[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2006/2007, grupa: Katowice II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 30 76 24 4 2 56-14 11 3 1 29-9 13 1 1 27-5
2.  Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 30 75 23 6 1 60-11 15 0 0 36-3 8 6 1 24-8
3.  Podlesianka Katowice 30 63 19 6 5 63-26 10 3 2 30-12 9 3 3 33-14 2 3 1 0 1 4-2
4.  Wyzwolenie Chorzów 30 63 20 3 7 54-21 11 1 3 31-10 9 2 4 23-11 2 3 1 0 1 2-4
5.  MKS Siemianowice Śląskie 30 61 19 4 7 62-30 11 2 2 34-16 8 2 5 28-14
6.  AKS Niwka Sosnowiec 30 50 15 5 10 70-43 9 1 5 43-29 6 4 5 27-14
7.  Ciężkowianka Jaworzno 30 47 14 5 11 35-43 8 2 5 23-19 6 3 6 12-24
8.  Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 30 37 11 4 15 40-38 7 2 6 27-19 4 2 9 13-19
9.  Kolejarz 24 Katowice 30 34 9 7 14 32-38 4 5 6 14-14 5 2 8 18-24 4 7 2 1 1 4-4
10.  Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 30 34 9 7 14 35-34 4 5 6 18-17 5 2 8 17-17 4 5 1 2 1 4-3
11.  Czarni Sosnowiec 30 34 9 7 14 44-48 5 2 8 23-18 4 5 6 21-30 4 3 0 3 1 2-3
12.  Górnik 09 Mysłowice 30 30 8 6 16 30-41 5 3 7 14-17 3 3 9 16-24
13.  Unia Dąbrowa Górnicza 30 27 8 3 19 35-65 4 1 10 17-28 4 2 9 18-37
14.  Błękitni Sarnów 30 25 7 4 19 34-65 3 4 8 18-26 4 0 11 16-39
15.  Górnik Jaworzno 30 10 3 1 26 20-100 1 1 13 8-44 2 0 13 12-56
16.  Szombierki Bytom 30 14 4 2 24 16-75 3 2 10 10-33 1 0 14 6-42
Szombierki Bytom wycofały się po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza    2-2 1-1 0-0 2-0 2-1 0-1 1-0 3-0 1-0 2-1 2-1 2-0 3-0 5-2 3-0 
 2 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza)1-0     2-1 3-0 1-0 1-0 2-0 3-0 2-0 1-0 3-1 2-0 6-1 4-0* 3-0* 2-0 
 3 Podlesianka Katowice0-2 0-0     3-0 2-1 4-0 1-1 1-0 1-0 2-0 1-1 0-2 3-1 5-2 5-1 2-1 
 4 Wyzwolenie Chorzów0-1 0-1 2-1     1-0 1-1 2-0 1-0 4-0 2-1 2-0 2-0 5-0 3-0 3-1 3-4 
 5 MKS Siemianowice Śląskie0-1 2-0 0-4 0-0     3-2 2-0 4-2 2-0 3-1 3-1 1-1 3-1 5-2 3-0 3-1 
 6 AKS Niwka Sosnowiec1-4 0-0 3-1 0-3 0-6     8-0 3-2 4-3 3-0 3-4 3-1 5-1 6-0 4-1 *** 
 7 Ciężkowianka Jaworzno0-1 0-2 4-5 1-0 3-1 0-5     0-2 1-1 1-0 1-1 4-1 2-0 1-0 2-0 3-0* 
 8 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)0-2 0-1 0-1 1-0 0-2 2-0 2-1     1-1 0-3 6-0 2-2 1-3 2-1 7-2 3-0* 
 9 Kolejarz 24 Katowice0-0 0-0 0-0 0-2 1-2 0-1 3-0 1-0     0-2 1-1 0-0 4-1 1-4 0-1 3-0* 
 10 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie)0-3 0-1 0-2 0-1 3-3 0-0 1-1 1-0 1-2     1-1 1-0 1-1 0-2 5-0 4-0 
 11 Czarni Sosnowiec0-1 2-2 0-4 1-2 0-1 0-2 0-1 0-1 0-1 0-0     2-1 2-0 2-1 11-1 3-0* 
 12 Górnik 09 Mysłowice0-1 0-4 2-2 0-1 0-4 0-0 0-1 2-1 1-0 0-0 0-1     0-2 4-0 4-0 1-0 
 13 Unia Dąbrowa Górnicza0-2 1-3 0-3 1-2 0-1 0-7 3-3 0-1 1-3 0-1 1-2 3-0     3-0 1-0 3-0* 
 14 Błękitni Sarnów2-4 1-1 0-1 0-4 0-0 1-1 0-1 1-1 0-1 3-2 4-2 1-2 1-4     1-2 3-0* 
 15 Górnik Jaworzno1-2 0-4 0-4 1-5 0-4 0-4 0-1 1-1 0-4 1-4 0-3 0-5 1-2 0-1     3-0* 
 16 Szombierki Bytom0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 1-3 0-3* 0-1 0-2 3-2 0-3* 2-2 1-0 1-1 0-3* 2-1     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 5 sierpnia

Górnik 09 Mysłowice 1-0 Szombierki Bytom 5 sierpnia, 17:00
AKS Niwka Sosnowiec 4-1 Górnik Jaworzno 5 sierpnia, 11:00
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 0-1 Ciężkowianka Jaworzno 5 sierpnia, 17:00
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 6-1 Unia Dąbrowa Górnicza 5 sierpnia, 17:00
Wyzwolenie Chorzów 2-0 Czarni Sosnowiec 5 sierpnia, 17:00
Podlesianka Katowice 1-0 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 5 sierpnia, 17:00
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 1-2 Kolejarz 24 Katowice 6 września, 17:00
Błękitni Sarnów 0-0 MKS Siemianowice Śląskie 5 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 12 sierpnia

Szombierki Bytom 1-3 MKS Siemianowice Śląskie 12 sierpnia, 17:00
Kolejarz 24 Katowice 1-4 Błękitni Sarnów 20 września, 17:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 0-3 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 12 sierpnia, 17:00
Czarni Sosnowiec 0-4 Podlesianka Katowice 12 sierpnia, 17:00
Unia Dąbrowa Górnicza 1-2 Wyzwolenie Chorzów 12 sierpnia, 17:00
Ciężkowianka Jaworzno 0-2 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 13 sierpnia, 11:00
Górnik Jaworzno 1-2 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 12 sierpnia, 17:00
Górnik 09 Mysłowice 0-0 AKS Niwka Sosnowiec 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 15 sierpnia

AKS Niwka Sosnowiec - Szombierki Bytom 16 sierpnia, 17:00
(wo)
WD ŚZPN zweryfikował ten mecz jako obustronny walkower z powodu wtargnięcia kibiców na boisko w 85. minucie przy stanie 4-2
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 2-1 Górnik 09 Mysłowice 15 sierpnia, 17:00
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 3-0 Górnik Jaworzno 15 sierpnia, 17:00
(wo)
goście nie dojechali z powodu awarii autokaru
Wyzwolenie Chorzów 2-0 Ciężkowianka Jaworzno 15 sierpnia, 17:00
Podlesianka Katowice 3-1 Unia Dąbrowa Górnicza 15 sierpnia, 17:00
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 1-1 Czarni Sosnowiec 15 sierpnia, 17:00
Błękitni Sarnów 1-1 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 15 sierpnia, 17:00
MKS Siemianowice Śląskie 2-0 Kolejarz 24 Katowice 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 19 sierpnia

Szombierki Bytom 3-2 Kolejarz 24 Katowice 19 sierpnia, 17:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 0-2 MKS Siemianowice Śląskie 19 sierpnia, 17:00
Czarni Sosnowiec 2-1 Błękitni Sarnów 19 sierpnia, 17:00
Unia Dąbrowa Górnicza 0-1 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 19 sierpnia, 17:00
Ciężkowianka Jaworzno 4-5 Podlesianka Katowice 20 sierpnia, 11:00
Górnik Jaworzno 1-5 Wyzwolenie Chorzów 19 sierpnia, 17:00
Górnik 09 Mysłowice 0-4 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 19 sierpnia, 17:00
AKS Niwka Sosnowiec 1-4 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 26 sierpnia

Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 3-0 Szombierki Bytom 26 sierpnia, 17:00
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 1-0 AKS Niwka Sosnowiec 26 sierpnia, 17:00
Wyzwolenie Chorzów 2-0 Górnik 09 Mysłowice 27 sierpnia, 17:00
Podlesianka Katowice 5-1 Górnik Jaworzno 26 sierpnia, 17:00
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 1-1 Ciężkowianka Jaworzno 26 sierpnia, 17:00
Błękitni Sarnów 1-4 Unia Dąbrowa Górnicza 26 sierpnia, 17:00
MKS Siemianowice Śląskie 3-1 Czarni Sosnowiec 26 sierpnia, 17:00
Kolejarz 24 Katowice 1-0 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 2 września

Szombierki Bytom 0-2 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 2 września, 17:00
Czarni Sosnowiec 0-1 Kolejarz 24 Katowice 2 września, 17:00
Unia Dąbrowa Górnicza 0-1 MKS Siemianowice Śląskie 2 września, 17:00
Ciężkowianka Jaworzno 1-0 Błękitni Sarnów 2 września, 17:00
Górnik Jaworzno 1-4 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 2 września, 17:00
Górnik 09 Mysłowice 2-2 Podlesianka Katowice 2 września, 17:00
AKS Niwka Sosnowiec 0-3 Wyzwolenie Chorzów 2 września, 17:00
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 2-2 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 2 września, 17:00

Kolejka 7 - 9 września

Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 2-0 Szombierki Bytom 9 września, 16:30
Wyzwolenie Chorzów 0-1 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 10 września, 16:30
Podlesianka Katowice 4-0 AKS Niwka Sosnowiec 9 września, 16:30
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 1-0 Górnik 09 Mysłowice 10 września, 16:30
Błękitni Sarnów 1-2 Górnik Jaworzno 9 września, 16:30
MKS Siemianowice Śląskie 2-0 Ciężkowianka Jaworzno 9 września, 16:30
Kolejarz 24 Katowice 4-1 Unia Dąbrowa Górnicza 9 września, 16:30
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 6-0 Czarni Sosnowiec 9 września, 16:30

Kolejka 8 - 16 września

Szombierki Bytom 2-2 Czarni Sosnowiec 16 września, 16:30
Unia Dąbrowa Górnicza 0-1 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 16 września, 16:30
Ciężkowianka Jaworzno 1-1 Kolejarz 24 Katowice 16 września, 16:30
Górnik Jaworzno 0-4 MKS Siemianowice Śląskie 16 września, 16:30
Górnik 09 Mysłowice 4-0 Błękitni Sarnów 16 września, 16:00
AKS Niwka Sosnowiec 3-0 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 16 września, 16:30
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 1-1 Podlesianka Katowice 16 września, 16:30
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 3-0 Wyzwolenie Chorzów 16 września, 16:30

Kolejka 9 - 23 września

Wyzwolenie Chorzów 3-4 Szombierki Bytom 23 września, 16:00
Podlesianka Katowice 0-0 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 23 września, 16:00
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 0-3 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 23 września, 16:00
Błękitni Sarnów 1-1 AKS Niwka Sosnowiec 23 września, 16:00
MKS Siemianowice Śląskie 1-1 Górnik 09 Mysłowice 23 września, 16:00
Kolejarz 24 Katowice 0-1 Górnik Jaworzno 23 września, 16:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 2-1 Ciężkowianka Jaworzno 23 września, 16:00
Czarni Sosnowiec 2-0 Unia Dąbrowa Górnicza 23 września, 16:00

Kolejka 10 - 30 września

Szombierki Bytom 1-1 Unia Dąbrowa Górnicza 30 września, 16:00
Ciężkowianka Jaworzno 1-1 Czarni Sosnowiec 30 września, 16:00
Górnik Jaworzno 1-1 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 30 września, 16:00
Górnik 09 Mysłowice 1-0 Kolejarz 24 Katowice 30 września, 16:00
AKS Niwka Sosnowiec 0-6 MKS Siemianowice Śląskie 30 września, 16:00
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 3-0 Błękitni Sarnów 30 września, 16:00
przerwany w 40. minucie z powodu zdekompletowania drużyny gości
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 1-0 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 30 września, 16:00
Wyzwolenie Chorzów 2-1 Podlesianka Katowice 30 września, 16:00

Kolejka 11 - 7 października

Podlesianka Katowice 2-1 Szombierki Bytom 7 października, 15:00
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 0-1 Wyzwolenie Chorzów 8 października, 15:00
Błękitni Sarnów 1-1 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 7 października, 15:00
MKS Siemianowice Śląskie 0-1 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 7 października, 15:00
Kolejarz 24 Katowice 0-1 AKS Niwka Sosnowiec
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 2-2 Górnik 09 Mysłowice 7 października, 15:00
Czarni Sosnowiec 11-1 Górnik Jaworzno 7 października, 15:00
Unia Dąbrowa Górnicza 3-3 Ciężkowianka Jaworzno 7 października, 15:00

Kolejka 12 - 14 października

Szombierki Bytom 0-1 Ciężkowianka Jaworzno 14 października, 15:00
Górnik Jaworzno 1-2 Unia Dąbrowa Górnicza 14 października, 15:00
Górnik 09 Mysłowice 0-1 Czarni Sosnowiec 14 października, 15:00
AKS Niwka Sosnowiec 3-2 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 14 października, 15:00
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 3-0 Kolejarz 24 Katowice 14 października, 15:00
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 1-0 MKS Siemianowice Śląskie 14 października, 15:00
Wyzwolenie Chorzów 3-0 Błękitni Sarnów 14 października, 15:00
Podlesianka Katowice 2-0 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 14 października, 15:00

Kolejka 13 - 21 października

Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 4-0 Szombierki Bytom 22 października, 15:00
Błękitni Sarnów 0-1 Podlesianka Katowice 21 października, 15:00
MKS Siemianowice Śląskie 0-0 Wyzwolenie Chorzów 21 października, 15:00
Kolejarz 24 Katowice 0-0 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 21 października, 15:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 0-2 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 21 października, 15:00
Czarni Sosnowiec 0-2 AKS Niwka Sosnowiec 21 października, 10:30
Unia Dąbrowa Górnicza 3-0 Górnik 09 Mysłowice 21 października, 15:00
Ciężkowianka Jaworzno 2-0 Górnik Jaworzno 21 października, 15:00

Kolejka 14 - 28 października

Szombierki Bytom 2-1 Górnik Jaworzno 28 października, 14:00
Górnik 09 Mysłowice 0-1 Ciężkowianka Jaworzno 28 października, 14:00
AKS Niwka Sosnowiec 5-1 Unia Dąbrowa Górnicza 28 października, 14:00
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 2-1 Czarni Sosnowiec 28 października, 14:00
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 3-0 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 28 października, 14:00
Wyzwolenie Chorzów 4-0 Kolejarz 24 Katowice 28 października, 14:00
Podlesianka Katowice 2-1 MKS Siemianowice Śląskie 28 października, 14:00
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 0-2 Błękitni Sarnów 29 października, 14:00

Kolejka 15 - 4 listopada

Błękitni Sarnów 3-0 Szombierki Bytom 31 marca
(wo)
w pierwotnym terminie (4 listopada, 14:00) przerwany po I połowie przy stanie 0-0, w nowym terminie miała zostać rozegrana tylko II połowa, jednak w międzyczasie Szombierki wycofały się z rozgrywek
MKS Siemianowice Śląskie 3-1 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 4 listopada, 14:00
Kolejarz 24 Katowice 0-0 Podlesianka Katowice 4 listopada, 14:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 1-0 Wyzwolenie Chorzów 4 listopada, 14:00
Czarni Sosnowiec 2-2 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 4 listopada, 14:00
Unia Dąbrowa Górnicza 0-2 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 4 listopada, 14:00
Ciężkowianka Jaworzno 0-5 AKS Niwka Sosnowiec 4 listopada, 14:00
Górnik Jaworzno 0-5 Górnik 09 Mysłowice 4 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 11 listopada

Szombierki Bytom 1-0 Górnik 09 Mysłowice 11 listopada, 13:30
Górnik Jaworzno 0-4 AKS Niwka Sosnowiec 11 listopada, 13:30
Ciężkowianka Jaworzno 0-1 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 11 listopada, 13:30
Unia Dąbrowa Górnicza 1-3 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 11 listopada, 13:30
Czarni Sosnowiec 1-2 Wyzwolenie Chorzów 11 listopada, 13:30
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 0-1 Podlesianka Katowice 11 listopada, 13:30
Kolejarz 24 Katowice 0-2 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 11 listopada, 13:30
MKS Siemianowice Śląskie 5-2 Błękitni Sarnów 11 listopada, 13:30

Kolejka 17 - 18-19 listopada

MKS Siemianowice Śląskie 3-1 Szombierki Bytom
Błękitni Sarnów 0-1 Kolejarz 24 Katowice
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 1-0 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 19 listopada
Podlesianka Katowice 1-1 Czarni Sosnowiec
Wyzwolenie Chorzów 5-0 Unia Dąbrowa Górnicza
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 2-0 Ciężkowianka Jaworzno
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 5-2 Górnik Jaworzno 18 listopada, 13:30
AKS Niwka Sosnowiec 3-1 Górnik 09 Mysłowice

Kolejka 18 - 7 kwietnia

Szombierki Bytom 0-3 AKS Niwka Sosnowiec
(wo)
Górnik 09 Mysłowice 0-1 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 7 kwietnia, 16:00
Górnik Jaworzno 0-4 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 7 kwietnia, 16:00
Ciężkowianka Jaworzno 1-0 Wyzwolenie Chorzów 7 kwietnia, 16:00
Unia Dąbrowa Górnicza 0-3 Podlesianka Katowice 7 kwietnia, 16:00
Czarni Sosnowiec 0-0 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 7 kwietnia, 16:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 2-1 Błękitni Sarnów 7 kwietnia, 16:00
Kolejarz 24 Katowice 1-2 MKS Siemianowice Śląskie 7 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 14-15 kwietnia

Kolejarz 24 Katowice 3-0 Szombierki Bytom
(wo)
MKS Siemianowice Śląskie 4-2 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 14 kwietnia, 16:00
Błękitni Sarnów 4-2 Czarni Sosnowiec
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 1-1 Unia Dąbrowa Górnicza 14 kwietnia, 16:00
Podlesianka Katowice 1-1 Ciężkowianka Jaworzno 14 kwietnia, 16:00
Wyzwolenie Chorzów 3-1 Górnik Jaworzno 14 kwietnia, 16:00
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 2-0 Górnik 09 Mysłowice 14 kwietnia
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 2-1 AKS Niwka Sosnowiec 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 21-22 kwietnia

Szombierki Bytom 0-3 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
(wo)
AKS Niwka Sosnowiec 0-0 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 21 kwietnia, 16:00
Górnik 09 Mysłowice 0-1 Wyzwolenie Chorzów 21 kwietnia, 16:30
Górnik Jaworzno 0-4 Podlesianka Katowice 21 kwietnia, 16:30
Ciężkowianka Jaworzno 1-0 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie)
Unia Dąbrowa Górnicza 3-0 Błękitni Sarnów
Czarni Sosnowiec 0-1 MKS Siemianowice Śląskie 21 kwietnia, 11:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 1-1 Kolejarz 24 Katowice 21 kwietnia, 16:30

Kolejka 21 - 28-29 kwietnia

Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 3-0 Szombierki Bytom
(wo)
Kolejarz 24 Katowice 1-1 Czarni Sosnowiec 28 kwietnia, 17:00
MKS Siemianowice Śląskie 3-1 Unia Dąbrowa Górnicza 28 kwietnia, 17:00
Błękitni Sarnów 0-1 Ciężkowianka Jaworzno
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 5-0 Górnik Jaworzno 28 kwietnia, 17:00
Podlesianka Katowice 0-2 Górnik 09 Mysłowice 28 kwietnia
Wyzwolenie Chorzów 1-1 AKS Niwka Sosnowiec 29 kwietnia, 17:00
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 1-0 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 5-6 maja

Szombierki Bytom 0-3 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza)
(wo)
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 0-0 Wyzwolenie Chorzów 5 maja, 17:00
AKS Niwka Sosnowiec 3-1 Podlesianka Katowice
Górnik 09 Mysłowice 0-0 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 5 maja, 17:00
Górnik Jaworzno 0-1 Błękitni Sarnów 5 maja, 17:00
Ciężkowianka Jaworzno 3-1 MKS Siemianowice Śląskie 6 maja, 11:00
Unia Dąbrowa Górnicza 1-3 Kolejarz 24 Katowice 5 maja, 17:00
Czarni Sosnowiec 0-1 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 5 maja, 17:00

Kolejka 23 - 12-13 maja

Czarni Sosnowiec 3-0 Szombierki Bytom
(wo)
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 1-3 Unia Dąbrowa Górnicza
Kolejarz 24 Katowice 3-0 Ciężkowianka Jaworzno 12 maja, 17:00
MKS Siemianowice Śląskie 3-0 Górnik Jaworzno 12 maja, 17:00
Błękitni Sarnów 1-2 Górnik 09 Mysłowice
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 0-0 AKS Niwka Sosnowiec 12 maja, 17:00
Podlesianka Katowice 0-2 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 12 maja, 17:00
Wyzwolenie Chorzów 0-1 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 12 maja, 17:00

Kolejka 24 - 19-20 maja

Szombierki Bytom 0-3 Wyzwolenie Chorzów
(wo)
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 2-1 Podlesianka Katowice
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 1-0 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 19 maja, 17:00
AKS Niwka Sosnowiec 6-0 Błękitni Sarnów
Górnik 09 Mysłowice 0-4 MKS Siemianowice Śląskie 19 maja, 17:00
Górnik Jaworzno 0-4 Kolejarz 24 Katowice 19 maja, 17:00
Ciężkowianka Jaworzno 0-2 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
Unia Dąbrowa Górnicza 1-2 Czarni Sosnowiec

Kolejka 25 - 26-27 maja

Unia Dąbrowa Górnicza 3-0 Szombierki Bytom
(wo)
Czarni Sosnowiec 0-1 Ciężkowianka Jaworzno 26 maja, 11:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 7-2 Górnik Jaworzno 26 maja, 17:00
Kolejarz 24 Katowice 0-0 Górnik 09 Mysłowice
MKS Siemianowice Śląskie 3-2 AKS Niwka Sosnowiec 26 maja, 17:00
Błękitni Sarnów 2-4 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
z powodu burzy spotkanie rozpoczęło się z 15-minutowym opóźnieniem
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 0-1 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 26 maja, 17:00
Podlesianka Katowice 3-0 Wyzwolenie Chorzów

Kolejka 26 - 2-3 czerwca

Szombierki Bytom 0-3 Podlesianka Katowice
(wo)
Wyzwolenie Chorzów 2-1 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie)
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 4-0 Błękitni Sarnów
(wo)
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 2-0 MKS Siemianowice Śląskie 2 czerwca, 17:00
AKS Niwka Sosnowiec 4-3 Kolejarz 24 Katowice
Górnik 09 Mysłowice 2-1 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
Górnik Jaworzno 0-3 Czarni Sosnowiec 2 czerwca, 17:00
Ciężkowianka Jaworzno 2-0 Unia Dąbrowa Górnicza

Kolejka 27 - 6-7 czerwca

Ciężkowianka Jaworzno 3-0 Szombierki Bytom
(wo)
Unia Dąbrowa Górnicza 1-0 Górnik Jaworzno
Czarni Sosnowiec 2-1 Górnik 09 Mysłowice 6 czerwca, 17:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 2-0 AKS Niwka Sosnowiec
Kolejarz 24 Katowice 0-0 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
MKS Siemianowice Śląskie 2-0 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 6 czerwca, 17:00
Błękitni Sarnów 0-4 Wyzwolenie Chorzów
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 0-2 Podlesianka Katowice 6 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 9-10 czerwca

Szombierki Bytom 0-3 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie)
(wo)
Podlesianka Katowice 5-2 Błękitni Sarnów
Wyzwolenie Chorzów 1-0 MKS Siemianowice Śląskie
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 2-0 Kolejarz 24 Katowice
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 1-0 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 9 czerwca, 17:00
AKS Niwka Sosnowiec 3-4 Czarni Sosnowiec
Górnik 09 Mysłowice 0-2 Unia Dąbrowa Górnicza
Górnik Jaworzno 0-1 Ciężkowianka Jaworzno 9 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 16 czerwca

Górnik Jaworzno 3-0 Szombierki Bytom 16 czerwca, 17:00
(wo)
Ciężkowianka Jaworzno 4-1 Górnik 09 Mysłowice 16 czerwca, 17:00
Unia Dąbrowa Górnicza 0-7 AKS Niwka Sosnowiec 16 czerwca, 17:00
Czarni Sosnowiec 0-1 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 16 czerwca, 17:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 0-1 Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 16 czerwca, 17:00
Kolejarz 24 Katowice 0-2 Wyzwolenie Chorzów 16 czerwca, 17:00
MKS Siemianowice Śląskie 0-4 Podlesianka Katowice 16 czerwca, 17:00
Błękitni Sarnów 3-2 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 16 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 23 czerwca

Szombierki Bytom 0-3 Błękitni Sarnów 23 czerwca, 17:00
(wo)
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 3-3 MKS Siemianowice Śląskie 23 czerwca, 17:00
Podlesianka Katowice 1-0 Kolejarz 24 Katowice 23 czerwca, 17:00
Wyzwolenie Chorzów 1-0 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 23 czerwca, 17:00
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 3-1 Czarni Sosnowiec 23 czerwca, 17:00
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 2-0 Unia Dąbrowa Górnicza 23 czerwca, 17:00
AKS Niwka Sosnowiec 8-0 Ciężkowianka Jaworzno 23 czerwca, 17:00
Górnik 09 Mysłowice 4-0 Górnik Jaworzno 23 czerwca, 17:00

IV liga 2006/2007 (śląska I)
IV liga 2006/2007 (śląska II)

Liga okręgowa 2006/2007 (Bielsko-Biała)
Liga okręgowa 2006/2007 (Częstochowa)
Liga okręgowa 2006/2007 (Katowice I)
Liga okręgowa 2006/2007 (Katowice III)
Liga okręgowa 2006/2007 (Katowice IV)

Klasa A 2006/2007 (Katowice)
Klasa A 2006/2007 (Sosnowiec)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas