[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2001/2002, grupa: wielkopolska (północ)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polonia Środa Wielkopolska 26 57 18 3 5 60-22 11 1 1 38-11 7 2 4 22-11
2.  Lech II Poznań 26 56 17 5 4 74-27 9 3 1 46-10 8 2 3 28-17
3.  Mieszko Gniezno 26 49 15 4 7 62-32 10 2 1 45-11 5 2 6 17-21
4.  Huragan Pobiedziska 26 48 14 6 6 54-30 9 3 1 37-13 5 3 5 17-17
5.  Sparta Oborniki 26 47 15 2 9 48-38 10 1 2 28-16 5 1 7 20-22
6.  1920 Mosina 26 40 11 7 8 48-32 8 2 3 26-10 3 5 5 22-22
7.  Wełna Rogoźno 26 36 11 3 12 41-43 8 0 5 29-16 3 3 7 12-27
8.  Patria Buk 26 33 9 6 11 38-40 5 4 4 19-12 4 2 7 19-28
9.  Luboński KS 26 32 10 2 14 43-40 4 1 8 27-25 6 1 6 16-15
10.  Sokół Rakoniewice 26 31 9 4 13 42-65 5 4 4 28-21 4 0 9 14-44
11.  Fortuna Wieleń 26 29 9 2 15 32-50 7 1 5 19-15 2 1 10 13-35 2 3 1 0 1 4-3
12.  Sparta Złotów 26 29 9 2 15 30-51 6 1 6 14-16 3 1 9 16-35 2 3 1 0 1 3-4
13.  Drawa Krzyż Wielkopolski 26 26 7 5 14 21-63 6 2 5 13-19 1 3 9 8-44
14.  Olimpia Poznań 26 7 2 1 23 22-82 1 1 11 9-42 1 0 12 13-40

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Polonia Środa Wielkopolska    2-0 2-1 3-0* 0-2 2-2 4-0 3-1 2-0 4-1 3-2 4-1 5-0 4-1 
 2 Lech II Poznań1-1     2-1 2-2 4-0 2-0 7-0 0-2 4-0 9-0 4-1 1-1 2-0 8-2 
 3 Mieszko Gniezno2-1 3-3     0-0 1-0 5-1 3-1 3-0 0-1 7-1 4-2 6-0 8-1 3-0 
 4 Huragan Pobiedziska2-1 2-1 6-1     5-2 1-1 3-1 3-3 0-0 0-1 4-0 6-1 3-1 2-0 
 5 Sparta Oborniki1-0 0-1 2-1 2-1     4-3 1-0 5-2 1-0 3-4 3-0 3-2 1-1 2-1 
 6 1920 Mosina0-0 3-0 1-0 0-0 0-2     1-2 4-1 1-2 2-0 2-0 1-0 7-2 4-1 
 7 Wełna Rogoźno1-2 0-2 1-2 2-1 2-4 1-0     2-0 0-2 7-1 5-0 1-0 5-1 2-1 
 8 Patria Buk0-1 0-3 1-1 0-1 1-1 1-1 1-1     2-0 0-1 2-1 2-0 4-0 5-1 
 9 Luboński KS1-3 1-3 1-2 3-2 0-2 1-3 1-1 2-3     6-0 1-3 1-2 7-0 2-1 
 10 Sokół Rakoniewice0-3 2-2 1-2 2-5 3-0 3-3 3-0* 0-1 3-2     0-0 5-0 1-1 5-2 
 11 Fortuna Wieleń3-1 1-3 3-0* 0-1 1-0 2-0 2-1 1-3 1-3 2-1     3-0 0-0 0-2 
 12 Sparta Złotów0-2 2-3 1-4 0-1 3-2 0-0 0-1 2-1 1-0 1-0 3-1     0-1 1-0 
 13 Drawa Krzyż Wielkopolski0-1 1-5 0-0 2-0 2-1 0-3 0-0 1-0 0-4 2-0 3-1 0-3     2-1 
 14 Olimpia Poznań0-6 0-2 0-2 1-3 0-4 0-5 1-4 2-2 0-2 1-4 1-2 2-6 1-0     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Huragan Pobiedziska 5-2 Sparta Oborniki
Mieszko Gniezno 3-1 Wełna Rogoźno
Sokół Rakoniewice 1-1 Drawa Krzyż Wielkopolski
Polonia Środa Wielkopolska 4-1 Sparta Złotów
Fortuna Wieleń 1-3 Luboński KS
Olimpia Poznań 0-2 Lech II Poznań
Patria Buk 1-1 1920 Mosina

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Sparta Oborniki 4-3 1920 Mosina 29 sierpnia
Lech II Poznań 0-2 Patria Buk
Luboński KS 2-1 Olimpia Poznań
Sparta Złotów 3-1 Fortuna Wieleń
Drawa Krzyż Wielkopolski 0-1 Polonia Środa Wielkopolska
Wełna Rogoźno 7-1 Sokół Rakoniewice
Huragan Pobiedziska 6-1 Mieszko Gniezno

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Mieszko Gniezno 1-0 Sparta Oborniki
Sokół Rakoniewice 2-5 Huragan Pobiedziska
Polonia Środa Wielkopolska 4-0 Wełna Rogoźno
Fortuna Wieleń 0-0 Drawa Krzyż Wielkopolski
Olimpia Poznań 2-6 Sparta Złotów
Patria Buk 2-0 Luboński KS
Lech II Poznań 2-0 1920 Mosina

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Sparta Oborniki 0-1 Lech II Poznań
Luboński KS 1-3 1920 Mosina
Sparta Złotów 2-1 Patria Buk
Drawa Krzyż Wielkopolski 2-1 Olimpia Poznań
Wełna Rogoźno 5-0 Fortuna Wieleń
Huragan Pobiedziska 2-1 Polonia Środa Wielkopolska
Mieszko Gniezno 7-1 Sokół Rakoniewice

Kolejka 5 - 1-2 września

Sokół Rakoniewice 3-0 Sparta Oborniki
Polonia Środa Wielkopolska 2-1 Mieszko Gniezno
Fortuna Wieleń 0-1 Huragan Pobiedziska
Olimpia Poznań 1-4 Wełna Rogoźno
Patria Buk 4-0 Drawa Krzyż Wielkopolski
1920 Mosina 1-0 Sparta Złotów
Lech II Poznań 4-0 Luboński KS

Kolejka 6 - 8-9 września

Sparta Oborniki 1-0 Luboński KS
Sparta Złotów 2-3 Lech II Poznań
Drawa Krzyż Wielkopolski 0-3 1920 Mosina
Wełna Rogoźno 2-0 Patria Buk
Huragan Pobiedziska 2-0 Olimpia Poznań
Mieszko Gniezno 4-2 Fortuna Wieleń
Sokół Rakoniewice 0-3 Polonia Środa Wielkopolska

Kolejka 7 - 15-16 września

Polonia Środa Wielkopolska 0-2 Sparta Oborniki
Fortuna Wieleń 2-1 Sokół Rakoniewice
Olimpia Poznań 0-2 Mieszko Gniezno
Patria Buk 0-1 Huragan Pobiedziska
1920 Mosina 1-2 Wełna Rogoźno
Lech II Poznań 2-0 Drawa Krzyż Wielkopolski
Luboński KS 1-2 Sparta Złotów

Kolejka 8 - 22-23 września

Sparta Oborniki 3-2 Sparta Złotów
Drawa Krzyż Wielkopolski 0-4 Luboński KS
Wełna Rogoźno 0-2 Lech II Poznań
Huragan Pobiedziska 1-1 1920 Mosina
Mieszko Gniezno 3-0 Patria Buk
Sokół Rakoniewice 5-2 Olimpia Poznań
Polonia Środa Wielkopolska 3-2 Fortuna Wieleń

Kolejka 9 - 29-30 września

Fortuna Wieleń 1-0 Sparta Oborniki
Olimpia Poznań 0-6 Polonia Środa Wielkopolska
Patria Buk 0-1 Sokół Rakoniewice
1920 Mosina 1-0 Mieszko Gniezno
Lech II Poznań 2-2 Huragan Pobiedziska
Luboński KS 1-1 Wełna Rogoźno
Sparta Złotów 0-1 Drawa Krzyż Wielkopolski

Kolejka 10 - 6-7 października

Sparta Oborniki 1-1 Drawa Krzyż Wielkopolski
Wełna Rogoźno 1-0 Sparta Złotów
Huragan Pobiedziska 0-0 Luboński KS
Mieszko Gniezno 3-3 Lech II Poznań
Sokół Rakoniewice 3-3 1920 Mosina
Polonia Środa Wielkopolska 3-1 Patria Buk
Fortuna Wieleń 0-2 Olimpia Poznań

Kolejka 11 - 13-14 października

Olimpia Poznań 0-4 Sparta Oborniki
Patria Buk 2-1 Fortuna Wieleń
1920 Mosina 0-0 Polonia Środa Wielkopolska
Lech II Poznań 9-0 Sokół Rakoniewice
Luboński KS 1-2 Mieszko Gniezno
Sparta Złotów 0-1 Huragan Pobiedziska
Drawa Krzyż Wielkopolski 0-0 Wełna Rogoźno

Kolejka 12 - 20-21 października

Sparta Oborniki 1-0 Wełna Rogoźno
Huragan Pobiedziska 3-1 Drawa Krzyż Wielkopolski
Mieszko Gniezno 6-0 Sparta Złotów
Sokół Rakoniewice 3-2 Luboński KS
Polonia Środa Wielkopolska 2-0 Lech II Poznań
Fortuna Wieleń 2-0 1920 Mosina
Olimpia Poznań 2-2 Patria Buk

Kolejka 13 - 27-28 października

Patria Buk 1-1 Sparta Oborniki
1920 Mosina 4-1 Olimpia Poznań
Lech II Poznań 4-1 Fortuna Wieleń
Luboński KS 1-3 Polonia Środa Wielkopolska
Sparta Złotów 1-0 Sokół Rakoniewice
Drawa Krzyż Wielkopolski 0-0 Mieszko Gniezno
Wełna Rogoźno 2-1 Huragan Pobiedziska

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Sparta Oborniki 2-1 Huragan Pobiedziska
Wełna Rogoźno 1-2 Mieszko Gniezno
Drawa Krzyż Wielkopolski 2-0 Sokół Rakoniewice
Sparta Złotów 0-2 Polonia Środa Wielkopolska
Luboński KS 1-3 Fortuna Wieleń
Lech II Poznań 8-2 Olimpia Poznań
1920 Mosina 4-1 Patria Buk

Kolejka 15 - 10-11 listopada

1920 Mosina 0-2 Sparta Oborniki
Patria Buk 0-3 Lech II Poznań
Olimpia Poznań 0-2 Luboński KS
Fortuna Wieleń 3-0 Sparta Złotów
Polonia Środa Wielkopolska 5-0 Drawa Krzyż Wielkopolski
Sokół Rakoniewice 3-0 Wełna Rogoźno
(wo)
przerwany przy stanie 3-1
Mieszko Gniezno 0-0 Huragan Pobiedziska

Kolejka 16 - 17-18 listopada

1920 Mosina 3-0 Lech II Poznań
Sparta Oborniki 2-1 Mieszko Gniezno
Huragan Pobiedziska 0-1 Sokół Rakoniewice
Wełna Rogoźno 1-2 Polonia Środa Wielkopolska
Drawa Krzyż Wielkopolski 3-1 Fortuna Wieleń
Sparta Złotów 1-0 Olimpia Poznań
Luboński KS 2-3 Patria Buk

Kolejka 17 - 6-7 kwietnia

Lech II Poznań 4-0 Sparta Oborniki
1920 Mosina 1-2 Luboński KS
Patria Buk 2-0 Sparta Złotów
Olimpia Poznań 1-0 Drawa Krzyż Wielkopolski
Fortuna Wieleń 2-1 Wełna Rogoźno
Polonia Środa Wielkopolska 3-0 Huragan Pobiedziska
(wo)
na boisku 1-1
Sokół Rakoniewice 1-2 Mieszko Gniezno

Kolejka 18 - 13-14 kwietnia

Sparta Oborniki 3-4 Sokół Rakoniewice
Mieszko Gniezno 2-1 Polonia Środa Wielkopolska
Huragan Pobiedziska 4-0 Fortuna Wieleń
Wełna Rogoźno 2-1 Olimpia Poznań
Drawa Krzyż Wielkopolski 1-0 Patria Buk
Sparta Złotów 0-0 1920 Mosina
Luboński KS 1-3 Lech II Poznań

Kolejka 19 - 20-21 kwietnia

Luboński KS 0-2 Sparta Oborniki
Lech II Poznań 1-1 Sparta Złotów
1920 Mosina 7-2 Drawa Krzyż Wielkopolski
Patria Buk 1-1 Wełna Rogoźno
Olimpia Poznań 1-3 Huragan Pobiedziska
Fortuna Wieleń 3-0 Mieszko Gniezno
(wo)
na boisku 0-3, goście nie opłacili na czas kar za żółte kartki (sic!)
Polonia Środa Wielkopolska 4-1 Sokół Rakoniewice

Kolejka 20 - 27-28 kwietnia

Sparta Oborniki 1-0 Polonia Środa Wielkopolska
Sokół Rakoniewice 0-0 Fortuna Wieleń
Mieszko Gniezno 3-0 Olimpia Poznań
Huragan Pobiedziska 3-3 Patria Buk
Wełna Rogoźno 1-0 1920 Mosina
Drawa Krzyż Wielkopolski 1-5 Lech II Poznań
Sparta Złotów 1-0 Luboński KS

Kolejka 21 - 1 maja

Sparta Złotów 3-2 Sparta Oborniki
Luboński KS 7-0 Drawa Krzyż Wielkopolski
Lech II Poznań 7-0 Wełna Rogoźno
1920 Mosina 0-0 Huragan Pobiedziska
Patria Buk 1-1 Mieszko Gniezno
Olimpia Poznań 1-4 Sokół Rakoniewice
Fortuna Wieleń 3-1 Polonia Środa Wielkopolska

Kolejka 22 - 4-5 maja

Sparta Oborniki 3-0 Fortuna Wieleń
Polonia Środa Wielkopolska 4-1 Olimpia Poznań
Sokół Rakoniewice 0-1 Patria Buk
Mieszko Gniezno 5-1 1920 Mosina
Huragan Pobiedziska 2-1 Lech II Poznań
Wełna Rogoźno 0-2 Luboński KS
Drawa Krzyż Wielkopolski 0-3 Sparta Złotów

Kolejka 23 - 11-12 maja

Drawa Krzyż Wielkopolski 2-1 Sparta Oborniki
Sparta Złotów 0-1 Wełna Rogoźno
Luboński KS 3-2 Huragan Pobiedziska
Lech II Poznań 2-1 Mieszko Gniezno
1920 Mosina 2-0 Sokół Rakoniewice
Patria Buk 0-1 Polonia Środa Wielkopolska
Olimpia Poznań 1-2 Fortuna Wieleń

Kolejka 24 - 18-19 maja

Sparta Oborniki 2-1 Olimpia Poznań
Fortuna Wieleń 1-3 Patria Buk
Polonia Środa Wielkopolska 2-2 1920 Mosina
Sokół Rakoniewice 2-2 Lech II Poznań
Mieszko Gniezno 0-1 Luboński KS
Huragan Pobiedziska 6-1 Sparta Złotów
Wełna Rogoźno 5-1 Drawa Krzyż Wielkopolski

Kolejka 25 - 26 maja

Wełna Rogoźno 2-4 Sparta Oborniki
Drawa Krzyż Wielkopolski 2-0 Huragan Pobiedziska
Sparta Złotów 1-4 Mieszko Gniezno
Luboński KS 6-0 Sokół Rakoniewice
Lech II Poznań 1-1 Polonia Środa Wielkopolska
1920 Mosina 2-0 Fortuna Wieleń
Patria Buk 5-1 Olimpia Poznań

Kolejka 26 - 30 maja

Sparta Oborniki 5-2 Patria Buk
Olimpia Poznań 0-5 1920 Mosina
Fortuna Wieleń 1-3 Lech II Poznań
Polonia Środa Wielkopolska 2-0 Luboński KS
Sokół Rakoniewice 5-0 Sparta Złotów
Mieszko Gniezno 8-1 Drawa Krzyż Wielkopolski
Huragan Pobiedziska 3-1 Wełna Rogoźno

Baraże o udział w III lidze (2)

III liga 2001/2002 (2 (Pomorze Zachodnie, Pomorze, Wielkopolska, Kujawy i Pomorze))

IV liga 2001/2002 (kujawsko-pomorska)
IV liga 2001/2002 (pomorska)
IV liga 2001/2002 (wielkopolska (południe))
IV liga 2001/2002 (zachodniopomorska)

Liga okręgowa 2001/2002 (Piła)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl
Link źródłowy: http://www.gniezno.home.pl/informator/mieszko2001_2002.html

 

Napisz do nas