[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Strzelcy:
 
22 gole - Ziarkowski (Hetman Zamość),
19 goli - Żaba (Ruch Radzionków),
17 goli - Grad (Łódzki KS 7, Jagiellonia Białystok 10),
12 goli - Sawicki (Ceramika Opoczno), Sermak (Szczakowianka Jaworzno),
11 goli - Bugała (Górnik Łęczna), Józefowicz (Zagłębie Sosnowiec), Kobeszko (Ceramika Opoczno 4, Jagiellonia Białystok 7), Tokarz (Szczakowianka Jaworzno),
10 goli - Narwojsz (Polar Wrocław), Żuberek (Jagiellonia Białystok),
9 goli - Bernas (Hutnik Kraków), Bugaj (Lech Poznań), Ławryszyn (Tłoki Gorzyce),
8 goli - Hryszczenko (Górnik Polkowice), Kozubek (Ceramika Opoczno), Księżyc (Hutnik Kraków), Kukulski (GKS Bełchatów), Przysiuda (Lech Poznań), Przytuła (Hutnik Kraków), Wojnecki (Orlen Płock),
7 goli - Aleksander (Polar Wrocław), Bański (Tłoki Gorzyce), Budka (Orlen Płock), Iwański (Szczakowianka Jaworzno), Jarosz (Ruch Radzionków), Kłoda (Włókniarz Kietrz), Miklosik (Lech Poznań),
6 goli - Bielak (Hetman Zamość), G.Bronowicki (Górnik Łęczna), R.Jasiński (Górnik Polkowice), Jelonkowski (GKS Bełchatów), Korzan (Szczakowianka Jaworzno 3, Górnik Łęczna 3), M.Kowalczyk (Ceramika Opoczno), Kułyk (Arka Gdynia), Kusiak (Tłoki Gorzyce), Matusiak (Łódzki KS), Nosal (Orlen Płock), Patalan (GKS Bełchatów), Skrzypek (Zagłębie Sosnowiec), Trepka (KS Myszków), Ujek (Górnik Polkowice 4, Odra Opole 2), Wesecki (Ruch Radzionków), Żymańczyk (Odra Opole),
5 goli - Bilski (Ceramika Opoczno), Błasiak (Szczakowianka Jaworzno), Błażejewski (Łódzki KS), Chudy (KS Myszków 4, Szczakowianka Jaworzno 1), D.Giza (Polar Wrocław), Ł.Giza (Hetman Zamość), Goliński (Lech Poznań), Lewicki (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Łuczywek (Zagłębie Sosnowiec), Madejski (Hutnik Kraków), Matlak (Lech Poznań), Pacuła (Tłoki Gorzyce), Pawlusiński (GKS Bełchatów), Rosiński (Zagłębie Sosnowiec), Sobotta (Odra Opole), Sosna (Włókniarz Kietrz), Stachera (KS Myszków), Wolański (Ceramika Opoczno), Wysowski (Szczakowianka Jaworzno),
4 gole - Ł.Augustyniak (Polar Wrocław), Cetnarowicz (Górnik Łęczna), Chmiest (Hutnik Kraków), Garguła (Polar Wrocław), Grabowski (Polar Wrocław), Grzelak (Orlen Płock), Jarzynka (Górnik Łęczna), Kolendowicz (GKS Bełchatów), Ł.Kowalski (Arka Gdynia), Kozoś (Hutnik Kraków), Michalski (Lech Poznań), T.Moskal (GKS Bełchatów), Pilch (Włókniarz Kietrz), Podolski (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Rak (Włókniarz Kietrz), Reiss (Lech Poznań), Remień (Lech Poznań), Sierant (Łódzki KS), Skwara (Ceramika Opoczno), T.Sobczak (KS Myszków 1, Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3), Soczewka (Orlen Płock), Solnica (Górnik Łęczna), Szafran (Tłoki Gorzyce), Szałachowski (Górnik Łęczna), Sztandera (Szczakowianka Jaworzno), Szugzda (Jagiellonia Białystok), Ulanowski (Arka Gdynia),
3 gole - Adamski (Górnik Polkowice), Baczyński (Zagłębie Sosnowiec), Bajera (Arka Gdynia), Bartnik (KS Myszków), Bekas (Lech Poznań), Berensztajn (GKS Bełchatów), Bosowski (Górnik Łęczna), Bryła (KS Myszków), Cackowski (Górnik Polkowice), Cheda (GKS Bełchatów), Copik (Odra Opole), Dopierała (Łódzki KS), Fojna (KS Myszków 2, Górnik Łęczna 1), Gadziała (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Gancarczyk (Hetman Zamość), Geworgjan (Orlen Płock), Grzyb (Ruch Radzionków), Huebscher (Polar Wrocław), A.Jasiński (Włókniarz Kietrz 2, Arka Gdynia 1), Juraszek (Odra Opole), Kazimierowicz (KS Myszków), Klaczka (Włókniarz Kietrz), Kobus (Arka Gdynia), Lamch (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Lis (Polar Wrocław), Madej (Ruch Radzionków), M.Majewski (Ceramika Opoczno), Mowlik (Lech Poznań), Murawski (Arka Gdynia), Myszor (Ruch Radzionków), Nikodem (Włókniarz Kietrz), Nowicki (GKS Bełchatów), T.Pawlak (Polar Wrocław), Rasić (Szczakowianka Jaworzno), Smarzyński (Arka Gdynia), Szmuc (Tłoki Gorzyce), Wrzesiński (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Żarczyński (Odra Opole),
2 gole - M.Adamczyk (Zagłębie Sosnowiec), Araszkiewicz (Lech Poznań), Bałuszyński (Włókniarz Kietrz), Bartos (KS Myszków), J.Białek (Lech Poznań), Cios (Hetman Zamość), Ciupek (KS Myszków), Dąbrowski (Hutnik Kraków), D.Dziewulski (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), M.Dziewulski (Tłoki Gorzyce), Dziuba (Odra Opole), Galeja (Szczakowianka Jaworzno), Gielza (Zagłębie Sosnowiec), Golański (Łódzki KS), Seb.Gorząd (Górnik Polkowice), Iheanacho (Orlen Płock), Jaromin (Ruch Radzionków), Konkiewicz (GKS Bełchatów), R.Kowalczyk (Włókniarz Kietrz), Kucharski (Odra Opole), Lachowski (Odra Opole), Lambo (Hutnik Kraków), Laskowski (Arka Gdynia 1, Tłoki Gorzyce 1), Łabędzki (Łódzki KS), Maćkiewicz (Orlen Płock), Mila (Orlen Płock), Nocoń (GKS Bełchatów), Nowakowski (Górnik Polkowice), Pacanowski (Tłoki Gorzyce), Pielech (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Pliżga (Hetman Zamość), Polakowski (Ceramika Opoczno), Popek (GKS Bełchatów), Reginis (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Romuzga (Orlen Płock), Rybkiewicz (Arka Gdynia), Saulenas (Jagiellonia Białystok), Sierka (Ruch Radzionków), P.Sobolewski (Jagiellonia Białystok), R.Sobolewski (Orlen Płock), Sorbian (Polar Wrocław), Strąk (Orlen Płock), Szarnecki (Jagiellonia Białystok), Szemoński (Szczakowianka Jaworzno), Ślusarski (Lech Poznań), Tomasiak (Odra Opole), Tracz (Odra Opole), Tułacz (Tłoki Gorzyce), Twardawa (KS Myszków), Włódarczyk (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), K.Wójcik (Łódzki KS), Zajączkowski (Hetman Zamość), Zięba (Zagłębie Sosnowiec), Żyluk (Górnik Polkowice),
1 gol - Adamus (Szczakowianka Jaworzno), D.Augustyniak (Ruch Radzionków), T.Augustyniak (Polar Wrocław), Avaa (Orlen Płock), Banaś (Ruch Radzionków), Berbelicki (Odra Opole), Berliński (Szczakowianka Jaworzno), A.Białek (Hutnik Kraków), Boguś (Górnik Łęczna), Bojarski (Lech Poznań), Boldt (Orlen Płock), Buchowicz (Łódzki KS), Burlikowski (Arka Gdynia), Chwesiuk (GKS Bełchatów), Cisowski (Szczakowianka Jaworzno), Czajkowski (Odra Opole), Czarniecki (GKS Bełchatów), Czerbniak (Ceramika Opoczno), Danielewicz (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Dobrowolski (Szczakowianka Jaworzno), Drąg (GKS Bełchatów), Dzienis (Jagiellonia Białystok), Feliksiak (Górnik Łęczna), Folga (KS Myszków), Gadomski (Ruch Radzionków), Gamla (Hetman Zamość), Golec (Odra Opole), Hartman (Arka Gdynia), Hinc (GKS Bełchatów), Jakosz (Włókniarz Kietrz), Jakóbczak (Jagiellonia Białystok), Jarosiński (Tłoki Gorzyce), Jaroszek (GKS Bełchatów), Jaroszyński (Górnik Łęczna), Jasiak (Hutnik Kraków), Jeziorny (Górnik Polkowice), Kalkowski (Arka Gdynia), Kaźmierczak (Górnik Łęczna), Kępa (Hutnik Kraków), Klepczarek (Łódzki KS), Kondraszuk (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Kondzielnik (Włókniarz Kietrz), Koseła (Ruch Radzionków), G.Kowalski (Ruch Radzionków), Kubsik (Jagiellonia Białystok), Kulawik (Zagłębie Sosnowiec), Kupiec (Ceramika Opoczno), G.Lewandowski (Hutnik Kraków), Łobodziński (Orlen Płock), B.Majewski (Górnik Polkowice), Makuch (Hutnik Kraków), Malawski (Górnik Polkowice), Markowski (Ruch Radzionków), Merchut (Arka Gdynia), Milewski (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Mrowiec (Szczakowianka Jaworzno), Mrózek (Ceramika Opoczno), Napierała (Łódzki KS), Nawotczyński (Arka Gdynia), Olczak (KS Myszków), Ozimina (Polar Wrocław), Piątek (Arka Gdynia), Piszczek (Górnik Łęczna), Plewnia (Odra Opole), Powroźnik (Hutnik Kraków), Pranagal (Górnik Łęczna), Przybyszewski (Hetman Zamość), Pudysiak (Hetman Zamość), Rogowski (Odra Opole), Rzeczycki (Jagiellonia Białystok), Salamoński (Górnik Polkowice), Sawa (Górnik Łęczna), Sitnicki (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Smoliński (Łódzki KS), P.Sobczak (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Sobolewski (Orlen Płock), Stachurski (Zagłębie Sosnowiec), Stolpa (Zagłębie Sosnowiec), Szkudlarek (GKS Bełchatów), Treściński (Zagłębie Sosnowiec), Tyc (Odra Opole), Tyszkiewicz (Lech Poznań), Vasilauskas (Orlen Płock), Warakomski (Górnik Łęczna), Wąsacz (Hetman Zamość), A.Wilk (Górnik Łęczna), Witt (Arka Gdynia), D.Wojciechowski (Lech Poznań), Wojtala (Lech Poznań), Wołczek (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Woroniecki (Orlen Płock), Wódkiewicz (Arka Gdynia), Wyrzykowski (Odra Opole), Zadylak (Szczakowianka Jaworzno), Zawada (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Zawadzki (Łódzki KS), Żelasko (Polar Wrocław).

Strzelcy według drużyn:
 
Arka Gdynia: 6 - Kułyk, 4 - Ł.Kowalski, Ulanowski, 3 - Bajera, Kobus, Murawski, Smarzyński, 2 - Rybkiewicz, 1 - Burlikowski, Hartman, A.Jasiński, Kalkowski, Laskowski, Merchut, Nawotczyński, Piątek, Witt, Wódkiewicz
Ceramika Opoczno: 12 - Sawicki, 8 - Kozubek, 6 - M.Kowalczyk, 5 - Bilski, Wolański, 4 - Kobeszko, Skwara, 3 - M.Majewski, 2 - Polakowski, 1 - Czerbniak, Kupiec, Mrózek
GKS Bełchatów: 8 - Kukulski, 6 - Jelonkowski, Patalan, 5 - Pawlusiński, 4 - Kolendowicz, T.Moskal, 3 - Berensztajn, Cheda, Nowicki, 2 - Konkiewicz, Nocoń, Popek, 1 - Chwesiuk, Czarniecki, Drąg, Hinc, Jaroszek, Szkudlarek
Górnik Łęczna: 11 - Bugała, 6 - G.Bronowicki, 4 - Cetnarowicz, Jarzynka, Solnica, Szałachowski, 3 - Bosowski, Korzan, 1 - Boguś, Feliksiak, Fojna, Jaroszyński, Kaźmierczak, Piszczek, Pranagal, Sawa, Warakomski, A.Wilk
Górnik Polkowice: 8 - Hryszczenko, 6 - R.Jasiński, 4 - Ujek, 3 - Adamski, Cackowski, 2 - Seb.Gorząd, Nowakowski, Żyluk, 1 - Jeziorny, B.Majewski, Malawski, Salamoński
Hetman Zamość: 22 - Ziarkowski, 6 - Bielak, 5 - Ł.Giza, 3 - Gancarczyk, 2 - Cios, Pliżga, Zajączkowski, 1 - Gamla, Przybyszewski, Pudysiak, Wąsacz
Hutnik Kraków: 9 - Bernas, 8 - Księżyc, Przytuła, 5 - Madejski, 4 - Chmiest, Kozoś, 2 - Dąbrowski, Lambo, 1 - A.Białek, Jasiak, Kępa, G.Lewandowski, Makuch, Powroźnik
Jagiellonia Białystok: 10 - Grad, Żuberek, 7 - Kobeszko, 4 - Szugzda, 2 - Saulenas, P.Sobolewski, Szarnecki, 1 - Dzienis, Jakóbczak, Kubsik, Rzeczycki
KS Myszków: 6 - Trepka, 5 - Stachera, 4 - Chudy, 3 - Bartnik, Bryła, Kazimierowicz, 2 - Bartos, Ciupek, Fojna, Twardawa, 1 - Folga, Olczak, T.Sobczak
Lech Poznań: 9 - Bugaj, 8 - Przysiuda, 7 - Miklosik, 5 - Goliński, Matlak, 4 - Michalski, Reiss, Remień, 3 - Bekas, Mowlik, 2 - Araszkiewicz, J.Białek, Ślusarski, 1 - Bojarski, Tyszkiewicz, D.Wojciechowski, Wojtala
Łódzki KS: 7 - Grad, 6 - Matusiak, 5 - Błażejewski, 4 - Sierant, 3 - Dopierała, 2 - Golański, Łabędzki, K.Wójcik, 1 - Buchowicz, Klepczarek, Napierała, Smoliński, Zawadzki
Odra Opole: 6 - Żymańczyk, 5 - Sobotta, 3 - Copik, Juraszek, Żarczyński, 2 - Dziuba, Kucharski, Lachowski, Tomasiak, Tracz, Ujek, 1 - Berbelicki, Czajkowski, Golec, Plewnia, Rogowski, Tyc, Wyrzykowski
Orlen Płock: 8 - Wojnecki, 7 - Budka, 6 - Nosal, 4 - Grzelak, Soczewka, 3 - Geworgjan, 2 - Iheanacho, Maćkiewicz, Mila, Romuzga, R.Sobolewski, Strąk, 1 - Avaa, Boldt, Łobodziński, Sobolewski, Vasilauskas, Woroniecki
Polar Wrocław: 10 - Narwojsz, 7 - Aleksander, 5 - D.Giza, 4 - Ł.Augustyniak, Garguła, Grabowski, 3 - Huebscher, Lis, T.Pawlak, 2 - Sorbian, 1 - T.Augustyniak, Ozimina, Żelasko
Ruch Radzionków: 19 - Żaba, 7 - Jarosz, 6 - Wesecki, 3 - Grzyb, Madej, Myszor, 2 - Jaromin, Sierka, 1 - D.Augustyniak, Banaś, Gadomski, Koseła, G.Kowalski, Markowski
Szczakowianka Jaworzno: 12 - Sermak, 11 - Tokarz, 7 - Iwański, 5 - Błasiak, Wysowski, 4 - Sztandera, 3 - Korzan, Rasić, 2 - Galeja, Szemoński, 1 - Adamus, Berliński, Chudy, Cisowski, Dobrowolski, Mrowiec, Zadylak
Świt Nowy Dwór Mazowiecki: 5 - Lewicki, 4 - Podolski, 3 - Gadziała, Lamch, T.Sobczak, Wrzesiński, 2 - D.Dziewulski, Pielech, Reginis, Włódarczyk, 1 - Danielewicz, Kondraszuk, Milewski, Sitnicki, P.Sobczak, Wołczek, Zawada
Tłoki Gorzyce: 9 - Ławryszyn, 7 - Bański, 6 - Kusiak, 5 - Pacuła, 4 - Szafran, 3 - Szmuc, 2 - M.Dziewulski, Pacanowski, Tułacz, 1 - Jarosiński, Laskowski
Włókniarz Kietrz: 7 - Kłoda, 5 - Sosna, 4 - Pilch, Rak, 3 - Klaczka, Nikodem, 2 - Bałuszyński, A.Jasiński, R.Kowalczyk, 1 - Jakosz, Kondzielnik
Zagłębie Sosnowiec: 11 - Józefowicz, 6 - Skrzypek, 5 - Łuczywek, Rosiński, 3 - Baczyński, 2 - M.Adamczyk, Gielza, Zięba, 1 - Kulawik, Stachurski, Stolpa, Treściński

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas