[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2001/2002, grupa: pomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Tczew 32 70 21 7 4 69-25 14 2 0 44-10 7 5 4 25-15
2.  Cartusia Kartuzy 32 69 21 6 5 64-26 13 2 1 41-10 8 4 4 23-16
3.  Pomezania Malbork 32 55 14 13 5 42-24 9 7 0 27-6 5 6 5 15-18
4.  Bałtyk Gdynia 32 50 15 5 12 68-52 12 0 4 47-24 3 5 8 21-28 2 3 1 0 1 5-4
5.  Pogoń Lębork 32 50 14 8 10 47-39 7 5 4 17-12 7 3 6 30-27 2 3 1 0 1 4-5
6.  Wisła Tczew 32 48 14 6 12 57-43 9 4 3 34-18 5 2 9 23-25 2 6 2 0 0 6-1
7.  Kaszuby Połchowo 32 48 14 6 12 55-47 9 3 4 30-23 5 3 8 25-24 2 0 0 0 2 1-6
8.  Olimpia Sztum 32 46 13 7 12 54-45 9 3 4 35-22 4 4 8 19-23 2 2 0 2 0 1-1
9.  Stolem Gniewino 32 46 12 10 10 35-37 8 5 3 23-16 4 5 7 12-21 2 2 0 2 0 1-1
10.  Gryf 95 Słupsk 32 43 12 7 13 55-62 8 4 4 31-25 4 3 9 24-37 2 6 2 0 0 6-2
11.  Orlęta Reda 32 43 13 4 15 53-49 9 2 5 31-17 4 2 10 22-32 2 0 0 0 2 2-6
12.  Wierzyca Starogard Gdański 32 42 12 6 14 54-62 8 4 4 36-27 4 2 10 18-35
13.  Jantar Ustka 32 39 11 6 15 44-58 6 4 6 23-23 5 2 9 21-35
14.  Radunia Stężyca 32 38 11 5 16 48-58 9 2 5 31-18 2 3 11 17-40
15.  Powiśle Dzierzgoń 32 36 9 9 14 44-52 7 6 3 27-19 2 3 11 17-33
16.  Gedania Gdańsk 32 31 8 7 17 31-54 5 2 9 12-18 3 5 8 19-36
17.  Polonia Gdańsk 32 4 0 4 28 16-103 0 3 13 10-49 0 1 15 6-54
18.  Lechia/Polonia II Gdańsk 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
Lechia/Polonia II Gdańsk wycofała się po rundzie jesiennej. Jej wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Unia Tczew    3-2 5-1 3-0 1-0 1-0 1-1 5-0 3-0 3-1 1-0 2-0 2-1 4-0 4-4 4-0 2-0 
 2 Cartusia Kartuzy0-0     1-1 3-1 0-1 1-0 3-1 2-1 2-0 3-1 3-1 4-0 5-0 5-0 3-2 3-0 3-1 
 3 Pomezania Malbork1-1 0-0     0-0 3-0 1-1 4-0 2-1 0-0 1-1 2-0 3-0 1-1 1-0 1-0 3-0 4-1 
 4 Bałtyk Gdynia3-2 1-3 0-1     4-1 4-2 2-0 2-0 2-1 6-4 1-2 3-1 4-0 4-2 6-2 1-3 4-0 
 5 Pogoń Lębork0-0 0-1 0-0 3-1     1-0 1-1 1-1 0-0 1-3 2-1 1-2 0-2 2-0 1-0 1-0 3-0 
 6 Wisła Tczew1-0 2-2 2-0 3-2 0-3     1-0 0-1 2-2 5-1 4-1 3-1 2-3 2-2 3-0 4-0 0-0 
 7 Kaszuby Połchowo0-2 0-0 2-0 0-3* 2-4 1-5     2-1 2-1 1-1 1-1 5-1 3-1 3-2 1-0 5-1 2-0 
 8 Olimpia Sztum1-3 2-1 0-2 2-1 1-1 4-1 1-0     0-0 5-1 4-2 0-3 4-2 1-2 2-1 1-1 7-1 
 9 Stolem Gniewino1-0 2-0 3-2 1-3 2-2 1-4 0-1 1-1     0-0 1-0 1-0 3-1 1-1 3-1 0-0 3-0 
 10 Gryf 95 Słupsk3-4 0-1 1-1 4-3 2-2 1-1 0-4 2-1 3-0     3-2 3-2 3-2 3-0 0-0 1-2 2-0 
 11 Orlęta Reda1-0 1-3 0-0 2-0 4-0 1-2 3-1 0-1 1-1 0-3     2-0 2-3 5-1 1-0 4-1 4-1 
 12 Wierzyca Starogard Gdański1-1 0-3 1-0 1-1 2-6 4-1 2-2 1-1 2-0 0-1 3-1     3-1 3-2 5-0 1-6 7-1 
 13 Jantar Ustka2-3 1-2 2-2 1-1 1-0 2-0 1-5 1-0 0-1 3-0 3-2 1-2     1-1 1-3 1-1 2-0 
 14 Radunia Stężyca0-2 4-1 0-2 3-2 1-2 2-0 2-0 2-0 1-2 3-1 1-3 3-0 1-1     1-1 4-1 3-0 
 15 Powiśle Dzierzgoń0-0 0-0 0-1 1-1 3-1 1-0 1-4 0-3 2-1 3-1 1-1 2-2 1-0 3-1     2-2 7-1 
 16 Gedania Gdańsk0-1 0-1 1-1 0-1 0-3 0-1 1-0 1-1 0-1 3-1 1-2 0-2 1-2 2-1 1-0     1-0 
 17 Polonia Gdańsk1-6 0-3 0-1 1-1 1-4 0-5 1-5 1-6 1-2 0-4 1-3 2-2 0-1 0-2 0-3 1-1     
 18 Lechia/Polonia II Gdańsk    

Kolejka 1 - 4-5 sierpnia

Cartusia Kartuzy 3-1 Polonia Gdańsk
Wisła Tczew 3-2 Bałtyk Gdynia
Pogoń Lębork 1-0 Powiśle Dzierzgoń
Gryf 95 Słupsk 3-2 Wierzyca Starogard Gdański
Pomezania Malbork 1-1 Jantar Ustka
Radunia Stężyca 2-0 Olimpia Sztum
Unia Tczew 3-0 Stolem Gniewino
Kaszuby Połchowo - Lechia/Polonia II Gdańsk
anulowany, było 7-1
Orlęta Reda 4-1 Gedania Gdańsk

Kolejka 2 - 11-12 sierpnia

Polonia Gdańsk 1-1 Gedania Gdańsk
Lechia/Polonia II Gdańsk - Orlęta Reda
anulowany, było 1-4
Stolem Gniewino 0-1 Kaszuby Połchowo
Olimpia Sztum 1-3 Unia Tczew
Jantar Ustka 1-1 Radunia Stężyca
Wierzyca Starogard Gdański 1-0 Pomezania Malbork
Powiśle Dzierzgoń 3-1 Gryf 95 Słupsk
Bałtyk Gdynia 4-1 Pogoń Lębork
Cartusia Kartuzy 1-0 Wisła Tczew

Kolejka 3 - 15 sierpnia

Wisła Tczew 0-0 Polonia Gdańsk
Pogoń Lębork 0-1 Cartusia Kartuzy
Gryf 95 Słupsk 4-3 Bałtyk Gdynia
Pomezania Malbork 1-0 Powiśle Dzierzgoń
Radunia Stężyca 3-0 Wierzyca Starogard Gdański
Unia Tczew 2-1 Jantar Ustka
Kaszuby Połchowo 2-1 Olimpia Sztum
Orlęta Reda 1-1 Stolem Gniewino
Gedania Gdańsk - Lechia/Polonia II Gdańsk
anulowany, było 8-0

Kolejka 4 - 18-19 sierpnia

Polonia Gdańsk - Lechia/Polonia II Gdańsk
anulowany, był obustronny walkower
Stolem Gniewino 0-0 Gedania Gdańsk
Olimpia Sztum 4-2 Orlęta Reda
Jantar Ustka 1-5 Kaszuby Połchowo
Wierzyca Starogard Gdański 1-1 Unia Tczew
Powiśle Dzierzgoń 3-1 Radunia Stężyca
Bałtyk Gdynia 0-1 Pomezania Malbork
Cartusia Kartuzy 3-1 Gryf 95 Słupsk
Wisła Tczew 0-3 Pogoń Lębork

Kolejka 5 - 25-26 sierpnia

Pogoń Lębork 3-0 Polonia Gdańsk
Gryf 95 Słupsk 1-1 Wisła Tczew
Pomezania Malbork 0-0 Cartusia Kartuzy
Radunia Stężyca 3-2 Bałtyk Gdynia
Unia Tczew 4-4 Powiśle Dzierzgoń
Kaszuby Połchowo 5-1 Wierzyca Starogard Gdański
Orlęta Reda 2-3 Jantar Ustka
Gedania Gdańsk 1-1 Olimpia Sztum
Lechia/Polonia II Gdańsk - Stolem Gniewino
anulowany, było 0-1

Kolejka 6 - 1-2 września

Polonia Gdańsk 1-2 Stolem Gniewino
Olimpia Sztum - Lechia/Polonia II Gdańsk
anulowany, było 3-0 (wo)
Jantar Ustka 1-1 Gedania Gdańsk
Wierzyca Starogard Gdański 3-1 Orlęta Reda
Powiśle Dzierzgoń 1-4 Kaszuby Połchowo
Bałtyk Gdynia 3-2 Unia Tczew
Cartusia Kartuzy 5-0 Radunia Stężyca
Wisła Tczew 2-0 Pomezania Malbork 17 października
było 0-2, powtórzony
Pogoń Lębork 1-3 Gryf 95 Słupsk

Kolejka 7 - 8-9 września

Gryf 95 Słupsk 2-0 Polonia Gdańsk 19 września
przełożone z powodu obfitych opadów deszczu
Pomezania Malbork 3-0 Pogoń Lębork
Radunia Stężyca 2-0 Wisła Tczew
Unia Tczew 3-2 Cartusia Kartuzy
Kaszuby Połchowo 0-3 Bałtyk Gdynia
(wo)
na boisku 1-1
Orlęta Reda 1-0 Powiśle Dzierzgoń
Gedania Gdańsk 0-2 Wierzyca Starogard Gdański
Lechia/Polonia II Gdańsk - Jantar Ustka
anulowany, było 4-2
Stolem Gniewino 1-1 Olimpia Sztum

Kolejka 8 - 15-16 września

Polonia Gdańsk 1-6 Olimpia Sztum
Jantar Ustka 0-1 Stolem Gniewino
Wierzyca Starogard Gdański - Lechia/Polonia II Gdańsk 26 września
anulowany, było 5-2
Powiśle Dzierzgoń 2-2 Gedania Gdańsk
Bałtyk Gdynia 1-2 Orlęta Reda
Cartusia Kartuzy 3-1 Kaszuby Połchowo
Wisła Tczew 1-0 Unia Tczew
Pogoń Lębork 2-0 Radunia Stężyca
Gryf 95 Słupsk 1-1 Pomezania Malbork

Kolejka 9 - 22-23 września

Pomezania Malbork 4-1 Polonia Gdańsk
Radunia Stężyca 3-1 Gryf 95 Słupsk
Unia Tczew 1-0 Pogoń Lębork
Kaszuby Połchowo 1-5 Wisła Tczew
Orlęta Reda 1-3 Cartusia Kartuzy
Gedania Gdańsk 0-1 Bałtyk Gdynia
Lechia/Polonia II Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń
anulowany, było 3-4
Stolem Gniewino 1-0 Wierzyca Starogard Gdański
Olimpia Sztum 4-2 Jantar Ustka

Kolejka 10 - 29-30 września

Polonia Gdańsk 0-1 Jantar Ustka
Wierzyca Starogard Gdański 1-1 Olimpia Sztum
Powiśle Dzierzgoń 2-1 Stolem Gniewino
Bałtyk Gdynia - Lechia/Polonia II Gdańsk
anulowany, było 1-0
Cartusia Kartuzy 3-0 Gedania Gdańsk
Wisła Tczew 4-1 Orlęta Reda
Pogoń Lębork 1-1 Kaszuby Połchowo
Gryf 95 Słupsk 3-4 Unia Tczew
Pomezania Malbork 1-0 Radunia Stężyca

Kolejka 11 - 6-7 października

Radunia Stężyca 3-0 Polonia Gdańsk
Unia Tczew 5-1 Pomezania Malbork
Kaszuby Połchowo 1-1 Gryf 95 Słupsk
Orlęta Reda 4-0 Pogoń Lębork
Gedania Gdańsk 0-1 Wisła Tczew
Lechia/Polonia II Gdańsk - Cartusia Kartuzy
anulowany, było 0-1
Stolem Gniewino 1-3 Bałtyk Gdynia
Olimpia Sztum 2-1 Powiśle Dzierzgoń
Jantar Ustka 1-2 Wierzyca Starogard Gdański

Kolejka 12 - 13-14 października

Polonia Gdańsk 2-2 Wierzyca Starogard Gdański
Powiśle Dzierzgoń 1-0 Jantar Ustka
Bałtyk Gdynia 2-0 Olimpia Sztum
Cartusia Kartuzy 2-0 Stolem Gniewino
Wisła Tczew - Lechia/Polonia II Gdańsk
anulowany, było 5-0
Pogoń Lębork 1-0 Gedania Gdańsk
Gryf 95 Słupsk 3-2 Orlęta Reda
Pomezania Malbork 4-0 Kaszuby Połchowo
Radunia Stężyca 0-2 Unia Tczew

Kolejka 13 - 20-21 października

Unia Tczew 2-0 Polonia Gdańsk
Kaszuby Połchowo 3-2 Radunia Stężyca 24 października
Orlęta Reda 0-0 Pomezania Malbork
Gedania Gdańsk 3-1 Gryf 95 Słupsk
Lechia/Polonia II Gdańsk - Pogoń Lębork
anulowany, było 1-4
Stolem Gniewino 1-4 Wisła Tczew
Olimpia Sztum 2-1 Cartusia Kartuzy
Jantar Ustka 1-1 Bałtyk Gdynia
Wierzyca Starogard Gdański 5-0 Powiśle Dzierzgoń

Kolejka 14 - 27-28 października

Polonia Gdańsk 0-3 Powiśle Dzierzgoń
Bałtyk Gdynia 3-1 Wierzyca Starogard Gdański
Cartusia Kartuzy 5-0 Jantar Ustka
Wisła Tczew 0-1 Olimpia Sztum
Pogoń Lębork 0-0 Stolem Gniewino
Gryf 95 Słupsk - Lechia/Polonia II Gdańsk
anulowany, było 4-3
Pomezania Malbork 3-0 Gedania Gdańsk
Radunia Stężyca 1-3 Orlęta Reda
Unia Tczew 1-1 Kaszuby Połchowo

Kolejka 15 - 3-4 listopada

Kaszuby Połchowo 2-0 Polonia Gdańsk
Orlęta Reda 1-0 Unia Tczew
Gedania Gdańsk 2-1 Radunia Stężyca
Lechia/Polonia II Gdańsk - Pomezania Malbork
anulowany, było 1-5
Stolem Gniewino 0-0 Gryf 95 Słupsk
Olimpia Sztum 1-1 Pogoń Lębork
Jantar Ustka 2-0 Wisła Tczew
Wierzyca Starogard Gdański 0-3 Cartusia Kartuzy
Powiśle Dzierzgoń 1-1 Bałtyk Gdynia

Kolejka 16 - 10-11 listopada

Polonia Gdańsk 1-1 Bałtyk Gdynia
Cartusia Kartuzy 3-2 Powiśle Dzierzgoń
Wisła Tczew 3-1 Wierzyca Starogard Gdański
Pogoń Lębork 0-2 Jantar Ustka
Pomezania Malbork 0-0 Stolem Gniewino
Radunia Stężyca - Lechia/Polonia II Gdańsk
Unia Tczew 4-0 Gedania Gdańsk
Kaszuby Połchowo 1-1 Orlęta Reda
Olimpia Sztum 5-1 Gryf 95 Słupsk

Kolejka 17 - 17-18 listopada

Orlęta Reda 4-1 Polonia Gdańsk
Gedania Gdańsk 1-0 Kaszuby Połchowo
Lechia/Polonia II Gdańsk - Unia Tczew
anulowany, było 1-6
Stolem Gniewino 1-1 Radunia Stężyca
Olimpia Sztum 0-2 Pomezania Malbork
Jantar Ustka 3-0 Gryf 95 Słupsk
Wierzyca Starogard Gdański 2-6 Pogoń Lębork
Powiśle Dzierzgoń 1-0 Wisła Tczew
Bałtyk Gdynia 1-3 Cartusia Kartuzy

Kolejka 18 - 24-25 listopada

Polonia Gdańsk 0-3 Cartusia Kartuzy
Bałtyk Gdynia 4-2 Wisła Tczew
Powiśle Dzierzgoń 3-1 Pogoń Lębork
Wierzyca Starogard Gdański 0-1 Gryf 95 Słupsk
Jantar Ustka 2-2 Pomezania Malbork
Olimpia Sztum 1-2 Radunia Stężyca
Stolem Gniewino 1-0 Unia Tczew
Lechia/Polonia II Gdańsk - Kaszuby Połchowo
anulowany, było 1-8
Gedania Gdańsk 1-2 Orlęta Reda

Kolejka 19 - 16-17 marca

Gedania Gdańsk 1-0 Polonia Gdańsk
Orlęta Reda - Lechia/Polonia II Gdańsk
goście nie stawili się na mecz
Kaszuby Połchowo 2-1 Stolem Gniewino
Unia Tczew 5-0 Olimpia Sztum
Radunia Stężyca 1-1 Jantar Ustka
Pomezania Malbork 3-0 Wierzyca Starogard Gdański
Gryf 95 Słupsk 0-0 Powiśle Dzierzgoń
Pogoń Lębork 3-1 Bałtyk Gdynia
Wisła Tczew 2-2 Cartusia Kartuzy

Kolejka 20 - 23-24 marca

Polonia Gdańsk 0-5 Wisła Tczew
Cartusia Kartuzy 0-1 Pogoń Lębork 3 kwietnia
przełożony z powodu opadów deszczu
Bałtyk Gdynia 6-4 Gryf 95 Słupsk
Powiśle Dzierzgoń 0-1 Pomezania Malbork
Wierzyca Starogard Gdański 3-2 Radunia Stężyca
Jantar Ustka 2-3 Unia Tczew
Olimpia Sztum 1-0 Kaszuby Połchowo
Stolem Gniewino 1-0 Orlęta Reda
Lechia/Polonia II Gdańsk - Gedania Gdańsk
nie odbył się, gospodarze nie stawili się na mecz

Kolejka 21 - 30-31 marca

Lechia/Polonia II Gdańsk - Polonia Gdańsk
Gedania Gdańsk 0-1 Stolem Gniewino
Orlęta Reda 0-1 Olimpia Sztum
Kaszuby Połchowo 3-1 Jantar Ustka
Unia Tczew 2-0 Wierzyca Starogard Gdański
Radunia Stężyca 1-1 Powiśle Dzierzgoń
Pomezania Malbork 0-0 Bałtyk Gdynia
Gryf 95 Słupsk 0-1 Cartusia Kartuzy
Pogoń Lębork 1-0 Wisła Tczew

Kolejka 22 - 6-7 kwietnia

Polonia Gdańsk 1-4 Pogoń Lębork
Wisła Tczew 5-1 Gryf 95 Słupsk
Cartusia Kartuzy 1-1 Pomezania Malbork
Bałtyk Gdynia 4-2 Radunia Stężyca 17 kwietnia
Powiśle Dzierzgoń 0-0 Unia Tczew
Wierzyca Starogard Gdański 2-2 Kaszuby Połchowo
Jantar Ustka 3-2 Orlęta Reda
Olimpia Sztum 1-1 Gedania Gdańsk
Stolem Gniewino - Lechia/Polonia II Gdańsk

Kolejka 23 - 13-14 kwietnia

Stolem Gniewino 3-0 Polonia Gdańsk
Lechia/Polonia II Gdańsk - Olimpia Sztum
Gedania Gdańsk 1-2 Jantar Ustka
Orlęta Reda 2-0 Wierzyca Starogard Gdański
Kaszuby Połchowo 1-0 Powiśle Dzierzgoń
Unia Tczew 3-0 Bałtyk Gdynia
Radunia Stężyca 4-1 Cartusia Kartuzy
Pomezania Malbork 1-1 Wisła Tczew
Gryf 95 Słupsk 2-2 Pogoń Lębork

Kolejka 24 - 20-21 kwietnia

Polonia Gdańsk 0-4 Gryf 95 Słupsk
Pogoń Lębork 0-0 Pomezania Malbork
Wisła Tczew 2-2 Radunia Stężyca
Cartusia Kartuzy 0-0 Unia Tczew
Bałtyk Gdynia 2-0 Kaszuby Połchowo
Powiśle Dzierzgoń 1-1 Orlęta Reda
Wierzyca Starogard Gdański 1-6 Gedania Gdańsk
Jantar Ustka - Lechia/Polonia II Gdańsk
Olimpia Sztum 0-0 Stolem Gniewino

Kolejka 25 - 27-28 kwietnia

Olimpia Sztum 7-1 Polonia Gdańsk
Stolem Gniewino 3-1 Jantar Ustka
Lechia/Polonia II Gdańsk - Wierzyca Starogard Gdański
Gedania Gdańsk 1-0 Powiśle Dzierzgoń
Orlęta Reda 2-0 Bałtyk Gdynia
Kaszuby Połchowo 0-0 Cartusia Kartuzy
Unia Tczew 1-0 Wisła Tczew
Radunia Stężyca 1-2 Pogoń Lębork
Pomezania Malbork 1-1 Gryf 95 Słupsk

Kolejka 26 - 1 maja

Polonia Gdańsk 0-1 Pomezania Malbork
Gryf 95 Słupsk 3-0 Radunia Stężyca
Pogoń Lębork 0-0 Unia Tczew
Wisła Tczew 1-0 Kaszuby Połchowo
Cartusia Kartuzy 3-1 Orlęta Reda
Bałtyk Gdynia 1-3 Gedania Gdańsk 8 maja
Powiśle Dzierzgoń - Lechia/Polonia II Gdańsk
Wierzyca Starogard Gdański 2-0 Stolem Gniewino
Jantar Ustka 1-0 Olimpia Sztum

Kolejka 27 - 4-5 maja

Jantar Ustka 2-0 Polonia Gdańsk
Olimpia Sztum 0-3 Wierzyca Starogard Gdański
Stolem Gniewino 3-1 Powiśle Dzierzgoń
Lechia/Polonia II Gdańsk - Bałtyk Gdynia
Gedania Gdańsk 0-1 Cartusia Kartuzy
Orlęta Reda 1-2 Wisła Tczew
Kaszuby Połchowo 2-4 Pogoń Lębork
Unia Tczew 3-1 Gryf 95 Słupsk
Radunia Stężyca 0-2 Pomezania Malbork

Kolejka 28 - 11-12 maja

Polonia Gdańsk 0-2 Radunia Stężyca
Pomezania Malbork 1-1 Unia Tczew
Gryf 95 Słupsk 0-4 Kaszuby Połchowo
Pogoń Lębork 2-1 Orlęta Reda
Wisła Tczew 4-0 Gedania Gdańsk
Cartusia Kartuzy - Lechia/Polonia II Gdańsk
Bałtyk Gdynia 2-1 Stolem Gniewino
Powiśle Dzierzgoń 0-3 Olimpia Sztum
Wierzyca Starogard Gdański 3-1 Jantar Ustka

Kolejka 29 - 18-19 maja

Wierzyca Starogard Gdański 7-1 Polonia Gdańsk 29 maja
Jantar Ustka 1-3 Powiśle Dzierzgoń
Olimpia Sztum 2-1 Bałtyk Gdynia
Stolem Gniewino 2-0 Cartusia Kartuzy
Lechia/Polonia II Gdańsk - Wisła Tczew
Gedania Gdańsk 0-3 Pogoń Lębork
Orlęta Reda 0-3 Gryf 95 Słupsk
walkower? przełożony?
Kaszuby Połchowo 2-0 Pomezania Malbork
Unia Tczew 4-0 Radunia Stężyca

Kolejka 30 - 25-26 maja

Polonia Gdańsk 1-6 Unia Tczew
Radunia Stężyca 2-0 Kaszuby Połchowo
Pomezania Malbork 2-0 Orlęta Reda
Gryf 95 Słupsk 1-2 Gedania Gdańsk
Pogoń Lębork - Lechia/Polonia II Gdańsk
Wisła Tczew 2-2 Stolem Gniewino
Cartusia Kartuzy 2-1 Olimpia Sztum
Bałtyk Gdynia 4-0 Jantar Ustka
Powiśle Dzierzgoń 2-2 Wierzyca Starogard Gdański

Kolejka 31 - 1-2 czerwca

Powiśle Dzierzgoń 7-1 Polonia Gdańsk
Wierzyca Starogard Gdański 1-1 Bałtyk Gdynia
Jantar Ustka 1-2 Cartusia Kartuzy
Olimpia Sztum 4-1 Wisła Tczew
Stolem Gniewino 2-2 Pogoń Lębork
Lechia/Polonia II Gdańsk - Gryf 95 Słupsk
Gedania Gdańsk 1-1 Pomezania Malbork
Orlęta Reda 5-1 Radunia Stężyca
Kaszuby Połchowo 0-2 Unia Tczew

Kolejka 32 - 8-9 czerwca

Polonia Gdańsk 1-5 Kaszuby Połchowo
Unia Tczew 1-0 Orlęta Reda
Radunia Stężyca 4-1 Gedania Gdańsk
Pomezania Malbork - Lechia/Polonia II Gdańsk
Gryf 95 Słupsk 3-0 Stolem Gniewino
Pogoń Lębork 1-1 Olimpia Sztum 12 czerwca
Wisła Tczew 2-3 Jantar Ustka
Cartusia Kartuzy 4-0 Wierzyca Starogard Gdański
Bałtyk Gdynia 6-2 Powiśle Dzierzgoń

Kolejka 33 - 15 czerwca

Gryf 95 Słupsk 2-1 Olimpia Sztum
Bałtyk Gdynia 4-0 Polonia Gdańsk
Powiśle Dzierzgoń 0-0 Cartusia Kartuzy
Wierzyca Starogard Gdański 4-1 Wisła Tczew
Jantar Ustka 1-0 Pogoń Lębork
Stolem Gniewino 3-2 Pomezania Malbork
Lechia/Polonia II Gdańsk - Radunia Stężyca
Gedania Gdańsk 0-1 Unia Tczew
Orlęta Reda 3-1 Kaszuby Połchowo

Kolejka 34 - 22 czerwca

Polonia Gdańsk 1-3 Orlęta Reda
mecz w Redzie
Kaszuby Połchowo 5-1 Gedania Gdańsk
Unia Tczew - Lechia/Polonia II Gdańsk
Radunia Stężyca 1-2 Stolem Gniewino
Pomezania Malbork 2-1 Olimpia Sztum
Gryf 95 Słupsk 3-2 Jantar Ustka
Pogoń Lębork 1-2 Wierzyca Starogard Gdański
Wisła Tczew 3-0 Powiśle Dzierzgoń
Cartusia Kartuzy 3-1 Bałtyk Gdynia

Baraże o udział w III lidze (2)

III liga 2001/2002 (2 (Pomorze Zachodnie, Pomorze, Wielkopolska, Kujawy i Pomorze))

IV liga 2001/2002 (kujawsko-pomorska)
IV liga 2001/2002 (wielkopolska (południe))
IV liga 2001/2002 (wielkopolska (północ))
IV liga 2001/2002 (zachodniopomorska)

Liga okręgowa 2001/2002 (Gdańsk I)
Liga okręgowa 2001/2002 (Gdańsk II)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl
Link źródłowy: http://sport.trojmiasto.pl

 

Napisz do nas