[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2013/2014, grupa: Dolnośląski ZPN - Legnica

Runda wstępna - 21 sierpnia

Gwizdek Legnica 2-2 Błękitni Kościelec 20 sierpnia, 18:00
k. 5-4
Rodło Granowice 2-4 Nysa Wiadrów 21 sierpnia, 18:00
Grom Gromadzyń-Wielowieś 3-0 Unia Rosochata 21 sierpnia, 18:00
(wo)
goście nie dojechali
GKS Męcinka 3-0 Wilki Różana 21 sierpnia, 18:00
Krokus Kwiatkowice 2-0 Zryw Kłębanowice 21 sierpnia, 18:00
Iskra II Kochlice 0-7 Czarni Miłkowice 21 sierpnia, 18:00
Orlik Okmiany 8-3 Orzeł Zagrodno 21 sierpnia, 18:00
Płomień Nowa Wieś Grodziska 1-2 Sokół Krzywa (k. Legnicy) 21 sierpnia, 18:00
Victoria Siciny 5-6 Zawisza Serby 21 sierpnia, 18:00
Kłos Moskorzyn 4-1 Orzeł Czerna 21 sierpnia, 18:00
Górnik Lubin 1-2 Sparta Rudna 21 sierpnia, 18:00
Huzar Raszówka 2-1 Unia Miłoradzice 21 sierpnia, 18:00
Zagłębie Lubin (j) 7-0 Sparta Parszowice 21 sierpnia, 18:00

I runda - 4 września
Zagłębie II Lubin, Zamet Przemków - wolny los.

Amator Wierzchowice 0-3 Stal Chocianów 4 września, 17:30
(wo)
Sokół Jerzmanowa 0-4 Sparta Grębocice 4 września, 17:30
Płomień Radwanice 3-1 KS II Polkowice 4 września, 17:30
Mateusz Adamczyk ?, ?, Michał Łuniewski ? - Dominik Bekieszczuk ?
Relaks Szklary Dolne 4-6 Arkon Przemków 4 września, 17:30
pd.
nieznany ? (s), ? (s), Piotr Waszkiewicz ?, Kamil Wuj ? - Mateusz Pietrzyk 30, Łukasz Dąbrowski 34, Wojciech Jurak 86, 105, 112, Kacper Oruba 117
Arka Trzebnice 2-1 Victoria Parchów 4 września, 17:30
Damian Podziewski ?, Grzegorz Bobiński ? - Bartłomiej Stodółka ?
LZS Buczyna 4-1 Łagoszowia Łagoszów 4 września, 17:30
Albatros Jaśkowice 2-2 Rataj Paszowice 4 września, 17:30
k. 1-3
Wojciech Witkowski 11, Adam Łazarz 83 - nieznany 26, 38
Gwizdek Legnica 2-4 Ikar Miłogostowice 3 września, 17:30
Jarosław Łuniewski ?, Mariusz Michalik ? - Krystian Mikołajewski ?, ?, ?, Radosław Targowicz ?
KS Legnickie Pole 1-4 Konfeks Legnica 4 września, 17:30
Roman Fesz ? - Tomasz Malicki ?, Arkadiusz Cymbalista ?, Marcin Kaczmarek ?, Oliver Dańczak ?
Nysa Wiadrów 2-7 Prochowiczanka Prochowice 4 września, 17:30
nieznany ?, ? - Andrzej Węgłowski ?, ?, Tomasz Azikiewicz ?, ?, Piotr Kula ?, Krzysztof Wojciechowski ?, Adam Baranowski ?
Grom Gromadzyń-Wielowieś 1-2 Iskra Kochlice 4 września, 17:30
nieznany ? - Christian Tomyk ?, ?
Kaczawa Bieniowice 2-2 Mewa Kunice 4 września, 17:30
k. 3-5
Marcin Kowalski ?, Sylwester Brzózka ? - Damian Kędzierski ?, Armand Kozdroń ?
GKS Męcinka 2-5 Orkan Szczedrzykowice 4 września, 17:30
nieznany ?, ? - Sebastian Burda ?, ?, Artur Juszkaluk ?, Marcin Ogórek ?, Grzegorz Zieliński ?
Krokus Kwiatkowice 3-2 Bazalt Piotrowice 4 września, 17:30
Adam Krzepisz ?, Łukasz Żukowski ?, Paweł Woźniakiewicz ? - Adam Golonka ?, Grzegorz Foksiński ?
Czarni Miłkowice 0-3 Czarni Rokitki 3 września, 17:30
Marcin Gromala ?, ?, nieznany ? (s)
Orlik Okmiany 3-8 Dąb Stowarzyszenie Siedliska 4 września, 17:30
nieznany ?, ?, ? - Robert Lazarek ?, ?, ?, Maciej Kądzioła ?, Damian Tomczyk ?, Daniel Przybylski ?, Sławomir Podolski ?, nieznany ? (s)
Prochowiczanka II Prochowice 1-6 Kuźnia Jawor 4 września, 17:30
nieznany 25 - Marcin Bagiński 52, 77, 81, Daniel Burszta 65, 83, Kamil Orda 75
Sokół Krzywa (k. Legnicy) 1-3 Skora Jadwisin 4 września, 17:30
Przyszłość Prusice 0-6 Miedź II Legnica 4 września, 17:30
Patryk Murawski 19, 74, Mateusz Zatwarnicki 26, Paweł Kulikowski 63, Bartłomiej Kuśnierz 68, Kamil Zieliński 80
Wilkowianka Wilków 0-3 Chojnowianka Chojnów 4 września, 17:30
Fenix Pielgrzymka 1-0 Górnik Złotoryja 4 września, 17:30
Adrian Zaremba ?
Olimpia Olszanica 3-2 Iskra Niedźwiedzice 4 września, 17:30
Marcin Broczkowski ?, Łukasz Kuś ?, Robert Głowacki ? - Przemysław Rojewski ?, Bogumił Zguda ?
Zawisza Serby 2-7 Chrobry II Głogów 4 września, 17:30
nieznany ?, ? - Jacek Ratajewski 9, Kacper Belica 21, Daniel Kozak 52, Kacper Ciechelski 61, Patryk Obiała 72, 74, Eryk Bandura 89
Kłos Moskorzyn 2-6 Dragon Jaczów 4 września, 17:30
Iskra Droglowice 3-0 Korona Czernina 4 września, 17:30
(wo)
Mieszko Ruszowice 1-3 Zryw Kotla 4 września, 17:30
nieznany ? - Dawid Dwornicki ?, Bartosz Grzesiński ?, Kamil Chwałczyński ?
Pogoń Góra 1-3 Orla Wąsosz 4 września, 17:30
Marcin Koszacki 28 - Kamil Srebrniak 31, Lansana Condé 37, Andrzej Kauch 75
Sparta Rudna 5-3 Odra Ścinawa 4 września, 17:30
pd.
Huzar Raszówka 0-3 Odra Chobienia 4 września, 17:30
Zagłębie Lubin (j) 6-0 Iskra Księginice 4 września, 17:30

II runda - 18 września
(Losowanie - 5 września 2013)

Stal Chocianów 0-3 Zagłębie II Lubin 18 września, 17:00
Płomień Radwanice 7-3 Sparta Grębocice 18 września, 17:00
Zamet Przemków 7-0 Arkon Przemków 18 września, 17:00
Arka Trzebnice 3-6 LZS Buczyna 18 września, 17:00
Ikar Miłogostowice 2-0 Rataj Paszowice 18 września, 17:00
Konfeks Legnica 1-3 Prochowiczanka Prochowice 17 września, 17:00
nieznany 80 - Grzegorz Grochowski 48, Krzysztof Wojciechowski 56, 86
Mewa Kunice 1-1 Iskra Kochlice 18 września, 17:00
k. 3-1
Krokus Kwiatkowice 0-4 Orkan Szczedrzykowice 18 września, 17:00
Dąb Stowarzyszenie Siedliska 1-3 Czarni Rokitki 18 września, 17:00
Skora Jadwisin 2-3 Kuźnia Jawor 17 września, 17:00
Chojnowianka Chojnów 0-4 Miedź II Legnica 18 września, 17:00
Patryk Murawski 7, 16, Mateusz Zatwarnicki 43, Adam Wasilewski 68
Fenix Pielgrzymka 7-1 Olimpia Olszanica 18 września, 17:00
Dragon Jaczów 4-6 Chrobry II Głogów 18 września, 17:00
nieznany ?, ?, ?, ? - Kacper Belica ?, ?, ?, ?, Patryk Obiała ?, ?
Iskra Droglowice 2-5 Zryw Kotla 18 września, 17:00
Sparta Rudna 1-0 Orla Wąsosz 18 września, 17:00
Zagłębie Lubin (j) 0-2 Odra Chobienia 25 września, 17:00
Seweryn Kędzierski ?, Wiktor Ziółkowski ?

III runda - 2 października

Płomień Radwanice 0-2 Zagłębie II Lubin 16 października, 16:15
Kamil Sabiłło 26, Patryk Mucha 36
w pierwotnym terminie (2 października, 16:15) odwołany z powodu meczu ligowego gości
LZS Buczyna 2-2 Zamet Przemków 2 października, 16:15
k. 4-5
Ikar Miłogostowice 3-7 Prochowiczanka Prochowice 2 października, 16:15
Mewa Kunice 0-1 Orkan Szczedrzykowice 2 października, 16:15
Piotr Niewdana 27
Czarni Rokitki 3-0 Kuźnia Jawor 2 października, 16:15
Fenix Pielgrzymka 2-12 Miedź II Legnica 2 października, 16:00
nieznany ?, ? - Adam Wasilewski 10, 33, 56, 61, 75, 79, Paweł Kulikowski 20, Patryk Murawski 40, 48, Szymon Wosiek 77, Robert Sobieraj 83, Mateusz Zatwarnicki 86
Zryw Kotla 5-3 Chrobry II Głogów 2 października, 16:15
nieznany ?, ?, ?, ?, ? - Kacper Belica ?, ?, Paweł Oborski ?
Odra Chobienia 3-0 Sparta Rudna 2 października, 16:15
(wo)
na boisku 0-1

1/4 finału - 23 kwietnia

Orkan Szczedrzykowice 2-0 Prochowiczanka Prochowice 23 kwietnia, 17:00
Sebastian Burda 41, Marcin Ogórek 67 (k)
Zamet Przemków 0-5 Zagłębie II Lubin 23 kwietnia, 17:00
Krzysztof Piątek 8, 49, 66, Karol Hodowany 33, Daniel Gałach 90
Czarni Rokitki 0-1 Miedź II Legnica 23 kwietnia, 17:00
Adam Wasilewski 44
Odra Chobienia 2-1 Zryw Kotla 23 kwietnia, 17:00
Seweryn Kędzierski ?, Grzegorz Wiatrowski ? - nieznany ?

1/2 finału - 7 maja

Orkan Szczedrzykowice 0-3 Zagłębie II Lubin 14 maja, 17:00
Daniel Gałach 51, Dariusz Malarowski 72, Wojciech Zawistowski 82
Odra Chobienia 1-4 Miedź II Legnica 7 maja, 17:00
Seweryn Kędzierski 27 - Damian Ciunowicz 19, Kamil Zieliński 30, Hubert Krawczun 60, Szymon Wosiek 87

Finał - 21 maja

Zagłębie II Lubin 1-0 Miedź II Legnica 21 maja, 17:00
Daniel Gałach 25
w Lubinie / bez udziału publiczności

Puchar Polski 2013/2014 (Dolnośląski ZPN)

Puchar Polski 2013/2014 (Dolnośląski ZPN - Jelenia Góra)
Puchar Polski 2013/2014 (Dolnośląski ZPN - Wałbrzych)
Puchar Polski 2013/2014 (Dolnośląski ZPN - Wrocław)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas