[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga 2006/2007, grupa: 3
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 30 63 19 6 5 52-21 11 4 0 30-9 8 2 5 22-12
2.  GKS Katowice 30 56 16 8 6 48-19 9 4 2 28-9 7 4 4 20-10
3.  Gawin Królewska Wola 30 52 15 7 8 48-33 9 4 2 26-16 6 3 6 22-17
4.  Polonia Słubice 30 49 13 10 7 34-27 9 4 2 20-13 4 6 5 14-14
5.  Raków Częstochowa 30 47 12 11 7 43-30 5 6 4 19-15 7 5 3 24-15
6.  Rozwój Katowice 30 46 11 13 6 32-22 7 6 2 20-9 4 7 4 12-13
7.  Walka Makoszowy (Zabrze) 30 45 12 9 9 42-35 8 3 4 21-14 4 6 5 21-21
8.  Lechia Zielona Góra 30 44 13 5 12 44-40 10 3 2 26-13 3 2 10 18-27
9.  GKP Gorzów Wielkopolski 30 43 10 13 7 31-23 7 5 3 16-9 3 8 4 15-14
10.  Chrobry Głogów 30 34 9 7 14 32-42 6 5 4 17-18 3 2 10 15-24
11.  Skalnik Gracze 30 33 8 9 13 25-38 4 5 6 14-19 4 4 7 11-19
12.  Szczakowianka Jaworzno 30 32 7 11 12 28-44 4 6 5 15-19 3 5 7 13-25 2 2 0 2 0 3-3
13.  Zagłębie II Lubin 30 32 8 8 14 39-51 5 2 8 27-28 3 6 6 12-23 2 2 0 2 0 3-3
14.  Pogoń Świebodzin 30 28 6 10 14 20-40 4 6 5 12-19 2 4 9 8-21
15.  Arka Nowa Sól 30 27 5 12 13 28-46 2 7 6 8-20 3 5 7 20-26
16.  TOR Dobrzeń Wielki 30 16 3 7 20 21-56 3 3 9 12-26 0 4 11 9-30
Zagłębie II Lubin i Szczakowianka Jaworzno wycofały się po zakończeniu rozgrywek. W związku z tym w lidze utrzymały się Pogoń Świebodzin i Arka Nowa Sól.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)    3-2 2-1 2-1 1-0 3-0 4-2 1-0 1-1 1-0 3-0 0-0 5-0 1-1 3-1 0-0 
 2 GKS Katowice2-1     0-0 3-1 0-0 0-0 1-0 2-1 1-2 3-2 0-1 3-0 3-0 1-1 2-0 7-0 
 3 Gawin Królewska Wola2-1 2-1     1-1 1-4 3-0 0-2 2-1 1-0 0-0 3-3 6-1 1-1 1-0 2-1 1-0 
 4 Polonia Słubice1-0 1-1 0-3*     1-0 2-2 1-1 0-4 2-2 1-0 1-0 3-0 1-0 3-0 2-0 1-0 
 5 Raków Częstochowa0-2 0-0 1-3 1-1     1-0 1-1 5-0 2-2 1-1 0-0 3-0 1-2 2-1 0-2 1-0 
 6 Rozwój Katowice0-0 0-0 2-0 2-2 1-2     3-1 3-1 0-0 2-0 4-1 1-1 0-1 1-0 0-0 1-0 
 7 Walka Makoszowy (Zabrze)1-0 0-3* 2-0 1-1 0-2 0-2     3-1 1-1 1-2 4-0 1-1 3-0 1-0 2-1 1-0 
 8 Lechia Zielona Góra1-0 1-2 2-1 1-0 1-2 0-0 1-1     2-1 3-2 2-0 2-0 1-0 4-0 0-0 5-4 
 9 GKP Gorzów Wielkopolski0-1 1-0 1-0 0-0 1-1 0-0 1-0 1-0     3-0 1-0 1-3 0-0 1-2 2-2 3-0 
 10 Chrobry Głogów1-2 0-2 0-1 1-0 3-3 0-0 1-4 3-2 1-1     0-0 1-0 1-0 2-1 1-1 2-1 
 11 Skalnik Gracze0-1 0-3 1-0 0-2 0-2 0-0 3-0 1-1 1-0 1-2     0-2 2-2 1-0 2-2 2-2 
 12 Szczakowianka Jaworzno2-4 0-1 1-1 1-0 1-1 1-2 2-4 1-3 1-1 1-0 1-0     1-1 0-0 2-1 0-0 
 13 Zagłębie II Lubin0-2 0-1 1-3 0-1 1-2 3-2 2-2 1-2 0-2 4-3 0-2 2-2     3-1 7-2 3-1 
 14 Pogoń Świebodzin0-3* 0-3 2-2 1-1 2-0 0-3* 0-0 1-1 0-0 1-0 0-1 1-0 1-1     0-3 3-1 
 15 Arka Nowa Sól1-1 1-0 1-5 0-1 1-4 0-0 0-0 1-0 0-2 0-2 0-0 1-3 2-2 0-0     0-0 
 16 TOR Dobrzeń Wielki1-4 1-1 1-2 0-2 1-1 0-1 1-3 2-1 1-0 2-1 0-3 0-0 1-2 0-1 1-4     

Kolejka 1 - 5-6 sierpnia

TOR Dobrzeń Wielki 1-4 Arka Nowa Sól 5 sierpnia, 17:00 (300)
Jankowski 17 - Flejterski 54 (k), Ekiert 65, Gallewicz 74, Rubacha 88
GKS Katowice 3-0 Zagłębie II Lubin 5 sierpnia, 17:00 (4000)
Kubisz 6, Polczak 68, H.Jaromin 77
Walka Makoszowy (Zabrze) 3-1 Lechia Zielona Góra 5 sierpnia, 17:00 (200)
Gałecki 44 (k), Rejmanowski 55, Wawrzyńczok 61 - Cierniak 63
Gawin Królewska Wola 0-0 Chrobry Głogów 5 sierpnia, 17:00 (500)
Raków Częstochowa 3-0 Szczakowianka Jaworzno 5 sierpnia, 17:00 (3000)
Sołtysik 9, P.Malinowski 28, Bielecki 55
Pogoń Świebodzin 0-3 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 5 sierpnia, 17:00 (700)
(wo)
Żeno 14 - Buchała 6
na boisku 1-1, w drużynie Pogoni grał nieuprawniony zawodnik
GKP Gorzów Wielkopolski 0-0 Rozwój Katowice 5 sierpnia, 17:00 (1000)
Polonia Słubice 1-0 Skalnik Gracze 5 sierpnia, 17:00 (400)
Cal 76

Kolejka 2 - 12-13 sierpnia

Arka Nowa Sól 0-0 Skalnik Gracze 12 sierpnia, 17:00 (600)
Rozwój Katowice 2-2 Polonia Słubice 12 sierpnia, 17:30 (300)
Waniek 9, Michalski 90 - Ziemniak 11, Kozioła 76
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-1 GKP Gorzów Wielkopolski 12 sierpnia, 19:30 (1200)
Żbikowski 90 - M.Malinowski 55
Szczakowianka Jaworzno 0-0 Pogoń Świebodzin 12 sierpnia, 17:00 (1500)
Chrobry Głogów 3-3 Raków Częstochowa 11 sierpnia, 17:00 (750)
Puchalski 39, Druciak 45, 63 - Gliński 67, Bielecki 78 (k), Lenartowski 83
Lechia Zielona Góra 2-1 Gawin Królewska Wola 12 sierpnia, 17:00 (300)
Cierniak 28, Rośmiarek 66 - Giza 41
Zagłębie II Lubin 2-2 Walka Makoszowy (Zabrze) 13 sierpnia, 11:00 (300)
Pokorný 56, Banaczek 88 (k) - Gałecki 16 (k), Wania 22
TOR Dobrzeń Wielki 1-1 GKS Katowice 12 sierpnia, 15:00 (1300)
Kaleta 75 - Sierka 35

Kolejka 3 - 15 sierpnia

GKS Katowice 2-0 Arka Nowa Sól 27 września, 17:00 (4000)
Sierka 6, Lasek 27
przełożony z powodu udziału Arki w rozgrywkach Pucharu Polski
Walka Makoszowy (Zabrze) 1-0 TOR Dobrzeń Wielki 15 sierpnia, 17:00 (200)
Janoszka 80
Gawin Królewska Wola 1-1 Zagłębie II Lubin 15 sierpnia, 17:00
Kuświk 47 - Olszowiak 71
lub bramka dla Gawina autorstwa Andrzejczaka
Raków Częstochowa 5-0 Lechia Zielona Góra 15 sierpnia, 17:00 (4000)
P.Malinowski 7, 64, Sołtysik 71, 90, Łuszkiewicz 74 (s)
Pogoń Świebodzin 1-0 Chrobry Głogów 15 sierpnia, 17:00
Kołodyński 75
GKP Gorzów Wielkopolski 1-3 Szczakowianka Jaworzno 15 sierpnia, 17:00 (2200)
Hołub 54 - Pacyga 8, Błasiak 17, Jarzynka 76
Polonia Słubice 1-0 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 15 sierpnia, 17:00
Kaczmarczyk 80
Skalnik Gracze 0-0 Rozwój Katowice 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 19-20 sierpnia

Arka Nowa Sól 0-0 Rozwój Katowice 19 sierpnia, 17:00
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3-0 Skalnik Gracze 19 sierpnia, 18:00 (1000)
Małkowski 18, Żbikowski 71, 74
Szczakowianka Jaworzno 1-0 Polonia Słubice 19 sierpnia, 17:00 (1500)
Janeczko 42
Chrobry Głogów 1-1 GKP Gorzów Wielkopolski 18 sierpnia, 17:00 (500)
Błauciak 85 - M.Malinowski 10
Lechia Zielona Góra 4-0 Pogoń Świebodzin 19 sierpnia, 17:00 (500)
Rośmiarek 6, Gaudinho 70, 73, Jeremicz 83
Zagłębie II Lubin 1-2 Raków Częstochowa 20 sierpnia, 11:00 (300)
Jackiewicz 28 - Przybylski 23, 81
TOR Dobrzeń Wielki 1-2 Gawin Królewska Wola 19 sierpnia, 18:00 (450)
Szypuła 70 - Kuświk 34, Giza 71
GKS Katowice 1-0 Walka Makoszowy (Zabrze) 19 sierpnia, 17:00 (3500)
Zuga 75

Kolejka 5 - 26-27 sierpnia

Walka Makoszowy (Zabrze) 2-1 Arka Nowa Sól 25 sierpnia, 17:00 (200)
Janoszka 47, 51 - Kałużny 38
Gawin Królewska Wola 2-1 GKS Katowice 26 sierpnia, 17:00 (550)
Kuświk 26, Wielgus 50 - H.Jaromin 67
Raków Częstochowa 1-0 TOR Dobrzeń Wielki 26 sierpnia, 17:00 (2500)
Sołtysik 80
Pogoń Świebodzin 1-1 Zagłębie II Lubin 26 sierpnia, 17:00 (700)
Wolak 12 - Opałacz 56
GKP Gorzów Wielkopolski 1-0 Lechia Zielona Góra 26 sierpnia, 17:00 (2500)
M.Malinowski 88
Polonia Słubice 1-0 Chrobry Głogów 26 sierpnia, 17:00 (400)
Świdkiewicz 88
Skalnik Gracze 0-2 Szczakowianka Jaworzno 26 sierpnia, 17:00 (400)
Janeczko 52, Błasiak 90
Rozwój Katowice 0-0 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 26 sierpnia, 17:00 (400)

Kolejka 6 - 2-3 września

Arka Nowa Sól 1-1 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2 września, 17:00 (450)
Walter 2 - Wrześniak 22
Szczakowianka Jaworzno 1-2 Rozwój Katowice 2 września, 17:00 (1500)
Lichota 24 - Oberaj 26, 30
Chrobry Głogów 0-0 Skalnik Gracze 2 września, 15:30
Lechia Zielona Góra 1-0 Polonia Słubice 2 września, 17:00
Gaudinho 59
Zagłębie II Lubin 0-2 GKP Gorzów Wielkopolski 3 września, 11:00
M.Malinowski 23 (k), Czarnecki 90
TOR Dobrzeń Wielki 0-1 Pogoń Świebodzin 2 września, 16:00 (300)
Utrat 53 (s)
GKS Katowice 0-0 Raków Częstochowa 5 września, 18:00 (6500)
Walka Makoszowy (Zabrze) 2-0 Gawin Królewska Wola 20 września, 17:00 (300)
D.Zawadzki 25, W.Musiał 41

Kolejka 7 - 9-10 września

Gawin Królewska Wola 2-1 Arka Nowa Sól 9 września, 16:30 (300)
Burski 60, 89 - Kałużny 10
Raków Częstochowa 1-1 Walka Makoszowy (Zabrze) 9 września, 16:30 (3000)
Bielecki 71 (k) - Janoszka 6
Pogoń Świebodzin 0-3 GKS Katowice 9 września, 16:00 (700)
Lasek 32, Gielza 53, Pasko 85
GKP Gorzów Wielkopolski 3-0 TOR Dobrzeń Wielki 9 września, 16:30 (1000)
Czarnecki 21, M.Malinowski 48, Skórczyński 51
Polonia Słubice 1-0 Zagłębie II Lubin 9 września, 17:00 (400)
Anioł 80
Skalnik Gracze 1-1 Lechia Zielona Góra 9 września, 16:30 (300)
Z.Bąk 80 - Rośmiarek 55
Rozwój Katowice 2-0 Chrobry Głogów 9 września, 17:00 (350)
Bonczek 54, Michalski 90
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-0 Szczakowianka Jaworzno 9 września, 19:00 (2000)

Kolejka 8 - 16-17 września

Arka Nowa Sól 1-3 Szczakowianka Jaworzno 16 września, 16:30 (200)
Kałużny 10 - P.Sermak 42, Boś 67, Błasiak 79
Chrobry Głogów 1-2 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 17 września, 16:00 (500)
Błauciak 40 (k) - Narwojsz 38, Adaszek 83
Lechia Zielona Góra 0-0 Rozwój Katowice 16 września, 16:30 (300)
Zagłębie II Lubin 0-2 Skalnik Gracze 17 września, 11:00 (100)
Z.Bąk 77, 90
TOR Dobrzeń Wielki 0-2 Polonia Słubice 16 września, 16:00 (250)
Bugaj 42, Sylla 62
GKS Katowice 1-2 GKP Gorzów Wielkopolski 16 września, 17:00 (5000)
Wijas 68 - M.Malinowski 35 (k), Weres 71
Walka Makoszowy (Zabrze) 1-0 Pogoń Świebodzin 16 września, 17:00 (250)
Wawrzyńczok 60
Gawin Królewska Wola 1-4 Raków Częstochowa 17 września, 14:00 (600)
Giza 69 - Broniszewski 6 (s), Sołtysik 64, Bański 75, Lenartowski 87

Kolejka 9 - 23-24 września

Raków Częstochowa 0-2 Arka Nowa Sól 23 września, 16:00 (3000)
Grochowski 39, Siemiński 71
Pogoń Świebodzin 2-2 Gawin Królewska Wola 23 września, 16:00 (500)
Kołodyński 19, Iwan 79 - Kuświk 42, 50
GKP Gorzów Wielkopolski 1-0 Walka Makoszowy (Zabrze) 23 września, 16:00 (2500)
Szałas 62
Polonia Słubice 1-1 GKS Katowice 24 września, 17:00 (1500)
Bugaj 34 (k) - Markowski 16
Skalnik Gracze 2-2 TOR Dobrzeń Wielki 23 września, 16:00 (600)
Z.Bąk 52, Damrat 88 - Jankowski 12 (k), 84
lub pierwsza bramka dla Skalnika Jaworskiego
Rozwój Katowice 0-1 Zagłębie II Lubin 23 września, 16:00 (300)
Marcin Żebrowski 53
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-0 Lechia Zielona Góra 23 września, 16:00 (1500)
Narwojsz 19
Szczakowianka Jaworzno 1-0 Chrobry Głogów 23 września, 16:00 (2500)
Adamus 74

Kolejka 10 - 30 września-1 października

Arka Nowa Sól 0-2 Chrobry Głogów 30 września, 16:00 (300)
Cackowski 58 (k), Ilnicki 66 (s)
Lechia Zielona Góra 2-0 Szczakowianka Jaworzno 30 września, 16:00 (300)
Łuszkiewicz 18, Rośmiarek 21
Zagłębie II Lubin 0-2 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1 października, 11:00 (100)
Adaszek 20, B.Woźniak 61
TOR Dobrzeń Wielki 0-1 Rozwój Katowice 30 września, 16:00 (300)
Michalski 88
GKS Katowice 0-1 Skalnik Gracze 30 września, 17:00 (4000)
Jaworski 56
Walka Makoszowy (Zabrze) 1-1 Polonia Słubice 30 września, 16:00 (300)
Kocyba 82 (k) - Sylla 65
Gawin Królewska Wola 1-0 GKP Gorzów Wielkopolski 30 września, 16:00 (300)
Burski 88
Raków Częstochowa 2-1 Pogoń Świebodzin 30 września, 16:00 (2500)
Rogalski 3, Lenartowski 72 - Wasilewski 54

Kolejka 11 - 7-8 października

Pogoń Świebodzin 0-3 Arka Nowa Sól 7 października, 15:00 (500)
Flejterski 45 (k), 65, Woźnica 74
GKP Gorzów Wielkopolski 1-1 Raków Częstochowa 7 października, 15:00 (4500)
Hołub 74 - Przybylski 75
Polonia Słubice 0-3 Gawin Królewska Wola 7 października, 15:00 (600)
(wo)
Bugaj 37 (k), Cal 60, Adamczewski 71 - Burski 42, 49, Kołodziej 52 (k)
na boisku 3-3 - występ nieuprawnionego zawodnika
Skalnik Gracze 3-0 Walka Makoszowy (Zabrze) 7 października, 15:00 (200)
Jaworski 26, 82, Struzik 31
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-0 TOR Dobrzeń Wielki 6 października, 19:00 (2000)
Szczakowianka Jaworzno 1-1 Zagłębie II Lubin 7 października, 15:00 (2000)
Lichota 5 (k) - Szczęśniak 61
Chrobry Głogów 3-2 Lechia Zielona Góra 7 października, 15:00 (300)
Druciak 26, 82, Smolin 43 - Rośmiarek 16, Pochylski 33 (k)
GKS Katowice 0-0 Rozwój Katowice 7 października, 18:20 (5000)

Kolejka 12 - 14-15 października

Arka Nowa Sól 1-0 Lechia Zielona Góra 14 października, 15:00 (500)
Woźnica 21
Zagłębie II Lubin 4-3 Chrobry Głogów 15 października, 11:00 (200)
Szczęśniak 15, Plizga 33, Fernando Morales 78, Opałacz 84 - Druciak 12, 45, Szuszkiewicz 52
TOR Dobrzeń Wielki 0-0 Szczakowianka Jaworzno 15 października, 15:00 (300)
GKS Katowice 2-1 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 14 października, 17:00 (6000)
Sadowski 55, Markowski 79 - Narwojsz 51
Walka Makoszowy (Zabrze) 0-2 Rozwój Katowice 14 października, 15:00 (250)
Oberaj 46, Michalski 89
Gawin Królewska Wola 3-3 Skalnik Gracze 14 października, 14:00 (50)
Burski 45, Broniszewski 57, Kownacki 84 (s) - Jaworski 33, P.Woźniak 69, Struzik 77
Raków Częstochowa 1-1 Polonia Słubice 14 października, 15:00 (2500)
Przybylski 28 - Bugaj 29
Pogoń Świebodzin 0-0 GKP Gorzów Wielkopolski 14 października, 15:00 (600)

Kolejka 13 - 21-22 października

GKP Gorzów Wielkopolski 2-2 Arka Nowa Sól 21 października, 15:00 (2500)
A.Jarymowicz 53, 63 - Ekiert 27, 86
Polonia Słubice 3-0 Pogoń Świebodzin 21 października, 15:00 (600)
Sylla 32, Timoszyk 39, Adamczewski 85
Skalnik Gracze 0-2 Raków Częstochowa 21 października, 15:00 (400)
Lenartowski 2, Bielecki 84 (k)
Rozwój Katowice 2-0 Gawin Królewska Wola 21 października, 15:00 (250)
Giesa 23, Oberaj 65
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 4-2 Walka Makoszowy (Zabrze) 21 października, 16:00 (1500)
Adaszek 12, Wrześniak 22, Żbikowski 28, 33 - Janoszka 45, 63
Szczakowianka Jaworzno 0-1 GKS Katowice 21 października, 15:00 (3500)
Sadowski 54
Chrobry Głogów 2-1 TOR Dobrzeń Wielki 21 października, 15:00 (200)
Błauciak 34, 84 - Jankowski 69
Lechia Zielona Góra 1-0 Zagłębie II Lubin 21 października, 15:00 (400)
Jeremicz 46

Kolejka 14 - 28-29 października

Arka Nowa Sól 2-2 Zagłębie II Lubin 28 października, 14:00 (250)
Flejterski 46 (k), 78 (k) - Fernando Morales 31, Opałacz 51
TOR Dobrzeń Wielki 2-1 Lechia Zielona Góra 29 października, 14:00 (300)
Białek 7, Jankowski 60 (k) - Białoskórski 1 (s)
GKS Katowice 3-2 Chrobry Głogów 28 października, 17:00
Lasek 7, Sadowski 20, Pasko 81 - Błauciak 26, Trznadel 74
mecz bez udziału publiczności
Walka Makoszowy (Zabrze) 1-1 Szczakowianka Jaworzno 28 października, 15:00 (200)
Janoszka 62 - Janeczko 84
Gawin Królewska Wola 2-1 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 28 października, 14:15 (300)
Kuświk 2, 37 - Żbikowski 83
spotkanie rozpoczęło się z 15-minutowym opóźnieniem
Raków Częstochowa 1-0 Rozwój Katowice 28 października, 14:00 (2000)
Puchała 73
Pogoń Świebodzin 0-1 Skalnik Gracze 28 października, 14:00 (500)
Damrat 57
GKP Gorzów Wielkopolski 0-0 Polonia Słubice 28 października, 14:00 (2000)

Kolejka 15 - 4-5 listopada

Polonia Słubice 2-0 Arka Nowa Sól 4 listopada, 13:00 (500)
Bugaj 55, Sylla 78
Skalnik Gracze 1-0 GKP Gorzów Wielkopolski 4 listopada, 13:00 (100)
Struzik 13
Rozwój Katowice 1-0 Pogoń Świebodzin 4 listopada, 14:00 (100)
M.Bosowski 75
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-0 Raków Częstochowa 14 listopada, 17:00 (4500)
Narwojsz 5
w pierwotnym terminie (4 listopada, 17:00) nie odbył się z powodu złego stanu boiska
Szczakowianka Jaworzno 1-1 Gawin Królewska Wola 4 listopada, 14:00 (900)
Błasiak 67 - Giza 18
Chrobry Głogów 1-4 Walka Makoszowy (Zabrze) 4 listopada, 14:00 (150)
Błauciak 43 - Wania 57, Wawrzyńczok 64, 90, Janoszka 83
Lechia Zielona Góra 1-2 GKS Katowice 4 listopada, 14:00 (100)
Pochylski 37 (k) - Sadowski 56, Pasko 90
Zagłębie II Lubin 3-1 TOR Dobrzeń Wielki 5 listopada, 11:00 (30)
Čáp 3, 27, Alunderis 61 (k) - Sieńczewski 64

Kolejka 16 - 8 listopada

Arka Nowa Sól 0-0 TOR Dobrzeń Wielki 8 listopada, 13:30 (200)
Zagłębie II Lubin 0-1 GKS Katowice 8 listopada, 13:30 (300)
Gielza 27 (k)
Lechia Zielona Góra 1-1 Walka Makoszowy (Zabrze) 8 listopada, 13:30 (150)
Kiliński 74 - D.Zawadzki 39
Chrobry Głogów 0-1 Gawin Królewska Wola 8 listopada, 13:30 (100)
Burski 68
Szczakowianka Jaworzno 1-1 Raków Częstochowa 8 listopada, 13:30 (500)
Skrzypek 90 - Gliński 24
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-1 Pogoń Świebodzin 8 listopada, 17:00 (1500)
Stawowy 60 - Kołodyński 5
Rozwój Katowice 0-0 GKP Gorzów Wielkopolski 4 kwietnia, 16:20 (500)
w pierwotnym terminie nie odbył się z powodu epidemii grypy w GKP Gorzów Wielkopolski
Skalnik Gracze 0-2 Polonia Słubice 10 listopada, 13:30 (200)
Anioł 36, Timoszyk 87

Kolejka 17 - 18-19 listopada

Skalnik Gracze 2-2 Arka Nowa Sól 18 listopada, 13:00 (150)
Berbelicki 66, Kutyła 68 - Rubacha 52, Ekiert 62
Polonia Słubice 2-2 Rozwój Katowice 18 listopada, 13:00 (400)
Sylla 52, Świdkiewicz 89 - Oberaj 9, Hanzel 23
GKP Gorzów Wielkopolski 0-1 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 17 marca, 15:30
Adaszek 57
przełożony z powodu epidemii grypy w GKP Gorzów Wielkopolski
Pogoń Świebodzin 1-0 Szczakowianka Jaworzno 21 marca, 16:00
Ekiert 9
przełożony
Raków Częstochowa 1-1 Chrobry Głogów 19 listopada, 13:00 (2500)
P.Malinowski 45 - Węglarz 90
Gawin Królewska Wola 2-1 Lechia Zielona Góra 18 listopada, 13:00 (150)
Burski 79, Mróz 83 - Świtaj 49
Walka Makoszowy (Zabrze) 3-0 Zagłębie II Lubin 18 listopada, 13:30 (250)
Wania 4, Markiewicz 10, 75
GKS Katowice 7-0 TOR Dobrzeń Wielki 18 listopada, 13:30
Wijas 4, Gielza 18, Sierka 53, Sadowski 57, 85, 89, Pasko 88
mecz bez udziału publiczności

Kolejka 18 - 24 marca

Arka Nowa Sól 1-0 GKS Katowice 24 marca, 15:00 (1000)
Liberek 20
TOR Dobrzeń Wielki 1-3 Walka Makoszowy (Zabrze) 24 marca, 15:00 (200)
Jankowski 87 - Wania 7, 73, Kocyba 53 (k)
Zagłębie II Lubin 1-3 Gawin Królewska Wola 25 marca, 11:00 (150)
Mierzejewski 22 - Burski 65, Piątkowski 85, 90
Lechia Zielona Góra 1-2 Raków Częstochowa 24 marca, 15:00 (400)
Drozdowicz 21 - A.Pluta 25, Bański 50
Chrobry Głogów 2-1 Pogoń Świebodzin 24 marca, 15:00 (600)
Szuszkiewicz 39, Rola 67 - Kołodyński 59 (k)
Szczakowianka Jaworzno 1-1 GKP Gorzów Wielkopolski 24 marca, 15:00 (1000)
Janeczko 82 - M.Malinowski 68
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-1 Polonia Słubice 24 marca, 16:00 (2000)
Narwojsz 42, Tasior 48 - Sylla 52
Rozwój Katowice 4-1 Skalnik Gracze 18 kwietnia, 17:00
Michalski 37, 40, M.Bosowski 45, Żemła 82 - Babuśka 83

Kolejka 19 - 31 marca

Rozwój Katowice 0-0 Arka Nowa Sól 31 marca, 15:30 (500)
Skalnik Gracze 0-1 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 31 marca, 15:00 (600)
Żbikowski 87
Polonia Słubice 3-0 Szczakowianka Jaworzno 31 marca, 15:00 (800)
Anioł 42, Timoszyk 45, Kałużny 86
GKP Gorzów Wielkopolski 3-0 Chrobry Głogów 31 marca, 15:00 (2000)
A.Jarymowicz 67, M.Malinowski 83, 88
Pogoń Świebodzin 1-1 Lechia Zielona Góra 31 marca, 16:00 (800)
Kołodyński 54 - Cierniak 51
Raków Częstochowa 1-2 Zagłębie II Lubin 31 marca, 15:00 (4000)
Przybylski 24 - Pytlarz 18, Banaczek 88 (k)
Gawin Królewska Wola 1-0 TOR Dobrzeń Wielki 31 marca, 15:00 (200)
Kuświk 86
Walka Makoszowy (Zabrze) 0-3 GKS Katowice
(wo)
odwołany z powodu problemów z zabezpieczeniem spotkania

Kolejka 20 - 7 kwietnia

Arka Nowa Sól 0-0 Walka Makoszowy (Zabrze) 7 kwietnia, 16:00 (500)
GKS Katowice 0-0 Gawin Królewska Wola 7 kwietnia, 17:00
mecz bez udziału publiczności
TOR Dobrzeń Wielki 1-1 Raków Częstochowa 1 maja, 17:00
Sikorski 60 - Gliński 90
Zagłębie II Lubin 3-1 Pogoń Świebodzin 7 kwietnia, 16:00 (100)
Alunderis 40, Pawłowski 81, Bukowiec 90 - Wolak 52
Lechia Zielona Góra 2-1 GKP Gorzów Wielkopolski 7 kwietnia, 11:00 (1000)
Szeląg 41, Topolski 83 - Weres 43
Chrobry Głogów 1-0 Polonia Słubice 7 kwietnia, 16:00 (400)
Zygier 40
Szczakowianka Jaworzno 1-0 Skalnik Gracze 7 kwietnia, 16:00 (1500)
Jarzynka 40
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3-0 Rozwój Katowice 7 kwietnia, 11:00 (2500)
Narwojsz 6, Adaszek 34, Żbikowski 44

Kolejka 21 - 14 kwietnia

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3-1 Arka Nowa Sól 14 kwietnia, 17:00 (3500)
B.Woźniak 33, Ciemięga 44 (k), Żbikowski 62 - Kosztowniak 64
Rozwój Katowice 1-1 Szczakowianka Jaworzno 14 kwietnia, 16:00 (500)
Oberaj 90 - A.Bosowski 79 (s)
Skalnik Gracze 1-2 Chrobry Głogów 14 kwietnia, 16:00 (400)
Sobotta 87 (k) - Zygier 60 (k), Druciak 76
Polonia Słubice 0-4 Lechia Zielona Góra 14 kwietnia, 16:00 (700)
Pochylski 27, Drozdowicz 43, 50, Maślenik 70
GKP Gorzów Wielkopolski 0-0 Zagłębie II Lubin 14 kwietnia, 16:00 (1500)
Pogoń Świebodzin 3-1 TOR Dobrzeń Wielki 14 kwietnia, 16:00 (450)
Iwanowski 40, Wolak 57, Kayikula Bisimwa 83 - Kot 74
Raków Częstochowa 0-0 GKS Katowice 14 kwietnia, 16:00 (5000)
Gawin Królewska Wola 0-2 Walka Makoszowy (Zabrze) 14 kwietnia, 15:00 (200)
Wawrzyńczok 20, Kondzielnik 85

Kolejka 22 - 21-22 kwietnia

Arka Nowa Sól 1-5 Gawin Królewska Wola 21 kwietnia, 17:40 (700)
Woźnica 90 - Lis 3, Dorobek 22, Burski 43, Piątkowski 60, Kuświk 85
mecz rozpoczął się z 40-minutowym opóźnieniem z powodu braku sędziów
Walka Makoszowy (Zabrze) 0-2 Raków Częstochowa 21 kwietnia, 16:30 (500)
Lenartowski 5, Gliński 42
GKS Katowice 1-1 Pogoń Świebodzin 21 kwietnia, 17:00 (4000)
Sierka 15 - Wolak 86
TOR Dobrzeń Wielki 1-0 GKP Gorzów Wielkopolski 21 kwietnia, 16:00 (200)
Sieńczewski 76
Zagłębie II Lubin 0-1 Polonia Słubice 22 kwietnia, 11:00 (100)
Sylla 37
Lechia Zielona Góra 2-0 Skalnik Gracze 21 kwietnia, 11:00 (400)
Maślenik 45, Drozdowicz 79
Chrobry Głogów 0-0 Rozwój Katowice 21 kwietnia, 16:00 (400)
Szczakowianka Jaworzno 2-4 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 21 kwietnia, 16:30 (1500)
Jarzynka 31, Boś 63 - Narwojsz 44, Żbikowski 76, 78, Małkowski 82

Kolejka 23 - 28 kwietnia

Szczakowianka Jaworzno 2-1 Arka Nowa Sól 28 kwietnia, 16:30 (1100)
Pacyga 16, Cygnar 79 - Woźnica 5
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-0 Chrobry Głogów 28 kwietnia, 17:00 (4500)
Plewko 79 (s)
Rozwój Katowice 3-1 Lechia Zielona Góra 28 kwietnia, 16:30 (350)
Hanzel 12, Buffi 21, Waniek 90 - Rośmiarek 8
Skalnik Gracze 2-2 Zagłębie II Lubin 28 kwietnia, 16:30 (400)
Jaworski 16, 45 - Pawłowski 1, Mierzejewski 69
Polonia Słubice 1-0 TOR Dobrzeń Wielki 28 kwietnia, 16:00 (300)
Sylla 69
GKP Gorzów Wielkopolski 1-0 GKS Katowice 28 kwietnia, 16:30 (4000)
M.Malinowski 32
Pogoń Świebodzin 0-0 Walka Makoszowy (Zabrze) 28 kwietnia, 16:00 (400)
Raków Częstochowa 1-3 Gawin Królewska Wola 28 kwietnia, 16:30 (3000)
Gliński 32 - Burski 39, Lipiński 72, Piwowar 87

Kolejka 24 - 5-6 maja

Arka Nowa Sól 1-4 Raków Częstochowa 5 maja, 17:00 (300)
Mateusz Żebrowski 43 - Bański 27, Gliński 58, P.Malinowski 72, S.Pluta 82
Gawin Królewska Wola 1-0 Pogoń Świebodzin 5 maja, 15:00 (600)
Janus 45
Walka Makoszowy (Zabrze) 1-1 GKP Gorzów Wielkopolski 5 maja, 17:30 (250)
Lindner 47 - M.Malinowski 67
mecz zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu braku sędziów
GKS Katowice 3-1 Polonia Słubice 6 maja, 17:00 (6000)
Kopański 4, Gielza 27 (k), 64 (k) - Kałużny 36
TOR Dobrzeń Wielki 0-3 Skalnik Gracze 6 maja, 17:00 (700)
Jaworski 17, 61, Z.Bąk 42
Zagłębie II Lubin 3-2 Rozwój Katowice 6 maja, 11:00 (200)
Pawłowski 10, Grzybowski 45 (k), Anderson 63 - Buffi 18, Hanzel 65
Lechia Zielona Góra 1-0 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 5 maja, 17:00 (700)
Drozdowicz 45
Chrobry Głogów 1-0 Szczakowianka Jaworzno 5 maja, 17:00 (400)
Hejnowski 16 (s)
lub samobójcza bramka Jarzynki

Kolejka 25 - 12 maja

Chrobry Głogów 1-1 Arka Nowa Sól 12 maja, 17:00 (800)
Szuszkiewicz 42 - Walter 90
Szczakowianka Jaworzno 1-3 Lechia Zielona Góra 12 maja, 17:00 (1000)
Prażmowski 67 - Kiliński 19, 24, M.Zawadzki 44
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 5-0 Zagłębie II Lubin 12 maja, 17:00 (3500)
Wrześniak 3, 8, 80, Żbikowski 41, Małkowski 88
Rozwój Katowice 1-0 TOR Dobrzeń Wielki 12 maja, 17:00 (200)
Hanzel 33
Skalnik Gracze 0-3 GKS Katowice 13 maja, 14:00 (600)
Sierka 47, 78, Sroka 64
Polonia Słubice 1-1 Walka Makoszowy (Zabrze) 12 maja, 17:00 (500)
Anioł 63 - Rejmanowski 90
GKP Gorzów Wielkopolski 1-0 Gawin Królewska Wola 12 maja, 17:00 (1500)
M.Malinowski 62
Pogoń Świebodzin 2-0 Raków Częstochowa 12 maja, 17:00 (400)
Kołodyński 59, Iwan 64

Kolejka 26 - 19 maja

Rozwój Katowice 0-0 GKS Katowice 19 maja, 17:40 (3500)
mecz rozpoczął się z 40-minutowym opóźnieniem z powodu niewłaściwego zachowania kibiców
Arka Nowa Sól 0-0 Pogoń Świebodzin 19 maja, 17:00 (400)
Raków Częstochowa 2-2 GKP Gorzów Wielkopolski 20 maja, 11:00 (1500)
Rogalski 4, Puchała 81 - A.Jarymowicz 7, 41
Gawin Królewska Wola 1-1 Polonia Słubice 19 maja, 15:00 (500)
Piątkowski 59 - Kałużny 78
Walka Makoszowy (Zabrze) 4-0 Skalnik Gracze 19 maja, 17:00 (300)
Kutyła 14 (s), Wania 49, Lindner 54, Wawrzyńczok 69
TOR Dobrzeń Wielki 1-4 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 19 maja, 17:00 (400)
Jankowski 13 - Wrześniak 57, 79, Żbikowski 74, Pisarczyk 83
Zagłębie II Lubin 2-2 Szczakowianka Jaworzno 20 maja, 11:00 (100)
Klofik 43, Pytlarz 51 - Cygnar 30, 55 (k)
Lechia Zielona Góra 3-2 Chrobry Głogów 19 maja, 11:00 (300)
Rośmiarek 10, 27, Drozdowicz 31 - Szuszkiewicz 45, Milkowski 78 (k)

Kolejka 27 - 26 maja

Lechia Zielona Góra 0-0 Arka Nowa Sól 26 maja, 11:00 (400)
Chrobry Głogów 1-0 Zagłębie II Lubin 26 maja, 17:00 (600)
Milkowski 17
Szczakowianka Jaworzno 0-0 TOR Dobrzeń Wielki 26 maja, 17:00 (800)
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3-2 GKS Katowice 26 maja, 18:00 (8000)
Żbikowski 12, Adaszek 18, Wawrzyczek 74 - Sierka 68, Pasko 79
Rozwój Katowice 3-1 Walka Makoszowy (Zabrze) 26 maja, 17:00 (150)
Polarz 80, Buffi 82, Waniek 90 - Wawrzyńczok 30
Skalnik Gracze 1-0 Gawin Królewska Wola 26 maja, 17:00 (250)
Jaworski 25
Polonia Słubice 1-0 Raków Częstochowa 6 czerwca, 16:00 (300)
Adamczewski 50
w pierwotnym terminie (27 maja, 16:00) przerwany w 5. minucie przy stanie 0-0 z powodu ulewy / kontynuowany w drugim terminie
GKP Gorzów Wielkopolski 1-2 Pogoń Świebodzin 26 maja, 17:00 (1000)
Gajewski 4 - Kołodyński 10, Iwanowski 40

Kolejka 28 - 2 czerwca

Arka Nowa Sól 0-2 GKP Gorzów Wielkopolski 2 czerwca, 17:00 (300)
Więckowski 66, M.Malinowski 87
Pogoń Świebodzin 1-1 Polonia Słubice 2 czerwca, 17:00 (500)
Iwanowski 74 - Adamczewski 85
Raków Częstochowa 0-0 Skalnik Gracze 2 czerwca, 17:00 (1000)
Gawin Królewska Wola 3-0 Rozwój Katowice 2 czerwca, 15:00 (400)
Piątkowski 44, Szczepanik 83, Flejterski 90
Walka Makoszowy (Zabrze) 1-0 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2 czerwca, 17:00 (200)
Lindner 26
GKS Katowice 3-0 Szczakowianka Jaworzno 2 czerwca, 17:00 (4500)
Sroka 31, Gielza 55, 65
TOR Dobrzeń Wielki 2-1 Chrobry Głogów 2 czerwca, 17:00 (200)
Draguć 30, Sieńczewski 48 - Milkowski 28 (k)
Zagłębie II Lubin 1-2 Lechia Zielona Góra 2 czerwca, 17:00 (150)
Zapaśnik 61 - Drozdowicz 20, 57

Kolejka 29 - 9 czerwca

Zagłębie II Lubin 7-2 Arka Nowa Sól 9 czerwca, 17:00 (300)
Anderson 2, 24, Renán 8, Pawłowski 11, Ochota 55, Bukowiec 70, Żytko 85 - Gallewicz 38, Adamczyk 44
Lechia Zielona Góra 5-4 TOR Dobrzeń Wielki 9 czerwca, 17:00
Drozdowicz 14, 24, M.Zawadzki 18, Świtaj 64, Rośmiarek 81 - Koziołek 34, Kaleta 45, Jankowski 77, Szypuła 90
Chrobry Głogów 0-2 GKS Katowice 9 czerwca, 17:00 (400)
Markowski 42, H.Jaromin 86
Szczakowianka Jaworzno 2-4 Walka Makoszowy (Zabrze) 9 czerwca, 17:00 (500)
Janeczko 57, Pacyga 69 - Gałecki 17, Wania 43, D.Zawadzki 48, Wawrzyńczok 71
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-1 Gawin Królewska Wola 9 czerwca, 17:00 (2500)
Buchała 84, Małkowski 85 - Koziara 8 (k)
Rozwój Katowice 1-2 Raków Częstochowa 9 czerwca, 17:00 (350)
Hanzel 70 - Puchała 45, A.Pluta 83
Skalnik Gracze 1-0 Pogoń Świebodzin 9 czerwca, 17:00 (200)
Jaworski 46
druga połowa rozpoczęła się z 25-minutowym opóźnieniem z powodu ulewy
Polonia Słubice 2-2 GKP Gorzów Wielkopolski 9 czerwca, 17:00 (500)
Adamczewski 46, Kałużny 61 - Chrzanowski 14, Gajewski 48

Kolejka 30 - 13 czerwca

Arka Nowa Sól 0-1 Polonia Słubice 13 czerwca, 17:00
Timoszyk 88
GKP Gorzów Wielkopolski 1-0 Skalnik Gracze 13 czerwca, 17:00
Więckowski 19
Pogoń Świebodzin 0-3 Rozwój Katowice 13 czerwca, 17:00
(wo)
Rubacha 77
na boisku 1-0, w drużynie Pogoni grał nieuprawniony zawodnik
Raków Częstochowa 0-2 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 13 czerwca, 17:00
Żbikowski 2, 75
Gawin Królewska Wola 6-1 Szczakowianka Jaworzno 13 czerwca, 17:00
Kuświk 10, 17, 25, 49, Piątkowski 45, Burski 60 - Pacyga 79
Walka Makoszowy (Zabrze) 1-2 Chrobry Głogów 13 czerwca, 17:00
Wawrzyńczok 45 - Szuszkiewicz 29, Soboń 72
GKS Katowice 2-1 Lechia Zielona Góra 13 czerwca, 17:30 (5000)
Pasko 45, 54 - Kiliński 50
mecz zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu późnego przyjazdu zespołu gości
TOR Dobrzeń Wielki 1-2 Zagłębie II Lubin 13 czerwca, 17:00
Jankowski 88 - D.Piotrowski 72, Burda 75

Baraże o udział w II lidze
Baraże o udział w III lidze (3)

II liga 2006/2007

III liga 2006/2007 (1)
III liga 2006/2007 (2)
III liga 2006/2007 (4)

Piast IV liga 2006/2007 (dolnośląska)
IV liga 2006/2007 (lubuska)
IV liga 2006/2007 (opolska)
IV liga 2006/2007 (śląska I)
IV liga 2006/2007 (śląska II)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas