[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

III liga 2001/2002, grupa: 1 (Warmia i Mazury, Podlasie, Łódzkie, Mazowsze)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Piotrcovia Piotrków Trybunalski 34 69 20 9 5 50-19 10 5 2 24-10 10 4 3 26-9
2.  Gwardia Warszawa 34 59 17 8 9 50-37 10 6 1 26-9 7 2 8 24-28
3.  MKS Mława 34 56 17 5 12 41-36 12 0 5 23-16 5 5 7 18-20
4.  MG MZKS Kozienice 34 55 15 10 9 43-31 10 5 2 26-10 5 5 7 17-21
5.  Pelikan Łowicz 34 53 15 8 11 45-42 11 3 3 34-19 4 5 8 11-23
6.  Legionovia Legionowo 34 51 14 9 11 43-35 9 6 2 22-12 5 3 9 21-23
7.  Okęcie Warszawa 34 50 14 8 12 41-35 8 4 5 22-14 6 4 7 19-21
8.  Wigry Suwałki 34 49 13 10 11 46-40 10 5 2 27-13 3 5 9 19-27 2 4 1 1 0 4-1
9.  Hutnik Warszawa 34 49 12 13 9 48-38 6 7 4 25-19 6 6 5 23-19 2 1 0 1 1 1-4
10.  Znicz Pruszków 34 48 13 9 12 37-43 7 5 5 16-16 6 4 7 21-27
11.  Polonia II Warszawa 34 47 13 8 13 49-47 10 5 2 36-19 3 3 11 13-28 2 3 1 0 1 5-1
12.  Unia Skierniewice 34 47 11 14 9 42-36 9 6 2 30-12 2 8 7 12-24 2 3 1 0 1 1-5
13.  LKS Gomunice 34 46 13 7 14 42-36 8 1 8 25-21 5 6 6 17-15
14.  Radomiak Radom 34 43 11 10 13 33-37 8 5 4 18-12 3 5 9 15-25
15.  Dolcan Ząbki 34 42 11 9 14 34-31 6 6 5 19-14 5 3 9 15-17
16.  Legia II Warszawa 34 35 10 5 19 33-58 6 2 9 19-30 4 3 10 14-28
17.  Polonia Lidzbark Warmiński 34 25 7 4 23 32-64 6 1 10 19-31 1 3 13 13-33
18.  Hetman Białystok 34 17 3 8 23 22-66 1 5 11 11-32 2 3 12 11-34
Polonia II Warszawa rozgrywa niektóre swoje mecze na stadionie Drukarza

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Piotrcovia Piotrków Trybunalski    0-2 0-0 1-1 0-0 1-0 1-1 1-0 2-0 3-2 3-0 2-2 0-2 1-0 1-0 3-0 2-0 3-0 
 2 Gwardia Warszawa1-0     0-0 2-0 2-1 2-1 3-0 3-2 1-1 0-0 3-1 1-1 0-0 4-0 0-0 0-2 3-0 1-0 
 3 MKS Mława0-2 1-0     2-0 0-1 0-2 1-0 3-1 0-3 4-1 2-1 2-1 0-1 2-1 2-1 1-0 1-0 2-1 
 4 MG MZKS Kozienice0-1 1-0 1-1     5-1 2-1 1-0 2-1 1-1 0-2 1-1 2-0 3-0 1-1 2-0 2-0 2-0 0-0 
 5 Pelikan Łowicz0-3 6-3 1-3 2-0     2-0 2-1 3-1 1-3 1-1 4-0 0-0 0-0 1-0 2-1 3-2 2-1 4-0 
 6 Legionovia Legionowo0-1 2-1 3-1 2-2 1-1     0-1 1-1 0-0 1-0 2-1 0-0 3-2 2-0 1-0 0-0 1-0 3-1 
 7 Okęcie Warszawa1-0 1-2 1-2 0-1 4-0 0-1     1-1 2-2 2-1 1-0 1-0 0-2 1-0 0-0 2-0 4-1 1-1 
 8 Wigry Suwałki1-1 3-1 0-0 1-0 4-1 3-1 1-0     3-0 3-2 1-0 0-1 0-0 2-2 2-1 1-2 1-1 1-0 
 9 Hutnik Warszawa1-3 4-1 3-2 5-2 1-0 1-1 1-2 1-1     0-1 1-1 1-1 0-0 2-0 1-3 1-1 0-0 2-0 
 10 Znicz Pruszków1-0 1-1 1-0 0-1 0-0 1-0 1-1 1-0 0-1     0-2 0-0 2-3 3-1 1-0 0-3 3-3 1-0 
 11 Polonia II Warszawa0-0 2-1 1-0 2-2 2-0 5-2 0-0 3-1 2-4 2-2     5-0 2-1 2-2 0-2 3-1 2-1 3-0 
 12 Unia Skierniewice1-1 0-1 3-0 3-0 1-1 3-0 5-0 1-1 2-0 3-1 1-0     2-1 1-1 1-3 1-1 1-0 1-1 
 13 LKS Gomunice0-3 2-4 4-1 1-0 0-1 0-0 0-2 1-2 1-0 0-1 3-0 3-1     0-1 2-0 5-0 1-0 2-5 
 14 Radomiak Radom1-1 1-0 0-1 0-0 1-0 0-3* 2-0 0-3 0-2 5-0 2-0 0-0 0-0     0-0 1-0 3-1 2-1 
 15 Dolcan Ząbki0-2 1-1 0-1 0-0 0-1 0-3* 1-2 2-0 0-0 2-2 0-0 1-1 1-0 1-0     4-1 1-0 5-0 
 16 Legia II Warszawa0-2 1-2 1-0 0-4 2-0 0-4 1-1 3-2 0-4 0-1 2-4 2-0 1-1 0-3 2-0     4-1 0-1 
 17 Polonia Lidzbark Warmiński1-2 1-2 0-5 0-2 0-3 1-1 1-5 0-1 2-0 1-2 2-0 4-3 1-0 1-2 0-3 1-0     3-0 
 18 Hetman Białystok1-4 1-2 1-1 0-2 0-0 2-1 0-3 1-1 2-2 0-2 0-2 0-1 0-4 1-1 0-1 0-1 2-4     

REKLAMA

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Wigry Suwałki 1-0 Polonia II Warszawa
Polonia Lidzbark Warmiński 2-0 Hutnik Warszawa
LKS Gomunice 4-1 MKS Mława
Hetman Białystok 0-1 Legia II Warszawa
MG MZKS Kozienice 0-1 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 22 sierpnia
Znicz Pruszków 0-0 Pelikan Łowicz
Dolcan Ząbki 1-1 Unia Skierniewice
Gwardia Warszawa 4-0 Radomiak Radom
Legionovia Legionowo 0-1 Okęcie Warszawa 4 października

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Polonia II Warszawa 0-0 Okęcie Warszawa
Radomiak Radom 0-3 Legionovia Legionowo
(wo)
na boisku 3-0
Unia Skierniewice 0-1 Gwardia Warszawa
Pelikan Łowicz 2-1 Dolcan Ząbki
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 3-2 Znicz Pruszków
Legia II Warszawa 0-4 MG MZKS Kozienice
MKS Mława 2-1 Hetman Białystok
Hutnik Warszawa 0-0 LKS Gomunice
Wigry Suwałki 1-1 Polonia Lidzbark Warmiński

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Polonia Lidzbark Warmiński 2-0 Polonia II Warszawa
LKS Gomunice 1-2 Wigry Suwałki
Hetman Białystok 2-2 Hutnik Warszawa
MG MZKS Kozienice 1-1 MKS Mława
Znicz Pruszków 0-3 Legia II Warszawa
Dolcan Ząbki 0-2 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Gwardia Warszawa 2-1 Pelikan Łowicz
Legionovia Legionowo 0-0 Unia Skierniewice
Okęcie Warszawa 1-0 Radomiak Radom

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Polonia II Warszawa 2-2 Radomiak Radom
Unia Skierniewice 5-0 Okęcie Warszawa
Pelikan Łowicz 2-0 Legionovia Legionowo
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0-2 Gwardia Warszawa
Legia II Warszawa 2-0 Dolcan Ząbki
MKS Mława 4-1 Znicz Pruszków
Hutnik Warszawa 5-2 MG MZKS Kozienice
Wigry Suwałki 1-0 Hetman Białystok
Polonia Lidzbark Warmiński 1-0 LKS Gomunice

Kolejka 5 - 29 sierpnia

LKS Gomunice 3-0 Polonia II Warszawa
Hetman Białystok 2-4 Polonia Lidzbark Warmiński
MG MZKS Kozienice 2-1 Wigry Suwałki
Znicz Pruszków 0-1 Hutnik Warszawa
Dolcan Ząbki 0-1 MKS Mława
Gwardia Warszawa 0-2 Legia II Warszawa
Legionovia Legionowo 0-1 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Okęcie Warszawa 4-0 Pelikan Łowicz
Radomiak Radom 0-0 Unia Skierniewice

Kolejka 6 - 1-2 września

Polonia II Warszawa 5-0 Unia Skierniewice
Pelikan Łowicz 1-0 Radomiak Radom
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 1-1 Okęcie Warszawa
Legia II Warszawa 0-4 Legionovia Legionowo
MKS Mława 1-0 Gwardia Warszawa
Hutnik Warszawa 1-3 Dolcan Ząbki
Wigry Suwałki 3-2 Znicz Pruszków
Polonia Lidzbark Warmiński 0-2 MG MZKS Kozienice
LKS Gomunice 2-5 Hetman Białystok

Kolejka 7 - 8-9 września

Hetman Białystok 0-2 Polonia II Warszawa
MG MZKS Kozienice 3-0 LKS Gomunice
Znicz Pruszków 3-3 Polonia Lidzbark Warmiński
Dolcan Ząbki 2-0 Wigry Suwałki
Gwardia Warszawa 1-1 Hutnik Warszawa
Legionovia Legionowo 3-1 MKS Mława
Okęcie Warszawa 2-0 Legia II Warszawa
Radomiak Radom 1-1 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Unia Skierniewice 1-1 Pelikan Łowicz

Kolejka 8 - 15-16 września

Polonia II Warszawa 2-0 Pelikan Łowicz
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 2-2 Unia Skierniewice
Legia II Warszawa 0-3 Radomiak Radom
MKS Mława 1-0 Okęcie Warszawa
Hutnik Warszawa 1-1 Legionovia Legionowo
Wigry Suwałki 3-1 Gwardia Warszawa
Polonia Lidzbark Warmiński 0-3 Dolcan Ząbki
LKS Gomunice 0-1 Znicz Pruszków
Hetman Białystok 0-2 MG MZKS Kozienice

Kolejka 9 - 22-23 września

MG MZKS Kozienice 1-1 Polonia II Warszawa
Znicz Pruszków 1-0 Hetman Białystok
Dolcan Ząbki 1-0 LKS Gomunice
Gwardia Warszawa 3-0 Polonia Lidzbark Warmiński
Legionovia Legionowo 1-1 Wigry Suwałki
Okęcie Warszawa 2-2 Hutnik Warszawa
Radomiak Radom 0-1 MKS Mława
Unia Skierniewice 1-1 Legia II Warszawa
Pelikan Łowicz 0-3 Piotrcovia Piotrków Trybunalski

Kolejka 10 - 29-30 września

Polonia II Warszawa 0-0 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Legia II Warszawa 2-0 Pelikan Łowicz
MKS Mława 2-1 Unia Skierniewice
Hutnik Warszawa 2-0 Radomiak Radom
Wigry Suwałki 1-0 Okęcie Warszawa
Polonia Lidzbark Warmiński 1-1 Legionovia Legionowo
LKS Gomunice 2-4 Gwardia Warszawa
Hetman Białystok 0-1 Dolcan Ząbki
MG MZKS Kozienice 0-2 Znicz Pruszków

Kolejka 11 - 6-7 października

Znicz Pruszków 0-2 Polonia II Warszawa
Dolcan Ząbki 0-0 MG MZKS Kozienice
Gwardia Warszawa 1-0 Hetman Białystok
Legionovia Legionowo 3-2 LKS Gomunice
Okęcie Warszawa 4-1 Polonia Lidzbark Warmiński
Radomiak Radom 0-3 Wigry Suwałki
Unia Skierniewice 2-0 Hutnik Warszawa
Pelikan Łowicz 1-3 MKS Mława
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 3-0 Legia II Warszawa

Kolejka 12 - 13-14 października

Polonia II Warszawa 3-1 Legia II Warszawa
MKS Mława 0-2 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Hutnik Warszawa 1-0 Pelikan Łowicz
Wigry Suwałki 0-1 Unia Skierniewice
Polonia Lidzbark Warmiński 1-2 Radomiak Radom
LKS Gomunice 0-2 Okęcie Warszawa
Hetman Białystok 2-1 Legionovia Legionowo
MG MZKS Kozienice 1-0 Gwardia Warszawa
Znicz Pruszków 1-0 Dolcan Ząbki

Kolejka 13 - 20-21 października

Dolcan Ząbki 0-0 Polonia II Warszawa
Gwardia Warszawa 0-0 Znicz Pruszków
Legionovia Legionowo 2-2 MG MZKS Kozienice
Okęcie Warszawa 1-1 Hetman Białystok
Radomiak Radom 0-0 LKS Gomunice
Unia Skierniewice 1-0 Polonia Lidzbark Warmiński
Pelikan Łowicz 3-1 Wigry Suwałki
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 2-0 Hutnik Warszawa
Legia II Warszawa 1-0 MKS Mława

Kolejka 14 - 27-28 października

Polonia II Warszawa 1-0 MKS Mława
Hutnik Warszawa 1-1 Legia II Warszawa
Wigry Suwałki 1-1 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Polonia Lidzbark Warmiński 0-3 Pelikan Łowicz
LKS Gomunice 3-1 Unia Skierniewice
Hetman Białystok 1-1 Radomiak Radom
MG MZKS Kozienice 1-0 Okęcie Warszawa
Znicz Pruszków 1-0 Legionovia Legionowo
Dolcan Ząbki 1-1 Gwardia Warszawa

Kolejka 15 - 3-4 listopada

Gwardia Warszawa 3-1 Polonia II Warszawa
Legionovia Legionowo 1-0 Dolcan Ząbki
Okęcie Warszawa 2-1 Znicz Pruszków
Radomiak Radom 0-0 MG MZKS Kozienice
Unia Skierniewice 1-1 Hetman Białystok
Pelikan Łowicz 0-0 LKS Gomunice
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 2-0 Polonia Lidzbark Warmiński
Legia II Warszawa 3-2 Wigry Suwałki
MKS Mława 0-3 Hutnik Warszawa

Kolejka 16 - 10-11 listopada

Polonia II Warszawa 2-4 Hutnik Warszawa
Wigry Suwałki 0-0 MKS Mława
Polonia Lidzbark Warmiński 1-0 Legia II Warszawa
LKS Gomunice 0-3 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Hetman Białystok 0-0 Pelikan Łowicz
MG MZKS Kozienice 2-0 Unia Skierniewice
Znicz Pruszków 3-1 Radomiak Radom
Dolcan Ząbki 1-2 Okęcie Warszawa
Gwardia Warszawa 2-1 Legionovia Legionowo

Kolejka 17 - 17-18 listopada

Legionovia Legionowo 2-1 Polonia II Warszawa
Okęcie Warszawa 1-2 Gwardia Warszawa
Radomiak Radom 0-0 Dolcan Ząbki
Unia Skierniewice 3-1 Znicz Pruszków
Pelikan Łowicz 2-0 MG MZKS Kozienice
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 3-0 Hetman Białystok
Legia II Warszawa 1-1 LKS Gomunice
MKS Mława 1-0 Polonia Lidzbark Warmiński
Hutnik Warszawa 1-1 Wigry Suwałki

Kolejka 18 - 9-10 marca

Polonia II Warszawa 3-1 Wigry Suwałki
Hutnik Warszawa 0-0 Polonia Lidzbark Warmiński
MKS Mława 0-1 LKS Gomunice
Legia II Warszawa 0-1 Hetman Białystok
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 1-1 MG MZKS Kozienice
Pelikan Łowicz 1-1 Znicz Pruszków
Unia Skierniewice 1-3 Dolcan Ząbki
Radomiak Radom 1-0 Gwardia Warszawa
Okęcie Warszawa 0-1 Legionovia Legionowo

Kolejka 19 - 16-17 marca

Okęcie Warszawa 1-0 Polonia II Warszawa
Legionovia Legionowo 2-0 Radomiak Radom
Gwardia Warszawa 1-1 Unia Skierniewice
Dolcan Ząbki 0-1 Pelikan Łowicz
Znicz Pruszków 1-0 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
MG MZKS Kozienice 2-0 Legia II Warszawa
Hetman Białystok 1-1 MKS Mława
LKS Gomunice 1-0 Hutnik Warszawa
Polonia Lidzbark Warmiński 0-1 Wigry Suwałki

Kolejka 20 - 23-24 marca

Polonia II Warszawa 2-1 Polonia Lidzbark Warmiński
Wigry Suwałki 0-0 LKS Gomunice
Hutnik Warszawa 2-0 Hetman Białystok
MKS Mława 2-0 MG MZKS Kozienice
Legia II Warszawa 0-1 Znicz Pruszków
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 1-0 Dolcan Ząbki
Pelikan Łowicz 6-3 Gwardia Warszawa
Unia Skierniewice 3-0 Legionovia Legionowo
Radomiak Radom 2-0 Okęcie Warszawa

Kolejka 21 - 28-30 marca

Radomiak Radom 2-0 Polonia II Warszawa
Okęcie Warszawa 1-0 Unia Skierniewice
Legionovia Legionowo 1-1 Pelikan Łowicz
Gwardia Warszawa 1-0 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Dolcan Ząbki 4-1 Legia II Warszawa
Znicz Pruszków 1-0 MKS Mława
MG MZKS Kozienice 1-1 Hutnik Warszawa
Hetman Białystok 1-1 Wigry Suwałki
LKS Gomunice 1-0 Polonia Lidzbark Warmiński

Kolejka 22 - 6-7 kwietnia

Polonia II Warszawa 2-1 LKS Gomunice
Polonia Lidzbark Warmiński 3-0 Hetman Białystok
Wigry Suwałki 1-0 MG MZKS Kozienice
Hutnik Warszawa 0-1 Znicz Pruszków
MKS Mława 2-1 Dolcan Ząbki
Legia II Warszawa 1-2 Gwardia Warszawa
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 1-0 Legionovia Legionowo
Pelikan Łowicz 2-1 Okęcie Warszawa
Unia Skierniewice 1-1 Radomiak Radom

Kolejka 23 - 13-14 kwietnia

Unia Skierniewice 1-0 Polonia II Warszawa
Radomiak Radom 1-0 Pelikan Łowicz
Okęcie Warszawa 1-0 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Legionovia Legionowo 0-0 Legia II Warszawa
Gwardia Warszawa 0-0 MKS Mława
Dolcan Ząbki 0-0 Hutnik Warszawa
Znicz Pruszków 1-0 Wigry Suwałki
MG MZKS Kozienice 2-0 Polonia Lidzbark Warmiński
Hetman Białystok 0-4 LKS Gomunice

Kolejka 24 - 20-21 kwietnia

Polonia II Warszawa 3-0 Hetman Białystok
LKS Gomunice 1-0 MG MZKS Kozienice
Polonia Lidzbark Warmiński 1-2 Znicz Pruszków
Wigry Suwałki 2-1 Dolcan Ząbki
Hutnik Warszawa 4-1 Gwardia Warszawa
MKS Mława 0-2 Legionovia Legionowo
Legia II Warszawa 1-1 Okęcie Warszawa
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 1-0 Radomiak Radom
Pelikan Łowicz 0-0 Unia Skierniewice

Kolejka 25 - 27-28 kwietnia

Pelikan Łowicz 4-0 Polonia II Warszawa
Unia Skierniewice 1-1 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Radomiak Radom 1-0 Legia II Warszawa
Okęcie Warszawa 1-2 MKS Mława
Legionovia Legionowo 0-0 Hutnik Warszawa
Gwardia Warszawa 3-2 Wigry Suwałki
Dolcan Ząbki 1-0 Polonia Lidzbark Warmiński
Znicz Pruszków 2-3 LKS Gomunice
MG MZKS Kozienice 0-0 Hetman Białystok

Kolejka 26 - 1 maja

Polonia II Warszawa 2-2 MG MZKS Kozienice
Hetman Białystok 0-2 Znicz Pruszków
LKS Gomunice 2-0 Dolcan Ząbki
Polonia Lidzbark Warmiński 1-2 Gwardia Warszawa
Wigry Suwałki 3-1 Legionovia Legionowo
Hutnik Warszawa 1-2 Okęcie Warszawa
MKS Mława 2-1 Radomiak Radom
Legia II Warszawa 2-0 Unia Skierniewice
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0-0 Pelikan Łowicz

Kolejka 27 - 4-5 maja

Piotrcovia Piotrków Trybunalski 3-0 Polonia II Warszawa
Pelikan Łowicz 3-2 Legia II Warszawa
Unia Skierniewice 3-0 MKS Mława
Radomiak Radom 0-2 Hutnik Warszawa
Okęcie Warszawa 1-1 Wigry Suwałki
Legionovia Legionowo 1-0 Polonia Lidzbark Warmiński
Gwardia Warszawa 0-0 LKS Gomunice
Dolcan Ząbki 5-0 Hetman Białystok
Znicz Pruszków 0-1 MG MZKS Kozienice

Kolejka 28 - 11-12 maja

Polonia II Warszawa 2-2 Znicz Pruszków
MG MZKS Kozienice 2-0 Dolcan Ząbki
Hetman Białystok 1-2 Gwardia Warszawa
LKS Gomunice 0-0 Legionovia Legionowo
Polonia Lidzbark Warmiński 1-5 Okęcie Warszawa
Wigry Suwałki 2-2 Radomiak Radom
Hutnik Warszawa 1-1 Unia Skierniewice
MKS Mława 0-1 Pelikan Łowicz
Legia II Warszawa 0-2 Piotrcovia Piotrków Trybunalski

Kolejka 29 - 18-19 maja

Legia II Warszawa 2-4 Polonia II Warszawa
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0-0 MKS Mława
Pelikan Łowicz 1-3 Hutnik Warszawa
Unia Skierniewice 1-1 Wigry Suwałki
Radomiak Radom 3-1 Polonia Lidzbark Warmiński
Okęcie Warszawa 0-2 LKS Gomunice
Legionovia Legionowo 3-1 Hetman Białystok
Gwardia Warszawa 2-0 MG MZKS Kozienice
Dolcan Ząbki 2-2 Znicz Pruszków

Kolejka 30 - 22 maja

Polonia II Warszawa 0-2 Dolcan Ząbki
Znicz Pruszków 1-1 Gwardia Warszawa
MG MZKS Kozienice 2-1 Legionovia Legionowo
Hetman Białystok 0-3 Okęcie Warszawa
LKS Gomunice 0-1 Radomiak Radom
Polonia Lidzbark Warmiński 4-3 Unia Skierniewice
Wigry Suwałki 4-1 Pelikan Łowicz
Hutnik Warszawa 1-3 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
MKS Mława 1-0 Legia II Warszawa

Kolejka 31 - 25-26 maja

MKS Mława 2-1 Polonia II Warszawa
Legia II Warszawa 0-4 Hutnik Warszawa
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 1-0 Wigry Suwałki
Pelikan Łowicz 2-1 Polonia Lidzbark Warmiński
Unia Skierniewice 2-1 LKS Gomunice
Radomiak Radom 2-1 Hetman Białystok
Okęcie Warszawa 0-1 MG MZKS Kozienice
Legionovia Legionowo 1-0 Znicz Pruszków
Gwardia Warszawa 0-0 Dolcan Ząbki 28 maja

Kolejka 32 - 1-2 czerwca

Polonia II Warszawa 2-1 Gwardia Warszawa
Dolcan Ząbki 0-3 Legionovia Legionowo
(wo)
przerwany w 72 min. przy stanie 0-2 z powodu niewłaściwego zachowania kibiców gospodarzy
Znicz Pruszków 1-1 Okęcie Warszawa
MG MZKS Kozienice 1-1 Radomiak Radom
Hetman Białystok 0-1 Unia Skierniewice
LKS Gomunice 0-1 Pelikan Łowicz
Polonia Lidzbark Warmiński 1-2 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Wigry Suwałki 1-2 Legia II Warszawa
Hutnik Warszawa 3-2 MKS Mława

Kolejka 33 - 8 czerwca

Hutnik Warszawa 1-1 Polonia II Warszawa
MKS Mława 3-1 Wigry Suwałki
Legia II Warszawa 4-1 Polonia Lidzbark Warmiński
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0-2 LKS Gomunice
Pelikan Łowicz 4-0 Hetman Białystok
Unia Skierniewice 3-0 MG MZKS Kozienice
Radomiak Radom 5-0 Znicz Pruszków
Okęcie Warszawa 0-0 Dolcan Ząbki
Legionovia Legionowo 2-1 Gwardia Warszawa

REKLAMA

Kolejka 34 - 15 czerwca

Polonia II Warszawa 5-2 Legionovia Legionowo
Gwardia Warszawa 3-0 Okęcie Warszawa
Dolcan Ząbki 1-0 Radomiak Radom
Znicz Pruszków 0-0 Unia Skierniewice
MG MZKS Kozienice 5-1 Pelikan Łowicz
Hetman Białystok 1-4 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
LKS Gomunice 5-0 Legia II Warszawa
Polonia Lidzbark Warmiński 0-5 MKS Mława
Wigry Suwałki 3-0 Hutnik Warszawa

Baraże o udział w I lidze
Baraże o udział w III lidze (1)

II liga 2001/2002

III liga 2001/2002 (2 (Pomorze Zachodnie, Pomorze, Wielkopolska, Kujawy i Pomorze))
III liga 2001/2002 (3 (Lubuskie, Dolny Śląsk, Opolskie, Śląsk))
III liga 2001/2002 (4 (Świętokrzyskie, Lubelskie, Małopolska, Podkarpacie))

IV liga 2001/2002 (łódzka)
IV liga 2001/2002 (mazowiecka (południe))
IV liga 2001/2002 (mazowiecka (północ))
IV liga 2001/2002 (podlaska)
IV liga 2001/2002 (warmińsko-mazurska)

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas