[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Piast IV liga 2006/2007, grupa: dolnośląska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł Ząbkowice Śląskie 34 75 24 3 7 115-31 15 0 2 71-10 9 3 5 44-21
2.  Śląsk II Wrocław 34 74 23 5 6 75-38 13 2 2 47-19 10 3 4 28-19
3.  Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 34 70 21 7 6 74-33 12 3 2 39-8 9 4 4 35-25
4.  Górnik/Zagłębie Wałbrzych 34 66 20 6 8 58-31 11 4 2 36-13 9 2 6 22-18
5.  Pogoń Oleśnica 34 61 19 4 11 76-43 12 1 4 51-19 7 3 7 25-24 2 3 1 0 1 3-1
6.  Polonia/Sparta Świdnica 34 61 18 7 9 71-46 9 4 4 36-18 9 3 5 35-28 2 3 1 0 1 1-3
7.  MKS Oława 34 57 16 9 9 58-36 10 4 3 29-15 6 5 6 29-21
8.  Nysa Zgorzelec 34 55 17 4 13 58-46 10 2 5 33-22 7 2 8 25-24
9.  Polonia Trzebnica 34 52 14 10 10 45-39 7 7 3 24-17 7 3 7 21-22
10.  BKS Bolesławiec 34 42 11 9 14 47-60 8 5 4 29-26 3 4 10 18-34
11.  Prochowiczanka Prochowice 34 41 12 5 17 48-67 9 2 6 35-30 3 3 11 13-37
12.  Miedź II Legnica 34 40 12 4 18 42-70 9 1 7 27-34 3 3 11 15-36
13.  AKS Strzegom 34 36 9 9 16 40-67 6 6 5 21-17 3 3 11 19-50
14.  Górnik Złotoryja 34 34 10 4 20 33-61 6 2 9 22-22 4 2 11 11-39
15.  GKS Kobierzyce 34 33 9 6 19 50-76 5 3 9 26-32 4 3 10 24-44 2 6 2 0 0 6-4
16.  Łużyce Lubań 34 33 10 3 21 35-75 8 2 7 20-24 2 1 14 15-51 2 0 0 0 2 4-6
17.  Włókniarz Mirsk 34 29 6 11 17 38-65 6 5 6 29-32 0 6 11 9-33
18.  Sparta Ziębice 34 5 1 2 31 24-103 0 1 16 11-43 1 1 15 13-60
Polar Wrocław nie otrzymał licencji. Jego miejsce zajął AKS Strzegom.
W związku z karną relegacją Górnika Polkowice do IV ligi w przyszłym sezonie liga będzie powiększona do 19 zespołów.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Orzeł Ząbkowice Śląskie    0-1 2-1 2-0 4-0 8-1 2-1 2-1 0-4 5-0 4-0 4-0 13-0 4-1 7-0 3-0 5-0 6-0 
 2 Śląsk II Wrocław2-1     0-4 5-1 1-1 2-1 2-1 2-5 1-0 2-2 6-0 1-0 2-1 5-0 2-1 4-0 5-0 5-1 
 3 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie2-1 4-1     0-2 0-1 3-0 2-1 1-0 0-0 1-1 0-0 5-0 4-0 3-1 3-0 6-0 2-0 3-0 
 4 Górnik/Zagłębie Wałbrzych1-0 0-0 3-4     3-1 1-2 4-0 2-0 1-0 3-1 4-0 1-1 2-2 1-1 3-0 2-0 2-0 3-1 
 5 Pogoń Oleśnica2-1 1-2 0-3* 0-2     3-0 1-1 5-2 3-0 3-1 2-4 3-0 4-1 5-0 4-1 7-0 2-1 6-0 
 6 Polonia/Sparta Świdnica1-2 1-2 2-2 2-1 1-0     0-0 0-2 1-1 1-1 0-1 6-0 2-1 3-0 3-2 6-1 2-0 5-2 
 7 MKS Oława3-2 0-1 2-1 0-0 0-2 0-3     0-0 2-0 1-0 2-0 1-1 5-0 5-1 3-3 1-0 2-1 2-0 
 8 Nysa Zgorzelec2-3 0-2 1-3 2-1 2-1 1-2 2-1     0-1 3-1 3-1 1-0 3-1 1-1 2-2 5-1 2-0 3-1 
 9 Polonia Trzebnica0-2 3-0* 1-3 0-0 3-2 1-2 1-1 2-1     1-0 1-1 2-0 0-0 1-0 2-2 1-1 2-2 3-0 
 10 BKS Bolesławiec0-2 0-0 1-3 2-1 3-1 0-7 2-2 1-1 6-1     0-0 4-3 2-1 2-0 0-1 3-2 0-0 3-1 
 11 Prochowiczanka Prochowice0-8 2-1 4-1 1-2 2-2 2-0 1-3 0-2 0-3 3-1     1-0 1-3 6-1 3-1 3-2 0-0 6-0 
 12 Miedź II Legnica2-7 0-4 0-1 2-1 0-3 2-2 0-5 2-1 2-1 0-1 1-0     3-1 0-2 3-1 3-0 2-1 5-3 
 13 AKS Strzegom1-1 1-0 1-1 0-1 1-1 1-1 0-3 1-3 1-1 4-1 1-0 1-2     0-1 4-0 1-0 2-0 1-1 
 14 Górnik Złotoryja1-2 2-4 1-1 0-1 0-1 0-1 0-1 0-1 2-0 2-1 2-0 1-3 1-2     3-2 1-0 2-2 4-0 
 15 GKS Kobierzyce1-1 2-5 1-1 0-1 0-3 0-2 3-2 1-2 1-2 2-3 2-1 3-0* 5-3 0-1     3-2 1-1 1-2 
 16 Łużyce Lubań0-4 0-1 1-3 0-2 0-3 1-1 0-0 2-1 0-1 2-1 3-2 2-1 1-0 2-0 2-3     2-1 2-0 
 17 Włókniarz Mirsk2-2 2-2 4-1 1-2 3-0* 0-3 1-5 2-1 1-4 1-1 6-2 0-0 1-1 1-0 0-4 2-3     2-1 
 18 Sparta Ziębice1-5 1-2 1-2 1-4 1-3 3-7 0-2 1-2 1-2 0-2 0-1 0-4 1-2 0-1 0-1 0-3 0-0     

Kolejka 1 - 5-6 sierpnia

Górnik Złotoryja 2-1 BKS Bolesławiec 5 sierpnia, 17:00
Wojtachnio 65, Kaliciak 80 - Akacki 20
Miedź II Legnica 1-0 Prochowiczanka Prochowice 6 sierpnia, 17:00
Musiałowski 43
GKS Kobierzyce 3-2 MKS Oława 5 sierpnia, 17:00
Gajos 6, Czerwiński 42, Milewski 72 - Lipiński 20, Szponar 52
Sparta Ziębice 1-2 AKS Strzegom 23 sierpnia
Ciepierski 50 - Górka 19, Matuszak 59
Polonia Trzebnica 3-2 Pogoń Oleśnica 5 sierpnia, 17:00
Kapinos 2, Czerniak 17, Zalewski 58 - Graf 35 (k), Jurkiewicz 69
Śląsk II Wrocław 0-4 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 6 sierpnia, 11:00
Kuszyk 52, A.Pawlak 70, Półchłopek 73, Kruszelnicki 83 (k)
Polonia/Sparta Świdnica 1-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 5 sierpnia, 17:00
Filipczak 81 - Sadowski 5, Szafarski 61 (s)
Włókniarz Mirsk 2-3 Łużyce Lubań 22 sierpnia, 17:00
Zaborski 45, 72 - Mankiewicz 56, Kusiak 65, Józefiak 83
Nysa Zgorzelec 2-1 Górnik/Zagłębie Wałbrzych 27 września, 16:00
Orłowski 6, Pacak 86 - Fraś 70
w Lubaniu

Kolejka 2 - 12-13 sierpnia

BKS Bolesławiec 2-1 Górnik/Zagłębie Wałbrzych 12 sierpnia, 17:00
Mucha 23, Nitarski 85 - Wojtarowicz 82
Łużyce Lubań 2-1 Nysa Zgorzelec 12 sierpnia, 17:00
Misiurek 38, Kusiak 52 - Orłowski 89
Orzeł Ząbkowice Śląskie 5-0 Włókniarz Mirsk 18 października, 15:00
Owczarek 13, Chęciński 21, 55, Krakowiak 25, Sadowski 40
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 3-0 Polonia/Sparta Świdnica 12 sierpnia, 17:00
T.Jaworski 68, 80, 83
Pogoń Oleśnica 1-2 Śląsk II Wrocław 12 sierpnia
Szczypkowski 12 (k) - Kowal 44, Zygier 81
AKS Strzegom 1-1 Polonia Trzebnica 13 września
Matuszak 88 - Stasiak 76
MKS Oława 2-0 Sparta Ziębice 12 sierpnia, 17:00
Domański 56, Zakliński 88
Prochowiczanka Prochowice 3-1 GKS Kobierzyce 12 sierpnia, 17:00
Kułyk 18, Gajos 77 (s), Matyja 90 - Gajos 12
Górnik Złotoryja 1-3 Miedź II Legnica 12 sierpnia, 14:00
Wojtachnio 70 - Chodacz 50 (s), Płaza 53, Żółtowski 68

Kolejka 3 - 15 sierpnia

Miedź II Legnica 0-1 BKS Bolesławiec
Rissmann 89
GKS Kobierzyce 0-1 Górnik Złotoryja
Baliński 79
Sparta Ziębice 0-1 Prochowiczanka Prochowice 15 sierpnia, 17:00
Chmielewski 78
Polonia Trzebnica 1-1 MKS Oława 15 sierpnia, 17:00
Stasiak 28 - Domański 45
Śląsk II Wrocław 2-1 AKS Strzegom
Gul 35, Małecki 90 (k) - Kaźmierczak 60
Polonia/Sparta Świdnica 1-0 Pogoń Oleśnica
Kopernicki 83
Włókniarz Mirsk 4-1 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 13 września, 16:00
Zaborski 56, 73, Gogola 75, Kowalski 89 - Kruszelnicki 74 (k)
Nysa Zgorzelec 2-3 Orzeł Ząbkowice Śląskie 15 sierpnia, 17:00
Orłowski 14, 87 - Sadowski 43, Krakowiak 54, Szymczak 74
Górnik/Zagłębie Wałbrzych 2-0 Łużyce Lubań 30 sierpnia, 16:00
Wojtarowicz 53, Ł.Jaworski 65
przełożony ze względu na udział Górnika/Zagłębie w rozgrywkach Pucharu Polski

Kolejka 4 - 19-20 sierpnia

BKS Bolesławiec 3-2 Łużyce Lubań 19 sierpnia, 17:00
Rudyk 20, 57, Rissmann 75 - Wichowski 58, 65
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-0 Górnik/Zagłębie Wałbrzych 18 sierpnia, 17:00 (350)
P.Woźniak 53, Jurkowski 65 (s)
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1-0 Nysa Zgorzelec 20 sierpnia, 17:00 (200)
Półchłopek 40
Pogoń Oleśnica 2-1 Włókniarz Mirsk 19 sierpnia, 17:00 (100)
Gad 35 (k), Łaba 75 - Apolinarski 10
AKS Strzegom 1-1 Polonia/Sparta Świdnica 19 sierpnia, 17:00 (250)
Górka 52 - Kopernicki 33
MKS Oława 0-1 Śląsk II Wrocław 19 sierpnia, 17:00 (100)
Biliński 40
Prochowiczanka Prochowice 0-3 Polonia Trzebnica 19 sierpnia, 17:00 (150)
Tass 30, Kapinos 40 (k), Zalewski 51
Górnik Złotoryja 4-0 Sparta Ziębice 19 sierpnia, 17:00 (200)
Wojtachnio 7, Kaliciak 29 (k), 35, 37 (k)
Miedź II Legnica 3-1 GKS Kobierzyce 20 sierpnia, 17:00 (300)
Płaza 40, 48, Maciejak 79 - Bisiorek 68

Kolejka 5 - 26-27 sierpnia

GKS Kobierzyce 2-3 BKS Bolesławiec 26 sierpnia, 17:00 (100)
J.Jasiński 63 (s), Bisiorek 70 - Akacki 43, T.Jasiński 80, Rissmann 82
Sparta Ziębice 0-4 Miedź II Legnica 26 sierpnia, 17:00 (100)
Płaza 31, Liberek 35, Musiałowski 44, Łodyga 67
Polonia Trzebnica 1-0 Górnik Złotoryja 26 sierpnia, 17:00 (150)
Gronostajski 60
Polonia/Sparta Świdnica 0-0 MKS Oława 26 sierpnia, 17:00 (200)
Włókniarz Mirsk 1-1 AKS Strzegom 26 sierpnia, 17:00 (150)
Szulc 50 - R.Wiśniewski 60
Górnik/Zagłębie Wałbrzych 3-4 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 26 sierpnia, 17:00 (100)
Wojtarowicz 35, Broszkowski 45, 72 - Półchłopek 49, T.Jaworski 70, Rybiński 74, Sudoł 89
Łużyce Lubań 0-4 Orzeł Ząbkowice Śląskie 25 sierpnia, 17:00 (200)
Madej 8, Krakowiak 23, 76, 86
Prochowiczanka Prochowice 2-1 Śląsk II Wrocław 27 sierpnia, 16:00 (200)
Sawiński 83, Koclęga 89 - Biliński 1
Pogoń Oleśnica 5-2 Nysa Zgorzelec 26 sierpnia, 17:00 (150)
Partyka 11, Jurkiewicz 40, 70, 86, Gad 82 - Orłowski 17, Matusewicz 51 (k)

Kolejka 6 - 2-3 września

BKS Bolesławiec 0-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 2 września, 17:00 (250)
P.Woźniak 3, Krakowiak 90
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 6-0 Łużyce Lubań 2 września, 17:00 (150)
Rosiecki 35, Dzwoniarski 45, Sudoł 61, 85, Kałwak 66, Wyszyński 83
Pogoń Oleśnica 0-2 Górnik/Zagłębie Wałbrzych 2 września (100)
Przerywacz 22 (k), Fraś 69
AKS Strzegom 1-3 Nysa Zgorzelec 2 września, 17:00 (200)
Borowiec 58 - Trzonek 24, 30, 42 (k)
MKS Oława 2-1 Włókniarz Mirsk 2 września, 17:00 (100)
Siwiński 5, Konon 51 - Bąk 89
Prochowiczanka Prochowice 2-0 Polonia/Sparta Świdnica 3 września, 17:00 (100)
Antosiewicz 4 (k), 8
Górnik Złotoryja 2-4 Śląsk II Wrocław 2 września, 14:00 (250)
Kaliciak 68, Wojtachnio 77 - Biliński 24, 43, 85, Małecki 70 (k)
Miedź II Legnica 2-1 Polonia Trzebnica 3 września, 17:00 (200)
Płaza 45, Szepeta 82 - Kapinos 61 (k)
GKS Kobierzyce 1-2 Sparta Ziębice 2 września, 17:00 (150)
Czerwiński 47 - Zapała 77, Kozłowski 81

Kolejka 7 - 6 września

Sparta Ziębice 0-2 BKS Bolesławiec 6 września, 17:00
Rudyk 5 (k), Rissmann 87
Polonia Trzebnica 2-2 GKS Kobierzyce 6 września, 17:00
Kapinos 14 (k), Stasiak 55 - Lesycz 17, Czerwiński 27
Śląsk II Wrocław 1-0 Miedź II Legnica 7 września, 16:30
Biliński 13
w Kobierzycach
Polonia/Sparta Świdnica 3-0 Górnik Złotoryja 6 września, 17:00
Fojna 18, K.Goździejewski 55, Kopernicki 62
Włókniarz Mirsk 6-2 Prochowiczanka Prochowice 6 września, 16:00
Bąk 25, Zaborski 29, 80, Gogola 51, Apolinarski 74, 81 - Antosiewicz 16, Serkies 58
Górnik/Zagłębie Wałbrzych 2-2 AKS Strzegom 6 września, 17:00
Fraś ?, Michalak ? - Kaźmierczak ?, Matuszak ?
Łużyce Lubań 0-3 Pogoń Oleśnica 6 września, 17:00
Sajewicz 60, Gad 70, Szczypkowski 90
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-1 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 6 września, 17:00
P.Woźniak 71, 86 - Kruszelnicki 90 (k)
MKS Oława 0-0 Nysa Zgorzelec 6 września, 17:00

Kolejka 8 - 9-10 września

BKS Bolesławiec 1-3 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 9 września, 17:00 (150)
Ciliński 47 (k) - T.Jaworski 31, 87, Sudoł 73
Pogoń Oleśnica 2-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 9 września, 17:00 (100)
Sajewicz 36, Gad 76 - Krakowiak 87 (k)
AKS Strzegom 1-0 Łużyce Lubań 9 września, 17:00 (250)
Górka 33
MKS Oława 0-0 Górnik/Zagłębie Wałbrzych 9 września, 16:00 (0)
Prochowiczanka Prochowice 0-2 Nysa Zgorzelec 9 września, 17:00 (150)
Skierski 54 (s), Orłowski 74
Górnik Złotoryja 2-2 Włókniarz Mirsk 9 września, 17:00 (200)
Kaliciak 39, 45 - Gogola 52, 58
Miedź II Legnica 2-2 Polonia/Sparta Świdnica 10 września, 17:00 (300)
Bielski 42, Ziajka 60 - Kopernicki 82, 86
GKS Kobierzyce 2-5 Śląsk II Wrocław 9 września, 12:00 (150)
Kudyba 16, 46 - Wan 15, Pędzich 29, Ostrowski 53, Ilków-Gołąb 80, 81
Sparta Ziębice 1-2 Polonia Trzebnica 9 września, 17:00 (150)
Stepek 47 - Zalewski 61, F.Pawlak 72

Kolejka 9 - 16-17 września

Polonia Trzebnica 1-0 BKS Bolesławiec 16 września, 17:00 (150)
Delczyk 19
Śląsk II Wrocław 5-1 Sparta Ziębice 17 września, 11:00 (100)
Ilków-Gołąb 23, 56, 69, Biliński 35, Wan 85 - Bednarski 72
Polonia/Sparta Świdnica 3-2 GKS Kobierzyce (300)
Kopernicki 15, 35, Korbecki 86 - Parada 45, Wiśniewski 53
Włókniarz Mirsk 0-0 Miedź II Legnica (250)
Nysa Zgorzelec 1-1 Górnik Złotoryja 17 września, 17:00 (200)
Szczęsny 58 - Kaliciak 32
w Lubaniu
Górnik/Zagłębie Wałbrzych 4-0 Prochowiczanka Prochowice 16 września, 16:00 (200)
Broszkowski 51, 67, Fraś 65, Przerywacz 71 (k)
Łużyce Lubań 0-0 MKS Oława 16 września, 17:00 (100)
Orzeł Ząbkowice Śląskie 13-0 AKS Strzegom 17 września, 17:00 (300)
Sadowski 6, 31, 39, 58, P.Woźniak 13, Krakowiak 16, 48, 64, Chęciński 25, 75, 81, Okrojek 37, Owczarek 85
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0-1 Pogoń Oleśnica 16 września, 16:00 (200)
Graf 52

Kolejka 10 - 20 września

BKS Bolesławiec 3-1 Pogoń Oleśnica 20 września, 17:00 (200)
Pietkiewicz 5, Rudyk 20 (k), J.Jasiński 44 - Gad 70 (k)
AKS Strzegom 1-1 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 20 września, 16:00 (150)
R.Wiśniewski 39 - Augustyniak 80 (k)
MKS Oława 3-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 20 września, 16:00 (80)
Ochmański 10, Konon 18, 70 - Sadowski 15, Krakowiak 67
Prochowiczanka Prochowice 3-2 Łużyce Lubań 20 września, 16:00 (200)
Antosiewicz 29, Chmielewski 73, Węgłowski 84 - Kusiak 40, Wichowski 67
Górnik Złotoryja 0-1 Górnik/Zagłębie Wałbrzych 20 września, 17:00 (250)
Broszkowski 85
Miedź II Legnica 2-1 Nysa Zgorzelec 20 września, 16:00 (200)
Łodyga 47, 62 - Trzonek 27
GKS Kobierzyce 1-1 Włókniarz Mirsk 20 września, 17:00 (200)
Czerwiński 65 - Apolinarski 16
Sparta Ziębice 3-7 Polonia/Sparta Świdnica 20 września, 17:00 (150)
Zapała 38, Rak 75, Kozłowski 81 (k) - Kopernicki 10, 30, 70, Fojna 15, 87, M.Goździejewski 21, 65
Polonia Trzebnica 3-0 Śląsk II Wrocław 20 września, 17:00
(wo)
na boisku 0-0 - gra nieuprawnionego zawodnika

Kolejka 11 - 23-24 września

Śląsk II Wrocław 2-2 BKS Bolesławiec 24 września, 11:00 (70)
Małecki 49 (k), 55 - Rudyk 23 (k), Rissmann 67
Polonia/Sparta Świdnica 1-1 Polonia Trzebnica 23 września, 16:00 (200)
Charciarek 51 - Zalewski 32
Włókniarz Mirsk 2-1 Sparta Ziębice 23 września, 14:00 (200)
Zaborski 13, 81 - Maciej Pietruszewski 56
Nysa Zgorzelec 2-2 GKS Kobierzyce 24 września, 17:00 (100)
Orłowski 48, Szczęsny 85 - Czerwiński 4 (k), Osiecki 70
w Lubaniu; lub o 16:00
Górnik/Zagłębie Wałbrzych 1-1 Miedź II Legnica 23 września, 15:00 (250)
Błażyński 78 - Szepeta 42
Łużyce Lubań 2-0 Górnik Złotoryja 23 września, 16:00 (200)
Andruchów 40, Fereniec 83
Orzeł Ząbkowice Śląskie 4-0 Prochowiczanka Prochowice 23 września, 16:00 (400)
Chęciński 26, Okrojek 31, Krakowiak 55, Sadowski 68 (k)
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2-1 MKS Oława 23 września, 16:00 (200)
Augustyniak 13 (k), Sudoł 90 - Siwiński 87
Pogoń Oleśnica 4-1 AKS Strzegom 23 września, 17:00 (200)
Sajewicz 45, Bogusz 46, Gad 70 (k), Zapolny 81 - Wójcik 59

Kolejka 12 - 30 września-1 października

BKS Bolesławiec 2-1 AKS Strzegom 27 września, 16:00 (100)
Akacki 36, Rissmann 54 - Wójcik 10
MKS Oława 0-2 Pogoń Oleśnica 18 października, 16:00
Partyka 12, Sajewicz 33
Prochowiczanka Prochowice 4-1 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 30 września, 16:00 (300)
Chmielewski 20, Sawiński 51, Sinkiewicz 85, Serkies 89 - Wyszyński 81
Górnik Złotoryja 1-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 1 października, 16:00 (200)
Kaliciak 65 - Szymczak 3, Chęciński 35
Miedź II Legnica 3-0 Łużyce Lubań 1 października, 15:00 (150)
Płaza 28, Szepeta 63 (k), 77
GKS Kobierzyce 0-1 Górnik/Zagłębie Wałbrzych 1 października, 13:00 (300)
Sobczyk 80
Sparta Ziębice 1-2 Nysa Zgorzelec 30 września, 17:00 (150)
Stepek 70 - Mazur 45, Matusewicz 81 (k)
Polonia Trzebnica 2-2 Włókniarz Mirsk 30 września, 17:00 (200)
Walasek 26, Stasiak 35 - Zakrzewski 58, Apolinarski 87
Śląsk II Wrocław 2-1 Polonia/Sparta Świdnica 1 października, 11:00 (100)
Kowalczyk 71, Kosztowniak 79 (k) - Borys 24

Kolejka 13 - 7-8 października

Polonia/Sparta Świdnica 1-1 BKS Bolesławiec 7 października, 16:00 (300)
Fojna 79 - Rudyk 83 (k)
Włókniarz Mirsk 2-2 Śląsk II Wrocław 7 października, 14:00 (150)
Zaborski 28, Zakrzewski 46 - Małecki 81 (k), 86
lub 16:00
Nysa Zgorzelec 0-1 Polonia Trzebnica 8 października, 16:00 (100)
Stasiak 35
w Lubaniu
Górnik/Zagłębie Wałbrzych 3-1 Sparta Ziębice 7 października, 14:00 (200)
Przerywacz 1 (k), Ł.Jaworski 80, Sobczyk 87 - Maciej Pietruszewski 60
Łużyce Lubań 2-3 GKS Kobierzyce 7 października, 16:00 (100)
Mikołajczyk 44, Wichowski 89 - Gajos 2, 3, 70
Orzeł Ząbkowice Śląskie 4-0 Miedź II Legnica 7 października, 15:00 (300)
Okrojek 10, Pasiut 14, Krakowiak 29, Sadowski 89
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 3-1 Górnik Złotoryja 7 października, 15:00 (150)
Bobik 30, Augustyniak 40 (k), Kuszyk 70 - Wojtachnio 67
Pogoń Oleśnica 2-4 Prochowiczanka Prochowice 7 października, 16:00 (100)
Sajewicz 21, Jurkiewicz 71 - Chmielewski 4, Dudka 43, Sawiński 60, Kułyk 89
AKS Strzegom 0-3 MKS Oława 7 października, 16:00 (150)
Siwiński 32, Konon 60, Lipiński 80

Kolejka 14 - 11 października

BKS Bolesławiec 2-2 MKS Oława 11 października, 16:00
Nowak 41, Pietkiewicz 45 - Ochmański 26, A.Gancarczyk 76
Prochowiczanka Prochowice 1-3 AKS Strzegom 11 października, 15:00
Smolarek 12 - Kozioł 19, Górka 54, S.Matuszak 63 (k)
Górnik Złotoryja 0-1 Pogoń Oleśnica 11 października, 16:00
Gad 58
Miedź II Legnica 0-1 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 11 października, 15:00
Wawreńczuk 86
GKS Kobierzyce 1-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 11 października, 16:00
Girczyc 47 - Krakowiak 6
Sparta Ziębice 0-3 Łużyce Lubań 11 października, 16:00
Andruchów 47, Kusiak 80, Fereniec 86
Polonia Trzebnica 0-0 Górnik/Zagłębie Wałbrzych 11 października, 16:00
Śląsk II Wrocław 2-5 Nysa Zgorzelec 11 października, 15:30
K.Kaczmarek 83, Kowalczyk 90 - Orłowski 45, Mazur 53, 74, Jabłoński 69, Matusewicz 90
Polonia/Sparta Świdnica 2-0 Włókniarz Mirsk 11 października, 16:00
Fojna 30, Filipczak 80

Kolejka 15 - 14-15 października

Włókniarz Mirsk 1-1 BKS Bolesławiec 14 października, 14:00 (150)
Dubiel 31 - Demczar 37
Nysa Zgorzelec 1-2 Polonia/Sparta Świdnica 15 października, 12:00 (50)
Mazur 67 - Charciarek 44, Korbecki 48
w Lubaniu
Górnik/Zagłębie Wałbrzych 0-0 Śląsk II Wrocław 14 października, 14:00 (200)
Łużyce Lubań 0-1 Polonia Trzebnica 14 października, 15:00 (50)
Stasiak 62
Orzeł Ząbkowice Śląskie 6-0 Sparta Ziębice 14 października, 15:00 (400)
P.Woźniak 35, Krakowiak 49, 83, Sadowski 55, 63, Chęciński 88
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 3-0 GKS Kobierzyce 14 października, 15:00 (200)
Wawreńczuk 6, Kuszyk 24, Bobik 55
Pogoń Oleśnica 3-0 Miedź II Legnica 14 października, 15:00 (150)
Sajewicz 51, 79, Partyka 85
AKS Strzegom 0-1 Górnik Złotoryja 14 października, 15:00 (150)
Kaliciak 90 (k)
MKS Oława 2-0 Prochowiczanka Prochowice 14 października, 16:00 (150)
Gogola 16, Lipiński 47

Kolejka 16 - 21-22 października

BKS Bolesławiec 0-0 Prochowiczanka Prochowice 21 października, 15:00 (150)
Górnik Złotoryja 0-1 MKS Oława 21 października, 16:00 (200)
Znojek 72
Miedź II Legnica 3-1 AKS Strzegom 21 października, 14:30 (250)
Płaza 12, 57, 90 - S.Matuszak 19
GKS Kobierzyce 0-3 Pogoń Oleśnica 21 października, 15:00 (100)
Gad 12, 43, Jurkiewicz 49
Sparta Ziębice 1-2 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 21 października, 16:00 (150)
Marcin Pietruszewski 80 - Augustyniak 15 (k), Wawreńczuk 46
Polonia Trzebnica 0-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 21 października, 16:00 (300)
Chęciński 44, 89
Śląsk II Wrocław 4-0 Łużyce Lubań 22 października, 11:00 (50)
Kowal 24, 30, Ilków-Gołąb 52, Witkowski 72
Polonia/Sparta Świdnica 2-1 Górnik/Zagłębie Wałbrzych 21 października, 15:00 (200)
Kopernicki 20, 35 - Bubnowicz 50
Włókniarz Mirsk 2-1 Nysa Zgorzelec 21 października, 11:00 (100)
Zaborski 5, 71 - Chrzanowski 16
lub bramka dla Nysy Mazura

Kolejka 17 - 28-29 października

Nysa Zgorzelec 3-1 BKS Bolesławiec 29 października, 15:00 (50)
Trzonek 26, Szczęsny 69, Orłowski 73 - Rissmann 6
Górnik/Zagłębie Wałbrzych 2-0 Włókniarz Mirsk 28 października, 14:00 (200)
Broszkowski 3, Sobczak 9
Łużyce Lubań 1-1 Polonia/Sparta Świdnica 28 października, 15:00 (50)
Józefiak 45 (k) - Charciarek 51
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0-1 Śląsk II Wrocław 28 października, 14:00 (400)
Ilków-Gołąb 47
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0-0 Polonia Trzebnica 28 października, 15:00 (200)
Pogoń Oleśnica 6-0 Sparta Ziębice 28 października, 15:00 (150)
Sajewicz 2, 19, Jurkiewicz 30 (k), Zapolny 51, Gad 52, M.Kogut 89
AKS Strzegom 4-0 GKS Kobierzyce 28 października, 15:00 (150)
Kaźmierczak 20, Zatorski 38, Górka 45, Makara 85
MKS Oława 1-1 Miedź II Legnica 28 października, 15:00 (100)
Siwiński 26 - Niziołek 65
Prochowiczanka Prochowice 6-1 Górnik Złotoryja 29 października, 14:00 (100)
Kułyk 22, Sawiński 27, 42, Węgłowski 35, Serkies 37, Sinkiewicz 89 - Kaliciak 43 (k)

Kolejka 18 - 4-5 listopada

BKS Bolesławiec 2-0 Górnik Złotoryja 4 listopada, 11:00 (90)
J.Jasiński 60, T.Jasiński 65
Prochowiczanka Prochowice 1-0 Miedź II Legnica 4 listopada, 14:00 (80)
Antosiewicz 38
MKS Oława 3-3 GKS Kobierzyce 4 listopada, 14:00 (70)
Domański 79, 82, Żelasko 90 - Gajos 17, 76, Szymański 50
AKS Strzegom 1-1 Sparta Ziębice 4 listopada, 14:00 (70)
Kaźmierczak 18 - Makowski 28
Pogoń Oleśnica 3-0 Polonia Trzebnica 4 listopada, 14:00 (150)
Sajewicz 10, 68, Bogusz 90
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 4-1 Śląsk II Wrocław 4 listopada, 13:00 (100)
Kuszyk 35, T.Jaworski 42, Augustyniak 62 (k), Bobik 86 - Wilusz 14
lub druga bramka dla Motobi Kuszyka
Orzeł Ząbkowice Śląskie 8-1 Polonia/Sparta Świdnica 4 listopada, 14:00 (120)
Owczarek 5, Chęciński 10, Sadowski 15, Krakowiak 20, 40, 52, 89, Kraus 45 (s) - Filipczak 67
Łużyce Lubań 2-1 Włókniarz Mirsk 4 listopada, 14:00 (100)
Józefiak 70, Kusiak 79 - Cierpicki 74
Górnik/Zagłębie Wałbrzych 2-0 Nysa Zgorzelec 4 listopada, 14:00 (100)
Nadzieja 39, Michalak 41

Kolejka 19 - 11-12 listopada

Górnik/Zagłębie Wałbrzych 3-1 BKS Bolesławiec 11 listopada, 13:00 (100)
Borkowski 11, 77, Michalak 42 - J.Jasiński 65
Nysa Zgorzelec 5-1 Łużyce Lubań 11 listopada, 14:00 (100)
Orłowski 16, 57, Jabłoński 42, Matusewicz 83, Trzonek 90 - Pogorzelec 24
Włókniarz Mirsk 2-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 11 listopada, 14:00 (80)
Apolinarski 23, Bąk 68 - Sadowski 19, Chęciński 89
Polonia/Sparta Świdnica 2-2 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 11 listopada, 14:00 (250)
Charciarek 85 (k), Kopernicki 90 - Wawreńczuk 60, 66
Śląsk II Wrocław 1-1 Pogoń Oleśnica 12 listopada, 11:00 (150)
Kowal 17 - Gad 20 (k)
Polonia Trzebnica 0-0 AKS Strzegom 11 listopada, 14:00 (100)
Sparta Ziębice 0-2 MKS Oława 11 listopada, 14:00 (80)
Konon 56, A.Gancarczyk 72
GKS Kobierzyce 2-1 Prochowiczanka Prochowice 11 listopada, 14:00 (150)
Szymański 3, Kudyba 27 - Węgłowski 61
Miedź II Legnica 0-2 Górnik Złotoryja 12 listopada, 14:00 (50)
Baliński 5, Kaliciak 18

Kolejka 20 - 18-19 listopada

BKS Bolesławiec 4-3 Miedź II Legnica 18 listopada, 13:00 (100)
Akacki 7, Nitarski 30, Pietkiewicz 32, Rudyk 65 - Musiałowski 1, 29, 88
Górnik Złotoryja 3-2 GKS Kobierzyce 18 listopada, 13:00 (150)
Kaliciak 10, 27, 61 (k) - Kudyba 4, Gajos 77
Prochowiczanka Prochowice 6-0 Sparta Ziębice 18 listopada, 13:00 (150)
Sinkiewicz 4, 34, Antosiewicz 45, 74 (k), Kułyk 53, Drozdowski 65
MKS Oława 2-0 Polonia Trzebnica 18 listopada, 14:00 (100)
A.Gancarczyk 26, Żelasko 90 (k)
AKS Strzegom 1-0 Śląsk II Wrocław 18 listopada, 14:00 (200)
S.Bęś 70
Pogoń Oleśnica 3-0 Polonia/Sparta Świdnica 18 listopada, 14:00 (150)
Bogusz 7, Gad 33, Zapolny 73
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2-0 Włókniarz Mirsk 18 listopada, 13:00 (150)
T.Jaworski 2, A.Pawlak 32
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-1 Nysa Zgorzelec 18 listopada, 13:00 (200)
P.Woźniak 82, Okrojek 85 - Orłowski 3
Łużyce Lubań 0-2 Górnik/Zagłębie Wałbrzych 18 listopada, 14:00 (200)
Michalak 30, Fraś 33

Kolejka 21 - 18 kwietnia

Łużyce Lubań 2-1 BKS Bolesławiec 18 kwietnia, 17:00
Kędzierski 56, Józefiak 88 - Nitarski 55
Górnik/Zagłębie Wałbrzych 1-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 18 kwietnia, 17:00
Smoczyk 89
Nysa Zgorzelec 1-3 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 25 kwietnia, 17:00
Orłowski 59 - Sudoł 20, Kuszyk 65, Półchłopek 85
Włókniarz Mirsk 3-0 Pogoń Oleśnica 18 kwietnia, 17:00
(wo)
Sajewicz 14, Kudyba 24, Jurkiewicz 65, 72
na boisku 0-4
Polonia/Sparta Świdnica 2-1 AKS Strzegom 18 kwietnia, 17:00
Fojna 65, 85 (k) - Konarski 30
Śląsk II Wrocław 2-1 MKS Oława 18 kwietnia, 17:00
Gul 13, 45 - Mikoda 72
Polonia Trzebnica 1-1 Prochowiczanka Prochowice 18 kwietnia, 17:00
Zalewski 10 - Węgłowski 42
Sparta Ziębice 0-1 Górnik Złotoryja 18 kwietnia, 17:00
Baliński 15
GKS Kobierzyce 3-0 Miedź II Legnica 18 kwietnia, 17:00
(wo)
Rodak 76 - Garuch 21, Żółtowski 53, Łodyga 71
na boisku 1-3

Kolejka 22 - 24-25 marca

Śląsk II Wrocław 6-0 Prochowiczanka Prochowice 25 marca, 11:00 (100)
Witkowski 1, 88, Biliński 8, 14, 36, Ilków-Gołąb 56
Nysa Zgorzelec 2-1 Pogoń Oleśnica 24 marca, 16:00 (50)
Mazur 47, Orłowski 58 - Kudyba 19
w Lubaniu
BKS Bolesławiec 0-1 GKS Kobierzyce 24 marca, 15:00 (100)
G.Wróbel 12
Miedź II Legnica 5-3 Sparta Ziębice 24 marca, 11:00 (0)
Płaza 8, Lew 18, 34, Żółtowski 52, ?.Kociszewski 85 - Wieczorek 2, 24, Krasoń 43
mecz bez udziału publiczności
Górnik Złotoryja 2-0 Polonia Trzebnica 24 marca, 16:00 (100)
Baliński 6 (k), 15
MKS Oława 0-3 Polonia/Sparta Świdnica 24 marca, 15:00 (100)
Fojna 18, 84, Kopernicki 32
AKS Strzegom 2-0 Włókniarz Mirsk 24 marca, 15:00 (200)
S.Matuszak 36, Konarski 53
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0-2 Górnik/Zagłębie Wałbrzych 24 marca, 16:00 (150)
Fraś 15, Masiel 31
Orzeł Ząbkowice Śląskie 3-0 Łużyce Lubań 24 marca, 16:00 (200)
Pasiut 56, Owczarek 63, 81

Kolejka 23 - 31 marca-1 kwietnia

Orzeł Ząbkowice Śląskie 5-0 BKS Bolesławiec 31 marca, 17:00 (300)
P.Woźniak 20 (k), Owczarek 32, Chęciński 53, 90, Krakowiak 66
Łużyce Lubań 1-3 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 31 marca, 16:00 (200)
Kędzierski 87 - M.Wróbel 5, Augustyniak 22 (k), Półchłopek 62
Górnik/Zagłębie Wałbrzych 3-1 Pogoń Oleśnica 31 marca, 16:00 (300)
Fraś 24, Bębeniec 28, Bubnowicz 45 (k) - Szczypkowski 22 (k)
Nysa Zgorzelec 3-1 AKS Strzegom 1 kwietnia, 16:00 (100)
Orłowski 39, 63 (k), Kościuk 87 - Wójcik 54
Włókniarz Mirsk 1-5 MKS Oława 31 marca, 16:00 (150)
B.Morzecki 76 - Konon 35, 55, Ochmański 50, Mikoda 62, Grabowski 75
Polonia/Sparta Świdnica 0-1 Prochowiczanka Prochowice 31 marca, 16:00 (400)
Antosiewicz 26
Śląsk II Wrocław 5-0 Górnik Złotoryja 31 marca, 11:00 (50)
Rusinek 10, Ilków-Gołąb 39, Wołczek 66 (k), Okrojek 68, Małecki 70
Polonia Trzebnica 2-0 Miedź II Legnica 31 marca, 15:00 (150)
Stasiak 45, Gronostajski 71
Sparta Ziębice 0-1 GKS Kobierzyce 31 marca, 16:00 (100)
Rybiński 43

Kolejka 24 - 6-7 kwietnia

Nysa Zgorzelec 2-1 MKS Oława 6 kwietnia, 17:00 (50)
Orłowski 45, 75 - Ochmański 13
w Lubaniu
BKS Bolesławiec 3-1 Sparta Ziębice 7 kwietnia, 11:00 (100)
Potyszka 23, Rudyk 63, 67 - Starczynowski 42
GKS Kobierzyce 1-2 Polonia Trzebnica 7 kwietnia, 12:00 (150)
Wyszyński 29 - Stasiak 12, Łaba 63
Miedź II Legnica 0-4 Śląsk II Wrocław 4 kwietnia, 16:00 (100)
Płaza 45 (s), Ilków-Gołąb 71, 75, Małecki 90
Górnik Złotoryja 0-1 Polonia/Sparta Świdnica 7 kwietnia, 11:00 (150)
Felich 75
Prochowiczanka Prochowice 0-0 Włókniarz Mirsk 7 kwietnia, 16:00 (150)
AKS Strzegom 0-1 Górnik/Zagłębie Wałbrzych 7 kwietnia, 16:00 (600)
Michalak 7
Pogoń Oleśnica 7-0 Łużyce Lubań 6 kwietnia, 17:40 (150)
Jurkiewicz 1, 63, Sajewicz 51, 86, 90, Partyka 73, Michalec 88
mecz rozpoczął się z opóźnieniem z powodu spóźnienia arbitrów
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 7 kwietnia, 16:00 (500)
T.Jaworski 62, 70 - Kopacz 85

Kolejka 25 - 14-15 kwietnia

Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1-1 BKS Bolesławiec 14 kwietnia, 16:00 (150)
Półchłopek 90 - Rudyk 31
Orzeł Ząbkowice Śląskie 4-0 Pogoń Oleśnica 14 kwietnia, 17:00 (300)
Owczarek 10, Szczypkowski 47 (s), Świerzawski 67, Madej 90 (k)
Łużyce Lubań 1-0 AKS Strzegom 14 kwietnia, 17:00 (200)
Burszta 87
Górnik/Zagłębie Wałbrzych 4-0 MKS Oława 14 kwietnia, 17:00 (300)
Broszkowski 40, Fraś 65, Bębeniec 72, Borkowski 78
Nysa Zgorzelec 3-1 Prochowiczanka Prochowice 15 kwietnia, 16:00 (50)
Trzonek 48, Orłowski 69, Hołub 88 - Wawryk 42
Włókniarz Mirsk 1-0 Górnik Złotoryja 14 kwietnia, 16:00 (300)
Dubiel 71
Polonia/Sparta Świdnica 6-0 Miedź II Legnica 14 kwietnia, 16:00 (500)
Kopernicki 25, 66, 74, 79, Fojna 70, 85
Śląsk II Wrocław 2-1 GKS Kobierzyce 15 kwietnia, 11:00 (50)
Ignasiak 3, Gul 25 - Wiśniewski 84
Polonia Trzebnica 3-0 Sparta Ziębice 14 kwietnia, 16:00 (150)
Tass 38, Gronostajski 68, Kulej 87

Kolejka 26 - 21-22 kwietnia

BKS Bolesławiec 6-1 Polonia Trzebnica 21 kwietnia, 17:00
Rudyk 24, 69, Hebda 38, T.Jasiński 46, Potyszka 57, Rissmann 72 - Jaskułowski 12
Sparta Ziębice 1-2 Śląsk II Wrocław 21 kwietnia, 17:00
Ślęzak 48 - Ilków-Gołąb 71, 73
GKS Kobierzyce 0-2 Polonia/Sparta Świdnica 21 kwietnia, 16:00
Korbecki 54, Gol 72
Miedź II Legnica 2-1 Włókniarz Mirsk 21 kwietnia, 11:00
Piątek 16, Łodyga 50 - Szulc 28
Górnik Złotoryja 0-1 Nysa Zgorzelec 21 kwietnia, 17:00
Szczęsny 48
Prochowiczanka Prochowice 1-2 Górnik/Zagłębie Wałbrzych 22 kwietnia, 16:00
Wawryk 75 - Borkowski 63, Bubnowicz 85 (k)
MKS Oława 1-0 Łużyce Lubań 21 kwietnia, 16:00
Siwiński 79
AKS Strzegom 1-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 21 kwietnia, 16:00
Konarski 63 - Miętkiewicz 88 (s)
Pogoń Oleśnica 0-3 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 21 kwietnia, 17:00
(wo)
Półchłopek 30
na boisku 0-1

Kolejka 27 - 28-29 kwietnia

Pogoń Oleśnica 3-1 BKS Bolesławiec 28 kwietnia, 17:00
Sajewicz 5, Jurkiewicz 20, Gad 60 - T.Jasiński 75
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 4-0 AKS Strzegom 28 kwietnia, 17:00
T.Jaworski 16, Rosiecki 40, Bobik 45, Półchłopek 65
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-1 MKS Oława 28 kwietnia, 17:00
Świerzawski 63, Krakowiak 65 - D.Bęś 12
Łużyce Lubań 3-2 Prochowiczanka Prochowice 28 kwietnia, 17:00
Kusiak 83, Józefiak 89 (k), Kędzierski 90 - Strzelczyk 2, Sinkiewicz 45
Górnik/Zagłębie Wałbrzych 1-1 Górnik Złotoryja 28 kwietnia, 17:00
Bubnowicz 88 - K.Kogut 44
Nysa Zgorzelec 1-0 Miedź II Legnica 28 kwietnia, 11:00
Mazur 61
Włókniarz Mirsk 0-4 GKS Kobierzyce 28 kwietnia, 17:00
Kowalczyk 3, 33, 38, Wyszyński 47
Polonia/Sparta Świdnica 5-2 Sparta Ziębice 28 kwietnia, 17:00
Kopernicki 30, Fojna 64, 81, Filipczak 70, Piech 79 - Bednarski 25, Maciej Pietruszewski 86
Śląsk II Wrocław 1-0 Polonia Trzebnica 29 kwietnia, 11:00
Mróz 29

Kolejka 28 - 1 maja

BKS Bolesławiec 0-0 Śląsk II Wrocław 1 maja, 11:00 (120)
Polonia Trzebnica 1-2 Polonia/Sparta Świdnica 1 maja, 17:00 (140)
Stasiak 32 - Ludwik 75, Piech 77
Sparta Ziębice 0-0 Włókniarz Mirsk 1 maja, 17:00 (100)
GKS Kobierzyce 1-2 Nysa Zgorzelec 1 maja, 17:00 (100)
Kowalczyk 24 - Mazur 78, Orłowski 88
Miedź II Legnica 2-1 Górnik/Zagłębie Wałbrzych 1 maja, 11:00 (50)
M.Kaczmarek 41, Łysak 55 - Broszkowski 45
Górnik Złotoryja 1-0 Łużyce Lubań 1 maja, 17:00 (150)
Baliński 10
Prochowiczanka Prochowice 0-8 Orzeł Ząbkowice Śląskie 1 maja, 17:00 (200)
Zabawa 8, 22, P.Woźniak 42, 79, Świerzawski 43, 72, Chęciński 60, Niziołek 89
MKS Oława 2-1 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1 maja, 16:00 (100)
Sudoł 60 (s), Grabowski 75 - Półchłopek 3
AKS Strzegom 1-1 Pogoń Oleśnica 1 maja, 17:00 (150)
R.Wiśniewski 41 - Kudyba 27

Kolejka 29 - 5-6 maja

AKS Strzegom 4-1 BKS Bolesławiec 5 maja, 17:00 (150)
Konarski 12 (k), 70, Kozioł 22, 27 - Hebda 36
Pogoń Oleśnica 1-1 MKS Oława 5 maja, 11:00 (130)
Bogusz 5 - Żelasko 66 (k)
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0-0 Prochowiczanka Prochowice 5 maja, 17:00 (200)
Orzeł Ząbkowice Śląskie 4-1 Górnik Złotoryja 5 maja, 17:00 (250)
Owczarek 9, Szymczak 27, Chęciński 53, Krakowiak 84 - Piędel 40
Łużyce Lubań 2-1 Miedź II Legnica 5 maja, 17:00 (150)
Józefiak 36, Kocuła 63 - Kanas 34
Górnik/Zagłębie Wałbrzych 3-0 GKS Kobierzyce 5 maja, 17:00 (200)
Broszkowski 42, Michalak 45, Bubnowicz 57 (k)
Nysa Zgorzelec 3-1 Sparta Ziębice 5 maja, 11:00 (50)
Orłowski 55, 75 (k), 89 - Maciej Pietruszewski 62
Włókniarz Mirsk 1-4 Polonia Trzebnica 5 maja (150)
Kochanowski 34 - Rajter 2, Sztochel 18, Kapinos 70, Jaskułowski 88
Polonia/Sparta Świdnica 1-2 Śląsk II Wrocław 5 maja, 17:00 (300)
Piech 57 - Ignasiak 61, Biliński 86

Kolejka 30 - 12-13 maja

BKS Bolesławiec 0-7 Polonia/Sparta Świdnica 12 maja, 17:00 (100)
Kopernicki 5, 56, 70, 72, Filipczak 12 (k), Piech 60, 65
Śląsk II Wrocław 5-0 Włókniarz Mirsk 13 maja, 11:00 (50)
Biliński 6, 39, Mróz 70, Ilków-Gołąb 82, Rosiński 89
Polonia Trzebnica 2-1 Nysa Zgorzelec 12 maja, 17:00 (250)
Sztochel 23, Kapinos 74 (k) - Monik 38
Sparta Ziębice 1-4 Górnik/Zagłębie Wałbrzych 12 maja, 17:00 (200)
Bar 54 - Borkowski 31, Bubnowicz 64, Broszkowski 78, Michalak 86
GKS Kobierzyce 3-2 Łużyce Lubań 12 maja, 17:00 (100)
Kowalczyk 13, Wiśniewski 40, 90 - Mankiewicz 18, Kocuła 87
Miedź II Legnica 2-7 Orzeł Ząbkowice Śląskie 12 maja, 11:00 (100)
Płaza 16, Kaszczyszyn 89 (k) - Świerzawski 2, Zabawa 4, 21, Kopacz 30, Pasiut 38, Chęciński 63 (k), P.Woźniak 74
Górnik Złotoryja 1-1 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 12 maja, 17:00 (200)
K.Kogut 66 - Rosiecki 63
Prochowiczanka Prochowice 2-2 Pogoń Oleśnica 12 maja, 17:00 (100)
Serkies 15, 36 - Partyka 7, Jurkiewicz 47
MKS Oława 5-0 AKS Strzegom 12 maja, 17:00 (150)
Siwiński 25, 63, Konon 79, 90, Ochmański 86

Kolejka 31 - 19-20 maja

MKS Oława 1-0 BKS Bolesławiec 19 maja, 17:00 (150)
Żelasko 90 (k)
AKS Strzegom 1-0 Prochowiczanka Prochowice 20 maja, 11:00 (350)
Konarski 54 (k)
Pogoń Oleśnica 5-0 Górnik Złotoryja 19 maja, 17:00 (100)
Partyka 36, 77, 80, Gad 38 (k), 45
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 5-0 Miedź II Legnica 19 maja, 17:00 (160)
Mostowski 47, T.Jaworski 78, Półchłopek 79, 83, A.Pawlak 81
Orzeł Ząbkowice Śląskie 7-0 GKS Kobierzyce 19 maja, 17:00 (350)
Zabawa 1, 60, Chęciński 12, 53, P.Woźniak 19, Sadowski 72, Krakowiak 75
Łużyce Lubań 2-0 Sparta Ziębice 19 maja, 15:00 (200)
Wichowski 35, Misiurek 79
Górnik/Zagłębie Wałbrzych 1-0 Polonia Trzebnica 20 maja, 15:00 (150)
Ł.Jaworski 55
Nysa Zgorzelec 0-2 Śląsk II Wrocław 19 maja, 11:00 (60)
Pędzich 4, Mróz 12
w Lubaniu / lub druga bramka Tarasiewicza
Włókniarz Mirsk 0-3 Polonia/Sparta Świdnica 19 maja, 17:00 (150)
Charciarek 35, Felich 52, Filipczak 83

Kolejka 32 - 26-27 maja

BKS Bolesławiec 0-0 Włókniarz Mirsk 26 maja, 17:00 (80)
Polonia/Sparta Świdnica 0-2 Nysa Zgorzelec 26 maja, 17:00 (200)
Orłowski 8, Mazur 60
Śląsk II Wrocław 5-1 Górnik/Zagłębie Wałbrzych 27 maja, 11:00
Ilków-Gołąb 10, 26, 68, Wołczek 15, Mróz 84 - Przerywacz 12 (k)
mecz bez udziału publiczności
Polonia Trzebnica 1-1 Łużyce Lubań 26 maja, 17:00 (180)
Łaba 66 - Misiurek 18
Sparta Ziębice 1-5 Orzeł Ząbkowice Śląskie 26 maja, 17:00 (350)
Krasoń 50 - Szymczak 1, Świerzawski 2, Kopacz 37, P.Woźniak 62, Zabawa 76
GKS Kobierzyce 1-1 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 27 maja, 14:00 (150)
G.Wróbel 10 - T.Jaworski 38
Miedź II Legnica 0-3 Pogoń Oleśnica 27 maja, 17:00 (70)
Gad 36, Partyka 45, Michalec 76
Górnik Złotoryja 1-2 AKS Strzegom 26 maja, 17:00 (250)
K.Kogut 32 - A.Matuszak 53, Konarski 75
Prochowiczanka Prochowice 1-3 MKS Oława 26 maja, 17:00 (100)
P.Kula 5 - Mikoda 37, 83, Konon 57

Kolejka 33 - 2 czerwca

Prochowiczanka Prochowice 3-1 BKS Bolesławiec 2 czerwca, 17:00 (80)
Serkies 1, 77, Kułyk 23 - Pietrzak 62 (k)
MKS Oława 5-1 Górnik Złotoryja 2 czerwca, 17:00 (150)
Konon 43, Grabowski 50, 81, 86, Mikoda 53 - Piędel 60
AKS Strzegom 1-2 Miedź II Legnica 2 czerwca, 17:00 (150)
Wójcik 78 - T.Kociszewski 14, Łodyga 44
Pogoń Oleśnica 4-1 GKS Kobierzyce 2 czerwca, 17:00 (70)
Gad 26, 70, 85, Jurkiewicz 35 - Kaliński 89
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 3-0 Sparta Ziębice 2 czerwca, 17:00 (80)
M.Wróbel 11, Półchłopek 15, Świerc 90
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0-4 Polonia Trzebnica 2 czerwca, 17:00 (60)
Stasiak 14, Sztochel 17, Łaba 34, Zalewski 40
Łużyce Lubań 0-1 Śląsk II Wrocław 2 czerwca, 17:00 (200)
Mróz 38
Górnik/Zagłębie Wałbrzych 1-2 Polonia/Sparta Świdnica 2 czerwca, 17:00 (120)
Borkowski 87 - Kopernicki 62, Piech 67
Nysa Zgorzelec 2-0 Włókniarz Mirsk 2 czerwca, 11:00 (50)
Łuszczyk 43, Orłowski 62

Kolejka 34 - 8-9 czerwca

BKS Bolesławiec 1-1 Nysa Zgorzelec 9 czerwca, 17:00 (100)
Rissmann 49 (k) - Kameduła 74
Włókniarz Mirsk 1-2 Górnik/Zagłębie Wałbrzych 9 czerwca, 17:00 (100)
Kowalski 45 - Michalak 65, 71
Polonia/Sparta Świdnica 6-1 Łużyce Lubań 9 czerwca, 17:00 (150)
K.Goździejewski 30, Filipczak 58, 88, Fojna 67, Piech 76, Marszałek 90 - Wichowski 70
Śląsk II Wrocław 2-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 9 czerwca, 11:00 (80)
Rosiński 59 (k), K.Kaczmarek 70 - W.Kaczmarek 4 (s)
Polonia Trzebnica 1-3 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 9 czerwca, 17:00 (170)
Jaskułowski 52 - Półchłopek 17, M.Wróbel 77, Świerc 84
Sparta Ziębice 1-3 Pogoń Oleśnica 9 czerwca, 17:00 (50)
Maciej Pietruszewski 68 (k) - Gad 15, 37, Kudyba 90
GKS Kobierzyce 5-3 AKS Strzegom 9 czerwca, 17:00 (150)
Kowalczyk 34, 38, G.Wróbel 45, 70, 86 - R.Wiśniewski 63, A.Matuszak 76, Burszta 90
Miedź II Legnica 0-5 MKS Oława 8 czerwca, 17:30 (80)
Mikoda 7, 9, 13, A.Gancarczyk 45, Grabowski 73
Górnik Złotoryja 2-0 Prochowiczanka Prochowice 9 czerwca, 17:00 (200)
Horbacz 15, K.Kogut 59

Baraże o udział w III lidze (3)

III liga 2006/2007 (3)

IV liga 2006/2007 (lubuska)
IV liga 2006/2007 (opolska)
IV liga 2006/2007 (śląska I)
IV liga 2006/2007 (śląska II)

Klasa okręgowa 2006/2007 (Jelenia Góra)
Klasa okręgowa 2006/2007 (Legnica)
Liga okręgowa 2006/2007 (Wałbrzych)
Klasa okręgowa 2006/2007 (Wrocław)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas