[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2013/2014, grupa: Dolnośląski ZPN - Jelenia Góra

I runda - 11 sierpnia
(Losowanie - 17 lipca 2013 - siedziba OZPN Jelenia Góra)

LZS Zaręba 1-7 Łużyce Lubań 11 sierpnia, 17:00
Gryf Gryfów Śląski 5-3 Kwisa Świeradów Zdrój 11 sierpnia, 17:00
LKS Dobra 1-8 Chrobry Nowogrodziec 11 sierpnia, 17:00
Sudety Giebułtów 5-2 Julia Szklarska Poręba 11 sierpnia, 17:00
Orliki Węgliniec 2-3 Hutnik Pieńsk 11 sierpnia, 17:00
w Pieńsku; Orliki gospodarzem
Lechia Piechowice 1-1 Olimpia Kowary 10 sierpnia, 17:00
pd. k. 0-3
Nysa Wolbromek 0-4 Olimpia Kamienna Góra 11 sierpnia, 17:00
Sparta Zebrzydowa 1-2 Victoria Ruszów 11 sierpnia, 17:00
Jaśnica Opolno Zdrój 0-3 Nysa Zgorzelec 11 sierpnia, 17:00
LZS Pisarzowice 1-3 Olsza Olszyna Lubańska 11 sierpnia, 17:00
Rybak Parowa 1-6 Leśnik Osiecznica 11 sierpnia, 17:00
Pogoń Wleń 0-6 KS Łomnica 11 sierpnia, 17:00
Olimpia II Krzeszów 1-7 Karkonosze Jelenia Góra 11 sierpnia, 17:00
Hottur Borowice 0-3 Mitex Podgórzyn 11 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Bielany Biedrzychowice 2-9 Włókniarz Leśna 11 sierpnia, 17:00
w Biedrzychowicach
LZS Brzeźnik 1-4 BKS Bobrzanie Bolesławiec 10 sierpnia, 17:00
LZS Henryków 3-9 Piast Zawidów 11 sierpnia, 17:00
LZS Łaziska 1-2 Piast Wykroty 11 sierpnia, 17:00
KS Maciejowa 0-7 Orzeł Lubawka 11 sierpnia, 17:00
w Lubawce; KS gospodarzem
Granica Miłoszów 0-13 Granica Bogatynia 11 sierpnia, 17:00
Stella Lubomierz 1-3 Lotnik Jeżów Sudecki 11 sierpnia, 17:00
Chmielanka Chmieleń 0-5 Włókniarz Mirsk 11 sierpnia, 17:00
Czarni Przedwojów 1-1 Orzeł Wojcieszów 11 sierpnia, 17:00
pd. k. 7-8
Czarni Lwówek Śląski 2-2 Twardy Świętoszów 10 sierpnia, 17:00
awans gości po rzutach karnych
Pogoń Świerzawa 3-2 Piast Dziwiszów 11 sierpnia, 17:00

II runda - 11 września
Olimpia Kowary - wolny los

Gryf Gryfów Śląski 3-1 Łużyce Lubań 18 września, 17:00
Sudety Giebułtów 0-3 Włókniarz Mirsk 11 września, 17:00
Chrobry Nowogrodziec 1-1 Piast Wykroty 11 września, 17:00
wynik karnych nieznany - awans Piasta
Hutnik Pieńsk 1-9 Piast Zawidów 11 września, 17:00
Victoria Ruszów 2-2 Nysa Zgorzelec 11 września, 17:00
k. 2-4
Olsza Olszyna Lubańska 2-3 Granica Bogatynia 18 września, 17:00
Leśnik Osiecznica 0-3 Twardy Świętoszów 11 września, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Mitex Podgórzyn 0-3 Karkonosze Jelenia Góra 11 września, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
KS Łomnica 4-1 Lotnik Jeżów Sudecki 11 września, 17:00
Orzeł Wojcieszów 4-4 Orzeł Lubawka 11 września, 17:00
k. 1-3
Włókniarz Leśna 1-3 BKS Bobrzanie Bolesławiec 11 września, 17:00
Olimpia Kamienna Góra 3-0 Pogoń Świerzawa 11 września, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry

III runda - 2 października
Granica Bogatynia - wolny los

Orzeł Lubawka 1-5 Olimpia Kowary 2 października, 15:45
KS Łomnica 6-1 Olimpia Kamienna Góra 2 października, 15:45
Gryf Gryfów Śląski 0-1 Karkonosze Jelenia Góra 2 października, 15:45
Nysa Zgorzelec 2-4 Piast Zawidów 2 października, 15:45
Włókniarz Mirsk 0-0 Piast Wykroty 28 września, 16:00
k. 4-2
jednocześnie mecz 9. kolejki klasy okręgowej Jelenia Góra
BKS Bobrzanie Bolesławiec 4-0 Twardy Świętoszów 2 października, 15:45
w Osiecznicy

1/4 finału - 16 marca
(Losowanie - 27 stycznia 2014, 12:00 - siedziba OZPN Jelenia Góra)
Karkonosze Jelenia Góra - wolny los

Olimpia Kowary 3-0 Granica Bogatynia 16 marca, 12:00
Marcin Krupa 14, Damian Chajewski 26, Adrian Zieliński 84
KS Łomnica 2-5 BKS Bobrzanie Bolesławiec 16 marca, 14:30
Mateusz Dregan ?, ? - Dariusz Bryjak 17, 40, Marek Majka 63, 82, Emmanuel Ohagwu 90
Włókniarz Mirsk 1-0 Piast Zawidów 16 marca, 12:00
Bartosz Morzecki 85 (k)

1/2 finału - 9 kwietnia
(Losowanie - 20 marca 2014, 12:00 - siedziba OZPN Jelenia Góra)

Karkonosze Jelenia Góra 2-3 BKS Bobrzanie Bolesławiec 9 kwietnia, 18:00 (150)
Marcin Pacan 70 (k), Łukasz Kowalski 74 - Piotr Dzięgleski 27, 50, Dariusz Bryjak 56
Włókniarz Mirsk 1-2 Olimpia Kowary 9 kwietnia, 17:00 (200)
Jarosław Wichowski 1 - Marcin Krupa 16, Patryk Bębenek 79

Finał - 1 maja

Olimpia Kowary 2-1 BKS Bobrzanie Bolesławiec 1 maja, 17:00
Sebastian Szujewski 27, Tobiasz Kuźniewski 47 (k) - Bartłomiej Błoński 72
w Jeleniej Górze

Puchar Polski 2013/2014 (Dolnośląski ZPN)

Puchar Polski 2013/2014 (Dolnośląski ZPN - Legnica)
Puchar Polski 2013/2014 (Dolnośląski ZPN - Wałbrzych)
Puchar Polski 2013/2014 (Dolnośląski ZPN - Wrocław)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas