[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2001/2002, grupa: Opole II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Victoria Cisek 30 78 24 6 0 80-20 13 2 0 47-12 11 4 0 33-8
2.  Sudety Burgrabice 30 68 21 5 4 91-38 12 2 1 48-12 9 3 3 43-26
3.  Czarni Otmuchów 30 56 17 5 8 60-37 8 2 5 29-19 9 3 3 31-18
4.  Unia Krapkowice 30 54 16 6 8 65-41 9 4 2 30-11 7 2 6 35-30
5.  Sparta Paczków 30 50 15 5 10 69-54 9 2 4 38-21 6 3 6 31-33
6.  Pogoń Prudnik 30 47 14 5 11 49-41 11 1 3 36-16 3 4 8 13-25
7.  Czarni Korfantów 30 44 13 5 12 56-65 8 5 2 35-25 5 0 10 21-40
8.  Olimpia Lewin Brzeski 30 39 12 3 15 64-75 9 1 5 40-30 3 2 10 24-45 2 3 1 0 1 4-4
9.  Orzeł Branice 30 39 10 9 11 52-50 7 3 5 25-17 3 6 6 27-33 2 3 1 0 1 4-4
10.  LZS Biała Nyska 30 35 9 8 13 53-55 6 6 3 31-23 3 2 10 22-32
11.  LZS Gościęcin 30 34 9 7 14 34-55 9 0 6 26-23 0 7 8 8-32
12.  Polonia Przylesie 30 33 9 6 15 45-57 6 4 5 34-28 3 2 10 11-29 2 6 2 0 0 4-2
13.  LZS Goświnowice/Domaszkowice 30 33 10 3 17 42-51 5 2 8 22-24 5 1 9 20-27 2 0 0 0 2 2-4
14.  Orzeł Polska Cerekiew 30 32 8 8 14 40-56 5 6 4 26-23 3 2 10 14-33
15.  Ruch Zdzieszowice 30 29 7 8 15 29-58 5 4 6 17-23 2 4 9 12-35
16.  LZS Wojsław 30 3 0 3 27 23-99 0 2 13 14-47 0 1 14 9-52
Ruch Zdzieszowice jednak nie spadł.
Elkon Goświnowice/Domaszkowice zmienił nazwę na LZS Goświnowice/Domaszkowice.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Victoria Cisek    4-2 1-1 3-2 3-1 3-1 2-0 5-0 2-2 2-0 3-1 5-0 2-0 6-0 2-0 4-2 
 2 Sudety Burgrabice2-2     0-1 3-2 6-0 3-0 5-2 6-2 4-1 2-1 4-0 2-0 2-0 0-0 5-0 4-1 
 3 Czarni Otmuchów0-0 2-4     1-0 0-4 2-0 3-1 3-2 1-2 3-0 4-0 0-0 2-4 2-0 1-2 5-0 
 4 Unia Krapkowice0-0 1-1 2-2     1-1 3-0 3-0 6-1 1-4 1-0 3-0 0-1 1-0 2-1 3-0 3-0 
 5 Sparta Paczków0-4 2-2 4-2 2-3     0-1 2-0 0-0 3-0* 3-1 4-1 4-1 1-4 4-1 6-1 3-0 
 6 Pogoń Prudnik0-2 2-3 0-3 3-2 2-1     3-0* 2-1 0-0 1-0 4-2 4-0 4-1 3-0 3-0 5-1 
 7 Czarni Korfantów0-2 3-2 3-1 2-6 4-1 1-1     3-2 3-3 4-4 0-0 2-0 2-2 3-0 2-0 3-1 
 8 Olimpia Lewin Brzeski0-4 1-6 0-5 3-0 1-2 3-3 6-3     2-1 4-2 5-0 2-1 1-2 4-0 4-0 4-1 
 9 Orzeł Branice1-2 1-2 0-1 0-0 2-3 1-0 3-1 3-2     1-2 0-0 2-1 3-1 2-0 1-1 5-1 
 10 LZS Biała Nyska0-4 3-2 0-2 4-4 2-2 1-2 5-1 3-0 1-1     1-1 2-2 2-0 1-0 2-2 4-0 
 11 LZS Gościęcin0-1 0-3 1-2 1-3 4-1 1-0 3-1 2-5 4-2 2-1     1-0 2-3 1-0 2-1 2-0 
 12 Polonia Przylesie3-4 4-5 1-3 1-2 4-1 0-0 1-4 4-0 3-2 2-2 0-0     2-1 2-2 3-2 4-0 
 13 LZS Goświnowice/Domaszkowice0-2 1-2 3-1 0-2 0-1 2-0 1-2 3-4 4-2 2-1 0-0 1-2     2-3 0-0 3-2 
 14 Orzeł Polska Cerekiew0-0 0-1 1-4 2-4 3-3 1-1 2-3 4-0 3-3 2-0 3-2 2-1 2-0     1-1 0-0 
 15 Ruch Zdzieszowice0-3 2-2 1-2 1-0 1-6 3-1 0-1 1-1 1-1 0-2 1-1 2-1 1-0 0-2     3-0* 
 16 LZS Wojsław2-3 0-6 1-1 4-5 0-4 1-3 1-2 0-4 1-3 3-6 0-0 0-1 0-2 1-5 0-2     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

LZS Gościęcin 4-1 Sparta Paczków
LZS Biała Nyska 2-2 Ruch Zdzieszowice
Victoria Cisek 6-0 Orzeł Polska Cerekiew
Unia Krapkowice 3-0 Czarni Korfantów
LZS Goświnowice/Domaszkowice 3-2 LZS Wojsław
Pogoń Prudnik 2-1 Olimpia Lewin Brzeski
Orzeł Branice 0-1 Czarni Otmuchów
Polonia Przylesie 4-5 Sudety Burgrabice

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

Sparta Paczków 2-2 Sudety Burgrabice
Czarni Otmuchów 0-0 Polonia Przylesie
Olimpia Lewin Brzeski 2-1 Orzeł Branice
LZS Wojsław 1-3 Pogoń Prudnik
Czarni Korfantów 2-2 LZS Goświnowice/Domaszkowice
Orzeł Polska Cerekiew 2-4 Unia Krapkowice
Ruch Zdzieszowice 0-3 Victoria Cisek
LZS Gościęcin 2-1 LZS Biała Nyska

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

LZS Biała Nyska 2-2 Sparta Paczków
Victoria Cisek 3-1 LZS Gościęcin
Unia Krapkowice 3-0 Ruch Zdzieszowice
LZS Goświnowice/Domaszkowice 2-3 Orzeł Polska Cerekiew
Pogoń Prudnik 3-0 Czarni Korfantów
(wo)
na boisku 2-2
Orzeł Branice 5-1 LZS Wojsław
Polonia Przylesie 4-0 Olimpia Lewin Brzeski
Sudety Burgrabice 0-1 Czarni Otmuchów

Kolejka 4 - 1-2 września

Sparta Paczków 4-2 Czarni Otmuchów
Olimpia Lewin Brzeski 1-6 Sudety Burgrabice
LZS Wojsław 0-1 Polonia Przylesie
Czarni Korfantów 3-3 Orzeł Branice
Orzeł Polska Cerekiew 1-1 Pogoń Prudnik
Ruch Zdzieszowice 1-0 LZS Goświnowice/Domaszkowice
LZS Gościęcin 1-3 Unia Krapkowice
LZS Biała Nyska 0-4 Victoria Cisek

Kolejka 5 - 8-9 września

Victoria Cisek 3-1 Sparta Paczków
Unia Krapkowice 1-0 LZS Biała Nyska
LZS Goświnowice/Domaszkowice 0-0 LZS Gościęcin
Pogoń Prudnik 3-0 Ruch Zdzieszowice
Orzeł Branice 2-0 Orzeł Polska Cerekiew
Polonia Przylesie 1-4 Czarni Korfantów
Sudety Burgrabice 4-1 LZS Wojsław
Czarni Otmuchów 3-2 Olimpia Lewin Brzeski

Kolejka 6 - 15-16 września

Sparta Paczków 0-0 Olimpia Lewin Brzeski
LZS Wojsław 1-1 Czarni Otmuchów
Czarni Korfantów 3-2 Sudety Burgrabice
Orzeł Polska Cerekiew 2-1 Polonia Przylesie
Ruch Zdzieszowice 1-1 Orzeł Branice
LZS Gościęcin 1-0 Pogoń Prudnik
LZS Biała Nyska 2-0 LZS Goświnowice/Domaszkowice
Victoria Cisek 3-2 Unia Krapkowice

Kolejka 7 - 22-23 września

Unia Krapkowice 1-1 Sparta Paczków
LZS Goświnowice/Domaszkowice 0-2 Victoria Cisek
Pogoń Prudnik 1-0 LZS Biała Nyska
Orzeł Branice 0-0 LZS Gościęcin
Polonia Przylesie 3-2 Ruch Zdzieszowice
Sudety Burgrabice 0-0 Orzeł Polska Cerekiew
Czarni Otmuchów 3-1 Czarni Korfantów
Olimpia Lewin Brzeski 4-1 LZS Wojsław

Kolejka 8 - 29-30 września

Sparta Paczków 3-0 LZS Wojsław
Czarni Korfantów 3-2 Olimpia Lewin Brzeski
Orzeł Polska Cerekiew 1-4 Czarni Otmuchów
Ruch Zdzieszowice 2-2 Sudety Burgrabice
LZS Gościęcin 1-0 Polonia Przylesie
LZS Biała Nyska 1-1 Orzeł Branice
Victoria Cisek 3-1 Pogoń Prudnik
Unia Krapkowice 1-0 LZS Goświnowice/Domaszkowice

Kolejka 9 - 6-7 października

LZS Goświnowice/Domaszkowice 0-1 Sparta Paczków
Pogoń Prudnik 3-2 Unia Krapkowice
Orzeł Branice 1-2 Victoria Cisek
Polonia Przylesie 2-2 LZS Biała Nyska
Sudety Burgrabice 4-0 LZS Gościęcin
Czarni Otmuchów 1-2 Ruch Zdzieszowice
Olimpia Lewin Brzeski 4-0 Orzeł Polska Cerekiew
LZS Wojsław 1-2 Czarni Korfantów

Kolejka 10 - 13-14 października

Sparta Paczków 2-0 Czarni Korfantów
Orzeł Polska Cerekiew 0-0 LZS Wojsław
Ruch Zdzieszowice 1-1 Olimpia Lewin Brzeski
LZS Gościęcin 1-2 Czarni Otmuchów
LZS Biała Nyska 3-2 Sudety Burgrabice
Victoria Cisek 5-0 Polonia Przylesie
Unia Krapkowice 1-4 Orzeł Branice
LZS Goświnowice/Domaszkowice 2-0 Pogoń Prudnik

Kolejka 11 - 20-21 października

Pogoń Prudnik 2-1 Sparta Paczków
Orzeł Branice 3-1 LZS Goświnowice/Domaszkowice
Polonia Przylesie 1-2 Unia Krapkowice
Sudety Burgrabice 2-2 Victoria Cisek
Czarni Otmuchów 3-0 LZS Biała Nyska
Olimpia Lewin Brzeski 5-0 LZS Gościęcin
LZS Wojsław 0-2 Ruch Zdzieszowice
Czarni Korfantów 3-0 Orzeł Polska Cerekiew

Kolejka 12 - 27-28 października

Sparta Paczków 4-1 Orzeł Polska Cerekiew
Ruch Zdzieszowice 0-1 Czarni Korfantów
LZS Gościęcin 2-0 LZS Wojsław
LZS Biała Nyska 3-0 Olimpia Lewin Brzeski
Victoria Cisek 1-1 Czarni Otmuchów
Unia Krapkowice 1-1 Sudety Burgrabice
LZS Goświnowice/Domaszkowice 1-2 Polonia Przylesie
Pogoń Prudnik 0-0 Orzeł Branice

Kolejka 13 - 3-4 listopada

Orzeł Branice 2-3 Sparta Paczków
Polonia Przylesie 0-0 Pogoń Prudnik
Sudety Burgrabice 2-0 LZS Goświnowice/Domaszkowice
Czarni Otmuchów 1-0 Unia Krapkowice
Olimpia Lewin Brzeski 0-4 Victoria Cisek
LZS Wojsław 3-6 LZS Biała Nyska
Czarni Korfantów 0-0 LZS Gościęcin
Orzeł Polska Cerekiew 1-1 Ruch Zdzieszowice

Kolejka 14 - 10-11 listopada

Sparta Paczków 6-1 Ruch Zdzieszowice
LZS Gościęcin 1-0 Orzeł Polska Cerekiew
LZS Biała Nyska 5-1 Czarni Korfantów
Victoria Cisek 4-2 LZS Wojsław
Unia Krapkowice 6-1 Olimpia Lewin Brzeski
LZS Goświnowice/Domaszkowice 3-1 Czarni Otmuchów
Pogoń Prudnik 2-3 Sudety Burgrabice
Orzeł Branice 2-1 Polonia Przylesie

Kolejka 15 - 17-18 listopada

Polonia Przylesie 4-1 Sparta Paczków
Sudety Burgrabice 4-1 Orzeł Branice
Czarni Otmuchów 2-0 Pogoń Prudnik
Olimpia Lewin Brzeski 1-2 LZS Goświnowice/Domaszkowice
LZS Wojsław 4-5 Unia Krapkowice
Czarni Korfantów 0-2 Victoria Cisek
Orzeł Polska Cerekiew 2-0 LZS Biała Nyska
Ruch Zdzieszowice 1-1 LZS Gościęcin

Kolejka 16 - 23-24 marca

Sparta Paczków 4-1 LZS Gościęcin
Ruch Zdzieszowice 0-2 LZS Biała Nyska
Orzeł Polska Cerekiew 0-0 Victoria Cisek
Czarni Korfantów 2-6 Unia Krapkowice
LZS Wojsław 0-2 LZS Goświnowice/Domaszkowice
Olimpia Lewin Brzeski 3-3 Pogoń Prudnik
Czarni Otmuchów 1-2 Orzeł Branice
Sudety Burgrabice 2-0 Polonia Przylesie

Kolejka 17 - 30 marca

Sudety Burgrabice 6-0 Sparta Paczków
Polonia Przylesie 1-3 Czarni Otmuchów
Orzeł Branice 3-2 Olimpia Lewin Brzeski
Pogoń Prudnik 5-1 LZS Wojsław
LZS Goświnowice/Domaszkowice 1-2 Czarni Korfantów
Unia Krapkowice 2-1 Orzeł Polska Cerekiew
Victoria Cisek 2-0 Ruch Zdzieszowice
LZS Biała Nyska 1-1 LZS Gościęcin

Kolejka 18 - 6-7 kwietnia

Sparta Paczków 3-1 LZS Biała Nyska
LZS Gościęcin 0-1 Victoria Cisek
Ruch Zdzieszowice 1-0 Unia Krapkowice
Orzeł Polska Cerekiew 2-0 LZS Goświnowice/Domaszkowice
Czarni Korfantów 1-1 Pogoń Prudnik
LZS Wojsław 1-3 Orzeł Branice
Olimpia Lewin Brzeski 2-1 Polonia Przylesie
Czarni Otmuchów 2-4 Sudety Burgrabice

Kolejka 19 - 13-14 kwietnia

Czarni Otmuchów 0-4 Sparta Paczków
Sudety Burgrabice 6-2 Olimpia Lewin Brzeski
Polonia Przylesie 4-0 LZS Wojsław
Orzeł Branice 3-1 Czarni Korfantów
Pogoń Prudnik 3-0 Orzeł Polska Cerekiew
LZS Goświnowice/Domaszkowice 0-0 Ruch Zdzieszowice
Unia Krapkowice 3-0 LZS Gościęcin
Victoria Cisek 2-0 LZS Biała Nyska

Kolejka 20 - 20-21 kwietnia

Sparta Paczków 0-4 Victoria Cisek
LZS Biała Nyska 4-4 Unia Krapkowice
LZS Gościęcin 2-3 LZS Goświnowice/Domaszkowice
Ruch Zdzieszowice 3-1 Pogoń Prudnik
Orzeł Polska Cerekiew 3-3 Orzeł Branice
Czarni Korfantów 2-0 Polonia Przylesie
LZS Wojsław 0-6 Sudety Burgrabice
Olimpia Lewin Brzeski 0-5 Czarni Otmuchów

Kolejka 21 - 27-28 kwietnia

Olimpia Lewin Brzeski 1-2 Sparta Paczków
Czarni Otmuchów 5-0 LZS Wojsław
Sudety Burgrabice 5-2 Czarni Korfantów
Polonia Przylesie 2-2 Orzeł Polska Cerekiew
Orzeł Branice 1-1 Ruch Zdzieszowice
Pogoń Prudnik 4-2 LZS Gościęcin
LZS Goświnowice/Domaszkowice 2-1 LZS Biała Nyska
Unia Krapkowice 0-0 Victoria Cisek

Kolejka 22 - 1 maja

Sparta Paczków 2-3 Unia Krapkowice
Victoria Cisek 2-0 LZS Goświnowice/Domaszkowice
LZS Biała Nyska 1-2 Pogoń Prudnik
LZS Gościęcin 4-2 Orzeł Branice
Ruch Zdzieszowice 2-1 Polonia Przylesie
Orzeł Polska Cerekiew 0-1 Sudety Burgrabice
Czarni Korfantów 3-1 Czarni Otmuchów
LZS Wojsław 0-4 Olimpia Lewin Brzeski

Kolejka 23 - 4-5 maja

LZS Wojsław 0-4 Sparta Paczków
Olimpia Lewin Brzeski 6-3 Czarni Korfantów
Czarni Otmuchów 2-0 Orzeł Polska Cerekiew
Sudety Burgrabice 5-0 Ruch Zdzieszowice
Polonia Przylesie 0-0 LZS Gościęcin
Orzeł Branice 1-2 LZS Biała Nyska
Pogoń Prudnik 0-2 Victoria Cisek
LZS Goświnowice/Domaszkowice 0-2 Unia Krapkowice

Kolejka 24 - 11-12 maja

Sparta Paczków 1-4 LZS Goświnowice/Domaszkowice
Unia Krapkowice 3-0 Pogoń Prudnik
Victoria Cisek 2-2 Orzeł Branice
LZS Biała Nyska 2-2 Polonia Przylesie
LZS Gościęcin 0-3 Sudety Burgrabice
Ruch Zdzieszowice 1-2 Czarni Otmuchów
Orzeł Polska Cerekiew 4-0 Olimpia Lewin Brzeski
Czarni Korfantów 3-1 LZS Wojsław

Kolejka 25 - 18-19 maja

Czarni Korfantów 4-1 Sparta Paczków
LZS Wojsław 1-5 Orzeł Polska Cerekiew
Olimpia Lewin Brzeski 4-0 Ruch Zdzieszowice
Czarni Otmuchów 4-0 LZS Gościęcin
Sudety Burgrabice 2-1 LZS Biała Nyska
Polonia Przylesie 3-4 Victoria Cisek
Orzeł Branice 0-0 Unia Krapkowice
Pogoń Prudnik 4-1 LZS Goświnowice/Domaszkowice

Kolejka 26 - 25-26 maja

Sparta Paczków 0-1 Pogoń Prudnik
LZS Goświnowice/Domaszkowice 4-2 Orzeł Branice
Unia Krapkowice 0-1 Polonia Przylesie
Victoria Cisek 4-2 Sudety Burgrabice
LZS Biała Nyska 0-2 Czarni Otmuchów
LZS Gościęcin 2-5 Olimpia Lewin Brzeski
Ruch Zdzieszowice 3-0 LZS Wojsław
(wo)
(?)
Orzeł Polska Cerekiew 2-3 Czarni Korfantów

Kolejka 27 - 30 maja

Orzeł Polska Cerekiew 3-3 Sparta Paczków
Czarni Korfantów 2-0 Ruch Zdzieszowice
LZS Wojsław 0-0 LZS Gościęcin
Olimpia Lewin Brzeski 4-2 LZS Biała Nyska
Czarni Otmuchów 0-0 Victoria Cisek
Sudety Burgrabice 3-2 Unia Krapkowice
Polonia Przylesie 2-1 LZS Goświnowice/Domaszkowice
Orzeł Branice 1-0 Pogoń Prudnik

Kolejka 28 - 1-2 czerwca

Sparta Paczków 3-0 Orzeł Branice
(wo)
(?)
Pogoń Prudnik 4-0 Polonia Przylesie
LZS Goświnowice/Domaszkowice 1-2 Sudety Burgrabice
Unia Krapkowice 2-2 Czarni Otmuchów
Victoria Cisek 5-0 Olimpia Lewin Brzeski
LZS Biała Nyska 4-0 LZS Wojsław
LZS Gościęcin 3-1 Czarni Korfantów
Ruch Zdzieszowice 0-2 Orzeł Polska Cerekiew

Kolejka 29 - 9 czerwca

Ruch Zdzieszowice 1-6 Sparta Paczków
Orzeł Polska Cerekiew 3-2 LZS Gościęcin
Czarni Korfantów 4-4 LZS Biała Nyska
LZS Wojsław 2-3 Victoria Cisek
Olimpia Lewin Brzeski 3-0 Unia Krapkowice
Czarni Otmuchów 2-4 LZS Goświnowice/Domaszkowice
Sudety Burgrabice 3-0 Pogoń Prudnik
Polonia Przylesie 3-2 Orzeł Branice

Kolejka 30 - 16 czerwca

Sparta Paczków 4-1 Polonia Przylesie
Orzeł Branice 1-2 Sudety Burgrabice
Pogoń Prudnik 0-3 Czarni Otmuchów
LZS Goświnowice/Domaszkowice 3-4 Olimpia Lewin Brzeski
Unia Krapkowice 3-0 LZS Wojsław
Victoria Cisek 2-0 Czarni Korfantów
LZS Biała Nyska 1-0 Orzeł Polska Cerekiew
LZS Gościęcin 2-1 Ruch Zdzieszowice

IV liga 2001/2002 (opolska)

Liga okręgowa 2001/2002 (Opole I)

Autor: Łukasz Mizera
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas