[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2006/2007, grupa: śląska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ruch Radzionków 30 69 22 3 5 63-22 14 1 0 42-10 8 2 5 21-12
2.  GKS Tychy '71 30 61 18 7 5 66-22 10 4 1 34-10 8 3 4 32-12
3.  Górnik Wesoła (Mysłowice) 30 59 18 5 7 63-38 9 3 3 37-22 9 2 4 26-16
4.  Victoria Częstochowa 30 56 16 8 6 63-32 10 4 1 38-14 6 4 5 25-18
5.  Slavia Ruda Śląska 30 54 16 6 8 52-33 13 1 1 36-11 3 5 7 16-22
6.  Źródło Kromołów (Zawiercie) 30 52 16 4 10 61-47 8 3 4 29-19 8 1 6 32-28
7.  ŁTS Łabędy (Gliwice) 30 51 15 6 9 47-32 8 4 3 30-11 7 2 6 17-21
8.  MK Górnik Katowice 30 50 14 8 8 66-60 10 3 2 44-28 4 5 6 22-32
9.  MKS Myszków 30 45 13 6 11 51-36 8 2 5 31-13 5 4 6 20-23
10.  KS Częstochowa 30 44 13 5 12 48-46 9 2 4 27-18 4 3 8 21-28
11.  Sarmacja Będzin 30 38 11 5 14 49-51 7 3 5 29-20 4 2 9 20-31
12.  Zieloni Żarki 30 30 9 3 18 29-62 5 1 9 16-22 4 2 9 13-40
13.  Milenium Wojkowice 30 29 8 5 17 32-61 4 3 8 14-23 4 2 9 18-38
14.  Sparta Lubliniec 30 17 3 8 19 32-63 1 4 10 10-27 2 4 9 22-36
15.  Śląsk Świętochłowice 30 15 4 3 23 23-72 1 3 11 10-33 3 0 12 13-39
16.  Gazobudowa Zabrze 30 7 1 4 25 21-89 1 2 12 14-44 0 2 13 7-45

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Ruch Radzionków    2-1 2-1 1-0 3-1 4-1 3-0 2-2 2-1 4-0 3-0 3-0 3-1 2-1 4-0 4-1 
 2 GKS Tychy '710-0     2-0 1-1 2-2 2-1 4-0 2-1 1-1 3-1 2-0 5-0 0-1 3-1 3-0 4-1 
 3 Górnik Wesoła (Mysłowice)0-2 1-1     2-0 2-4 1-5 6-2 5-1 4-1 1-1 2-1 2-0 1-1 2-0 2-1 6-2 
 4 Victoria Częstochowa3-0 0-1 1-1     1-0 5-1 0-0 2-2 4-3 2-0 6-1 4-1 3-0 2-2 2-0 3-2 
 5 Slavia Ruda Śląska1-0 1-0 2-1 1-0     3-1 1-0 4-1 1-0 2-1 3-0 3-4 6-2 1-1 4-0 3-0 
 6 Źródło Kromołów (Zawiercie)2-0 1-3 2-1 0-1 2-2     1-1 3-2 0-1 3-2 2-2 3-0 3-0 2-3 4-1 1-0 
 7 ŁTS Łabędy (Gliwice)1-1 1-0 0-1 0-0 1-1 1-2     1-1 2-0 0-1 2-0 9-0 2-1 3-2 2-1 5-0 
 8 MK Górnik Katowice2-3 1-1 3-4 5-4 1-1 1-0 3-2     2-2 4-3 6-3 3-0 3-2 5-2 2-1 3-0 
 9 MKS Myszków0-1 0-2 1-2 0-1 3-0 1-1 1-2 3-0     2-0 1-0 2-0 8-0 3-3 3-1 3-0 
 10 KS Częstochowa1-0 2-1 0-4 2-1 1-0 2-1 0-1 4-1 1-1     2-1 0-1 2-2 5-1 2-3 3-0 
 11 Sarmacja Będzin1-0 0-2 1-2 2-2 1-1 3-4 2-1 1-2 0-2 2-2     2-0 3-1 2-0 3-1 6-0 
 12 Zieloni Żarki0-1 1-5 0-2 0-4 1-2 0-2 0-1 2-3 0-1 2-0 0-0     2-0 2-0 4-0 2-1 
 13 Milenium Wojkowice0-2 0-1 0-1 1-4 1-0 1-2 0-3 2-2 2-1 1-1 0-1 1-3     2-1 3-1 0-0 
 14 Sparta Lubliniec0-4 1-1 1-1 2-2 1-0 0-3 0-1 1-2 2-3 1-2 1-5 0-1 0-1     0-1 0-0 
 15 Śląsk Świętochłowice1-5 0-3* 1-4 1-4 0-1 1-3 0-2 0-0 1-2 1-2 0-4 1-1 1-2 0-0     2-0 
 16 Gazobudowa Zabrze0-2 1-10 0-1 0-1 2-1 3-5 0-1 0-2 1-1 0-5 1-2 2-2 1-4 2-5 1-2     

Kolejka 1 - 5-6 sierpnia

MKS Myszków 8-0 Milenium Wojkowice 5 sierpnia, 17:00
Chudy 13, 25, 30, 54, Rajca 34, Czok 84, 89, 90
Victoria Częstochowa 1-0 Slavia Ruda Śląska 5 sierpnia, 17:00
Chobot 48
Sarmacja Będzin 1-2 MK Górnik Katowice 5 sierpnia, 17:00
Kohut 19 - Marko 12, Orlik 22
Sparta Lubliniec 1-1 Górnik Wesoła (Mysłowice) 5 sierpnia, 11:00
Kroczek 81 (k) - Rak 90
ŁTS Łabędy (Gliwice) 1-2 Źródło Kromołów (Zawiercie) 5 sierpnia, 17:00
W.Dąbrowski 32 - Jarzyński 44, Szadkowski 90
Ruch Radzionków 2-1 GKS Tychy '71 5 sierpnia, 17:00 (650)
Suker 2, Rudyk 12 - Piszczek 52
Gazobudowa Zabrze 0-5 KS Częstochowa 5 sierpnia, 17:00
Kobus 12, 74, Kowalczyk 80, Kurpios 84, 86
Śląsk Świętochłowice 1-1 Zieloni Żarki 5 sierpnia, 17:00
Lelek 62 - Oziębała 70

Kolejka 2 - 12-13 sierpnia

Milenium Wojkowice 1-3 Zieloni Żarki 12 sierpnia, 17:00
Sujka 61 (k) - P.Lamch 29, Trepka 34, Oziębała 38
w Będzinie
KS Częstochowa 2-3 Śląsk Świętochłowice 12 sierpnia, 17:00
Załucki 38, Krężel 90 (k) - Tukaj 45, 51, Szwedo 58
GKS Tychy '71 4-1 Gazobudowa Zabrze 12 sierpnia, 17:00 (800)
Frąckowiak 14, Bobla 47, Kopczyk 51 (k), Kuzak 73 - Koloczek 90
Źródło Kromołów (Zawiercie) 2-0 Ruch Radzionków
Zachnik 23, Jarzyński 47
Górnik Wesoła (Mysłowice) 6-2 ŁTS Łabędy (Gliwice) 12 sierpnia, 17:00
Bracki 4, Koźmiński 39, 65, Wolak 51, Kiszel 73, 85 - F.Wolny 31, Plech 60
MK Górnik Katowice 5-2 Sparta Lubliniec 12 sierpnia, 11:00
Przybyła 52, Nikodem 57, Kroczek 67 (s), Baucz 90, Sokół 90 - Butrykowski 14, Kurzaczek 90
Slavia Ruda Śląska 3-0 Sarmacja Będzin 12 sierpnia, 17:00
Pawlik 65, Kudełko 75, Hendel 80
MKS Myszków 0-1 Victoria Częstochowa 12 sierpnia, 17:00
Popko 26

Kolejka 3 - 15 sierpnia

Victoria Częstochowa 3-0 Milenium Wojkowice 16 sierpnia, 17:00
Kubanek 38, Piwiński 44, Popko 81
Sarmacja Będzin 0-2 MKS Myszków 15 sierpnia, 17:00
Chudy 28, 58
Sparta Lubliniec 1-0 Slavia Ruda Śląska 15 sierpnia, 17:00
Rozumek 69
ŁTS Łabędy (Gliwice) 1-1 MK Górnik Katowice 15 sierpnia, 17:00
Wujek 17 (k) - Rybitwa 88 (s)
lub bramka dla MK Górnika Baucza
Ruch Radzionków 2-1 Górnik Wesoła (Mysłowice) 15 sierpnia, 17:00
Kozieł 47, Suker 73 (k) - Witek 22
Gazobudowa Zabrze 3-5 Źródło Kromołów (Zawiercie) 15 sierpnia, 17:00
Piłatek 24, M.Skowronek 36, Mroczek 63 (k) - K.Dąbrowski 34, 54, Buchalik 39 (k), Wojciuch 60 (s), Zdanowski 80 (k)
Zieloni Żarki 2-0 KS Częstochowa 15 sierpnia, 17:00
Trepka 45, P.Lamch 84
GKS Tychy '71 3-0 Śląsk Świętochłowice 15 sierpnia, 17:00 (900)
Kopczyk 17 (k), Kuzak 78, Maławy 89

Kolejka 4 - 19-20 sierpnia

Milenium Wojkowice 1-1 KS Częstochowa 19 sierpnia, 17:00
Sośniak 90 - Kyzioł 5
GKS Tychy '71 5-0 Zieloni Żarki 19 sierpnia, 17:00 (1000)
Frąckowiak 24, Buturla 47, Kopczyk 63 (k), Charęza 83, Kuzak 85
Źródło Kromołów (Zawiercie) 4-1 Śląsk Świętochłowice 19 sierpnia, 17:00
Jarzyński 54, 74, 89, Buchalik 65 (k) - Tukaj 7 (k)
Górnik Wesoła (Mysłowice) 6-2 Gazobudowa Zabrze 19 sierpnia, 17:00
Opeldus 7, Dolny 26, 70, Kiszel 30, M.Adamczyk 47, Szczygieł 71 - Nicoś 81, Wojciuch 89
MK Górnik Katowice 2-3 Ruch Radzionków 19 sierpnia, 11:00
Domagała 9 (k), Bubrowski 90 - Domański 11, Mitura 24, Kozieł 41
Slavia Ruda Śląska 1-0 ŁTS Łabędy (Gliwice) 19 sierpnia, 17:00 (150)
Pawlik 43
MKS Myszków 3-3 Sparta Lubliniec 19 sierpnia, 17:00
Pajkos 39, Chudy 41, 54 - Rozumek 22, Halemba 58, Gadecki 79
Victoria Częstochowa 6-1 Sarmacja Będzin 19 sierpnia, 17:00
Popko 41, Chobot 50, 53, K.Sobala 60, Brzózka 75, Rados 83 - D.Koch 48

Kolejka 5 - 26-27 sierpnia

Sarmacja Będzin 3-1 Milenium Wojkowice 26 sierpnia, 17:00
Bała 28, G.Koch 56, D.Koch 75 - Świerczyński 47
Sparta Lubliniec 2-2 Victoria Częstochowa 26 sierpnia, 17:00
Halemba 15, Rozumek 50 - Kotas 10, Popko 31
ŁTS Łabędy (Gliwice) 2-0 MKS Myszków 26 sierpnia, 17:00
W.Dąbrowski 65, T.Wolny 90
Ruch Radzionków 3-1 Slavia Ruda Śląska 26 sierpnia, 17:00
H.Sobala 37, Kozieł 40, 87 - Dykta 75
Gazobudowa Zabrze 0-2 MK Górnik Katowice 26 sierpnia, 17:00
Nikodem 37, Przybyła 45
Śląsk Świętochłowice 1-4 Górnik Wesoła (Mysłowice) 26 sierpnia, 17:00
Hampel 10 - Opeldus 1, 58, Bracki 3, D.Stemplewski 38
Zieloni Żarki 0-2 Źródło Kromołów (Zawiercie) 26 sierpnia, 17:00
Jarzyński 6, Buchalik 14
KS Częstochowa 2-1 GKS Tychy '71 27 sierpnia, 17:00 (250)
Kobus 50, Krężel 57 - Frąckowiak 53

Kolejka 6 - 2-3 września

Milenium Wojkowice 0-1 GKS Tychy '71 3 września, 15:00 (0)
Charęza 60
Mecz rozegrany w Będzinie bez udziału publiczności
Źródło Kromołów (Zawiercie) 3-2 KS Częstochowa 2 września, 17:00
K.Dąbrowski 30, T.Kukułka 41, 90 (k) - Prusko 18, Krężel 52
Górnik Wesoła (Mysłowice) 2-0 Zieloni Żarki 2 września, 17:00
Witek 26 (k), Dolny 34
MK Górnik Katowice 2-1 Śląsk Świętochłowice 2 września, 11:00
Nikodem 56, Przybyła 89 - Tukaj 85 (k)
Slavia Ruda Śląska 3-0 Gazobudowa Zabrze 30 sierpnia, 17:30
Pawlik 1, 28, Kudełko 21
MKS Myszków 0-1 Ruch Radzionków 3 września, 11:00
Domański 42
Victoria Częstochowa 0-0 ŁTS Łabędy (Gliwice) 2 września, 17:00
Sarmacja Będzin 2-0 Sparta Lubliniec 2 września
D.Koch 18, 48

Kolejka 7 - 9-10 września

Sparta Lubliniec 0-1 Milenium Wojkowice 9 września, 11:00
Sujka 89 (k)
ŁTS Łabędy (Gliwice) 2-0 Sarmacja Będzin 9 września (300)
F.Wolny 7, T.Wolny 25
Ruch Radzionków 1-0 Victoria Częstochowa
Rzepecki 54
Gazobudowa Zabrze 1-1 MKS Myszków 9 września, 16:30
Wojciuch 77 - Ruciński 60
Śląsk Świętochłowice 0-1 Slavia Ruda Śląska 9 września, 16:30 (100)
Rybarczyk 76
Zieloni Żarki 2-3 MK Górnik Katowice 9 września, 16:30
Psonka 45 (k), A.Sarzała 72 - Nikodem 1, 39, Przybyła 80
KS Częstochowa 0-4 Górnik Wesoła (Mysłowice) 9 września, 16:30
Witek 28 (k), Opeldus 42, Koźmiński 58, 61
GKS Tychy '71 2-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 9 września, 16:30 (1400)
Charęza 24, Kuzak 48 - A.Kukułka 78 (k)

Kolejka 8 - 16-17 września

Milenium Wojkowice 1-2 Źródło Kromołów (Zawiercie) 17 września, 15:00
Sujka 20 - Jarzyński 45, Zachara 65
Górnik Wesoła (Mysłowice) 1-1 GKS Tychy '71 16 września, 16:30 (800)
Wolak 78 - Myszor 49
MK Górnik Katowice 4-3 KS Częstochowa 16 września, 11:00
Nikodem 12, 48, 56, Baucz 77 - Komorowski 28, Kowalczyk 39, Prusko 60
Slavia Ruda Śląska 3-4 Zieloni Żarki 16 września, 16:30
Pawlik 8, 10, Paździor 75 (k) - Psonka 13 (k), 90, Oziębała 82, P.Lamch 90
MKS Myszków 3-1 Śląsk Świętochłowice 16 września, 16:30
Ruciński 15, Chudy 52, S.Stemplewski 74 - Raba 7
Victoria Częstochowa 3-2 Gazobudowa Zabrze 16 września, 16:30
Chobot 22 (k), T.Stefański 35, Kubanek 78 - Andrzejaszek 54, Szurka 67 (k)
Sarmacja Będzin 1-0 Ruch Radzionków 16 września, 16:30
Gręda 23
Sparta Lubliniec 0-1 ŁTS Łabędy (Gliwice) 17 września, 16:00
Wujek 10 (k)

Kolejka 9 - 23-24 września

ŁTS Łabędy (Gliwice) 2-1 Milenium Wojkowice 23 września, 16:00
Wujek 42, Plech 45 - Ł.Stępień 65
Ruch Radzionków 2-1 Sparta Lubliniec 23 września, 16:00
Domański 75, Suker 84 - H.Sobala 10 (s)
Gazobudowa Zabrze 1-2 Sarmacja Będzin 23 września, 16:00
Wojciuch 84 (k) - D.Koch 14, Pietluch 85
Śląsk Świętochłowice 1-4 Victoria Częstochowa 23 września, 16:00
Jaskuła 6 - Popko 15, Chobot 26 (k), 53, 74 (k)
Zieloni Żarki 0-1 MKS Myszków 23 września, 16:00
Chudy 75 (k)
KS Częstochowa 1-0 Slavia Ruda Śląska 23 września, 16:00
Krężel 80
GKS Tychy '71 2-1 MK Górnik Katowice 23 września, 16:00 (1500)
Charęza 32, Maławy 38 - Bubrowski 73
Źródło Kromołów (Zawiercie) 2-1 Górnik Wesoła (Mysłowice) 23 września, 16:00
Jarzyński 41, Zachnik 90 - Dolny 48

Kolejka 10 - 30 września-1 października

Milenium Wojkowice 0-1 Górnik Wesoła (Mysłowice) 1 października, 15:00
Dolny 16
MK Górnik Katowice 1-0 Źródło Kromołów (Zawiercie) 30 września, 11:00
Czyżo 87 (k)
Slavia Ruda Śląska 1-0 GKS Tychy '71 30 września, 16:00 (500)
Dykta 68
MKS Myszków 2-0 KS Częstochowa 30 września, 16:00
Chudy 14 (k), Bochenek 89
Victoria Częstochowa 4-1 Zieloni Żarki 30 września, 16:00
T.Stefański 2, Kubanek 12, Piwiński 71, Chobot 82 (k) - Psonka 28
Sarmacja Będzin 3-1 Śląsk Świętochłowice 30 września, 16:00
D.Koch 23, 35, Kocot 28 - Tukaj 67 (k)
Sparta Lubliniec 0-0 Gazobudowa Zabrze 30 września, 16:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 1-1 Ruch Radzionków 30 września, 16:00
R.Adamczyk 66 - Suker 84

Kolejka 11 - 7-8 października

Ruch Radzionków 3-1 Milenium Wojkowice 7 października, 15:00
Suker 6, 68, 82 - Burczyk 35
Gazobudowa Zabrze 0-1 ŁTS Łabędy (Gliwice) 7 października, 15:00
F.Wolny 70
Śląsk Świętochłowice 0-0 Sparta Lubliniec 7 października, 15:00
Zieloni Żarki 0-0 Sarmacja Będzin 7 października, 15:00
KS Częstochowa 2-1 Victoria Częstochowa 7 października, 15:00 (500)
Prusko 5, Krężel 51 - Rados 71
GKS Tychy '71 1-1 MKS Myszków 7 października, 15:00 (1500)
Masternak 51 - S.Stemplewski 65
Źródło Kromołów (Zawiercie) 2-2 Slavia Ruda Śląska 7 października, 15:00
K.Dąbrowski 20, Ficulak 90 (s) - Dykta 3, Kudełko 16
Górnik Wesoła (Mysłowice) 5-1 MK Górnik Katowice 7 października, 15:00
Opeldus 22, 53, Leszczyński 68, 87, Wolak 79 - Nikodem 90

Kolejka 12 - 14-15 października

Milenium Wojkowice 2-2 MK Górnik Katowice 14 października, 15:00
Świerczyński 43, Sujka 70 (k) - Nikodem 39 (k), Przybyła 58
Slavia Ruda Śląska 2-1 Górnik Wesoła (Mysłowice) 14 października, 15:00
Pawlik 75, Konefał 88 - D.Stemplewski 23
MKS Myszków 1-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 14 października, 15:00
Mużyłowski 32 - Buchalik 46 (k)
Victoria Częstochowa 0-1 GKS Tychy '71 14 października, 15:00
Kuzak 65
Sarmacja Będzin 2-2 KS Częstochowa 14 października, 15:00
D.Koch 13, 16 - Kobus 36, Andrzejewski 65
Sparta Lubliniec 0-1 Zieloni Żarki 14 października, 11:00
Oziębała 83
ŁTS Łabędy (Gliwice) 2-1 Śląsk Świętochłowice 14 października, 15:00
F.Wolny 69, 76 - Tukaj 79 (k)
Ruch Radzionków 4-1 Gazobudowa Zabrze 14 października, 15:00
Rzepecki 40, Iwan 45, Rudyk 58, Suker 90 - Andrzejaszek 44

Kolejka 13 - 21-22 października

Gazobudowa Zabrze 1-4 Milenium Wojkowice 21 października, 15:00
Andrzejaszek 23 - Sujka 2, 55, 65, Czerski 85
Śląsk Świętochłowice 1-5 Ruch Radzionków 21 października, 15:00
Włodarczyk 4 - Iwan 45, Rudyk 58, Suker 68, 75, 82
Zieloni Żarki 0-1 ŁTS Łabędy (Gliwice) 21 października, 15:00
Kuźnik 87
KS Częstochowa 5-1 Sparta Lubliniec 21 października, 15:00
Załucki 7, Kurpios 31, Andrzejewski 50, Krężel 54 (k), Kobus 90 - Słodczyk 85
GKS Tychy '71 2-0 Sarmacja Będzin 21 października, 15:00 (1000)
Myszor 60, Słonina 69
Źródło Kromołów (Zawiercie) 0-1 Victoria Częstochowa 21 października, 15:00
Rados 25
Górnik Wesoła (Mysłowice) 4-1 MKS Myszków 21 października, 15:00
Koźmiński 3, 51, Dolny 44, Witek 89 (k) - Bochenek 35
MK Górnik Katowice 1-1 Slavia Ruda Śląska 21 października, 11:00
Stranc 16 - Hendel 62

Kolejka 14 - 28-29 października

Milenium Wojkowice 1-0 Slavia Ruda Śląska 28 października, 14:00
Wilczok 73
MKS Myszków 3-0 MK Górnik Katowice 28 października, 14:00
Ruciński 29, Miśkiewicz 44 (k), Bochenek 52
Victoria Częstochowa 1-1 Górnik Wesoła (Mysłowice) 28 października, 14:00
Piwiński 89 - Koźmiński 70
Sarmacja Będzin 3-4 Źródło Kromołów (Zawiercie) 28 października, 14:00
Nowak 1, D.Koch 7, 56 - Wloka 25, 57, Zachnik 44, K.Dąbrowski 62
Sparta Lubliniec 1-1 GKS Tychy '71 28 października, 11:00 (300)
Kroczek 22 (k) - Frąckowiak 80
ŁTS Łabędy (Gliwice) 0-1 KS Częstochowa 28 października, 14:00
Andrzejewski 31
Ruch Radzionków 3-0 Zieloni Żarki 28 października, 14:00
Cziba 27, Mitura 47, Suker 59
Gazobudowa Zabrze 1-2 Śląsk Świętochłowice 28 października, 14:00
M.Skowronek 1 - Rzeźniczek 57, Jaskuła 70 (k)

Kolejka 15 - 4-5 listopada

Śląsk Świętochłowice 1-2 Milenium Wojkowice 4 listopada, 14:00
Raba 85 - Sujka 31, 80
Zieloni Żarki 2-1 Gazobudowa Zabrze 4 listopada, 14:00
Psonka 54, 80 (k) - Wojciuch 78
KS Częstochowa 1-0 Ruch Radzionków 4 listopada, 14:00
Kurpios 85
GKS Tychy '71 4-0 ŁTS Łabędy (Gliwice) 4 listopada, 13:30 (1000)
Myszor 50, 61, Kuzak 68, Frąckowiak 73
Źródło Kromołów (Zawiercie) 2-3 Sparta Lubliniec 4 listopada, 14:00
K.Dąbrowski 3, 61 - Słodczyk 17, Kroczek 46 (k), Kiełb 70
Górnik Wesoła (Mysłowice) 2-1 Sarmacja Będzin 4 listopada, 14:00
Dolny 68, 89 - D.Koch 55
MK Górnik Katowice 5-4 Victoria Częstochowa 4 listopada, 11:00
Bubrowski 22, Nikodem 29, 51, 57, Przybyła 52 - Bubrowski 56 (s), Ścisłowski 75, Chobot 77, Popko 90
Slavia Ruda Śląska 1-0 MKS Myszków 4 listopada, 14:00
Kudełko 25

Kolejka 16 - 8 listopada

Milenium Wojkowice 2-1 MKS Myszków 8 listopada, 13:30
Sujka 35, Szymkowski 88 - S.Stemplewski 78
Slavia Ruda Śląska 1-0 Victoria Częstochowa 10 listopada, 13:30
Kudełko 58 (k)
MK Górnik Katowice 6-3 Sarmacja Będzin 10 listopada, 14:00
Nikodem 28, 42, Baucz 43, 45, Przybyła 45, 90 - Bała 5, D.Koch 58, Kohut 88
Górnik Wesoła (Mysłowice) 2-0 Sparta Lubliniec 8 listopada, 13:30
Koźmiński 51, 86
Źródło Kromołów (Zawiercie) 1-1 ŁTS Łabędy (Gliwice) 8 listopada, 13:30
K.Dąbrowski 40 - W.Dąbrowski 36
GKS Tychy '71 0-0 Ruch Radzionków 8 listopada, 13:30 (3000)
KS Częstochowa 3-0 Gazobudowa Zabrze 8 listopada, 13:30
Komorowski 4, Kobus 32, Karoń 50
Zieloni Żarki 4-0 Śląsk Świętochłowice 8 listopada, 13:30
Trepka 29, Psonka 39 (k), S.Sarzała 47, Oziębała 83

Kolejka 17 - 18-19 listopada

Zieloni Żarki 2-0 Milenium Wojkowice 18 listopada, 13:30
Suliński 89, Oziębała 90
Śląsk Świętochłowice 1-2 KS Częstochowa 18 listopada, 13:30
Zioło 88 (k) - Prusko 18, Kobus 68
Gazobudowa Zabrze 1-10 GKS Tychy '71 18 listopada, 11:00 (400)
Nicoś 68 - Kuzak 9, 32, 35, 48, Frąckowiak 55, 75, 87, Charęza 72, 89, Piszczek 90
Ruch Radzionków 4-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 18 listopada, 13:00 (600)
Rzepecki 35, Cziba 38, Kozieł 82, 90 - A.Kukułka 15 (k)
ŁTS Łabędy (Gliwice) 0-1 Górnik Wesoła (Mysłowice) 18 listopada, 13:30
Opeldus 73
Sparta Lubliniec 1-2 MK Górnik Katowice 18 listopada, 13:30
Kurzaczek 24 - Przybyła 55, Nikodem 63
Sarmacja Będzin 1-1 Slavia Ruda Śląska 18 listopada, 13:30
D.Koch 70 - Konefał 59
Victoria Częstochowa 4-3 MKS Myszków 18 listopada, 13:30
Chobot 20, Ścisłowski 52, Brzózka 53, Kubanek 86 - Chudy 60 (k), 85, Bochenek 65

Kolejka 18 - 7 kwietnia

Śląsk Świętochłowice 0-3 GKS Tychy '71
(wo)
odwołany z powodu niedopuszczenia do rozgrywek stadionu Śląska
Milenium Wojkowice 1-4 Victoria Częstochowa 7 kwietnia, 16:00
Burczyk 74 - T.Stefański 33, 70, Ł.Stefański 61, A.Stępień 75
MKS Myszków 1-0 Sarmacja Będzin 7 kwietnia, 16:00
Chudy 34
Slavia Ruda Śląska 1-1 Sparta Lubliniec 7 kwietnia, 16:00 (300)
Wujec 90 - Kurzaczek 20
MK Górnik Katowice 3-2 ŁTS Łabędy (Gliwice) 7 kwietnia, 11:00
Nikodem 10, 36 (k), 90 - Tyman 9, Baucz 36 (s)
Górnik Wesoła (Mysłowice) 0-2 Ruch Radzionków 31 marca, 16:00
Cziba 5, Sokolik 88
Źródło Kromołów (Zawiercie) 1-0 Gazobudowa Zabrze 7 kwietnia, 16:00
A.Kukułka 76 (k)
KS Częstochowa 0-1 Zieloni Żarki 7 kwietnia, 16:00
Malczewski 40

Kolejka 19 - 14-15 kwietnia

KS Częstochowa 2-2 Milenium Wojkowice 14 kwietnia, 16:00
Kowalczyk 35, Prusko 37 - Świerczyński 31 (k), Wach 80
Zieloni Żarki 1-5 GKS Tychy '71 14 kwietnia, 16:00
A.Lamch 28 - Zadylak 30, Kuzak 33, Masternak 65, Koźmiński 86, Maławy 90
mecz bez udziału publiczności
Śląsk Świętochłowice 1-3 Źródło Kromołów (Zawiercie) 14 kwietnia, 16:00
K.Jojko 40 - Sokołowski 38, Zdanowski 60, Jarzyński 82
Gazobudowa Zabrze 0-1 Górnik Wesoła (Mysłowice) 14 kwietnia, 16:00
D.Stemplewski 15
Ruch Radzionków 2-2 MK Górnik Katowice 14 kwietnia, 16:00
Suker 49, Iwan 80 - Mazur 45, Orlik 66
ŁTS Łabędy (Gliwice) 1-1 Slavia Ruda Śląska 14 kwietnia, 16:00
R.Adamczyk 41 - Gontarewicz 36 (s)
Sparta Lubliniec 2-3 MKS Myszków 14 kwietnia, 16:00
Kurzaczek 51, 84 - Zawrzykraj 69, S.Sarzała 71, S.Stemplewski 83
Sarmacja Będzin 2-2 Victoria Częstochowa 14 kwietnia, 16:00
Kozerański 29, D.Koch 68 - Popko 63, T.Stefański 90

Kolejka 20 - 21-22 kwietnia

Milenium Wojkowice 0-1 Sarmacja Będzin 21 kwietnia, 16:30
D.Koch 6
Victoria Częstochowa 2-2 Sparta Lubliniec 21 kwietnia, 16:30
Ł.Stefański 55, Popko 70 - Materla 41, Kurzaczek 89 (k)
MKS Myszków 1-2 ŁTS Łabędy (Gliwice) 21 kwietnia, 16:30
Tomasiak 54 - Wujek 44 (k), Szczech 74
lub pierwsza bramka dla ŁTS-u Szczecha
Slavia Ruda Śląska 1-0 Ruch Radzionków 21 kwietnia, 16:00
Ficulak 90
MK Górnik Katowice 3-0 Gazobudowa Zabrze 21 kwietnia, 11:00
Baucz 65, Sokół 76, Bubrowski 90
Górnik Wesoła (Mysłowice) 2-1 Śląsk Świętochłowice 21 kwietnia, 16:30
Wolak 37, Wlazło 76 - Cieślik 51 (s)
Źródło Kromołów (Zawiercie) 3-0 Zieloni Żarki 21 kwietnia, 16:30
Szadkowski 12, A.Kukułka 35, G.Kowalski 46
GKS Tychy '71 3-1 KS Częstochowa 21 kwietnia, 16:30 (2000)
Kuzak 3, 50, Koźmiński 78 - Załucki 83

Kolejka 21 - 28-29 kwietnia

GKS Tychy '71 0-1 Milenium Wojkowice 28 kwietnia, 17:00 (1500)
Świerczyński 62
KS Częstochowa 2-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 28 kwietnia, 11:00
Załucki 15, Prusko 55 - K.Dąbrowski 75
Zieloni Żarki 0-2 Górnik Wesoła (Mysłowice) 28 kwietnia, 17:00
Serafin 33, Leszczyński 83
Śląsk Świętochłowice 0-0 MK Górnik Katowice 28 kwietnia, 17:00
Gazobudowa Zabrze 2-1 Slavia Ruda Śląska 28 kwietnia, 17:00
Wojciuch 25 (k), Pagel 89 - Dykta 43
Ruch Radzionków 2-1 MKS Myszków 28 kwietnia, 17:00
Iwan 65, Zioło 90 - Miśkiewicz 46 (k)
ŁTS Łabędy (Gliwice) 0-0 Victoria Częstochowa 28 kwietnia, 17:00
Sparta Lubliniec 1-5 Sarmacja Będzin 28 kwietnia, 17:00
Majecki 8 - Kardaś 3, D.Koch 15, 47, 90, Kozerański 67

Kolejka 22 - 5-6 maja

Milenium Wojkowice 2-1 Sparta Lubliniec 5 maja, 17:00
Szwajcowski 72, Matyjas 76 - Gadecki 5
Sarmacja Będzin 2-1 ŁTS Łabędy (Gliwice) 5 maja, 17:00
Klata 25 (k), Kardaś 39 - Tyman 15
Victoria Częstochowa 3-0 Ruch Radzionków 5 maja, 17:00
Chobot 10, Popko 57, A.Stępień 83
MKS Myszków 3-0 Gazobudowa Zabrze 5 maja, 17:00 (600)
Miśkiewicz 55, Tomasiak 58, Bochenek 66
Slavia Ruda Śląska 4-0 Śląsk Świętochłowice 5 maja, 16:00
Dykta 2, Hendel 61, 68, Kosiecki 65
MK Górnik Katowice 3-0 Zieloni Żarki 5 maja, 11:00
Przybyła 52, Nikodem 73, Sokół 85
lub pierwsza bramka Nikodema
Górnik Wesoła (Mysłowice) 1-1 KS Częstochowa 5 maja, 17:00
Witek 44 (k) - Kurpios 35
Źródło Kromołów (Zawiercie) 1-3 GKS Tychy '71 5 maja, 17:00
Jajeśniak 50 - Błasiak 22, Kuzak 48, Kopczyk 75

Kolejka 23 - 12-13 maja

Źródło Kromołów (Zawiercie) 3-0 Milenium Wojkowice 12 maja, 17:00
Buchalik 33, Molenda 38, G.Kowalski 86
GKS Tychy '71 2-0 Górnik Wesoła (Mysłowice) 12 maja, 17:00 (2000)
Myszor 71 (k), Błasiak 90
KS Częstochowa 4-1 MK Górnik Katowice 12 maja, 17:00
Bartkowiak 24, Kyzioł 50, Kurpios 77, 84 - Nikodem 60 (k)
Zieloni Żarki 1-2 Slavia Ruda Śląska 12 maja, 17:00
Marcińczyk 59 - Hendel 69, Pawlik 77
Śląsk Świętochłowice 1-2 MKS Myszków 12 maja, 17:00
Raba 86 (k) - Miśkiewicz 68, S.Stemplewski 75
Gazobudowa Zabrze 0-1 Victoria Częstochowa 12 maja, 17:00
Chobot 60
Ruch Radzionków 3-0 Sarmacja Będzin 12 maja, 17:00
Rudyk 33, Suker 55, Kozieł 83
ŁTS Łabędy (Gliwice) 3-2 Sparta Lubliniec 12 maja, 17:00
Waluś 12, 20, Żyrkowski 63 - Halemba 6, Luban 45

Kolejka 24 - 19-20 maja

Milenium Wojkowice 0-3 ŁTS Łabędy (Gliwice) 19 maja, 17:00 (150)
Szczepaniak 38, Waluś 65, F.Wolny 88
Sparta Lubliniec 0-4 Ruch Radzionków 20 maja
H.Sobala 48, Suker 82, Cziba 89, Kozieł 90
Sarmacja Będzin 6-0 Gazobudowa Zabrze 20 maja
D.Koch 45, 48, 90, Bała 55, Kardaś 85, G.Koch 88
Victoria Częstochowa 2-0 Śląsk Świętochłowice 19 maja, 17:00
T.Stefański 11, Chobot 55 (k)
MKS Myszków 2-0 Zieloni Żarki 19 maja, 17:00 (600)
Tomasiak 69, Antczak 88
Slavia Ruda Śląska 2-1 KS Częstochowa 19 maja, 16:00
Hendel 33, 41 - Kowalczyk 30
MK Górnik Katowice 1-1 GKS Tychy '71 19 maja, 11:00 (300)
Domagała 11 - Koźmiński 25
Mecz (niby) bez udziału publiczności
Górnik Wesoła (Mysłowice) 1-5 Źródło Kromołów (Zawiercie) 19 maja, 17:00
Luty 48 - Jarzyński 16, 60, Stępień 26, Jajeśniak 30, Sokołowski 46

Kolejka 25 - 26-27 maja

Górnik Wesoła (Mysłowice) 1-1 Milenium Wojkowice 26 maja, 17:00
Kubara 77 - Burczyk 66
Źródło Kromołów (Zawiercie) 3-2 MK Górnik Katowice 26 maja, 17:00
A.Kukułka 45 (k), Sokołowski 47, T.Kukułka 69 - Baucz 14, 62
GKS Tychy '71 2-2 Slavia Ruda Śląska 26 maja, 17:00 (600)
Błasiak 30, Kuzak 80 - Rybarczyk 67, 85
KS Częstochowa 1-1 MKS Myszków 26 maja, 17:00
Prusko 16 - Bochenek 52
Zieloni Żarki 0-4 Victoria Częstochowa 4 czerwca, 17:00
K.Sobala 6, Chobot 20, Głąb 57, Ścisłowski 80
w pierwotnym terminie (26 maja, 17:00) nie odbył się z powodu ulewy / lub czwarta bramka Radosa
Śląsk Świętochłowice 0-4 Sarmacja Będzin 26 maja, 17:00
G.Koch 4, 58, D.Koch 53, 70
Gazobudowa Zabrze 2-5 Sparta Lubliniec 26 maja, 17:00
S.Kowalski 1, Wojciuch 48 (k) - Gunia 28, Materla 40, Kurzaczek 43, 58 (k), Świtała 73
Ruch Radzionków 3-0 ŁTS Łabędy (Gliwice) 26 maja, 17:00
Suker 9, 37, Rudyk 85

Kolejka 26 - 30 maja

Milenium Wojkowice 0-2 Ruch Radzionków 30 maja, 17:00
Suker 8, 30
ŁTS Łabędy (Gliwice) 5-0 Gazobudowa Zabrze 30 maja, 17:00
Tyman 34, Gontarewicz 53, Waluś 54, 59, Wujek 75
Sparta Lubliniec 0-1 Śląsk Świętochłowice 30 maja, 17:00
Hampel 81
Sarmacja Będzin 2-0 Zieloni Żarki 30 maja, 17:00
D.Koch 35, G.Koch 60
Victoria Częstochowa 2-0 KS Częstochowa 30 maja, 17:00
Jankowski 40, T.Stefański 43
MKS Myszków 0-2 GKS Tychy '71 30 maja, 17:00
Błasiak 4, Bobla 31
Slavia Ruda Śląska 3-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 30 maja, 17:00
Pawlik 14, Hendel 44, Ficulak 90 - Molenda 84
MK Górnik Katowice 3-4 Górnik Wesoła (Mysłowice) 30 maja, 17:00
Nikodem 49 (k), 57, 82 (k) - Dolny 7, Cieślik 62, Luty 68, Wlazło 77

Kolejka 27 - 2-3 czerwca

MK Górnik Katowice 3-2 Milenium Wojkowice 2 czerwca, 11:00
Przybyła 11, 45, Bubrowski 44 - Świerczyński 14 (k), Burczyk 65
Górnik Wesoła (Mysłowice) 2-4 Slavia Ruda Śląska 2 czerwca, 17:00
Dolny 59, Wolak 79 - Dykta 11, 23, Hendel 45, Pawlik 50
Źródło Kromołów (Zawiercie) 0-1 MKS Myszków 2 czerwca, 17:00
Miśkiewicz 84
GKS Tychy '71 1-1 Victoria Częstochowa 2 czerwca, 17:00 (300)
Koźmiński 86 - R.Stefański 57
KS Częstochowa 2-1 Sarmacja Będzin 2 czerwca, 17:00
Kyzioł 23, Kurpios 74 - D.Koch 60
Zieloni Żarki 2-0 Sparta Lubliniec 2 czerwca, 17:00
Michał Lamch 27, A.Lamch 43
Śląsk Świętochłowice 0-2 ŁTS Łabędy (Gliwice) 2 czerwca, 17:00
Waluś 10 (k), Tyman 60
Gazobudowa Zabrze 0-2 Ruch Radzionków 2 czerwca, 17:00
H.Sobala 60, Trzcionka 71

Kolejka 28 - 6 czerwca

Milenium Wojkowice 0-0 Gazobudowa Zabrze 6 czerwca, 17:00
Ruch Radzionków 4-0 Śląsk Świętochłowice 6 czerwca, 17:00
Suker 82, Krzęciesa 83, Trzcionka 85, Kozieł 90 (k)
ŁTS Łabędy (Gliwice) 9-0 Zieloni Żarki 6 czerwca, 17:00
Żyrkowski 3, 7, Waluś 21, 55, 65, Wujek 26, T.Wolny 44, Szczepaniak 72, Gontarewicz 77
Sparta Lubliniec 1-2 KS Częstochowa 6 czerwca, 17:00
Kurzaczek 81 - Prusko 3, 66 (k)
Sarmacja Będzin 0-2 GKS Tychy '71 6 czerwca, 17:00
Koźmiński 70, 86
Victoria Częstochowa 5-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 6 czerwca, 17:00
T.Stefański 20, 64, Chobot 50, Głąb 60, Ścisłowski 80 - T.Kukułka 17
MKS Myszków 1-2 Górnik Wesoła (Mysłowice) 6 czerwca, 17:00
Bochenek 27 - Pacuła 51, 69
Slavia Ruda Śląska 4-1 MK Górnik Katowice 6 czerwca, 17:00
Konefał 45, 90, Szymik 45 (k), Rybarczyk 80 - Nikodem 49

Kolejka 29 - 9 czerwca

Slavia Ruda Śląska 6-2 Milenium Wojkowice 9 czerwca, 17:00
Pawlik 9, 15, 18, Wujec 34, Matyjas 58 (s), Hendel 60 - Szwajcowski 28, Mosna 88 (k)
MK Górnik Katowice 2-2 MKS Myszków 9 czerwca, 17:00
Sokół 75, 85 - Chudy 8, S.Stemplewski 50
Górnik Wesoła (Mysłowice) 2-0 Victoria Częstochowa 9 czerwca, 17:00
Luty 12, Wlazło 37
Źródło Kromołów (Zawiercie) 2-2 Sarmacja Będzin 9 czerwca, 17:00
Stępień 1, Jarzyński 90 - D.Koch 17, 37
GKS Tychy '71 3-1 Sparta Lubliniec 9 czerwca, 17:00 (300)
Koźmiński 26, 28, Buturla 61 - Bogacki 45
KS Częstochowa 0-1 ŁTS Łabędy (Gliwice) 9 czerwca, 17:00
Waluś 75
Zieloni Żarki 0-1 Ruch Radzionków 9 czerwca, 17:00
Cziba 76
Śląsk Świętochłowice 2-0 Gazobudowa Zabrze 9 czerwca, 17:00
Rzeźniczek 3, K.Jojko 21

Kolejka 30 - 13 czerwca

Milenium Wojkowice 3-1 Śląsk Świętochłowice 13 czerwca, 17:00
Burczyk 35, Ćwiękała 72, Czerski 90 - Piasecki 82
Gazobudowa Zabrze 2-2 Zieloni Żarki 13 czerwca, 17:00
Piłatek 10, 35 - A.Lamch 22, 68
Ruch Radzionków 4-0 KS Częstochowa 13 czerwca, 17:00
Rudyk 21, 73, Kozieł 35, Cziba 77
ŁTS Łabędy (Gliwice) 1-0 GKS Tychy '71 13 czerwca, 17:00
Waluś 11
Sparta Lubliniec 0-3 Źródło Kromołów (Zawiercie) 13 czerwca, 17:00
Stępień 33, Sokołowski 67, Jarzyński 88
Sarmacja Będzin 1-2 Górnik Wesoła (Mysłowice) 13 czerwca, 17:00
D.Koch 65 - Dolny 10, Bracki 89
Victoria Częstochowa 2-2 MK Górnik Katowice 13 czerwca, 17:00
Chobot 81, Pasieka 90 - Nikodem 3, Sokół 57
MKS Myszków 3-0 Slavia Ruda Śląska 13 czerwca, 17:00
Miśkiewicz 60, Tomasiak 71, S.Stemplewski 79

Baraże o udział w III lidze (3)

III liga 2006/2007 (3)

Piast IV liga 2006/2007 (dolnośląska)
IV liga 2006/2007 (lubuska)
IV liga 2006/2007 (opolska)
IV liga 2006/2007 (śląska II)

Liga okręgowa 2006/2007 (Częstochowa)
Liga okręgowa 2006/2007 (Katowice I)
Liga okręgowa 2006/2007 (Katowice II)
Liga okręgowa 2006/2007 (Katowice III)
Liga okręgowa 2006/2007 (Katowice IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas