[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2001/2002, grupa: warmińsko-mazurska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polonia Elbląg 32 74 22 8 2 75-23 14 2 0 48-10 8 6 2 27-13
2.  Granica Kętrzyn 32 61 18 7 7 61-31 11 3 2 31-10 7 4 5 30-21
3.  Czarni Małdyty 32 54 14 12 6 48-33 8 5 3 27-14 6 7 3 21-19
4.  Stomil II Olsztyn 32 53 15 8 9 60-40 8 7 1 39-21 7 1 8 21-19
5.  Mrągowia Mrągowo 32 50 14 8 10 51-33 9 4 3 32-13 5 4 7 19-20
6.  Motor Lubawa 32 49 14 7 11 51-52 8 5 3 28-18 6 2 8 23-34
7.  Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 32 47 13 8 11 62-48 10 4 2 41-17 3 4 9 21-31
8.  Jeziorak Iława 32 46 13 7 12 47-32 9 2 5 33-15 4 5 7 14-17 2 3 1 0 1 5-5
9.  Błękitni Orneta 32 46 12 10 10 50-43 9 4 3 32-13 3 6 7 18-30 2 3 1 0 1 5-5
10.  Polonia Pasłęk 32 45 11 12 9 44-35 7 6 3 23-15 4 6 6 21-20
11.  Orlęta Reszel 32 43 10 13 9 43-40 6 7 3 27-18 4 6 6 16-22
12.  Start Nidzica 32 36 10 6 16 38-49 5 4 7 20-24 5 2 9 18-25 2 3 1 0 1 4-3
13.  Płomień Znicz Biała Piska 32 36 8 12 12 42-57 6 5 5 20-19 2 7 7 22-38 2 3 1 0 1 3-4
14.  Olimpia Olsztynek 32 34 9 7 16 39-52 8 4 4 28-19 1 3 12 11-33
15.  Warfama Dobre Miasto 32 32 7 11 14 29-55 4 6 6 15-25 3 5 8 14-30
16.  Victoria Bartoszyce 32 18 4 6 22 24-92 4 2 10 14-37 0 4 12 10-55
17.  Mazur Pisz 32 17 3 8 21 16-65 3 5 8 11-23 0 3 13 5-42
Terminy kolejek mogły być nieco inne.
Zatoka Braniewo wycofała się po rundzie jesiennej. Jej wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
 1 Polonia Elbląg    1-1 2-2 1-0 1-0 5-1 5-1 2-1 2-0 3-0 5-0 3-0 4-3 3-1 3-0 5-0 3-0 
 2 Granica Kętrzyn1-1     0-1 3-2 1-0 1-3 3-2 0-0 2-0 3-0 1-1 1-0 2-0 5-0 2-0 3-0 3-0 
 3 Czarni Małdyty1-3 3-0     1-0 1-1 0-4 1-1 1-1 2-0 1-1 0-1 2-0 3-0 4-1 3-0* 1-1 3-0* 
 4 Stomil II Olsztyn1-0 1-1 2-2     2-2 4-1 4-1 0-0 2-2 3-0 3-3 1-4 1-1 2-0 3-0 6-3 4-1 
 5 Mrągowia Mrągowo1-2 0-1 0-2 1-0     5-1 2-1 2-1 1-1 2-1 0-0 1-0 2-2 1-1 1-0 8-0 5-0 
 6 Motor Lubawa1-1 2-1 2-1 2-3 2-1     1-0 0-0 3-3 3-1 4-2 1-2 0-0 1-2 1-1 1-0 4-0 
 7 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie1-1 5-3 0-1 0-1 3-2 2-1     3-0 6-1 2-2 2-1 5-0 5-1 1-1 1-1 3-0* 2-1 
 8 Jeziorak Iława1-3 0-1 1-1 3-1 3-0 0-1 0-1     2-3 2-1 1-0 1-0 6-2 1-0 1-1 8-0 3-0 
 9 Błękitni Orneta0-2 1-1 4-1 1-1 1-0 0-2 3-2 2-3     0-0 2-0 3-0 3-0 1-0 6-0 1-1 4-0 
 10 Polonia Pasłęk1-1 3-1 0-1 3-5 0-0 2-1 2-0 2-0 2-1     0-1 0-0 1-1 1-1 2-0 3-1 1-1 
 11 Orlęta Reszel1-1 0-2 1-1 1-0 0-1 2-0 2-2 2-1 1-2 1-1     1-1 4-4 2-0 2-2 5-0 2-0 
 12 Start Nidzica0-3 1-3 0-0 1-0 1-1 1-2 1-1 0-3 1-2 0-0 0-3*     4-1 4-1 1-2 3-2 2-0 
 13 Płomień Znicz Biała Piska1-2 1-3 1-1 0-1 1-4 3-0 0-3 1-0 2-0 0-0 2-0 2-0     2-1 2-2 2-2 0-0 
 14 Olimpia Olsztynek0-1 2-1 3-1 1-0 1-2 3-3 2-1 1-0 2-2 0-1 1-1 2-5 1-1     2-0 4-0 3-0 
 15 Warfama Dobre Miasto0-4 0-5 2-2 0-1 0-2 6-1 2-1 0-0 0-0 0-4 0-0 0-3 1-1 1-0     2-0 1-1 
 16 Victoria Bartoszyce2-1 0-5 0-2 0-2 3-2 0-0 2-3 1-2 1-1 0-7 1-3 0-2 1-3 1-0 0-3     2-1 
 17 Mazur Pisz1-1 1-1 1-2 1-4 0-1 0-2 1-1 0-2 1-0 0-2 0-0 2-1 0-2 3-2 0-2 0-0     

Kolejka 1 - 4-5 sierpnia

Jeziorak Iława 1-1 Warfama Dobre Miasto
Granica Kętrzyn 2-0 Płomień Znicz Biała Piska
Zatoka Braniewo - Motor Lubawa
anulowany, było 1-1
Start Nidzica 1-2 Błękitni Orneta
Victoria Bartoszyce 2-1 Polonia Elbląg
Orlęta Reszel 1-1 Polonia Pasłęk
Olimpia Olsztynek 2-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Mazur Pisz 1-4 Stomil II Olsztyn
Czarni Małdyty 1-1 Mrągowia Mrągowo

Kolejka 2 - 11-12 sierpnia

Warfama Dobre Miasto 0-2 Mrągowia Mrągowo
Stomil II Olsztyn 2-2 Czarni Małdyty
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2-1 Mazur Pisz
Polonia Pasłęk 1-1 Olimpia Olsztynek
Polonia Elbląg 5-0 Orlęta Reszel
Błękitni Orneta 1-1 Victoria Bartoszyce
Motor Lubawa 1-2 Start Nidzica
Płomień Znicz Biała Piska - Zatoka Braniewo
anulowany, było 3-1
Jeziorak Iława 0-1 Granica Kętrzyn

Kolejka 3 - 15 sierpnia

Granica Kętrzyn 2-0 Warfama Dobre Miasto
Zatoka Braniewo - Jeziorak Iława
anulowany, było 0-2
Start Nidzica 4-1 Płomień Znicz Biała Piska
Victoria Bartoszyce 0-0 Motor Lubawa
Orlęta Reszel 1-2 Błękitni Orneta
Olimpia Olsztynek 0-1 Polonia Elbląg
Mazur Pisz 0-2 Polonia Pasłęk
Czarni Małdyty 1-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Mrągowia Mrągowo 1-0 Stomil II Olsztyn

Kolejka 4 - 18-19 sierpnia

Warfama Dobre Miasto 0-1 Stomil II Olsztyn
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3-2 Mrągowia Mrągowo
Polonia Pasłęk 0-1 Czarni Małdyty
Polonia Elbląg 3-0 Mazur Pisz
Błękitni Orneta 1-0 Olimpia Olsztynek
Motor Lubawa 4-2 Orlęta Reszel
Płomień Znicz Biała Piska 2-2 Victoria Bartoszyce
Jeziorak Iława 1-0 Start Nidzica
Granica Kętrzyn - Zatoka Braniewo
anulowany, było 2-0

Kolejka 5 - 25-26 sierpnia

Zatoka Braniewo - Warfama Dobre Miasto
anulowany, było 0-2
Start Nidzica 1-3 Granica Kętrzyn
Victoria Bartoszyce 1-2 Jeziorak Iława
Orlęta Reszel 4-4 Płomień Znicz Biała Piska
Olimpia Olsztynek 3-3 Motor Lubawa
albo 1-1
Mazur Pisz 1-0 Błękitni Orneta
Czarni Małdyty 1-3 Polonia Elbląg
Mrągowia Mrągowo 2-1 Polonia Pasłęk
Stomil II Olsztyn 4-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

Kolejka 6 - 1-2 września

Warfama Dobre Miasto 2-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Polonia Pasłęk 3-5 Stomil II Olsztyn
Polonia Elbląg 1-0 Mrągowia Mrągowo
Błękitni Orneta 4-1 Czarni Małdyty
Motor Lubawa 4-0 Mazur Pisz
Płomień Znicz Biała Piska 2-1 Olimpia Olsztynek
Jeziorak Iława 1-0 Orlęta Reszel
Granica Kętrzyn 3-0 Victoria Bartoszyce
Zatoka Braniewo - Start Nidzica
anulowany, było 0-2

Kolejka 7 - 8-9 września

Start Nidzica 1-2 Warfama Dobre Miasto
Victoria Bartoszyce - Zatoka Braniewo
anulowany, było 7-0
Orlęta Reszel 0-2 Granica Kętrzyn
Olimpia Olsztynek 1-0 Jeziorak Iława
Mazur Pisz 0-2 Płomień Znicz Biała Piska
Czarni Małdyty 0-4 Motor Lubawa
Mrągowia Mrągowo 1-1 Błękitni Orneta
Stomil II Olsztyn 1-0 Polonia Elbląg
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2-2 Polonia Pasłęk

Kolejka 8 - 12 września

Warfama Dobre Miasto 0-4 Polonia Pasłęk
Polonia Elbląg 5-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Błękitni Orneta 1-1 Stomil II Olsztyn
Motor Lubawa 2-1 Mrągowia Mrągowo
Płomień Znicz Biała Piska 1-1 Czarni Małdyty
Jeziorak Iława 3-0 Mazur Pisz
Granica Kętrzyn 5-0 Olimpia Olsztynek
Zatoka Braniewo - Orlęta Reszel
anulowany, było 2-3
Start Nidzica 3-2 Victoria Bartoszyce

Kolejka 9 - 15-16 września

Victoria Bartoszyce 0-3 Warfama Dobre Miasto
Orlęta Reszel 1-1 Start Nidzica
Olimpia Olsztynek - Zatoka Braniewo
anulowany, było 9-1
Mazur Pisz 1-1 Granica Kętrzyn
Czarni Małdyty 1-1 Jeziorak Iława
Mrągowia Mrągowo 2-2 Płomień Znicz Biała Piska
Stomil II Olsztyn 4-1 Motor Lubawa
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 6-1 Błękitni Orneta
Polonia Pasłęk 1-1 Polonia Elbląg

Kolejka 10 - 22-23 września

Warfama Dobre Miasto 0-4 Polonia Elbląg
Błękitni Orneta 0-0 Polonia Pasłęk
Motor Lubawa 1-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Płomień Znicz Biała Piska 0-1 Stomil II Olsztyn
Jeziorak Iława 3-0 Mrągowia Mrągowo
Granica Kętrzyn 0-1 Czarni Małdyty
Zatoka Braniewo - Mazur Pisz
anulowany, było 1-6
Start Nidzica 4-1 Olimpia Olsztynek
Victoria Bartoszyce 1-3 Orlęta Reszel

Kolejka 11 - 29-30 września

Orlęta Reszel 2-2 Warfama Dobre Miasto
Olimpia Olsztynek 4-0 Victoria Bartoszyce
Mazur Pisz 2-1 Start Nidzica
Czarni Małdyty - Zatoka Braniewo
anulowany, było 3-1
Mrągowia Mrągowo 0-1 Granica Kętrzyn
Stomil II Olsztyn 0-0 Jeziorak Iława
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 5-1 Płomień Znicz Biała Piska
Polonia Pasłęk 2-1 Motor Lubawa
Polonia Elbląg 2-0 Błękitni Orneta

Kolejka 12 - 6-7 października

Warfama Dobre Miasto 0-0 Błękitni Orneta
Motor Lubawa 1-1 Polonia Elbląg
Płomień Znicz Biała Piska 0-0 Polonia Pasłęk
Jeziorak Iława 0-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Granica Kętrzyn 3-2 Stomil II Olsztyn
Zatoka Braniewo - Mrągowia Mrągowo
anulowany, było 1-5
Start Nidzica 0-0 Czarni Małdyty
Victoria Bartoszyce 2-1 Mazur Pisz
Orlęta Reszel 2-0 Olimpia Olsztynek

Kolejka 13 - 13-14 października

Olimpia Olsztynek 2-0 Warfama Dobre Miasto
Mazur Pisz 0-0 Orlęta Reszel
Czarni Małdyty 1-1 Victoria Bartoszyce
Mrągowia Mrągowo 1-0 Start Nidzica
Stomil II Olsztyn - Zatoka Braniewo
anulowany, było 6-0
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 5-3 Granica Kętrzyn
Polonia Pasłęk 2-0 Jeziorak Iława
Polonia Elbląg 4-3 Płomień Znicz Biała Piska
Błękitni Orneta 0-2 Motor Lubawa

Kolejka 14 - 20-21 października

Warfama Dobre Miasto 6-1 Motor Lubawa
Płomień Znicz Biała Piska 2-0 Błękitni Orneta
Jeziorak Iława 1-3 Polonia Elbląg
Granica Kętrzyn 3-0 Polonia Pasłęk
Zatoka Braniewo - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
anulowany, było 1-2
Start Nidzica 1-0 Stomil II Olsztyn
Victoria Bartoszyce 3-2 Mrągowia Mrągowo
Orlęta Reszel 1-1 Czarni Małdyty
Olimpia Olsztynek 3-0 Mazur Pisz

Kolejka 15 - 27-28 października

Mazur Pisz 0-2 Warfama Dobre Miasto
Czarni Małdyty 4-1 Olimpia Olsztynek
Mrągowia Mrągowo 0-0 Orlęta Reszel
Stomil II Olsztyn 6-3 Victoria Bartoszyce
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 5-0 Start Nidzica
Polonia Pasłęk - Zatoka Braniewo
anulowany, było 5-1
Polonia Elbląg 1-1 Granica Kętrzyn
Błękitni Orneta 2-3 Jeziorak Iława
Motor Lubawa 0-0 Płomień Znicz Biała Piska

Kolejka 16 - 3-4 listopada

Warfama Dobre Miasto 1-1 Płomień Znicz Biała Piska
Jeziorak Iława 0-1 Motor Lubawa
Granica Kętrzyn 2-0 Błękitni Orneta
Zatoka Braniewo - Polonia Elbląg
anulowany, było 2-3
Start Nidzica 0-0 Polonia Pasłęk
Victoria Bartoszyce 2-3 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Orlęta Reszel 1-0 Stomil II Olsztyn
Olimpia Olsztynek 1-2 Mrągowia Mrągowo
Mazur Pisz 1-2 Czarni Małdyty

Kolejka 17 - 10-11 listopada

Czarni Małdyty 3-0 Warfama Dobre Miasto
(wo)
Mrągowia Mrągowo 5-0 Mazur Pisz
Stomil II Olsztyn 2-0 Olimpia Olsztynek
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2-1 Orlęta Reszel
Polonia Pasłęk 3-1 Victoria Bartoszyce
Polonia Elbląg 3-0 Start Nidzica
Błękitni Orneta - Zatoka Braniewo
anulowany, było 7-0
Motor Lubawa 2-1 Granica Kętrzyn
Płomień Znicz Biała Piska 1-0 Jeziorak Iława

Kolejka 18 - 16-17 marca

Pauza: Motor Lubawa.
 
Warfama Dobre Miasto 0-0 Jeziorak Iława
Płomień Znicz Biała Piska 1-3 Granica Kętrzyn
Błękitni Orneta 3-0 Start Nidzica
Polonia Elbląg 5-0 Victoria Bartoszyce
Polonia Pasłęk 0-1 Orlęta Reszel
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-1 Olimpia Olsztynek
Stomil II Olsztyn 4-1 Mazur Pisz
Mrągowia Mrągowo 0-2 Czarni Małdyty

Kolejka 19 - 23-24 marca

Pauza: Płomień Znicz Biała Piska.
 
Mrągowia Mrągowo 1-0 Warfama Dobre Miasto
Czarni Małdyty 1-0 Stomil II Olsztyn
Mazur Pisz 1-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Olimpia Olsztynek 0-1 Polonia Pasłęk
Orlęta Reszel 1-1 Polonia Elbląg
Victoria Bartoszyce 1-1 Błękitni Orneta
Start Nidzica 1-2 Motor Lubawa
Granica Kętrzyn 0-0 Jeziorak Iława

Kolejka 20 - 30-31 marca

Pauza: Jeziorak Iława.
 
Warfama Dobre Miasto 0-5 Granica Kętrzyn
Płomień Znicz Biała Piska 2-0 Start Nidzica
Motor Lubawa 1-0 Victoria Bartoszyce
Błękitni Orneta 2-0 Orlęta Reszel
Polonia Elbląg 3-1 Olimpia Olsztynek
Polonia Pasłęk 1-1 Mazur Pisz
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0-1 Czarni Małdyty
Stomil II Olsztyn 2-2 Mrągowia Mrągowo

Kolejka 21 - 6-7 kwietnia

Pauza: Granica Kętrzyn.
 
Stomil II Olsztyn 3-0 Warfama Dobre Miasto
Mrągowia Mrągowo 2-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Czarni Małdyty 1-1 Polonia Pasłęk
Mazur Pisz 1-1 Polonia Elbląg
Olimpia Olsztynek 2-2 Błękitni Orneta
Orlęta Reszel 2-0 Motor Lubawa
lub 4-0
Victoria Bartoszyce 1-3 Płomień Znicz Biała Piska
Start Nidzica 0-3 Jeziorak Iława

Kolejka 22 - 13-14 kwietnia

Pauza: Warfama Dobre Miasto.
 
Granica Kętrzyn 1-0 Start Nidzica
Jeziorak Iława 8-0 Victoria Bartoszyce
Płomień Znicz Biała Piska 2-0 Orlęta Reszel
Motor Lubawa 1-2 Olimpia Olsztynek
Błękitni Orneta 4-0 Mazur Pisz
Polonia Elbląg 2-2 Czarni Małdyty
Polonia Pasłęk 0-0 Mrągowia Mrągowo
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0-1 Stomil II Olsztyn

Kolejka 23 - 20-21 kwietnia

Pauza: Start Nidzica.
 
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-1 Warfama Dobre Miasto
Stomil II Olsztyn 3-0 Polonia Pasłęk
Mrągowia Mrągowo 1-2 Polonia Elbląg
Czarni Małdyty 2-0 Błękitni Orneta
Mazur Pisz 0-2 Motor Lubawa
Olimpia Olsztynek 1-1 Płomień Znicz Biała Piska
Orlęta Reszel 2-1 Jeziorak Iława
Victoria Bartoszyce 0-5 Granica Kętrzyn

Kolejka 24 - 27-28 kwietnia

Pauza: Victoria Bartoszyce.
 
Warfama Dobre Miasto 0-3 Start Nidzica
Granica Kętrzyn 1-1 Orlęta Reszel
Jeziorak Iława 1-0 Olimpia Olsztynek
Płomień Znicz Biała Piska 0-0 Mazur Pisz
Motor Lubawa 2-1 Czarni Małdyty
Błękitni Orneta 1-0 Mrągowia Mrągowo
Polonia Elbląg 1-0 Stomil II Olsztyn
Polonia Pasłęk 2-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

Kolejka 25 - 1 maja

Pauza: Orlęta Reszel.
 
Polonia Pasłęk 2-0 Warfama Dobre Miasto
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-1 Polonia Elbląg
Stomil II Olsztyn 2-2 Błękitni Orneta
Mrągowia Mrągowo 5-1 Motor Lubawa
Czarni Małdyty 3-0 Płomień Znicz Biała Piska
Mazur Pisz 0-2 Jeziorak Iława
Olimpia Olsztynek 2-1 Granica Kętrzyn
Victoria Bartoszyce 0-2 Start Nidzica

Kolejka 26 - 4-5 maja

Pauza: Olimpia Olsztynek.
 
Warfama Dobre Miasto 2-0 Victoria Bartoszyce
Start Nidzica 0-3 Orlęta Reszel
(wo)
na boisku 2-0
Granica Kętrzyn 3-0 Mazur Pisz
Jeziorak Iława 1-1 Czarni Małdyty
Płomień Znicz Biała Piska 1-4 Mrągowia Mrągowo
Motor Lubawa 2-3 Stomil II Olsztyn
Błękitni Orneta 3-2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Polonia Elbląg 3-0 Polonia Pasłęk

Kolejka 27 - 11-12 maja

Pauza: Mazur Pisz.
 
Polonia Elbląg 3-0 Warfama Dobre Miasto 22 maja
Polonia Pasłęk 2-1 Błękitni Orneta
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2-1 Motor Lubawa
Stomil II Olsztyn 1-1 Płomień Znicz Biała Piska
Mrągowia Mrągowo 2-1 Jeziorak Iława
Czarni Małdyty 3-0 Granica Kętrzyn
Olimpia Olsztynek 2-5 Start Nidzica
Orlęta Reszel 5-0 Victoria Bartoszyce

Kolejka 28 - 18-19 maja

Pauza: Czarni Małdyty.
 
Warfama Dobre Miasto 0-0 Orlęta Reszel
Victoria Bartoszyce 1-0 Olimpia Olsztynek
Start Nidzica 2-0 Mazur Pisz
Granica Kętrzyn 1-0 Mrągowia Mrągowo
Jeziorak Iława 3-1 Stomil II Olsztyn
Płomień Znicz Biała Piska 0-3 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Motor Lubawa 3-1 Polonia Pasłęk
Błękitni Orneta 0-2 Polonia Elbląg

Kolejka 29 - 25-26 maja

Pauza: Mrągowia Mrągowo.
 
Błękitni Orneta 6-0 Warfama Dobre Miasto
Polonia Elbląg 5-1 Motor Lubawa
Polonia Pasłęk 1-1 Płomień Znicz Biała Piska
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3-0 Jeziorak Iława
Stomil II Olsztyn 1-1 Granica Kętrzyn
Czarni Małdyty 2-0 Start Nidzica
Mazur Pisz 0-0 Victoria Bartoszyce
Olimpia Olsztynek 1-1 Orlęta Reszel

Kolejka 30 - 29 maja

Pauza: Stomil II Olsztyn.
 
Warfama Dobre Miasto 1-0 Olimpia Olsztynek
Orlęta Reszel 2-0 Mazur Pisz
Victoria Bartoszyce 0-2 Czarni Małdyty
Start Nidzica 1-1 Mrągowia Mrągowo
Granica Kętrzyn 3-2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Jeziorak Iława 2-1 Polonia Pasłęk
Płomień Znicz Biała Piska 1-2 Polonia Elbląg
Motor Lubawa 3-3 Błękitni Orneta

Kolejka 31 - 1-2 czerwca

Pauza: Drwęca Nowe Miasto Lubawskie.
 
Motor Lubawa 1-1 Warfama Dobre Miasto
Błękitni Orneta 3-0 Płomień Znicz Biała Piska
Polonia Elbląg 2-1 Jeziorak Iława
Polonia Pasłęk 3-1 Granica Kętrzyn
Stomil II Olsztyn 1-4 Start Nidzica
Mrągowia Mrągowo 8-0 Victoria Bartoszyce
Czarni Małdyty 0-1 Orlęta Reszel
Mazur Pisz 3-2 Olimpia Olsztynek

Kolejka 32 - 8-9 czerwca

Pauza: Polonia Pasłęk.
 
Warfama Dobre Miasto 1-1 Mazur Pisz
Olimpia Olsztynek 3-1 Czarni Małdyty
Orlęta Reszel 0-1 Mrągowia Mrągowo
Victoria Bartoszyce 0-2 Stomil II Olsztyn
Start Nidzica 1-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Granica Kętrzyn 1-1 Polonia Elbląg
Jeziorak Iława 2-3 Błękitni Orneta
Płomień Znicz Biała Piska 3-0 Motor Lubawa

Kolejka 33 - 15-16 czerwca

Pauza: Polonia Elbląg.
 
Płomień Znicz Biała Piska 2-2 Warfama Dobre Miasto
Motor Lubawa 0-0 Jeziorak Iława
Błękitni Orneta 1-1 Granica Kętrzyn
Polonia Pasłęk 0-0 Start Nidzica
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3-0 Victoria Bartoszyce
(wo)
Stomil II Olsztyn 3-3 Orlęta Reszel
Mrągowia Mrągowo 1-1 Olimpia Olsztynek
Czarni Małdyty 3-0 Mazur Pisz
(wo)

Kolejka 34

Pauza: Błękitni Orneta.
 
Warfama Dobre Miasto 2-2 Czarni Małdyty
Mazur Pisz 0-1 Mrągowia Mrągowo
Olimpia Olsztynek 1-0 Stomil II Olsztyn
Orlęta Reszel 2-2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Victoria Bartoszyce 0-7 Polonia Pasłęk
Start Nidzica 0-3 Polonia Elbląg
Granica Kętrzyn 1-3 Motor Lubawa
Jeziorak Iława 6-2 Płomień Znicz Biała Piska

Baraże o udział w III lidze (1)

III liga 2001/2002 (1 (Warmia i Mazury, Podlasie, Łódzkie, Mazowsze))

IV liga 2001/2002 (łódzka)
IV liga 2001/2002 (mazowiecka (południe))
IV liga 2001/2002 (mazowiecka (północ))
IV liga 2001/2002 (podlaska)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: warminsko-mazurskie @ 90minut.pl
Link źródłowy: http://www.portel.pl

 

Napisz do nas