spadkowa)

I liga 2001/2002 (A)
I liga 2001/2002 (B)
I liga 2001/2002 (spadkowa)

III liga 2001/2002 (1 (Warmia i Mazury, Podlasie, Łódzkie, Mazowsze))
III liga 2001/2002 (2 (Pomorze Zachodnie, Pomorze, Wielkopolska, Kujawy i Pomorze))
III liga 2001/2002 (3 (Lubuskie, Dolny Śląsk, Opolskie, Śląsk))
III liga 2001/2002 (4 (Świętokrzyskie, Lubelskie, Małopolska, Podkarpacie))

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas