[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Drużyny | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

I liga 2001/2002, grupa: spadkowa
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik Zabrze 14 34 8 4 2 23-11 5 2 0 16-4 3 2 2 7-7
2.  Widzew Łódź 14 31 6 7 1 19-8 5 2 0 15-4 1 5 1 4-4
3.  Zagłębie Lubin 14 29 5 5 4 18-16 2 3 2 7-6 3 2 2 11-10
4.  Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 14 28 6 2 6 18-15 3 0 4 11-9 3 2 2 7-6
5.  KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 14 25 4 5 5 14-19 3 3 1 10-6 1 2 4 4-13
6.  RKS Radomsko 14 23 3 6 5 13-18 2 3 2 5-6 1 3 3 8-12
7.  Śląsk Wrocław 14 19 2 4 8 14-22 1 2 4 8-11 1 2 4 6-11
8.  Stomil Olsztyn 14 18 2 7 5 11-21 1 5 1 6-6 1 2 4 5-15

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Górnik Zabrze    1-1 3-1 2-0 1-1 4-1 1-0 4-0 
 2 Widzew Łódź2-0     2-0 1-1 2-0 2-2 2-0 4-1 
 3 Zagłębie Lubin0-0 1-1     1-0 0-1 1-1 1-2 3-1 
 4 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski2-3 0-1 1-2     4-0 1-0 2-1 1-2 
 5 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski2-0 0-0 2-2 1-2     2-1 3-1 0-0 
 6 RKS Radomsko0-2 1-0 0-3 0-0 3-0     1-1 0-0 
 7 Śląsk Wrocław1-2 1-1 0-1 0-2 2-2 1-2     3-1 
 8 Stomil Olsztyn0-0 0-0 2-2 1-2 1-0 1-1 1-1     

REKLAMA

Kolejka 15 - 17-18 listopada

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-2 Zagłębie Lubin 17 listopada, 13:00 (2000)
Rafał Witkowski 31 - Edward Cecot 6, Ireneusz Kowalski 45
W 47. minucie Rafał Witkowski (Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski) nie wykorzystał rzutu karnego.
Stomil Olsztyn 0-0 Górnik Zabrze 17 listopada, 13:00 (3000)
Śląsk Wrocław 2-2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 17 listopada, 13:00 (1500)
Remigiusz Jezierski 89, Piotr Jawny 90 - Tomasz Żelazowski 51, 79
Widzew Łódź 2-2 RKS Radomsko 17 listopada, 17:00 (3000)
Marcin Zając 26, Daniel Bogusz 45 - Bogdan Jóźwiak 10, Marcin Folc 58

Kolejka 16 - 24-25 listopada

Zagłębie Lubin 1-1 Widzew Łódź 23 listopada, 13:00 (500)
Marcin Ludwikowski 28 (s) - Patryk Rachwał 39
RKS Radomsko 0-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 24 listopada, 13:00 (1000)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0-0 Stomil Olsztyn 24 listopada, 13:00 (4000)
Górnik Zabrze 1-0 Śląsk Wrocław 24 listopada, 16:00 (2000)
Błażej Radler 90

Kolejka 17 - 2-3 marca

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-3 Górnik Zabrze 2 marca, 14:30 (3000)
Dariusz Jackiewicz 75 (k), Krzysztof Kłosiński 88 - Piotr Gierczak 41, Stanisław Wróbel 69, 89
Stomil Olsztyn 2-2 Zagłębie Lubin 2 marca, 14:30 (5000)
Abel Salami 65, Dariusz Preis 69 - Grzegorz Niciński 11, Ireneusz Kowalski 23
W 85. minucie Zbigniew Grzybowski (Zagłębie Lubin) nie wykorzystał rzutu karnego.
Śląsk Wrocław 1-2 RKS Radomsko 2 marca, 14:30 (6000)
Piotr Jawny 68 - Sławomir Wojciechowski 62, Marcin Bojarski 78
Widzew Łódź 2-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2 marca, 18:15 (7500)
Arkadiusz Bąk 31, Damian Seweryn 61

Kolejka 18 - 9-10 marca

Stomil Olsztyn 1-1 Śląsk Wrocław 9 marca, 14:30 (5000)
Maciej Terlecki 65 - Artur Januszewski 6 (s)
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-1 Widzew Łódź 9 marca, 14:30 (1500)
Damian Seweryn 51
Zagłębie Lubin 1-1 RKS Radomsko 9 marca, 14:30 (3000)
Grzegorz Niciński 1 - Marcin Bojarski 17
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2-0 Górnik Zabrze 10 marca, 14:30 (4000)
Piotr Cetnarowicz 50, Jacek Dąbrowski 65

Kolejka 19 - 16-17 marca

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-2 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 16 marca, 14:30 (5000)
Mirosław Siara 79 - Dariusz Jackiewicz 77, Tomasz Wieszczycki 89
W 8. minucie Rafał Lasocki (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) nie wykorzystał rzutu karnego.
W 31. minucie Grzegorz Rasiak (Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski) nie wykorzystał rzutu karnego.
RKS Radomsko 0-0 Stomil Olsztyn 16 marca, 14:30 (3500)
Górnik Zabrze 1-1 Widzew Łódź 16 marca, 14:30 (5500)
Piotr Gierczak 39 - Bartosz Ślusarski 29
Śląsk Wrocław 0-1 Zagłębie Lubin 17 marca, 14:30 (6500)
Edward Cecot 80

Kolejka 20 - 20 marca

Zagłębie Lubin 0-0 Górnik Zabrze 20 marca, 14:30 (1000)
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-2 Stomil Olsztyn 20 marca, 15:30 (1000)
Grzegorz Rasiak 52 - Tomasz Lenart 21, Marek Kwiatkowski II 25
RKS Radomsko 3-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 20 marca, 15:30 (3000)
Marcin Folc 28, 83, Dawid Banaczek 57
Widzew Łódź 2-0 Śląsk Wrocław 20 marca, 19:00 (6000)
Arkadiusz Bąk 71 (k), Maxwell Kalu 89

Kolejka 21 - 23-24 marca

Śląsk Wrocław 0-2 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 23 marca, 14:30 (3000)
Tomasz Moskała 15, Dariusz Jackiewicz 89
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2-2 Zagłębie Lubin 23 marca, 14:30 (4500)
Jarosław Popiela 33 (k), Rafał Lasocki 35 - Grzegorz Niciński 22, 80
Stomil Olsztyn 0-0 Widzew Łódź 23 marca, 14:30 (6000)
Górnik Zabrze 4-1 RKS Radomsko 24 marca, 17:15 (4000)
Tomasz Prasnal 12, Michał Probierz 29, 71, Andrzej Niedzielan 41 - Sławomir Wojciechowski 16

Kolejka 22 - 30 marca

Zagłębie Lubin 1-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 29 marca, 15:00 (2000)
Ireneusz Kowalski 61
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3-1 Śląsk Wrocław 30 marca, 14:30 (5000)
Wojciech Małocha 20, Jacek Maciorowski 30 (s), Piotr Cetnarowicz 87 - Marcin Wasilewski 73
Górnik Zabrze 4-0 Stomil Olsztyn 30 marca, 14:30 (4500)
Andrzej Niedzielan 48, Piotr Gierczak 75, 80, Sebastian Olszar 90
RKS Radomsko 1-0 Widzew Łódź 30 marca, 15:15 (6000)
Dawid Banaczek 45

Kolejka 23 - 6-7 kwietnia

Widzew Łódź 2-0 Zagłębie Lubin 6 kwietnia, 16:00 (4000)
Emmanuel Ekwueme 10, Bartosz Ślusarski 90
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-0 RKS Radomsko 6 kwietnia, 16:00 (2000)
Tomasz Wieszczycki 1
Stomil Olsztyn 1-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 6 kwietnia, 16:00 (4500)
Marcin Kłosowski 9
Śląsk Wrocław 1-2 Górnik Zabrze 6 kwietnia, 16:00 (3500)
Marcin Wasilewski 48 (k) - Rafał Naskręt 18 (s), Adam Kompała 69

Kolejka 24 - 13-14 kwietnia

Górnik Zabrze 2-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 13 kwietnia, 16:00 (4500)
Adam Kompała 9, Piotr Gierczak 31
W 55. minucie Dariusz Jackiewicz (Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski) nie wykorzystał rzutu karnego.
W 61. minucie Piotr Gierczak (Górnik Zabrze) nie wykorzystał rzutu karnego.
Zagłębie Lubin 3-1 Stomil Olsztyn 13 kwietnia, 16:00 (1000)
Enkeleid Dobi 37, Tomasz Romaniuk 42, Aleksandr Osipowicz 88 - Maciej Terlecki 76 (k)
RKS Radomsko 1-1 Śląsk Wrocław 13 kwietnia, 16:00 (3000)
Olgierd Moskalewicz 60 - Sławomir Nazaruk 15
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0-0 Widzew Łódź 14 kwietnia, 14:30 (5000)

Kolejka 25 - 20-21 kwietnia

Śląsk Wrocław 3-1 Stomil Olsztyn 20 kwietnia, 16:00 (8000)
Dariusz Sztylka 25, Krzysztof Szewczyk 46, Sławomir Nazaruk 55 - Maciej Terlecki 16 (k)
Widzew Łódź 1-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 20 kwietnia, 16:00 (4000)
Jacek Paszulewicz 29 (k) - Grzegorz Rasiak 63 (k)
RKS Radomsko 0-3 Zagłębie Lubin 20 kwietnia, 16:00 (3500)
Ireneusz Kowalski 35, Bogusław Lizak 83, 85
Górnik Zabrze 1-1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 20 kwietnia, 16:00 (5000)
Rafał Lasocki 71 (s) - Jacek Dąbrowski 34

Kolejka 26 - 24 kwietnia

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 4-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 24 kwietnia, 16:00 (3500)
Tomasz Moskała 26, 60, Grzegorz Rasiak 68, 89
Stomil Olsztyn 1-1 RKS Radomsko 24 kwietnia, 16:00 (4500)
Maciej Terlecki 88 - Radosław Kowalczyk 77
Zagłębie Lubin 1-2 Śląsk Wrocław 24 kwietnia, 16:00 (5000)
Grzegorz Niciński 85 - Marcin Wasilewski 28 (k), Sławomir Nazaruk 70
Widzew Łódź 2-0 Górnik Zabrze 24 kwietnia, 19:00 (4000)
Kazimierz Węgrzyn 58, Arkadiusz Bąk 73 (k)

Kolejka 27 - 27 kwietnia

Stomil Olsztyn 1-2 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 27 kwietnia, 16:00 (6500)
Kelechi Iheanacho 53 - Grzegorz Rasiak 10, Tomasz Moskała 89
Śląsk Wrocław 1-1 Widzew Łódź 27 kwietnia, 16:00 (10 000)
Ireneusz Gortowski 65 - Marcin Zając 15
Górnik Zabrze 3-1 Zagłębie Lubin 27 kwietnia, 16:00 (4000)
Sebastian Olszar 9, Andrzej Niedzielan 20, Adam Kompała 75 - Edward Cecot 41
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2-1 RKS Radomsko 27 kwietnia, 16:00 (5500)
Jacek Dąbrowski 62, Arkadiusz Bilski 71 - Radosław Kowalczyk 80

REKLAMA

Kolejka 28 - 5 maja

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-1 Śląsk Wrocław 5 maja, 17:15 (4000)
Tomasz Moskała 39, Grzegorz Rasiak 42 - Ireneusz Gortowski 25
Zagłębie Lubin 0-1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 5 maja, 17:15 (1000)
Grzegorz Niciński 34 (s)
Widzew Łódź 4-1 Stomil Olsztyn 5 maja, 17:15 (5000)
Maxwell Kalu 14, Emmanuel Ekwueme 30, Arkadiusz Bąk 49, Jacek Paszulewicz 65 - Grzegorz Lech 34
RKS Radomsko 0-2 Górnik Zabrze 5 maja, 17:15 (2000)
Adam Kompała 40, 59

Baraże o udział w I lidze

I liga 2001/2002 (mistrzowska)

I liga 2001/2002 (A)
I liga 2001/2002 (B)
II liga 2001/2002

I liga 2001/2002 (A)
I liga 2001/2002 (B)
II liga 2001/2002

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas