[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2001/2002, grupa: podlaska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Warmia Grajewo 30 79 25 4 1 100-15 13 2 0 53-4 12 2 1 47-11
2.  Olimpia Zambrów 30 75 24 3 3 88-31 12 1 2 49-14 12 2 1 39-17
3.  ŁKS Łomża 30 55 16 7 7 72-39 9 4 2 39-19 7 3 5 33-20
4.  Sparta Augustów 30 52 14 10 6 57-37 9 5 1 35-14 5 5 5 22-23
5.  Supraślanka Supraśl 30 48 14 6 10 77-51 9 1 5 43-17 5 5 5 34-34
6.  Jagiellonia II Białystok 30 47 12 11 7 63-42 7 5 3 44-24 5 6 4 19-18
7.  Sokół Sokółka 30 42 12 6 12 55-54 10 2 3 29-18 2 4 9 26-36
8.  Ruch Wysokie Mazowieckie 30 38 11 5 14 55-52 6 2 7 32-25 5 3 7 23-27
9.  Orzeł Kolno 30 37 10 7 13 41-53 7 2 6 26-26 3 5 7 15-27
10.  LZS Narewka 30 36 9 9 12 51-55 3 7 5 24-24 6 2 7 27-31
11.  MKS Mielnik 30 33 8 9 13 44-52 6 3 6 33-22 2 6 7 11-30
12.  Pogoń Łapy 30 32 9 5 16 44-55 5 4 6 29-25 4 1 10 15-30
13.  KS Stawiski 30 30 8 6 16 28-59 5 4 6 16-23 3 2 10 12-36
14.  Włókniarz Białystok 30 26 7 5 18 37-77 3 3 9 23-42 4 2 9 14-35 2 4 1 1 0 7-2
15.  Pomorzanka Sejny 30 26 7 5 18 27-68 5 4 6 15-21 2 1 12 12-47 2 1 0 1 1 2-7
16.  Cresovia Siemiatycze 30 14 4 2 24 26-125 3 1 11 13-44 1 1 13 13-81

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Warmia Grajewo    0-0 1-0 2-1 7-1 0-0 4-0 2-0 2-0 5-0 3-0 4-0 3-0 5-0 5-2 10-0 
 2 Olimpia Zambrów3-1     0-2 4-1 2-3 1-0 5-0 4-1 3-3 2-1 4-0 3-1 3-0 9-1 3-0 3-0* 
 3 ŁKS Łomża1-3 0-2     3-0 5-2 2-2 3-2 2-2 4-1 4-2 1-1 0-0 2-0 3-1 5-1 4-0 
 4 Sparta Augustów0-2 3-1 2-1     2-2 0-0 1-0 2-2 2-0 1-1 4-1 4-3 0-0 3-0 4-1 7-0 
 5 Supraślanka Supraśl2-3 0-1 0-0 6-1     4-0 2-1 6-0 1-3 4-0 2-0 1-3 4-0 3-0 5-1 3-4 
 6 Jagiellonia II Białystok1-8 2-3 2-2 1-1 2-5     5-3 1-0 0-0 1-0 1-1 7-0 5-0 1-1 5-0 10-0 
 7 Sokół Sokółka1-1 1-3 2-0 2-1 5-3 2-1     0-0 2-0 2-3 1-2 1-0 2-1 3-2 3-1 2-0 
 8 Ruch Wysokie Mazowieckie0-5 0-1 3-3 0-4 3-2 2-2 3-1     0-2 6-1 4-1 0-1 0-1 0-1 3-0* 8-0 
 9 Orzeł Kolno1-4 0-4 3-0 0-2 1-1 2-1 2-2 1-5     0-2 4-1 2-0 4-1 0-2 1-0 5-1 
 10 LZS Narewka0-0 1-3 0-3* 0-1 1-1 2-2 3-3 1-2 1-1     0-0 2-1 5-0 2-0 0-1 6-6 
 11 MKS Mielnik1-3 1-2 2-3 0-0 4-2 1-2 2-2 3-1 3-0 2-2     4-1 4-1 1-2 0-1 5-0 
 12 Pogoń Łapy0-2 2-3 3-1 1-1 1-1 1-5 2-2 2-3 2-0 1-3 3-0     1-1 1-2 2-1 7-0 
 13 KS Stawiski1-2 3-3 0-7 0-0 0-2 0-0 2-1 0-3 0-1 3-1 0-0 0-2     2-1 3-0* 2-0 
 14 Włókniarz Białystok0-4 1-3 2-6 2-2 0-4 1-2 1-3 0-3 2-2 0-5 2-2 1-0 0-3     6-1 5-2 
 15 Pomorzanka Sejny0-3 2-5 0-3* 1-3 1-1 0-1 1-0 1-0 1-1 0-3 0-0 1-0 2-0 1-1     4-0 
 16 Cresovia Siemiatycze0-6 1-5 0-2 1-4 0-4 0-1 0-6 2-1 4-1 0-3 1-2 0-3 1-4 1-0 2-2     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Pomorzanka Sejny 1-1 Orzeł Kolno
Supraślanka Supraśl 3-0 Włókniarz Białystok
Jagiellonia II Białystok 1-0 Ruch Wysokie Mazowieckie
LZS Narewka 0-3 ŁKS Łomża
(wo)
na boisku 1-1
Warmia Grajewo 4-0 Pogoń Łapy
Olimpia Zambrów 5-0 Sokół Sokółka
Sparta Augustów 7-0 Cresovia Siemiatycze
MKS Mielnik 4-1 KS Stawiski

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Cresovia Siemiatycze 1-4 KS Stawiski
Sokół Sokółka 2-1 Sparta Augustów
Pogoń Łapy 2-3 Olimpia Zambrów
ŁKS Łomża 1-3 Warmia Grajewo
Ruch Wysokie Mazowieckie 6-1 LZS Narewka
Włókniarz Białystok 1-2 Jagiellonia II Białystok
Orzeł Kolno 1-1 Supraślanka Supraśl
MKS Mielnik 0-1 Pomorzanka Sejny

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Supraślanka Supraśl 2-0 MKS Mielnik
Jagiellonia II Białystok 0-0 Orzeł Kolno
LZS Narewka 2-0 Włókniarz Białystok
Warmia Grajewo 2-0 Ruch Wysokie Mazowieckie
Olimpia Zambrów 0-2 ŁKS Łomża
Sparta Augustów 4-3 Pogoń Łapy
Cresovia Siemiatycze 0-6 Sokół Sokółka
Pomorzanka Sejny 2-0 KS Stawiski

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Sokół Sokółka 2-1 KS Stawiski
Pogoń Łapy 7-0 Cresovia Siemiatycze
ŁKS Łomża 3-0 Sparta Augustów
Ruch Wysokie Mazowieckie 0-1 Olimpia Zambrów
Włókniarz Białystok 0-4 Warmia Grajewo
Orzeł Kolno 0-2 LZS Narewka
MKS Mielnik 1-2 Jagiellonia II Białystok
Pomorzanka Sejny 1-1 Supraślanka Supraśl

Kolejka 5 - 1-2 września

KS Stawiski 0-2 Supraślanka Supraśl
Jagiellonia II Białystok 5-0 Pomorzanka Sejny
LZS Narewka 0-0 MKS Mielnik
Warmia Grajewo 2-0 Orzeł Kolno
Olimpia Zambrów 9-1 Włókniarz Białystok
Sparta Augustów 2-2 Ruch Wysokie Mazowieckie
Cresovia Siemiatycze 0-2 ŁKS Łomża
Sokół Sokółka 1-0 Pogoń Łapy

Kolejka 6 - 8-9 września

ŁKS Łomża 3-2 Sokół Sokółka
Ruch Wysokie Mazowieckie 8-0 Cresovia Siemiatycze
Włókniarz Białystok 2-2 Sparta Augustów
Orzeł Kolno 0-4 Olimpia Zambrów
MKS Mielnik 1-3 Warmia Grajewo
Pomorzanka Sejny 0-3 LZS Narewka
Supraślanka Supraśl 4-0 Jagiellonia II Białystok
KS Stawiski 0-2 Pogoń Łapy

Kolejka 7 - 12 września

LZS Narewka 1-1 Supraślanka Supraśl
Warmia Grajewo 5-2 Pomorzanka Sejny
Olimpia Zambrów 4-0 MKS Mielnik
Sparta Augustów 2-0 Orzeł Kolno
Cresovia Siemiatycze 1-0 Włókniarz Białystok
Sokół Sokółka 0-0 Ruch Wysokie Mazowieckie
Pogoń Łapy 3-1 ŁKS Łomża
Jagiellonia II Białystok 5-0 KS Stawiski

Kolejka 8 - 15-16 września

Ruch Wysokie Mazowieckie 0-1 Pogoń Łapy
Włókniarz Białystok 1-3 Sokół Sokółka
Orzeł Kolno 5-1 Cresovia Siemiatycze
MKS Mielnik 0-0 Sparta Augustów
Pomorzanka Sejny 2-5 Olimpia Zambrów
Supraślanka Supraśl 2-3 Warmia Grajewo
Jagiellonia II Białystok 1-0 LZS Narewka
KS Stawiski 0-7 ŁKS Łomża

Kolejka 9 - 22-23 września

Warmia Grajewo 0-0 Jagiellonia II Białystok
Olimpia Zambrów 2-3 Supraślanka Supraśl
Sparta Augustów 4-1 Pomorzanka Sejny
Cresovia Siemiatycze 1-2 MKS Mielnik
Sokół Sokółka 2-0 Orzeł Kolno
Pogoń Łapy 1-2 Włókniarz Białystok
ŁKS Łomża 2-2 Ruch Wysokie Mazowieckie
LZS Narewka 5-0 KS Stawiski

Kolejka 10 - 29-30 września

Włókniarz Białystok 2-6 ŁKS Łomża
Orzeł Kolno 2-0 Pogoń Łapy
MKS Mielnik 2-2 Sokół Sokółka
Pomorzanka Sejny 4-0 Cresovia Siemiatycze
Supraślanka Supraśl 6-1 Sparta Augustów
Jagiellonia II Białystok 2-3 Olimpia Zambrów
LZS Narewka 0-0 Warmia Grajewo
KS Stawiski 0-3 Ruch Wysokie Mazowieckie

Kolejka 11 - 6-7 października

Olimpia Zambrów 2-1 LZS Narewka
Sparta Augustów 0-0 Jagiellonia II Białystok
Cresovia Siemiatycze 0-4 Supraślanka Supraśl
Sokół Sokółka 3-1 Pomorzanka Sejny
Pogoń Łapy 3-0 MKS Mielnik
ŁKS Łomża 4-1 Orzeł Kolno
Ruch Wysokie Mazowieckie 0-1 Włókniarz Białystok
Warmia Grajewo 3-0 KS Stawiski

Kolejka 12 - 13-14 października

Orzeł Kolno 1-5 Ruch Wysokie Mazowieckie
MKS Mielnik 2-3 ŁKS Łomża
Pomorzanka Sejny 1-0 Pogoń Łapy
Supraślanka Supraśl 2-1 Sokół Sokółka
Jagiellonia II Białystok 10-0 Cresovia Siemiatycze
LZS Narewka 0-1 Sparta Augustów
Warmia Grajewo 0-0 Olimpia Zambrów
KS Stawiski 2-1 Włókniarz Białystok

Kolejka 13 - 17 października

Sparta Augustów 0-2 Warmia Grajewo
Cresovia Siemiatycze 0-3 LZS Narewka
Sokół Sokółka 2-1 Jagiellonia II Białystok
Pogoń Łapy 1-1 Supraślanka Supraśl
ŁKS Łomża 5-1 Pomorzanka Sejny
Ruch Wysokie Mazowieckie 4-1 MKS Mielnik
Włókniarz Białystok 2-2 Orzeł Kolno
Olimpia Zambrów 3-0 KS Stawiski

Kolejka 14 - 20-21 października

MKS Mielnik 1-2 Włókniarz Białystok
Pomorzanka Sejny 1-0 Ruch Wysokie Mazowieckie
Supraślanka Supraśl 0-0 ŁKS Łomża
Jagiellonia II Białystok 7-0 Pogoń Łapy
LZS Narewka 3-3 Sokół Sokółka
Warmia Grajewo 10-0 Cresovia Siemiatycze
Olimpia Zambrów 4-1 Sparta Augustów
KS Stawiski 0-1 Orzeł Kolno

Kolejka 15 - 27-28 października

Cresovia Siemiatycze 1-5 Olimpia Zambrów
Sokół Sokółka 1-1 Warmia Grajewo
Pogoń Łapy 1-3 LZS Narewka
ŁKS Łomża 2-2 Jagiellonia II Białystok
przełożony ?
Ruch Wysokie Mazowieckie 3-2 Supraślanka Supraśl
Włókniarz Białystok 6-1 Pomorzanka Sejny
Orzeł Kolno 4-1 MKS Mielnik
Sparta Augustów 0-0 KS Stawiski

Kolejka 16 - 23-24 marca

KS Stawiski 0-0 MKS Mielnik
Orzeł Kolno 1-0 Pomorzanka Sejny
Włókniarz Białystok 0-4 Supraślanka Supraśl
Ruch Wysokie Mazowieckie 2-2 Jagiellonia II Białystok
ŁKS Łomża 4-2 LZS Narewka
Pogoń Łapy 0-2 Warmia Grajewo
Sokół Sokółka 1-3 Olimpia Zambrów
Cresovia Siemiatycze 1-4 Sparta Augustów

Kolejka 17 - 29-30 marca

KS Stawiski 2-0 Cresovia Siemiatycze
Sparta Augustów 1-0 Sokół Sokółka
Olimpia Zambrów 3-1 Pogoń Łapy
Warmia Grajewo 1-0 ŁKS Łomża
LZS Narewka 1-2 Ruch Wysokie Mazowieckie
Jagiellonia II Białystok 1-1 Włókniarz Białystok
Supraślanka Supraśl 1-3 Orzeł Kolno
Pomorzanka Sejny 0-0 MKS Mielnik

Kolejka 18 - 6-7 kwietnia

KS Stawiski 3-0 Pomorzanka Sejny
(wo)
na boisku 0-2
MKS Mielnik 4-2 Supraślanka Supraśl
Orzeł Kolno 2-1 Jagiellonia II Białystok
Włókniarz Białystok 0-5 LZS Narewka
Ruch Wysokie Mazowieckie 0-5 Warmia Grajewo
ŁKS Łomża 0-2 Olimpia Zambrów
Pogoń Łapy 1-1 Sparta Augustów
Sokół Sokółka 2-0 Cresovia Siemiatycze

Kolejka 19 - 13-14 kwietnia

KS Stawiski 2-1 Sokół Sokółka
Cresovia Siemiatycze 0-3 Pogoń Łapy
Sparta Augustów 2-1 ŁKS Łomża
Olimpia Zambrów 4-1 Ruch Wysokie Mazowieckie
Warmia Grajewo 5-0 Włókniarz Białystok
LZS Narewka 1-1 Orzeł Kolno
Jagiellonia II Białystok 1-1 MKS Mielnik
Supraślanka Supraśl 5-1 Pomorzanka Sejny

Kolejka 20 - 20-21 kwietnia

Supraślanka Supraśl 4-0 KS Stawiski
Pomorzanka Sejny 0-1 Jagiellonia II Białystok
MKS Mielnik 2-2 LZS Narewka
Orzeł Kolno 1-4 Warmia Grajewo
Włókniarz Białystok 1-3 Olimpia Zambrów
Ruch Wysokie Mazowieckie 0-4 Sparta Augustów
ŁKS Łomża 4-0 Cresovia Siemiatycze
Pogoń Łapy 2-2 Sokół Sokółka

Kolejka 21 - 27-28 kwietnia

Pogoń Łapy 1-1 KS Stawiski
Sokół Sokółka 2-0 ŁKS Łomża
Cresovia Siemiatycze 2-1 Ruch Wysokie Mazowieckie
Sparta Augustów 3-0 Włókniarz Białystok
Olimpia Zambrów 3-3 Orzeł Kolno
Warmia Grajewo 3-0 MKS Mielnik
LZS Narewka 0-1 Pomorzanka Sejny
Jagiellonia II Białystok 2-5 Supraślanka Supraśl

Kolejka 22 - 1 maja

KS Stawiski 0-0 Jagiellonia II Białystok
Supraślanka Supraśl 4-0 LZS Narewka
Pomorzanka Sejny 0-3 Warmia Grajewo
MKS Mielnik 1-2 Olimpia Zambrów
Orzeł Kolno 0-2 Sparta Augustów
Włókniarz Białystok 5-2 Cresovia Siemiatycze
Ruch Wysokie Mazowieckie 3-1 Sokół Sokółka
ŁKS Łomża 0-0 Pogoń Łapy

Kolejka 23 - 4-5 maja

ŁKS Łomża 2-0 KS Stawiski 15 maja
przełożony
Pogoń Łapy 2-3 Ruch Wysokie Mazowieckie
Sokół Sokółka 3-2 Włókniarz Białystok
Cresovia Siemiatycze 4-1 Orzeł Kolno
Sparta Augustów 4-1 MKS Mielnik
Olimpia Zambrów 3-0 Pomorzanka Sejny
Warmia Grajewo 7-1 Supraślanka Supraśl
LZS Narewka 2-2 Jagiellonia II Białystok

Kolejka 24 - 11-12 maja

KS Stawiski 3-1 LZS Narewka
Jagiellonia II Białystok 1-8 Warmia Grajewo
Supraślanka Supraśl 0-1 Olimpia Zambrów
Pomorzanka Sejny 1-3 Sparta Augustów
MKS Mielnik 5-0 Cresovia Siemiatycze
Orzeł Kolno 2-2 Sokół Sokółka
Włókniarz Białystok 1-0 Pogoń Łapy
Ruch Wysokie Mazowieckie 3-3 ŁKS Łomża

Kolejka 25 - 18-19 maja

Ruch Wysokie Mazowieckie 0-1 KS Stawiski
ŁKS Łomża 3-1 Włókniarz Białystok
Pogoń Łapy 2-0 Orzeł Kolno
Sokół Sokółka 1-2 MKS Mielnik
Cresovia Siemiatycze 2-2 Pomorzanka Sejny
Sparta Augustów 2-2 Supraślanka Supraśl
Olimpia Zambrów 1-0 Jagiellonia II Białystok
Warmia Grajewo 5-0 LZS Narewka

Kolejka 26 - 25-26 maja

KS Stawiski 1-2 Warmia Grajewo
LZS Narewka 1-3 Olimpia Zambrów
Jagiellonia II Białystok 1-1 Sparta Augustów
Supraślanka Supraśl 3-4 Cresovia Siemiatycze
Pomorzanka Sejny 1-0 Sokół Sokółka
MKS Mielnik 4-1 Pogoń Łapy
Orzeł Kolno 3-0 ŁKS Łomża
Włókniarz Białystok 0-3 Ruch Wysokie Mazowieckie

Kolejka 27 - 30 maja

Włókniarz Białystok 0-3 KS Stawiski
Ruch Wysokie Mazowieckie 0-2 Orzeł Kolno
ŁKS Łomża 1-1 MKS Mielnik
Pogoń Łapy 2-1 Pomorzanka Sejny
Sokół Sokółka 5-3 Supraślanka Supraśl
Cresovia Siemiatycze 0-1 Jagiellonia II Białystok
Sparta Augustów 1-1 LZS Narewka
Olimpia Zambrów 3-1 Warmia Grajewo

Kolejka 28 - 1-2 czerwca

KS Stawiski 3-3 Olimpia Zambrów
Warmia Grajewo 2-1 Sparta Augustów
LZS Narewka 6-6 Cresovia Siemiatycze
Jagiellonia II Białystok 5-3 Sokół Sokółka
Supraślanka Supraśl 1-3 Pogoń Łapy
Pomorzanka Sejny 0-3 ŁKS Łomża
(wo)
na boisku 0-1
MKS Mielnik 3-1 Ruch Wysokie Mazowieckie
Orzeł Kolno 0-2 Włókniarz Białystok

Kolejka 29 - 9 czerwca

Orzeł Kolno 4-1 KS Stawiski
Włókniarz Białystok 2-2 MKS Mielnik
Ruch Wysokie Mazowieckie 3-0 Pomorzanka Sejny
(wo)
na boisku 2-4
ŁKS Łomża 5-2 Supraślanka Supraśl
Pogoń Łapy 1-5 Jagiellonia II Białystok
Sokół Sokółka 2-3 LZS Narewka
Cresovia Siemiatycze 0-6 Warmia Grajewo
Sparta Augustów 3-1 Olimpia Zambrów

Kolejka 30 - 16 czerwca

KS Stawiski 0-0 Sparta Augustów
Olimpia Zambrów 3-0 Cresovia Siemiatycze
(wo)
Warmia Grajewo 4-0 Sokół Sokółka
LZS Narewka 2-1 Pogoń Łapy
Jagiellonia II Białystok 2-2 ŁKS Łomża 12 czerwca
Supraślanka Supraśl 6-0 Ruch Wysokie Mazowieckie
Pomorzanka Sejny 1-1 Włókniarz Białystok
MKS Mielnik 3-0 Orzeł Kolno

Baraże o udział w III lidze (1)

III liga 2001/2002 (1 (Warmia i Mazury, Podlasie, Łódzkie, Mazowsze))

IV liga 2001/2002 (łódzka)
IV liga 2001/2002 (mazowiecka (południe))
IV liga 2001/2002 (mazowiecka (północ))
IV liga 2001/2002 (warmińsko-mazurska)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: podlaskie @ 90minut.pl
Link źródłowy: http://warmia.www.grajewo.pl

 

Napisz do nas