[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2006/2007, grupa: śląska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Koszarawa Żywiec 30 63 19 6 5 55-23 11 2 2 33-12 8 4 3 22-11
2.  Skałka Żabnica 30 57 17 6 7 54-27 13 1 1 35-7 4 5 6 19-20
3.  Beskid Skoczów 30 56 16 8 6 63-27 10 4 1 38-8 6 4 5 25-19
4.  Pniówek Pawłowice Śląskie 30 52 14 10 6 48-25 8 4 3 31-11 6 6 3 17-14 2 3 1 0 1 5-2
5.  Energetyk ROW Rybnik 30 52 15 7 8 59-37 9 2 4 27-13 6 5 4 32-24 2 3 1 0 1 2-5
6.  Przyszłość Rogów 30 51 13 12 5 52-36 7 6 2 34-21 6 6 3 18-15 2 4 1 1 0 3-2
7.  BKS Stal Bielsko-Biała 30 51 13 12 5 49-28 8 3 4 26-15 5 9 1 23-13 2 1 0 1 1 2-3
8.  Odra II Wodzisław Śląski 30 48 13 9 8 45-31 8 4 3 26-13 5 5 5 19-18
9.  Polonia Marklowice 30 42 11 9 10 51-47 6 6 3 32-19 5 3 7 19-28
10.  Grunwald Ruda Śląska 30 40 10 10 10 54-43 5 6 4 31-20 5 4 6 23-23
11.  Polonia Łaziska Górne 30 37 11 4 15 38-43 8 3 4 22-16 3 1 11 16-27
12.  LKS Łąka (k. Pszczyny) 30 31 7 10 13 30-50 3 7 5 17-19 4 3 8 13-31
13.  Victoria Jaworzno 30 28 7 7 16 34-64 5 3 7 18-31 2 4 9 16-33
14.  Start Mszana 30 26 7 5 18 23-55 3 4 8 11-21 4 1 10 12-34
15.  Pasjonat Dankowice 30 12 2 6 22 18-79 1 4 10 11-36 1 2 12 7-43
16.  Gwiazda Skrzyszów 30 10 1 7 22 18-76 1 5 9 11-26 0 2 13 7-50
Skałka Żabnica rozgrywa swoje mecze w Węgierskiej Górce.
Odra II Wodzisław Śląski wycofała się po sezonie z rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Koszarawa Żywiec    3-1 3-0 2-2 1-3 4-0 0-0 1-0 6-2 1-0 2-1 2-1 1-2 3-0 2-0 2-0 
 2 Skałka Żabnica0-2     1-0 2-0 4-1 3-1 1-0 1-0 1-1 2-0 2-1 6-1 2-0 4-0 2-0 4-0 
 3 Beskid Skoczów0-1 1-1     2-0 3-3 0-0 1-1 4-0 1-0 1-0 3-0 4-1 3-1 2-0 4-0 9-0 
 4 Pniówek Pawłowice Śląskie0-1 1-0 1-1     5-1 0-0 1-2 2-2 2-3 2-0 2-0 1-0 4-0 4-0 5-0 1-1 
 5 Energetyk ROW Rybnik1-2 2-1 0-3 1-0     1-1 1-2 2-0 2-0 3-2 2-0 0-1 1-1 2-0 5-0 4-0 
 6 Przyszłość Rogów1-1 3-0 2-1 1-2 4-2     2-2 3-1 1-4 2-2 2-1 2-2 1-1 1-1 5-1 4-0 
 7 BKS Stal Bielsko-Biała1-5 1-2 2-0 1-1 1-2 0-1     1-1 4-1 2-0 2-0 0-0 3-0 4-1 1-0 3-1 
 8 Odra II Wodzisław Śląski1-1 0-0 2-1 0-2 0-2 1-1 1-1     3-0 0-1 2-1 3-0 2-1 2-0 4-1 5-1 
 9 Polonia Marklowice1-0 0-4 0-1 1-1 2-2 0-3 2-2 1-1     2-2 0-0 6-0 6-1 2-1 6-1 3-0 
 10 Grunwald Ruda Śląska0-0 1-3 1-2 1-3 1-0 0-3 0-0 1-1 4-0     5-3 0-0 1-1 7-2 1-1 8-1 
 11 Polonia Łaziska Górne1-0 3-2 2-5 0-1 0-0 2-0 1-1 1-2 2-0 1-1     3-0 2-1 0-2 2-0 2-1 
 12 LKS Łąka (k. Pszczyny)1-2 2-0 1-1 0-0 1-1 2-2 0-4 0-1 1-1 2-2 2-3     2-1 0-1 3-0 0-0 
 13 Victoria Jaworzno2-3 1-1 2-2 1-2 0-4 2-3 1-3 0-5 1-1 1-5 1-0 2-1     1-0 2-1 1-0 
 14 Start Mszana1-0 0-0 0-3 1-2 2-2 0-1 2-2 0-3 0-2 1-2 0-1 0-1 2-1     1-1 1-0 
 15 Pasjonat Dankowice0-0 2-2 1-4 0-0 0-6 0-0 0-3 1-2 0-3 1-3 0-4 1-2 1-3 1-2     3-2 
 16 Gwiazda Skrzyszów1-4 0-2 1-1 1-1 0-3 0-2 0-0 0-0 0-1 2-3 2-1 1-3 2-2 1-2 0-1     

Kolejka 1 - 5-6 sierpnia

Polonia Łaziska Górne 0-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 5 sierpnia, 17:00
Mach 12
Polonia Marklowice 0-1 Beskid Skoczów 5 sierpnia, 17:00
Szczęsny 55
Energetyk ROW Rybnik 0-1 LKS Łąka (k. Pszczyny) 5 sierpnia, 17:00 (300)
A.Żur 79
Grunwald Ruda Śląska 0-3 Przyszłość Rogów 5 sierpnia, 11:00
Pyka 22, P.Kuś 57, Prusek 72
Pasjonat Dankowice 3-2 Gwiazda Skrzyszów 6 sierpnia, 17:00
Nsangou 15, 84, M.Sadlok 52 - Adam 28, Gabryś 70
Odra II Wodzisław Śląski 1-1 BKS Stal Bielsko-Biała 6 sierpnia, 17:00
Zjawiński 3 (k) - Gałgan 64
Start Mszana 0-0 Skałka Żabnica 5 sierpnia, 17:00
w Jastrzębiu Zdroju
Victoria Jaworzno 2-3 Koszarawa Żywiec 5 sierpnia, 17:00
Rosół 13 (k), Gabiga 19 - Przybyła 1, Piątek 60, Sikora 75

Kolejka 2 - 12-13 sierpnia

Pniówek Pawłowice Śląskie 0-1 Koszarawa Żywiec 12 sierpnia, 17:00 (700)
Szmatiuk 70
BKS Stal Bielsko-Biała 4-1 Start Mszana 12 sierpnia, 11:00
Gałgan 26, 60, Papatanasiu 35, Czak 47 - D.Pawłowski 38
Gwiazda Skrzyszów 0-0 Odra II Wodzisław Śląski 12 sierpnia, 17:00
Przyszłość Rogów 5-1 Pasjonat Dankowice 12 sierpnia, 17:00
Prusek 8, 62, 81, 86, Kowalczyk 74 - Bieszczad 25
LKS Łąka (k. Pszczyny) 2-2 Grunwald Ruda Śląska 12 sierpnia, 17:00
Maroszek 6, Mateja 30 - Kusiak 41, Kasprzyk 68
Beskid Skoczów 3-3 Energetyk ROW Rybnik 12 sierpnia, 17:00
Caniboł 50, Krupa 54, Adamek 60 - Dzięgielowski 22, Kostecki 74, Nowak 85
Polonia Łaziska Górne 2-0 Polonia Marklowice 12 sierpnia, 17:00
Golda 50, Jędrowski 80
Victoria Jaworzno 1-1 Skałka Żabnica 6 września, 16:30
Wrona 30 - Sołtysek 34
pierwotnie w Żabnicy

Kolejka 3 - 15 sierpnia

Polonia Marklowice 1-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 13 września
Staniek 85 - Śmigielski 73
przełożony z powodu udziału Pniówka w rozgrywkach Pucharu Polski
Energetyk ROW Rybnik 2-0 Polonia Łaziska Górne 15 sierpnia, 17:00 (350)
Szewieczek 49, Kostecki 54
Grunwald Ruda Śląska 1-2 Beskid Skoczów 15 sierpnia, 11:00
Kusiak 7 - Caniboł 39, Chodor 89
Pasjonat Dankowice 1-2 LKS Łąka (k. Pszczyny) 15 sierpnia, 17:00
Bieroński 90 (k) - Adam Maślorz 29, Folek 58
lub druga bramka dla Łąki autorstwa Matei
Odra II Wodzisław Śląski 1-1 Przyszłość Rogów 30 sierpnia, 17:00
Zjawiński 68 - P.Kuś 18
przełożony z powodu udziału Przyszłości w rozgrywkach Pucharu Polski
Victoria Jaworzno 1-3 BKS Stal Bielsko-Biała 15 sierpnia, 11:00
Wysowski 63 (k) - Papatanasiu 32, Gałgan 61, Matejko 87
Koszarawa Żywiec 3-1 Skałka Żabnica 15 sierpnia, 17:00
Bizacki 58, 84, Sikora 71 - Natanek 78
Gwiazda Skrzyszów 1-2 Start Mszana 15 sierpnia, 17:00
Kowalski 38 - D.Pawłowski 11, Pączko 33

Kolejka 4 - 19-20 sierpnia

Pniówek Pawłowice Śląskie 1-0 Skałka Żabnica 19 sierpnia, 17:00
Mazurek 80
BKS Stal Bielsko-Biała 1-5 Koszarawa Żywiec 19 sierpnia, 17:00
Matejko 55 - Kopański 32, Bizacki 49, 49, 77, Smolec 60
Gwiazda Skrzyszów 2-2 Victoria Jaworzno 19 sierpnia, 17:00
Kowalski 55 (k), Gabryś 88 - Gabiga 30, Wysowski 36
Przyszłość Rogów 1-1 Start Mszana 20 sierpnia, 17:00
Pyka 44 - D.Pawłowski 86
LKS Łąka (k. Pszczyny) 0-1 Odra II Wodzisław Śląski 19 sierpnia, 17:00
Ł.Szkatuła 44
Beskid Skoczów 4-0 Pasjonat Dankowice 19 sierpnia, 17:00
Szczęsny 19, Sornat 47, Szczyrba 61, Chodor 77 (k)
Polonia Łaziska Górne 1-1 Grunwald Ruda Śląska 19 sierpnia, 17:00
Jarząbek 90 - Kusiak 74
Energetyk ROW Rybnik 2-0 Polonia Marklowice 19 sierpnia, 17:00 (200)
Kostecki 40, Jaśkiewicz 76

Kolejka 5 - 26-27 sierpnia

Energetyk ROW Rybnik 1-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 26 sierpnia, 17:00 (300)
Dzięgielowski 90
Grunwald Ruda Śląska 4-0 Polonia Marklowice 26 sierpnia, 11:00
Karcz 30, Łuszczek 31, Kasprzyk 43, Jurok 87
Pasjonat Dankowice 0-4 Polonia Łaziska Górne 27 sierpnia, 17:00
Golda 2, 58, Jędrowski 45, Lasia 82
Odra II Wodzisław Śląski 2-1 Beskid Skoczów 27 sierpnia, 17:00
Zjawiński 16, Gmitrzuk 45 - Szczęsny 14
Start Mszana 0-1 LKS Łąka (k. Pszczyny) 26 sierpnia, 17:00
Maroszek 52
Victoria Jaworzno 2-3 Przyszłość Rogów 26 sierpnia, 17:00
Czerwiec 35, Wysowski 88 - Prusek 61, 76, P.Kuś 90
Koszarawa Żywiec 2-0 Gwiazda Skrzyszów 26 sierpnia, 17:00
Kopański 38, Jarosz 50
Skałka Żabnica 1-0 BKS Stal Bielsko-Biała 11 października, 14:00
Matúš 82

Kolejka 6 - 2-3 września

Pniówek Pawłowice Śląskie 1-2 BKS Stal Bielsko-Biała 2 września, 17:00
Bodziony 54 (k) - Gałgan 6, Stemplewski 83
Gwiazda Skrzyszów 0-2 Skałka Żabnica 2 września, 17:00
Sołtysek 40, Natanek 68
Przyszłość Rogów 1-1 Koszarawa Żywiec 3 września, 17:00
M.Pawłowski 50 - Sikora 58
LKS Łąka (k. Pszczyny) 2-1 Victoria Jaworzno 3 września, 17:00 (600)
Maroszek 33, Nielek 70 - Deringer 82 (s)
Polonia Łaziska Górne 1-2 Odra II Wodzisław Śląski 2 września, 17:00
Golda 65 - Wróbel 25 (k), Cichy 90
Polonia Marklowice 6-1 Pasjonat Dankowice 2 września, 17:00
Pawelec 14, 58, Powiecko 60, 74, 90 (k), Zieliński 83 - Hadwiczak 45
Energetyk ROW Rybnik 3-2 Grunwald Ruda Śląska 3 września, 11:00
Dzięgielowski 26, 36, 82 - Kot 66, D.Starowicz 89
Start Mszana 0-3 Beskid Skoczów 2 września, 17:00
Rumiński 37, Szczęsny 40, 65

Kolejka 7 - 9-10 września

Grunwald Ruda Śląska 1-3 Pniówek Pawłowice Śląskie 9 września, 11:00
Sobiech 29 - Stelmach 45, 64, Śmigielski 85
Pasjonat Dankowice 0-6 Energetyk ROW Rybnik 10 września, 16:30
Reclik 16, 33, Wodecki 24, 40, 69, Szewieczek 32
Odra II Wodzisław Śląski 3-0 Polonia Marklowice 10 września, 16:30
Zjawiński 24, 48, Ł.Szkatuła 76
Start Mszana 0-1 Polonia Łaziska Górne 9 września, 16:30
Jarząbek 63
Victoria Jaworzno 2-2 Beskid Skoczów 9 września, 16:30
Wysowski 50, W.Szwed 58 - Chodor 90, Kotrys 90
Koszarawa Żywiec 2-1 LKS Łąka (k. Pszczyny) 9 września, 16:30
Bizacki 18, Sikora 24 - Maroszek 58
BKS Stal Bielsko-Biała 3-1 Gwiazda Skrzyszów 9 września, 16:30
Matejko 20, Papatanasiu 57, Kopiec 88 (s) - Krótki 72 (k)
Przyszłość Rogów 3-0 Skałka Żabnica 10 września, 16:30
Kolisz 30, Prusek 45 (k), Kowalczyk 90

Kolejka 8 - 16-17 września

Pniówek Pawłowice Śląskie 1-1 Gwiazda Skrzyszów 16 września, 16:30
Zyzak 84 - Kowalski 60
Przyszłość Rogów 2-2 BKS Stal Bielsko-Biała 17 września, 16:30
Pyka 21, Prusek 23 - Suchowski 25, S.Kasiński 50
LKS Łąka (k. Pszczyny) 2-0 Skałka Żabnica 17 września, 16:30 (700)
Maroszek 81 (k), Mateja 90 (k)
Beskid Skoczów 0-1 Koszarawa Żywiec 16 września, 16:30
Piątek 78
Polonia Łaziska Górne 2-1 Victoria Jaworzno 16 września, 16:30
Golda 3 (k), Jarząbek 68 - Wysowski 21
Polonia Marklowice 2-1 Start Mszana 16 września, 16:30
Pluta 36, Pawelec 48 - Pączko 64
Energetyk ROW Rybnik 2-0 Odra II Wodzisław Śląski 16 września, 16:30
T.Kuś 10, Szewieczek 70
Grunwald Ruda Śląska 1-1 Pasjonat Dankowice 16 września, 11:00
Szpoton 90 - Wójcikiewicz 76

Kolejka 9 - 23-24 września

Pasjonat Dankowice 0-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 24 września, 16:30
Odra II Wodzisław Śląski 0-1 Grunwald Ruda Śląska 24 września, 16:00
Kasprzyk 73
Start Mszana 2-2 Energetyk ROW Rybnik 23 września, 16:00
Wramba 31, Moskal 61 - Kostecki 4, Tomiczek 87
Victoria Jaworzno 1-1 Polonia Marklowice 23 września, 16:30
G.Szwed 15 - Kuczmaszewski 10
Koszarawa Żywiec 2-1 Polonia Łaziska Górne 23 września, 16:00
Smolec 79, Przybyła 90 - Oszek 40
Skałka Żabnica 1-0 Beskid Skoczów 24 września, 16:00
Dančík 34
BKS Stal Bielsko-Biała 0-0 LKS Łąka (k. Pszczyny) 23 września, 16:30
Gwiazda Skrzyszów 0-2 Przyszłość Rogów 23 września, 16:00
M.Pawłowski 13, Pyka 90

Kolejka 10 - 30 września-1 października

Pniówek Pawłowice Śląskie 0-0 Przyszłość Rogów 30 września, 16:00
LKS Łąka (k. Pszczyny) 0-0 Gwiazda Skrzyszów 1 października, 16:00 (600)
Beskid Skoczów 1-1 BKS Stal Bielsko-Biała 30 września, 16:00
Stalmach 18 - Czak 60 (k)
Polonia Łaziska Górne 3-2 Skałka Żabnica 30 września, 16:00
Mrozek 41, Oszek 71, Bosowski 90 - Natanek 21, Dančík 48
Polonia Marklowice 1-0 Koszarawa Żywiec 30 września, 16:00
Halszka 87
Energetyk ROW Rybnik 1-1 Victoria Jaworzno 30 września, 14:30
Kostecki 67 - Szymoniak 68
Grunwald Ruda Śląska 7-2 Start Mszana 30 września, 11:00
Kusiak 9, 71, Łuszczek 42, Drapała 47, D.Starowicz 76, Kasprzyk 89, 90 - Leśniewski 59, Wramba 86
Pasjonat Dankowice 1-2 Odra II Wodzisław Śląski 30 września, 16:00
W.Sadlok 20 - Knapp 42, Kokoszka 86

Kolejka 11 - 7-8 października

Odra II Wodzisław Śląski 0-2 Pniówek Pawłowice Śląskie 8 października, 15:00
Miły 64, 74
Start Mszana 1-1 Pasjonat Dankowice 7 października, 15:00
Wramba 45 - Piesiur 15
Victoria Jaworzno 1-5 Grunwald Ruda Śląska 8 października, 15:00
Szymoniak 26 - Kasprzyk 14 (k), 23, 81, D.Starowicz 49, Łuszczek 52
Koszarawa Żywiec 1-3 Energetyk ROW Rybnik 7 października, 15:00
Bizacki 6 - Szewieczek 13, 89, Kostecki 50
Skałka Żabnica 1-1 Polonia Marklowice 7 października, 14:00
Chowaniec 90 - Pawelec 7
BKS Stal Bielsko-Biała 2-0 Polonia Łaziska Górne 7 października, 15:00
Czak 60, S.Kasiński 88
Gwiazda Skrzyszów 1-1 Beskid Skoczów 7 października, 15:00
P.Dudek 35 - Krupa 55
Przyszłość Rogów 2-2 LKS Łąka (k. Pszczyny) 8 października, 15:00
P.Kuś 33, Prusek 62 (k) - Deringer 45, Pokorny 74 (s)

Kolejka 12 - 14-15 października

Pniówek Pawłowice Śląskie 1-0 LKS Łąka (k. Pszczyny) 14 października, 15:00
Tomala 40
Beskid Skoczów 0-0 Przyszłość Rogów 14 października, 15:00
Polonia Łaziska Górne 2-1 Gwiazda Skrzyszów 14 października, 15:00
Jędrowski 57, Jarząbek 61 - Krótki 22
Polonia Marklowice 2-2 BKS Stal Bielsko-Biała 14 października, 15:00
Profic 60 (s), Powiecko 70 (k) - Czak 25, Lech 37
Energetyk ROW Rybnik 2-1 Skałka Żabnica 14 października, 15:00
Wodecki 20, Dzięgielowski 62 - Jodłowiec 76
Grunwald Ruda Śląska 0-0 Koszarawa Żywiec 14 października, 11:00
Pasjonat Dankowice 1-3 Victoria Jaworzno 15 października, 15:00
Kubaczka 90 - Gadaj 47, Czerwiec 65 (k), Wrona 85
Odra II Wodzisław Śląski 2-0 Start Mszana 15 października, 15:00
Zjawiński 25, Wróbel 75

Kolejka 13 - 21-22 października

Start Mszana 1-2 Pniówek Pawłowice Śląskie 21 października, 15:00
D.Pawłowski 44 - Żukowski 46, Mach 49
Victoria Jaworzno 0-5 Odra II Wodzisław Śląski 22 października, 15:00
Zjawiński 4, Świerzyński 29, 86, Szymiczek 42, Wróbel 90
Koszarawa Żywiec 2-0 Pasjonat Dankowice 21 października, 15:00
Szmatiuk 75, Sikora 81
Skałka Żabnica 2-0 Grunwald Ruda Śląska 21 października, 14:00
Dančík 10, Matúš 45
BKS Stal Bielsko-Biała 1-2 Energetyk ROW Rybnik 21 października, 15:00
Czak 33 - Dzięgielowski 59, Wodecki 86
Gwiazda Skrzyszów 0-1 Polonia Marklowice 21 października, 15:00
Staniek 2
Przyszłość Rogów 2-1 Polonia Łaziska Górne 22 października, 15:00
M.Pawłowski 65, Prusek 75 (k) - Mrozek 45
LKS Łąka (k. Pszczyny) 1-1 Beskid Skoczów 22 października, 15:00
Mateja 50 (k) - Chodor 80

Kolejka 14 - 28-29 października

Pniówek Pawłowice Śląskie 1-1 Beskid Skoczów 28 października, 14:30
Tomala 60 - Chodor 22
Polonia Łaziska Górne 3-0 LKS Łąka (k. Pszczyny) 28 października, 14:00
Treliński 10, 90, Ł.Kopytko 18
Polonia Marklowice 0-3 Przyszłość Rogów 28 października, 14:00
Prusek 29, 37 (k), Drożdż 79
Energetyk ROW Rybnik 4-0 Gwiazda Skrzyszów 28 października, 14:00
Szewieczek 7, Kacprzak 19, Kostecki 83, Dzięgielowski 87
Grunwald Ruda Śląska 0-0 BKS Stal Bielsko-Biała 28 października, 11:00
Pasjonat Dankowice 2-2 Skałka Żabnica 29 października, 14:30
Bieroński 47, 65 (k) - Matúš 49, 51
Odra II Wodzisław Śląski 1-1 Koszarawa Żywiec 29 października, 14:00
Świerzyński 13 - Szmatiuk 23
Start Mszana 2-1 Victoria Jaworzno 28 października, 14:00
Mura 5, Żbikowski 76 - Czerwiec 60 (k)

Kolejka 15 - 4-5 listopada

Victoria Jaworzno 1-2 Pniówek Pawłowice Śląskie 5 listopada, 14:00
Urban 88 - Owczarek 37, Miły 80
Koszarawa Żywiec 3-0 Start Mszana 4 listopada, 14:00
Smolec 63, 71, Sikora 78
Skałka Żabnica 1-0 Odra II Wodzisław Śląski 4 listopada, 14:00
Sołtysek 4
BKS Stal Bielsko-Biała 1-0 Pasjonat Dankowice 5 listopada, 11:00
Suchowski 69
Gwiazda Skrzyszów 2-3 Grunwald Ruda Śląska 4 listopada, 14:00
Gabryś 42, 66 - Kasprzyk 40, Karcz 90, Kot 90
Przyszłość Rogów 4-2 Energetyk ROW Rybnik 5 listopada, 14:00
Prusek 15, 51, 58, P.Kuś 89 - Szewieczek 48, Wodecki 72
LKS Łąka (k. Pszczyny) 1-1 Polonia Marklowice 5 listopada, 12:00
Adam Maślorz 67 - Pawelec 49
Beskid Skoczów 3-0 Polonia Łaziska Górne 4 listopada, 14:00 (200)
Caniboł 67, Szczyrba 84, Chodor 89

Kolejka 16 - 8 listopada

Pniówek Pawłowice Śląskie 2-0 Polonia Łaziska Górne 8 listopada, 13:30
Miły 40, Bodziony 90
Beskid Skoczów 1-0 Polonia Marklowice 8 listopada, 13:30
Szczęsny 88
LKS Łąka (k. Pszczyny) 1-1 Energetyk ROW Rybnik 8 listopada, 13:30
Pławecki 58 - Dzięgielowski 44
Przyszłość Rogów 2-2 Grunwald Ruda Śląska 10 listopada, 13:30
Prusek 33 (k), 54 (k) - Kasprzyk 9, Szpoton 90
Gwiazda Skrzyszów 0-1 Pasjonat Dankowice 8 listopada, 13:30
Bieroński 74
BKS Stal Bielsko-Biała 1-1 Odra II Wodzisław Śląski 8 listopada, 13:30
Stemplewski 14 - Biskup 58
Skałka Żabnica 4-0 Start Mszana 8 listopada, 13:30
Śleziak 29, Matúš 32, Chowaniec 49, 65
Koszarawa Żywiec 1-2 Victoria Jaworzno 8 listopada, 13:30 (200)
Bizacki 50 - Wrona 88, G.Szwed 90

Kolejka 17 - 18-19 listopada

Skałka Żabnica 2-0 Victoria Jaworzno 18 listopada, 13:30
Chowaniec 7, Puto 87
Koszarawa Żywiec 2-2 Pniówek Pawłowice Śląskie 18 listopada, 13:30 (300)
Sikora 5, Szmatiuk 41 - Miły 15, Żukowski 80
Start Mszana 2-2 BKS Stal Bielsko-Biała 18 listopada, 13:30
Moskal 48, Pączko 50 - S.Kasiński 89, Czak 90
Odra II Wodzisław Śląski 5-1 Gwiazda Skrzyszów 19 listopada, 13:30
Wróbel 22, 74, Szary 33, 38, Ł.Szkatuła 65 - P.Dudek 60
Pasjonat Dankowice 0-0 Przyszłość Rogów 19 listopada, 14:00 (150)
Grunwald Ruda Śląska 0-0 LKS Łąka (k. Pszczyny) 18 listopada, 11:00
Energetyk ROW Rybnik 0-3 Beskid Skoczów 18 listopada, 13:30
Chodor 14, Kłoda 85, Szczęsny 89
Polonia Marklowice 0-0 Polonia Łaziska Górne 18 listopada, 13:30

Kolejka 18 - 7 kwietnia

Start Mszana 1-0 Gwiazda Skrzyszów 7 kwietnia, 16:00
Moskal 81
Pniówek Pawłowice Śląskie 2-3 Polonia Marklowice 7 kwietnia, 11:00
Cybulski 45, 70 - Kobeszko 21, 52, Powiecko 28
Polonia Łaziska Górne 0-0 Energetyk ROW Rybnik 7 kwietnia, 16:00
Beskid Skoczów 1-0 Grunwald Ruda Śląska 7 kwietnia, 11:00 (300)
Caniboł 29
LKS Łąka (k. Pszczyny) 3-0 Pasjonat Dankowice 8 kwietnia, 15:00
Pławecki 23, Mateja 31 (k), Frąckowiak 60
Przyszłość Rogów 3-1 Odra II Wodzisław Śląski 7 kwietnia, 16:00 (700)
Pyka 23, 35, Prusek 90 - Pucka 10 (s)
BKS Stal Bielsko-Biała 3-0 Victoria Jaworzno 7 kwietnia, 11:00
Matejko 42, Czak 66, Piwkowski 88
Skałka Żabnica 0-2 Koszarawa Żywiec 7 kwietnia, 16:00
Przybyła 52, Bizacki 89

Kolejka 19 - 14-15 kwietnia

Polonia Marklowice 2-2 Energetyk ROW Rybnik 14 kwietnia, 15:00
Powiecko 11 (k), Kobeszko 85 - Kostecki 46, Reclik 90
Skałka Żabnica 2-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 14 kwietnia, 16:00
Cybulski 72 (s), Sołtysek 80
Koszarawa Żywiec 0-0 BKS Stal Bielsko-Biała 18 kwietnia, 15:00 (300)
Victoria Jaworzno 1-0 Gwiazda Skrzyszów 14 kwietnia, 16:00
Wrona 58
Start Mszana 0-1 Przyszłość Rogów 14 kwietnia, 16:00
Prusek 88
Odra II Wodzisław Śląski 3-0 LKS Łąka (k. Pszczyny) 15 kwietnia, 16:00
Skrobacz 12, Rygel 43, Świerzyński 87 (k)
Pasjonat Dankowice 1-4 Beskid Skoczów 15 kwietnia, 16:00
Bieroński 50 - Szczyrba 1, 71, Chodor 21, 82
Grunwald Ruda Śląska 5-3 Polonia Łaziska Górne 14 kwietnia, 11:00
Kusiak 22, Kasprzyk 38, 78, Drapała 57, Jurok 88 - Kaczmarczyk 56, Oszek 62, Charęza 90

Kolejka 20 - 21-22 kwietnia

Pniówek Pawłowice Śląskie 5-1 Energetyk ROW Rybnik 21 kwietnia, 16:30
Maroszek 21, Mazurek 23, 37, 66, Cybulski 59 - T.Kuś 55
Polonia Marklowice 2-2 Grunwald Ruda Śląska 21 kwietnia, 16:30
Pawelec 51, Powiecko 85 (k) - Kusiak 32, Kot 63
Polonia Łaziska Górne 2-0 Pasjonat Dankowice 21 kwietnia, 16:30
Kaczmarczyk 32, Charęza 82 (k)
Beskid Skoczów 4-0 Odra II Wodzisław Śląski 21 kwietnia, 16:30
Adamek 7, Caniboł 9, Szczęsny 33, Zaremski 48
LKS Łąka (k. Pszczyny) 0-1 Start Mszana 22 kwietnia, 17:00
Pawliczek 35
Przyszłość Rogów 1-1 Victoria Jaworzno 22 kwietnia, 16:30
P.Kuś 42 - W.Szwed 89
Gwiazda Skrzyszów 1-4 Koszarawa Żywiec 21 kwietnia, 16:30
P.Dudek 40 - Przybyła 10, 28, Dudziński 62, Sikora 84
BKS Stal Bielsko-Biała 1-2 Skałka Żabnica 24 kwietnia, 16:30
Gola 31 - Matúš 59, Dančík 65

Kolejka 21 - 28-29 kwietnia

Beskid Skoczów 2-0 Start Mszana 28 kwietnia, 17:00
Caniboł 39, Szczęsny 70
BKS Stal Bielsko-Biała 1-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 28 kwietnia, 17:00
Suchowski 37 - Maroszek 28
Skałka Żabnica 4-0 Gwiazda Skrzyszów 28 kwietnia, 17:00
Vozár 17, Gdovičin 22, Dančík 35, Jaroszek 55
Koszarawa Żywiec 4-0 Przyszłość Rogów 28 kwietnia, 17:00
Przybyła 44, Bizacki 60, 67, 75
Victoria Jaworzno 2-1 LKS Łąka (k. Pszczyny) 28 kwietnia, 17:00
Wrona 62, 78 - Pławecki 80
Odra II Wodzisław Śląski 2-1 Polonia Łaziska Górne 29 kwietnia, 17:00
Skrobacz 13, Świerzyński 72 (k) - Muszalik 88
Pasjonat Dankowice 0-3 Polonia Marklowice 29 kwietnia, 17:00
Kobeszko 15, 55, Pawelec 70
Grunwald Ruda Śląska 1-0 Energetyk ROW Rybnik 28 kwietnia, 11:00
Derek 50

Kolejka 22 - 5-6 maja

Skałka Żabnica 3-1 Przyszłość Rogów 5 maja, 17:00
Sołtysek 33, Matúš 65, Gdovičin 76 - P.Kuś 5
Pniówek Pawłowice Śląskie 2-0 Grunwald Ruda Śląska 5 maja, 17:00
Ćmich 5, Zyzak 12
Energetyk ROW Rybnik 5-0 Pasjonat Dankowice 5 maja, 17:00
Nowak 37, Dzięgielowski 44, 51, Piełka 72, Kostecki 78
Polonia Marklowice 1-1 Odra II Wodzisław Śląski 5 maja, 17:00
Powiecko 58 - Świerzyński 19
Polonia Łaziska Górne 0-2 Start Mszana 5 maja, 17:00
Ogierman 7 (k), Pawliczek 67
Beskid Skoczów 3-1 Victoria Jaworzno 5 maja, 17:00 (350)
A.Ihas 57, 73, Stalmach 64 - Wysowski 44
LKS Łąka (k. Pszczyny) 1-2 Koszarawa Żywiec 6 maja, 17:00
Andrzej Maślorz 26 - Bizacki 50, Sikora 58
Gwiazda Skrzyszów 0-0 BKS Stal Bielsko-Biała 5 maja, 17:00

Kolejka 23 - 12-13 maja

Gwiazda Skrzyszów 1-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 12 maja, 17:00
Bujok 17 (s) - Mazurek 51
lub bramka dla Gwiazdy Wąsika
BKS Stal Bielsko-Biała 0-1 Przyszłość Rogów 12 maja, 11:00
Piegzik 54
Skałka Żabnica 6-1 LKS Łąka (k. Pszczyny) 12 maja, 17:00
Vozár 2, 30, Jaroszek 26 (k), Matúš 58, Jeťko 65, 74 - Mateja 32 (k)
w Łące
Koszarawa Żywiec 3-0 Beskid Skoczów 12 maja, 17:00
Szmatiuk 25, Sikora 43, Bizacki 53
Victoria Jaworzno 1-0 Polonia Łaziska Górne 12 maja, 17:00
Wysowski 27
Start Mszana 0-2 Polonia Marklowice 12 maja, 17:00
Kobeszko 48, 88
Odra II Wodzisław Śląski 0-2 Energetyk ROW Rybnik 13 maja, 17:00
Dzięgielowski 23, Wodecki 88
Pasjonat Dankowice 1-3 Grunwald Ruda Śląska 13 maja, 17:00
Adamowicz 42 - Kusiak 45, Łuszczek 65, Jurok 90

Kolejka 24 - 19-20 maja

Pniówek Pawłowice Śląskie 5-0 Pasjonat Dankowice 19 maja, 17:00
Mazurek 6, 51, 82, Bodziony 21, 24 (k)
Grunwald Ruda Śląska 1-1 Odra II Wodzisław Śląski 19 maja, 11:00
Kot 59 - Świerzyński 44
Energetyk ROW Rybnik 2-0 Start Mszana 19 maja, 17:00
Kostecki 1, Wodecki 78
Polonia Marklowice 6-1 Victoria Jaworzno 19 maja, 17:00
Pawelec 16, 90, Halszka 51, 70, 85, Brachman 60 - Czerwiec 32
Polonia Łaziska Górne 1-0 Koszarawa Żywiec 19 maja, 17:00
Charęza 64 (k)
Beskid Skoczów 1-1 Skałka Żabnica 19 maja, 17:00
Zaremski 24 - Jeťko 72
LKS Łąka (k. Pszczyny) 0-4 BKS Stal Bielsko-Biała 20 maja, 17:00
Gałgan 21, Matejko 71, Trzop 80, Papatanasiu 90
Przyszłość Rogów 4-0 Gwiazda Skrzyszów 20 maja, 17:00
Pucka 62, Kolisz 63 (k), 85, Kowalczyk 79

Kolejka 25 - 26-27 maja

Przyszłość Rogów 1-2 Pniówek Pawłowice Śląskie 27 maja, 17:00
Kowalczyk 51 - Tomala 12, Bodziony 59
Gwiazda Skrzyszów 1-3 LKS Łąka (k. Pszczyny) 27 maja, 17:00
P.Dudek 58 - Frąckowiak 30, Andrzej Maślorz 89, Jarczok 90
BKS Stal Bielsko-Biała 2-0 Beskid Skoczów 26 maja, 11:00
Papatanasiu 25, Trzop 75
Skałka Żabnica 2-1 Polonia Łaziska Górne 26 maja, 17:00
Matúš 11, Jaroszek 79 (k) - Kaczmarczyk 58
Koszarawa Żywiec 6-2 Polonia Marklowice 26 maja, 17:00
Szmatiuk 4, Mazur 10, Dudziński 12, Sikora 15, Jarosz 31, Stolarczyk 73 - Halszka 58, Kobeszko 67
Victoria Jaworzno 0-4 Energetyk ROW Rybnik 26 maja, 17:00
Piełka 19, 44, Wodecki 20, Nowak 65
Start Mszana 1-2 Grunwald Ruda Śląska 26 maja, 17:00
Pawliczek 60 (k) - Kot 11, Kusiak 84
Odra II Wodzisław Śląski 4-1 Pasjonat Dankowice 27 maja, 17:00
Cichy 20, Świerzyński 28, 88, Czerkas 31 - Borys 65

Kolejka 26 - 30 maja

Pniówek Pawłowice Śląskie 2-2 Odra II Wodzisław Śląski 30 maja, 17:00
Zyzak 38, Bujok 50 - Iwan 75, Gmitrzuk 84
Pasjonat Dankowice 1-2 Start Mszana 30 maja, 17:00
Lisewski 79 - Pawliczek 9, 75
Grunwald Ruda Śląska 1-1 Victoria Jaworzno 30 maja, 17:00
Waga 27 - Madej 86
Energetyk ROW Rybnik 1-2 Koszarawa Żywiec 30 maja, 19:30
Piełka 66 - Jarosz 53, Sibouih 86
Polonia Marklowice 0-4 Skałka Żabnica 30 maja, 17:00
Sołtysek 44, Matúš 67, 73, Vozár 78
Polonia Łaziska Górne 1-1 BKS Stal Bielsko-Biała 30 maja, 17:00
Kaczmarczyk 37 - Duda 41
Beskid Skoczów 9-0 Gwiazda Skrzyszów 30 maja, 17:00
Chodor 6, Zaremski 11, 37, Szczęsny 30, 33, Szczyrba 44 (k), Caniboł 59, A.Ihas 73, Krupa 76
LKS Łąka (k. Pszczyny) 2-2 Przyszłość Rogów 30 maja, 17:00
W.Kuś 13, Frąckowiak 42 - P.Kuś 1, 73

Kolejka 27 - 2-3 czerwca

LKS Łąka (k. Pszczyny) 0-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 3 czerwca, 17:00 (1000)
Przyszłość Rogów 2-1 Beskid Skoczów 3 czerwca, 17:00
Prusek 18, Solak 87 - Szczyrba 61
Gwiazda Skrzyszów 2-1 Polonia Łaziska Górne 2 czerwca, 17:00
Dudek 76 (k), Kiełkowski 80 - Treliński 73
BKS Stal Bielsko-Biała 4-1 Polonia Marklowice 2 czerwca, 11:00
Duda 40, Trzop 60, 70, Czak 72 - Powiecko 80 (k)
Skałka Żabnica 4-1 Energetyk ROW Rybnik 2 czerwca, 17:00
Vozár 10, Matúš 32, 44, 64 - Reclik 26
Koszarawa Żywiec 1-0 Grunwald Ruda Śląska 2 czerwca, 17:00
Dudziński 88
Victoria Jaworzno 2-1 Pasjonat Dankowice 2 czerwca, 17:00
Wrona 10, Wysowski 88 - Bieroński 48
Start Mszana 0-3 Odra II Wodzisław Śląski 2 czerwca, 17:00
Iwan 7 (k), Świerzyński 62, Rygel 76

Kolejka 28 - 6 czerwca

Pniówek Pawłowice Śląskie 4-0 Start Mszana 6 czerwca, 17:00
Zyzak 7, Mazurek 60, Koczur 78, Goik 90
Odra II Wodzisław Śląski 2-1 Victoria Jaworzno 6 czerwca, 17:00
Woźnica 60, Iwan 89 (k) - Wrona 72
Pasjonat Dankowice 0-0 Koszarawa Żywiec 6 czerwca, 17:00
Grunwald Ruda Śląska 1-3 Skałka Żabnica 6 czerwca, 17:00 (50)
W.Sadlok 8 - Sołtysek 22, Matúš 42, Gajewski 80
Energetyk ROW Rybnik 1-2 BKS Stal Bielsko-Biała 6 czerwca, 19:30
Wodecki 89 (k) - Suchowski 4, Gałgan 36
Polonia Marklowice 3-0 Gwiazda Skrzyszów 6 czerwca, 17:00
Pawelec 32, Kobeszko 62, 80
Polonia Łaziska Górne 2-0 Przyszłość Rogów 6 czerwca, 17:00
Kubies 40, Charęza 56
Beskid Skoczów 4-1 LKS Łąka (k. Pszczyny) 6 czerwca, 17:00
A.Ihas 13, Szczęsny 60, 65, Krupa 82 - Mateja 66

Kolejka 29 - 9 czerwca

Beskid Skoczów 2-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 9 czerwca, 17:00 (600)
A.Ihas 57, Stalmach 89
LKS Łąka (k. Pszczyny) 2-3 Polonia Łaziska Górne 9 czerwca, 17:00 (200)
Frąckowiak 28, 80 - Charęza 23, Muszalik 45, 62
Przyszłość Rogów 1-4 Polonia Marklowice 9 czerwca, 17:00
Kowalczyk 25 - Powiecko 15 (k), Michał Skupień 33, Kobeszko 86, Mazur 90
Gwiazda Skrzyszów 0-3 Energetyk ROW Rybnik 9 czerwca, 17:00
Jaśkiewicz 46, Dzięgielowski 56, Piełka 87
BKS Stal Bielsko-Biała 2-0 Grunwald Ruda Śląska 9 czerwca, 17:00 (150)
S.Kasiński 80, Matejko 90
Skałka Żabnica 2-0 Pasjonat Dankowice 9 czerwca, 17:00
Matus 10, Jaroszek 21 (k)
Koszarawa Żywiec 1-0 Odra II Wodzisław Śląski 9 czerwca, 17:00
Przybyła 27
Victoria Jaworzno 1-0 Start Mszana 9 czerwca, 17:00
Wysowski 28

Kolejka 30 - 13 czerwca

Pniówek Pawłowice Śląskie 4-0 Victoria Jaworzno 13 czerwca, 17:00
Ćmich 28, Maroszek 44, Miły 48, Bodziony 65
Start Mszana 1-0 Koszarawa Żywiec 13 czerwca, 17:00
Wierzbicki 45
Odra II Wodzisław Śląski 0-0 Skałka Żabnica 13 czerwca, 17:00
Pasjonat Dankowice 0-3 BKS Stal Bielsko-Biała 13 czerwca, 17:00
Matejko 59, Trzop 73, Duda 76
Grunwald Ruda Śląska 8-1 Gwiazda Skrzyszów 13 czerwca, 17:00
Waga 4, W.Sadlok 18, Kusiak 33, 37, Derek 36, Drapała 56, Kasprzyk 61 (k), 83 - P.Dudek 40
Energetyk ROW Rybnik 1-1 Przyszłość Rogów 13 czerwca, 17:00
Nowak 25 - P.Kuś 45
Polonia Marklowice 6-0 LKS Łąka (k. Pszczyny) 13 czerwca, 17:00
Pawelec 33, 47, Pieczka 36, Kobeszko 69, 72, Pluta 87
Polonia Łaziska Górne 2-5 Beskid Skoczów 13 czerwca, 17:00
Kaczmarczyk 34, Charęza 55 - Adamek 31, Sornat 36, Stalmach 57, Chodor 87, Caniboł 90

Baraże o udział w III lidze (3)

III liga 2006/2007 (3)

Piast IV liga 2006/2007 (dolnośląska)
IV liga 2006/2007 (lubuska)
IV liga 2006/2007 (opolska)
IV liga 2006/2007 (śląska I)

Liga okręgowa 2006/2007 (Bielsko-Biała)
Liga okręgowa 2006/2007 (Katowice I)
Liga okręgowa 2006/2007 (Katowice II)
Liga okręgowa 2006/2007 (Katowice III)
Liga okręgowa 2006/2007 (Katowice IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas