[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Drużyny | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

I liga 2001/2002, grupa: A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Odra Wodzisław Śląski 14 31 10 1 3 28-14 7 0 0 15-2 3 1 3 13-12
2.  Wisła Kraków 14 28 9 1 4 28-15 5 1 1 14-4 4 0 3 14-11
3.  Polonia Warszawa 14 25 7 4 3 25-13 5 1 1 18-5 2 3 2 7-8
4.  GKS Katowice 14 18 5 3 6 17-23 4 1 2 11-10 1 2 4 6-13 2 4 1 1 0 3-2
5.  Zagłębie Lubin 14 18 5 3 6 23-28 4 2 1 18-12 1 1 5 5-16 2 1 0 1 1 2-3
6.  KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 14 15 4 3 7 14-18 3 0 4 7-8 1 3 3 7-10
7.  Górnik Zabrze 14 11 2 5 7 13-22 0 5 2 6-9 2 0 5 7-13 2 4 1 1 0 3-2
8.  Widzew Łódź 14 11 3 2 9 9-24 2 1 4 7-11 1 1 5 2-13 2 1 0 1 1 2-3

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Odra Wodzisław Śląski    1-0 3-0 3-1 3-0 2-1 1-0 2-0 
 2 Wisła Kraków1-0     2-2 3-0 4-0 0-1 2-1 2-0 
 3 Polonia Warszawa2-2 2-0     1-2 4-0 2-0 4-1 3-0 
 4 GKS Katowice4-2 1-5 2-0     1-0 2-2 1-0 0-1 
 5 Zagłębie Lubin3-1 3-4 1-1 2-2     4-3 3-1 2-0 
 6 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski0-3 0-1 0-1 1-0 2-1     1-2 3-0 
 7 Górnik Zabrze1-3 1-2 0-0 1-1 2-2 0-0     1-1 
 8 Widzew Łódź1-2 3-2 0-3 2-0 0-2 0-0 1-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 21-22 lipca

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0-1 Wisła Kraków 21 lipca, 17:00 (8000)
Kamil Kosowski 50
Odra Wodzisław Śląski 3-1 GKS Katowice 21 lipca, 17:00 (4500)
Michał Chałbiński 28, 56, Paweł Sibik 41 - Dariusz Dudek 10 (s)
Polonia Warszawa 4-1 Górnik Zabrze 21 lipca, 17:00 (2000)
Arkadiusz Bąk 4, Maciej Bykowski 32, 68, Igor Gołaszewski 60 (k) - Sebastian Olszar 29
Widzew Łódź 0-2 Zagłębie Lubin 21 lipca, 17:30 (2500)
Nerijus Radžius 63, Aleksandr Osipowicz 90

Kolejka 2 - 28-29 lipca

Zagłębie Lubin 3-1 Odra Wodzisław Śląski 28 lipca, 17:00 (2000)
Jarosław Krzyżanowski 13, Ireneusz Kowalski 29, Aleksandr Osipowicz 45 - Piotr Rocki 73
Górnik Zabrze 0-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 28 lipca, 17:15 (2500)
Wisła Kraków 2-2 Polonia Warszawa 29 lipca, 17:00 (9000)
Tomasz Frankowski 33, Grzegorz Pater 51 - Kazimierz Moskal 15 (s), Arkadiusz Bąk 81
W 33. minucie Maciej Żurawski (Wisła Kraków) nie wykorzystał rzutu karnego.
GKS Katowice 0-1 Widzew Łódź 11 września, 17:00 (2500)
Sławomir Suchomski 88

Kolejka 3 - 4-5 sierpnia

Polonia Warszawa 1-2 GKS Katowice 4 sierpnia, 17:00 (2000)
Igor Gołaszewski 58 (k) - Krzysztof Gajtkowski 48, Igor Gołaszewski 53 (s)
Widzew Łódź 3-2 Wisła Kraków 4 sierpnia, 17:30 (4000)
Sergiusz Wiechowski 73, Mariusz Jop 86, 90 - Kamil Kosowski 72, Olgierd Moskalewicz 84
Odra Wodzisław Śląski 1-0 Górnik Zabrze 5 sierpnia, 17:00 (6000)
Piotr Rocki 62
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2-1 Zagłębie Lubin 12 września, 17:00 (4500)
Tomasz Żelazowski 56, 79 - Aleksandr Osipowicz 12

Kolejka 4 - 11-12 sierpnia

GKS Katowice 1-0 Zagłębie Lubin 11 sierpnia, 17:00 (2000)
Tomasz Moskała 37
Odra Wodzisław Śląski 2-0 Widzew Łódź 11 sierpnia, 17:00 (4000)
Paweł Sibik 59, Jacek Matyja 84
W 35. minucie Sławomir Suchomski (Widzew Łódź) nie wykorzystał rzutu karnego.
Górnik Zabrze 1-2 Wisła Kraków 11 sierpnia, 17:15 (2500)
Piotr Gierczak 90 - Mirosław Szymkowiak 39, Tomasz Frankowski 80
W 48. minucie Grzegorz Bonk (Górnik Zabrze) nie wykorzystał rzutu karnego.
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0-1 Polonia Warszawa 12 sierpnia, 16:30 (7000)
Arkadiusz Bąk 45

Kolejka 5 - 18-19 sierpnia

Wisła Kraków 1-0 Odra Wodzisław Śląski 17 sierpnia, 17:00 (4000)
Marek Zając 27
GKS Katowice 2-2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 18 sierpnia, 17:00 (5000)
Adam Bała 20, Tomasz Moskała 37 - Przemysław Cichoń 52, Jarosław Popiela 59
Zagłębie Lubin 1-1 Polonia Warszawa 18 sierpnia, 17:00 (2500)
Tomasz Romaniuk 28 (k) - Mariusz Malinowski I 32
Widzew Łódź 1-2 Górnik Zabrze 18 sierpnia, 17:30 (2000)
Daniel Bogusz 34 - Sebastian Olszar 56, 85

Kolejka 6 - 25-26 sierpnia

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3-0 Widzew Łódź 25 sierpnia, 16:00 (7500)
Tomasz Żelazowski 30, Wojciech Małocha 37, Jarosław Popiela 42
Górnik Zabrze 1-1 GKS Katowice 25 sierpnia, 18:00 (3000)
Stanisław Wróbel 84 - Tomasz Moskała 20
Wisła Kraków 4-0 Zagłębie Lubin 26 sierpnia, 15:00 (5000)
Maciej Żurawski 48 (k), Grzegorz Niciński 54, 69, Mirosław Szymkowiak 71
Polonia Warszawa 2-2 Odra Wodzisław Śląski 26 sierpnia, 16:00 (2500)
Maciej Bykowski 65, 70 - Łukasz Sosin 20, 68

Kolejka 7 - 8-9 września

GKS Katowice 1-5 Wisła Kraków 8 września, 17:00 (3500)
Marek Kubisz 65 - Maciej Żurawski 16, 22, 29, 42, 47
Zagłębie Lubin 3-1 Górnik Zabrze 8 września, 17:00 (3000)
Piotr Przerywacz 42, Andrzej Niedzielan 45, Nerijus Radžius 81 - Piotr Gierczak 86
Widzew Łódź 0-3 Polonia Warszawa 8 września, 17:30 (1500)
Piotr Dziewicki 17, Tomasz Moskal 73, Igor Gołaszewski 87
Odra Wodzisław Śląski 2-1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 9 września, 14:30 (2500)
Łukasz Sosin 30, Paweł Sibik 61 (k) - Jarosław Popiela 45

Kolejka 8 - 15-16 września

GKS Katowice 4-2 Odra Wodzisław Śląski 14 września, 19:00 (2000)
Adam Bała 10, 59, Marek Kubisz 50, Mariusz Muszalik 54 - Łukasz Sosin 5, Wojciech Górski 61
W 49. minucie Marek Kubisz (GKS Katowice) nie wykorzystał rzutu karnego.
Zagłębie Lubin 2-0 Widzew Łódź 15 września, 16:00 (2000)
Enkeleid Dobi 6, Jacek Manuszewski 20
Górnik Zabrze 0-0 Polonia Warszawa 15 września, 17:30 (1500)
Wisła Kraków 0-1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 16 września, 16:00 (3000)
Wojciech Małocha 61

Kolejka 9 - 22-23 września

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-2 Górnik Zabrze 22 września, 15:00 (6000)
Tomasz Żelazowski 78 - Piotr Gierczak 26, Adam Kompała 39
Odra Wodzisław Śląski 3-0 Zagłębie Lubin 22 września, 16:00 (3000)
Piotr Rocki 12, Michał Chałbiński 62, Dariusz Dudek 84
Widzew Łódź 2-0 GKS Katowice 22 września, 17:30 (3000)
Sergiusz Wiechowski 36, Patryk Rachwał 53
Polonia Warszawa 2-0 Wisła Kraków 23 września, 14:00 (4000)
Igor Gołaszewski 32 (k), Arkadiusz Bąk 88

Kolejka 10 - 29-30 września

Górnik Zabrze 1-3 Odra Wodzisław Śląski 28 września, 19:00 (1500)
Stanisław Wróbel 86 - Marcin Malinowski 14, Paweł Sibik 63 (k), Michał Chałbiński 73
Zagłębie Lubin 4-3 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 29 września, 16:00 (2000)
Edward Cecot 3, Ireneusz Kowalski 35, 84, Tomasz Romaniuk 74 (k) - Tomasz Żelazowski 7, 53, Rafał Lasocki 60
Wisła Kraków 2-0 Widzew Łódź 30 września, 14:30 (7000)
Olgierd Moskalewicz 76, Maciej Żurawski 90
GKS Katowice 2-0 Polonia Warszawa 30 września, 16:00 (2000)
Krzysztof Gajtkowski 13, Tomasz Moskała 15

Kolejka 11 - 13-14 października

Polonia Warszawa 2-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 13 października, 15:00 (2500)
Igor Gołaszewski 45 (k), Maciej Bykowski 89
Widzew Łódź 1-2 Odra Wodzisław Śląski 13 października, 17:30 (5000)
Marek Szemoński 80 - Łukasz Sosin 5, 62
Wisła Kraków 2-1 Górnik Zabrze 14 października, 14:30 (7000)
Dickson Choto 1 (s), Maciej Żurawski 90 (k) - Grzegorz Lekki 21
Zagłębie Lubin 2-2 GKS Katowice 14 października, 14:30 (3000)
Aleksandr Osipowicz 15, Marcin Kubsik 87 - Marek Kubisz 19 (k), Adam Bała 57

Kolejka 12 - 20-21 października

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-0 GKS Katowice 20 października, 14:00 (5000)
Tomasz Żelazowski 31
Polonia Warszawa 4-0 Zagłębie Lubin 20 października, 14:00 (3500)
Arkadiusz Bąk 20, 36, Maciej Bykowski 63, 72
W 17. minucie Igor Gołaszewski (Polonia Warszawa) nie wykorzystał rzutu karnego.
Górnik Zabrze 1-1 Widzew Łódź 20 października, 17:15 (2000)
Robert Kolasa 68 (k) - Sławomir Suchomski 73
Odra Wodzisław Śląski 1-0 Wisła Kraków 21 października, 14:30 (5000)
Łukasz Sosin 45

Kolejka 13 - 27-28 października

Zagłębie Lubin 3-4 Wisła Kraków 26 października, 14:30 (4000)
Enkeleid Dobi 59, Jarosław Krzyżanowski 79, Bogusław Lizak 81 - Mauro Cantoro 45, Maciej Żurawski 51, 65, Kamil Kosowski 89
GKS Katowice 1-0 Górnik Zabrze 26 października, 19:00 (5000)
Tomasz Moskała 23
W 65. minucie Marek Kubisz (GKS Katowice) nie wykorzystał rzutu karnego.
Odra Wodzisław Śląski 3-0 Polonia Warszawa 27 października, 15:00 (4000)
Łukasz Sosin 27, Jacek Matyja 37, Ariel Jakubowski 87
Widzew Łódź 0-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 27 października, 17:30 (3500)

REKLAMA

Kolejka 14 - 3 listopada

Górnik Zabrze 2-2 Zagłębie Lubin 3 listopada, 13:30 (1000)
Adam Kompała 7, Stanisław Wróbel 66 - Marcin Adamski 63, Bogusław Lizak 79
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0-3 Odra Wodzisław Śląski 3 listopada, 13:30 (4500)
Michał Chałbiński 37, 81, Paweł Sibik 86
Polonia Warszawa 3-0 Widzew Łódź 3 listopada, 13:30 (3500)
Igor Gołaszewski 6, Mariusz Malinowski I 38, Mateusz Bartczak 66 (k)
W 85. minucie Sławomir Rutka (Widzew Łódź) nie wykorzystał rzutu karnego.
Wisła Kraków 3-0 GKS Katowice 3 listopada, 13:30 (6000)
Maciej Żurawski 21, Mirosław Szymkowiak 64, Mauro Cantoro 86

Baraże o udział w I lidze

I liga 2001/2002 (mistrzowska)
I liga 2001/2002 (spadkowa)

I liga 2001/2002 (B)
I liga 2001/2002 (spadkowa)
II liga 2001/2002

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas