[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Drużyny | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

I liga 2001/2002, grupa: B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Legia Warszawa 14 27 8 3 3 31-14 3 2 2 13-9 5 1 1 18-5
2.  Pogoń Szczecin 14 24 7 3 4 20-16 5 1 1 11-6 2 2 3 9-10 2 4 1 1 0 4-2
3.  Amica Wronki 14 24 6 6 2 26-16 4 2 1 16-6 2 4 1 10-10 2 1 0 1 1 2-4
4.  Ruch Chorzów 14 19 5 4 5 16-18 4 2 1 13-9 1 2 4 3-9
5.  Śląsk Wrocław 14 18 5 3 6 21-25 3 1 3 8-11 2 2 3 13-14
6.  RKS Radomsko 14 16 4 4 6 10-16 3 2 2 6-6 1 2 4 4-10
7.  Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 14 15 4 3 7 18-23 3 1 3 13-11 1 2 4 5-12
8.  Stomil Olsztyn 14 10 2 4 8 10-24 1 4 2 5-9 1 0 6 5-15

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Legia Warszawa    3-0 1-2 1-1 3-4 2-1 1-1 2-0 
 2 Pogoń Szczecin0-3     3-1 0-0 2-1 2-1 1-0 3-0 
 3 Amica Wronki1-2 1-1     2-0 1-1 5-0 3-0 3-2 
 4 Ruch Chorzów0-4 3-0 2-2     2-2 1-0 3-0 2-1 
 5 Śląsk Wrocław1-0 0-4 1-2 1-0     0-0 4-3 1-2 
 6 RKS Radomsko0-0 0-3 2-2 1-0 1-0     0-1 2-0 
 7 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski2-3 2-0 1-1 4-1 2-4 0-2     2-0 
 8 Stomil Olsztyn1-6 1-1 0-0 0-1 3-1 0-0 0-0     

REKLAMA

Kolejka 1 - 21-22 lipca

Amica Wronki 3-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 21 lipca, 17:00 (3000)
Tomasz Dawidowski 38, 73, Mariusz Kukiełka 46
Ruch Chorzów 2-1 Stomil Olsztyn 21 lipca, 17:00 (2500)
Krzysztof Bizacki 14, Mariusz Śrutwa 30 - Abel Salami 79
Śląsk Wrocław 1-0 Legia Warszawa 21 lipca, 17:00 (5000)
Sławomir Nazaruk 41
RKS Radomsko 0-3 Pogoń Szczecin 22 lipca, 17:00 (4500)
Jerzy Podbrożny 20, 90, Robert Dymkowski 50
W 90. minucie Mirosław Kalita (RKS Radomsko) nie wykorzystał rzutu karnego.

Kolejka 2 - 28-29 lipca

Legia Warszawa 1-2 Amica Wronki 27 lipca, 20:00 (0)
Mariusz Piekarski 85 - Jacek Dembiński 33, Tomasz Dawidowski 38
Stomil Olsztyn 0-0 RKS Radomsko 28 lipca, 15:00 (5000)
Pogoń Szczecin 0-0 Ruch Chorzów 28 lipca, 17:30 (9000)
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-4 Śląsk Wrocław 28 lipca, 17:30 (2000)
Krzysztof Kłosiński 29, Grzegorz Rasiak 38 - Michał Stolarz 1, Krzysztof Szewczyk 52, Piotr Włodarczyk 63, Remigiusz Jezierski 90

Kolejka 3 - 4-5 sierpnia

Ruch Chorzów 0-4 Legia Warszawa 3 sierpnia, 19:00 (5000)
Łukasz Surma 30 (s), Bartosz Karwan 33, 84, Cezary Kucharski 77
Amica Wronki 1-1 Pogoń Szczecin 4 sierpnia, 17:00 (5000)
Jacek Dembiński 16 - Maciej Stolarczyk 36
Śląsk Wrocław 1-2 Stomil Olsztyn 4 sierpnia, 17:00 (5000)
Sławomir Nazaruk 43 - Piotr Bajera 64, Krzysztof Kowalczyk 66
RKS Radomsko 0-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 4 sierpnia, 17:30 (3000)
Grzegorz Rasiak 35

Kolejka 4 - 11-12 sierpnia

RKS Radomsko 1-0 Ruch Chorzów 11 sierpnia, 17:30 (3500)
Andrzej Dziuba 30
Legia Warszawa 1-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 12 sierpnia, 17:00 (3000)
Cezary Kucharski 67 - Krzysztof Kłosiński 66
Stomil Olsztyn 1-1 Pogoń Szczecin 12 sierpnia, 17:00 (7000)
Paweł Holc 51 (k) - Kazimierz Węgrzyn 33
Śląsk Wrocław 1-2 Amica Wronki 12 sierpnia, 17:00 (6000)
Piotr Włodarczyk 6 (k) - Jarosław Bieniuk 12, Marek Zieńczuk 29

Kolejka 5 - 18-19 sierpnia

Amica Wronki 3-2 Stomil Olsztyn 18 sierpnia, 17:00 (2500)
Tomasz Dawidowski 36 (k), Marek Zieńczuk 45, Mariusz Kukiełka 80 - Krzysztof Kowalczyk 25, Marcin Florek 70
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 4-1 Ruch Chorzów 18 sierpnia, 17:30 (2500)
Jacek Paszulewicz 3, Odartey Lamptey 38, 69, Jarosław Araszkiewicz 76 - Bartłomiej Jamróz 72
Legia Warszawa 2-1 RKS Radomsko 18 sierpnia, 17:30 (3000)
Radosław Wróblewski 22, Stanko Svitlica 34 - Artur Prokop 7 (k)
Pogoń Szczecin 2-1 Śląsk Wrocław 18 sierpnia, 17:30 (5000)
Maciej Kaczorowski 6, Dariusz Dźwigała 13 - Dariusz Filipczak 90
W 27. minucie Piotr Włodarczyk (Śląsk Wrocław) nie wykorzystał rzutu karnego.

Kolejka 6 - 25-26 sierpnia

Ruch Chorzów 2-2 Śląsk Wrocław 25 sierpnia, 16:00 (2000)
Krzysztof Bizacki 4, Mariusz Śrutwa 74 - Krzysztof Szewczyk 42, Rafał Naskręt 83
RKS Radomsko 2-2 Amica Wronki 25 sierpnia, 17:00 (3500)
Mirosław Kalita 13, Radosław Kowalczyk 58 - Tomasz Dawidowski 29, Mariusz Kukiełka 85
Stomil Olsztyn 1-6 Legia Warszawa 26 sierpnia, 15:00 (9000)
Tomasz Lenart 37 - Cezary Kucharski 17, 67, Stanko Svitlica 20, 90, Adam Majewski 73, Bartosz Karwan 79
W 90. minucie Paweł Holc (Stomil Olsztyn) nie wykorzystał rzutu karnego.
Pogoń Szczecin 1-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 26 sierpnia, 17:30 (3000)
Dariusz Dźwigała 20

Kolejka 7 - 8-9 września

Legia Warszawa 3-0 Pogoń Szczecin 7 września, 20:00 (6500)
Tomasz Jarzębowski 9, Jacek Magiera 51, Bartosz Karwan 59
Amica Wronki 2-0 Ruch Chorzów 8 września, 17:00 (1000)
Marek Zieńczuk 87, Grzegorz Król 90
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-0 Stomil Olsztyn 8 września, 17:00 (2000)
Grzegorz Rasiak 14, Odartey Lamptey 79
Śląsk Wrocław 0-0 RKS Radomsko 8 września, 17:00 (3000)

Kolejka 8 - 15-16 września

Stomil Olsztyn 0-1 Ruch Chorzów 15 września, 16:00 (3000)
Robert Górski 37
Pogoń Szczecin 2-1 RKS Radomsko 15 września, 16:30 (3000)
Robert Dymkowski 17, Jerzy Podbrożny 85 - Igor Sypniewski 71
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-1 Amica Wronki 16 września, 16:30 (3000)
Grzegorz Rasiak 57 - Jarosław Bieniuk 90
Legia Warszawa 3-4 Śląsk Wrocław 16 września, 16:30 (6000)
Łukasz Mierzejewski 19, Bartosz Karwan 39 (k), Moussa Yahaya 70 - Ireneusz Gortowski 30, Dariusz Sztylka 33, Remigiusz Jezierski 35, 57

Kolejka 9 - 22-23 września

RKS Radomsko 2-0 Stomil Olsztyn 22 września, 16:00 (3000)
Mirosław Kalita 45, Igor Sypniewski 56
Ruch Chorzów 3-0 Pogoń Szczecin 22 września, 16:00 (2500)
Mariusz Śrutwa 21, 37, 90
Śląsk Wrocław 4-3 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 22 września, 16:30 (5000)
Sławomir Nazaruk 7, Ireneusz Gortowski 17, Remigiusz Jezierski 52, 60 - Benedykt Nocoń 20, Piotr Stokowiec 43, Grzegorz Rasiak 67
Amica Wronki 1-2 Legia Warszawa 23 września, 17:00 (5000)
Bartosz Bosacki 81 - Moussa Yahaya 16, Cezary Kucharski 79
W 44. minucie Bartosz Karwan (Legia Warszawa) nie wykorzystał rzutu karnego.

Kolejka 10 - 29-30 września

Pogoń Szczecin 3-1 Amica Wronki 29 września, 15:30 (2500)
Maciej Stolarczyk 10, Veselin Đoković 41, Robert Dymkowski 81 - Leszek Pokładowski 69 (s)
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-2 RKS Radomsko 29 września, 16:00 (1500)
Igor Sypniewski 66, Marcin Folc 84
Stomil Olsztyn 3-1 Śląsk Wrocław 29 września, 16:00 (3500)
Piotr Bajera 26, Abel Salami 64, Paweł Holc 67 - Dariusz Filipczak 84
Legia Warszawa 1-1 Ruch Chorzów 30 września, 17:00 (6000)
Bartosz Karwan 15 - Krzysztof Bizacki 26

Kolejka 11 - 13-14 października

Amica Wronki 1-1 Śląsk Wrocław 12 października, 19:00 (2000)
Marek Zieńczuk 53 - Marcin Wasilewski 2
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-3 Legia Warszawa 13 października, 15:00 (4000)
Grzegorz Rasiak 21, 55 (k) - Cezary Kucharski 23, Bartosz Karwan 37, Mariusz Piekarski 85
Pogoń Szczecin 3-0 Stomil Olsztyn 13 października, 15:30 (4500)
Radosław Biliński 42, Dariusz Gęsior 73 (k), Jerzy Podbrożny 77
Ruch Chorzów 1-0 RKS Radomsko 13 października, 16:00 (2500)
Mariusz Śrutwa 13

Kolejka 12 - 20-21 października

Ruch Chorzów 3-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 19 października, 19:00 (3000)
Tomasz Fornalik 47, Mariusz Śrutwa 69 (k), Rafał Grzelak 86
Stomil Olsztyn 0-0 Amica Wronki 20 października, 14:00 (2000)
Śląsk Wrocław 0-4 Pogoń Szczecin 20 października, 15:00 (6000)
Paweł Drumlak 29, 58, Kazimierz Węgrzyn 39, Jerzy Podbrożny 84 (k)
RKS Radomsko 0-0 Legia Warszawa 21 października, 14:30 (6000)

Kolejka 13 - 27-28 października

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-0 Pogoń Szczecin 27 października, 14:30 (2500)
Grzegorz Rasiak 48 (k), Kazimierz Węgrzyn 56 (s)
Śląsk Wrocław 1-0 Ruch Chorzów 27 października, 14:45 (4000)
Remigiusz Jezierski 14
Amica Wronki 5-0 RKS Radomsko 27 października, 17:00 (1500)
Grzegorz Król 49 (k), 76, 81, Marek Zieńczuk 51, Mariusz Kukiełka 71
Legia Warszawa 2-0 Stomil Olsztyn 27 października, 17:00 (5500)
Aleksandar Vuković 9, Cezary Kucharski 52

REKLAMA

Kolejka 14 - 4 listopada

Pogoń Szczecin 0-3 Legia Warszawa 4 listopada, 13:30 (8000)
Aleksandar Vuković 10, Stanko Svitlica 19, Cezary Kucharski 39
RKS Radomsko 1-0 Śląsk Wrocław 4 listopada, 13:30 (3000)
Igor Sypniewski 63 (k)
W 66. minucie Igor Sypniewski (RKS Radomsko) nie wykorzystał rzutu karnego.
Ruch Chorzów 2-2 Amica Wronki 4 listopada, 13:30 (4000)
Mariusz Śrutwa 45 (k), 90 (k) - Jacek Dembiński 28, Mariusz Kukiełka 57 (k)
Stomil Olsztyn 0-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 4 listopada, 13:30 (3000)
W 30. minucie Grzegorz Rasiak (Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski) nie wykorzystał rzutu karnego.

Baraże o udział w I lidze

I liga 2001/2002 (mistrzowska)
I liga 2001/2002 (spadkowa)

I liga 2001/2002 (A)
I liga 2001/2002 (spadkowa)
II liga 2001/2002

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas