[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2006/2007, grupa: Katowice III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Racibórz 30 63 19 6 5 75-37 9 4 2 39-18 10 2 3 36-19 2 3 1 0 1 4-4
2.  LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 30 63 19 6 5 63-37 13 1 1 41-14 6 5 4 22-23 2 3 1 0 1 4-4
3.  Jedność Jejkowice 30 54 17 3 10 49-31 10 2 3 27-12 7 1 7 22-19
4.  Górnik Pszów 30 52 16 4 10 57-40 7 2 6 26-22 9 2 4 31-18 2 4 1 1 0 2-1
5.  Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 30 52 15 7 8 77-32 9 4 2 48-15 6 3 6 29-17 2 1 0 1 1 1-2
6.  Rymer Rybnik 30 48 15 3 12 48-41 9 1 5 25-18 6 2 7 23-23
7.  Górnik Radlin 30 45 13 6 11 46-38 9 3 3 24-11 4 3 8 22-27
8.  Naprzód Czyżowice 30 41 11 8 11 52-53 5 4 6 24-26 6 4 5 28-27
9.  Czarni Gorzyce 30 40 11 7 12 30-33 4 4 7 9-15 7 3 5 21-18
10.  Płomień Ochojec (Rybnik) 30 39 11 6 13 52-66 5 4 6 31-34 6 2 7 21-32
11.  LKS 1908 Nędza 30 38 11 5 14 40-51 7 2 6 23-21 4 3 8 17-30 4 6 2 0 2 8-7
12.  Płomień Połomia 30 38 11 5 14 44-56 7 3 5 28-24 4 2 9 16-32 4 5 1 2 1 6-5
13.  Silesia Lubomia 30 38 10 8 12 62-53 7 4 4 36-23 3 4 8 26-30 4 5 1 2 1 7-9
14.  Naprzód Syrynia 30 33 9 6 15 32-47 7 2 6 21-21 2 4 9 11-26
15.  LKS Tworków 30 22 5 7 18 29-68 1 5 9 14-35 4 2 9 15-33
16.  MKS 05 Krzanowice 30 9 2 3 25 24-97 1 0 14 11-44 1 3 11 13-53

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Unia Racibórz    2-1 1-1 3-1 0-0 2-1 1-2 2-1 0-0 6-3 1-2 4-2 3-3 2-0 7-1 5-0 
 2 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)3-2     2-1 3-2 1-0 4-0 2-0 3-0 2-1 1-2 2-1 4-1 2-0 5-0 3-3 4-1 
 3 Jedność Jejkowice0-2 1-1     1-0 1-0 3-2 2-1 2-2 0-1 1-0 3-2 4-0 1-0 1-0 0-1 7-0 
 4 Górnik Pszów0-2 2-2 0-1     1-1 1-0 2-1 2-0 1-3 2-1 1-4 0-1 2-1 4-1 1-2 7-2 
 5 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)3-2 1-1 0-2 0-1     1-1 2-0 6-0 2-2 9-1 4-0 5-0 3-3 2-1 2-0 8-1 
 6 Rymer Rybnik0-2 4-1 1-0 1-3 1-3     2-0 1-2 1-0 1-3 3-1 3-1 3-1 1-1 1-0 2-0 
 7 Górnik Radlin0-1 3-0 1-0 1-2 2-0 1-0     2-2 2-1 1-1 0-1 1-0 1-1 3-1 2-0 4-1 
 8 Naprzód Czyżowice2-2 0-1 0-2 0-5 3-2 2-4 2-2     0-2 1-1 5-1 1-2 2-0 0-0 3-1 3-1 
 9 Czarni Gorzyce0-2 0-0 1-0 0-1 2-1 0-1 0-0 1-4     1-2 0-0 1-0 0-2 0-1 0-0 3-1 
 10 Płomień Ochojec (Rybnik)1-5 2-2 4-0 1-3 2-6 0-4 4-2 2-3 1-3     3-0 2-2 3-2 0-0 4-0 2-2 
 11 LKS 1908 Nędza2-4 3-0 1-3 0-2 0-4 3-1 1-1 2-1 0-1 1-0     2-1 5-0 2-1 1-2 0-0 
 12 Płomień Połomia1-0 1-2 2-1 2-3 0-5 0-2 1-2 1-1 5-2 4-0 2-0     2-2 2-2 2-1 3-1 
 13 Silesia Lubomia1-2 3-4 4-2 2-2 1-1 1-2 3-2 1-1 0-1 3-1 4-1 1-1     3-1 5-2 4-0 
 14 Naprzód Syrynia3-3 0-2 1-3 4-0 0-1 1-0 4-2 0-4 2-1 0-2 0-0 3-0 2-1     1-0 0-2 
 15 LKS Tworków2-4 1-4 1-2 0-0 0-4 0-0 0-4 1-2 2-2 1-2 2-2 1-3 1-5 1-0     1-1 
 16 MKS 05 Krzanowice1-3 0-1 0-4 0-6 3-1 4-5 1-3 1-5 0-1 0-2 0-2 0-2 0-5 0-2 1-2     

Kolejka 1 - 5-6 sierpnia

Czarni Gorzyce 0-0 LKS 1908 Nędza 6 sierpnia, 17:00
Naprzód Czyżowice 1-1 Płomień Ochojec (Rybnik) 5 sierpnia, 17:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 3-2 Unia Racibórz 5 sierpnia, 17:00
Silesia Lubomia 1-1 Płomień Połomia 6 sierpnia, 17:00
Naprzód Syrynia 1-0 LKS Tworków 5 sierpnia, 17:00
Górnik Pszów 0-1 Jedność Jejkowice 5 sierpnia, 17:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 2-0 Górnik Radlin 6 sierpnia, 17:00
MKS 05 Krzanowice 4-5 Rymer Rybnik 5 sierpnia, 17:00
Zmiana gospodarza z powodu remontu boiska w Rybniku.

Kolejka 2 - 12-13 sierpnia

LKS 1908 Nędza 0-0 MKS 05 Krzanowice 12 sierpnia, 17:00
Górnik Radlin 1-0 Rymer Rybnik 12 sierpnia, 17:00
Jedność Jejkowice 1-0 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 12 sierpnia, 17:00
LKS Tworków 0-0 Górnik Pszów 13 sierpnia, 17:00
Płomień Połomia 2-2 Naprzód Syrynia 13 sierpnia, 17:00
Unia Racibórz 3-3 Silesia Lubomia 12 sierpnia, 17:00
Płomień Ochojec (Rybnik) 2-2 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 13 sierpnia, 17:00
Czarni Gorzyce 1-4 Naprzód Czyżowice 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 15 sierpnia

Naprzód Czyżowice 5-1 LKS 1908 Nędza 15 sierpnia, 17:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-1 Czarni Gorzyce 15 sierpnia, 17:00
Silesia Lubomia 3-1 Płomień Ochojec (Rybnik) 15 sierpnia, 17:00
Naprzód Syrynia 3-3 Unia Racibórz 15 sierpnia, 17:00
Górnik Pszów 0-1 Płomień Połomia 15 sierpnia, 17:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 2-0 LKS Tworków 15 sierpnia, 17:00
MKS 05 Krzanowice 1-3 Górnik Radlin 15 sierpnia, 17:00
Jedność Jejkowice 3-2 Rymer Rybnik 15 sierpnia, 17:00
Zmiana gospodarza z powodu remontu boiska w Rybniku.

Kolejka 4 - 19-20 sierpnia

LKS 1908 Nędza 1-1 Górnik Radlin 19 sierpnia, 17:00
Jedność Jejkowice 7-0 MKS 05 Krzanowice 19 sierpnia, 17:00
LKS Tworków 0-0 Rymer Rybnik 20 sierpnia, 17:00
Płomień Połomia 0-5 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 20 sierpnia, 17:00
Unia Racibórz 3-1 Górnik Pszów 19 sierpnia, 17:00
Płomień Ochojec (Rybnik) 0-0 Naprzód Syrynia 20 sierpnia, 17:00
Czarni Gorzyce 0-2 Silesia Lubomia 20 sierpnia, 17:00
Naprzód Czyżowice 0-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 26-27 sierpnia

LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-1 LKS 1908 Nędza 26 sierpnia, 17:00
Silesia Lubomia 1-1 Naprzód Czyżowice 27 sierpnia, 17:00
Naprzód Syrynia 2-1 Czarni Gorzyce 26 sierpnia, 17:00
Górnik Pszów 2-1 Płomień Ochojec (Rybnik) 26 sierpnia, 17:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 3-2 Unia Racibórz 27 sierpnia, 17:00
Rymer Rybnik 3-1 Płomień Połomia 27 sierpnia, 11:00
MKS 05 Krzanowice 1-2 LKS Tworków 26 sierpnia, 17:00
Górnik Radlin 1-0 Jedność Jejkowice 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 2-3 września

LKS 1908 Nędza 1-3 Jedność Jejkowice 2 września, 17:00
LKS Tworków 0-4 Górnik Radlin 3 września, 17:00
Płomień Połomia 3-1 MKS 05 Krzanowice 3 września, 17:00
Unia Racibórz 2-1 Rymer Rybnik 2 września, 17:00
Płomień Ochojec (Rybnik) 2-6 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 3 września, 17:00
Czarni Gorzyce 0-1 Górnik Pszów 3 września, 17:00
Naprzód Czyżowice 0-0 Naprzód Syrynia 2 września, 17:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-0 Silesia Lubomia 2 września, 17:00

Kolejka 7 - 9-10 września

Silesia Lubomia 4-1 LKS 1908 Nędza 10 września, 16:30
Naprzód Syrynia 0-2 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 9 września, 16:30
Górnik Pszów 2-0 Naprzód Czyżowice 9 września, 16:30
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 2-2 Czarni Gorzyce 10 września, 16:30
Rymer Rybnik 1-3 Płomień Ochojec (Rybnik) 10 września, 16:30
Zmiana gospodarza - mecz rozegrano na stadionie LKS Płomień Ochojec.
MKS 05 Krzanowice 1-3 Unia Racibórz 9 września, 16:30
Górnik Radlin 1-0 Płomień Połomia 9 września, 16:30
Jedność Jejkowice 0-1 LKS Tworków 9 września, 16:30

Kolejka 8 - 16-17 września

LKS 1908 Nędza 1-2 LKS Tworków 17 września, 16:30
Płomień Połomia 2-1 Jedność Jejkowice 17 września, 16:30
Unia Racibórz 1-2 Górnik Radlin 17 września, 16:30
Płomień Ochojec (Rybnik) 2-2 MKS 05 Krzanowice 17 września, 16:30
Czarni Gorzyce 0-1 Rymer Rybnik 16 września, 16:30
Naprzód Czyżowice 3-2 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 16 września, 16:30
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 3-2 Górnik Pszów 16 września, 16:30
Silesia Lubomia 3-1 Naprzód Syrynia 17 września, 16:30

Kolejka 9 - 23-24 września

Naprzód Syrynia 0-0 LKS 1908 Nędza 23 września, 16:00
Górnik Pszów 2-1 Silesia Lubomia 23 września, 16:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 1-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 24 września, 16:00
Rymer Rybnik 1-2 Naprzód Czyżowice 23 września, 16:00
MKS 05 Krzanowice 0-1 Czarni Gorzyce 23 września, 16:00
Górnik Radlin 1-1 Płomień Ochojec (Rybnik) 23 września, 16:00
Jedność Jejkowice 0-2 Unia Racibórz 23 września, 16:00
LKS Tworków 1-3 Płomień Połomia 24 września, 16:00

Kolejka 10 - 30 września-1 października

LKS 1908 Nędza 2-1 Płomień Połomia 30 września, 16:00
Unia Racibórz 7-1 LKS Tworków 30 września, 16:00
Płomień Ochojec (Rybnik) 4-0 Jedność Jejkowice 1 października, 16:00
Czarni Gorzyce 0-0 Górnik Radlin 1 października, 16:00
Naprzód Czyżowice 3-1 MKS 05 Krzanowice 30 września, 16:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 4-0 Rymer Rybnik 30 września, 16:00
Silesia Lubomia 1-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 1 października, 16:00
Naprzód Syrynia 4-0 Górnik Pszów 30 września, 16:00

Kolejka 11 - 7-8 października

Górnik Pszów 1-4 LKS 1908 Nędza 7 października, 15:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 2-1 Naprzód Syrynia 8 października, 15:00
MKS 05 Krzanowice 0-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 7 października, 15:00
Górnik Radlin 2-2 Naprzód Czyżowice 7 października, 15:00
Jedność Jejkowice 0-1 Czarni Gorzyce 7 października, 15:00
LKS Tworków 1-2 Płomień Ochojec (Rybnik) 8 października, 15:00
Płomień Połomia 1-0 Unia Racibórz 8 października, 15:00
Silesia Lubomia 1-2 Rymer Rybnik 8 października, 15:00

Kolejka 12 - 14-15 października

LKS 1908 Nędza 2-4 Unia Racibórz 14 października, 15:00
Płomień Ochojec (Rybnik) 2-2 Płomień Połomia 15 października, 15:00
Czarni Gorzyce 0-0 LKS Tworków 15 października, 15:00
Naprzód Czyżowice 0-2 Jedność Jejkowice 14 października, 15:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-0 Górnik Radlin 14 października, 15:00
Silesia Lubomia 4-0 MKS 05 Krzanowice 15 października, 15:00
Naprzód Syrynia 1-0 Rymer Rybnik 14 października, 15:00
Górnik Pszów 1-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 14 października, 15:00

Kolejka 13 - 21-22 października

Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 4-0 LKS 1908 Nędza 22 października, 15:00
MKS 05 Krzanowice 0-2 Naprzód Syrynia 21 października, 15:00
Górnik Radlin 1-1 Silesia Lubomia 21 października, 15:00
Jedność Jejkowice 1-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 21 października, 15:00
LKS Tworków 1-2 Naprzód Czyżowice 22 października, 15:00
Płomień Połomia 5-2 Czarni Gorzyce 22 października, 15:00
Unia Racibórz 6-3 Płomień Ochojec (Rybnik) 22 października, 15:00
Górnik Pszów 1-0 Rymer Rybnik 21 października, 15:00

Kolejka 14 - 28-29 października

LKS 1908 Nędza 1-0 Płomień Ochojec (Rybnik) 28 października, 14:00
Czarni Gorzyce 0-2 Unia Racibórz 29 października, 14:00
Naprzód Czyżowice 1-2 Płomień Połomia 28 października, 14:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 3-3 LKS Tworków 28 października, 14:00
Silesia Lubomia 4-2 Jedność Jejkowice 29 października, 14:00
Naprzód Syrynia 4-2 Górnik Radlin 28 października, 14:00
Górnik Pszów 7-2 MKS 05 Krzanowice 28 października, 14:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 1-1 Rymer Rybnik 29 października, 14:00

Kolejka 15 - 4-5 listopada

Rymer Rybnik 3-1 LKS 1908 Nędza 4 listopada, 14:00
MKS 05 Krzanowice 3-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 4 listopada, 14:00
Górnik Radlin 1-2 Górnik Pszów 4 listopada, 14:00
Jedność Jejkowice 1-0 Naprzód Syrynia 4 listopada, 14:00
LKS Tworków 1-5 Silesia Lubomia 5 listopada, 14:00
Płomień Połomia 1-2 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 5 listopada, 14:00
Unia Racibórz 2-1 Naprzód Czyżowice 4 listopada, 14:00
Płomień Ochojec (Rybnik) 1-3 Czarni Gorzyce 5 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 11 listopada

Rymer Rybnik 2-0 MKS 05 Krzanowice 11 listopada, 13:30
LKS 1908 Nędza 0-1 Czarni Gorzyce 11 listopada, 13:30
Płomień Ochojec (Rybnik) 2-3 Naprzód Czyżowice 11 listopada, 13:30
Unia Racibórz 2-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 11 listopada, 13:30
Płomień Połomia 2-2 Silesia Lubomia 11 listopada, 13:30
LKS Tworków 1-0 Naprzód Syrynia 11 listopada, 13:30
Jedność Jejkowice 1-0 Górnik Pszów 11 listopada, 13:30
Górnik Radlin 2-0 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 11 listopada, 13:30

Kolejka 17 - 18-19 listopada

MKS 05 Krzanowice 0-2 LKS 1908 Nędza 18 listopada, 13:30
Rymer Rybnik 2-0 Górnik Radlin 19 listopada, 13:30
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 0-2 Jedność Jejkowice 19 listopada, 13:30
Górnik Pszów 1-2 LKS Tworków 18 listopada, 13:30
Naprzód Syrynia 3-0 Płomień Połomia 18 listopada, 13:30
Silesia Lubomia 1-2 Unia Racibórz 19 listopada, 13:30
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 1-2 Płomień Ochojec (Rybnik) 18 listopada, 13:30
Naprzód Czyżowice 0-2 Czarni Gorzyce 18 listopada, 13:30

Kolejka 18 - 7-8 kwietnia

Rymer Rybnik 1-0 Jedność Jejkowice 7 kwietnia, 16:00
LKS 1908 Nędza 2-1 Naprzód Czyżowice 7 kwietnia, 16:00
Czarni Gorzyce 0-0 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 7 kwietnia, 16:00
Płomień Ochojec (Rybnik) 3-2 Silesia Lubomia 7 kwietnia, 16:00
Unia Racibórz 2-0 Naprzód Syrynia 7 kwietnia, 16:00
Płomień Połomia 2-3 Górnik Pszów 7 kwietnia, 13:00
LKS Tworków 0-4 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 8 kwietnia, 16:00
Górnik Radlin 4-1 MKS 05 Krzanowice 7 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 14-15 kwietnia

Górnik Radlin 0-1 LKS 1908 Nędza 14 kwietnia, 16:00
MKS 05 Krzanowice 0-4 Jedność Jejkowice 14 kwietnia, 16:00
Rymer Rybnik 1-0 LKS Tworków 14 kwietnia, 16:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 5-0 Płomień Połomia 14 kwietnia, 16:00
Górnik Pszów 0-2 Unia Racibórz 14 kwietnia, 16:00
Naprzód Syrynia 0-2 Płomień Ochojec (Rybnik) 14 kwietnia, 16:00
Silesia Lubomia 0-1 Czarni Gorzyce 15 kwietnia, 16:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 3-0 Naprzód Czyżowice 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 21-22 kwietnia

LKS 1908 Nędza 3-0 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 22 kwietnia, 16:30
Naprzód Czyżowice 2-0 Silesia Lubomia 21 kwietnia, 16:30
Czarni Gorzyce 0-1 Naprzód Syrynia 22 kwietnia, 16:30
Płomień Ochojec (Rybnik) 1-3 Górnik Pszów 22 kwietnia, 16:30
Unia Racibórz 0-0 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 22 kwietnia, 16:30
Płomień Połomia 0-2 Rymer Rybnik 22 kwietnia, 16:30
LKS Tworków 1-1 MKS 05 Krzanowice 22 kwietnia, 16:30
Jedność Jejkowice 2-1 Górnik Radlin 21 kwietnia, 16:30

Kolejka 21 - 28-29 kwietnia

Jedność Jejkowice 3-2 LKS 1908 Nędza 28 kwietnia, 17:00
Górnik Radlin 2-0 LKS Tworków 28 kwietnia, 17:00
MKS 05 Krzanowice 0-2 Płomień Połomia 28 kwietnia, 17:00
Rymer Rybnik 0-2 Unia Racibórz 28 kwietnia, 17:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 9-1 Płomień Ochojec (Rybnik) 28 kwietnia, 17:00
Górnik Pszów 1-3 Czarni Gorzyce 28 kwietnia, 17:00
Naprzód Syrynia 0-4 Naprzód Czyżowice 28 kwietnia, 17:00
Silesia Lubomia 3-4 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 29 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 5-6 maja

LKS 1908 Nędza 5-0 Silesia Lubomia 6 maja, 17:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 5-0 Naprzód Syrynia 5 maja, 17:00
Naprzód Czyżowice 0-5 Górnik Pszów 5 maja, 17:00
Czarni Gorzyce 2-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 6 maja, 17:00
Płomień Ochojec (Rybnik) 0-4 Rymer Rybnik 6 maja, 11:00
Unia Racibórz 5-0 MKS 05 Krzanowice 5 maja, 17:00
Płomień Połomia 1-2 Górnik Radlin 6 maja, 17:00
LKS Tworków 1-2 Jedność Jejkowice 6 maja, 17:00

Kolejka 23 - 12-13 maja

LKS Tworków 2-2 LKS 1908 Nędza 13 maja, 17:00
Jedność Jejkowice 4-0 Płomień Połomia 12 maja, 17:00
Górnik Radlin 0-1 Unia Racibórz 12 maja, 17:00
MKS 05 Krzanowice 0-2 Płomień Ochojec (Rybnik) 12 maja, 17:00
Rymer Rybnik 1-0 Czarni Gorzyce 12 maja, 17:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 6-0 Naprzód Czyżowice 13 maja, 17:00
Górnik Pszów 2-2 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 12 maja, 17:00
Naprzód Syrynia 2-1 Silesia Lubomia 12 maja, 17:00

Kolejka 24 - 19-20 maja

LKS 1908 Nędza 2-1 Naprzód Syrynia 20 maja, 17:00
Silesia Lubomia 2-2 Górnik Pszów 20 maja, 17:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 1-0 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 19 maja, 17:00
Naprzód Czyżowice 2-4 Rymer Rybnik 19 maja, 17:00
Czarni Gorzyce 3-1 MKS 05 Krzanowice 20 maja, 17:00
Płomień Ochojec (Rybnik) 4-2 Górnik Radlin 19 maja, 17:00
Unia Racibórz 1-1 Jedność Jejkowice 19 maja, 17:00
Płomień Połomia 2-1 LKS Tworków 20 maja, 17:00

Kolejka 25 - 26-27 maja

Płomień Połomia 2-0 LKS 1908 Nędza 27 maja, 17:00
LKS Tworków 2-4 Unia Racibórz 27 maja, 17:00
Jedność Jejkowice 1-0 Płomień Ochojec (Rybnik) 26 maja, 17:00
Górnik Radlin 2-1 Czarni Gorzyce 26 maja, 17:00
MKS 05 Krzanowice 1-5 Naprzód Czyżowice 26 maja, 17:00
Rymer Rybnik 4-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 26 maja, 17:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 3-3 Silesia Lubomia 27 maja, 17:00
Górnik Pszów 4-1 Naprzód Syrynia 26 maja, 17:00

Kolejka 26 - 2-3 czerwca

Rymer Rybnik 3-1 Silesia Lubomia 2 czerwca, 17:00
LKS 1908 Nędza 0-2 Górnik Pszów 2 czerwca, 17:00
Naprzód Syrynia 0-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 2 czerwca, 17:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 4-1 MKS 05 Krzanowice 2 czerwca, 17:00
Naprzód Czyżowice 2-2 Górnik Radlin 2 czerwca, 17:00
Czarni Gorzyce 1-0 Jedność Jejkowice 3 czerwca, 17:00
Płomień Ochojec (Rybnik) 4-0 LKS Tworków 3 czerwca, 17:00
Unia Racibórz 4-2 Płomień Połomia 2 czerwca, 17:00

Kolejka 27 - 6-7 czerwca

Unia Racibórz 1-2 LKS 1908 Nędza 7 czerwca, 17:00
Płomień Połomia 4-0 Płomień Ochojec (Rybnik) 7 czerwca, 17:00
LKS Tworków 2-2 Czarni Gorzyce 7 czerwca, 17:00
Jedność Jejkowice 2-2 Naprzód Czyżowice 6 czerwca, 17:00
Górnik Radlin 3-0 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 6 czerwca, 17:00
MKS 05 Krzanowice 0-5 Silesia Lubomia 6 czerwca, 17:00
Rymer Rybnik 1-1 Naprzód Syrynia 6 czerwca, 17:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 0-1 Górnik Pszów 6 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 9-10 czerwca

Rymer Rybnik 1-3 Górnik Pszów 9 czerwca, 16:00
LKS 1908 Nędza 0-4 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 10 czerwca, 17:00
Naprzód Syrynia 0-2 MKS 05 Krzanowice 9 czerwca, 17:00
Silesia Lubomia 3-2 Górnik Radlin 10 czerwca, 17:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-1 Jedność Jejkowice 9 czerwca, 17:00
Naprzód Czyżowice 3-1 LKS Tworków 9 czerwca, 17:00
Czarni Gorzyce 1-0 Płomień Połomia 9 czerwca, 17:00
Płomień Ochojec (Rybnik) 1-5 Unia Racibórz 10 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 16 czerwca

Płomień Ochojec (Rybnik) 3-0 LKS 1908 Nędza 16 czerwca, 17:00
Unia Racibórz 0-0 Czarni Gorzyce 16 czerwca, 17:00
Płomień Połomia 1-1 Naprzód Czyżowice 16 czerwca, 17:00
LKS Tworków 1-4 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 16 czerwca, 17:00
Jedność Jejkowice 1-0 Silesia Lubomia 16 czerwca, 17:00
Górnik Radlin 3-1 Naprzód Syrynia 16 czerwca, 17:00
MKS 05 Krzanowice 0-6 Górnik Pszów 16 czerwca, 17:00
Rymer Rybnik 1-3 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 16 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 23 czerwca

LKS 1908 Nędza 3-1 Rymer Rybnik 23 czerwca, 17:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 8-1 MKS 05 Krzanowice 23 czerwca, 17:00
Górnik Pszów 2-1 Górnik Radlin 23 czerwca, 17:00
Naprzód Syrynia 1-3 Jedność Jejkowice 23 czerwca, 17:00
Silesia Lubomia 5-2 LKS Tworków 23 czerwca, 17:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 4-1 Płomień Połomia 23 czerwca, 17:00
Naprzód Czyżowice 2-2 Unia Racibórz 23 czerwca, 17:00
Czarni Gorzyce 1-2 Płomień Ochojec (Rybnik) 23 czerwca, 17:00

IV liga 2006/2007 (śląska I)
IV liga 2006/2007 (śląska II)

Liga okręgowa 2006/2007 (Bielsko-Biała)
Liga okręgowa 2006/2007 (Częstochowa)
Liga okręgowa 2006/2007 (Katowice I)
Liga okręgowa 2006/2007 (Katowice II)
Liga okręgowa 2006/2007 (Katowice IV)

Klasa A 2006/2007 (Racibórz)

Autor: Artur Krzykała
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas