[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2006/2007, grupa: Częstochowa
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł Babienica/Psary 30 80 26 2 2 106-16 12 1 2 52-7 14 1 0 54-9
2.  Jura Niegowa 30 67 20 7 3 70-27 11 3 1 37-10 9 4 2 33-17
3.  Lot Konopiska 30 56 16 8 6 52-28 10 2 3 28-13 6 6 3 24-15
4.  Pilica Koniecpol 30 55 17 4 9 59-39 10 0 5 34-20 7 4 4 25-19
5.  Olimpia Truskolasy 30 53 16 5 9 62-29 10 1 4 40-14 6 4 5 22-15
6.  Liswarta Popów 30 52 16 4 10 64-62 9 1 5 39-32 7 3 5 25-30
7.  Znicz Kłobuck 30 51 16 3 11 55-33 8 1 6 30-16 8 2 5 25-17
8.  Polonia Poraj 30 42 12 6 12 57-54 6 4 5 26-21 6 2 7 31-33
9.  Unia Kalety 30 39 11 6 13 36-45 5 4 6 15-30 6 2 7 21-15
10.  Jedność Boronów 30 35 9 8 13 31-51 5 5 5 15-16 4 3 8 16-35
11.  MLKS Woźniki 30 33 9 6 15 39-54 6 2 7 24-27 3 4 8 15-27
12.  Warta Mstów 30 30 8 6 16 38-56 5 5 5 25-22 3 1 11 13-34
13.  Pogoń Kamyk 30 28 6 10 14 49-63 3 5 7 23-32 3 5 7 26-31
14.  Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 30 24 6 6 18 29-74 3 5 7 12-28 3 1 11 17-46 2 2 0 2 0 1-1
15.  Małapanew Kuczów 30 24 6 6 18 22-66 3 5 7 9-32 3 1 11 13-34 2 2 0 2 0 1-1
16.  Sparta II Lubliniec 30 6 1 3 26 9-81 1 1 13 6-43 0 2 13 3-38
Odlewnia Kłobuck wycofała się przed sezonem. Pogoń Kamyk zajęła jej miejsce.
Małapanew Kuczów rozgrywała swoje mecze w Kaletach.
Sparta II Lubliniec wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Orzeł Babienica/Psary    3-0 2-1 2-3 0-1 3-0 3-1 4-0 0-0 6-1 3-0 4-0 5-0 10-0 4-0 3-0* 
 2 Jura Niegowa1-1     2-2 2-0 2-1 6-0 0-1 4-2 2-0 0-0 3-0 2-0 2-1 6-1 2-1 3-0* 
 3 Lot Konopiska0-2 1-1     1-2 1-0 1-0 1-2 5-3 1-0 3-0 2-1 2-0 1-1 3-1 3-0 3-0* 
 4 Pilica Koniecpol0-6 1-0 0-1     3-1 8-1 3-2 5-1 1-2 0-1 0-2 3-1 2-1 2-0 3-0 3-1 
 5 Olimpia Truskolasy1-2 0-1 3-0 1-0     2-0 0-4 3-2 1-2 3-1 3-0 6-0 1-1 6-0 7-0 3-1 
 6 Liswarta Popów3-6 2-4 0-1 4-5 2-0     3-0 3-1 0-5 6-2 1-0 3-2 2-2 4-1 3-2 3-1 
 7 Znicz Kłobuck1-2 0-1 1-0 0-2 1-0 2-3     0-1 3-1 7-0 4-0 3-1 3-3 2-1 0-1 3-0 
 8 Polonia Poraj1-2 0-0 0-2 0-1 1-1 1-3 2-1     2-1 5-1 3-3 5-1 1-1 2-3 2-1 1-0 
 9 Unia Kalety0-4 1-6 1-5 1-5 1-2 1-1 0-0 3-2     1-0 2-2 0-2 1-0 1-0 2-1 0-0 
 10 Jedność Boronów0-3 0-0 0-2 0-0 1-1 1-2 0-2 0-0 0-0     2-0 2-1 3-1 1-3 2-1 3-0* 
 11 MLKS Woźniki1-2 1-3 2-2 1-0 0-2 3-3 2-3 2-4 1-0 0-2     1-0 2-5 2-1 3-0 3-0* 
 12 Warta Mstów0-3 1-2 1-1 4-1 2-2 1-2 1-3 1-1 2-1 1-1 0-0     4-2 1-2 3-1 3-0* 
 13 Pogoń Kamyk0-6 4-5 1-1 2-2 0-2 1-1 1-1 2-4 1-2 1-4 3-0 1-1     2-1 0-2 4-0 
 14 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa)1-6 1-5 0-4 1-1 1-1 0-3 0-2 1-3 1-0 1-1 1-1 0-1 1-0     0-0 3-0* 
 15 Małapanew Kuczów0-6 1-1 1-1 0-0 0-5 0-3 1-0 0-4 0-4 1-0 0-2 1-0 3-5 1-1     0-0 
 16 Sparta II Lubliniec0-3* 1-4 1-1 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3 0-2 0-4 1-3 0-3* 3-2 0-3*     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Orzeł Babienica/Psary 3-1 Znicz Kłobuck 12 sierpnia, 17:00
Polonia Poraj 0-1 Pilica Koniecpol 13 sierpnia, 17:00
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 0-4 Lot Konopiska 12 sierpnia, 17:00
Małapanew Kuczów 0-4 Unia Kalety 12 sierpnia, 17:00
Warta Mstów 1-2 Jura Niegowa 15 sierpnia, 17:00
Pogoń Kamyk 4-0 Sparta II Lubliniec 12 sierpnia, 17:00
Jedność Boronów 1-1 Olimpia Truskolasy 12 sierpnia, 17:00
Liswarta Popów 1-0 MLKS Woźniki 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

Znicz Kłobuck 4-0 MLKS Woźniki 19 sierpnia, 17:00
Olimpia Truskolasy 2-0 Liswarta Popów 19 sierpnia, 17:00
Sparta II Lubliniec 0-2 Jedność Boronów 20 sierpnia, 17:00
Jura Niegowa 2-1 Pogoń Kamyk 20 sierpnia, 17:00
Unia Kalety 0-2 Warta Mstów 19 sierpnia, 17:00
Lot Konopiska 3-0 Małapanew Kuczów 19 sierpnia, 17:00
Pilica Koniecpol 2-0 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 20 sierpnia, 17:00
Orzeł Babienica/Psary 4-0 Polonia Poraj 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 23 sierpnia

Polonia Poraj 2-1 Znicz Kłobuck 23 sierpnia, 17:00
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 1-6 Orzeł Babienica/Psary 23 sierpnia, 17:00
Małapanew Kuczów 0-0 Pilica Koniecpol 23 sierpnia, 17:00
Warta Mstów 1-1 Lot Konopiska 23 sierpnia, 17:00
Pogoń Kamyk 1-2 Unia Kalety 23 sierpnia, 17:00
Jedność Boronów 0-0 Jura Niegowa 23 sierpnia, 17:00
Liswarta Popów 3-1 Sparta II Lubliniec 23 sierpnia, 17:00
MLKS Woźniki 0-2 Olimpia Truskolasy 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

Znicz Kłobuck 1-0 Olimpia Truskolasy 27 sierpnia, 17:00
Sparta II Lubliniec 0-4 MLKS Woźniki 27 sierpnia, 17:00
Jura Niegowa 6-0 Liswarta Popów 27 sierpnia, 17:00
Unia Kalety 1-0 Jedność Boronów 27 sierpnia, 17:00
Lot Konopiska 1-1 Pogoń Kamyk 27 sierpnia, 17:00
Pilica Koniecpol 3-1 Warta Mstów 27 sierpnia, 17:00
Orzeł Babienica/Psary 4-0 Małapanew Kuczów 27 sierpnia, 17:00
Polonia Poraj 2-3 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 2-3 września

Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 0-2 Znicz Kłobuck 1 września, 16:30
Małapanew Kuczów 0-4 Polonia Poraj 2 września, 16:30
Warta Mstów 0-3 Orzeł Babienica/Psary 2 września, 16:30
Pogoń Kamyk 2-2 Pilica Koniecpol 2 września, 16:30
Jedność Boronów 0-2 Lot Konopiska 2 września, 16:30
Liswarta Popów 0-5 Unia Kalety 2 września, 16:30
MLKS Woźniki 1-3 Jura Niegowa 2 września, 16:30
Olimpia Truskolasy 3-1 Sparta II Lubliniec 2 września, 16:30
w Lublińcu; Olimpia gospodarzem

Kolejka 6 - 9-10 września

Znicz Kłobuck 3-0 Sparta II Lubliniec 9 września, 16:00
Jura Niegowa 2-1 Olimpia Truskolasy 10 września, 16:00
Unia Kalety 2-2 MLKS Woźniki 9 września, 16:00
Lot Konopiska 1-0 Liswarta Popów 9 września, 16:00
Pilica Koniecpol 0-1 Jedność Boronów 10 września, 16:00
Orzeł Babienica/Psary 5-0 Pogoń Kamyk 9 września, 16:00
Polonia Poraj 5-1 Warta Mstów 10 września, 16:00
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 0-0 Małapanew Kuczów 9 września, 16:00

Kolejka 7 - 13 września

Małapanew Kuczów 1-0 Znicz Kłobuck
Warta Mstów 1-2 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa)
Pogoń Kamyk 2-4 Polonia Poraj
Jedność Boronów 0-3 Orzeł Babienica/Psary
Liswarta Popów 4-5 Pilica Koniecpol
MLKS Woźniki 2-2 Lot Konopiska
Olimpia Truskolasy 1-2 Unia Kalety
Sparta II Lubliniec 1-4 Jura Niegowa

Kolejka 8 - 16-17 września

Znicz Kłobuck 0-1 Jura Niegowa 16 września, 16:00
Unia Kalety 0-0 Sparta II Lubliniec 16 września, 16:00
Lot Konopiska 1-0 Olimpia Truskolasy 16 września, 16:00
Pilica Koniecpol 0-2 MLKS Woźniki 17 września, 16:00
Orzeł Babienica/Psary 3-0 Liswarta Popów 16 września, 16:00
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 1-0 Pogoń Kamyk 16 września, 16:00
Małapanew Kuczów 1-0 Warta Mstów 17 września, 16:00
Jedność Boronów 0-0 Polonia Poraj 19 września, 17:00

Kolejka 9 - 23-24 września

Warta Mstów 1-3 Znicz Kłobuck 23 września, 16:00
Pogoń Kamyk 0-2 Małapanew Kuczów 24 września, 16:00
Jedność Boronów 1-3 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 22 września, 16:00
Liswarta Popów 3-1 Polonia Poraj 23 września, 16:00
MLKS Woźniki 1-2 Orzeł Babienica/Psary 23 września, 16:00
Olimpia Truskolasy 1-0 Pilica Koniecpol 23 września, 16:00
Sparta II Lubliniec 1-1 Lot Konopiska 24 września, 16:00
Jura Niegowa 2-0 Unia Kalety 24 września, 16:00

Kolejka 10 - 30 września-1 października

Znicz Kłobuck 3-1 Unia Kalety 30 września, 15:30
Lot Konopiska 1-1 Jura Niegowa 1 października, 15:30
Pilica Koniecpol 3-1 Sparta II Lubliniec 1 października, 15:30
Orzeł Babienica/Psary 0-1 Olimpia Truskolasy 30 września, 15:30
Polonia Poraj 3-3 MLKS Woźniki 1 października, 15:30
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 0-3 Liswarta Popów 30 września, 15:30
Małapanew Kuczów 1-0 Jedność Boronów 30 września, 15:30
Warta Mstów 4-2 Pogoń Kamyk 30 września, 15:30

Kolejka 11 - 4 października

Pogoń Kamyk 1-1 Znicz Kłobuck 4 października, 15:00
Jedność Boronów 2-1 Warta Mstów 4 października, 15:00
Liswarta Popów 3-2 Małapanew Kuczów 4 października, 15:00
MLKS Woźniki 2-1 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 4 października, 15:00
Olimpia Truskolasy 3-2 Polonia Poraj 4 października, 15:00
Sparta II Lubliniec 0-3 Orzeł Babienica/Psary 4 października, 15:00
(wo)
na boisku 1-1, zweryfikowany z uwagi na udział w zespole gospodarzy nieuprawnionych zawodników
Jura Niegowa 2-0 Pilica Koniecpol 4 października, 15:00
Unia Kalety 1-5 Lot Konopiska 4 października, 15:00

Kolejka 12 - 7-8 października

Znicz Kłobuck 1-0 Lot Konopiska 7 października, 15:00
Pilica Koniecpol 1-2 Unia Kalety 8 października, 15:00
Orzeł Babienica/Psary 3-0 Jura Niegowa 7 października, 15:00
Polonia Poraj 1-0 Sparta II Lubliniec 8 października, 15:00
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 1-1 Olimpia Truskolasy 7 października, 15:00
Małapanew Kuczów 0-2 MLKS Woźniki 7 października, 15:00
Warta Mstów 1-2 Liswarta Popów 7 października, 15:00
Pogoń Kamyk 1-4 Jedność Boronów 8 października, 15:00

Kolejka 13 - 14-15 października

Jedność Boronów 0-2 Znicz Kłobuck 14 października, 15:00
Liswarta Popów 2-2 Pogoń Kamyk 14 października, 15:00
MLKS Woźniki 1-0 Warta Mstów 14 października, 15:00
Olimpia Truskolasy 7-0 Małapanew Kuczów 15 października, 12:00
Sparta II Lubliniec 3-2 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 14 października, 15:00
Jura Niegowa 4-2 Polonia Poraj 15 października, 15:00
Unia Kalety 0-4 Orzeł Babienica/Psary 14 października, 15:00
Lot Konopiska 1-2 Pilica Koniecpol 14 października, 15:00

Kolejka 14 - 21-22 października

Znicz Kłobuck 0-2 Pilica Koniecpol 21 października, 14:00
Orzeł Babienica/Psary 2-1 Lot Konopiska 21 października, 14:00
Polonia Poraj 2-1 Unia Kalety 22 października, 14:00
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 1-5 Jura Niegowa 21 października, 14:00
Małapanew Kuczów 0-0 Sparta II Lubliniec 21 października, 14:00
Warta Mstów 2-2 Olimpia Truskolasy 21 października, 14:00
Pogoń Kamyk 3-0 MLKS Woźniki 22 października, 14:00
Jedność Boronów 1-2 Liswarta Popów 21 października, 14:00

Kolejka 15 - 28-29 października

Liswarta Popów 3-0 Znicz Kłobuck 28 października, 13:30
MLKS Woźniki 0-2 Jedność Boronów 28 października, 12:00
Olimpia Truskolasy 1-1 Pogoń Kamyk 29 października, 13:30
Sparta II Lubliniec 1-3 Warta Mstów 28 października, 13:30
Jura Niegowa 2-1 Małapanew Kuczów 29 października, 13:30
Unia Kalety 1-0 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 28 października, 13:30
Lot Konopiska 5-3 Polonia Poraj 28 października, 13:30
Pilica Koniecpol 0-6 Orzeł Babienica/Psary 29 października, 13:30

Kolejka 16 - 5 listopada

Znicz Kłobuck 1-2 Orzeł Babienica/Psary 5 listopada, 11:00
Pilica Koniecpol 5-1 Polonia Poraj 5 listopada, 11:00
Lot Konopiska 3-1 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 5 listopada, 11:00
Unia Kalety 2-1 Małapanew Kuczów 4 listopada, 14:00
Jura Niegowa 2-0 Warta Mstów 18 marca, 12:00
Sparta II Lubliniec 0-3 Pogoń Kamyk
(wo)
zweryfikowany z powodu nieprzygotowania boiska przez gospodarzy
Olimpia Truskolasy 3-1 Jedność Boronów 5 listopada, 11:00
w Boronowie; Olimpia gospodarzem
MLKS Woźniki 3-3 Liswarta Popów 5 listopada, 11:00

Kolejka 17 - 24-25 marca

MLKS Woźniki 2-3 Znicz Kłobuck 24 marca, 16:00
Liswarta Popów 2-0 Olimpia Truskolasy 25 marca, 16:00
Jedność Boronów 3-0 Sparta II Lubliniec
(wo)
Pogoń Kamyk 4-5 Jura Niegowa 24 marca, 16:00
Warta Mstów 2-1 Unia Kalety 24 marca, 16:00
Małapanew Kuczów 1-1 Lot Konopiska 24 marca, 16:00
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 1-1 Pilica Koniecpol 24 marca, 16:00
Polonia Poraj 1-2 Orzeł Babienica/Psary 24 marca, 16:00

Kolejka 18 - 31 marca

Znicz Kłobuck 0-1 Polonia Poraj 31 marca, 16:00
Orzeł Babienica/Psary 10-0 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 31 marca, 16:00
Pilica Koniecpol 3-0 Małapanew Kuczów 1 kwietnia, 16:00
Lot Konopiska 2-0 Warta Mstów 31 marca, 16:00
Unia Kalety 1-0 Pogoń Kamyk 31 marca, 16:00
Jura Niegowa 0-0 Jedność Boronów 1 kwietnia, 16:00
Sparta II Lubliniec 0-3 Liswarta Popów
(wo)
Olimpia Truskolasy 3-0 MLKS Woźniki 1 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 14 kwietnia

Olimpia Truskolasy 0-4 Znicz Kłobuck 15 kwietnia, 16:00
MLKS Woźniki 3-0 Sparta II Lubliniec
(wo)
Liswarta Popów 2-4 Jura Niegowa 15 kwietnia, 16:00
Jedność Boronów 0-0 Unia Kalety 14 kwietnia, 16:00
Pogoń Kamyk 1-1 Lot Konopiska 18 kwietnia, 16:00
Warta Mstów 4-1 Pilica Koniecpol 14 kwietnia, 16:00
Małapanew Kuczów 0-6 Orzeł Babienica/Psary 14 kwietnia, 16:00
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 1-3 Polonia Poraj 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 21-22 kwietnia

Znicz Kłobuck 2-1 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 21 kwietnia, 17:00
Polonia Poraj 2-1 Małapanew Kuczów 22 kwietnia, 17:00
Orzeł Babienica/Psary 4-0 Warta Mstów 21 kwietnia, 17:00
Pilica Koniecpol 2-1 Pogoń Kamyk 22 kwietnia, 17:00
Lot Konopiska 3-0 Jedność Boronów 21 kwietnia, 17:00
Unia Kalety 1-1 Liswarta Popów 21 kwietnia, 17:00
Jura Niegowa 3-0 MLKS Woźniki 22 kwietnia, 17:00
Sparta II Lubliniec 0-3 Olimpia Truskolasy
(wo)

Kolejka 21 - 28 kwietnia

Sparta II Lubliniec 0-3 Znicz Kłobuck
(wo)
Olimpia Truskolasy 0-1 Jura Niegowa 29 kwietnia, 17:00
MLKS Woźniki 1-0 Unia Kalety 28 kwietnia, 17:00
Liswarta Popów 0-1 Lot Konopiska 29 kwietnia, 17:00
Jedność Boronów 0-0 Pilica Koniecpol 28 kwietnia, 17:00
Pogoń Kamyk 0-6 Orzeł Babienica/Psary 28 kwietnia, 17:00
Warta Mstów 1-1 Polonia Poraj 28 kwietnia, 17:00
Małapanew Kuczów 1-1 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 5-6 maja

Znicz Kłobuck 0-1 Małapanew Kuczów 5 maja, 17:00
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 0-1 Warta Mstów 5 maja, 17:00
Polonia Poraj 1-1 Pogoń Kamyk 6 maja, 17:00
Orzeł Babienica/Psary 6-1 Jedność Boronów 5 maja, 17:00
Pilica Koniecpol 8-1 Liswarta Popów 6 maja, 17:00
Lot Konopiska 2-1 MLKS Woźniki 5 maja, 17:00
Unia Kalety 1-2 Olimpia Truskolasy 5 maja, 17:00
Jura Niegowa 3-0 Sparta II Lubliniec 5 maja, 17:00
(wo)

Kolejka 23 - 12-13 maja

Polonia Poraj 5-1 Jedność Boronów 13 maja, 17:00
Jura Niegowa 0-1 Znicz Kłobuck 13 maja, 17:00
Sparta II Lubliniec 0-3 Unia Kalety 12 maja
Olimpia Truskolasy 3-0 Lot Konopiska 12 maja
MLKS Woźniki 1-0 Pilica Koniecpol 12 maja
Liswarta Popów 3-6 Orzeł Babienica/Psary 13 maja, 17:00
Pogoń Kamyk 2-1 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 12 maja
Warta Mstów 3-1 Małapanew Kuczów 12 maja

Kolejka 24 - 19-20 maja

Znicz Kłobuck 3-1 Warta Mstów 19 maja
Małapanew Kuczów 3-5 Pogoń Kamyk 20 maja, 17:00
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 1-1 Jedność Boronów 19 maja
Polonia Poraj 1-3 Liswarta Popów 20 maja, 17:00
Orzeł Babienica/Psary 3-0 MLKS Woźniki 19 maja
Pilica Koniecpol 3-1 Olimpia Truskolasy 20 maja, 17:00
Lot Konopiska 3-0 Sparta II Lubliniec 19 maja
(wo)
Unia Kalety 1-6 Jura Niegowa 19 maja

Kolejka 25 - 26 maja

Unia Kalety 0-0 Znicz Kłobuck 26 maja, 17:00
Jura Niegowa 2-2 Lot Konopiska 27 maja, 18:00
Sparta II Lubliniec 0-3 Pilica Koniecpol
(wo)
Olimpia Truskolasy 1-2 Orzeł Babienica/Psary 26 maja, 17:00
MLKS Woźniki 2-4 Polonia Poraj 27 maja, 17:00
Liswarta Popów 4-1 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 27 maja, 17:00
Jedność Boronów 2-1 Małapanew Kuczów 26 maja, 17:00
Pogoń Kamyk 1-1 Warta Mstów 26 maja, 17:00

Kolejka 26 - 2 czerwca

Znicz Kłobuck 3-3 Pogoń Kamyk 2 czerwca, 18:00
Warta Mstów 1-1 Jedność Boronów 2 czerwca, 18:00
Małapanew Kuczów 0-3 Liswarta Popów 2 czerwca, 18:00
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 1-1 MLKS Woźniki 2 czerwca, 18:00
Polonia Poraj 1-1 Olimpia Truskolasy 3 czerwca, 18:00
Orzeł Babienica/Psary 3-0 Sparta II Lubliniec
(wo)
Pilica Koniecpol 1-0 Jura Niegowa 3 czerwca, 18:00
Lot Konopiska 1-0 Unia Kalety 2 czerwca, 18:00

Kolejka 27 - 9 czerwca

Lot Konopiska 1-2 Znicz Kłobuck 9 czerwca, 18:00
Unia Kalety 1-5 Pilica Koniecpol 9 czerwca, 18:00
Jura Niegowa 1-1 Orzeł Babienica/Psary 10 czerwca, 18:00
Sparta II Lubliniec 0-3 Polonia Poraj 9 czerwca, 18:00
(wo)
Olimpia Truskolasy 6-0 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 10 czerwca, 18:00
MLKS Woźniki 3-0 Małapanew Kuczów 9 czerwca, 18:00
Liswarta Popów 3-2 Warta Mstów 10 czerwca, 18:00
Jedność Boronów 3-1 Pogoń Kamyk 9 czerwca, 18:00

Kolejka 28 - 16 czerwca

Znicz Kłobuck 7-0 Jedność Boronów 16 czerwca, 18:00
Pogoń Kamyk 1-1 Liswarta Popów 17 czerwca, 18:00
Warta Mstów 0-0 MLKS Woźniki 16 czerwca, 18:00
Małapanew Kuczów 0-5 Olimpia Truskolasy 17 czerwca, 18:00
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 3-0 Sparta II Lubliniec
(wo)
Polonia Poraj 0-0 Jura Niegowa 17 czerwca, 18:00
Orzeł Babienica/Psary 0-0 Unia Kalety 16 czerwca, 18:00
Pilica Koniecpol 0-1 Lot Konopiska 17 czerwca, 18:00

Kolejka 29 - 23 czerwca

Pilica Koniecpol 3-2 Znicz Kłobuck 23 czerwca, 18:00
Lot Konopiska 0-2 Orzeł Babienica/Psary 23 czerwca, 18:00
Unia Kalety 3-2 Polonia Poraj 23 czerwca, 18:00
Jura Niegowa 6-1 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 23 czerwca, 18:00
Sparta II Lubliniec 0-3 Małapanew Kuczów
(wo)
Olimpia Truskolasy 6-0 Warta Mstów 23 czerwca, 18:00
MLKS Woźniki 2-5 Pogoń Kamyk 23 czerwca, 18:00
Liswarta Popów 6-2 Jedność Boronów 23 czerwca, 18:00

Kolejka 30 - 30 czerwca

Znicz Kłobuck 2-3 Liswarta Popów 30 czerwca, 18:00
Jedność Boronów 2-0 MLKS Woźniki 30 czerwca, 18:00
Pogoń Kamyk 0-2 Olimpia Truskolasy 30 czerwca, 18:00
Warta Mstów 3-0 Sparta II Lubliniec
(wo)
Małapanew Kuczów 1-1 Jura Niegowa 30 czerwca, 18:00
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 1-0 Unia Kalety 30 czerwca, 18:00
Polonia Poraj 0-2 Lot Konopiska 30 czerwca, 18:00
Orzeł Babienica/Psary 2-3 Pilica Koniecpol 30 czerwca, 18:00

IV liga 2006/2007 (śląska I)

Liga okręgowa 2006/2007 (Katowice I)
Liga okręgowa 2006/2007 (Katowice II)
Liga okręgowa 2006/2007 (Katowice III)
Liga okręgowa 2006/2007 (Katowice IV)

Klasa A 2006/2007 (Częstochowa I)
Klasa A 2006/2007 (Częstochowa II)
Klasa A 2006/2007 (Lubliniec)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas