[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

IV liga 2006/2007, grupa: lubuska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Kunice (Żary) 30 79 25 4 1 81-27 13 1 1 47-12 12 3 0 34-15
2.  Ilanka Rzepin 30 55 15 10 5 45-25 8 7 0 25-9 7 3 5 20-16
3.  Spójnia Ośno Lubuskie 30 51 15 6 9 49-40 10 3 2 28-11 5 3 7 21-29 2 6 2 0 0 4-1
4.  Czarni Witnica 30 51 15 6 9 54-36 8 2 5 26-15 7 4 4 28-21 2 0 0 0 2 1-4
5.  Tęcza Krosno Odrzańskie 30 50 15 5 10 46-36 10 2 3 32-17 5 3 7 14-19
6.  Orzeł Międzyrzecz 30 49 14 7 9 51-44 9 4 2 29-18 5 3 7 22-26
7.  Promień Żary 30 46 13 7 10 47-35 6 4 5 23-14 7 3 5 24-21
8.  Lechia II Zielona Góra 30 42 12 6 12 55-49 8 4 3 38-23 4 2 9 17-26
9.  Błękitni Dobiegniew 30 38 10 8 12 43-40 8 2 5 27-19 2 6 7 16-21 2 4 1 1 0 3-2
10.  Czarni Żagań 30 38 9 11 10 39-35 6 5 4 24-15 3 6 6 15-20 2 1 0 1 1 2-3
11.  Lubuszanin Drezdenko 30 34 9 7 14 40-55 5 3 7 18-24 4 4 7 22-31
12.  Błękitni Toporów 30 30 8 6 16 36-52 6 3 6 24-20 2 3 10 12-32
13.  Celuloza Kostrzyn nad Odrą 30 29 5 14 11 31-44 4 7 4 15-20 1 7 7 16-24
14.  MKS Nowe Miasteczko 30 28 8 4 18 36-52 5 2 8 21-24 3 2 10 15-28 2 4 1 1 0 2-0
15.  Łucznik Strzelce Krajeńskie 30 28 8 4 18 21-61 6 2 7 13-23 2 2 11 8-38 2 1 0 1 1 0-2
16.  Carina Gubin 30 17 4 5 21 23-66 2 4 9 15-28 2 1 12 8-38

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Unia Kunice (Żary)    2-1 4-1 2-1 0-1 6-2 1-0 3-1 2-2 4-0 4-0 3-1 3-0 2-0 6-1 5-1 
 2 Ilanka Rzepin1-1     3-0 1-1 2-0 2-1 2-2 1-1 2-1 0-0 0-0 3-0 2-2 1-0 1-0 4-0 
 3 Spójnia Ośno Lubuskie2-3 0-0     3-1 1-0 3-2 3-1 2-1 2-1 0-0 1-2 1-0 0-0 3-0 3-0 4-0 
 4 Czarni Witnica2-3 0-1 0-1     1-0 1-2 0-1 3-2 1-0 2-0 2-2 4-2 1-1 3-0 4-0 2-0 
 5 Tęcza Krosno Odrzańskie1-3 1-0 2-0 2-2     3-0 0-1 3-1 3-0 2-4 5-2 2-0 1-1 3-2 2-1 2-0 
 6 Orzeł Międzyrzecz2-3 1-1 1-1 0-2 1-1     4-1 2-1 2-1 2-1 3-2 3-0 2-1 3-3 2-0 1-0 
 7 Promień Żary0-1 1-2 4-0 1-2 1-2 1-2     1-1 0-0 2-0 3-1 2-1 1-1 2-0 3-0 1-1 
 8 Lechia II Zielona Góra0-1 2-0 2-0 4-4 2-2 1-1 3-3     3-2 0-3 3-2 6-0 2-1 1-3 5-0 4-1 
 9 Błękitni Dobiegniew1-2 0-0 3-1 1-2 1-0 1-0 0-1 4-0     2-2 1-2 4-2 4-3 3-2 1-2 1-0 
 10 Czarni Żagań1-3 2-0 1-1 1-1 4-0 0-0 1-1 0-1 0-1     0-2 1-1 3-2 2-1 5-1 3-0 
 11 Lubuszanin Drezdenko0-3 0-4 2-3 0-3 1-2 1-3 2-0 1-2 1-1 1-0     2-1 1-1 3-0 1-1 2-0 
 12 Błękitni Toporów1-1 0-1 6-2 3-2 1-0 2-0 0-2 2-1 1-1 1-2 1-3     1-1 0-2 0-2 5-0 
 13 Celuloza Kostrzyn nad Odrą0-1 3-1 0-4 0-2 2-2 1-1 2-5 1-0 1-1 1-1 1-1 1-1     1-0 0-0 1-0 
 14 MKS Nowe Miasteczko2-4 1-2 0-2 2-3 0-1 2-1 3-2 0-1 0-0 1-1 4-2 0-1 2-1     2-0 2-3 
 15 Łucznik Strzelce Krajeńskie2-2 1-3 0-4 0-2 1-0 0-4 0-3* 3-1 1-0 1-0 2-0 0-2 1-0 0-0     1-2 
 16 Carina Gubin0-3 2-4 1-1 1-0 1-3 2-3 0-1 0-3 2-5 1-1 1-1 0-0 0-1 1-2 3-0     

REKLAMA

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Tęcza Krosno Odrzańskie 3-0 Orzeł Międzyrzecz 12 sierpnia, 17:00 (250)
Maciej Rosiak 74, Radosław Rakociński 87, Bartosz Cierech 89
Błękitni Dobiegniew 1-2 Lubuszanin Drezdenko 12 sierpnia, 17:00 (300)
Jarosław Staszak 65 (k) - Daniel Moroz 17, Rafał Ciba 73
Unia Kunice (Żary) 6-1 Łucznik Strzelce Krajeńskie 12 sierpnia, 17:00 (300)
Piotr Pirszel 21, Jacek Czeremurzyński 32, 80, Daniel Koper 43 (s), Paweł Siciński 55, Bartłomiej Musidlak 85 - Dariusz Mazowiecki 61
Lechia II Zielona Góra 0-3 Czarni Żagań 9 sierpnia, 17:30 (137)
Wojciech Aksamitowski 10, 62, Marcin Dziopa 88
Spójnia Ośno Lubuskie 3-1 Czarni Witnica 12 sierpnia, 17:00 (400)
Krzysztof Możdżeń 56, 58, Przemysław Begier 62 - Michał Zakryszko 12
Ilanka Rzepin 2-2 Promień Żary 12 sierpnia, 16:00 (450)
Andrzej Puchacz 2, Emil Zabierowski 90 - Jacek Bartkowiak 78, Michał Pańko 84
MKS Nowe Miasteczko 2-1 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 12 sierpnia, 17:00 (120)
Grzegorz Longawa 14, 80 - Amadeusz Kłodawski 45
Błękitni Toporów 5-0 Carina Gubin 13 sierpnia, 17:00 (150)
Robert Kaczmarek 32, Paweł Płotecki 77, Dariusz Oczkowski 79, Leszek Topolski 80, Karol Janicki 88

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Orzeł Międzyrzecz 1-0 Carina Gubin 15 sierpnia, 18:00 (270)
Paweł Cygan 63
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1-1 Błękitni Toporów 15 sierpnia, 17:00 (400)
Jarosław Broszko 4 - Dariusz Oczkowski 55
Promień Żary 2-0 MKS Nowe Miasteczko 6 września, 16:00 (300)
Tomasz Wójcik 35 (s), Mateusz Wójtowicz 44
przełożony z powodu udziału Promienia w rozgrywkach Pucharu Polski
Czarni Witnica 0-1 Ilanka Rzepin 15 sierpnia, 17:00 (450)
Łukasz Chmielewski 60
Czarni Żagań 1-1 Spójnia Ośno Lubuskie 15 sierpnia, 17:00 (400)
Adrian Mikituk 6 - Rafał Cipiński 48
Łucznik Strzelce Krajeńskie 3-1 Lechia II Zielona Góra 15 sierpnia, 17:00 (200)
Bartosz Stuchly 26, 82, Rafał Bobrowski 36 - Krzysztof Wierzbicki 65
Lubuszanin Drezdenko 0-3 Unia Kunice (Żary) 15 sierpnia, 17:00 (100)
Piotr Zieziula 2 (k), 18, 55
Tęcza Krosno Odrzańskie 3-0 Błękitni Dobiegniew 15 sierpnia, 16:00 (250)
Sebastian Gramza 31, Tomasz Urbański 38, Radosław Rakociński 90

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

Błękitni Dobiegniew 1-0 Orzeł Międzyrzecz 19 sierpnia, 17:00 (150)
Piotr Dukała 2
Unia Kunice (Żary) 0-1 Tęcza Krosno Odrzańskie 19 sierpnia, 17:00 (350)
Tomasz Urbański 62
Lechia II Zielona Góra 3-2 Lubuszanin Drezdenko 20 sierpnia, 17:00 (107)
Krzysztof Wierzbicki 1, 43, 65 - Rafał Ciba 6 (k), Daniel Moroz 11
Spójnia Ośno Lubuskie 3-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 19 sierpnia, 17:00 (300)
Przemysław Begier 3, Kacper Nowicki 38, Krzysztof Możdżeń 54
Ilanka Rzepin 0-0 Czarni Żagań 19 sierpnia, 16:00 (300)
MKS Nowe Miasteczko 2-3 Czarni Witnica 19 sierpnia, 17:00 (200)
Jarosław Helwig 21, 44 (k) - Łukasz Sarkowicz 16, Jan Stronczyński 34, 87
Błękitni Toporów 0-2 Promień Żary 20 sierpnia, 17:00 (200)
Krzysztof Dewo 13, Artur Dewo 28
Carina Gubin 0-1 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 19 sierpnia, 17:00 (300)
Michał Rajkiewicz 47

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

Orzeł Międzyrzecz 2-1 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 26 sierpnia, 18:00 (250)
Remigiusz Krzepisz 36, Tomasz Sobczak 76 - Krzysztof Bednarek 77
Promień Żary 1-1 Carina Gubin 26 sierpnia, 17:00 (400)
Michał Pańko 79 - Przemysław Fiedorowicz 90
Czarni Witnica 4-2 Błękitni Toporów 26 sierpnia, 17:00 (200)
Jan Stronczyński 30, Adam Łuczak 44, Wojciech Spiliszewski 50, Marcin Zagrywyj 75 - Jacek Makara 85 (s), Dariusz Oczkowski 87
Czarni Żagań 2-1 MKS Nowe Miasteczko 26 sierpnia, 17:00 (350)
Wojciech Aksamitowski 28, Jacek Kocur 70 - Bartosz Pastuch 15
Łucznik Strzelce Krajeńskie 1-3 Ilanka Rzepin 26 sierpnia, 14:00 (150)
Rafał Bobrowski 66 - Kamil Kontek 31, Marek Kuźmińczuk 54, Sylwester Kawczyński 55
Lubuszanin Drezdenko 2-3 Spójnia Ośno Lubuskie 26 sierpnia, 17:00 (150)
Daniel Moroz 3, 47 - Kacper Nowicki 20, 63, Krzysztof Możdżeń 42
Tęcza Krosno Odrzańskie 3-1 Lechia II Zielona Góra 26 sierpnia, 17:00 (300)
Tomasz Mucha 25, Janusz Bandosz 36, Grzegorz Purczyński 80 - Michał Maślenik 81 (k)
Błękitni Dobiegniew 1-2 Unia Kunice (Żary) 26 sierpnia, 17:00 (150)
Paweł Siciński 82 (s) - Piotr Pirszel 58, Paweł Siciński 87

Kolejka 5 - 2-3 września

Unia Kunice (Żary) 6-2 Orzeł Międzyrzecz 2 września, 17:00 (200)
Paweł Siciński 10, Marcin Bełz 12, 31, 90, Piotr Zieziula 17 (k), Jacek Czeremurzyński 24 - Paweł Cygan 38, Leszek Świerniak 86
Lechia II Zielona Góra 3-2 Błękitni Dobiegniew 3 września, 17:00 (71)
Michał Maślenik 7, Adrian Jeremicz 40, Krzysztof Wierzbicki 83 - Jarosław Staszak 12, Artur Ryżyk 15
Spójnia Ośno Lubuskie 1-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 2 września, 17:00 (500)
Krzysztof Możdżeń 33
Ilanka Rzepin 0-0 Lubuszanin Drezdenko 2 września, 15:00 (350)
MKS Nowe Miasteczko 2-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 2 września, 17:00 (100)
Mateusz Olejniczak 10, Marcin Nowik 50 (s)
Błękitni Toporów 1-2 Czarni Żagań 3 września, 16:00 (150)
Dariusz Oczkowski 75 - Daniel Szkarapat 56, 86
Carina Gubin 1-0 Czarni Witnica 2 września, 17:00 (200)
Daniel Szydłowski 13
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 2-5 Promień Żary 2 września, 17:00 (150)
Damian Kuśnierczak 52, Amadeusz Kłodawski 79 (k) - Mateusz Wójtowicz 30, Mariusz Kunysz 65, Artur Dewo 70, 86, Michał Pańko 73

Kolejka 6 - 9-10 września

Orzeł Międzyrzecz 4-1 Promień Żary 9 września, 16:00 (260)
Daniel Frankowski 18, 33, 75, Robert Urbanek 90 - Michał Pańko 64
Czarni Witnica 1-1 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 9 września, 17:00 (200)
Wojciech Orzechowski 69 - Amadeusz Kłodawski 36
Czarni Żagań 3-0 Carina Gubin 9 września, 17:00 (300)
Adrian Mikituk 55, Andrzej Sych 88, Zbigniew Mastalerz 90
Łucznik Strzelce Krajeńskie 0-2 Błękitni Toporów 9 września, 17:00 (150)
Paweł Płotecki 36, 59
Lubuszanin Drezdenko 3-0 MKS Nowe Miasteczko 9 września, 16:00 (100)
Rafał Ciba 6, Daniel Moroz 60, Radosław Dolata 87
Tęcza Krosno Odrzańskie 1-0 Ilanka Rzepin 9 września, 16:00 (300)
Sebastian Gramza 13 (k)
Błękitni Dobiegniew 3-1 Spójnia Ośno Lubuskie 9 września, 17:00 (150)
Michał Kaszaraba 5, Artur Ryżyk 66, Piotr Jaskólski 89 - Krzysztof Możdżeń 30
Unia Kunice (Żary) 3-1 Lechia II Zielona Góra 9 września, 17:00 (250)
Jacek Czeremurzyński 18, Piotr Zieziula 36 (k), Łukasz Kmita 70 (s) - Andrzej Dorniak 75

Kolejka 7 - 16-17 września

Lechia II Zielona Góra 1-1 Orzeł Międzyrzecz 17 września, 16:00 (94)
Krzysztof Wierzbicki 28 (k) - Leszek Świerniak 4
Spójnia Ośno Lubuskie 2-3 Unia Kunice (Żary) 16 września, 12:00 (150)
Rafał Cipiński 28, Tomasz Drozdowski 70 - Jacek Czeremurzyński 12, Tomasz Styś 41, Piotr Pirszel 85
Ilanka Rzepin 2-1 Błękitni Dobiegniew 16 września, 15:00 (250)
Sylwester Kawczyński 57 (k), Kamil Kontek 72 - Łukasz Bulera 55
MKS Nowe Miasteczko 0-1 Tęcza Krosno Odrzańskie 16 września, 16:00 (100)
Sebastian Gramza 90
Błękitni Toporów 1-3 Lubuszanin Drezdenko 17 września, 16:00 (150)
Wiesław Zwęgrodzki 57 - Rafał Ciba 20, Łukasz Piasek 65, Daniel Wojtysiak 89
Carina Gubin 3-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 17 września, 16:00 (250)
Krzysztof Gnatowicz 61, Radosław Rzun 63, Daniel Szydłowski 68
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1-1 Czarni Żagań 16 września, 15:00 (100)
Jakub Sowiński 20 - Zbigniew Mastalerz 70
Promień Żary 1-2 Czarni Witnica 16 września, 17:00 (300)
Krzysztof Dewo 55 - Łukasz Sarkowicz 44, 72

Kolejka 8 - 23-24 września

Orzeł Międzyrzecz 0-2 Czarni Witnica 23 września, 16:00 (270)
Łukasz Sarkowicz 20, Sławomir Bednarczyk 61
Czarni Żagań 1-1 Promień Żary 23 września, 17:00 (1200)
Wojciech Aksamitowski 79 - Michał Pańko 44
Łucznik Strzelce Krajeńskie 1-0 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 23 września, 16:00 (150)
Rafał Bobrowski 70
Lubuszanin Drezdenko 2-0 Carina Gubin 23 września, 16:00 (100)
Rafał Ciba 63, 65
Tęcza Krosno Odrzańskie 2-0 Błękitni Toporów 23 września, 16:00 (250)
Grzegorz Purczyński 57, 59
Błękitni Dobiegniew 3-2 MKS Nowe Miasteczko 23 września, 17:00 (160)
Łukasz Bulera 38, Piotr Dukała 49, Michał Kaszaraba 70 - Bartosz Pastuch 44, 74
Unia Kunice (Żary) 2-1 Ilanka Rzepin 23 września, 14:00 (200)
Piotr Zieziula 37, Marcin Bełz 62 - Andrzej Puchacz 81
Lechia II Zielona Góra 2-0 Spójnia Ośno Lubuskie 24 września, 16:00 (72)
Mirosław Topolski 32, Paweł Wojtysiak 73

Kolejka 9 - 30 września

Spójnia Ośno Lubuskie 3-2 Orzeł Międzyrzecz 30 września, 15:00 (200)
Przemysław Begier 11, 19, Krzysztof Możdżeń 44 - Robert Połomka 65 (k), Tomasz Sobczak 80
Ilanka Rzepin 1-1 Lechia II Zielona Góra 30 września, 14:00 (200)
Sylwester Kawczyński 36 - Łukasz Markowski 55
MKS Nowe Miasteczko 2-4 Unia Kunice (Żary) 30 września, 16:00 (150)
Krzysztof Chorążyk 19, Tomasz Wójcik 40 - Tomasz Styś 7, Jacek Czeremurzyński 12, Damian Piwecki 15 (s), Rafał Cyrana 78
Błękitni Toporów 1-1 Błękitni Dobiegniew 30 września, 16:00 (120)
Bartłomiej Przypis 20 - Jarosław Staszak 50
Carina Gubin 1-3 Tęcza Krosno Odrzańskie 30 września, 16:00 (350)
Daniel Szydłowski 40 - Janusz Bandosz 15, 34, Tomasz Urbański 17
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1-1 Lubuszanin Drezdenko 30 września, 16:00 (100)
Amadeusz Kłodawski 90 - Jakub Kopala 8
Promień Żary 3-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 30 września, 16:00 (350)
Jacek Bartkowiak 53, 62, Grzegorz Kopernicki 88
Czarni Witnica 2-0 Czarni Żagań 30 września, 16:00 (300)
Sławomir Bednarczyk 24, Łukasz Sarkowicz 62

Kolejka 10 - 7-8 października

Orzeł Międzyrzecz 2-1 Czarni Żagań 7 października, 15:00 (210)
Daniel Frankowski 27, Przemysław Korczak 72 - Daniel Szkarapat 81
Łucznik Strzelce Krajeńskie 0-2 Czarni Witnica 7 października, 16:00 (150)
Michał Zakryszko 65, Sławomir Bednarczyk 88
Lubuszanin Drezdenko 2-0 Promień Żary 7 października, 15:00 (100)
Rafał Sęk 53, Daniel Moroz 74
Tęcza Krosno Odrzańskie 1-1 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 7 października, 15:00 (350)
Radosław Rakociński 57 - Radosław Bułgajewski 69
Błękitni Dobiegniew 1-0 Carina Gubin 7 października, 16:00 (150)
Łukasz Bulera 45
Unia Kunice (Żary) 3-1 Błękitni Toporów 7 października, 16:00 (100)
Piotr Pirszel 5, 48, Adam Batosiewicz 55 - Wiesław Zwęgrodzki 60
Lechia II Zielona Góra 1-3 MKS Nowe Miasteczko 8 października, 15:00 (68)
Łukasz Sobczak 58 - Jarosław Helwig 2, Tomasz Wójcik 17, Grzegorz Longawa 75
Spójnia Ośno Lubuskie 0-0 Ilanka Rzepin 7 października, 15:00 (450)

Kolejka 11 - 14-15 października

Ilanka Rzepin 2-1 Orzeł Międzyrzecz 14 października, 13:00 (100)
Łukasz Chmielewski 29, Andrzej Puchacz 75 - Leszek Świerniak 86
MKS Nowe Miasteczko 0-2 Spójnia Ośno Lubuskie 14 października, 15:00 (100)
Tomasz Drozdowski 38, Krzysztof Możdżeń 57
Błękitni Toporów 2-1 Lechia II Zielona Góra 15 października, 15:00 (150)
Paweł Płotecki 14, 43 - Andrzej Dorniak 65
Carina Gubin 0-3 Unia Kunice (Żary) 14 października, 14:00 (150)
Przemysław Fiedorowicz 30 (s), Jacek Czeremurzyński 46, 75
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1-1 Błękitni Dobiegniew 15 października, 15:00 (100)
Radosław Bułgajewski 75 - Jarosław Staszak 88
Promień Żary 1-2 Tęcza Krosno Odrzańskie 14 października, 15:00 (200)
Jacek Bartkowiak 32 - Radosław Rakociński 82, Tomasz Urbański 90
Czarni Witnica 2-2 Lubuszanin Drezdenko 15 października, 15:00 (200)
Paweł Lech 15, Łukasz Sarkowicz 64 - Tomasz Wypychowski 19, Rafał Ciba 60
Czarni Żagań 5-1 Łucznik Strzelce Krajeńskie 14 października, 15:00 (250)
Adrian Mikituk 55, Mariusz Wysoczan 72, Jacek Kocur 81 (k), Jakub Kocur 85, Zbigniew Mastalerz 89 - Bartosz Stuchly 30

Kolejka 12 - 21-22 października

Orzeł Międzyrzecz 2-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 21 października, 15:00 (180)
Tomasz Sobczak 69, Paweł Cygan 90
Lubuszanin Drezdenko 1-0 Czarni Żagań 21 października, 14:00 (150)
Radosław Dolata 65
Tęcza Krosno Odrzańskie 2-2 Czarni Witnica 21 października, 15:00 (250)
Janusz Bandosz 57, Radosław Rakociński 86 - Wojciech Spiliszewski 54, Sławomir Bednarczyk 59
Błękitni Dobiegniew 0-1 Promień Żary 21 października, 15:00 (150)
Artur Dewo 32
Unia Kunice (Żary) 3-0 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 21 października, 16:00 (250)
Jacek Czeremurzyński 21, 43, Marcin Bełz 67
Lechia II Zielona Góra 4-1 Carina Gubin 22 października, 15:00 (74)
Andrzej Dorniak 22, Krzysztof Wierzbicki 41, 57, 73 - Krzysztof Gnatowicz 45 (k)
Spójnia Ośno Lubuskie 1-0 Błękitni Toporów 21 października, 15:00 (200)
Daniel Drozdowicz 65
Ilanka Rzepin 1-0 MKS Nowe Miasteczko 21 października, 13:00 (150)
Sylwester Kawczyński 43 (k)

Kolejka 13 - 28-29 października

MKS Nowe Miasteczko 2-1 Orzeł Międzyrzecz 28 października, 15:00 (100)
Robert Malawski 70, Grzegorz Longawa 81 (k) - Daniel Frankowski 51
Błękitni Toporów 0-1 Ilanka Rzepin 29 października, 14:00 (100)
Kamil Kontek 89
Carina Gubin 1-1 Spójnia Ośno Lubuskie 28 października, 14:00 (100)
Łukasz Swoboda 46 - Krzysztof Możdżeń 65
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1-0 Lechia II Zielona Góra 28 października, 14:00 (150)
Amadeusz Kłodawski 65
Promień Żary 0-1 Unia Kunice (Żary) 28 października, 14:00 (800)
Jacek Czeremurzyński 60
Czarni Witnica 1-0 Błękitni Dobiegniew 28 października, 14:00 (150)
Sławomir Bednarczyk 28
Czarni Żagań 4-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 28 października, 15:00 (400)
Łukasz Kowalski 30, Wojciech Aksamitowski 65, Adrian Mikituk 77, Mariusz Wysoczan 90
Łucznik Strzelce Krajeńskie 2-0 Lubuszanin Drezdenko 28 października, 14:00 (300)
Bartosz Stuchly 27, Łukasz Burzawa 78

Kolejka 14 - 4-5 listopada

Orzeł Międzyrzecz 3-2 Lubuszanin Drezdenko 4 listopada, 13:00 (160)
Paweł Cygan 75 (k), 88, Remigiusz Krzepisz 78 - Rafał Ciba 27 (k), Radosław Dolata 85
Tęcza Krosno Odrzańskie 2-1 Łucznik Strzelce Krajeńskie 4 listopada, 13:00 (100)
Michał Antczak 35 (s), Grzegorz Purczyński 89 - Tomasz Kupczak 15 (k)
Błękitni Dobiegniew 2-2 Czarni Żagań 4 listopada, 14:00 (100)
Piotr Dukała 14, Łukasz Bulera 76 - Daniel Szkarapat 35, Adrian Mikituk 75
Unia Kunice (Żary) 2-1 Czarni Witnica 4 listopada, 14:00 (150)
Piotr Pirszel 62, Piotr Zieziula 90 - Sławomir Bednarczyk 84
Lechia II Zielona Góra 3-3 Promień Żary 5 listopada, 14:00 (27)
Adrian Jeremicz 1, 22, Rafał Świtaj 75 - Mateusz Wójtowicz 54, Artur Dewo 64, Szymon Zimniewicz 82
Spójnia Ośno Lubuskie 0-0 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 4 listopada, 14:00 (150)
Ilanka Rzepin 4-0 Carina Gubin 4 listopada, 13:00 (150)
Łukasz Chmielewski 4, Kamil Kontek 12, 38, Emil Zabierowski 84
MKS Nowe Miasteczko 0-1 Błękitni Toporów 4 listopada, 14:00 (53)
Michał Bieliński 13

Kolejka 15 - 11 listopada

Błękitni Toporów 2-0 Orzeł Międzyrzecz 11 listopada, 14:00 (80)
Paweł Płotecki 43, Maciej Przypis 46
Carina Gubin 1-2 MKS Nowe Miasteczko 11 listopada, 13:00 (50)
Daniel Szydłowski 90 - Michał Pyrtej 5, Krzysztof Chorążyk 62
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 3-1 Ilanka Rzepin 11 listopada, 13:30 (150)
Amadeusz Kłodawski 10, Łukasz Żeliszewski 40, Damian Kuśnierczak 85 - Sylwester Kawczyński 60 (k)
Promień Żary 4-0 Spójnia Ośno Lubuskie 11 listopada, 13:00 (250)
Krzysztof Dewo 25, Jacek Bartkowiak 30, Michał Pańko 68, Paweł Janik 79 (s)
Czarni Witnica 3-2 Lechia II Zielona Góra 11 listopada, 13:00 (150)
Łukasz Sarkowicz 35, Sławomir Bednarczyk 42, Jan Stronczyński 67 - Krzysztof Wierzbicki 14, Krzysztof Cierniak 87
Czarni Żagań 1-3 Unia Kunice (Żary) 11 listopada, 14:00 (600)
Adrian Mikituk 49 - Piotr Zieziula 40, Marcin Jakubik 67, Marcin Bełz 86
Łucznik Strzelce Krajeńskie 1-0 Błękitni Dobiegniew 11 listopada, 14:00 (200)
Krzysztof Kiliński 90 (k)
Lubuszanin Drezdenko 1-2 Tęcza Krosno Odrzańskie 11 listopada, 14:00 (80)
Daniel Moroz 43 - Grzegorz Purczyński 70, Janusz Bandosz 85

Kolejka 16 - 10-11 marca

Orzeł Międzyrzecz 1-1 Tęcza Krosno Odrzańskie 10 marca, 15:00 (200)
Paweł Cygan 15 - Maciej Kulikowski 13
Lubuszanin Drezdenko 1-1 Błękitni Dobiegniew 11 marca, 15:00 (350)
Arkadiusz Nawrot 90 - Jarosław Staszak 60
Łucznik Strzelce Krajeńskie 2-2 Unia Kunice (Żary) 10 marca, 13:00 (250)
Rafał Bobrowski 30, Paweł Cierach 83 - Marcin Bełz 15, Paweł Siciński 72
Czarni Żagań 0-1 Lechia II Zielona Góra 10 marca, 14:00 (400)
Krzysztof Cierniak 60
Czarni Witnica 0-1 Spójnia Ośno Lubuskie 10 marca, 15:00 (250)
Przemysław Begier 82
Promień Żary 1-2 Ilanka Rzepin 10 marca, 14:00 (200)
Marek Homik 6 - Tomasz Dolaciński 20, Krzysztof Kuźmińczuk 90
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1-0 MKS Nowe Miasteczko 10 marca, 14:00 (250)
Jakub Sowiński 89
Carina Gubin 0-0 Błękitni Toporów 10 marca, 13:00 (150)

Kolejka 17 - 17-18 marca

Carina Gubin 2-3 Orzeł Międzyrzecz 17 marca, 14:00 (75)
Daniel Szydłowski 40, 42 (k) - Krzysztof Jedynak 20, Leszek Świerniak 68, Marcin Żeno 76
Błękitni Toporów 1-1 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 18 marca, 14:00 (100)
Dariusz Oczkowski 70 - Radosław Bułgajewski 25
MKS Nowe Miasteczko 3-2 Promień Żary 17 marca, 15:00 (100)
Tomasz Wójcik 28, Bartosz Pastuch 64, Jarosław Helwig 73 - Krzysztof Dewo 10, Jakub Kocur 88
Ilanka Rzepin 1-1 Czarni Witnica 17 marca, 14:00 (250)
Łukasz Woźniak 82 - Tomasz Sempowicz 72
Spójnia Ośno Lubuskie 0-0 Czarni Żagań 17 marca, 14:00 (100)
Lechia II Zielona Góra 5-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 17 marca, 11:00 (100)
Emil Drozdowicz 31, 43, 52, Krzysztof Cierniak 75, 87
Unia Kunice (Żary) 4-0 Lubuszanin Drezdenko 17 marca, 15:00 (170)
Paweł Siciński 25, 38, Jacek Bartkowiak 34, Marcin Jakubik 65
Błękitni Dobiegniew 1-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 17 marca, 15:00 (120)
Łukasz Bulera 35

Kolejka 18 - 24-25 marca

Orzeł Międzyrzecz 2-1 Błękitni Dobiegniew 24 marca, 15:00 (350)
Paweł Cygan 22, Krzysztof Jedynak 87 - Jacek Łoziński 84
Tęcza Krosno Odrzańskie 1-3 Unia Kunice (Żary) 24 marca, 15:00 (350)
Tomasz Mucha 85 - Paweł Siciński 15, Marcin Jakubik 28, Piotr Pirszel 47
Lubuszanin Drezdenko 1-2 Lechia II Zielona Góra 25 marca, 15:00 (150)
Dawid Pienio 88 (k) - Krzysztof Cierniak 52, 56 (k)
Łucznik Strzelce Krajeńskie 0-4 Spójnia Ośno Lubuskie 24 marca, 14:00 (200)
Przemysław Begier 29, 88, Daniel Drozdowicz 80, Seweryn Szczotko 89
Czarni Żagań 2-0 Ilanka Rzepin 24 marca, 15:00 (300)
Wojciech Aksamitowski 44, Zbigniew Mastalerz 89
Czarni Witnica 3-0 MKS Nowe Miasteczko 24 marca, 15:00 (100)
Wojciech Spiliszewski 4 (k), Kacper Nowicki 50, Michał Zakryszko 57
Promień Żary 2-1 Błękitni Toporów 24 marca, 14:00 (300)
Jakub Kocur 37, 52 - Arkadiusz Gulbicki 55
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1-0 Carina Gubin 24 marca, 15:00 (150)
Rafał Paprocki 32

Kolejka 19 - 31 marca-1 kwietnia

Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1-1 Orzeł Międzyrzecz 31 marca, 16:00 (250)
Mateusz Leszczyński 57 - Paweł Cygan 49
Carina Gubin 0-1 Promień Żary 31 marca, 14:00 (100)
Szymon Zimniewicz 5
Błękitni Toporów 3-2 Czarni Witnica 1 kwietnia, 14:00 (150)
Sebastian Piechocki 31, Stanisław Hipp 66, Wiesław Zwęgrodzki 76 (k) - Kacper Nowicki 35, 42
MKS Nowe Miasteczko 1-1 Czarni Żagań 31 marca, 15:00 (150)
Tomasz Jamro 20 - Grzegorz Morek 22
Ilanka Rzepin 1-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 31 marca, 14:00 (250)
Sylwester Kawczyński 71
Spójnia Ośno Lubuskie 1-2 Lubuszanin Drezdenko 31 marca, 15:00 (200)
Paweł Janik 55 - Daniel Mądro 88, Daniel Moroz 90
Lechia II Zielona Góra 2-2 Tęcza Krosno Odrzańskie 1 kwietnia, 11:00 (150)
Adrian Jeremicz 34, 44 - Radosław Rakociński 46, 73
Unia Kunice (Żary) 2-2 Błękitni Dobiegniew 31 marca, 15:00 (250)
Jacek Czeremurzyński 19, Piotr Zieziula 47 (k) - Jacek Łoziński 24, Michał Gudziński 79

Kolejka 20 - 7 kwietnia

Orzeł Międzyrzecz 2-3 Unia Kunice (Żary) 7 kwietnia, 15:00 (380)
Marcin Żeno 70, Paweł Cygan 81 - Marcin Bełz 2, 6, Jacek Czeremurzyński 78
Błękitni Dobiegniew 4-0 Lechia II Zielona Góra 7 kwietnia, 15:00 (200)
Artur Ryżyk 15, 86, Przemysław Łapeta 32, Łukasz Bulera 70
Tęcza Krosno Odrzańskie 2-0 Spójnia Ośno Lubuskie 7 kwietnia, 13:00 (150)
Bartosz Siemiński 40, Tomasz Urbański 90
Lubuszanin Drezdenko 0-4 Ilanka Rzepin 7 kwietnia, 15:00 (150)
Łukasz Woźniak 31, 85, Daniel Szafran 65, Krzysztof Kuźmińczuk 89
Łucznik Strzelce Krajeńskie 0-0 MKS Nowe Miasteczko 7 kwietnia, 15:00 (300)
Czarni Żagań 1-1 Błękitni Toporów 7 kwietnia, 16:00 (400)
Wojciech Aksamitowski 39 - Arkadiusz Gulbicki 22
Czarni Witnica 2-0 Carina Gubin 7 kwietnia, 12:00 (150)
Sławomir Bednarczyk 75, Karol Dębski 88
Promień Żary 1-1 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 7 kwietnia, 15:00 (250)
Mateusz Wójtowicz 28 (k) - Radosław Bułgajewski 51

Kolejka 21 - 14-15 kwietnia

Promień Żary 1-2 Orzeł Międzyrzecz 14 kwietnia, 16:00 (270)
Artur Chabiniak 39 - Marcin Żeno 30, Remigiusz Krzepisz 46
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0-2 Czarni Witnica 14 kwietnia, 16:00 (150)
Sławomir Bednarczyk 3, Wojciech Orzechowski 59
Carina Gubin 1-1 Czarni Żagań 14 kwietnia, 15:00 (50)
Przemysław Fiedorowicz 43 - Wojciech Aksamitowski 35
Błękitni Toporów 0-2 Łucznik Strzelce Krajeńskie 15 kwietnia, 15:00 (150)
Dariusz Mazowiecki 51, Marek Ułasowiec 84
MKS Nowe Miasteczko 4-2 Lubuszanin Drezdenko 14 kwietnia, 16:00 (150)
Jarosław Helwig 65, 75, 88, Krzysztof Chorążyk 90 - Jakub Kopala 31, Arkadiusz Nawrot 49
Ilanka Rzepin 2-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 14 kwietnia, 15:00 (300)
Wojciech Szczepanek 7, Łukasz Chmielewski 55
Spójnia Ośno Lubuskie 2-1 Błękitni Dobiegniew 14 kwietnia, 15:00 (200)
Marcin Dobras 41 (k), Seweryn Szczotko 63 - Tomasz Skinder 90
Lechia II Zielona Góra 0-1 Unia Kunice (Żary) 15 kwietnia, 16:00 (300)
Marcin Bełz 2

Kolejka 22 - 21-22 kwietnia

Orzeł Międzyrzecz 2-1 Lechia II Zielona Góra 22 kwietnia, 17:00 (350)
Tomasz Sobczak 8, Paweł Cygan 14 - Andrzej Dorniak 32
Unia Kunice (Żary) 4-1 Spójnia Ośno Lubuskie 21 kwietnia, 16:00 (400)
Paweł Siciński 37, Jacek Bartkowiak 50, 53, Jacek Czeremurzyński 90 - Przemysław Begier 65
Błękitni Dobiegniew 0-0 Ilanka Rzepin 21 kwietnia, 16:00 (250)
Tęcza Krosno Odrzańskie 3-2 MKS Nowe Miasteczko 21 kwietnia, 17:00 (200)
Janusz Bandosz 6, Bartosz Siemiński 63, Maciej Rosiak 79 - Bartosz Pastuch 11, Michał Kroczek 23
Lubuszanin Drezdenko 2-1 Błękitni Toporów 22 kwietnia, 17:00 (150)
Radosław Dolata 75, 77 - Dariusz Oczkowski 46
Łucznik Strzelce Krajeńskie 1-2 Carina Gubin 21 kwietnia, 15:00 (100)
Dariusz Mazowiecki 81 - Daniel Szydłowski 62 (k), Przemysław Fiedorowicz 90
Czarni Żagań 3-2 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 21 kwietnia, 16:00 (300)
Wojciech Aksamitowski 1, Marcin Dziopa 10, Grzegorz Morek 45 - Radosław Bułgajewski 46, Dariusz Głowacki 90
Czarni Witnica 0-1 Promień Żary 21 kwietnia, 17:00 (170)
Maciej Łazar 25

Kolejka 23 - 28 kwietnia

Czarni Witnica 1-2 Orzeł Międzyrzecz 28 kwietnia, 20:00 (1000)
Piotr Jonasz 82 - Paweł Cygan 4, 35
Promień Żary 2-0 Czarni Żagań 28 kwietnia, 16:00 (600)
Mateusz Wójtowicz 54 (k), Jakub Kocur 73
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 28 kwietnia, 17:00 (200)
Carina Gubin 1-1 Lubuszanin Drezdenko 28 kwietnia, 15:00 (100)
Arkadiusz Dalecki 60 - Daniel Moroz 88
Błękitni Toporów 1-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 29 kwietnia, 16:00 (200)
Maciej Przypis 45
MKS Nowe Miasteczko 0-0 Błękitni Dobiegniew 28 kwietnia, 12:30 (150)
Ilanka Rzepin 1-1 Unia Kunice (Żary) 28 kwietnia, 15:00 (250)
Michał Żywucki 29 - Piotr Zieziula 84
Spójnia Ośno Lubuskie 2-1 Lechia II Zielona Góra 28 kwietnia, 16:00 (200)
Krzysztof Możdżeń 23, Przemysław Begier 38 - Adrian Jeremicz 79 (k)

Kolejka 24 - 5-6 maja

Orzeł Międzyrzecz 1-1 Spójnia Ośno Lubuskie 5 maja, 16:00 (310)
Paweł Cygan 28 - Przemysław Begier 8
Lechia II Zielona Góra 2-0 Ilanka Rzepin 6 maja, 17:00 (50)
Mirosław Topolski 7, Krzysztof Cierniak 65
Unia Kunice (Żary) 2-0 MKS Nowe Miasteczko 5 maja, 16:00 (350)
Piotr Owsiany 75, Rafał Cyrana 80
Błękitni Dobiegniew 4-2 Błękitni Toporów 5 maja, 17:00 (150)
Marek Leśniak 36, Jacek Łoziński 43, 68, Jarosław Staszak 86 - Sebastian Piechocki 9, Stanisław Hipp 75
Tęcza Krosno Odrzańskie 2-0 Carina Gubin 5 maja, 16:00 (150)
Sebastian Gramza 61 (k), Maciej Kulikowski 81
Lubuszanin Drezdenko 1-1 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 6 maja, 17:00 (100)
Arkadiusz Nawrot 85 (k) - Łukasz Serafin 17
Łucznik Strzelce Krajeńskie 0-3 Promień Żary 5 maja, 16:00 (150)
(wo)
Bartosz Stuchly 5 (k) - Mateusz Wójtowicz 55 (k), Krzysztof Dewo 70, Artur Dewo 82
na boisku 1-3, w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Czarni Żagań 1-1 Czarni Witnica 5 maja, 17:00 (200)
Marcin Dziopa 47 - Marcin Zagrywyj 80

Kolejka 25 - 12-13 maja

Czarni Żagań 0-0 Orzeł Międzyrzecz 12 maja, 17:00 (200)
Czarni Witnica 4-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 12 maja, 17:00 (200)
Kacper Nowicki 30, 75, Jacek Makara 40, Tomasz Ścibor 87
Promień Żary 3-1 Lubuszanin Drezdenko 12 maja, 17:00 (300)
Artur Dewo 35, Szymon Zimniewicz 65, Tomasz Witkowski 78 - Radosław Dolata 75
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 2-2 Tęcza Krosno Odrzańskie 12 maja, 17:00 (200)
Rafał Paprocki 74, Damian Kuśnierczak 86 - Radzisław Śliwa 10, Janusz Bandosz 28
Carina Gubin 2-5 Błękitni Dobiegniew 12 maja, 16:00 (70)
Daniel Szydłowski 19, 21 - Jarosław Staszak 28 (k), 67 (k), 88, Artur Ryżyk 31, Łukasz Bulera 70
Błękitni Toporów 1-1 Unia Kunice (Żary) 13 maja, 17:00 (150)
Dariusz Oczkowski 49 - Paweł Siciński 62
MKS Nowe Miasteczko 0-1 Lechia II Zielona Góra 12 maja, 17:00 (70)
Krzysztof Cierniak 90
Ilanka Rzepin 3-0 Spójnia Ośno Lubuskie 12 maja, 15:00 (350)
Krzysztof Kuźmińczuk 20, Łukasz Chmielewski 66, Jarosław Ostafijczuk 83

Kolejka 26 - 19-20 maja

Orzeł Międzyrzecz 1-1 Ilanka Rzepin 19 maja, 16:00 (350)
Paweł Cygan 51 - Krzysztof Kuźmińczuk 7
Spójnia Ośno Lubuskie 3-0 MKS Nowe Miasteczko 19 maja, 17:00 (100)
Krzysztof Możdzeń 8, Marcin Dobras 18, 30
Lechia II Zielona Góra 6-0 Błękitni Toporów 20 maja, 17:00 (80)
Krzysztof Cierniak 22, 24, Marcin Czerniawski 30, Michał Zawadzki 44, Krzysztof Wierzbicki 61, Andrzej Dorniak 90
Unia Kunice (Żary) 5-1 Carina Gubin 19 maja, 17:00 (350)
Marcin Bełz 23, Marcin Jakubik 26, 52, Jacek Czermurzyński 30, 69 - Daniel Szydłowski 31
Błękitni Dobiegniew 4-3 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 19 maja, 17:00 (200)
Jacek Łoziński 4, Łukasz Bulera 32, Artur Ryżyk 40, 83 - Dariusz Głowacki 5, Łukasz Serafin 45, Grzegorz Kowalski 74
Tęcza Krosno Odrzańskie 0-1 Promień Żary 19 maja, 17:00 (200)
Jakub Kocur 27
Lubuszanin Drezdenko 0-3 Czarni Witnica 20 maja, 17:00 (100)
Kacper Nowicki 6, Tomasz Sempowicz 72, Jacek Makara 89
Łucznik Strzelce Krajeńskie 1-0 Czarni Żagań 19 maja, 16:00 (100)
Paweł Cierach 78 (k)

Kolejka 27 - 26-27 maja

Łucznik Strzelce Krajeńskie 0-4 Orzeł Międzyrzecz 26 maja, 16:00 (100)
Marcin Żeno 24, 36, Krzysztof Jedynak 50, Adrian Kinal 77
Czarni Żagań 0-2 Lubuszanin Drezdenko 26 maja, 17:00 (150)
Radosław Dolata 40, 73
Czarni Witnica 1-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 26 maja, 17:00 (450)
Marcin Zagrywyj 70
Promień Żary 0-0 Błękitni Dobiegniew 26 maja, 17:00 (200)
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0-1 Unia Kunice (Żary) 26 maja, 17:00 (150)
Jacek Czeremurzyński 29
Carina Gubin 0-3 Lechia II Zielona Góra 26 maja, 17:00 (60)
Krzysztof Wierzbicki 15, Mirosław Topolski 35, Andrzej Dorniak 75
Błękitni Toporów 6-2 Spójnia Ośno Lubuskie 27 maja, 17:00 (100)
Dariusz Habel 4, Dariusz Oczkowski 31, Stanisław Hipp 40, 65, 90, Sebastian Piechocki 84 - Marcin Dobras 70, 90 (k)
MKS Nowe Miasteczko 1-2 Ilanka Rzepin 26 maja, 17:00 (150)
Jarosław Helwig 39 (k) - Krzysztof Kuźmińczuk 50 (k), 65 (k)

Kolejka 28 - 2-3 czerwca

Orzeł Międzyrzecz 3-3 MKS Nowe Miasteczko 2 czerwca, 16:00 (300)
Paweł Cygan 20, Krzysztof Jedynak 26, Kamil Kontek 29 - Michał Kroczek 4, Bartosz Pastuch 38, Piotr Lubin 90
Ilanka Rzepin 3-0 Błękitni Toporów 2 czerwca, 16:00 (250)
Krzysztof Kuźmińczuk 30, 55, Sylwester Kawczyński 87
Spójnia Ośno Lubuskie 4-0 Carina Gubin 2 czerwca, 17:00 (200)
Sebastian Żłobiński 10, Przemysław Begier 83, Krzysztof Możdzeń 86, Łukasz Pińczyński 88
Lechia II Zielona Góra 2-1 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 3 czerwca, 17:00 (65)
Krzysztof Cierniak 42, Krzysztof Wierzbicki 89 - Damian Kuśnierczak 85
Unia Kunice (Żary) 1-0 Promień Żary 2 czerwca, 17:00 (900)
Jacek Bartkowiak 65
Błękitni Dobiegniew 1-2 Czarni Witnica 2 czerwca, 17:00 (150)
Przemysław Łapeta 43 - Kacper Nowicki 67, Wojciech Spiliszewski 81 (k)
Tęcza Krosno Odrzańskie 2-4 Czarni Żagań 2 czerwca, 17:00 (100)
Sebastian Gramza 30, Maciej Rosiak 90 - Wojciech Aksamitowski 15, Zbigniew Mastalerz 45, Grzegorz Morek 81, 86
Lubuszanin Drezdenko 1-1 Łucznik Strzelce Krajeńskie 3 czerwca, 17:00 (250)
Jakub Kopala 20 - Michał Antczak 4

Kolejka 29 - 7 czerwca

Lubuszanin Drezdenko 1-3 Orzeł Międzyrzecz 7 czerwca, 17:00 (150)
Jakub Kopala 85 (k) - Marcin Żeno 63, Paweł Cygan 74, 84
Łucznik Strzelce Krajeńskie 1-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 7 czerwca, 17:00 (150)
Piotr Mielnik 62
Czarni Żagań 0-1 Błękitni Dobiegniew 7 czerwca, 17:00 (200)
Przemysław Łapeta 48
Czarni Witnica 2-3 Unia Kunice (Żary) 6 czerwca, 18:00 (100)
Tomasz Sempowicz 20, Mateusz Żygliński 66 - Paweł Siciński 22, Jacek Bartkowiak 37, Marcin Bełz 57 (k)
Promień Żary 1-1 Lechia II Zielona Góra 7 czerwca, 17:00 (300)
Krzysztof Dewo 58 - Krzysztof Cierniak 49
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0-4 Spójnia Ośno Lubuskie 7 czerwca, 17:00 (350)
Marcin Dobras 26, 33, Krzysztof Możdżeń 48, Przemysław Begier 88
Carina Gubin 2-4 Ilanka Rzepin 7 czerwca, 17:00 (100)
Daniel Szydłowski 35, 90 - Daniel Szafran 25, Krzysztof Kuźmińczuk 30, 71, Sylwester Kawczyński 75
Błękitni Toporów 0-2 MKS Nowe Miasteczko 7 czerwca, 17:00 (150)
Tomasz Wójcik 11, Bartosz Pastuch 52

REKLAMA

Kolejka 30 - 10 czerwca

Orzeł Międzyrzecz 3-0 Błękitni Toporów 10 czerwca, 17:00 (350)
Paweł Cygan 33, 45, 76
MKS Nowe Miasteczko 2-3 Carina Gubin 10 czerwca, 17:00 (300)
Bartosz Pastuch 83 (k), 90 - Czesław Mazurkiewicz 29, Radosław Rzun 65, Daniel Szydlowski 89
Ilanka Rzepin 2-2 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 10 czerwca, 17:00 (250)
Sylwester Kawczyński 57, Łukasz Woźniak 62 - Łukasz Serafin 15, Krzysztof Bednarek 43
Spójnia Ośno Lubuskie 3-1 Promień Żary 10 czerwca, 17:00 (300)
Marcin Dobras 30, Przemysław Begier 43, Daniel Drozdowicz 75 - Artur Dewo 35
Lechia II Zielona Góra 4-4 Czarni Witnica 10 czerwca, 17:00 (100)
Krzysztof Cierniak 30, Arkadiusz Mazurkiewicz 45, Krzysztof Wierzbicki 65, Arnold Jagiełło 90 - Sławomir Bednarczyk 66, Jacek Makara 73, Kacper Nowicki 77 (k), Piotr Jonasz 81
Unia Kunice (Żary) 4-0 Czarni Żagań 9 czerwca, 16:00 (350)
Jacek Bartkowiak 6, Marcin Jakubik 28, Paweł Siciński 48, Radosław Piróg 50
Błękitni Dobiegniew 1-2 Łucznik Strzelce Krajeńskie 10 czerwca, 17:00 (250)
Jarosław Staszak 90 - Bartosz Stuchly 67, Marcin Nowik 76
Tęcza Krosno Odrzańskie 5-2 Lubuszanin Drezdenko 10 czerwca, 17:00 (100)
Janusz Bandosz 30, 61, 78, Sebastian Gramza 41 (k), Tomasz Mucha 59 - Jakub Kopala 38, Daniel Moroz 77

Baraże o udział w III lidze (3)

III liga 2006/2007 (3)

Piast IV liga 2006/2007 (dolnośląska)
IV liga 2006/2007 (opolska)
IV liga 2006/2007 (śląska I)
IV liga 2006/2007 (śląska II)

Klasa okręgowa 2006/2007 (Gorzów Wielkopolski)
Klasa okręgowa 2006/2007 (Zielona Góra)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas